Αποστολέας Θέμα: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός  (Αναγνώστηκε 4884 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 16:11 »
Φιλικη αναμετρηση σημερα στο ΠΕΑΚΙ, αναμεσα στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και στον Παναιτωλικο  στις 18:45.


Το γνωστο: οποιος φιλος παει, αν μπορει ας μας ενημερωνει και τον καφενε.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #1 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 18:47 »
Η 11άδα:

Φεγκρούς

Πάντος

Μιχαήλ

Τζιμόπουλος

Κολοβέτσιος

Τζάνης

Βίλα

Λίλα

Πάτσα

Γεωργίου

Γιάκος


Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #2 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 18:54 »
Με άσπρα ο ΠΑΣ, με μπλε ο Παναιτωλικός, στον οποίο παίζουν βασικοί οι Κούσας και Κουτσοσπύρος.

Σέντρα σε 5'

http://www.super-fm.gr/

Σήμερα έχει κανονικά μετάδοση, stay tuned  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #3 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 19:05 »
Φάση στο 10 ο Τζανης απο δεξιά ΣΥΡΙΖΑ αουτ απο
Το  δοκάρι

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #4 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 19:23 »
Μέχρι στιγμής τίποτα, δεν κατεβαίνει η μπάλα.
Ο Φεγκρους δεν πρέπει να παιζει

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #5 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 19:24 »
Τα καταφερε ο Γιαννακης σημερα και εχει ραδιοφωνικη μεταδοση.! :joker: :pashat:
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #6 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 19:29 »
Κεφαλιά Λιλα λίγο αουτ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #7 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 19:46 »
Ημιχρονο με δυο κουλουρια.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #8 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 20:02 »
Ντασιος και Ιλιτς στην θεση των Κολοβετσιου και Γιακου αντιστοιχα.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #9 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 20:09 »
Διπλη αλλαγη στο 55΄Ντε Βινσετι και Κεϊτα στην θεση των Λιλα και Βιλα.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #10 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 20:25 »
Κοροβεσης αντι Τζανη στο 70΄.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #11 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 20:30 »
Δυο ακομη αλλαγες για τον ΠΑΣ, ντεμπουνταρει ο Τσουκαλας στην θεση του Πατσατζογλου και ο Ρουμπουλακου στην θεση του Παντου.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #12 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:03 »
Kαπου στην επιθεση δεν τα παμε καλα,ο Μπεσερα μαλλον τελικα ειναι Μεγαλη απωλεια.

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #13 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:03 »
Αν και είναι καθαρά θέμα προπονητή απλά μεταφέρω την απορία μου προς όσους παρακολουθούθν περισσότερο προπονήσεις μήπως είναι πολυτέλεια να μην ξεκινάει η ενδεκάδα από  Devicenti, Ντάσιο ενδεχομένως και Ilic? 

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #14 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:08 »
Εγώ απορώ πως και δεν έχει υπάρξει ακόμη αίτημα του ενδιαφερόμενου, μετ' εντάσεως και μετ' επιτάσεως, ώστε να παρέμβουν οι διαχειριστές και να σβήσουν το επίμαχο ειρωνικό και προσβλητικό για την προσωπικότητα του post...  ::)

Δεν πιστεύω να εκρίθει περιττό επειδή ούτως ή άλλως αναμένεται βαρυσήμαντη παρέμβαση του συλλόγου του, συλόγου που, ευτυχώς για την χώρα και τους πολίτες της, τίμησε με τους αγώνες και την δράση των μελών του το λειτούργημα της ενημέρωσης και τον ρόλο ελέγχου της εξουσίας...  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #15 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:14 »
αν δεν κάνω λάθος 0-0 τελικό ... σε αναμονή των σχολίων όσων το παρακολούθησαν .

 :mono:

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #16 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:21 »
λιγα πραγματα γενικα.ειχαμε κατοχη,πασαραμε κτλ αλλα μεχρι την περιοχη τους.αυτοι φουλ αμυνα και καναν κανα 2 σουτ μακρινα που επιασε ο φεγκρους.πιο πολυ μια δυνατη προπονηση ειδα εγω παρα φιλικο.
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #17 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:22 »
αφήστε τα παιδιά να έχουν δυνάμεις για το πρωτάθλημα...στα φιλικά μπουν δεν μπουν γκολ...στο πρωτάθλημα όπως και να έχει είναι πιο γλυκά τα γκολ...έχω αγωνία να δω τι θα λέμε σε μια εβδομάδα τέτοια ώρα...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #18 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:27 »
Δεν χωράει κριτική ένα ματς που όλοι παίζουν χαλαρα και να μην χτυπήσουν .... Αν αυτο είναι εντολή καλώς αν Οχι τότε πραγματικά χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια για να έχουμε κάποιο καλο αποτέλεσμα ...
Ποτε μην παίρνεις στα σοβαρά ένα φιλικό αγώνα και ποσο μάλλον πριν μια εβδομάδα απο το πρωτάθλημα .....
Αν όμως θελουμε να βγάλουμε κάποια συμπεράσματα αποτο ματς αυτο το σίγουρο είναι ότι δεν θα είναι θετικά .... Κακο κέντρο και επίθεση στο πρώτο και κάτι έγινε με τους de vicendi & keita απο εκει και πέρα όλα μηδέν  .... Αλλα είπαμε είμαι φιλικό ...
Υπομονη ... Φέτος και αν θέλει υπομονη .... Πολυ υπομονη

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #19 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:34 »
παντως γεγονος ειναι πως οι παιχτες του χωριατη τα δικα μας τα σακατεψαν στην κλωτσια.τζημοπουλος-πατσα-γιακος φαγαν καλες...και το πιο κασαρι ηταν ο κουσας....
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #20 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 21:58 »
Παντως ακουσα και διαβασα οτι η ομαδα ειχε καλη κυκλοφορια και πιεζε πολυ καλα τους αντιπαλους αλλα το γκολ δεν το ειδαμε..Πιστευω παντως οτι Ντε Βινσεντι θα ειναι βασικος οπως και ο Τσουκαλας οταν ερθει στο κανονικο φυσικο επιπεδο,παντως αν πουμε οτι με τη Βεροια ειμασταν ενα ματσο χαλια στα υπολοιπα παιξαμε αρκετα καλα

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #21 στις: Σαβ 18 Αύγ 2012 22:53 »
Είμασταν πολύ μέτριοι σήμερα,όχι ότι τα αγρίνια κάνανε κ κάτι σημαντικό απλά δεν κάναμε ευκαιρίες κ είχαμε πρόβλημα στις τελικές.

-Φεγρούς=πηγή κινδύνου κ γενικά παίζει έξω απο το τέρμα.Θα φάει πολλά κουλά εφέτος
-Πάτσα αρκετά καλός με πολύ τρέξιμο
-Πάντος σταθερός
-Λίλα μέτριος
-Λίλα πολύ τρέξιμο αλλά δίσταζε στο σουτ
-Γεωργίο πάρα πολύ καλός-κινητικός κ τα έκανε χαζά ειδικά στο πρώτο
-Τζάνης έχασε το άχαστο αλλά γενικά καλος
-Κεϊτά μπορεί να θέλει δουλειά αλλά δεν μπορούσαν τον παίξουν,τον βοηθά το σώμα του ξεχώρισε
-Ντάσιος καλός
-Ίλιτς καλός κ δημιουργούσε κινδύνους απλά είναι ανέτοιμος.

Γενικά δεν πήγαμε καλά αλλά δεν πειράζει φιλικό ήταν κ ίσως ήθελε κ ο Χριοστόπουλος να κρύψει τα χαρτιά του για τον αγώνα με τον Πλατανιά.
-Αρκετό κόσμο πάντως είχαμε
-Άθλιες εμφανίσεις μαύρο-λευκό που πιο πολύ όφη θυμίζαμε παρά ΠΑΣ
-Αυτός ο Κούσας ρι μαλλί άφισε τον Βαλντεράμα πάει να κάνει
Πάντως τα αγρίνια δεν είναι χειρότερα απο κάποιες ομάδες superleague όπως Πανθρακικό-Κέρκυρα-Πανιώνιο
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #22 στις: Κυρ 19 Αύγ 2012 12:02 »
Παιδια, δεν ξερω τι πηγατε να δειτε αλλά, ενα βιντεακι που ειδα 10λεπτο πονεσανε τα ματια μου.

Κλωτσοσκουφι σε ολο του το μεγαλειο. Ειχαμε ενα καλο ξεσπασμα συνδυασμων αλλά αυτο διαρκουσε δευτερολεπτα. Πολυ αχρηστη γιομα, απο αμυνα στην επιθεση .

Δηλαδη αμα ειναι να γινονται αυτα τα πραγματα σε ρυθμους πρωταθληματος τοτε το χασαμε το πλοιο απο νωρις.
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #23 στις: Κυρ 19 Αύγ 2012 13:18 »
Στο πρωτο ημιχρονο το κεντρο ηταν Πατσα- Λιλα (σαν αμυντικά χαφ) Γεωργιου, Βιλα , Γιαχος , Τζάνης.
Τι γκολ να βαλουμε? >:(
Ειχαμε μονο τρεξιματα και κλεψιμο μπάλας και ετσι ηρθε και η μοναδική καλη ευκαιρια του αγωνα με τον Τζάνη.
Στο Β αλλαξε τον Γιαχο με Ιλιτς μπροστά, αλλα μόνο οταν μπηκε ο Ντε βικ βγηκαν κατι μπαλιες.
Βεβαια δεν ειχαμε τρεξιματα και ψιλοανεβηκαν αυτοι.

Η ομαδα ρολαρε μια χαρά περυσι με Ντε Βικ για 6αρι και οργανωτή, Γεωργιου Βιλα Τζάνη μπροστα.
Η εμμονή στον Λιλα και τον Πατσα για μενα ειναι ΛΑΘΟΣ και μακαρι να με διαψευσουν.
Απο την περυσινή ομαδα εφυγε ο Μπεσέρα. Βρες εναν αντικαταστατη του και βαλτον.
ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ (πχ παντος αριστερο μπακ).

Θα μου πειτε φιλικό ηταν.
Ναι αλλα εγω ειδα προβα τζενεραλε.
Και δεν μου αρεσε αυτο που ειδα... :(

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Φιλικό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #24 στις: Δευ 20 Αύγ 2012 13:04 »
Eίπαμε τα φιλικά είναι για τους προπονητές. Εμείς από Σάββατο στα ...επίσημα πλέον.
Αλλά αν είναι να κάνουμε -έστω και για λίγο τους προπονητές- να πω κι εγώ την άποψή μου.
Πιστεύω ότι η 11άδα του 1ου μέρους θα είναι αυτή που θα ξεκινήσει το Σάββατο. Και εξηγώ:
-Για τέρμα. Καλός κακός ο Φεγκρούς αυτόν έχουμε με αυτόν θα πορευτούμε. Ο Ταμπάσης έχει το πρόβλημα με τη γνάθο, δεν ξέρω αν μπορεί ο κόουτς να τον εμπιστευθεί για 1ο από τώρα.
-Άμυνα: Τη διάταξη του Α μέρους βλέπω να ξεκινάει. Πήγε στο Β να βάλει Ντάσιο δεξιά, Πάντο αριστερά και Τζημόπουλο Μιχαήλ κεντρικούς, αλλά (δυστχώς) ο Ντάσιος δεν τραβάει. Είτε μας αρέσει, είτε όχι, ο αρχηγός δεν είναι για την ώρα για βασικός. Αν θυμάστε και πέρυσι ο Άγγελος στα χαφ κοίταγε να τον βολέψει, Συν ότι αν παίξει ο Ντάσιος, στα αριστερά ο Πάντος δεν το χει. Με τον Κολοβέτσιο είναι ένα ρίσκο, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι έτσι θα ξεκινήσει. Για Κοροβέση αριστερά, από όσο ξέρω μάλλον για χαφ, κάτι σαν αντι-Τζάνη, τον προορίζει παρά για καθαρόαιμο αριστερό μπακ.
-Χαφ: Εδώ σηκώνει πολύ κουβέντα. Βλέποντας το αρχικό σχήμα με Λίλα, Πάτσα και Βίλα πίσω από το φορ (Γιάκος) όλοι λέγαμε πως θα πάει η μπάλα μπροστά, μιας και δεν υπήρχε ο παίκτης (ΝτεΒισέντι;;;;;) που θα μπορούσε "να κάνει παιχνιδι". Εκείνο που είδα εγώ (και σ' αυτό το φιλικό) είναι ότι με αυτό το κέντρο κλέβαμε πολύ τη μπάλα, είχαμε ένα πολύ καλό πρέσινγκ κι έτσι δημιουργήθηκαν οι όποιες φάσεις μας. ΔΥΣΤΥΧΩΣ με την είσοδο του Αργεντίνου και του Κεϊτά στο Β, αλλά και του Ίλιτς (θεωρητικά καλύτερου του Γιάκου για φορ) δεν είδα την βελτίωση που περίμενα. Ελικρινά στο Α μου άρεσε πιο πολύ επιθετικά η ομάδα. Τώρα αν βάλει τον Ντεβισέντι αντί ενός εκ των Λίλα ή Πάτσα δεν ξέρω, ούτε είμαι σίγουρος (από όσα είδα) ότι η ομάδα θα ρολάρει καλύτερα. Κι εντάξει με Πλατανιά εντός ενδεχομένως να ρισκάρει με 6αρι τον Αργεντίνο (όπως έγινε σε μερικά ματς με Άγγελο πέρυσι), αλλά με ΠΑΟ και ιδίως με γαύρο αυτό το αποκλείω. Πολλές φορές πράγματα που μας φαίνονται σωστά θεωρητικά στο μυαλό μας, δεν βγαίνουν στην πράξη. Και πέρυσι ναι μεν έπαιζε 6αρι ο ΝτεΒισέντι, αλλά υπήρχαν πιο μπροστά ο Μπεσέρα και ο Κυργιάκος ενίοτε που κάνανε παιχνίδι. Επίσης κάποια στιγμή στα χαφ θα δικεδικήσει και ο Τσουκαλάς θέση βασικού.
-Επίθεση: Ο Γεωργίου δείχνει αναντικατάστατος. Πιθανώς και ο Τζάνης από αριστερά, εκτός αν ο Κοροβέσης  του φάει τη θέση. Στην κορυφή όλοι θεωρούμε ότι θα είναι ο Ίλιτς. Ίσως να ξεκινά με Γιάκο, ή Βίλα και μόλις ο Σέρβος δέσει περσσότερο με την ομάδα να είναι βασικός.

Γενικά από ότι έχω δει μέχρι τώρα και σε σχέση με όσα βλέπω και διαβάζω για τις άλλες ομάδες, είμαι αισιόδοξος. Κορμός έμπειρων παιχτών υπάρχει και μάλιστα περισσότερος από άλλες ομάδες. Κάποιοι καινούργιοι (Ίλιτς, Κολοβέτσιος, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Νικλητσιώτης) έδειξαν καλά στοιχεία και υπολογίζονται για βασικοί. Ντάσιος (θα συνέλθει πιστεύω) και Κεϊτά (θα ωριμάσει;;;; θα λογικευτεί;;;;) έχουν θέση σε 11άδα.
Άρα καλά είμαστε. Θα μπορούσαμε να ήμαστε και καλύτερα αναμφίβολα. Θα μπορούσαμε να ήμαστε και πολύ χειρότερα (αν δεν είχαμε τόσα συμβόλαιο παλιών σε ισχύ)!! Ρίξτε μια ματιά στις συνθέσεις άλλων ομάδων και θα καταλάβετε τη διαφορά!!!