Αποστολέας Θέμα: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;  (Αναγνώστηκε 100573 φορές)

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 15 Μάρ 2015 20:08 »
Παράθεση
Υ.Γ.: Με τον Μπάμπη είχαμε συντρέξει στον 1ο Νυχτερινό Παραλίμνιο.

Τον Μπάμπη τον σουγιά?  :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 15 Μάρ 2015 21:20 »
Θέλει να πουλήσει ή δε θέλει;

Αν πούλησε ήδη, σε ποιον;

Αν πούλησε ήδη σε κάποιον και δεν τον ξέρουμε, ποιες περγαμηνές και τι προθέσεις έχει;

Aμα δεν πουλησει το καλοκαιρι ξερουμε ποιον θα κυνηγαμε...

Νewpaspas κανονισε την πορεια σου :P

Αν γνώριζα κάτι θα το έλεγα... πάντως με τον ΣΥΡΙΖΑ τα δεδομένα άλλαξαν...  το κίνητρο να αγοράσει κανείς τον ΠΑΣ είναι ακριβώς το ίδιο με του ΧΒ να μη θέλει να πουλήσει... σήμερα.
Εκτιμώ ότι, πηγαίνοντας προς το καλοκαίρι, θα έχει πρυτανεύει η λογική... της προοπτικής του Μεγάλου ΠΑΣ.

Κυνηγήστε, τον...  Μοντέζ που "πάει - έρχεται" (γερός να είναι)... είμαι σίγουρος ότι οι επιλογές του θα είναι εξαιρετικές.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 15 Μάρ 2015 21:33 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 15 Μάρ 2015 23:08 »
Παράθεση
Αν γνώριζα κάτι θα το έλεγα...
Αν μάθεις όμως περιμένουμε να μας πεις  :)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 15 Μάρ 2015 23:35 »
Αν γνώριζα κάτι θα το έλεγα...
...  το κίνητρο να αγοράσει κανείς τον ΠΑΣ είναι ακριβώς το ίδιο με του ΧΒ να μη θέλει να πουλήσει... σήμερα.
Παράθεση
Αν γνώριζα κάτι θα το έλεγα...
Αν μάθεις όμως περιμένουμε να μας πεις  :)

Σύμφωνα με και...



Περιμένοντας τα ρούβλια...

Σε αναζήτηση «συμπαίκτη» είναι ο Χριστοβασίλης στα Γιάννενα.
Το θέμα με το ενδιαφέρον από την Αλβανία διαψεύστηκε, αλλά «παίζει» και κάτι από... Ρωσία μεριά.
Κι έχει βάσεις!

Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγεται κάτι τέτοιο σε σχέση με τον ΠΑΣ.
Κι έχει σχέση με τη ΔΩΔΩΝΗ που πλέον ανήκει σε μια ρωσική εταιρία που έχει το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών της εταιρίας.

Συν τοις άλλοις, υπάρχει και μια χορηγική συνεργασία ανάμεσα στη γαλακτοβιομηχανία και το ερασιτεχνικό σωματείο της ομάδας από τα Γιάννενα, οπότε όλα όσα έπιασε ο... κοριός μας δεν είναι αβάσιμα!

spysports.gr

Αυτό θα πει άμεση ενημέρωση !!!     :pashat:


Υ.Γ. Προς τς υπόλοιπους: σίγουρα δεν ήξερε κάτι για δεν άντεξε άλλο τον πιεστικό ήχο τ ελικόπτερου και "ρουβλοκελάηδησε" προκειμένου αυτός, πια, να σταματήσει;  8)


50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #104 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 14:30 »
παντως αυτος που βοηθαει τις δυο πλευρες......(που μουπαν χθες εννοω......τωρα αληθεια ειναι???).......εχει μεγαλες και καλες σχεσεις με τη χωρα του θειου βλαντι.........αλλο που εγω αδυνατουσα μεχρι χθες να το χωνεψω........

το σημερινο δημοσιευμα ......βαζει σε αλλα πλανα την πληροφορια μου.....ρε τι γινεται στον κοσμο......μην δουμε και κανα αγγελο προπονητη στο τελος........παντως καμμια σχεση με ιβαν απο πισω........ισως κι αυτος να παιρνει μερος στο προξενιο δεν ξερω......αλλα για ιδιοκτησια ο ιβαν δεν εχει σχεση

γι αυτο χθες ηθελα κατ να γραψω στον new....... -
Παράθεση
Ποιός είναι ρε γατόνι?
- Σκέψου...  Κιτσιομπίλης κράτα το "....μπίλης" και αντί Κίτσιο, βάλε το άλλο, αλλά να φορέσεις ωτασπίδες πριν το κάνεις.
..........δεν ξερω για την ιδιοκτησια......για το προξενιο παντων στο μπιλης.....θα εβαζα την δυτικης εμπνευσεως εκδοχη του αιμπιλης(αιβασιλης.....santa claus  που λεν οι δυτικοι).........

υ.γ......δεν το παιζω πυθια.......αδυνατω ακομα κι αυτη τη στιγμη να πιστεψω αυτα που ερχονται στα αφτια μου.......και αδυνατω να τα μοιραστω κιολας......μην φαμε κανα δουλεμα στο τελος και δουμε αντι χβ τον βχ απ την αναποδ δηλαδη.......

ραντεβου μετα την αδειοδοτηση

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 16 Μάρ 2015 14:42 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #105 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 20:25 »
Σύμφωνα με και...



Περιμένοντας τα ρούβλια...

Σε αναζήτηση «συμπαίκτη» είναι ο Χριστοβασίλης στα Γιάννενα.
Το θέμα με το ενδιαφέρον από την Αλβανία διαψεύστηκε, αλλά «παίζει» και κάτι από... Ρωσία μεριά.
Κι έχει βάσεις!

Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγεται κάτι τέτοιο σε σχέση με τον ΠΑΣ.
Κι έχει σχέση με τη ΔΩΔΩΝΗ που πλέον ανήκει σε μια ρωσική εταιρία που έχει το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών της εταιρίας.

Συν τοις άλλοις, υπάρχει και μια χορηγική συνεργασία ανάμεσα στη γαλακτοβιομηχανία και το ερασιτεχνικό σωματείο της ομάδας από τα Γιάννενα, οπότε όλα όσα έπιασε ο... κοριός μας δεν είναι αβάσιμα!

Κάτι τέτοιο είπε και ο Johnnakis νωρίτερα στην εκπομπή του,σε επίπεδο φημών πάντα...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #106 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 20:27 »
Θα φέρει και πρόβατα ράτσας να βγάζει γάλα;;; :P :P

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #107 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 21:26 »
Δεν πστεύω να διάβασε τίποτα.. πρώτα εδώ ε;  ::)

Καλού κακού φον, δεν διαγράφεις το ποστ ώστε να ελαττωθεί ο κίνδυνος να αναρωτηθεί αύριο στην εκπομπή του, σε επίπεδο φημών πάντα, το ίδιο, ο σουπεργκουφάκης   :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #108 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 21:31 »
Σήμερα το βράδυ στις 22:45 έχει -> https://www.youtube.com/watch?v=K4n0x1hijHE
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #109 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 21:43 »
ΩΧ ΩΧ ΩΧ...

Ελπίζω ο Μάης να πήρε τα μέτρα του και νάχει σταντμπάϊ τον μπόγια με τον ζουρλομανδύα απ το Δαφνί!!

Είδα τον σαϊκόδλα να μαζεύει κοτρώνες μ αγριεμένο μάτι...

Σκιάζομαι μη σκοπεύει να τς πετάξει να φύγουν οι φανταστικοί εχθροί και του το κάνει σμπαράλια απόψε ο μουρλός του ανθρώπου το μαγαζί   :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #110 στις: Δευ 16 Μάρ 2015 22:03 »
Δεν πστεύω να διάβασε τίποτα.. πρώτα εδώ ε;  ::)

Καλού κακού φον, δεν διαγράφεις το ποστ ώστε να ελαττωθεί ο κίνδυνος να αναρωτηθεί αύριο στην εκπομπή του, σε επίπεδο φημών πάντα, το ίδιο, ο σουπεργκουφάκης   :P
Ούι και δεν μπορώ...Που να τρέχω και το Λαμία... :P :P :P
Ότι τον βρήκε τον βρήκε.... :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #111 στις: Τρι 17 Μάρ 2015 14:10 »



ρε μας δουλευουν?????? :P :P :P :P

εχω παρει ορκο σιωπης......μην στελνετε πμ.......

χωρις πλακα....εδωσα υποσχεση να μην πω τιποτα......αλλα θα ελεγα αν ημουν σιγουροσ οτι ισχυουν........για την παρτι σας αλανια θα την παταγα την υποσχεση......δεν θα παταγα με τιποτα τα ονειρα σας......γι αυτο μουγκα....και θα δουμε

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #112 στις: Τρι 17 Μάρ 2015 16:35 »
Τι ονειρα ωρε,μονο θριλερ βλεπουμε εδω και πεντε χρονια,μονο μια φορα ονειρευτηκαμε οτι πηγαιναμε με ενα καραβι η αεροπλανο θα σας γελασω  σε ενα απομερο και παγερο μερος που λεγεται Ρεικιαβικ και ειμασταν ντυμενοι στα μπλε ως το μεδουλι
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #113 στις: Τρι 17 Μάρ 2015 18:21 »
Θες να κρυώσεις;;;Ξέρει ο πρόεδρος...
Κάτσε να φέρουμε τα πρόβατα,να βγάλουμε μαλλί,να φτιάξουμε κανένα ρούχο χοντρό και βγαίνουμε Ευρώπη... :P :P :P

Λοκοντρέβεν τι να κάνω... ::)

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #114 στις: Τετ 18 Μάρ 2015 21:18 »
Τι δλειά κάνει ο συνιδιοκτήτης;
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #115 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 10:18 »
Δε γνωριζω αν...ο πιο πετυχημενος προεδρος στην ιστορια της ομαδας πουλαει ή οχι αλλα αυτη τη στιγμη τρεχει την ομαδα λες και του χρονου θα πορευτει παλι μονος...
Αν μπει καποιος συμπαικτης δε το γνωριζω αλλα απο οσα γινονται τουτη τη περιοδο στην ομαδα δειχνει οτι την τρεχει με συγκεκριμενο σκοπο.
Δεδομενα
Θελει να παρει αδεια και κανει οτι περναει απο το χερι του για να την παρει για αυτο και ... Θελει να πουλησει και αλλον παικτη της ομαδας και βρισκεται σε διαπραγματευσεις
Τρεχει καποιες ανανεωσεις. Ηδη υπαρχουν παικτες που ειναι με "το στυλο στο χερι"
Η τιμη για την επομενη πωληση της ομαδας, αν ολοκληρωθει, μπορει να ειναι και πανω απο μισο μυριο.
Ολα τα παραπανω δενουν με την εξης ρηση....
"Παντου υπαρχει ενας παγουρας...Ακομη και εκει που δε το περιμενεις..."

Φαινεται οτι η αδεια φετος ειναι ενα προβλημα με ευκολη λυση για την ομαδα μας.
Καλοκαιρι κοσμογονικων αλλαγων για την ομαδα μας ενοψει.Ηδη τα πρωτα κανονια εσκασαν....



« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 19 Μάρ 2015 11:04 από vourbiani_30 »

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #116 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 12:36 »
Επειδη ,όπως θα έχουμε καταλάβει ο καθένας απο τον εαυτό του, μας νοιάζει μας καίει και μας ποναει αυτη η ομάδα ...και επειδη δε μπαίνουμε εδω μέσα για τη πλάκα μας.....προτείνω απο δω και πέρα να γράφουμε στο θέμα αυτό μόνο αν πραγματικα γνωρίζουμε κάτι και προπάντων ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΑΓΩΤΟ.

το λέω πολυ καλοπροαίρετα γιατί είναι πολύ ασχημο αυτο που γίνεται με το ''ξερω αλλα δε λεω''

ευχαριστω
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #117 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 14:35 »
επειδη ο ΑΠΕΙΡΟΣ εχει απειρο δικιο στο παραπανω.....απολογουμε πρωτος και δεν επρεπε να πω τιποτα αν δεν ειχα σκοπο να το θεσω ετσι ωστε να καταλαβουν ολοι.....

ο λογος που δεν το εγραψα ειναι οτι δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αληθεια ......

λοιπον πριν καιρο μου ειπαν οτι ο χβ βρηκε επενδυτη......δεν μου αποσαφηνισαν αν ειναι πωληση η συνδιοικηση(τουλαχιστον σε πρωτο χρονο)

μου ειπαν οτι προς το παρον και πριν γινει(ολοκληρωθει) η κινηση δεν θελει ο επενδυτης να βγει στην επιφανεια

μου ειπαν οτι ο "ανθρωπος του" μεσα θα ειναι νεο μελος του δσ.......ολα αυτα μου τα ειπαν πριν γινουν οι τελευταιες ανακαταταξεις....ειτε στο δσ ειτε στον υπευθυνο επικοινωνιας κτλ........επισης πριν μαθω περι επενδυτη η ιδια πηγη μου ειπε οτι ο χβ παει φουλ για αδειοδοτηση.....το ειπε τοτε με σιγουρια αλλα δεν μου ειπε που το στηριζε....

εμαθα επισης οτι στη συμφωνια βοηθησε προσωπο με πολυ καλες σχεσεις στη ρωσια(οχι ο ιβαν)....το οποιο δεν μπορω πραγματι να κατονομασω

κραταω μια πισινη γιατι το νεο μελος του δσ εχει και κονε με αλβανους.......μπορει να μην λεει και κατι αυτο μπορει και να λεει...........

δεν γνωριζω αν ειναι ελληνας η ελληνας του εξωτερικου η πολιτης αλλης χωρας

αυτα και ξεχρεωσα
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 19 Μάρ 2015 14:48 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #118 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 15:09 »
Mιας και αρχισε  ο θοδωρης ας το τελειωσω εγω.
Δεν εχω ακρη στη διοικηση αλλα οτι ακουσα ηταν με τα αυτια μου.
Ετυχε να ακουσω απο σποντα κουβεντα  για μεταγραφη παικτη -ες μας.
ο ηπιος δε επεφτε κατω απο μισο μυριο. Αναφεροταν οτι θελω να παρω αδειοδοτηση φετος και θα κανω το παν να την παρω.
Εχω κανει κινησεις για ανανεωσεις και φετος δε γινεται να μην παρω την αδεια.
Πριν μου πεσει ο καφες απο το χερι, αποχωρησα...

Ηταν οτι πιο ευχαριστο μπορουσα να ακουσω για πρωι.

Ξεχρεωσα.Μην ρωτατε για ανανεωσεις δεν ξερω...
Οπως δε ξερω αν το μισο μυριο αφορουσε ενα -δυο -τρεις η δεκατρεις παικτες...
Ακουγα τα λεγομενα απο τη μια μερια..



Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #119 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 16:21 »
Οχι ξαδερφε δεν θα το τελειωσεις εσυ :)

Ο ΧΒ εχω ξαναπει πως πιστευω πως δεν θελει να πουλησει και ουτε θα το κανει,γιατι παιζει κονομα με το αθλημα

Και αν κανει ρυθμιση δοσεων το βλεπω να τον τρωμε στα μουτρα για αλλα 10 χρονια..

Οσο για την αδειοδοτηση που εχεις ακουσει vourbiani θα συνεχισω οχι με σενα αλλα με τον αγαπημενο μου προεδρο να ειμαι καχυποπτος για αλλη μια χρονια...Αλλα και στο κατω κατω και να την παρει που δεν το πιστευω με τιποτα ,σιγα μην του πω και ευχαριστω...

Αντι να λεμε εδω πρωτη φορα αριστερα
Θα καταντησουμε να λεμε πρωτη φορα Αδειοδοτηση

Κατα τα αλλα συμφωνω με τον Απειρο....


Κλασικος μιζερος ayuto :P
Ο αλλος αισιοδοξος ο ξαδερφος που στο καλο ειναι..Τον φαγαν τα χαλονια ωρε???????? :P
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 19 Μάρ 2015 16:25 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #120 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 16:32 »


Κλασικος μιζερος ayuto :P
Ο αλλος αισιοδοξος ο ξαδερφος που στο καλο ειναι..Τον φαγαν τα χαλονια ωρε???????? :P

Οχι ρε...μια χαρα είναι...Ζει και βασιλεύει... Στελνεις συντροφικους χαιρετισμους  και ευελπιστω καποια στιγμη να εμφανιστει και εδω...Ετσι κ αλλιως απο εδω ξεκινησαμε ολοι, και εδω θα τελειωσουμε. Αν κανονισουμε καμια μαζωξη θα σου πω...Ευελπιστω λιαν συντομως να εμφανιστει και ο "διαχειριστης" παρα το φορτωμενο του προγραμμα...

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #121 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 17:00 »
Παράθεση
εμαθα επισης οτι στη συμφωνια βοηθησε προσωπο με πολυ καλες σχεσεις στη ρωσια(οχι ο ιβαν)....το οποιο δεν μπορω πραγματι να κατονομασω
Αν όχι ο ιβάν, δεν πιστεύω να εννοούν εμάς και κάνα ... φάντασμα του μανθουάν   :P

«ψήνεται» κίνηση για την είσοδο νέων επενδυτών, με κρυφό πρωταγωνιστή και μπροστάρη παλαιό παράγοντα της ομάδας


Πάντως χωρίς αδειοδότηση για άνετες μεταγραφές-ανανεώσεις ή έστω για περιορισμένα πράματα με φορολογική, δεν υπάρχει ομάδα τ χρόνου, γινόμαστε τσάτσος.

Λογικό λοιπόν να θέλει ο Κιτσιομπίλης να κάνει το κάθε τι , ώστε να συνεχίσει  - όπως λέει κι ο ayuto  ::) -  να ασχολείται με τη μπάλλα από μεράκι !!  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #122 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 17:03 »
Παλιός παράγοντας της ΠΑΕ και Ρωσία μόνο ο Κολέμπας μου έρχεται στο μυαλό.Τώρα κάτι γεωργιανοί που ήρθαν δεν νομίζω.
Από την άλλη κόσμος και κοσμάκης πέρασε από την ομάδα.
Σε μια συνέντευξη-αφιέρωμα στον ΠΑΣ ο Κολέμπας κάτι πρέπει να είχε πει για τους κύκλους της ΠΑΕ και τι ρόλο βαράγανε.Αν θυμάμαι καλά.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 19 Μάρ 2015 17:42 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #123 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 17:29 »
Κολέμπας...
Κάτι είχε πει ο Χάρης σχετικό, αλλά δεν θυμάμαι καν τι, δεν το βρίσκω... δεν νομίζω να το διέγραψε.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Πουλάει ο Χρηστοβασίλης;
« Απάντηση #124 στις: Πεμ 19 Μάρ 2015 18:09 »
βρε npp για ρίξε μια ματιά εδώ.Αν και παλιό αρκετά.
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=3334.0