Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

2-0
10 (18.5%)
1-0
9 (16.7%)
2-1
7 (13%)
0-0
2 (3.7%)
1-1
5 (9.3%)
2-2
2 (3.7%)
0-2
6 (11.1%)
0-1
0 (0%)
1-2
8 (14.8%)
άλλο?
5 (9.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 54

Η ψηφοφορία έληξε: Δευ 01 Οκτ 2012 10:24

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός  (Αναγνώστηκε 32705 φορές)

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #75 στις: Δευ 01 Οκτ 2012 23:39 »
Ασχετο , αλλα μόνο στην Ελλάδα του ΔΝΤ θα μπορούσαμε να δούμε αυτή την ...βαθμολογία στην Α Εθνική ! Ο Γιουνκερ διέλυσε το ...ΠΟΚ !!! Αντε ,και ο Πλατανιας στο ΟΥΕΦΑ !

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #76 στις: Δευ 01 Οκτ 2012 23:47 »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #77 στις: Δευ 01 Οκτ 2012 23:54 »
Ματσάρα.
Μπάλα για CL.
Γήπεδο σκακιέρα. Σέντρες ξυράφι, καθετες πάσες, βραζιλιάνικες τρίπλες, όλα τα είδα.
Καθόλου τουρλουμπούκι, καθόλου κλωτσοσκούφι, καθόλου λάθη, ρυθμός, γρήγορες εναλλαγές, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο.
Κι αφού περνάμε στη βαθμολογία τα ευρωπαικά μεγαθήρια παναθηναικό, άρη και άεκ, με τους παίκτες κολοσσους, και είμαστε και εντός στόχων δεν μπορείς να ζητήσεις κάτι παραπάνω σαν φίλαθλος.

Ελεος, απορώ γιατί την γκρίνια

Καληνύχτα


'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #78 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:03 »
-Κρατάω το υπερ-πολύτιμο τρίποντο σήμερα
και θέλω να ξεχάσω το χαμένο πέναλτι Ίλιτς
και την απόδοση του β' ημιχρόνου...

-Δεν είναι δυνατόν να μην μπορούμε να κρατήσουμε μπάλα μεσα στην έδρα μας
να διώχνουμε κακήν κακώς
και να μην μπορούμε να αλλάξουμε μπαλιά στα 2 μέτρα...

-Το β ημίχρονο (μετά το 1-0 και μέχρι τέλους)
ήταν μια σκέτη ψυχοφθόρα διαδικασία...

-Κοιτάγαμε το ρολόι, πότε να περάσει η πουτάνα η ώρα
ενώ μετράγαμε απο τις 21:33  που άρχισε το β ημίχρονο (το δκο μας το ρολόι πάει 3 λεπτά μπροστά) :P
πόσο πρέπει να έχει πάει  η ώρα
για να συμπληρωθεί 45λεπτο..

-Και αυτό γιατί ο Λεβαδειακός πίεσε πολύ
και η ισοφάριση φαινόταν εφικτή...

-Με 1 πρώτη ματιά ο Λεβαδειάς
είχε περισσότερες τελικές απο εμάς...(Και πιο κλασικές)

-Ο Φεγκρούς την γλίτωσε στο ΟΑΚΑ
την γλίτωσε και σήμερα ..Ουφ!
-Δεν θα την γλιτώνουμε συνέχεια...


-Δεν έχω δεί φάσεις-γκολ κτλ
θέλω να τις δω,
και να κρίνω
αν δικαίως σήμερα Κοψοχολιάσαμε...

-Ο Λεβαδειακός δικαιούταν ισοπαλία σήμερα...
-Και γι αυτό ακριβώς κρατάω το χρυσό τρίποντο...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #79 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:06 »
Παράθεση
Το παιχνίδι κρέμασε με την είσοδο Πάστα ή μου φάνηκε?
Σου φάνηκε. Το ματς κρέμασε όταν μπήκε ο Σκεμπέ Τσιορμπά.  ::)

Εμένα μου φάνηκε ή το μέγεθος μίκρυνε όταν μπήκαν μαντράχαλοι να πάρουν φανέλα σε νίκη με τον Λειβαδιά;  :-?

Ιδέα... Το πανελλήνιο συνδικαλιστικό όργανο οπαδών, επιτρέπει ακόμη σε χομπίστες φιλάθλους να πηγαίνουν στις κερκίδες κι όχι μόνο όσοι είναι επαγγελματίες και γραμμένοι σε αυτόν. Την επεξεργαζόμαστε κατάλληλα.  ;)

Και... μη τηλεφωνάτε στα στούντια για βόμβες ρε παλιοφαρσέρηδες στην πόλη αυτή όλοι, κάποιοι το παίρνουν στα σοβαρά και μετά μυρίζουν ... αμμωνία.  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #80 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:08 »
Τώρα μάλιστα....
Για μένα αυτός είναι προπονητής, αυτός που κοουτσάρει.

Σήμερα προσπάθησε, παλεψε, ρισκαρε, εβαλε πινελιά
και στο τελος του βγήκε βέβαια, αλλα αυτο δεν εχει και τοση
σημασια.
Οχι, τοση οσο το οτι εκανε ότι έπρεπε και μπορουσε.

Σημαντικο το τρίποντο για την συνέχεια
είναι καλο να μην βρισκεσαι στο πάτο.

Και τώρα, τα επομενα παιχνίδια προσφερονται και για αλλους
βαθμούς στο σακούλι.

Συγχαρητηρια στους ποδοσφαιριστες
ειδικα στους νεοεισεχρομενους που αρπαξαν την ευκαιρια
κι ακομη πιο ειδικα στο Χριστόπουλο.

Υ.Γ.
Ωραία και η κερκιδα σήμερα..

Αποσυνδεδεμένος foreigner

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • κουραζομαι να εχω παντα δικιο....α ειμαι και ΠΑΣ!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #81 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:21 »
Μεγαλη νικη, ο Λεβαδειακος θα σπασει πολλες εδρες και αυτο κανει την νικη μας ακομα μεγαλυτερη. Ψυχη απο ολους στο γηπεδο και αυτο με κανει να ειμαι πολυ αισιοδοξος. Αυτη η ομαδα δεν πεφτει απο την σουπερ λιγκα!!!!! η Λειβαδια εχει καταπληκτικο ροστερ και αυτο κανει την νικη μας ακομα μεγαλυτερη!!!!Μια νικη και με τον Πανιωνιο να ηρεμησουμε λιγο αν και εχει πολυ δρομο ακομα. Ενα μεγαλο μπραβο στον Κοροβεση για το γκολ και την ψυχη που εδειξε στον αγωνα,μπραβο στους  αμυντικους που αντεξαν. Καποιος να τραβηξει το αυτι του τερματζη σας παρακαλω.
υγ.1 Κουιζ. Ποιος ειναι ο φορ που στο φετινο πρωταθλημα, δεν εχει παρει ουτε μια κεφαλια,δεν εχει πατησει την μπαλα ουτε μια φορα,δεν εχει παρει ‘σωμα‘ απο κανεναν αμυντικο? Για να σας βοηθησω εχει υψος 1.40, επιτοπιο αλμα 12 εκατοστα και δεν προβλεπετε να σκοραρει ποτε φετος!!!μα με την καμια
υγ.2 Ευχαριστω απο τωρα τον Τασο Παντο που συμφωνει μαζι μου λεγοντας,το επιασε η καμερα, πατα την μπαλα μια φορα ρε π@@στη εχουμε γ@μηθει να παμε πανω-κατω!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Pagourakos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Refuse,Resist
    • Προφίλ
    • https://www.youtube.com/watch?v=zCfMH_kJZu8
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #82 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:30 »
Παράθεση
Ωραία και η κερκιδα σήμερα..
 

Ήταν αρκετά καλή...επειδή ασχοληθήκαμε επιτέλους με τον αντίπαλο που παίζαμε για 90 λεπτά...
Ευτυχώς δεν αρχίσαμε να κράζουμε πάλι φόφη,γαυροβαζελους κτλ,γιατί το ματς πιθανόν να στράβωνε!!  :stop:

Βέβαια έχουμε ακόμα δρόμο...και σίγουρα μπορούμε καλύτερα....!!! :joker:

Υ.Γ.1: Ωραία παιχτούρα ο Κοροβέσης...επιτέλους τον είδαμε...μακάρι να συνεχίσει έτσι!!!


Υ.Γ.2: AJAX ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΑΝΤΕ ΓΑΜΗ...ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ!!!

 Υ.Γ.3:ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ...ΤΟΝ ΠΑΝΙΟΝΙΟ!!!!


 :mono: :pas: :mono:

                                     HARD CORE CORNER GROUP | DIFFERENT DRUG 7 |

Αποσυνδεδεμένος alcoholic

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #83 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 00:53 »
Ο Οικονόμου έχει όλα τα φόντα να κάνει μεγάλη καριέρα, αρχοντικό στυλ (κάτι μου θυμίζει.......), για εμένα αυτός ήταν ο MVP σήμερα, ο Κοροβέσης πολύ καλός, μέσα στις φάσεις, αλλά πρέπει να ξεψαρώσει και να δίνει πιο γρήγορα και με περισσότερη σιγουριά τη μπάλα, γιατί κανα δυο φορές τους έβγαλε στην αντεπίθεση.

Από την άλλη ο Γεωργίου πολύ χάλια, ειδικά στο Β' ημίχρονο μετά το γκολ που ήταν και το μόνο καλό που έκανε ήταν χαμένος τελείως έως προκλητικά αδιάφορος, πρέπει λίγο να προσγειωθεί και να μη νομίζει ότι είναι ο Μαραντόνα.

Αν πάντως είχαμε αριστερό μπακ και σέντερ φορ θα χτυπάγαμε άνετα UEFA με τα χάλια των άλλων.



Αποσυνδεδεμένος foreigner

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • κουραζομαι να εχω παντα δικιο....α ειμαι και ΠΑΣ!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #84 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 01:29 »
Ο Οικονόμου έχει όλα τα φόντα να κάνει μεγάλη καριέρα, αρχοντικό στυλ (κάτι μου θυμίζει.......), για εμένα αυτός ήταν ο MVP σήμερα, ο Κοροβέσης πολύ καλός, μέσα στις φάσεις, αλλά πρέπει να ξεψαρώσει και να δίνει πιο γρήγορα και με περισσότερη σιγουριά τη μπάλα, γιατί κανα δυο φορές τους έβγαλε στην αντεπίθεση.

Από την άλλη ο Γεωργίου πολύ χάλια, ειδικά στο Β' ημίχρονο μετά το γκολ που ήταν και το μόνο καλό που έκανε ήταν χαμένος τελείως έως προκλητικά αδιάφορος, πρέπει λίγο να προσγειωθεί και να μη νομίζει ότι είναι ο Μαραντόνα.

Αν πάντως είχαμε αριστερό μπακ και σέντερ φορ θα χτυπάγαμε άνετα UEFA με τα χάλια των άλλων.
Αν ανοιξει η κουβεντα για τον MVP και ψηφιζω Οικονομου!!!!!

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #85 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 01:45 »
Εκπληξη μεγατονων... Την κερδισαμε την Ρεαλ...

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #86 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 02:34 »
Έχουμε και λέμε:
4-2-3-1. Καθαρό. Με Πάντο αριστερά, Τσουκαλά-Λίλα 6άρια, Villa πιο μπροστά τους ελεύθερο, Κοροβέση αριστερό χαφ.
Ίδια τακτική με τα προηγούμενα ματς, διαφορετική προσέγγιση.
Για 65' περίπου πιέσαμε με αξιοσημείωτη επιτυχία στα 3/4 του γηπέδου και με τρομερά μαν-2-μαν στο κέντρο καταφέραμε και εξουδετερώσαμε τα ατού της Λιβαδειάς.
Έτσι, μια ομάδα που είναι πρώτη σε τελικές προσπάθειες στο πρωτάθλημα περιορίστηκε σε 1 κλασσική ευκαιρία και σε 2-3 αρκετά καλές φάσεις, όλες αποτέλεσμα ατομικών ενεργειών ποιοτικών παιχτών και λιγότερο ομαδικής δουλειάς. Το είπε κι ο Παράσχος.
1ο μπράβο στο Χριστόπουλο που διαβασε τα μαθήματά του και έβαλε με οδηγία μαν-2-μαν Λίλα σε Ναπολεόνι(του γάμησε τα ράματα).
2o μπράβο σε Χριστόπουλο για τα 65' λεπτά πρέσινγκ. Δε νομίζω πολλές ομάδες Σούπερ Λιγκ να μπορούν να αντέξουν σε τέτοιο ρυθμό.

Από κει κι έπειτα, φταίμε κι εμείς και γενικά όσοι διαμορφώνουν κλίμα, που παρουσιάσαμε το ματς σαν τελικό των τελικών και δε ξερω και γω τι θα γινόταν αν δε κερδίζαμε.
Φάνηκε ότι δεν άφησε κανέναν ανεπηρέαστο, ξεκινόντας από το Χριστόπουλο, τον κόσμο, αλλά και τους νεαρούς κυρίως παίχτες, που τους έβλεπες να έχουν τρακ περισσότερο απ' ό,τι προβλέπεται.
Τέτοιο άγχος και τέτοιος πανικός, ούτε Τσάμπιονς Λιγκ να ταν.

Έτσι, λοιπόν, με το σωστό πρες, το γεμάτο κέντρο, το τρομερό ματς του Λίλα και την σχετικά μέτρια μέρα της Λιβαδειάς, καταφέραμε και κερδίσαμε με 1-0.

Η εικόνα μας όμως, απ' το 65' και μετά, είναι μια τελείως διαφορετική ιστορία.
Με την είσοδο του Πάτσα στο γήπεδο, η ομάδα έχασε όλα τα μαρκαρίσματα του Λίλα στο κέντρο κι έτσι φάνηκε περισσότερο η "γύμνια" του Τσουκαλά μεσοαμυντικά. Ο Λίλα αναγκάστηκε να γίνει στόπερ, με αποτέλεσμα ναι μεν η Λιβαδειά να μην πατήσει περιοχή, αλλά να χάσουμε μεγάλο ποσοστό κατοχής στο κέντρο.
Με αποτέλεσμα: Περισσότερη άμυνα = περισσότερη κούραση.

Πιστεύω πως αν δεν είχε τραυματιστεί ο Οικονόμου, μπορούσαμε να κρατήσουμε περισσότερο τη μπάλα στα πόδια μας, να κινδυνέψουμε ελάχιστα και γιατί όχι να προσπαθήσουμε να δημιουργήσουμε, όπως και ό,τι...
Στο γήπεδο έκρινα πολύ αυστηρά το Χριστόπουλο για το κοουτσάρισμα, χωρίς όμως να ξέρω το ότι τραυματίστηκε ο Οικονόμου. Με την είσοδο του Πάτσα άλλαξε όλο το ματς. Αυτό που λέμε "βαρόμετρο". Με τη κακή έννοια.

Και λίγο ατομική κριτική, καθώς είδαμε αρκετά νέα πρόσωπα:

Φεγκρούς: Μία φορά που ήταν να μπλοκάρει, έδιωξε με γροθιές. Μία φορά που ήταν να διώξει, παραλίγο να δώσει ασίστ. Ικανός για το καλύτερο και το χειρότερο.

Ντάσιος: Ενώ αμυντικά τα πήγε σχετικά καλά με αντιπάλους τον ντεφορμέ Πόυ και το Ροτζέριο, επιθετικά και πάλι ήταν αρνητικός. Υπήρξαν τουλάχιστον 3 φάσεις στο πρώτο ημίχρονο που είχε όλο το χώρο να ανέβει στη πλευρά, στη πλάτη του Γεωργίου που είχε συγκλίνει(όβερλαπ) και ήταν πάντα 4-5 δευτερόλεπτα πίσω απ' τη φάση. Πολύ κακές εντυπώσεις.

Κολοβέτσιος: Απλά αλάνθαστος. 2 παρατηρήσεις: α) Να μη φοβάται και να πετάει τη μπάλα οπου να ναι όταν πιέζεται. β) Να μη πέφτει όπως να ναι στα μαρκαρίσματά του. Γενικά, τον πιστεύω, μου αρέσει πολύ.

Οικονόμου: Είναι πολύ δύσκολο να κάνεις ένα τόσο συγκροτημένο ντεμπούτο, ως κεντρικός αμυντικός. Πάρα πολύ σωστές τοποθετήσεις, σωστή αντίληψη χώρου, δυνατά στις διεκδικήσεις. Ήξερε πότε έπρεπε να διώξει, πότε να προσποιηθεί, πότε να πασάρει. Μου άρεσε, δε λέω μεγάλα λόγια, θέλω (και ελπίζω) να τον ξαναδώ.

Πάντος: Ο γνωστός Πάντος. Επιθετικά δε μπορείς να ζητήσεις και πολλά, αλλά στα 35 του ένα πλάγιο σε συμπαίχτη πρέπει να το κάνει.

Λίλα: MVP MVP MVP! Με διαφορά απ' το δεύτερο. Κυριολεκτικά εξαφάνισε Ναπολεόνι. Κι όχι μόνο απροσπέλαστος αμυντικά, αλλά μου έκανε εντυπωση πόσο καθαρό μυαλό είχε σε ορισμένες φάσεις. Επίσης, έκανε 2-3 30άρες μπαλιές, που σοκαρίστηκα. Μπράβο. Και σαν στόπερ ανταπεξήλθε τέλεια.

Τσουκαλάς: Είναι καλύτερος από Πάτσα, σίγουρα. Απλά γενικά είναι "λίγος". Επιθετικά κάνει μία καλή ενέργεια, τρία λάθη. Αμυντικά δεν τον λες και βράχο. Γενικότερα, ελάχιστη συνεισφορά(Teamwork 0). Ευελπιστώ να δούμε Κεϊτά και να με δικαιώσει.

Βίλα: Με διαφορά ο χειρότερος του γηπέδου. Έπαιξε στη θέση για την οποία τον αγοράσαμε ως μεταγραφή και ήταν το απόλυτο μηδέν. Δε βγήκε μια φορά, σαν επιτελικός χαφ, μόλις κερδίσουμε τη μπάλα, να τη ζητήσει για να κάνει παιχνίδι. Αόρατος.

Γεωργίου: Γενικά ήταν κακός, ναι. Αλλά δεν είχε καθόλου βοήθειες επιθετικά από Ντάσιο. Έπαιρνε τη μπάλα κι είχε να αντιμετωπίσει και το χαφ και το μπακ. Αναγκαστικά συνέκλινε και είτε την έχανε ή τη γύριζε πίσω. Δε τον δικαιολογώ, απλά το αναφέρω. Δε ξέρω αν μπορεί να διαχειριστεί το χαρακτηρισμό "παλιός" με ό,τι αυτός συνεπάγεται.

Κοροβέσης: Προσωπικά, δεν ενθουσιάστηκα. Πάρα πολύ άγχος, βεβιασμένα λάθη, κυρίως στο β' ημίχρονο και κακές μεταβιβάσεις. Στα θετικά: Έχει μία Α ντρίμπλα, μια ταχύτητα, ένα εκρηκτικό 1ο, 2ο βήμα και μαχητικότητα. Δεν είδα σέντρα. Αναμφίβολα, είναι ό,τι καλύτερο έχουμε εκεί μπροστά αριστερά... Μαζί με Οικονόμου, θέλω (και ελπίζω) να τους ξαναδώ.

Ίλιτς: Μια κουβέντα θα πω και δε νομίζω ότι χρειάζεται να το κουράζουμε παραπάνω. Τελικά, δεν έχει και μεγάλη σημασία αν είσαι αριστερό χαφ ή σέντερ φορ. Σημασία έχει αν έχεις ποδοσφαιρικά αρχίδια. Κι ο Σέρβος δεν έχει. Ας με διαψεύσει. Το εύχομαι.

Οι αλλαγές:

Πάτσα: Το "βαρόμετρο". Με το που μπήκε έπεσε κατακόρυφα η απόδοσή μας.

Τζάνης: Ευτυχώς δεν έκανε τίποτα για να μας εκνευρίσει. Κάτι είναι κι αυτό. Εντάξει, εκτός απ' την ενέργεια που κάνει στη φάση που βγαίνει στη κόντρα(κοντρόλ με το μάγουλο και ασίστ-λόμπα στο στόπερ της Λιβαδειάς, που παραλίγο να βάλει αυτογκόλ).

Αυγενικός: -

Ας ελπίσουμε από δω και πέρα να λυθούν τα πόδια των παιχτών, να καθαρίσει το μυαλό του Χριστόπουλου και να βρει η ομάδα το δρόμο της.
Έχει φτιάξει καλό σύνολο ο Ελέ. Δε θα ναι εύκολο.
 :mono:
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #87 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 02:43 »
Έγινε η αρχή με το που βγήκε ο Πάτσα από την εντεκάδα. Επόμενο βήμα είναι να μπει ο Κεϊτά.
Για Πάντο και Ντάσιο ελπίζω κάπου στο Δεκέμβρη. Έχουν και επιχειρήσεις να συντηρήσουν τα παιδιά, ας μη γίνει ο ΠΑΣ εμπόδιο στην προσπάθειά τους.


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #88 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 08:28 »
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕ :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka: :takataka:

Για το πέναλτι ή γενικά για τον Άσσο?

Υ.Γ.: Η αγωνία μας και η προσδοκία μας να μας βγουν επιτέλους τα νέα μας αποκτήματα και να αλλάξει η πάστα αυτής της ομάδας θεαματικά (μακάρι, φτάσαμε να λέμε), βάζουν στον τάκο της νιπτόχειρης κριτικής τους κάποιας ηλικίας παίκτες μας με απαξιωτικό σχεδόν περιλούσιμο, ... δηλ., αυτούς που τον Ιούνιο - Ιούλιο οι περισσότεροι  και νυν τακαδόροι άναψαν πράσινο φως αναέωσης  των κατά τα άλλα έμπειρων παικτών, των ικανών και απαραίτητων γεροντόμαγκων που θα πλαισιώσαν με δέος το βασικό σκελετό της ομάδας και θα μπόλιαζαν τις αδειοδοτημένες προσθήκες νέων παικτών του κ. Χριστόπουλου ως καθοδηγητές ... σαν πολύ εύχερώς δεν την ψειρίζουμε τη μαϊμού του καλοκαιρινού ρόστερ μας σήμερα??

Το θεωρώ άδικο και προσβλητικό για τους έμπειρους και ασυνεπές, για τους ξανακρίνοντες τα παιδιά όψιμα ... νιάτα θα βγάζανε?
Δεν είναι κριτική για παίκτες αυτή, ούτε για προπονητή, όπως είμαστε ... και με διαφορετκές συνθέσεις σε διαφορετικά παιχνίδια.
Εκτός και αν,  άλλη μπάλα παίζουν με το χ προπονητή και άλλη με τον ψ προπονητή.

Το Δεκέμβρη είχα πει αντίο σε Πάτσα και Ζαϊρί.   
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 02 Οκτ 2012 09:18 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #89 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 09:50 »
Να διαφωνησω σε 1-2  πραγματα με διαφορους προλαλησαντες
Καμμια ισοπαλια δεν δικαιουτο ο λεβαδειακος, μια τελικη περισσοτερη ειχε απο τον ΠΑΣ κ απο αυτες μονο 1 πηγε στο τερμα (αναγκαζομαι να τα ξαναγραφω) ενω μοναδικη επικινδυνη ηταν αυτη με το Βασιλειου στο 41 σε ολες τις αλλες περιπτωσεις επιχειρηθηκαν σουτ που δεν ανησυχησαν κ δυσκολες τελικες απο πολυ πλαγια που μονο με την (ποδοσφαιρικη)ανασταση κ τον διακτινισμο στους ζωσιμαδες του βαν μπαστεν θα μετατρεποταν σε γκολ.
Ο ΠΑΣ ειχε να αντιταξει εκτος της εκπληκτικης συνεργασιας στο γκολ(κανεις δεν το αναφερει) ενα χαμενο πεναλτι  κ 1-2 σουτ απο πολυ πλεονεκτικη θεση(φαινεται η ελλειψη του παικτη που μπορει να καθαριζει τετοιες φασεις,για θυμηθειτε το 1-0 με τον Μπεσερα περισυ κ το πως ξεκλειδωσε τον κομποτη).

Παμε σε ενα γενικο συμπερασμα
Ειπαμε τον μαιο μετα τα γεγονοτα της μη αδειοδοτησης κ της φυγης αναστασιαδη οτι ο χβ το επαιξε καλα το παιγνιδι της μειωσης μπατζετ, αλλα κανεις απο δω μεσα δεν τσιμπησε σε οτι προσπαθησε να μας σερβιρει(Πχ η βελτιστη λυση για τον παγκο ο χριστοπουλος).
Ειπαμε ομως οτι αυτο βαραινει τον χβ απο κει κ περα η ομαδα ειναι αυτη κ πολλοι αποφασισαν να σφιξουν το στομαχι κ να τη στηριξουν.
Εγω μετα απο νικη δεν μπορω να κατσω να κανω κριτικη εστω κ αν πραγματι αδυναμιες υπηρχαν.
Θεωρω  επισης οτι δεν ειναι καταλληλη στιγμη για αρνητικη κριτικη οταν βλεπω παικτες να τρεχουν 90 λεπτα με υπερμετρο αγχος για το οποιο δεν φταινε οι ιδιοι,αλλα αυτοι που αδικαιολογητα τους το φορτωσαν,οταν παιζουν τελος παντων αυτο που ξερουν.
Νομιζω ο pasaris εκανε την απολυτη προσεγγιση στα αγωνιστικα κ μεχρι εκει θα μεινω.


Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #90 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 10:03 »
Άλλη φορά θα περιμένω πρώτα την ανάλυση του PASaris και μετά θα γράφω τις επιμέρους διαφωνίες μου.

Στο πρώτο σκέλος με κάλυψες.
Επειδή είναι διαφορετικό το πώς βλέπεις το ματς από το γήπεδο και πώς από την τηλεόραση, θα σου παραθέσω κάποιες ενστάσεις σε ορισμένα ζητήματα, ειδικά για το πώς στήθηκε ο Λεβαδειακός.

Αργότερα...

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #91 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 10:23 »
Νίκη ψυχολογίας για την ομάδα και τον κόσμο. Μπράβο στην ομάδα που πήρε το ματς!

Συμφωνω πάνω κάτω με τους προπληκτρολογήσαντες. Το θέμα είναι με ποιά βάση κάνουμε κριτική στο χθεσινό ματς. Άλλη κριτική κάνεις αν θεωρούσες τον ΠΑΣ το ακλόνητο φαβορί για να πάρει το ματς και άλλη αν θεωρούσες οτι ο Λεβαδειακός είναι γενικά καλύτερη ομάδα.
Για μένα το χθεσινό ματς πριν αρχίσει έχει πάρα πολύ Χ σαν πιθανό αποτέλεσμα και το αμέσως επόμενο ενδεχόμενο είναι το διπλό αν συνυπολογίσουμε το κλίμα μουρμούρας, ελλείψεις και τη δυσκολία στο σκοράρισμα στον ΠΑΣ και το οτι η λιβαδειά είναι κάπως καλύτερη ομάδα. Ειδικα μετά το χαμένο πέναλτι ο άσσος είναι δύσκολο να έρθει σε τέτοιο ματς. Αυτό κάνει την επιτυχία του ΠΑΣ μεγαλύτερη.

- Κατά τα άλλα μάλλον δε γίναμε πάρα πολύ σοφοτεροι ως προς τις δυνατότητες της ομάδας. Ο ΠΑΣ δεν είναι "του πεταματού", ψιλοκαλούτσικη ομαδα, απλά είναι φοβερά δυσκοίλιος στο γκολ. Στα 3/4 του γηπέδου κάτι κάνουμε. Και κυκλοφορία έχουμε κατά διαστήματα και οι παίχτες βρίσκονται και η ομάδα φαίνεται δουλεμενη με καλό κλίμα. Οι παίκτες δίνουν το 100% των δυνατοτήτων τους. Το θέμα είναι όμως οτι δεν μπορούμε να βγάλουμε φάσεις με τίποτα. Λίγα πράματα στην επίθεση. Η ομάδα φτάνει έξω από την αντίπαλη περιοχή αλλά από κει και πέρα? Το οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ είναι γνωστό γιαυτό θα πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί απο αλλού η λυση στο σκοράρισμα. Μου είναι δυσκολο να φανταστώ τον ΠΑΣ να βάζει 2 γκολ σε ένα ματς.

- Η έλλειψή ΝτεΒισέντι δε φάνηκε καθόλου.

- Μπράβο σου Οικονόμου! Πολύ καλός χθες και με καλές τοποθετήσεις. Για μένα mvp.

- Το γκολ του Κοροβέση δεν έπρεπε να μετρήσει. Ο Κοροβεσης είναι οφ σάιτ στην πρώτη πάσα του Τσουκαλά στον Γεωργίου. Αυτό όμως καλύτερα να μείνει μεταξύ μας.  ;)

- Τσούκου - τσούκου και νίκες με 1-0. Δυστυχώς δε γίνεται αλλιώς φέτος. Όλα θα πάνε καλά.  :pas:

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #92 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 10:26 »
Ο ΠΑΣ φάνηκε ότι για να νικήσει ενα παιχνίδι πρέπει να μοχθήσει πολύ , αυτο που λέμε να καταπιεί τον αντίπαλο, οι επιθετικες του αδυναμίες ειναι εμφανείς λόγω έλλειψης ποιοτικοτερων παικτων , και αυτή είναι η ουσία.

Ο Λεβαδειακός ήταν αυτός που περίμενα , απλα ο Χριστοπουλος τους τοποθέτησε σωστά.

Ο Ντασιος σε τρεις τεσσερεις φάσεις θα μπορούσε να κάνει πάσες πάρε βάλε και έκανε σέντρες στον γάμο του Καραγκιόζη.

Στο τέλος σαν ομάδα δεν υπήρχαμε , ήταν σαν το μάτς με τον Εργοτέλη , μας είχαν επαιζαν τέλος,
καλά δεν μπορουσαμε να κρατήσουμε μπάλα και να βγούμε στην αντεπίθεση >:( >:( >:(
οι αλλαγές δεν έκαναν τίποτα, ισως ο Κειτά να μπορούσε να κρατήσει λίγο μπάλα

Στα συν το πρεσιγκ και οι νέοι παικτες μας Οικονόμου ιδίως και ο Κοροβέσης  που έδειξαν πάθος και θέληση να παίξουν μπάλα και αυτό ειναι ενα συν για κάθε ομάδα  μπραβο τους στα νέα παιδια αν και θέλουν δουλειά .,,,,να ξεψαρώσουν.

Βίλα ανυπαρκτος , Ιλιτς δεν ξέρω τι να  πω για αυτον τον παικτη θα δούμε.
Θα παίζουν όσοι θα ματώνουν την φανέλα τέλος γενικα το λέω.

Χριστοπουλε βαλε τους να μάθουν σεντρες να κάνουν ακριβείας και όχι στις μπεκάτσες  ελεοςςςς!!
Φεγκρους τι κάνεις ρε μεγάλε θα μας τρελανεις τελείως εσύ.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 02 Οκτ 2012 10:30 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #93 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 10:28 »
passports.gr
Παράθεση
Χωρίς το 90% των τοπικών δημοσιογράφων πραγματοποιήθηκε η συνέντευξη Τύπου των δυο προπονητών μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα- Λεβαδειακός.

Οι απαράδεκτες μεθοδεύσεις της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα με ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΟ στόχο να αποκλείσει τους αθλητικούς συντάκτες και να τους διαχωρίσει σε αρεστούς και μη, οδηγήσαν σε αυτή τη φαιδρή κατάσταση που δεν τιμά κανένα.

Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στους δημοσιογράφους Αλέκο Παπαδόπουλο και Αποστόλη Τζελέτα αλλά και τους τεχνικούς Γιάννη Μάνθο (TV1), Θοδωρή Μπίτσα (ITV) και Γιώργο (ΗΡΤ) που έστρεψαν τις κάμερες στο ταβάνι κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου του προπονητή του ΠΑΣ, Γιάννη Χριστόπουλου σε ένδειξη διαμαρτυρίας για τον αποκλεισμό από την αίθουσα Τύπου της πλειοψηφίας των αθλητικών συνακτών.

Η συναδελφικότητα και η αλληλεγγύη τους είναι τρανή απόδειξη πως η γιαννιώτικη δημοσιογραφία δεν υποκύπτει σε εκβιαστικά διλήμματα και αφορισμούς παρά τις επίμονες προσπάθειες ορισμένων για διχασμό και διχόνοια.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #94 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 11:00 »
passports.gr
Παράθεση
Χωρίς το 90% των τοπικών δημοσιογράφων πραγματοποιήθηκε η συνέντευξη Τύπου των δυο προπονητών μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα- Λεβαδειακός.

Οι απαράδεκτες μεθοδεύσεις της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα με ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΟ στόχο να αποκλείσει τους αθλητικούς συντάκτες και να τους διαχωρίσει σε αρεστούς και μη, οδηγήσαν σε αυτή τη φαιδρή κατάσταση που δεν τιμά κανένα.

Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στους δημοσιογράφους Αλέκο Παπαδόπουλο και Αποστόλη Τζελέτα αλλά και τους τεχνικούς Γιάννη Μάνθο (TV1), Θοδωρή Μπίτσα (ITV) και Γιώργο (ΗΡΤ) που έστρεψαν τις κάμερες στο ταβάνι κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου του προπονητή του ΠΑΣ, Γιάννη Χριστόπουλου σε ένδειξη διαμαρτυρίας για τον αποκλεισμό από την αίθουσα Τύπου της πλειοψηφίας των αθλητικών συνακτών.

Η συναδελφικότητα και η αλληλεγγύη τους είναι τρανή απόδειξη πως η γιαννιώτικη δημοσιογραφία δεν υποκύπτει σε εκβιαστικά διλήμματα και αφορισμούς παρά τις επίμονες προσπάθειες ορισμένων για διχασμό και διχόνοια.


Σοβαρό περιστατικό που διαχωρίζει πλήρως τους γλείφτες-τσιράκια δημοσιογράφους από τους μη αρεστούς και ανεξάρτητους.Τουλάχιστον τώρα τοποθετούνται ανοικτά.Sportsioannina.gr gianninasports.gr και super-fm δεν κατάλαβαν το παραπάνω περιστατικό ή δεν το θεώρησαν σημαντικό;Για να βλέπουμε και εμείς κάποια πράγματα που είμαστε στην απέξω... ;)

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #95 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 11:31 »
λεμο με ολο τον ερωταμ και την αγαπημ για σενα... οφσαιτ δεν υπαρχει πθενα, ντιπ καθολου :pas:

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #96 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 11:44 »
Να διαφωνησω σε 1-2  πραγματα με διαφορους προλαλησαντες
Καμμια ισοπαλια δεν δικαιουτο ο λεβαδειακος, μια τελικη περισσοτερη ειχε απο τον ΠΑΣ κ απο αυτες μονο 1 πηγε στο τερμα (αναγκαζομαι να τα ξαναγραφω)

-Aν αντιστρέψουμε τους ρόλους
και ο ΠΑΣ έκανε το παιχνίδι του Λεβαδειακού
και χάναμε 0-1
δεν θα γράφαεμ οτι ο ΠΑΣ δικαιούταν την ισοπαλία??

-Στο α ημίχρονο
ο Λεβαδειακός είχε 2 σούτ με Ναπολεόνι (το ένα που έφυγε άουτ και το μπλοκάρισμα Φεγκρούς)
μια τεράστια ευκαιρία με Βασιλείου
μια κεφαλιά παρτο-βάλτο αλλα ευτυχώς ο παίκτης τους την έστειλε στα μνήματα
και μια ευκαιρία που απο καθαρή ασυννενοησία την έχασαν...

-Ο ΠΑΣ έχει να επιδείξει
το ακίνδυνο σούτ Βίλα
μια παράλληλη σέντρα Ντάσιου που το μόνο που έκανε ήταν να αιφνιδιάσει τον Τέρμα
μια κεφαλιά Ντάσιου δίπλα στο δοκάρι που έδωσε άουτ αντί κόρνερ
και το χαμένο πέναλτι ...

====================================================

-Στο β' ημίχρονο
βάλαμε το γκόλ
και έκτοτε δεν θυμάμαι να δημιουργήσαμε αξιόλογες φάσεις
παρα μόνο
μια σέντρα-σούτ του Πάντου που κατέληξε άουτ
και την ευκαιρία στα χασομέρια που παραλίγο να βάλουν αυτογκόλ...

-Η Nova έδειξε 2 φάσεις απο την πολιορκία Λεβαδειακού
αυτή στο 67' και αυτή στο 90...

-Εμείς απο το γήπεδο , καλή οπτική δεν είχαμε (προς στο τέρμα του Ρολογιού)
αλλα στο Β
πήγαν τα σταυροκοπήματα σε άλλον τόπο....
-Η μπάλα σαν να είχε μαγνήτη και δεν έφευγε...

-Αν τώρα , βάσει της αγωνιστικής εμφάνισης και απόδοσης
ΠΑΣ και Λεβαδειακού χτές
ισχυριστούμε οτι είμασταν καλύτεροι
εγώ διαφωνώ (με την σειρά μου)
και επιμένω οτι ο Λεβαδειακός δικαιούταν γκόλ...

-Και για αυτό τον λόγο θεωρώ οτι δικαιότερο αποτέλεσμα ήταν η ισοπαλία...
-Αν το βαζε ο Ίλιτς βέβαια τωρα θα λέγαμε άλλα πράγματα....

-Με τα ΑΝ όμως δεν κάνουμε κουβέντα...

-Για διαιτησία πιο μετά...   
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #97 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 11:49 »
θα μπορουσα να πω οτι σας τα λεγα για κοροβεση αλλα δε θα το κανω μιας και ειναι το πρωτο του ματς και αυτο τον οδηγησε σε καποια λαθακια απο το αγχος..παρ'ολα αυτα εδειξε πολυ καλα στοιχεια!

αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχουμε καποια παιδια στον παγκο που αξιζουν να παιζουν και βασικοι...και αυτο φανηκε χτες! Αλλα οχι εμεις μονιμως αρνητικοι...και που τους ειδες και ποιος ειναι ο κοροβεσης και που να βαζεις οικονομου...ασοβαρα πραγματα...

απο τη στιγμη που η ομαδα σου εχει καποιους παιχτες θα τους δεις ΟΛΟΥΣ γιατι πολυ απλα δε γινετε να βγαλουν ολο το χρονο ο Πατσα-ο Παντος κτλπ κτλπ...

πολυ καλος ο Οικονομου γενικα οσες φορες τον εχω δει να παιζει μαρεσει το στυλακι του και ειναι και αρκετα ψυχραιμος!

ο Λεβαδιακος δεν επαιξε και καμια τρελη μπαλα,καμια σχεση με οσα εχει δειξει μεχρι τωρα χωρις να θελω να μειωσω τη νικη μας!

Αντε να ξυπναει ο ταυρος σιγα-σιγα γιατι πολυ στον υπνο το εριξε! Παμε τον ασσο με τον Ελε!

Αποσυνδεδεμένος PASlas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #98 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 12:04 »
Σημαντικότατη νίκη για τη ομάδα μας. Ιδιαίτερα για ψυχολογικούς λόγους.
Οι παίχτες μας έχουν συγκεκριμένες δυνατότητες.
Για να τα καταφέρουν πρέπει να δείξουν τσαμπουκά και ψυχή όπως χθες, και να τους κάνει ο
Χριστόπουλος ομάδα και πιστεύω είμαστε σε καλό δρόμο.
Κάπως έτσι θα είναι όλοι οι αγώνες φέτος. Θα μας πάει η καρδία ζκολοτσεπ.

Πολύ σημαντικό επίσης γιατί οι πιτσιρικάδες που έπαιξαν αποκτούν ψυχολογία και αυτοί που δεν έπαιξαν είδαν ότι ο
Χριστόπουλος δίνει ευκαιρίες και θα έρθει και η σειρά τους.
Από τη Λιβαδειά περίμενα περισσότερα αλλά πελέ.

Όσο για τους «δημοσιογράφους» της πόλης…. ΟΞΩ ΟΛΟΙ.. Έχουν καταστρέψει την ομάδα.
Βγάζουν μεροκάματο σε βάρος του ΠΑΣ.
Ο άλλος σήμερα στο πασπορτς κράζει το Χριστόπουλο και λέει τα πιτσιρίκια που πήραμε το καλοκαίρι ξυλοκόπους.
Ούτε που τους έχουμε δει ακόμα. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. Ας τους σταματήσει κάποιος. Κάνουν μεγάλο κακό.

υ.γ.1 Νίκη με νιόνιο και είμαστε καλά.

υ.γ.2 Ο Τζάνης γιατί παίζει ακόμα στον ΠΑΣ????

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Λεβαδειακός
« Απάντηση #99 στις: Τρι 02 Οκτ 2012 12:23 »
ΟΠΩς ηπα και πιο πριν ο κ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ,
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΣΙΜΟ ΟΜΑΔΑς ΑΥΤΟ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕς ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ,Ο ΠΑΡΑΣΧΟς ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ,ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ........ΤΕΛΟς ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ,ΠΛΑΤΑΝΙΑς ΒΕΡΟΙΑ ..............
ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟς ΣΤΙς ΔΗΛΩΣΕΙς.....     ΕΙΠΕ  ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΦΟΒΑΤΑΙ......ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΠΑΙΚΤΕς .....ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥς...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΟΛΛΑ......ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑς ΚΑΝΕΙ ΓΙΟΓΙΟ Ο ΠΑΡΑΣΧΟς ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΟΙ ΠΑΙΚΤΕς ΜΠΟΡΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ....
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΑΛΛΑΓΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ.......,ΚΡΙΜΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ  Κ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΕ,     ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΑΡΡΟς ΚΑΙ ΘΡΑΣΣΟς Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙς ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ....
Ο ΠΑς ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ....

   
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»