Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
9 (15%)
2-0
12 (20%)
1-0
15 (25%)
3-1
2 (3.3%)
2-1
7 (11.7%)
0-0
3 (5%)
1-1
5 (8.3%)
2-2
0 (0%)
0-1
0 (0%)
1-2
2 (3.3%)
άλλο ?
5 (8.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 60

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 25 Αύγ 2012 16:44

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων  (Αναγνώστηκε 44480 φορές)

Αποσυνδεδεμένος John

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #175 στις: Δευ 27 Αύγ 2012 22:58 »






ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ....ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.
3η Πτέρυγα Ψυχιατρικής Κλινικής CLUB[/size]


Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #176 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 09:35 »
Παράθεση
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, μόνο από τύχη θα σωθούμε;; Πέρσι δηλαδή μόνο η τύχη μας βοήθησε;;;
Oχι δεν εγραψα αυτό...
Εγραψα πως αυτό που δεν καταφεραν καλυτερες ομαδες ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,
είναι πολύ πιθανόν να το καταφερει, ίσως ο χειροτερος ΠΑΣ που ξερουμε στην Α' Εθνικη (απο ολες τις πτυχές).
Γιατί μαλλον μιλαμε για το χειρότερο πρωτάθλημα όλων των εποχών..

(αυτό ανέφερα ως ειρωνια της τύχης)

Υ.Γ.
Ταμείο ο καθένας κάνει όποτε θέλει
αλλα αυτό είναι αλλη κουβεντα..
υπάρχουν καποιοι που κάνουν "καλό ταμειο"
εδώ και χρόνια..
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 28 Αύγ 2012 09:40 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #177 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 09:59 »
Εγώ μιλάω για αγωνιστικό ταμείο, που πάντα γίνεται το Μάιο. Εσύ μιλάς για άλλο ταμείο. Αν όντως το βλέπεις θετικό, (το άλλο ταμείο) το έχω ξαναπεί!!!. Μην αφήνετε την ομάδα στον εκάστοτε πρόεδρο. Πάρτε την εσείς να έχετε εσείς θετικό ταμείο και να την πάτε καλύτερα από Χρηστίδη, Γκλίναβο, Κολέμπα, Κούγια, Χριστοβασίλη.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #178 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 10:26 »
Παράθεση
Μαύρα κι άραχλα στον ΠΑΣ

 
Τα όργανα άρχισαν νωρίς στον ΠΑΣ Γιάννινα... Το στραβοπάτημα κόντρα στον Πλατανιά είναι το λιγότερο, αφού σε μείζον θέμα εξελίσσεται το οικονομικό.

Η ΠΑΕ έχει οφειλές απέναντι σε νυν και πρώην παίκτες και το έναντι που έδωσε προ ημερών ο Γιώργος Χριστοβασίλης δεν έφτανε ούτε για «ζήτω». Αφήστε που «στράβωσε» και το πολυπόθητη deal με τους Ρώσους, οι οποίοι -λέει- σκόπευαν να εξαγοράσουν τη Δωδώνη και θα πρόσφεραν ακολούθως γερή χορηγία στην ομάδα.

Ετσι, το σκηνικό της αβεβαιότητας συντηρείται στον ΠΑΣ και ευνοεί τις αντιδράσεις στα ενδότερα. Ο Χρήστος Τζάνης είχε λεκτικό επεισόδιο με τον Γιάννη Χριστόπουλο (επειδή έγινε αλλαγή), ενώ δυσανασχέτησε και ο Χρήστος Πατσατζόγλου (που ήταν από τους κορυφαίους το Σάββατο) για την αντικατάστασή του.


Βγήκε μάλιστα στο 0-0 για να μπει ο επίσης κεντρικός μέσος Σταύρος Τσουκαλάς. Και θυμηθείτε πως αυτός ο συνωστισμός στον άξονα είναι επικίνδυνος...sentragoal.gr

Πολύς καπνός... πάρα πολύς καπνός :-?

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #179 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 10:35 »
Συνωστισμός στον άξονα, γύμνια στις πτέρυγες , ''κατά συνθήκη'' Σεντερ Φορ ...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #180 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 10:43 »
Κι εγω αγωνιστικά μιλησα...εσύ μου το πηγες στο ταμειο
γι'αυτο το ταμειο, εγραψα πως πιθανοτατα η ομαδα θα σωθει.

Το αγωνιστικο όμως είναι ενα μαυρο χάλι, πρως το παρον
εξαιτίας του Χριστοβασιλη, που κατά τη γνωμη μου σκοπημως
απεφυγε να παρει την αδειοδοτηση.

Την λογικη του "εαν δεν σε αρεσει, ανελαβε εσυ" την θεωρω τουλαχιστον
αστεία και δεν την ονομαζω διαφορετικα γιατι δεν εχω τετοιο δικαιωμα.
Με την ιδια λογική, δεν θα επρεπε κανενας να διαμαρτηρεται για τις πολιτικές
της εκαστωτε κυβερνησης, γιατι δεν μπορουν να αναλαβουν οι ιδιοι την διακυβερνηση της χωρας.

Ναι, δεν μου αρεσει η διαχείρηση που κανει ο Χριστοβασίλης και δεν θα σταματησω να το λεω όσο εχω την δυνατότητα.
Ναι, θα προτιμουσα κάποιον αλλον.
αλλα και αλλος να μην έρθει, εχω την εντύπωση λιγη περισσοτερη πιεση και στον ίδιο
θα είναι προς όφελος όλων.
Ναι, μαζι με τον Χριστοβασίλη θα προτιμουσα να την κανουν και αλλοι
(αυτοι που συνδεονται με τα "καλά ταμεια")

Τι να κάνουμε τώρα, δεν μπορουμε όλοι να συμφωνουμε και να έχουμε την ιδια άποψη
για την καλη διαχείρηση που κανει ο κυριος Χριστοβασίλης και για όλα τα καλώς καμωμένα.
Αλλωστε λιγοι ειμαστε, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα..

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #181 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 10:49 »
Παράθεση
Μαύρα κι άραχλα στον ΠΑΣ
28/8/2012



Τα όργανα άρχισαν νωρίς στον ΠΑΣ Γιάννινα... Το στραβοπάτημα κόντρα στον Πλατανιά είναι το λιγότερο, αφού σε μείζον θέμα εξελίσσεται το οικονομικό.

Η ΠΑΕ έχει οφειλές απέναντι σε νυν και πρώην παίκτες και το έναντι που έδωσε προ ημερών ο Γιώργος Χριστοβασίλης δεν έφτανε ούτε για «ζήτω». Αφήστε που «στράβωσε» και το πολυπόθητη deal με τους Ρώσους, οι οποίοι -λέει- σκόπευαν να εξαγοράσουν τη Δωδώνη και θα πρόσφεραν ακολούθως γερή χορηγία στην ομάδα.

Ετσι, το σκηνικό της αβεβαιότητας συντηρείται στον ΠΑΣ και ευνοεί τις αντιδράσεις στα ενδότερα. Ο Χρήστος Τζάνης είχε λεκτικό επεισόδιο με τον Γιάννη Χριστόπουλο (επειδή έγινε αλλαγή), ενώ δυσανασχέτησε και ο Χρήστος Πατσατζόγλου (που ήταν από τους κορυφαίους το Σάββατο) για την αντικατάστασή του.

Βγήκε μάλιστα στο 0-0 για να μπει ο επίσης κεντρικός μέσος Σταύρος Τσουκαλάς. Και θυμηθείτε πως αυτός ο συνωστισμός στον άξονα είναι επικίνδυνος...

GOAL
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #182 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 11:12 »


ένα άδειασμα σ' ένα αντίπαλο back μια φορά ρε χρηστάκη, πασά μου. ένα, το στανιό μου.




Υ.Γ. Έ ρε Άγγελος που σου χρειάζεται να σου ισιώσει το κορμί....
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.728
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #183 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 11:20 »
ρουφαμε και τα λεμε λεμε
ρουφαμε και τα λεμε

το ταμειο πασαμ ειναι μειον.....μια με ογιος...δευτερη με αγγελο........τα δικα σ τα ταμεια πως τα βγαζουν συν????
πριν κανς ταμειο κοιτας τις κερκιδες........τα αλλα τα ταμεια αστα......

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #184 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 11:25 »
Ερώτηση:Στη γατα η στο γκολ θα γραφτει πρώτα: μουρμούρες στον ΠΑΣ για Χριστόπουλο και παίζει την θεση του στα επόμενα 2 παιχνίδια;

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.728
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #185 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 11:37 »
τοχουν ετοιμο το κειμενο....αλλαζουν μονο το ονομα του προπονητη

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #186 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 11:40 »
Ένα και ένα κάνουν δύο...όσοι παίχτες δεν γουστάρουν αλλαγές στην Κ-20 να παίζουν ενενηνταλεπτα...μια ζωή κάνετε τα αποδυτήρια κωλο(και δεν τα κάνουμε εμείς αλλά εσείς βεντετες τις πλάκας...από μπάλα 0 και μετά τσαμπουκάδες στα αποδυτήρια...)

Κανονικά η διοίκηση θα πρέπει να επιβάλει πρόστιμα για τέτοιου είδους συμπεριφορές...ποιος τζανης και ποιος πατσατζογλου ρε παιδιά που τον έβγαλε στο 10 λεπτό ο άγγελος...ο συνταξιούχος...λίγο έλεος πια...

Κατά τα αλλά μια οικογένεια είμαστε αλλά..."μην με βγάλεις αλλαγή τα έκανα όλα λιμπα" κατά τα αλλά οικογένεια αλλά δεν σεβόμαστε προπονητές φροντιστές και τα λοιπά...κατά τα αλλά οικογένεια αλλά αγριοκοιταμε τους καινούριους...κατά τα αλλά οικογένεια αλλά στα αποδυτήρια γκρινιάζουμε και Ρίχνουμε ευθύνες στους άλλους...

ΠΡΟΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣ: Πόσο εύκολα ξεχνάτε αυτό που ήσασταν πέρυσι?πως μετά από τόσα μικρά σκαλοπάτια που ανεβηκατε του δώσατε μια και φτάσατε πιο πίσω από όσο ήσασταν?

Κατά την γνώμη μου θα παίζουν αυτοί που αξίζουν οι άλλοι στο πάγκο και οι προβληματικοί στην Κ-20....

Και αν υπάρχει πρόβλημα στην πληρωμή και θεωρείται ότι είστε καλοί πιάστε 250% απόδοση νικατε σε κάθε ματς και βγείτε ΟΥΕΦΑ και εκεί να δείτε φράγκα μετά...αλλά για να γίνει αυτό θέλει και σκίσιμο εεεεεεε....
όχι μόνο εκ του ασφαλούς...εκεί να σας δούμε...

Με πλατάνια δεν παραπονιέμαι πρώτο παιχνίδι είναι η ομάδα μέχρι την 4η αγωνιστηκη θα δέσει...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #187 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 12:02 »
Εσείς που βγάλατε ήδη συμπέρασμα από τις έγκυρες ΓΑΤΑ, ΠΟΝΤΙΚΙ, CONTRA κλπ, είστε σίγουροι ότι αυτά που γράφουν έγιναν;

Τα ματάκια σας δεν τα πιστεύετε;

Γιατί εγώ με τα ματάκια μου δεν είδα καμία αρνητική αντίδραση από το Τζάνη και τον Πατσατζόγλου όταν αντικαταστάθηκαν.

Ή μήπως είστε κι εσείς βαλτοί όπως κάποια παπαγαλάκια του κάθε αγγελή και μπαίνετε για να κάνετε αντράλα στο φόρουμ;
Να ξέρουμε, να διαγράφουμε πάραυτα τα κείμενά σας, άμα είναι...
 :stop:

Η απάντηση στο ερώτημα ΓΑΤΑ ή ΓΚΟΛ, είναι SPORTDOG.
Όποιος παρακολουθεί, καταλαβαίνει...

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #188 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 12:13 »
όταν μιλάς για 'μένα, δε χρειάζεται πληθυντικός. γνωριζόμαστε άλλωστε.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #189 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 12:21 »
Δεν αναφερόμουν σε σένα.

Εσύ είσαι γνωστός εγκάθετος, αλλά και εμπαθής με το CJ22, άλλωστε :P

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #190 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 12:28 »
και να σκεφτείς ότι έχω αποφασίσει να τον στηρίξω φέτος και να προσπαθήσω να πείσω τον εαυτό μου ότι θα είναι η χρονιά του
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #191 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 13:57 »
Δεν αναφερόμουν σε σένα.

Εσύ είσαι γνωστός εγκάθετος, αλλά και εμπαθής με το CJ22, άλλωστε :P

Πάνε αυτα γιώργη..
Αυτός είναι που εχει γεμίσει την πόλη με τζανής22... :P

Πάντως ενας δημοσιογράφος δεν έβγαλε θέμα με την απουσία του κόσμου.
Βγήκαν και συνδιοικουντες χθες μίλησαν για οικονομική κρίση και πάει το πράγμα σχολασε..
Όλα καλά όλα άνθηρα.

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #192 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:03 »
Παράθεση
Το αγωνιστικο όμως είναι ενα μαυρο χάλι, πρως το παρον
εξαιτίας του Χριστοβασιλη, που κατά τη γνωμη μου σκοπημως
απεφυγε να παρει την αδειοδοτηση.

Την λογικη του "εαν δεν σε αρεσει, ανελαβε εσυ" την θεωρω τουλαχιστον
αστεία και δεν την ονομαζω διαφορετικα γιατι δεν εχω τετοιο δικαιωμα.
Με την ιδια λογική, δεν θα επρεπε κανενας να διαμαρτηρεται για τις πολιτικές
της εκαστωτε κυβερνησης, γιατι δεν μπορουν να αναλαβουν οι ιδιοι την διακυβερνηση της χωρας.

Αυτό με τη σκόπιμη μη άδεια με θέληση ΧΒ μου είχε περάσει κι εμένα από το μυαλό, με τη λογική να μην κάνει μεταγραφές. Αλλά ΟΚ και οι άλλες που πήραν άδεια π.χ Ξάνθη, Πάνθραξ τι κάνανε;;;  Και ο ΧΒ πήρε 13 πιτσιρικάδες. Ε κάτι θα δώσει και σ αυτούς. Αν έπαιρνε άδεια, κρατούσε κάποιους από τους παλιούς κι έπαιρνε 2-3 μεταγραφές στις θέσεις Κώτσιου, Σκούφαλη και Μπακα, μία η άλλη θα του ερχόταν οικονομικά.

Δεν ξέρω αν είναι αστεία, αλλά όταν ακούω την καραμέλα συνέχεια ότι ο πρόεδρος (και γενικά οι πρόεδροι) βγάζει .... εεε πως και δεν βρίσκεται κανένας να πάει να πάρει την ΠΑΕ και να βγάλει κι αυτός (απολύτως θεμιτό κατ εμένα) και να την πάει καλύτερα από ΧΒ.
Και για την πολιτική, προφανώς και δε λέω να μη διαμαρτύρεται κανένας. Αλλά όταν φέτος και στις 2 εκλογές με καμιά 15αριά κόμματα κι άλλα τόσα πιο μικρά και να υπάρχει 45% αποχή ...δεν δικαιούμαι να σκεφτώ, ότι αν αυτό το 45% δεν το εκφράζει κανένα κόμα, γιατί να μην κάνουν αυτοί ένα κόμα;; Αλλιώς με την αποχή στηρίζουν, αυτό που το υπόλοιπο 55% ψήφισε.
Και μια σημαντική διαφορά είναι ότι εδώ μιλάμε για Α.Ε, ιδιωτική επιχείριση και όχι κόμα. Και όσο κι αν έχουμε μείνει στην ιδέα ΠΑΣ (ή όποια άλλη ομάδα υποστηρίζει ο καθένας), από το 1979 και μετά έχουμε να κάνουμε (και με νόμο) με ανώνυμες εταιρείες. Το να μην συμφωνείς με το προϊόν και να μην ΠΑΣ γήπεδο, το βλέπω απολύτως λογικό και φυσιολογικό. Αλλά να θέλουμε να κάνουμε κουμάντο στο ποιους θα έχει συνεργάτες ο κάθε πρόεδρος π.χ, ποιους θα βάζει στη διοίκηση, στο γραφείο τύπου κλπ  δεν το βρίσκω λογικό.

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #193 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:04 »
Παράθεση
Πάντως ενας δημοσιογράφος δεν έβγαλε θέμα με την απουσία του κόσμου.
Βγήκαν και συνδιοικουντες χθες μίλησαν για οικονομική κρίση και πάει το πράγμα σχολασε..
Όλα καλά όλα άνθηρα.

Και στο καπάκι τη μεγάλη κουβέντα ''να βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο'' και θα φτάσουμε στο ότι ο ΠΑΣ διάγει τις πιο ένδοξες μέρες της ιστορίας του.Θα το ακούσουμε και αυτό.Και όποιος  διαφωνεί (ευτυχώς ελάχιστοι αν κρίνουμε και από τη μαζική προσέλευση του κόσμου στο γήπεδο)  είναι αχάριστος, γκρινιάρης,γραφικός,γαύρος,βάζελος,αεκτζής.

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #194 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:09 »
Παράθεση
Και ο ΧΒ πήρε 13 πιτσιρικάδες. Ε κάτι θα δώσει και σ αυτούς.
Βεβαίως και θα δώσει κάτι. Ό,τι έδωσε και στους παλιούς.
Ακάλυπτες επιταγές, στην καλύτερη, υποσχέσεις στη χειρότερη...

Ο μόνος πρόεδρος-ιδιοκτήτης που έβγαλε φράγκα απ'την ΠΑΕ ήταν ο Κούγιας.
Αυτό είναι μόνο ένα από τα στοιχεία που τον καθιστά πετυχημένο.

Ας μην πλατιάσουμε άλλο...
Το post αφορά το ματς με τον Πλατανιά, όπου το σημαντικότερο θέμα (για πολλούς) είναι το τριψήφιο νούμερο πωληθέντων εισιτηρίων σε πρεμιέρα πρωταθλήματος.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.728
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #195 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:17 »
Παράθεση
Και μια σημαντική διαφορά είναι ότι εδώ μιλάμε για Α.Ε, ιδιωτική επιχείριση και όχι κόμα. Και όσο κι αν έχουμε μείνει στην ιδέα ΠΑΣ (ή όποια άλλη ομάδα υποστηρίζει ο καθένας), από το 1979 και μετά έχουμε να κάνουμε (και με νόμο) με ανώνυμες εταιρείες. Το να μην συμφωνείς με το προϊόν και να μην ΠΑΣ γήπεδο, το βλέπω απολύτως λογικό και φυσιολογικό. Αλλά να θέλουμε να κάνουμε κουμάντο στο ποιους θα έχει συνεργάτες ο κάθε πρόεδρος π.χ, ποιους θα βάζει στη διοίκηση, στο γραφείο τύπου κλπ  δεν το βρίσκω λογικό.

και εδω λοιπον ειν το φορουμ σχολιασμου ανωνυμων εταιριων
κατι σαν τη ναυτεμπορικη

ρε βασιλη......μην με κανεις και γελαω μεσημεριατικα με αυτες τις αποψεις.......πες τα σε κανα γερμανο...σε κανα νορβηγο αυτα.......οταν δεν μπαινουμε φυλακη ...οταν μας χαριζουν τα χρεη....οταν δεν γινετα;ι διαλυση της εταιριας κτλ κτλ κτλ (εννοω για ολες τις ομαδες)......τοτε ειμαστε ομαδες που εκπροσωπουν νομους.......με πλατιες λαικες μαζες....αθλητισμος γαρ...κατ κτλ κτλ.........και οταν τα βρισκουμε σκουρα απ την αλλη ειμαστε αε...........

αι πεστα σε κανα βορειο αυτα......οχι στην ελλαδα
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 28 Αύγ 2012 14:22 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #196 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:23 »
Την αληθεια ρε καθικια...μια φορα την αληθεια!!!
Την αλήθεια ρε... Την αλήθεια.wmv

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #197 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 14:28 »
Don't ask what your president can do for amo, but what YOU can do for your president !!!


                                                                               dreven aka... mplioym siaporompompero  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #198 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 16:12 »
Παράθεση
Δημοσίευμα αθηναϊκής εφημερίδας που παρουσίαζε τον Χρήστο Τζάνη δυσαρεστημένο για την αλλαγή του στον αγώνα με τον Πλατανιά, έφερε την αντίδραση του. Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα της ΠΑΕ, pasgiannina.gr τα εξής:
«Το συγκεκριμένο δημοσίευμα είναι καθ όλα και απόλυτα αναληθές. Οι σχέσεις μου με τον προπονητή είναι άριστες, από την πρώτη ημέρα που ξεκίνησε η συνεργασία μας και υπάρχει μεταξύ μας αμοιβαία εκτίμηση.
Δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί έγινε το συγκεκριμένο δημοσίευμα μιας και δεν ερωτήθηκα από κανέναν για το αν έχω κάποιο πρόβλημα, εφόσον άλλωστε δεν έχω δώσει και δικαίωμα σε οποιονδήποτε ώστε να έχει συμπεράνει κάτι τέτοιο.
Το κλίμα στην ομάδα είναι εξαιρετικό και δεν είναι σωστό κάποιοι να προσπαθούν να το χαλάσουν με τέτοια δημοσιεύματα, χρησιμοποιώντας αυθαίρετα το όνομά μου.»
 

sportsioannina.gr

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #199 στις: Τρι 28 Αύγ 2012 16:20 »
Έβαζες ποντικοφάρμακο και ποντικοπαγίδες για τα ποντίκια οπότε πέταγες έξω τις γάτες γιατί θα ήταν άχρηστες.Έκανες και ένα ευχαίλαιο με τον παπά Άγγελο και όλα θα ήταν καλά.Ήταν απλό.
Τώρα πάμε με γάτες,ποντίκια και τον Χριστόπουλο με τους παίχτες.Να δούμε τι θα βγει.Το εύκολο θύμα βρέθηκε άλλωστε.Χριστόπουλος λέγεται....