Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)  (Αναγνώστηκε 16031 φορές)

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 10:14 »
Παράθεση
Παρασκευή (3/8) και όχι Σάββατο θα γίνει το φιλικό με την Κέρκυρα
Δευτέρα, 30 Ιούλιος 2012 gianninasports.gr

Την Παρασκευή 3 Αυγούστου και ώρα 18:45 (άγνωστο σε ποιο γήπεδο) θα γίνει τελικά το φιλικό του ΠΑΣ με την Κέρκυρα στα Γιάννινα και όχι το Σάββατο 4 Αυγούστου όπως αρχικά είχε ανακοινωθεί από την ΠΑΕ.
Απόψε (Δευτέρα) είναι η τελευταία βραδιά στα Τρία Πέντε Πηγάδια κάνοντας μπάρμπεκιου στην πισίνα του ξενοδοχείου και αύριο (Τρίτη) η αποστολή επιστρέφει στα Γιάννινα. Αναλυτικά το δελτίο Τύπου της ΠΑΕ: «Μια απογευματινή προπόνηση περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα της προετοιμασίας, επικεντρώθηκαν στα παιχνίδια με μπάλα και στην επιθετική τακτική. Την τελευταία βραδιά στο προπονητικό κέντρο οι ποδοσφαιριστές και το προπονητικό team κάνουν barbegue στην πισίνα του ξενοδοχείου. Αύριο στις 9:00 το πρωϊ θα γίνει η τελευταία προπόνηση στα 3-5 πηγάδια και η αποστολή θα πάρει το δρόμο της επιστροφής για τα Γιάννινα. Ο προπονητής έχει δώσει ρεπό την Τετάρτη. Την Πέμπτη θα γίνουν δυο προπονήσεις στις 9:00 και στις 19:00 και την Παρασκευή στις 18:45 θα γίνει το φιλικό παιχνίδι με την Π.Α.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ.
Μετα απο 4 φιλικα που τα ειδαν ελαχιστοι, διδεται τωρα η ευκαιρια να πανε αρκετοι να δουν το νεο ροστερ ωστε να σχηματισουν μια πρωτη γνωμη,χωρις παλι να μπορουμε να πουμε οτι τα συμπερασματα θα ειναι ασφαλη.
Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει συντονισμος, ουτε ως προς τη μερα, ουτε ως προς την ωρα, ουτε ως προς το γηπεδο.
Προς το παρον εγινε γνωστο οτι το φιλικο αντι για Σαββατο θα γινει Παρασκευη οποτε ανοιγω θεμα για να υπαρχει μια ενημερωση,για οσους ενδιαφερονται να δουν τον αγωνα.

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #1 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 10:40 »
όπως και να έχει θα πάμε να το δούμε...να δούμε τι λένε τα καινούρια τα παιδιά...με το ένα μάτι στον αγώνα και το άλλο μάτι στο κινητό για να στέλνουμε σχόλια στο live  :P
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #2 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 17:28 »
Να βάλουν ένα δεκάευρο είσοδο και να μαζευτούμε να πάτε.


Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #3 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 18:04 »
Να βάλουν ένα δεκάευρο είσοδο και να μαζευτούμε να πάτε.
Κάτι ακούγεται ότι θα γίνει στο πανειπηρωτικο οπότε θα είναι μπεχο...μακάρι δλδ να μην αλλάξει τίποτα γιατί πραγματικά 10 € για φιλικό είναι πολλά...τα είχα σκάσει σαν χαζός πέρυσι με την λάρισα...και χασαμε και πλήρωσα...θέλουμε να βλέπουμε μπεχο την ΟΜΑΔΑΡΑ μας στα φιλικά...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #4 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 18:53 »
Με δεδομενο την φραγκοφονιαδοσυνη του Προεδρα βλεπω να βαζει εισοδο για να πληρωσει τα τοστ των μικρων.  :P :P :P

Σοβαρα τωρα.
Ουτε για πλακα μην τους περασει απο το κεφάλι η λεξη εισητηριο.


Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #5 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 22:05 »
Δεν μπορω να καταλαβω αυτα τα φιλικα με ομαδες τυπου Βεροια-Κερκυρα-Πανθρακα,αντε πες οτι με Πανθρακα εχουν καλη σχεση τα λαμογια μεταξυ τους με Κερκυρα ομως?? δηλαδη φιλικα με ομαδες που θα κοντραριστουμε για την παραμονη μας στην Α'!..Τη να πω δεν ξερω...Χαθηκε να κανουμε κανα φιλικο με ομαδες Β'εθνικης? η καμια αλλη τελως παντων?

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.056
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #6 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 03:58 »
Άλλες εποχές που θα έπαιζες μόνο με κρανούλα,ανατολή και κρύα θα ήταν καλύτερα;

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #7 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 10:13 »
Καλο ειναι να παιζεις με ομαδες που θα βρεις μπροστα σου γιατι κ δυνατα φιλικα εχεις στη προετοιμασια σου κ εχεις τη δυνατοτητα να παρεις μια πρωτη γευση για τη δυναμικοτητα των αλλων.
Για παραδειγμα στον αγωνα πρωταθληματος με τη βεροια θα εισαι πιο υποψιασμενος μετα τη φιλικη τεσσαρα. ;)

Εφοσον ο αγωνας γινει στο προπονητικο κεντρο καλον ειναι να μην υπαρχει εισιτηριο.
Να ηταν ετοιμοι οι Ζωσιμαδες με καλο αγωνιστικο χωρο, καθαρες εξεδρες κλπ οκ να πληρωσεις αλλα οχι κ εισιτηριο στις προπονησεις... τον ξεζουμιζεις τον πελατη ετσι...

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #8 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 16:31 »
Άλλες εποχές που θα έπαιζες μόνο με κρανούλα,ανατολή και κρύα θα ήταν καλύτερα;
Nαι θα ηταν καλυτερα και ποια η διαφορα αναμεσα σε κρανουλα με Κερκυρα? για μενα καμια μην κανουμε και τη Κερκυρα ομαδα τωρα??

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #9 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 16:52 »
Εχω διαβασει κατα καιρους εδω περα πραγματικα τον... καημο του καθε πικραμενου. Αλλα το να γκρινιαζει ο αλλος γιατι παιζουμε δυνατα φιλικα και οχι με καφενεια, ε αυτο σπαει ολα τα ρεκορ. Εκτος αν φοβασαι μην μας "διαβασει" τα συστηματα με δυο διαφοερτικες 11αδες ο Μαντζιος και ο Παντελιδης.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #10 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 16:58 »
Εχω διαβασει κατα καιρους εδω περα πραγματικα τον... καημο του καθε πικραμενου. Αλλα το να γκρινιαζει ο αλλος γιατι παιζουμε δυνατα φιλικα και οχι με καφενεια, ε αυτο σπαει ολα τα ρεκορ. Εκτος αν φοβασαι μην μας "διαβασει" τα συστηματα με δυο διαφοερτικες 11αδες ο Μαντζιος και ο Παντελιδης.
Δυνατα φιλικα ποια?? η Κερκυρα και ο Πανθρακας μαζι με τη Βεροια?? %-|

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #11 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 17:25 »
Nαι ρε πασα μου αυτα ειναι τα δυνατα φιλικα μας αρεσει δεν μας αρεσει, γιατι μ αυτους θα παλεψεις για την αποφυγη του υποβιβασμου. Μπορει να εχεις ενα αβανταζ λογω φανελας και ιστοριας, αλλα μ αυτους θα παλεψεις. Τοσο απλα.
 Και να σαι σιγουρος οτι τα αλλα 3 φιλικα που μενουν μεχρι την εναρξη, αν βολευουν οι ημερομηνιες  θα ειναι πιο δυνατα.

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #12 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 17:40 »
...Eνω περσι που παιξαμε δυνατο φιλικο με τον γαυρο εδω μεσα ημασταν το τσιρακι του γαυρου..
...γαμησε τα εδω μεσα....
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #13 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 17:59 »
Γκρινια!!!!

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #14 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 18:01 »
Και γιατι φιλε μου να παιξουμε με αυτους που θα παλεψουμε για τη παραμονη???? αφου θα παιξουμε στο πρωταθλημα γιατι και φιλικο? τον λογο δεν καταλαβαινω??

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 707
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #15 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 18:06 »
Παράθεση
Δυνατα φιλικα ποια?? η Κερκυρα και ο Πανθρακας μαζι με τη Βεροια??

Αν δεν κανω λαθος απο τη Βεροια εφαγες 4
Εκτος και αν ηταν κολπο για να μη μαθουν τα συστηματα μας  %-|
Φυσικα και πρεπει να παιξουμε και με ομαδες Β-Γ εθνικης για να δεις πως (και αν) μπορεις να διασπασεις σφιχτες αμυνες.Να δεις αν μπορεις να δημιουργησεις φασεις,αλλα οχι και να μην κανουμε και φιλικα με ομοιες σχεδον ομαδες με εμας (εκτος και αν θεωρεις οτι παμε για Ουεφα φετος.....

υγ.Και περυσι παιξαμε φιλικα με ανταγωνιστριες ομαδες και δεν ειχαν καμια σχεση με την ομαδα που παρουσιασανε στα επισημα....μη χωλοσκας  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #16 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 18:10 »
 Ρε παιδια φιλικο ειναι χαλαρωστε! Το ζητουμενο ειναι να αριχσει να ρολαρει η ομαδα και να διορθωνει τα λαθη της.

Εχω διαβασει κατα καιρους εδω περα πραγματικα τον... καημο του καθε πικραμενου. Αλλα το να γκρινιαζει ο αλλος γιατι παιζουμε δυνατα φιλικα και οχι με καφενεια, ε αυτο σπαει ολα τα ρεκορ. Εκτος αν φοβασαι μην μας "διαβασει" τα συστηματα με δυο διαφοερτικες 11αδες ο Μαντζιος και ο Παντελιδης.

Ολοι πικραμενοι ειμαστε και εχουμε.... καημους με την ομαδα. Μονο που ο κεθενας τον εκφραζει με τον τροπο του! Αλλος γκρινιαζοντας, αλλος κανοντας χιουμορ, αλλος βριζοντας τους συνομιλητες του για να τους απαξιωσει...
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #17 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 18:34 »
Καλα τα λες ΛΑΜΙΑ... Ξεχασες ομως και μια κατηγορια ανθρωπων ακομα, που ειναι και η χειροτερη... Αυτοι που βλεπουν τα παντα μα τα παντα αρνητικα , εχοντας αποψη για ολα. Κοινως αυτοι που τους φταιει ακομα και ο αερας που αναπνεουν.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.729
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #18 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 19:28 »
και γιατι να παιξουμε στο πανηπειρωτικο??
να παιξουμε στο καμπ νου....γιατι αν παιξουμε στο πανηπειρωτικο η στη χειροτερη(δεν μου περναει απ το μυαλο) στο ζωσιμαδες....τοτε οι ανταγωνιστες θα μαθουν απ οξω που εχ λακουβες και χανουμε τακτικο πλεονεκτημα........

υπαρχει και αλλη λυση.......φοραμε φανελες της κρανουλας και προσποιουμαστε οτι ειμαστε κρανουλα....οποτε επανακτουμε παλι τακτικο πλεονεκτημα παικταραδες μου

γιουριαααααααα  ζεστα ρεεεεεεεεεεεεε

υ.γ...προτεινω..(πρεπ να συμφωνησουν και οι αντιρατσισται του σαιτ αλλιως δεν στρει)....να βαλουμε και μια πινακιδα στην εισοδο της πολης οπως στο λουκυ λουκ...π να λεει......"ουστ απ την πολη μας ξενε".....οποτε καμμια ξεν ομαδα δεν  θαρχεται να μας κλεβ τα μυστικα
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 01 Αύγ 2012 19:37 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #19 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 19:49 »
Καλα τα λες ΛΑΜΙΑ... Ξεχασες ομως και μια κατηγορια ανθρωπων ακομα, που ειναι και η χειροτερη... Αυτοι που βλεπουν τα παντα μα τα παντα αρνητικα , εχοντας αποψη για ολα. Κοινως αυτοι που τους φταιει ακομα και ο αερας που αναπνεουν.

Ωραια, αλλα τι να κανω εγω για αυτο; Ποτε με εχεις δει να γκρινιαζω χωρις λογο; Ουτε π.χ. για την τεσσαρα απο τον Πανθρακικο γκρινιαξα, ουτε  π.χ. με την προληψη του Χριστοπουλου (αντιθετα μου αρεσε). Αλλα οταν δεν πηραμε την αδειοδοτηση φυσικα και γκρινιαξα και εκραξα τον ΧΒ, γιατι εφταιγε! Τι να εκανα; Να τον επαινουσα;

Δικια μου γνωμη: Στα λαθη κριτικη για να μην επαναληφθουν, στα σωστα θα πρεπει να δινουμαι συγχαρητηρια γιατι ετσι πρεπει!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #20 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 20:04 »
Ειδες να γραφω για σενα συγκεκριμμενα εγω ΛΑΜΙΑ? Συμφωνω στα γραφομενα σου, και αν προσεξεις τι εχω γραψει για το θεμα της αδειοδοτησης, θα δεις οτι του εχω "ριξει" κι εγω, γιατι ευθυνεται 100%

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.056
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #21 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 22:44 »
Άλλες εποχές που θα έπαιζες μόνο με κρανούλα,ανατολή και κρύα θα ήταν καλύτερα;
Nαι θα ηταν καλυτερα και ποια η διαφορα αναμεσα σε κρανουλα με Κερκυρα? για μενα καμια μην κανουμε και τη Κερκυρα ομαδα τωρα??
Η κατηγορίες.Τι να κάνουμε.Υπάρχει διαφορά.Γενικά πρέπει να κάνουμε φιλικά με μικρότερους αντίπαλους,ίδιας δυναμικότητας αλλά και δυνατότερους.Ανάλογα τι στόχους έχουμε πχ δέσιμο,δοκιμές εντεκάδας,να δούμε την βασική εντεκάδα κτλ.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #22 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 23:31 »
Ok μαγκες βλεπω μερικους εδω οτι τα εχετε παρει στη κρανα..Αλλα αποψη μου ειναι παει και τελος..Ομαδες που εχουν τον ιδιο στοχο με εμας δεν πρεπει να παιζουμε φιλικα! μια και καλη στο πρωταθλημα..Αν θες τη γνωμη μου παιξε φιλικο με αεκ-παο-ξανθη η με ομαδες Αλβανιας η με ομαδες βουλγαριας η τελος παντων με κυπριακες ομαδες,οχι ομως με ομαδες που θα παιξουμε για τη παραμονη μας δεν βλεπω το λογο.....Επισης thodoriαλλος στη θεση μου θα σου ελεγε κοψε την ειρωνια,αλλα ωραιω το αστειακη σου!  :)

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #23 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 21:22 »
Να βάλουν ένα δεκάευρο είσοδο και να μαζευτούμε να πάτε.

Πόσο δίκιο είχες...αν και δεν είναι 10 είναι 5 €...να μαζευτουμε να πάτε...ακούς εκεί 5 € στο Πανηπειρωτικο...έλεος ρε έλεος...paslocastor πιάσε δουλειά...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ - Κέρκυρα (φιλικό)
« Απάντηση #24 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 22:07 »
τώρα το ακούσα κι εγώ στον τσολη.
Δηλαδή αν πάνε 300 έξτρα γιατι τα διαρκείας δεν πληρώνουν ο αγαπούλας θα βγάλει 1500 ευρω!!!
Ξεφτίλα...

Κάντε μας ακόμη πιο μικρούς.
Δεν υπάρχει πατος τελικά...