Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)  (Αναγνώστηκε 40332 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #176 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 02:01 »
καταπληκτικό.. :P :pashat:

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #177 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 09:04 »
ααααααααχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααα  ΕΓΡΑΨΕ.............
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #178 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 09:09 »
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εχω λιωσει μιλαμε....

δειτε λιγο στο 2.21 πως ταιριαζει το "ΡΕ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ" με την απελπισμενη κινηση του φιλαθλου με το κιτρινο μπουφαν.............Ειναι σα να το λεει εκεινη την ωρα αυτος....αχαχαχα...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ.....   :P :P :P :P

 :mono: :mono:
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #179 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 14:06 »
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εχω λιωσει μιλαμε....

δειτε λιγο στο 2.21 πως ταιριαζει το "ΡΕ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ" με την απελπισμενη κινηση του φιλαθλου με το κιτρινο μπουφαν.............Ειναι σα να το λεει εκεινη την ωρα αυτος....αχαχαχα...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ.....   :P :P :P :P

 :mono: :mono:

Τον φιλαθλο με το κιτρινο μπουφαν προσεξες εσυ απο το συγκεκριμενο κοντινο της καμερας;;;;;; Κατι πιο..... ενδιαφερον;;;;;;;;; 
 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #180 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 16:55 »
Παράθεση
Ασε μας ρε φίλος με τον ελευθερόπουλο ασε μας λίγο να ηρεμήσουμε με τις αναλύσεις και το γήπεδο . δεν υπάρχει άλλη πόλη φέτος στην ελλάδα να έχει τόση βροχή την ώρα του αγώνα ασε μας λίγο κανε παρέα με τον ρουφοπουλο


Έχοντας διαβάσει μόνο την πρώτη σελίδα του παρόντος, αξίζει να αναφέρω κάτι πραγματικά εντυπωσιακό!

Παρότι λοιπόν μας έχει τεντώσει η βροχή φέτος, εν ώρα αγώνα δεν έχει πέσει σταγόνα! Είμαστε ξεσκέπαστοι στο πέταλο και δεν άνοιξε ποτέ ομπρέλα. Με έναν μαγικό τρόπο, βρέχει πριν και μετά τα ματς αλλά ποτέ την ώρα διεξαγωγής τους!!!

Αυτό που κάνει το "σκηνικό" ακόμα πιο τρελό, είναι το γεγονός οτι στο μοναδικό εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας που έβρεχε, δεν πήγαμε στο γήπεδο λόγω τιμωρίας της έδρας. Ήταν αυτό απέναντι στη λάρισα.

Να σημειώσω επίσης οτι και πέρυσι οι βροχοπτώσεις δε μας έλειψαν αλλά οι μοναδικές σταγόνες που έπεσαν ήταν για ελάχιστα λεπτά στα παιχνίδια με καλλιθέα και καβάλα. Ανάξια λόγου. Καλή βροχή έκανε μόνο στην αρχή του παιχνιδιού-φιέστα με τα τρακτερ αλλά μας είχαν έξω απ' το γήπεδο και λίγο αφότου μπήκαμε στο πέταλο σταμάτησε!

Απίστευτα πράγματα :)
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #181 στις: Τετ 24 Φεβ 2010 22:47 »
Το μικρό που δείχνει στο τέλος δίπλα από το ξανθό το είδατε;Στην αρχή αρχή του λέει μαλάκα κ στο τέλος αφού είναι ακίνητος του λέει "ΠΟΥΣΤΗ". :P :P :P :P

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα τρελό γέλιο.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #182 στις: Πεμ 25 Φεβ 2010 16:47 »
Παράθεση
Συγγνώμη από τους οπαδούς του ΠΑΣ Γιάννινα ζήτησε ο Κώστας Μενδρινός με δήλωσή του μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της ομάδας, για τη χειρονομία του στο παιχνίδι με τον Πανιώνιο.

«Θέλω να ζητήσω συγγνώμη μόνο από τους υγιείς φιλάθλους του ΠΑΣ Γιάννινα αν πιστεύουν ότι με τη χειρονομία αυτή τους μείωσα», τόνισε και συνέχισε: Επειδή πρώτα από όλα είμαστε άνθρωποι και μετά ποδοσφαιριστές ξέρουμε καλά ότι όταν μας βρίζουν την μάνα η οποία δεν είναι εν ζωή βγαίνουμε εκτός εαυτού», δήλωσε.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Κώστα Μενδρινού:

«Θέλω να ζητήσω συγνώμη μόνο από τους υγιείς φιλάθλους του ΠΑΣ Γιάννινα αν πιστεύουν ότι με την χειρονομία αυτή τους μείωσα.
Η συγκεκριμένη χειρονομία που έκανα απευθύνονταν αποκλειστικά και μόνο σε αυτούς οι οποίοι δεν αντιπροσωπεύουν τον ΠΑΣ Γιάννινα και οι οποίοι από το πρώτο λεπτό του αγώνα σκόπιμα μου έβριζαν την μάνα η οποία δεν βρίσκεται στην ζωή. Επειδή πρώτα από όλα είμαστε άνθρωποι και μετά ποδοσφαιριστές ξέρουμε καλά ότι όταν μας βρίζουν την μάνα η οποία δεν είναι εν ζωή βγαίνουμε εκτός εαυτού.

Όσο για την αγωνιστική κατάσταση πιστεύω ότι κάθε φορά που μπαίνω στο παιχνίδι δίνω τον καλύτερο μου εαυτό και την ψυχή μου μέσα στο γήπεδο όσο αυτό είναι δυνατόν καθώς οι συνθήκες που προπονούμαστε καθημερινά είναι κάκιστες. Δίνουμε μάχη κάθε μέρα ώστε να είμαστε υγιής και να μπαίνουμε στο γήπεδο χωρίς σωματικά προβλήματα.

Προς τιμήν των ανθρώπων των Ιωαννίνων οι οποίοι μου συμπεριφέρθηκαν άψογα με ανάγκασαν με τον τρόπο τους να απορρίψω προτάσεις μεγάλων ομάδων της Ελλάδας και να έρθω στον ΠΑΣ Γιάννινα να προσφέρω τις υπηρεσίες μου, ώστε η ομάδα να μπορέσει να κάνει κάτι καλύτερο, από το να παλεύει για την σωτηρία της.

Το έργο αυτό είναι πάρα πολύ δύσκολο αν αναλογιστεί κανείς ότι δεν μπορούμε να προπονηθούμε σωστά όπως αρμόζει σε ομάδα Super League. Θέλω και πάλι να ζητήσω συγνώμη σε όσους αναγνωρίζουν αυτή την προσπάθεια μας και μόνο. Δεν ζητάω συγνώμη σε αυτούς που μας υποτιμούν, μας απαξιώνουν και μας συμπεριφέρονται σαν «σκουπίδια». Το θέμα από εμένα θεωρείται λήξαν και θα κάνω αυτό που έκανα πάντα στην ζωή μου, μαζί με την ψυχή μου στο γήπεδο».
sport-fm.gr

υ.γ.1 Στο Μενδρινο επιβληθηκε προστιμο 1000 ευρω απο τον Αναστοπουλο συμφωνα με το σαιτ της ΠΑΕ.

υ.γ.2 Μαλλον ο Μενδρινος εχει κολλησει τη συνηθεια της ΠΑΕ να συντασσει "αψεγαδιαστες" ορθογραφικα, γραμματικα κ συντακτικα ανακοινωσεις. Γιατι αυτο το συνονθυλευμα ατακτα πεταμενων λεξεων μου φαινεται οικειο.....
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 25 Φεβ 2010 16:53 από mh_per_ »
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #183 στις: Πεμ 25 Φεβ 2010 17:19 »
Παράθεση
Συγγνώμη από τους οπαδούς του ΠΑΣ Γιάννινα ζήτησε ο Κώστας Μενδρινός με δήλωσή του μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της ομάδας, για τη χειρονομία του στο παιχνίδι με τον Πανιώνιο.

«Θέλω να ζητήσω συγγνώμη μόνο από τους υγιείς φιλάθλους του ΠΑΣ Γιάννινα αν πιστεύουν ότι με τη χειρονομία αυτή τους μείωσα», τόνισε και συνέχισε: Επειδή πρώτα από όλα είμαστε άνθρωποι και μετά ποδοσφαιριστές ξέρουμε καλά ότι όταν μας βρίζουν την μάνα η οποία δεν είναι εν ζωή βγαίνουμε εκτός εαυτού», δήλωσε.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Κώστα Μενδρινού:

«Θέλω να ζητήσω συγνώμη μόνο από τους υγιείς φιλάθλους του ΠΑΣ Γιάννινα αν πιστεύουν ότι με την χειρονομία αυτή τους μείωσα.
Η συγκεκριμένη χειρονομία που έκανα απευθύνονταν αποκλειστικά και μόνο σε αυτούς οι οποίοι δεν αντιπροσωπεύουν τον ΠΑΣ Γιάννινα και οι οποίοι από το πρώτο λεπτό του αγώνα σκόπιμα μου έβριζαν την μάνα η οποία δεν βρίσκεται στην ζωή. Επειδή πρώτα από όλα είμαστε άνθρωποι και μετά ποδοσφαιριστές ξέρουμε καλά ότι όταν μας βρίζουν την μάνα η οποία δεν είναι εν ζωή βγαίνουμε εκτός εαυτού.

Όσο για την αγωνιστική κατάσταση πιστεύω ότι κάθε φορά που μπαίνω στο παιχνίδι δίνω τον καλύτερο μου εαυτό και την ψυχή μου μέσα στο γήπεδο όσο αυτό είναι δυνατόν καθώς οι συνθήκες που προπονούμαστε καθημερινά είναι κάκιστες. Δίνουμε μάχη κάθε μέρα ώστε να είμαστε υγιής και να μπαίνουμε στο γήπεδο χωρίς σωματικά προβλήματα.

Προς τιμήν των ανθρώπων των Ιωαννίνων οι οποίοι μου συμπεριφέρθηκαν άψογα με ανάγκασαν με τον τρόπο τους να απορρίψω προτάσεις μεγάλων ομάδων της Ελλάδας και να έρθω στον ΠΑΣ Γιάννινα να προσφέρω τις υπηρεσίες μου, ώστε η ομάδα να μπορέσει να κάνει κάτι καλύτερο, από το να παλεύει για την σωτηρία της.

Το έργο αυτό είναι πάρα πολύ δύσκολο αν αναλογιστεί κανείς ότι δεν μπορούμε να προπονηθούμε σωστά όπως αρμόζει σε ομάδα Super League. Θέλω και πάλι να ζητήσω συγνώμη σε όσους αναγνωρίζουν αυτή την προσπάθεια μας και μόνο. Δεν ζητάω συγνώμη σε αυτούς που μας υποτιμούν, μας απαξιώνουν και μας συμπεριφέρονται σαν «σκουπίδια». Το θέμα από εμένα θεωρείται λήξαν και θα κάνω αυτό που έκανα πάντα στην ζωή μου, μαζί με την ψυχή μου στο γήπεδο».
sport-fm.gr

υ.γ.1 Στο Μενδρινο επιβληθηκε προστιμο 1000 ευρω απο τον Αναστοπουλο συμφωνα με το σαιτ της ΠΑΕ.

υ.γ.2 Μαλλον ο Μενδρινος εχει κολλησει τη συνηθεια της ΠΑΕ να συντασσει "αψεγαδιαστες" ορθογραφικα, γραμματικα κ συντακτικα ανακοινωσεις. Γιατι αυτο το συνονθυλευμα ατακτα πεταμενων λεξεων μου φαινεται οικειο.....


Μάλιστα μόλις μπήκε ο μενδρινός την κυριακή στο γήπεδο όλοι αυτό κάνανε τον βρίζανε....Any way η μάνα του πραγματικά δεν χρειάζεται στην όλη ιστορία... όποιος το έκανε ειναι μλκς απο χέρι.... για τα υπόλοιπα ... άστα να πάνε.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #184 στις: Πεμ 25 Φεβ 2010 18:00 »
Παράθεση
Θέλω να ζητήσω συγγνώμη μόνο από τους υγιείς φιλάθλους του ΠΑΣ

Κι ο... κ. νομαρχης που ειναι αρρωστος με τον ΠΑΣ, δεν εχει συγνωμ' γι' αυτον;  %-|

Στο μεταξυ κι επειδη κι ο ΠΑΣ μου φαινεται οτι ειναι αρρωστος... δε βρισκουμε με ή απο ποιους, μπας και απαιτησουμε καμμια συγνωμ' απ' αυτους και δουμε προκοπη χωρις αυτους;
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #185 στις: Πεμ 25 Φεβ 2010 18:14 »
Μπράβο coach!


Κωστάκη, μακάρι από 'δω και πέρα η συμπεριφορά σου να είναι τέτοια που θα μας αναγκάσει, όχι μόνο να σε συγχωρέσουμε αλλά να σε χειροκροτήσουμε κι από πάνω! Μακάρι....



Υ.Γ.: Δεν υπάρχει υγιής άνθρωπος που να ασχολείται με τον ΠΑΣ. ΚΑΝΕΝΑΣ.....
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #186 στις: Παρ 26 Φεβ 2010 12:56 »
Παράθεση
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 23η Αγωνιστική

Β) ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα : Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της : επιβάλλει συνολική χρηματική ποινή 12.000 (δώδεκα χιλιάδων) ευρώ.
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #187 στις: Δευ 08 Μάρ 2010 02:29 »
Παράθεση
καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της

για το "μακακα" και "πουστη" του μικρου να φανταστω...
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...