Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)  (Αναγνώστηκε 40333 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #125 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:03 »
Oλά τα λεφτα 'ηταν οι δηλώσεις του ΚΩΤΣΙΟΥ στο τέλος του παιχνιδιού.Όσοι βρίζεται την μάνα του ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ κόψτε το ###### #######!Η μάνα του έχει χαθεί βλάκες.Όποιος βρίζει παίχτες του ΠΑΣ είναι και πολύ ######.Τέλος.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 22 Φεβ 2010 13:40 από ΛΟΚΟ »
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #126 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:29 »
Σωστος ο  pagouras83
είναι απαραδεκτο να βριζεται η μανα κάποιου
κριτικη και αποδοκιμασία μπορουν να γινουν και με άλλους τρόπους..

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #127 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:34 »
Για την μάνα του παιδιού όποιος το έκανε είναι απλά οχι αυτό που είπες απλά είναι εκτός τελείως μακριά απο το γήπεδο... Μάνες και τέτοια μακριά απο εμάς ....
Όσο αν θέλω να βρίσω κάποιον όπως τον Ελευθερόπουλο να μαζέψεις τα λόγια σου φίλε....οκ?  Χειρονομίες και τέτοια στον κόσμο μακριά δεν τον θέλουμε ας πάει αλλού. δεν έχουμε κανένα πρόβλημα δεν θα μας λείψει καθόλου.....

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #128 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:42 »
Eπαναλαβανώ, όποιος βρίζει παίχτες του ΠΑΣ είναι και πολύ μαλάκας.Ιδιαίτερα εν ώρα του παιχνιδίου!Εσάς θα σας άρεσε να σας βρίζουν όταν κάνετε την δουλεία σας?Στο φινάλε αυτοί δεν φταίνε σε τίποτα, μόνο αυτοί που τους φέρανε!Δηλαδή ο ΜΠΑΓΙΟΚΟ τι φταίει?Ο΄τι μπορεί κάνει.Αυτός που τον έφερε φταίει.Στο φινάλε και εγώ  δεν στεναχωρεθήκα  για όλη αυτήν την κατάσταση, αλλά παίχτη δεν έβρισα ποτέ!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 22 Φεβ 2010 14:30 από pagouras83 »
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #129 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:46 »
Οταν είμαι φίλε στην δουλειά μαλάκας και άχρηστος καλά θα κάνουνε να με στείλουν απο εκει που ήρθα οκ ? Σταμάτα αυτή την κουβέντα τώρα .... Οκ????

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #130 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:54 »
Το αν είσαι στην δουλεια σου μαλάκας και άχρηστος , θα το κρίνει ο εργοδότης σου και όχι ο κάθε πελάτης που λέει το μακρί και το κοντό του και το λέω αυτό γιατί αν σπάσει κανας δίαολος το πόδι του και πάρουμε κανά κύπελλο όλους αυτούς που τώρα βρίζουμε θα τους στήσουμε-στήσω ανδριάντα!Είμαστε πάρα πολύ τυχεροί που έπεσε το παλιό το forum γιατί θα είχαμε γίνει όλοι ρεζίλι με αυτά που λέγαμε για αυτούς που τώρα βρίζουμε.Tην σταματάω εδώ αυτήν την κουβέντα  γιατί λες κουταμάρες και αυτό φαινεται από το ότι  υιοθετείς ποινικές πράξεις.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος GIANIS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #131 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 13:55 »
Καταρχην ετσι οπως ηρθαν τα χθεσινα αποτελεσματα ηταν σαν να μην εγινε η χθεσινη αγωνιστικη.........Θα πρεπει να δουμε τι εγινε και με αυτους που εχουμε απο πανω μας και κυνηγαμε ας ξεκινησουμε απο την Λαρισα που εχασε απο αυτον που πεφτει στο γηπεδο της κιολας.....μετα βεβαια το παιχνιδι οπως λενε οι πληροφοριες ο νταμπιζας πιαστηκε στα χερια με φιλαθλους μετα το τελος του αγωνα.......και βεβαια δεν υπαρχει προπονητης εφυγε ο ουζουνιδης και μαλλον ερχεται ο κωστενογλου να συμαζεψει την λεγεωνα των ξενων που ειναι εντελως αδιαφορη..........πιστευει καποιος απο εδω μεσα οτι αυτη η ομαδα με το προγραμμα που εχει θα σωθει????παμε στον ηρακλη υπαρχει ηδη προσφυγη απο παικτη για 240000 ευρω! και ολοι οι παικτες ειναι απληρωτοι για την φετινη χρονια και μερικοι απο περσι εχει το δικο μας προγραμμα και παιζει και μαζι μας δηλαδη αν δεν πεσουν αυτοι ποιος θα πεσει??? λεβαδειακος ειχε πολυ καλο προπονητη αλλα τσακωθηκε με τον προεδρο και εφυγε γιατι τον εβρισε ο μπαρκογλου οταν εβαλε το γκολ με τον ατρομητο και ο κομποτης δεν ηθελε να τον τιμωρησει γιατι δεν τον εχει πληρωσει........προπονητης ανελαβε καποιος που ειναι συγγενης του κομποτη.......κακος χαμος δηλαδη.........η ξανθη δεν εχει ομαδα αλλα εχει τον πανοπουλο και ας πουμε οτι δεν θα κινδυνευσει... η παραμονη θα παιζει μεχρι την τελευταια αγωνιστικη αν δεν χασουμε σε λειβαδεια και ηρακλη δεν εχει κριθει τιποτα ακομη αφηστε την κριτικη οταν πεσουμε μαθηματικα  τοτε εχουμε χρονο να τα πουμε μεχρι τοτε ας μην βγαλουμε τα ματια μας μονοι μας αλωστε οι παιχτες εδειξαν οτι αν θελουν μπορουν κανεις δεν ξεχναει το 4-0 με τον παοκ.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 705
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #132 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:00 »
Παράθεση
και βεβαια δεν υπαρχει προπονητης εφυγε ο ουζουνιδης και μαλλον ερχεται ο κωστενογλου να συμαζεψει την λεγεωνα των ξενων που ειναι εντελως αδιαφορη.........


Οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια,,,,,αλλα ο Παπακωστας ανελαβε.....

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #133 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:02 »
Το αν είσαι στην δουλεια σου μαλάκας και άχρηστος , θα το κρίνει ο εργοδότης σου και όχι ο κάθε πελάτης που λέει το μακρί και το κοντό του και το λέω αυτό γιατί αν σπάσει κανας δίαολος το πόδι του και πάρουμε κανά κύπελλο όλους αυτούς που τώρα βρίζουμε θα τους στήσουμε-στήσω ανδριάντα!Είμαστε πάρα πολύ τυχεροί που έπεσε το παλιό το forum γιατί θα είχαμε γίνει όλοι ρεζίλι με αυτά που λέγαμε για αυτούς που τώρα βρίζουμε.Tην σταματάω εδώ αυτήν την κουβέντα  γιατί λες κουταμάρες και αυτό φαινεται από το ότι  υιοθετείς ποινικές πράξεις.


Απλα μαλάκας ....

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #134 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:08 »
Και βασικά λογικά σβήνω και το account εδώ γιατι έχουμε πολύ χαμηλό επίπεδο όπως λές και εσυ
Αντε τράβα να χαϊδέψεις τον μενδρινό τώρα.... (όπως σου είπα τα τις μάνας του δεν το συζητάω καθόλου όποιος το έκανε ειναι άκρως επιεικώς χαζός το λιγότερο .....) και μαζί και τον φίλο του ελε.... μην .... πω τπτ χειρότερο

Αποσυνδεδεμένος microsurfer

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #135 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:09 »
Το πρόβλημα είναι πως τελευταία έχουμε εξελιχθεί σε κάφρους. Γέμισε το γήπεδο με άτομα που το μόνο τους κατόρθωμα είναι το βρίσιμο στον 31 και στον Κούγια. Ως εκεί φτάνει η ποδοσφαιρική τους παιδεία, όταν κερδίζουμε είναι όλοι παιχταράδες, όταν χάνουμε ξεφτίλες και πουλημένοι. Είμαι σίγουρος για τις παπαριές που θα διαβάζαμε σήμερα αν η ομάδα είχε κάνει το 3-2 και τέλειωνε εκεί το ματς: ήρωες, θεοποίηση του Αναστό και λοιπά ευτράπελα που διαβάσαμε και μετά το παιχνίδι του κυπέλλου με τον Παοκ.
Χτες, το παλέψανε το ματς. Φάγαμε 2 γκολ πολύ γρήγορα, το ένα από στημένη φάση και λάθος δικό μας και το δεύτερο γιατί είχαμε ανέβει υπερβολικά για να ισοφαρίσουμε. Εάν δε ο Ελε δεν έπιανε και το φοβερό σουτ του Σκούφαλη στο γ, όλα θα είχαν τελειώσει στο 20'. Καταφέραμε ωστόσο να το φέρουμε στα ίσια το παιχνίδι και με λίγη τύχη παραπάνω ίσως κ να το παίρναμε στην σπόντα του Τζάνη. Δυστυχώς όμως σε άλλο ένα στημένο το φάγαμε χωρίς από όσο θυμάμαι να έχει κάνει κάποια άλλη φάση ο αιώνιος.
Από εδώ και πέρα όλα τα παιχνίδια θα κρίνονται στην λεπτομέρεια. Σε όποιον δεν αρέσει ας γίνει Μπάρτσα να πανηγυρίζει πεντάρες.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #136 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:11 »
Παράθεση
όποιος βρίζει παίχτες του ΠΑΣ είναι και πολύ μαλάκας.

Ευχαριστώ και ανταποδίδω!
Παίχτης μενδρινός στον ΠΑΣ από χτες, μετά το 1-2 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ για μένα. Θα τον βρίζω μέχρι να μου τελειώσουν τα μπινελίκια και να μου κλείσει η φωνή. Οπως έχω ξαναπεί οτι δεν υπαρχει παίκτης τζάνης, για τον ίδιο λόγο.

Παράθεση
Εσάς θα σας άρεσε να σας βρίζουν όταν κάνετε την δουλεία σας?

Εσένα θα σου άρεσε να έρθει ένα υδραυλικός(π.χ.) ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ κ αφού κάνει τη δουλειά του, και μάλιστα όχι καλά(ούτε καν αξιοπρεπώς), να γυρίσει να σου πει "άντε και γαμίσου τωρα". Επαναλαμβάνω ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.

Από ψευτόμαγκες της σειράς τύπου κωστάκη μενδρινού, περαστικούς (και προκλητικά αντιεπαγγελματίες) απ' την ομάδα μας εγώ δε δέχομαι ΑΝΑΣΑ απέναντι στο μοναδικό περιουσιακό στοιχείο της ομάδας, τον κόσμο.


Αν η ομάδα μας είχε υποψία σοβαρής δοιήκησης, αυτός ο 31ας (με έναν αριθμό γλυτώνει κανείς τοοοοοσα μπινελίκια) ο κωστάκης θα αναγκαζόταν σε δημόσια απολογία, πρόστιμο και την κυριακή που μας έρχεται θα πρόσφερε της επαγγελματικές υπηρεσίες του στην u21 ομάδα. :stop:


κωστάκη μενδρινέ άντε γαμπιμπιπ και σήκω φύγε. Πάρε κ το άλλο το κωλόπαιδο με το 22 μαζί...



Υ.Γ.
Παράθεση
Εγω προσωπικά εαν κάποιος ξαναβρίσει  παίχτη (αισχρα εννοώ, με χριστο παναγιες και μάνες)θα τον βουτήξω στο γήπεδο.
Καλή φάση!

Παράθεση
όταν κερδίζουμε είναι όλοι παιχταράδες, όταν χάνουμε ξεφτίλες και πουλημένοι.
Υπάρχει πάγια αντιμετώπιση.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #137 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:29 »
ηρεμήστε παιδιά μην πλακώνεστε μεταξύ σας για ανούσια θέματα
για το χθεσινό κάζο τι να πω γαμώ τον αντιχριστό μου
τα νεύρα τσατάλια ακόμα μια φορά

ένα παλιό πανό του ΠΑΣ (80΄s, 90's) που σίγουρα δεν φτιάχτηκε τυχαία έγραφε:
"ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΝΕΚΡΟΥΣ"
τι να κάνουμε
είναι στο DNA αυτής της ομάδας να το επιβεβαιώνει 

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #138 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:30 »
Παράθεση
κωστάκη μενδρινέ άντε γαμπιμπιπ και σήκω φύγε. Πάρε κ το άλλο το κωλόπαιδο με το 22 μαζί...
Γιατί το 22 τι σου έκανε?
Παράθεση
Από ψευτόμαγκες της σειράς τύπου κωστάκη μενδρινού, περαστικούς (και προκλητικά αντιεπαγγελματίες) απ' την ομάδα μας εγώ δε δέχομαι ΑΝΑΣΑ απέναντι στο μοναδικό περιουσιακό στοιχείο της ομάδας, τον κόσμο.
Ενω από ψευτόμαγκές φιλάθλους που βρίζουν τους παίχτες είχαμε έλλειψη , καλά που βρεθήκατε μερικοί τώρα και δεν έχουμε τέτοιες ανάγκες.
Τέτοιες καταστάσεις εγώ δεν τις είχα ξαναζήσει ποτε στην ομάδα, τέτοια βρισίδια προς στους παίχτες δεν τα είχα ξανακούσει ποτέ.Υπήρξαν παιχνίδια που ήταν πουλημένα, υπήρξαν παιδαριώδη λάθη που μας στοίχησαν πολλά αλλά ποτέ ο κόσμος μας δεν είχε τέτοιες αντιδράσεις.Τελικά ο ΚΟΥΓΙΑΣ εκτός απο οικονομική εξυγίανση έφερε και αυτό τον κόσμο στο γήπεδο. Απευθυνόμενος στους υγιείς φιλάθλους του κάνω έκλυση να απομονώσουμε όλους αυτούς.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #139 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:34 »
Ρε παιδιά εχει κανένας σε βίντεο την ευκαιρία που χάνει ο Μπακαγιοκο ?

Την θέλω να την δείχνω στις επόμενες γενιες...

Για βοηθάτε.
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #140 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:44 »
Παράθεση
τέτοια βρισίδια προς στους παίχτες δεν τα είχα ξανακούσει ποτέ.

Τέτοιες χειρονομίες σαν αυτή που έκανε ο βλάκας χτες κι ο πιο βλάκας πέρσι είχες δει ποτε από "παίχτες του ΠΑΣ" ???

Εγώ δε θυμάμαι τέτοιες καφρίλεςτα τελευταία χρόνια.

Παράθεση
Τελικά ο ΚΟΥΓΙΑΣ εκτός απο οικονομική εξυγίανση έφερε και αυτό τον κόσμο στο γήπεδο.

Ευτυχώς ήρθε ο ψηλός κι έγινα ΠΑΣ. Θα του το χρωστάω για πάντα. ΑΠΟΜΟΝΩΣΤΕ ΜΕ !
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #141 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 14:44 »
Λοιπόνννννννν...
Το παιγνίδι στη Λειβαδιά είναι καθοριστικό. Πολλοί σκέφτονται να πάνε και να κάνουν κατάληψη στην πόλη και στο γήπεδο.
Καθοριστικό ήταν το παιχνίδι και πριν 3 χρόνια επί Κούγια στη Σουβλακούπολη, Μάρτη μήνα, και είχαμε κάνει επίσης κατάληψη και οι λεβέντες μας μας χάρισαν μια από τις πιο απαράδεκτες εμφανίσεις και ήττες που έχω δει ποτέ.

Δεν μπορεί ο κόσμος να πάρει παιγνίδι ρε! Καταλάβετέ το!

Αν ήταν έτσι, ο ΠΑΣ λόγω του κόσμου του θα ήταν συνεχώς στη λίγκα και στην ευρώπη.
Χαλαρώστε, μείνετε σπιτάκι σας ή πηγαίνετε σε κανά καφέ με NOVA και αφήστε τους να βγάλουν το φίδι από την τρύπα και μόνοι τους. Δεν τα καταφέρνουν κι άσχημα εξάλλου, αν δείτε τα αποτελέσματα σε περιστέρι (κύπελλο) παρουσία μόνο 100 φιλάθλων μας, με τη Λάρισα (κεκλεισμένων των θυρών) και δεν θυμάμαι κι εγώ πού αλλού τώρα.

Άντε και με τη νίκη!


Πάντως εγώ μάλλον θα πάω! (τι αρρώστια κι αυτή ρε πούστη μου)...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #142 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 15:03 »
Να απομονώσει και εμένα το site και οι υγιείς φίλαθλοι του πας που τον αγαπάνε τόσο πολύ τα ξέρουν όλα και έχουν λύση για όλα τα πράγματα που να ξέρω εγω από τέτοια μετά από 25 χρόνια πας.... πλάκα κανείς!!!!! πρώτη φορά εχω βρίσει παίχτη ούτε με κουγια έβρισα ούτε με κανέναν άλλο ! Δεν έβρισα τον μενδρινο άλλον έβρισα και πολύ μάλιστα . Ούτε εγώ δεν το περίμενα για να πω την αλήθεια . Αν είναι άντρας να πει δεν μπορώ άλλο εχω πρόβλημα ... όχι να  παίζει μισός ....

Επιστήμονες του πας καλή συνέχεια ... να είμαστε καλά να μας φύγουν τα νεύρα και από του χρόνου ελπίζω με ποιο πόλους γιαννιώτες στην ομάδα πάλι από την αρχή ...
Όπως λέω από την αρχή τα σχολια μας έχουν να κάνουν με την αγάπη μας για την ομάδα .....οπότε αγαπημένοι από το νέο ποδοσφαιρικό έτος να είμαστε καλά όλοι ....

Τέλος αυτα ....

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #143 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 15:23 »
Όσοι αγαπάνε τον ΠΑΣ είναι εδώ και συμμετέχουν.Άλλος γκρινιάζει,άλλος ελπίζει,άλλος κατεβάζει καντήλια,άλλος δεν μπορεί να γράψει τίποτα από την πικρά του.Ο κόσμος είναι ο μοναδικός που δεν έχει καμιά ευθύνη για όλα αυτά που συμβαίνουν φέτος.Γιατί είναι κόσμος ο συγκεκριμένος που έχει μάθει και με τα λίγα.Δυο τρία βασικά πραγματάκια θέλει.

Όταν έγραψα για κατάληψη κάτι τέτοιο ήθελα να πω.Κατάληψη με την κλασσική έννοια εννοείτε πως δεν μπορεί να γίνει γιατί η πίκρα είναι μεγάλη και ο κόσμος έχει απογοητευτεί.Θα πάμε όμως για την άλλη κατάληψη,αυτήν των εκατό ατόμων που πολλές φορές είναι και η πιο ηχηρή.

Είναι αυτή που τους φέρνει όλους προ των ευθυνών τους.Όποιος ήτανε πρόπερσι στην τεσσάρα στην Νίκαια καταλαβαίνει.


Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #144 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 15:28 »
Tέλος πάντον ,ζητώ συγνώμη αν παραφέρθηκα και αν προσβάλλα κάποιον εδω στο forum.Απλά είναι τα νεύρα μας πολλά και ξεσπάμε μεταξύ μας, ότι είπαμε είπαμε, ούτως ή άλλος μας ενώνει η αγάπη για την ομάδα μας.
Άντε πάμε στον στόχο μας που πλέον είναι το κύπελλο! :) :) :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #145 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 15:33 »
Χαχα γι αυτό ειμαστε παγουραδες για να βγάζουμε τα μάτια μόνοι μας .... ;)
Φυσικά και εννοείται καμία παρεξηγήση ....

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #146 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 15:41 »
ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ deceiver ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΕΙ

απο το στομα μου τα πηρε

η ομαδα ειναι Β εθνικη
μπορει να σωθει
αλλα δεν εχει τα αρχιδια να το κανει
παιχτες οπως Ελευθεροπουλος, Μενδρινος, Μπακαγιοκο(προσπαθει αλλα δεν μπορει), Ντιμπαλα, Ανδραλας(επισης το ιδιο με τον Μπακα), Κωτσιος, Κανακουδης για να μην πιασω και κατι Βαγγεληδες και λοιπους που ευτυχως δεν παιζουν ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ


ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΣ!

Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ


Ειδαμε ποσο μας βουτηξατε χθες στο γηπεδο εμας τους "κακους" που βριζαμε τον ελε και τον Κωστακη
τα αρχιδια μας κλασατε οι "Γιαννεναρες"
οι κολλητοι των αχρηστων


ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΒΓΑΛΤΕ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #147 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 16:00 »
Παράθεση
ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΒΓΑΛΤΕ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ

Aυτά που λες δεν κολλάνε πουθενά!Τι παίχτες πουλημένοι και μ...κιες λές?Οι παίχτες παίξαν όσο μπορούσαν.Και αυτοί να κερδίσουν θέλανε όπως και εμείς.Επειδή χάσαμε είναι και πουλημένοι?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος el_antifasist

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #148 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 16:09 »
ενταξει ρε παιδια ναι στο γηπεδο ειναι μονο οι γιαννεναρες και εσεις που τα ξερετε ολα και μου βγαζετε ολους τους παιχτες αχρηστους


καταρχας γιατι ειναι τοσο σημαντικη αυτη η χειρονομια του μενδρινου ρε παιδια θα μας εξηγησει κανεις ???
γιατι τρελαθηκατε ετσι μωρε ο μενδρινος σας πειραξε , ο ανθρωπος παιζει σε βουρκους απο την καβαλα και μετα και ενοιτε πως μεσα σε βουρκο τετοιοι παιχτες δεν μπορουν να παιξουν ουτε το 50% των ικανοτητον τους και εσεις των αμφισβειτητε και οπως καθε ποδοσφαιριστης καποιας αξιας , γιατι καποια αξια την εχει οσο και αν δεν θελετε να των αναγνωριζετε εσεις , οταν αμαφισβητειτε και αποδυκνιει το αντιθετο βαζοντας γκολ και προσπαθοντας μεσα στο βουρκο να σταθει ορθιος υποδυκνιει στους αδικους κριτες του να σωπασουν γιατι δεν εχουν δικιο.

Σιγα το πραγμα μωρε τετοια τα κανουν οι παιχτες συνεχεια , οταν ο σαιτας επι κουγια στα γιανεννα τελευταιο ματσ της χρονιας με βολο αν δεν κανω λαθος εβαζε 3 γκολ και ερχονταν προς τη σκεπαστη και εδειχνε οτι αυτος παιζει για την φανελα , το ιδιο δεν εκανε . Δεν αποδυκνυε στους αδικους κριτες του οτι ρε φιλε δε φταιω εγω για αυτο το χαλι εγω προσπαθω αλλα δεν γινετε .

το ιδιο συμβανει και με τον σισιτσ ο οποιος μετα το ματς με λαρισα που του βγηκε , μεσα στις λασπες καβαλας και ζωσιμαδων δεν μπορει να παιξει μπαλα , γιατι απλουστατα αυτοι οι παιχτες παιζουν κατω την μπαλα την κυκλοφορουν παιζουν καθετες μπαλιες σεντρες ντριμπλαρουν κραταν μπαλα .

και πιθανοτατα γιαυτο δεν παιζει και ο μπουχαν και ο αρας


εγω νομιζω ο μενδρινος και ελευθεροπουλος την  δειξαν την αξια τους ωσ τωρα μην ξεχνατε οτι εσεις οι ιδιοι του φορουμ εισασταν που τους ψηφισατε μβπ σε καποια ματς και σε καποια αλλα παραδεχτηκατε την χρησιμοτηττα τους , οπως και του τζανη οπως και του κωτσιου του οποιου η απουσια συνδιασμενη με αυτη του ντασιου στο β με νιονιο ειναι κατ εμε η αιτια για το 3 γκολ και μονο.

τωρα οι βακαγιοκο , ντιμπαλα , κανακαουδης , ανδραλας ειναι φιλοτιμοι παιχτες προσπαθουν αλλα δεν ειναι για α εθνικη βασικοι ειναι για παγκο .

αλλα ειναι ντροπη να βριζεις καποιον επειδη σου ειπε οτι ξερεις τι μεσα στο βουρκο σταθηκα ορθιος και εβαλα και γκολ.


πσ καποιος ειπε να μην βριζουμε μανες δεν ειναι σωστο, αλλα να βριζουμε των πανθηρων της μανες και να τους λεμε εκει εκει στην β εθνικη οταν χανουμε 0-2 και το λογικο ειναι οτι θα επρεπε να φωναζουμε ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ να των εμψυχωσουμε τι λει ? λει οτι ειμαστε καραχωριατοι και οταν λεω εμεις σιγουρα δεν ενοοω εμενα γιατι δεν ειμουν στ γηπεδο αλλα ουτε και το πεταλο που για ακομη μια φορα φωναζε καθολη τη διαρκεια και ασχολουταν  μονο μ ετον πας αλλα την παλια και τους εκει οργανωμενους , που μετα τα "παο γαμω τη λεοφορο" στο 0-1 με παοκ τωρα θυμηθικαν στο 0-2 με νιονιο οτι θα πεσουν β εθνικη , ποιος μωρε θα πεσει ο νιονιος με ριερα μπαλαμπαν κουμορτζι ετσογιανοφ , ο νιονιος με την ομαδα που εχει θα επρεπε να ηταν τουλαχιστον 5αδα....
πρωην pasta_italiana
PAS ANTINAZI FANS URBINO
    "TORRI INCAZZATI"

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #149 στις: Δευ 22 Φεβ 2010 17:04 »
Η πικρα ειναι μεγαλη για το χθεσινο παιχνιδι ,αλλα τα οποια αναθεματα δεν εχουν βαση στο συγκεκριμενο αγωνα, με τετοια λασπη θα κερδισει ο πιο τυχερος , αν ειχαμε κανει εμεις το 3-2,που ηταν εφικτο , τωρα θα θριαμβολογουσαμε .Σε τετοια ματς που ειναι πολυ κρισιμα βαθμολογικα το πλεονεκτημα εχουν συνηθως οι φιλοξενουμενοι γιατι οι γηπεδουχοι εχουν το αγχος του οτι πρεπει να κερδισω οπωσδηποτε .Ευθυνες υπαρχουν αλλα ειναι πιο γενικες δεν ειναι απο ενα η δυο αγωνες και βαρυνουν πανω απ ολα τη διοικηση και τους παικτες .Ο κοσμος στηριξε πηρε διαρκειας , ετρεξε στα εκτος εδρας τι αλλο να κανει .Αυτη η ομαδα λες κι ειναι καταραμενη να μη σηκωνει ποτε κεφαλι , να μπλεκει παντα με καιροσκοπους προεδρους και τους λοιπους που εχουν γυρω τους . Τρελενεσαι να βλεπεις ομαδες που δεν εχουν ουτε το μισα εισητηρια απο εμας να μενουν ανετα για χρονια στην αλφα εθνικη .