Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
9 (15%)
2-0
12 (20%)
1-0
15 (25%)
3-1
2 (3.3%)
2-1
7 (11.7%)
0-0
3 (5%)
1-1
5 (8.3%)
2-2
0 (0%)
0-1
0 (0%)
1-2
2 (3.3%)
άλλο ?
5 (8.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 60

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 25 Αύγ 2012 16:44

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων  (Αναγνώστηκε 44479 φορές)

Αποσυνδεδεμένος proedrara

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #100 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 17:25 »
καμια δικαιολογια... το γηπεδο θα ειναι αδειο γιατι ο χοντρος ειναι αχρηστος και εχει κανει εγκληματικουσ χειρισμους... θα ειναι αδειο για 1002 λογουσ που μοναδικος υπευθυνος ειναι η παε και κανενας αλλος...


αλλα εγω δε γουσταρω να αφησω αυτουσ να μου κοψουν το γηπεδο... κανενας!!!

αμα με τη παρουσια μασ στο γηπεδο σιγουρα δε καταφερνουμε να διορθωσουμε κατι (οπως πιστευουν οι τις αποχης)
με την αποχη σιγουρα τα κανουμε χειροτερα......

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #101 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 17:40 »
το γηπεδο θα ειναι αδειο γιατι ο χοντρος ειναι αχρηστος και εχει κανει εγκληματικουσ χειρισμους... θα ειναι αδειο για 1002 λογουσ που μοναδικος υπευθυνος ειναι η παε και κανενας αλλος...

Ενόραση ή προκατάληψη?  8)  ... αφού θα ΠΑΣ ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #102 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 18:03 »
Παράθεση
βρέθηκε ήδη λοιπόν η δικαιολογία που το γήπεδο θα είναι άδειο αύριο:
Η οικονομική κρίση φταιει.. Μάλιστα..
Εγώ είπα να πάμε και να φωνάξουμε...
Αλλά σκέφτηκα μετά αν αρχίσει καμία παρέα αύριο σύνθημα για τη διοίκηση οχι απλά θα κοπεί αλλά θα αρχίσουμε πάλι να γαμαμε τον οφη τον βαζελο τον γαύρο...
Ως εκεί είμαστε. Στα του οίκου μας κοκοκο. Ραγιαδισμος.
Καλή επιτυχία στην ομάδα. 

Προσωπικά πιστεύω ότι η οικονομική κρίση είναι ο βασικότερος παράγοντας και σε μας και στα άλλα γήπεδα της χώρας.

Εσύ ΟΚ καλά το σκέφτεσαι να φωνάξεις κατά της διοίκησης. Και όπως σωστά έγραψες ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ μπορεί να θέλει να σε ακολουθήσει. Αν όμως οι πιο πολλοί δεν θέλουν τι γίνεται;; Πρέπει σώνει και καλά να περάσει της παρέας;; Κι αν οι πιο πολλοί θέλουν να βρίσουν τον ΟΦΗ;; ΟΚ εγώ δεν θέλω να βρίσω τη Φωφη, δεν θα βρίσω. Θα κλείσω το στόμα των άλλων;;; Και τον ΧΒ δεν θέλω να τον βρίσω. Θα κλείσω το δικό σου στόμα;; ΟΧΙ βέβαια!!!
Το γήπεδο έχει αυτή την ελευθερία. Ο καθένας λέει ότι θέλει και για όποιον θέλει. Τώρα ποιος ακούγεται πιο πολύ, εξαρτάται από το πόσοι εστερνίζονται το κάθε σύνθημα. Αν εσύ πιστεύεις ότι για κάθε τι κακό φταίει η διοίκηση κι ότι με τις φωνές θα αλλάξει κάτι προς το καλύτερο, οργανώσου με την παρέα σου, πέρασε τις απόψεις σε όσο πιο πολλούς μπορείς και γίνετε κυρίαρχοι των συνθημάτων στην κερκίδα. Ουδέν μεμπτό επ'αυτού!

 

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #103 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 19:21 »
Μπορεί πολλοί να χλευάζουν τον Πλατανιά, ο οποίος είναι νεοφώτιστος, αλλά δεν έχει άσχημη ομάδα.
Δεν περιμένω εύκολη νίκη μας, θα έχει άγχος και οι παίκτες θέλουν υποστήριξη.

Ο Πλατανιάς παρατάχθηκε σε όλα του τα φιλικά με 4-2-3-1.

Αύριο, ο Χατζηνικολάου αναμένεται να ξεκινήσει με τους :

Κηπουρό
Αργυρόπουλο Ντοέ Ποτουρίδη Κανακούδη
Αγκιλέρα Κάλαϊτζιτς
Ουκάρ Αρότσα Μαραγκουδάκη
Αναστασάκο

Όπως παρατηρείτε από την ενδεκάδα, μόνο χωριό δεν είναι η ομάδα των Χανίων και μόνο άπειρη δεν την λες.

Εκεί που πρέπει να χτυπήσουμε είναι το κέντρο της άμυνας, που το δίδυμο Ντοέ-Ποτουρίδη δεν έχει δέσει και δεν έχει ποιότητα.
Αντίθετα, θέλει προσοχή ο Μαραγκουδάκης (ο πρώην μας, έπαιξε εναντίον μας και με Φωστήρα στο Κύπελλο το 2007), ο οποίος παίζει αριστερά και συγκλίνει και σουτάρει με το δεξί, όπως ο δικός μας Ιλιτς.

Με αυτά τα δεδομένα θα ήθελα να δω από τον Χριστόπουλο:

Φεγκρούς (το μη χείρον βέλτιστον)
Ντάσιο Κολοβέτσιο Τζιμόπουλο Πάντο
Πάτσα Ντε Βινσέντι
Γεωργίου Τζάνη Ιλιτς
Βίλα

- Προτιμώ Ντε Βινσέντι εκεί πίσω για να οργανώνει, όπως επί Άγγελου.

- Η ταχύτητα πρέπει να είναι το όπλο μας κόντρα στον Πλατανιά, εναλλακτικές είναι Κοροβέσης αντί Ιλιτς, Μιχαήλ αντί Τζιμόπουλου και Τσουκαλάς αντί Τζάνη με προώθηση Ντε Βινσέντι. Ο Κεϊτά αν και περιουσιακό στοιχείο, δεν μπορεί στην παρούσα φάση να πάρει τη θέση του Πάτσα που δείχνει ορεξάτος.

Πιστεύω όμως, ότι θα δούμε:

Φεγκρούς
Ντάσιο Τζιμόπουλο Μιχαήλ Πάντο
Λίλα Πάτσα
Γεωργίου Ντε Βινσέντι Τζάνη
Βίλα

Περιμένω τις γνώμες σας, να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα !

1-0

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #104 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 20:35 »
Καλά, αν είναι να φοβόμαστε τον Μαραγκουδάκη που πέρασε από μας (και δεν ακούμπησε) την περασμένη 10ετία, είναι να .... το κλείσουμε το μαγαζί.
Βέβαια η προϊστορία, με κάτι τέτοιους πανάσχετους παίκτες που όταν έφυγαν από μας και μας βρήκαν μετά αντιπάλους, δεν είναι καλή για τον ΠΑΣ. Μας κολλούσαν κανα παστέλι ενίοτε. Ελπίζω αύριο να μην γίνει κάτι ανάλογο.
Εκείνο που θέλω εγώ είναι να δω το πρέσιγκ ψηλά που είχαμε στα φιλικά, να κλέψουμε μπάλες από τους άμπαλους και να είμαστε πιο προσεκτικοί στα τελειώματα. Κρατάμε πίσω το 0, κολλάμε το 1ο παστέλι, φεύγει το άγχος, λύνονται τα πόδια των παικτών και τα λαρύγγια της εξέδρας, έρχεται και το 2ο και η σεμνή τελετή (έναρξης) λαμβάνει τέλος.
Ας ψάξει σε άλλους αγώνες μετά ο Πλατανόφυλλος να κάνει βαθμολογικό σεφτέ στη S.L.
EΔΩ ΕΙΝΑΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #105 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 20:59 »
Υπάρχει και ο Φώτης, που έπιανε τα άπιαστα!
1 χειροκρότημα στο στο Φώτη (απαραίτητο) αν το λερώσεις με άλλα μπινελίκια (...) δεν είναι τιμή ούτε για το πρόσωπό του, ούτε για τα χέρια μας.

Καλά τώρα ... το μπινελίκι προς τρίτους δεν το συζητάμε ... η απόλυτη ξεφτίλα για το ξεκίνημα της Ομάδας μας και για τη συνέχεια.
Αυτά φίλοι και ... 1 ματς στον πάτο 12 της λίμνης δύσκολα πυροδοτείται.

Αλλά σκέφτηκα μετά αν αρχίσει καμία παρέα αύριο σύνθημα για τη διοίκηση οχι απλά θα κοπεί αλλά θα αρχίσουμε πάλι να γαμαμε 
 

Εεε ρε pagourenko1966 ... να έχουμε να γράφουμε στα δήθεν της κριτικής από Ιανουάριο και μετά ... ή όποτε πάρουμε εντολή.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 24 Αύγ 2012 21:08 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #106 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 21:08 »
αποστολη δικια μας βγηκε?
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #107 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 21:20 »
αποστολη δικια μας βγηκε?

Αποστολή  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (19) - Γιάννης Χριστόδουλος: Φεγκρούς, Ταμπάσης, Τσουκαλάς, Τζημόπουλος, Τζάνης, Πατσατζόγλου, Πάντος, Ντάσιος, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Κολοβέτσιος, Γιάκος, Γεωργίου, Βίλα, Λίλα, Κεϊτά, Ίλιτς, Ντε Βινσέντι, Νικλητσιώτης

Πλατανιάς … πρόβλημα με τα αεροπορικά εισιτήρια.
Άλλοι  πέταξαν  8:30, άλλοι 11:00 και άλλοι 01.30 .. για Θεσσαλονίκη και οδικώς στα Γιάννινα.

Αποστολή  Πλατανιά  (23) - Γιάννης Χατζηνικολάου: Κηπουρός,  Αγκιλέρα, Αναστασάκος, Αργυρόπουλος, Αρότσα, Γκονζάλες, Δέντσας, Δημήτρης, Δράμι, Κάλαϊτζιτς, Κανακούδης, Κουρτεσιώτης, Λαζαρίδης, Μαραγκουδάκης, Μαρτσάκης, Μιρτσέτας, Ντόε, Ουκάρ, Ουντότζι, Παληγεώργος, Ποτουρίδης, Τζανής, Τσοντάκης.

Εκτός αποστολής: Ζάλουντοκ, Πάγκαλος, Ναζλίδης , Κοκκαλάς

Χωρίς έγκριση: Αρόχα, Ντοέ, Ουντότζι



Υ.Γ.: Και τις γατοπηγές ... pasgiannina.gr 20:50 ... naftemporiki.gr  21:15
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 24 Αύγ 2012 21:29 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #108 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 21:31 »
γιαννης χριστοδουλος ή χριστοπουλος?? :P
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #109 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 21:31 »
Παράθεση
Εκεί που πρέπει να χτυπήσουμε είναι το κέντρο της άμυνας, που το δίδυμο Ντοέ-Ποτουρίδη δεν έχει δέσει και δεν έχει ποιότητα.
Aκριβώς... αν μάλιστα επαληθευθεί η πληροφορία ότι η κάρτα του Ντοέ δεν πρόκειται να προλάβει να έρθει μέχρι αύριο (ήρθε του ουντόζι που τίθεται στη διάθεση του προπονητή κ αναμένεται του αρότσα)τότε θα έχουν σοβαρό πρόβλημα στο κέντρο άμυνας.
Από κει κ πέρα η πιθανή πλατανο11άδα φαίνεται να χάνει τον περσινό ενθουσιασμό λόγω των αλλαγών κ των νέων μεταγραφών κ να αποτελεί ένα μετριοκαλούτσικο σύνολο, ομάδας που θα παλέψει με νύχια κ δόντια για την παραμονή.
Αργυρόπουλο,Κανακούδη,Μαραγκουδάκη,Αναστασάκο,Ουκάρ αν τους παίρναμε εμείς για βασικούς μπορεί να γινόταν πορεία διαμαρτυρίας έξω απ τα γραφεία της ΠΑΕ :P Άλλωστε γνωστοί είναι δεν πρόκειται για κάτι τρομακτικό ως παίκτες.
Ουντόζι Κάλαιτζιτσ οκ θέλουν προσοχή κ απομένει ο γρίφος των Αγκιλέρα,Αρότσα,τώρα κάτι παληογιώργοι κουρτεσιώτηδες, τσοντάκηδες κ τζανήδες(έχουν κ αυτοί αλλά με άλλο τονισμό :P) δεν ξέρω τι ζημιά μπορεί να προκαλέσουν.
Όπως έγραψα στη δική μου πρόβλεψη όλα θα εξαρτηθούν από την απόδοση του ΠΑΣ κ το σπάσιμο της πλατανοπαρθενιάς ώστε να φύγει το άγχος κ εκεί το βλέπω το μάτς αγχωτικό μεταξύ ισοπαλίας κ 1-0.

υγ
Παράθεση
Αποστολή  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (19) - Γιάννης Χριστόδουλος:
ωρε νιου θα μας ζουρλανς :P

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #110 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 21:47 »
Παράθεση
ΟΚ εγώ δεν θέλω να βρίσω τη Φωφη, δεν θα βρίσω. Θα κλείσω το στόμα των άλλων;;; Και τον ΧΒ δεν θέλω να τον βρίσω. Θα κλείσω το δικό σου στόμα;; ΟΧΙ βέβαια!!!
πολιτισμενο σε βρισκω και μπραβο σου.
Επειδη δεν ειναι(ειμαστε) ολοι ομως ετσι
και επειδη το πραγμα 1000% θα καταληξει ετσι:
Παράθεση
Υπάρχουν και άλλες λύσεις...Ξύλο μεταξύ μας...Έτσι για το καλό και να πάει καλά η χρονιά.
Αφού η πόλη είναι καθαρή από αλλόθρησκους τσακωνόμαστε μεταξύ μας να περνάει η ώρα.. :P :P

και επειδη εγω την ομαδα που αγαπω δεν θα την κανω περιγελο σε ολη τη χωρα σε ζωντανη μεταδοση
απλα δεν παω γηπεδο
εμενα θα μου λειψει η ομαδα
του αγαπουλα τα 200 ευρω του διαρκειας μου.
οποιος αντεξει πιο πολυ κερδιζει!
Παράθεση
Εεε ρε pagourenko1966 ...
ΕΡΕ ειναι το σωστο :P
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 24 Αύγ 2012 22:09 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #111 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 23:41 »
Περιμένω τις γνώμες σας, να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα !

GIWRGAKIS99, η πιθανή 11δα



Πέρα από τους συσχετισμούς και τις δυναμικές  των σημερινών  μείον μπάτζετ/ρόστερ  ή άλλους εγγενείς και εξωγενείς  ποδοσφαιρικούς ανέμους που επηρεάζουν τις αποδόσεις/επιδόσεις των ομάδων, αν ήμουν ο Πλατανιάς, θα είχα πολύ άγχος και τρεμούλα  να πάω στα Γιάννινα να παίξω με τον Άγιαξ της Ηπείρου.

Τι λένε οι Πλατανό-φιλοι  για την ομάδα/έδρα τους   

«Στα καφενεία του χωριού, στα καφέ, στους χώρους συνάθροισης οι συζητήσεις, οι κουβέντες, το ενδιαφέρον επικεντρώνονται σχεδόν αποκλειστικά στην πορεία της ομάδας. Παρά το γενικό κλίμα ευφορίας οι φίλοι της ομάδας μιλούν σε χαμηλούς τόνους, δεν βάζουν τον πήχη ψηλά και εκτιμούν … http://chania-reporter.blogspot.gr/»

Υ.Γ.: Πάντος να ξέρετε ότι, είτε πάμε/τε είτε δεν πάμετε στο γήπεδο (περίεργοι ψίθυροι) γενικά, καρφί δεν της καίγεται της ΠΑΕ και τα κουμάντα της τα έχει και τις καβάντζες της και τα αυτιά της ήσυχα. Μπορεί να μη έχουμε μετοχές στην ΠΑΕ, αλλά είμαστε μεγαλομέτοχοι της ιστορίας του ΠΑΣ.
Στο κάτω - κάτω ... θεμιτό το να μη ΠΑΣ,  αθέμιτο όμως να το διαλαλείς κατ' επανάληψη.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 25 Αύγ 2012 00:40 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #112 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 23:51 »
Μην με κοροϊδεύετε με το ερε...το έχει αποθήκευση το κινητό μου και όταν θέλω να πω ε ρε μου βγαίνει με κεφάλαια...τεχνολογία τι να πεις..αλλά από εδώ και πέρα θα διαχωριζω το Ε με το ρε...  :P
Αύριο αρχίζει ξανά η αρρωστια μας...ετοιμάστε όλοι τα πιεσομετρα...ε ρε ΠΑΣ που σας χρειάζεται....
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #113 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 05:31 »
Η αποχή δεν είναι διαμαρτυρία... διαμαρτυρία είναι μια κοινή απόφαση από τους συνδέσμους που να καταδικάζει την Π.Α.Ε. για τις τιμές των εισιτηρίων και να ζητά την μειώσει τους... διαμαρτυρία είναι ένα ομαδικό ντου για να μην πάρει φράγκο ΧΒ. Η αποχή είναι αδυναμία δική μας, και περισσότερη δύναμη στον ΧΒ για να κάνει ότι θέλει με την καψούρα μας...

ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ!!
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #114 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 09:25 »
Kαλημέρα και καλη επιτυχία στην ομάδα μας σήμερα.
Νέα σεζον και επιτέλους για δευτερη συνεχωμενη χρονια στην souperliga.
Ξεκολάτε αυτα εχουμε με αυτα πάμε.Οι αλλοι ειναι καλύτεροι;

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #115 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 09:36 »
Μαλλον θα αρχισει οπως στο φιλικό με το Αγριιινννιιο, δηλαδη με τους δυο Αλβανους και τον Γιάκο ή στην θεση του τον Ιλιτς.
Οπως και ναναι οι τρεις βαθμοι πρεπει να ειναι ο στοχος μας.

Καλη μας επιτυχία... :mono:

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #116 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 11:56 »
Γιατι ρε παιδια παντού βλέπω τον tzanis βασικό; Ας βάλουμε νικλητσιωτη αριστερά μια χαρα ντριμπλαδορος ειναι αμάν πια με το κριάρι. Τελος πάντων ας μην γκρινιαζω μέρα που ειναι, καλη σεζόν να χουμε, άνετη παραμονη για τον ΠΑΣ και ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΙΜΕΡΕΣ  :P ποτε δεν είχαμε ποιότητα και την φετινή σεζόν όπου θα πληρώσουμε αμαρτίες προηγούμενων χρόνων, θα την βγάλουμε κάθε Κυριακή στα γήπεδα και στις καφετέριες γιατι έτσι γουστάρουμε  :P .
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #117 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 11:58 »
Στο κάτω - κάτω ... θεμιτό το να μη ΠΑΣ,  αθέμιτο όμως να το διαλαλείς κατ' επανάληψη[/quote]



Κοιτάτε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ... Δυο ομάδες με πολλά πολλά προβλήματα.

Στον ΠΑΟΚ ότι γίνεται γίνεται ΜΕΣΑ στην Τούμπα, (πανικός) ενώ στην αεκ της αποχής ... μιζέρια.

Εμείς τι θέλουμε ;;;

Λόγω οικονομικής στενότητας δικαιολογώ την όποια αποχή. (εγώ, λόγω στενότητας και στεγνότητας χωρίς διαρκείας, μάλλον θα πιάσω κανά πέταλο ...)

Για ... άλλους ... λόγους λέω μόνο: το κασκόλ σου (οσφπ παο αεκ) ... και ... στην καφετέρια

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ για την ομάδα μας
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 25 Αύγ 2012 12:06 από President »
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #118 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 13:13 »
Εμείς τι θέλουμε ;;;

Να φύγουν οι «καλικάτζαροι»  από την Ομάδα … θέλω εγώ.
Άλλος, ίσως θέλει κάτι άλλο ... π.χ. να γίνει καλικάτζαρος ή απλά να καλικατζαρίζει.

Κατ’ αρχήν, συμφωνώ με spyros_porsche και με BILLY_STAM και επειδή «είδα και οίδα» τη δουλειά της Ομάδας δεν έχω καμία απολύτως επιφύλαξη για την πορεία της (επιτυχή) στο πρωτάθλημα … εκτός «τυχόν» τυπικά εμπόδια και «ανθρώπινα» λάθη (!?).

Ευτυχώς για την Ομάδα μας, δεν ισχύει το … «Έπαιξες? Θα πληρωθείς!»   

Όσο για το Σχεδιασμό 2012 – 13 … μπάτζετ (συναινετικά συμβόλαια) – ρόστερ  (επιλογές παικτών), αμοιβές (χρονοδιάγραμμα δούνε λαβείν) … αφήστε να προσεύχονται άλλοι χριστιανοί.

Σήμερα θα έχει Κόσμο το γήπεδο και θα πάρουμε μια πρώτη και τελευταία σαφή εικόνα (θετική ή αρνητική) για το τι κερκίδα θέλουμε και πως υποστηρίζουμε την Ομάδα μας ενθαρρύνοντας τους νεαρούς παίκτες μας και μόνο ... κάτι που θα σκιαγραφηθεί την επόμενη εντός Αγωνιστική.

Ωστόσο όμως αυτή τη στιγμή … «είμαι πάρα πολύ απασχολημένος για εξετάσω περαιτέρω το θέμα σας.»

Νίκη και Νίκες, παντού. :mono:
Κατακαημένε πλατανιά … πλάκα - πλάκα είσαι SL, δεν είσαι και αμελητέος.     

Υ.Γ.: Θα παρακαλέσω δημόσια τους δημοσιογράφους/ρεπόρτερ της Ζ sportsnews, να μη στέκονται όρθιοι στις τελετές και να παίρνουν το λόγο εάν και όταν τους δοθεί από τους προεδρεύοντες των πάνελ και πάνω από όλα να μη ρωτάνε ότι να 'ναι ... Ok?



Παράθεση
Πιθανές ενδεκάδες
http://www.betblog.gr/articles.aspx?aid=19528
 
ΠΑΣ Γιάννινα (4-2-3-1): Φεγκρούς – Πάντος, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Ντάσιος – Πατσατζόγλου, Λίλα – Τζάνης, Ντε Βινσέντι, Γεωργίου – Ίλιτς
 
Πλατανιάς (4-2-3-1): Κηπουρός – Κουρτεσιώτης, Ποτουρίδης, Τζανής, Αργυρόπουλος – Αγκιλέρα, Κάλαϊτζιτς – Κάλαϊτζιτς, Ουκάρ, Ουντότζι – Αναστασάκος
 
Με ενθουσιασμό και άγνοια κινδύνου ο Πλατανιάς.


Παράθεση
Μετά από πολλά χρόνια ο ΠΑΣ θα παίξει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στην πρώτη κατηγορία ... έχασε όμως από τον πάγκο του και τον Άγγελο Αναστασιάδη, που ήταν ουσιαστικά αυτός που τον έσωσε πέρσι.http://www.betblog.gr/articles.aspx?aid=19528
8)
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 25 Αύγ 2012 14:11 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #119 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 14:09 »
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΑΑΑΑ ΜΟΥ  :mono: :mono: :mono:
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος Blue_cat

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #120 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 15:13 »
Πάμε γερά ρε ΠΑΣ,να μπούμε με νίκη και ας μην κάνουμε καλή εμφάνιση. Να ανέβει το ηθικό των νέων παικτών, να πάρουνε μπρος!
Καλή αρχή και καλή σεζόν χωρίς προβλήματα.

ΥΓ. Τώρα όσο για την αποχή, καταλαβαίνω το σκεπτικό αλλά νομίζω δεν οδηγεί σε άμεσα αποτελέσματα. Οι παίκτες θέλουν παλμό,έδρα και φωνή για να είναι στην τσίτα για να καταλαβαίνουν σε ποια ομάδα παίζουν, αλλιώς θα έχουν ακόμα έλα λόγο να μην τους καίγεται καρφί. Πρέπει να βρούμε άλλες λύσεις για "τρέξουμε" τον Χ.Β... μέσα στο χορό θα βρούμε την άκρη!

Vamos ΠΑΣ, vamos Argentina!!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #121 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 15:19 »
Παράθεση
Να ανέβει το ηθικό των νέων παικτών,να πάρουνε μπρος!
Σχεδόν με την περσινή ομάδα θα παραταχθούμε οι νέοι παίκτες είναι σχεδόν όλοι πλην κοροβε κ κολοβε εκτός 19αδας κ από τους υπόλοιπους νεομεταγραφέντες που μπήκαν στην αποστολή οι περισσότεροι θα είναι παγκίτες ;)

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #122 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 15:24 »
-18η επίσημη πρεμιέρα Α' Εθνικής για τον ΠΑΣ...

-Για το παιχνίδι
ειλικρινά δεν μπορώ να εκφέρω ακόμα άποψη...

-Αφενός μεν, θα είναι η 1η φορά στην ζωή μου που θα δω τον Πλατανιά
αφετερου δε, απο τα φιλικά του ΠΑΣ
δεν μπορούν να βγούν
ακριβή και ασφαλή συμπεράσματα απο τα μάτια του κόσμου...

-Αυτός που έχει βγάλει τα συμπεράσματά του
σίγουρα είναι ο προπονητής...
--------------------------------------------

-Απο τα φιλικά το μόνο που μου έμεινε -σαν γενικότατο συμπέρασμα- είναι
οτι στα 9 παιχνίδια
σε αυτά που σκοράραμε νικήσαμε...

-Επιπλέον στα 6 απο αυτά δεν δεχθήκαμε γκόλ...
------------------------------------------------------------------------

-Οι πρεμιέρες πάντα είναι απρόβλεπτες...

-Μπορεί το μάτς να εξελιχθεί σε περίπατο,...-...μπορεί και να βγάλουμε τους απινιδωτές....

-Πάντως, μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως
το ματς θα πάει σε under...

-Αγωνιστικά...μετά το μάτς....

-Με το δεξί και με την νίκη.... :pashat:
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #123 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 15:28 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΝΗ ΜΑΓΙΚΗ,
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΡΟΧΗ
ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΙΚΙΑ ΜΑΖΙ
ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΝΗ ΜΑΓΙΚΗ!



ΓΑΥΡΟΙ Μ...Α, Μ....Α,
Γ..Ω ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πλατανιας Χανίων
« Απάντηση #124 στις: Σαβ 25 Αύγ 2012 15:29 »
Παμε ωρε ΠΑΣ!!! :pas: