Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

2-0
7 (9.9%)
1-0
8 (11.3%)
2-1
13 (18.3%)
0-0
2 (2.8%)
1-1
11 (15.5%)
2-2
7 (9.9%)
0-2
12 (16.9%)
0-1
2 (2.8%)
1-2
0 (0%)
1-3
5 (7%)
άλλο ?
4 (5.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 71

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 15 Σεπ 2012 20:09

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος  (Αναγνώστηκε 74412 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #25 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 16:32 »
1.80 εχει ο espresso Χριστοβασιλη
Ετοιμαστειτε να ζησουμε εικονες ντροπης...

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #26 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 17:20 »
Συγγνώμη κιόλας αλλα δεν μου φαίνονται και τόσο υπερβολικές οι τιμές για τον γαυρο. Εδώ τόσο είχε βάλει με τον πλατανια... Εσύ τι ευελπιστουσες δηλαδή;
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος KostasA

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 278
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #27 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:07 »
Εγώ έλεγα ότι θα τα 'χει +5 ευρώ σε όλες τις θύρες σε σχέση με τον αγώνα με τον Πλατανιά.
Πάλι καλά που κράτησε τις ίδιες τιμές.

Δύσκολη η πρόβλεψη σε αυτό το ματς.
Γκολ δεν νομίζω να βάλουμε, μακάρι να μην θα φάμε και κανένα.
0-0

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #28 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:24 »
δηλαδή αν είχε 50 με τον πλατάνια και κρατούσε τις ίδιες με τον γαύρο θα ήμασταν πάλι ευχαριστημένοι μόνο και μόνο επειδη δεν πήρε αύξηση!
Από αυτη τη διοίκηση δεν περίμενω τίποτα καλύτερο.
Όταν θα δείτε όμως όλη τη μεγάλη κερκίδα ερυθρόλευκη μη κοιτάτε αν βρέχει. Ροχαλες θα είναι.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #29 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:30 »

Όταν θα δείτε όμως όλη τη μεγάλη κερκίδα ερυθρόλευκη μη κοιτάτε αν βρέχει.

Εγώ έλεγα ότι θα τα 'χει +5 ευρώ σε όλες τις θύρες σε σχέση με τον αγώνα με τον Πλατανιά.

Μπορεί με τους γαυροβάζελους να μη πέφτει καρφίτσα, αλλά με τους «Πλατανιάδες» πάπαλα διαρκώς ο τζίρος  …

Ας μπουρδολογήσω …



Ο μέσος όρος  τιμών των εισιτηρίων  (Θ:3 - 4 - 9Α - 9Β-10-11)  είναι 20 ευρώ.

Με 20 ε. όλα
Με Πλατανιά κόπηκαν 965 … 19.300 ε. ο τζίρος.
Αν η τιμή (ακριβό) του «εισιτηρίου»  είναι αντικίνητρο … ας το τσιμπήσει προς τα κάτω και … ας ρισκάρει …

Με 15 ε. όλα
Με  Πλατανιά θα κόβονταν  τουλάχιστο 1289 … 19.300  ε. ο τζίρος πάλι … αλλά εθισμός στους Ζωσιμάδες.
Με 10 ε. όλα
Με  Πλατανιά θα κόβονταν  τουλάχιστο  1900 … 19.300  ε. ο τζίρος πάλι … αλλά υπερεθισμός στους Ζωσιμάδες.

Αλλά … με 10 όλα θα έρχονταν στον Πλατανιά (από περιέργεια αρκετοί) το λιγότερο 2400 … 24.000  ε. ο τζίρος (πήρε 19.000).

ΠΑΣ – Γαύρος πέρσι  (ίδιες τιμές) κόπηκαν  4.600  χ 20 Μ.Ο… 92.000 ε. ο τζίρος (είχαν μείνει 800 τελευταία).

Ζόρικα φέτος …

Αν τα βάλει 15 ε. όλα … θα έχει προσέλευση 6.600 χ 15 … 99.000 ε. … 
Αν τα βάλει 10 ε. όλα … θα έχει προσέλευση 6.600 χ 10 … 66.000 … που θα τις παίρνει σε κάθε Αγωνιστική.

 :P :P :P  :mono::pashat: 8)

 Σημείωση:
1. Θεωρώ ότι δεν υπάρχουν προνομιούχες θέσεις στο γήπεδο και χλύδα στο μάτι ως προς τη θέαση (9 - 10 βλέπουν καλύτερα).
2. Τα εισιτήρια διαρκείας 2012 -13 είναι περίπου 1000.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:34 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #30 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:36 »
Οι τιμες για ματς με γαυρο ειναι πολυ καλες, μη λεμε μαλακιες. Παιζεις και καλα με τη καλυτερη ομαδα της Ελλαδας.

 Με πλατανια απαραδεκτες εννοειται αλλα για γαυρο καλες. Επισης να ξερει η παε οτι η θυρα των φιλοξενουμενων ειναι η 7 και καμια αλλη. Η σταση μας θα ειναι οπως στο ματς με βαζελο.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #31 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:37 »
Οι τιμές με γαύρο είναι λογικές. Να δούμε τις τιμές στον επόμενο αγώνα.
Ίσως κατάλαβε ότι οι τιμές με μικρομεσαία ομάδα όπως ο Πλατανιάς ήταν ψηλές.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #32 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:41 »
Παιζεις και καλα με τη καλυτερη ομαδα της Ελλαδας.

Λες??? ... ανεβάστε τον ακόμα τον μπινέ και αφήστε τον κοσμάκη εκτός γηπέδου ... δηλ. το ματς είναι για την ΕΛΙΤ και γάμα το λαό του ΠΑΣ.

Αλήθεια, πόσο πήγαμε με τον Πλατανιά???
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #33 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 18:51 »
Τιγκα στους γαυρους απο τους γειτονικους νομους θαναι!
Ημουν πανειπηρωτικο το μεσημερι και με ρωταει ενας τυπος με μια φαμα:που πουλανε εισητηρια; τη στιγμη που βρισκονταν 3 μετρα απο την πορτα των γραφειων!!!

Δεν πειραζει ομως,ας κερδισουμε και ας ειναι τιγκα στους παγανονερατζοκωλοσαρδελαδες!!!! :P

Επι τη ευκαιρια θα σας μεταφερω και ενα ωραιο που ειχα ακουσει απο ενα πρεβεζανο που ειχε ερθει να δει τον Σεστιτς (σερβος διεθνης που επαιζε τοτε-1986 μαλλον- στο γαυρο:
Ηρθα να δω το Σεστιτς παιδες αλλα τι παιχταρα ειναι αυτος ο Μανεφσκι :P :P :P
Μπορει λοιπον να ειναι η ωρα του Ιλιτς. ;)

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #34 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 19:11 »
Παράθεση
Οι τιμες για ματς με γαυρο ειναι πολυ καλες, μη λεμε μαλακιες. Παιζεις και καλα με τη καλυτερη ομαδα της Ελλαδας.

το εισητηριο εγω το δινω για τι δικη μου ομαδα...οχι για την αλλη...
για μενα τα εχω ξαναπει...για τα φετινα δεδομενα τις ομαδας 10-15-20-25 τελος....μη σου πω οτι λεω και πολλα...

οτι πληρωνεις περνεις...δε μπορω να δινω 15 στην 10 στο ζωσιμαδες και με ομαδα που δε πηρε αδειοδοτηση...πρεπει να τραβηξουν τον κοσμο...απλη επαγγελματικη λογικη ειναι...μη λεμε παλι τα ιδια...

υγ:για να μη μιλησω για φοιτητικο,αμεα,ανεργων,μαθητικο και τετοια...θα ζητησω πολλα και δεν ειμαστε απο οτι βλεπω...

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #35 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 19:29 »
Παράθεση
Ετοιμαστειτε να ζησουμε εικονες ντροπης...
Καμμιά δουλειά δεν είν' ντροπή, αλλά γιά τώρα...

Άμα όλο κάτι τέτοιες ειδήσεις πάτε κι αποκαλύπτετε εσείς...
Παράθεση
1.80 εχει ο espresso Χριστοβασιλη
Δεν πάει ο κόσμος γήπεδο και πως να ανταποκριθεί κι ο καϋμένος ο πρόεδρας στα χρέη που δημιούργησαν άλλοι μετά;

Και βέβαια θα αναγκαστεί μέχρι και ντελιβεράς, στα γηρατειά να γίνει, για να τα βγάλει πέρα.


edit: Α... και πολύ προσοχή !!! 

Αν μετά από γκρίνιες δεν θέλετε να σας πουν ότι μεταφέρετε ζντ μπ(α)ε και ...ξινίλες

Τα @ΑΜΟΣΤΑΥΡΙΔΙΑ για τον Σ@ΑΤΟ@ΩΛΟGAYΡΟ ...από μέσα σας  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #36 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 20:36 »
ετσι για την ιστορια...εχει αποδειχθει περιτρανα,οτι οταν θελει η διοικηση να διαφυλαξει το γηπεδο απο μαζικη προσελευση αλλοθρησκων τα καταφερνει μια χαρα...ενα καλο μετρο ειναι να δινει αυστηρα ενα εισητηριο ανα ατομο σε οσους δεν εχουν "γιαννιωτικη ταυτοτητα"....παλιοτερες ανακοινωσεις της ΠΑΕ,το γραφουν κιολας αν δεν κανω λαθος...μεχρι και face control ειχε γινει περυσι με τον αρη,οπου μπροστα στα ματια μου (και καλως για μενα) δεν εδιναν εισητηριοα σε παρεα αρειανων λεγοντας τους ,παρτε απο τους δικους σας στην -7- αν θελετε....
ετσι λοιπον αν κοκκινισει το γηπεδο ειναι καθαρα ευθυνη κατα την αποψη μου οσων διαχειριζονται τα εισητηρια και μονο.....

απο εκει και περα και να κοκκινισει το γηπεδο τι εγινε?το ζησαμε με τον αρη ας το ζησουμε και με τον ολυμπιακο...τα χρονια οπου το ζωσιμαδες ηταν καυτη εδρα περασαν (ελπιζω οχι ανεπιστρεπτι) ως αποτελεσμα της πολιτικης της διοικησης και της παραδιοικησης καθως και απο το οτι το οπαδικο κινημα φθινει συνεχως...

φιλικη συμβουλη σε οσους ακομα αδελφους ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ καθονται και σκανε με τις πολιτικες χβ και τω συν αυτω....μην ασχολειστε με το τι συμβαινει γυρω απο τον ΠΑΣ ειναι χαμενη υποθεση  και χασιμο χρονου....ασχολειθειτε μονο με το αγωνιστικο κομματι και τα 90 λεπτα...... οσο ασχολειστε με τα " γυρω γυρω" απλα αρρωστενετε και δηλητηριαζετε την αγνη αγαπη που εχετε για τον ΠΑΣ.....γινετε οπαδοι του 1χ2 καθως πανω απο ολα προεχει η ηρεμια του καθενος...παρτε το διαρκειας σας απλα για να στηριξετε την ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και τιποτα παραπανω....
εγω παντως  εκανα τα παραπανω και βρηκα την υγεια μου :joker:

Η σταση μας θα ειναι οπως στο ματς με βαζελο.
φιλε siatrovouni, (χωρις διαθεση αντιπαραθεσης) νομιζω οτι θα ειμαστε (βαζω και τον ευατο μου μεσα) μειοψηφια...
οπαδικα με το γαβρο αισθηση μου ειναι οτι κανουμε δημοσιες σχεσεις οσο και αν μας ποναει καποιους...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #37 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 20:41 »
ουτε καν.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #38 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 20:43 »
γραψε λαθος τοτε...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #39 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 21:01 »
ουτε καν.


γραψε λαθος τοτε...

Πως καταλαβαίνεστε έτσι ρε πούστη μου ... μπράβο?!!!



Ας μπουρδολογήσω …

Μάλλον πρόεδρε κ. Χριστοβασίλη, ο επι-νοών δε  νοείτω τι θα πει Χριστοβασιλικό εισιτήριο λιανικής, κοπάνα ακόμα ... αυτά βλέπει ο Βαγγόδουλος και «Άλλωστε η πραγματική σου ομάδα».

Για συνωστισμούς και έθιμα, καταλαβαίνω ... δεν είναι κακό να προσμένει κανείς με αγωνία και ντιλίριο το γαύρο και βάζελο μια φορά στο χρόνο, το έχω νιώσει αυτό το συναίσθημα περιμένοντας τον πατέρα μου από τη Γερμανία, με την άδεια.
Καταλαβαίνω ... και χωρίς να το καταλάβεις γίνεσαι Πλατανιάς για τους γαύρους.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 06 Σεπ 2012 21:24 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #40 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 21:50 »
Να κάμνω μια αφελή ερώτηση?
Μόλις τελείωσε το πρωτάθλημα,διέρρευσε η είδηση ότι τα νέα συμβόλαια που θα προταθούν στους παίκτες προς ανανέωση θα είναι μειωμένα κατά 35% λόγω οικονομικής κρίσης.Ομοίως αντίστοιχες μειώσεις σχεδιαζόταν να προταθούν και στους έχοντες εν ισχύ συμβόλαιο.Λόγω οικονομικής κρίσης πάντα.Ακολούθησε η υπόθεση με τη μη αδειοδότηση (και αυτό σχεδόν φορτώθηκε στην οικονομική κρίση) και ο σχεδιασμός άλλαξε.Τελικά φτιάξαμε μια ομάδα με συμβόλαια Γ'Εθνικής.Λόγω οικονομικής κρίσης.
Οι τιμές των εισιτηρίων πως και μένουν στα περυσινά επίπεδα?Εκεί δεν έχει να κάνει η οικονομική κρίση? Όταν πρόκειται για εισιτήρια μιλάμε για οικονομική ευημερία? Δυστυχώς δεν περίμενα κάτι καλύτερο.Και κανένας δε νομίζω ότι περίμενε κάτι καλύτερο.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #41 στις: Πεμ 06 Σεπ 2012 21:54 »
Κατι Γαυρακια τα εχουμε για πρωινο...1-0!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #42 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 01:27 »
απο εκει και περα και να κοκκινισει το γηπεδο τι εγινε?το ζησαμε με τον αρη ας το ζησουμε και με τον ολυμπιακο...τα χρονια οπου το ζωσιμαδες ηταν καυτη εδρα περασαν (ελπιζω οχι ανεπιστρεπτι) ως αποτελεσμα της πολιτικης της διοικησης και της παραδιοικησης καθως και απο το οτι το οπαδικο κινημα φθινει συνεχως...
Το ότι φθίνει μήπως είναι αποτέλεσμα της παραδιοίκησης που έχει σαν ενέργειες (μια από τις πολλές) να δίνει το γήπεδο ανάλογα με τις δημόσιες σχέσεις;Πως ελπίζεις να ξαναγίνει καυτή έδρα όταν συνεχίζονται και παγιώνονται τέτοιες καταστάσεις;Δεν σε μικραίνει σαν μέγεθος αυτό κάνοντας την καυτή σου έδρα ακόμα μια έδρα από τα ίδια;
Τι έγινε που κοκκίνισε,πρασίνισε,κιτρίνισε;
Τι έγινε που κάνουμε ότι θέλουμε με τα εισιτήρια;
Τι έγινε που έχουμε πιάσει τα πόστα;
Τι έγινε το ένα,το άλλο (βλέπε ξεκατίνιασμα...);

Το ένα μετά το άλλο τα δεχόμαστε και λέμε και τι έγινε;

Μήπως σαν μικρή κοινωνία θα έπρεπε 5 πράγματα να τα προσέχαμε στην πόλη μας;
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 07 Σεπ 2012 01:31 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #43 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 15:35 »
ετσι για την ιστορια...εχει αποδειχθει περιτρανα,οτι οταν θελει η διοικηση να διαφυλαξει το γηπεδο απο μαζικη προσελευση αλλοθρησκων τα καταφερνει μια χαρα...ενα καλο μετρο ειναι να δινει αυστηρα ενα εισητηριο ανα ατομο σε οσους δεν εχουν "γιαννιωτικη ταυτοτητα"....παλιοτερες ανακοινωσεις της ΠΑΕ,το γραφουν κιολας αν δεν κανω λαθος...μεχρι και face control ειχε γινει περυσι με τον αρη,οπου μπροστα στα ματια μου (και καλως για μενα) δεν εδιναν εισητηριοα σε παρεα αρειανων λεγοντας τους ,παρτε απο τους δικους σας στην -7- αν θελετε....
ετσι λοιπον αν κοκκινισει το γηπεδο ειναι καθαρα ευθυνη κατα την αποψη μου οσων διαχειριζονται τα εισητηρια και μονο.....

απο εκει και περα και να κοκκινισει το γηπεδο τι εγινε?το ζησαμε με τον αρη ας το ζησουμε και με τον ολυμπιακο...τα χρονια οπου το ζωσιμαδες ηταν καυτη εδρα περασαν (ελπιζω οχι ανεπιστρεπτι) ως αποτελεσμα της πολιτικης της διοικησης και της παραδιοικησης καθως και απο το οτι το οπαδικο κινημα φθινει συνεχως...

φιλικη συμβουλη σε οσους ακομα αδελφους ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ καθονται και σκανε με τις πολιτικες χβ και τω συν αυτω....μην ασχολειστε με το τι συμβαινει γυρω απο τον ΠΑΣ ειναι χαμενη υποθεση  και χασιμο χρονου....ασχολειθειτε μονο με το αγωνιστικο κομματι και τα 90 λεπτα...... οσο ασχολειστε με τα " γυρω γυρω" απλα αρρωστενετε και δηλητηριαζετε την αγνη αγαπη που εχετε για τον ΠΑΣ.....γινετε οπαδοι του 1χ2 καθως πανω απο ολα προεχει η ηρεμια του καθενος...παρτε το διαρκειας σας απλα για να στηριξετε την ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και τιποτα παραπανω....
εγω παντως  εκανα τα παραπανω και βρηκα την υγεια μου :joker:

Η σταση μας θα ειναι οπως στο ματς με βαζελο.
φιλε siatrovouni, (χωρις διαθεση αντιπαραθεσης) νομιζω οτι θα ειμαστε (βαζω και τον ευατο μου μεσα) μειοψηφια...
οπαδικα με το γαβρο αισθηση μου ειναι οτι κανουμε δημοσιες σχεσεις οσο και αν μας ποναει καποιους...


+1966
Πολύ σωστό σε βρίσκω, αλλά το θέμα είναι εμείς τι κάνουμε για να μην γίνει κόκκινο το γήπεδο;  Άποψη μου είναι να πάμε όσο περισσότεροι μπορούμε να στηρίξουμε την ομάδα μας απέναντι στο σκατογαυρο... Λιγο εγωισμό να έχουμε και να μην τους επιτρέψουμε να μας καταντήσουν Τρίπολη και Λειβαδιά...
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #44 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 16:14 »
Παράθεση
Πόσο έτοιμος είναι  ο ΠΑΣ?
6 Σεπτεμβρίου 2012
http://www.drevenall.gr/

Κι ενώ ο πονοκέφαλος του Ζαρντίμ εν όψει Σάλκε καλά κρατεί  με το  Χολέμπα  να είναι  ο αναντικατάστατος ταλαίπωρος, καθώς το «μπακ απ» του ο Ζαραδούκας, πέρα από το ότι που   δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του, έχει μικροενοχλήσεις και αποκλείστηκε από την ευρωπαϊκή λίστα.
Τα ίδια και οι Κοντρέρας, Ιμπαγάσα με ένα μάτσο χάλια οι δυο τους, καθώς και οι Ντιακιτέ και Γκρέκο που προσπαθούν να ανεβάσουν ρυθμούς, λίγι πριν τη σέντρα.
Ωστόσο όμως, τα συνεχή παιχνίδια  που έχουν οι παίκτες του Ολυμπιακού συνολικά (Σάλκε) και εν μέρει με την Εθνική μας (Λετονία, Λιθουανία) μέχρι την άφιξή τους στους Ζωσιμάδες,  σίγουρα δεν θα  τους έχουν αδυνατίσει σημαντικά
.
drevenall.gr



ετσι για την ιστορια...εχει αποδειχθει περιτρανα,οτι οταν θελει η διοικηση να διαφυλαξει το γηπεδο απο μαζικη προσελευση αλλοθρησκων τα καταφερνει μια χαρα...ενα καλο μετρο ειναι να δινει αυστηρα ενα εισητηριο ανα ατομο σε οσους δεν εχουν "γιαννιωτικη ταυτοτητα"....παλιοτερες ανακοινωσεις της ΠΑΕ,το γραφουν κιολας αν δεν κανω λαθος...μεχρι και face control ειχε γινει περυσι με τον αρη,οπου μπροστα στα ματια μου (και καλως για μενα) δεν εδιναν εισητηριοα σε παρεα αρειανων λεγοντας τους ,παρτε απο τους δικους σας στην -7- αν θελετε....
ετσι λοιπον αν κοκκινισει το γηπεδο ειναι καθαρα ευθυνη κατα την αποψη μου οσων διαχειριζονται τα εισητηρια και μονο.....

απο εκει και περα και να κοκκινισει το γηπεδο τι εγινε?το ζησαμε με τον αρη ας το ζησουμε και με τον ολυμπιακο...τα χρονια οπου το ζωσιμαδες ηταν καυτη εδρα περασαν (ελπιζω οχι ανεπιστρεπτι) ως αποτελεσμα της πολιτικης της διοικησης και της παραδιοικησης καθως και απο το οτι το οπαδικο κινημα φθινει συνεχως...

φιλικη συμβουλη σε οσους ακομα αδελφους ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ καθονται και σκανε με τις πολιτικες χβ και τω συν αυτω....μην ασχολειστε με το τι συμβαινει γυρω απο τον ΠΑΣ ειναι χαμενη υποθεση  και χασιμο χρονου....ασχολειθειτε μονο με το αγωνιστικο κομματι και τα 90 λεπτα...... οσο ασχολειστε με τα " γυρω γυρω" απλα αρρωστενετε και δηλητηριαζετε την αγνη αγαπη που εχετε για τον ΠΑΣ.....γινετε οπαδοι του 1χ2 καθως πανω απο ολα προεχει η ηρεμια του καθενος...παρτε το διαρκειας σας απλα για να στηριξετε την ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και τιποτα παραπανω....
εγω παντως  εκανα τα παραπανω και βρηκα την υγεια μου :joker:

Η σταση μας θα ειναι οπως στο ματς με βαζελο.
φιλε siatrovouni, (χωρις διαθεση αντιπαραθεσης) νομιζω οτι θα ειμαστε (βαζω και τον ευατο μου μεσα) μειοψηφια...
οπαδικα με το γαβρο αισθηση μου ειναι οτι κανουμε δημοσιες σχεσεις οσο και αν μας ποναει καποιους...


+1966
Πολύ σωστό σε βρίσκω, αλλά το θέμα είναι εμείς τι κάνουμε για να μην γίνει κόκκινο το γήπεδο;  Άποψη μου είναι να πάμε όσο περισσότεροι μπορούμε να στηρίξουμε την ομάδα μας απέναντι στο σκατογαυρο... Λιγο εγωισμό να έχουμε και να μην τους επιτρέψουμε να μας καταντήσουν Τρίπολη και Λειβαδιά...



Άντε ντε, τι κάνουμε??
Κάτι  που έγραψα  παραπάνω ... ήταν της πλάκας.

Αν έχει την καλοσύνη το  siatrovouni, μας θυμίζει λίγο τη στάση μας με βάζελο μη και πέσουμε σε κανένα λάθος καταστροφικό?  ... ξεχνάμε κιόλας τελευταία, δηλ. εγώ. 

Και αυτά που λέμε (λέω) για τα εισιτήρια δεν είναι της ώρας, έχουμε  μπροστά μας μπόλικο καιρό να τα ξαναπούμε, άλλωστε ποιός ασχολείται με μπούρδες εν όψει γαύρου.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 07 Σεπ 2012 16:23 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #45 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 16:24 »
Φίλε New Pas. Pas πραγματικά δεν κατάλαβα το ύφος σου! Δεν είμαι υπέρ της απόχης... ναι στη κριτική, ναι στην διαμαρτυρία με οποιοδήποτε τρόπο... αλλά όχι στην αποχή. Την άποψη μου λέω χωρίς να θέλω να επιβάλω στον αλλον τι θα κάνει!
Θέλεις να πάμε 1000 άτομα και να κάνουμε ντου γτ οι τιμές τον εισιτηρίων είναι ακριβές; οκ...παμε! αλλά δεν είμαι της άποψης να αφήσουμε τους γαυρους να κάνουν το Ζωσιμάδες έδρα τους, ούτε τους βάζελους και πάει λέγοντας....
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος pasoles7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #46 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 16:40 »
γεια σας ειμαι νεο μελος και θα ηθελα παρα πολυ η ομαδα μας να μας κανει να ξαναθυμηθουμε τις στιγμες του κυπελου με τον ολυμπιακο!!!!!!!!!μονο πας!!!!!! :mono:
ΚΑΙ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΛΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #47 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 17:15 »
Κατ' αρχήν, καλώς τον pasoles7 ... καλό το 7.


Φίλε μου Mad Bulls  

Κατ' αρχάς βγάζω καπέλο επειδή βγαίνεις στα ίσια και δε αγνοείς το συνομιλητή ... αλλά το ύφος «μου» που λες, με αδικείς, καθώς δεν υπάρχει πρόθεση, ούτε καν ψίχουλο ύφους.

Γράφω τόσους καιρούς και σε τόσα θέματα ... κατάλαβες ότι γράφω γρίφους, σποντολογίες και διφορούμενα, έτσι ακακρίτως ... χαϊδεύοντας αυτιά και μάγουλα εστώτων και περιεστώτων στον ΠΑΣ??
 
Μίλησα κάπου για «απόχη» και δεν το κατάλαβα?
Και ούτε κάνω παρέα με μαγαζάτορες που ρίχνουν απόχη για πελάτες μΠΑΣ και τους πουλήσουν κανένα μπιχλιμπίδι κινέζικο για τα γενέθλια της γειτονιάς ... με 250% καπέλο στην τιμή και με χαρτοσακούλα μπέχο από το διπλανό μαγαζάκι.
 
Δώσαμε εισιτήρια στον Πλατανιά και θυμάμαι?
Ξέρω μήπως σε ποιούς φουκαράδες διψήφιους δε θα δώσουμε στο εξής??

Απλά, έθεσα 1 ερώτημα ανάμεσα σε 2 σχόλια ... γενικά και ειδικά και σε συγκεκριμένο αποδέκτη.

Όσο για τα εισιτήρια ... απλά έκανα κάποιους υπολογισμούς συνεπικουρώντας στη συλ - λογιστική της ΠΑΕ (στη σχέση: μείωση εισιτηρίου + αύξηση προσέλευσης).

Το ερώτημα «Άντε ντε, τι κάνουμε??» παραμένει …  για το λόγο ότι, δεν μπορώ να το απαντήσω και ούτε μπορώ να αναγνωρίσω τους γαυροβάζελους  που ζουν ανάμεσά μας, πόσο μάλλον και να τους αποκλείσω από το γήπεδο … με ποιο δικαίωμα? ... είμαι αναρμόδιος ... είμαστε ελεύθεροι πολίτες ...
Πάμε για 1 καλό ματς, με 2 καλές ομάδες και με  καλούς  πελάτες για μια  γερή μπάζα  αρπαχτής για την ΠΑΕ (ομάδα)  . Δηλ. να μην έχει έσοδα η ΠΑΕ?
Και τους γαυροβάζελους πολίτες δεν τους φέρνω εγώ, απλά ... βρίσκουν κάθισμα (τσιμέντο) κενό ... άδειο.

Πάντος να ξέρεις ότι, «όπου δε σπέρνεις, φυτρώνει η αγριάδα» … και τον Κόσμο από το γήπεδο  δεν έδιωξα εγώ, ούτε αποθάρρυνα την προσέλευση … προσωπικά πηγαίνω στο γήπεδο πολύ τακτικά,  20/30 (14+6) περίπου.

Αλλά μια ΠΑΕ (συσκέφτεται με τις Αρχές για μέτρα τάξης) που γυρίζει πίσω 50 Ξανθιώτες ... να υποδέχεται και να χαίρεται τους γαυροβέζελους και  ας μεριμνήσει για τη διαίτά τους ... νερά, σάντουιτς, μίλκο, παρπαδέλες κ.ά. σνακς.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 07 Σεπ 2012 17:43 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pasoles7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #48 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 17:28 »
Ακουω συνεχως παραπονα για τα εισητηρια με τον gay-ro.εγω πιστευω οτι ειναι μια χαρα .Ξερω οτι οι εποχες ειναι δυσκολες.πως θα εισπραξει ομως η παε?δεν γινεται αλλιως!!!!!!!!συμφωνω με την λογικη να παραιτηθει ο χοντρος γιατι εκανε τον πας να φαινεται ομαδιτσα αλλα τι να κανουμε για να φυγει να τον σκοτωσουμε????????δεν γινεται!!!!!!!υπαρχουν και αλλοι απο πισω πολυ πιο ισχυροι!!!!!
ΚΑΙ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΛΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ολυμπιακος
« Απάντηση #49 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 19:45 »
Παράθεση
Αλλά μια ΠΑΕ (συσκέφτεται με τις Αρχές για μέτρα τάξης) που γυρίζει πίσω 50 Ξανθιώτες ... να υποδέχεται και να χαίρεται τους γαυροβέζελους και  ας μεριμνήσει για τη διαίτά τους ... νερά, σάντουιτς, μίλκο, παρπαδέλες κ.ά. σνακς.

για τους γαυρους ελπιζω να μεριμνησουν οι παιχτες μας κι εμεις να τους κερασουμε απο μια π_ _ _ _ α :P

ετσι για τη διαιτα
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !