Αποστολέας Θέμα: Δημήτρης Κολοβέτσιος  (Αναγνώστηκε 49743 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Δημήτρης Κολοβέτσιος
« στις: Πεμ 05 Ιούλ 2012 21:57 »

Παράθεση
Υπέγραψε ο Δημήτρης Κολοβέτσιος
Δημοσίευση: Πέμπτη, 05 Ιούλιος 2012 19:40 - Τελ. ανανέωση: Πέμπτη, 05 Ιούλιος 2012 21:24

 
Η Π.Α.Ε. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ανακοινώνει την υπογραφή συμβολαίου για δύο χρόνια με τον ποδοσφαιριστή Δημήτρη Κολοβέτσιο.
 

Αμέσως μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο ποδοσφαιριστής έκανε τις ακόλουθες δηλώσεις στο επίσημο site της Π.Α.Ε.:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που υπέγραψα σήμερα με τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, είναι τιμή για μένα που θα αγωνίζομαι με τη φανέλα του.

Ευχαριστώ τον Πρόεδρο κ. Χριστοβασίλη, το Διοικητικό Συμβούλιο και τον Προπονητή κ. Χριστόπουλο που με επέλεξαν για να έρθω στην ομάδα.

Ο ΠΑΣ είναι μια πολύ μεγάλη ομάδα, με πολύ κόσμο που τον ακολουθεί παντού. Από την πλευρά μου θα κάνω ότι καλύτερο ώστε να ανταποκριθώ στις μεγάλες απαιτήσεις του για να επιτευχθούν οι στόχοι.»

Ο Δημήτριος Κολοβέτσιος γεννήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 1991 στην Λάρισα και είναι αμυντικός. Ξεκίνησε από τις ακαδημίες του ΤΟΞΟΤΗ Λάρισας, το 2008-2009 αγωνίστηκε στον ΤΥΡΝΑΒΟ από όπου το 2009 μεταγράφηκε στην Π.Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ.

Να και μια ευχάριστη είδηση. Για μένα, η καλύτερη κίνησή μας ως τώρα. Διετές το συμβόλαιο τελικά, αντί για 1 2 και 1 1 που ακούγονταν. Όχι κι ό,τι καλύτερο για παίχτη 20 ετών, αλλά οκ.

Καλώς ήρθε στον ΠΑΣ και σιδερένιος! :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 07 Απρ 2014 10:10 από ΛΟΚΟ »
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #1 στις: Πεμ 05 Ιούλ 2012 22:55 »
Μια χαρα καλος παιχτης καλοριζικος φιλε,και τακλιν στην καρωτιδα φουλ!!!..... :P

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.794
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #2 στις: Πεμ 05 Ιούλ 2012 22:56 »
Kαλως ηρθε το παλικαρι και να ειναι γερος!

Ενας φιλαρακι μου απο Λαρισα μερια, που τον ρωτησα μου τον χαρακτηρισα ως καλο παιχτη! Ιδωμεν!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #3 στις: Πεμ 05 Ιούλ 2012 23:21 »
Σιγουραψαυτο ειναι κάτι σαν το φετινό μας μπαμ με αυτά τα δεδομένα(20χρονος παίκτης με συμμετοχές σε α και β έθνικη....Καλωσηρθες Δημήτρη και να τιμησεις την φανέλα του ταυρου και την επαρχία σαν οπαδός της ΑΕΛ που εισαι όσο καλύτερα μπορείς...
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #4 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 00:22 »
Καλως ηρθες στον ΠΑΣ μας ...μακαρι να εισαι γερος και να βοηθησεις την ομαδα μας...

Και αλλους παικτες πηραμε δεν πρεπει να τους αναγγειλουμε οπως παντα...θα μας μουτρωσουν.... :mono:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #5 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 01:11 »
Η καλύτερη μεταγραφή ως τώρα μαζί με τον Κωστάκη κ μακάρι να μας βγουν.
Αλλά γενικότερα που μας έχουν φτάσει απο την διοίκηση????
Που καταντήσαμε ας δούμε!!!
Α ρε Χριστοβασίλη τελικά είσαι μάγκας γιατί ξέρεις την αγάπη μας για την ομάδα κ πάνω σ αυτήν πατάς
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #6 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 09:49 »
Παράθεση
Ντύθηκε ο Κολοβέτσιος



Τη φανέλα με τον Ταύρο θα τιμάει  για τα δυο   επόμενα   χρόνια ο Δημήτρης Κολοβέτσιος.
«Είμαι πολύ χαρούμενος που υπέγραψα σήμερα με τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, είναι τιμή για μένα που θα αγωνίζομαι με τη φανέλα του.»

Δημήτρης Κολοβέτσιος
ΚΑΤΑΓΩΓΗ: Λάρισα
ΘΕΣΗ: Αμυντικός
ΠΟΔΙ: Δεξί
ΗΛΙΚΙΑ: 16-10-1991 (21)
ΟΜΑΔΕΣ:  Τοξότης  Λάρισας,  Αελ,  ΠΑΣ Γιάννινα

Η ΠΑΕ τη δουλειά της και μεις τη δουλειά μας 8) :mono:



« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 06 Ιούλ 2012 09:55 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #7 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 17:18 »
Ερχεται ως αντι-Κώτσιος!! Αριστεροπόδαρος σεντερ-μπακ και προηγούμενη ομάδα του η ΑΕΛ!!!!.
Μακάρι να μας βγει. Για μένα ισχύει ότι για όλους που ήρθαν, ανεξάρτητα ηλικίας ή κασέ: ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΟΡΤΟ!!! Μακάρι εκεί να αποδείξει ότι αξίζει.

ΥΓ. Α ρε πρόεδρα τι τους έκανες με τα πιτσιρίκια. Που ναι οι Ζαϊρίδες και οι Ντιμπλάδες να τρέχουν όλοι στο αεροδρόμιο!!!!
 

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #8 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 18:57 »
τώρα στα κτελ και πολύ μας είναι...

Μπράβο πρόεδρα :stop:

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #9 στις: Παρ 06 Ιούλ 2012 22:32 »
Στάσιμος παίκτης, χρεώνεται και τον υποβιβασμό και την αποτυχία της επανόδου. Μπορεί να φταίνε και οι συγκυρίες. Πάντως για 'μένα δεν αποτελεί απώλεια. Βρίσκεις πολύ καλύτερους. Για την ιστορία είναι και Βλάχος στην καταγωγή. :)

Υ.Γ. Καλό καλοκαίρι...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #10 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 00:29 »
χρεώνεται και τον υποβιβασμό 

Καλά τώρα ... ένας Κολοβέτσιος έριξε μια ομάδα ... χωρίς τον Πηλαδάκη.

Παράθεση
ΛΑΡΙΣΑ (Νίκος Κωστένογλου): Αμπάρης, Μελίσσης, Βενετίδης, Ταυλαρίδης, Νταμπίζας, Κολοβέτσιος, Κόζακ (46' Κατσιαρός),  Πανκράτ (67' Μπλάζεκ), Μετίν, Κουζέν, Τσιμπάμπα.

Νίκος Κωστένογλου: "Όταν ήρθα η ομάδα ήταν διαλυμένη. Δεν έχω το μαγικό ραβδάκι για να ανατρέψω τη κατάσταση»

Δεν τον έχω δει, αλλά κάποιος κόυτς από τα παλιά μου είπε ότι είναι Νο1 μεταγραφή.
Καθρέφτης το χόρτο όπως  λέει ο Mr. BILLY_STAM :)  ...  θα έχουμε όμως χόρτο?

Υ.Γ.: Στατικός ... 21 ετών?
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 07 Ιούλ 2012 00:43 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #11 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 01:50 »
Στάσιμος παίκτης, χρεώνεται και τον υποβιβασμό και την αποτυχία της επανόδου. Μπορεί να φταίνε και οι συγκυρίες. Πάντως για 'μένα δεν αποτελεί απώλεια. Βρίσκεις πολύ καλύτερους. Για την ιστορία είναι και Βλάχος στην καταγωγή. :)

Υ.Γ. Καλό καλοκαίρι...

θα ήθελα να σε ρωτήσω γιατί επισημαίνεις το ότι είναι βλάχος;
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #12 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 10:54 »
Φυσικά και ο μεγαλύτερος υπαίτιος είναι ο Πηλαδάκης μαζί με τους οργανωμένους που τον στήριξαν τυφλά. Αλλά και οι παίκτες έχουν και αυτοί μερίδιο ευθύνης.
Είναι μεμπτό που επισημαίνω την φυλετική του καταγωγή; Έχω μια ιδιαίτερη "συμπάθεια" στους "παμπόνηρους" Βλάχους! Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν με την συγκεκριμένη τοποθέτηση!
Πάντως την αγωνιστική του αξία θα την δείτε και στο γήπεδο, για 'μένα πάντως θα περάσει απαρατήρητος, δεν είναι Τάσος Κυριάκος. Τραγικά λάθη έκανε και φέτος και απορώ εάν τα έκανε εσκεμμένα, εάν αντιλαμβάνεστε τι εννοώ. Όπως πέρσι ο Αμπάρης και ο Κατσιαρός...

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #13 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 11:40 »
Τραγικά λάθη έκανε και φέτος και απορώ εάν τα έκανε εσκεμμένα, εάν αντιλαμβάνεστε τι εννοώ.
Αρα είναι μια σωστή μεταγραφικη κίνηση της διοίκησης αφού έρχεται να αντικαταστήσει τον Κωτσιο.
 :P

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #14 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 11:55 »
Πάντως την αγωνιστική του αξία θα την δείτε και στο γήπεδο, για 'μένα πάντως θα περάσει απαρατήρητος, δεν είναι Τάσος Κυριάκος.

Μόνο καλό είναι αυτό.


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #15 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 12:26 »
Φυσικά και ο μεγαλύτερος υπαίτιος είναι ο Πηλαδάκης μαζί με τους οργανωμένους ...

Γιατί δε το γδουπώνεις από αρχής ρε μπόμπιρα το νταλαβέρι του υποβιβασμού (σας?) και ΠΑΣ το γύρο της Θεσσαλίας? ... αν δεν σε αλκαζάριζα κομματάκι ... τον είχες 31ρίσει τον Κολοβέτσιο, μεγάλε.
Πάντος ακόμα δεν έδεσε τα κορδόνια ... ο Κυριάκος τα έλυσε σχεδόν.

syberiaσμα: Υποσκάπτεις τα θεμέλια του ρόστερ μας ή ιδέα μου είναι φιλαράκο ... μην σκάσω μύτη Λάρισα στην καρακαντήλα ... έχω πολλά με την πάρτι σας ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #16 στις: Σαβ 07 Ιούλ 2012 13:15 »
ένα μικρό οφ-τόπικ θα κάνω μόνο για τον φιλοξενούμενό μας...

Παράθεση
Είναι μεμπτό που επισημαίνω την φυλετική του καταγωγή; Έχω μια ιδιαίτερη "συμπάθεια" στους "παμπόνηρους" Βλάχους! Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν με την συγκεκριμένη τοποθέτηση!

την εποχή των πριγκιπάτων, δύο περιοχές είχαν άλλη ονομασία στην Ελλάδα...η μία ήταν το Δεσποτάτο της Ηπείρου και η άλλη ήταν η Θεσσαλία με το τυχαίο όνομα της Βλαχίας...για την ιστορία και μόνο να σου θυμίσω πως οι Βλάχοι δεν είναι φυλή, ενώ η καταγωγή είναι Ελληνική...το όνομα βλάχος χαρακτήριζε μία ομάδα Ελλήνων όπως το όνομα Αρβανίτης κλπ...

κατά τα άλλα το παιδί είναι μόλις 21 χρονών και προφανώς είναι πολύ μικρός ακόμη για τα ελληνικά δεδομένα ώστε να χαρακτηριστεί...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #17 στις: Κυρ 08 Ιούλ 2012 20:32 »
Διαφωνώ μαζί σου, κατά πάσα πιθανότητα τα Βλάχικα φύλα δεν είναι ελληνικά, όπως π.χ. οι Πελασγοί, αλλά εξελληνίστηκαν με το πέρας των αιώνων. Μιλάω για χιλιάδες χρόνια πριν. Γι' αυτό αναφέρομαι και σε Φυλή.

Sorry για το off topic...

Αποσυνδεδεμένος ztoby

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 97
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #18 στις: Παρ 13 Ιούλ 2012 16:55 »
ναι αλλα η καταγωγή τους ειναι απο τους ελοχιμ οπότε είναι έλληνες

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #19 στις: Τρι 18 Σεπ 2012 23:54 »
περιβραχιονιο τωρα στον κολοβετσιο για τις δηλωσεις μετα το ματς με το γαβρο 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #20 στις: Τετ 19 Σεπ 2012 09:13 »
περιβραχιονιο τωρα στον κολοβετσιο για τις δηλωσεις μετα το ματς με το γαβρο 8) 8) 8)

Άδικη χαρακτήρισε την ήττα του ΠΑΣ ο αμυντικός της γιαννιώτικης ομάδας, Δημήτρης Κολοβέτσιος και τόνισε ότι η ομάδα του ήταν καλύτερη από τον Ολυμπιακό.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Κολοβέτσιου ήταν:

Παράθεση
«Εάν έπρεπε σήμερα να νικήσει μία ομάδα, αυτή ήταν ο ΠΑΣ Γιάννινα. Παίξαμε καλύτερα από τον Ολυμπιακό. Χάσαμε κλασικές ευκαιρίες να προηγηθούμε στο σκορ ή και να γυρίσουμε μετά το ματς.

Ο Ολυμπιακός μας απείλησε από δύο στημένες φάσεις στο πρώτο ημίχρονο και από κάποια προσωπικά λάθη μας. Δεν έπρεπε να δεχτούμε τέτοια γκολ. Ο κόσμος είδε την προσπάθειά μας. Πιστεύω ότι ικανοποιήθηκε από το παιχνίδι και την προσπάθειά μας.

Ύστερα από τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό θέλαμε να δώσουμε συνέχεια στις επιτυχίες. Το αποτέλεσμα τελικά δεν ήρθε, αλλά η προσπάθεια ήταν πάρα πολύ καλή. Θα συνεχίσουμε την προσπάθεια. Κάθε παιχνίδι θα το βλέπουμε χωριστά και θα επιδιώκουμε τη νίκη».
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #21 στις: Κυρ 06 Ιαν 2013 00:44 »
Παιχταρα μου δεν ειναι δηλωσεις αυτες που κανεις ειναι ΔΗΛΩΣΑΡΕΣ...περιβραχιονιο τωρα στο ΜΗΤΣΑΡΑ!!! Καρφωσε το στις βαζελες και ελα στο δυχτι να χασουμε το μυαλο μας!!Εισαι και γαμω τα παιδια...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #22 στις: Κυρ 06 Ιαν 2013 01:36 »
...περιβραχιονιο τωρα στο ΜΗΤΣΑΡΑ!!! 

Παράθεση
εκειοσ απ θα βαλ το περβραχιονιο
τ χρον
απ τοειπε η περδικουλα τ 
σημερισ (σημηρα το θελσ;;;;;;;;;;;;;

απ εσφξε τσ γροθσ
κι τσιακματσι τα τσιαουλια
Αυτά τα είπε HarMPas και τον είπα κάτι λόγια … Tρίπολη.

Παράθεση
Ο Κολοβέτσιος.
Όποιος άκουσε το ουρλιαχτό του στο φάουλ που έδωσε εις βάρος του ο ρεφ, καταλαβαίνει ότι έχει πολύ μαγκιά και πάθος μέσα του. Μου θυμίζει λίγο τον Άριαν Τζούμπα καθώς έχουν έχουν και ίδια χρώματα και κοψιά.
Φαίνεται να εξελίσσεται σε πολύ καλή μεταγραφή.
Μπράβο μάγκα μου!
Αυτά τα είπε jimakos … Tρίπολη.


Κοίτα ρε πστ μ … βλέπουν μπροστά τα άτομα!!!
 :)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourix37

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • hasta la victoria..
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #23 στις: Κυρ 06 Ιαν 2013 11:34 »
Εγώ μόνο ουσία βλέπω σ αυτόν τον παίχτη απο
την αρχή της χρονιάς..

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Κολοβέτσιος
« Απάντηση #24 στις: Δευ 21 Ιαν 2013 16:17 »
Μητσαρα κανε ιδιαιτερα μαθηματα στο φωτακη στο κομματι των δηλωσεων...
Δε θα πω τιποτα αλλο σεβομενος οτι ο φωτακης φοραει τη φανελα με τον ταυρο ,παρολο που δειχνει οτι δεν εχει το καταλαβει....