Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0
5 (11.9%)
3-0
2 (4.8%)
2-0
4 (9.5%)
1-0
8 (19%)
3-1
5 (11.9%)
2-1
2 (4.8%)
3-2
1 (2.4%)
0-0
3 (7.1%)
1-1
4 (9.5%)
2-2
1 (2.4%)
1-2
4 (9.5%)
0-1
1 (2.4%)
άλλο ?
2 (4.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 42

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 13 Ιαν 2013 13:28

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες  (Αναγνώστηκε 46428 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #175 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 11:00 »
με μια πρωινη βολτα στην πολη σημερα διακρινω ενα χαμογελο παντου...
και ενα παραπονο: Ειναι δυνατον με τετοια μπαλα να μη κερδιζουμε αυτα τα ευκολα ματς?

Απ τη στιγμη που μας εκανε χθες το δωρακι η Βεροια ο νιονιος ειναι τελειωμενος
εκει πετανε μπουκαλια ο ενας στο αλλο

ο Βαζελος ακομη και αν ερθουν σισε και κυριακος
τα ιδια χαλια θα εχει.
ειδατε εσεις να κανει μια ευκαιρια χθες την οποια δεν τελειωσε λογω ελλειψης σεντερ φορ?
η μηπως ειδατε ποτε το σισε να περναει 5 αμυντικους και να σκοραρει?
επισης αν ειχε τον κυριακο στη Βεροια θα γλιτωνε την 3αρα?
θα ετρωγε 2.. και?

Η 5η θεση θα παιχτει αναμεσα σε εμας και τη Λιβαδεια.

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #176 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 11:59 »
Δεν το περίμενα για τη φετινή σεζόν άλλα έγινε: Πέρασε από τους Ζωσιμάδες και χειρότερη ομάδα από την Ξάνθη.

Νομιζω οτι η Ξανθη ηταν χειρότερη, αλλά συμφωνουμε για τις δυο χειροτερες.. :P :P

Τελικά ηταν πεναλτι, οπως το ειδα στο γηπεδο, (παιρνει την μπαλα, τον ανατρεπει ο τερμας) ή οχι?
Θα μαθουμε ποτέ? Η Νοβα το επνιξε παλι...

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #177 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 12:03 »
Δεν το περίμενα για τη φετινή σεζόν άλλα έγινε: Πέρασε από τους Ζωσιμάδες και χειρότερη ομάδα από την Ξάνθη.

Νομιζω οτι η Ξανθη ηταν χειρότερη, αλλά συμφωνουμε για τις δυο χειροτερες.. :P :P

Τελικά ηταν πεναλτι, οπως το ειδα στο γηπεδο, (παιρνει την μπαλα, τον ανατρεπει ο τερμας) ή οχι?
Θα μαθουμε ποτέ? Η Νοβα το επνιξε παλι...
Δεν φανηκε απο t.v να ειναι..Αντιθετα πεντακαθαρο φραγμα στον Γεωργιου λιγο εξω απο την περιοχη τους..Γενικα κακη διαιτησια χθες.

Αποσυνδεδεμένος psitakos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #178 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 12:18 »
Μας έχει ζαλίσει τα π@@@@@α αυτός ο Χριστόπουλος  με τον Κοροβέση και τον Κοροβέση. Τον χειρότερο παίκτη του γηπέδου αλλά και το αγαπημένο του παιδί τον κράτησε μέσα μέχρι το τέλος. Ας μην αναρωτιόμαστε γιατί  για ακόμη μία φορά κατάφερε να μην κερδίσει και τον δεύτερο χειρότερο του πρωταθλήματος μετά την ΑΕΚ.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #179 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 12:46 »
PSITAKO.....Eφευγες? ;).....Αντε σιγα σιγα παιδι μου...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #180 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 13:09 »
βρήκες 2 ματς να την πεις στον χριστόπουλο γιατί κράτησε έναν παίχτη μέσα....όλα τα υπόλοιπα δεν τα κοιτάς...
-που κάνει προπόνηση
-τι εναλλακτικές έχει
-τι προβλήματα έχει
-που έχει την ομάδα
-αν ξέρεις κάποιον προπονητή χωρίς λάθη φέρτον,αρκεί να βγαίνει το μπάτζετ...
-αν ξέρεις κάποιον προπονητή που να του βγαίνουν όλα φέρτον,αρκεί να βγαίνει το μπάτζετ...

Αποσυνδεδεμένος pasopoulo

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #181 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 13:17 »
@psitakos - Μεταξύ μας τώρα, δεν την παλεύεις καθόλου, έτσι....

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #182 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 13:39 »
Μην ξεχνάτε, ορισμένοι, ότι μπορεί κανείς άμεσα (με δύο κλικ για την ακρίβεια) να βρει όλα τα ποστ σας σε σειρά. ;)

Οι εμμονές, η κακόπιστη κριτική, η λάσπη και η προβολή συμφερόντων δεν έχουν θέση εδώ μέσα.

Σοβαρευτείτε και συνέλθετε ή σε άλλες παραλίες :stop:



ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #183 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 13:47 »
Αν δεν ήταν οι φανέλες των βάζελων,το χτεσινό ματς θα μου θύμιζε κάτι ματς προ 5ετίας στη Β' με Προοδευτική,Αγροτκό Αστέρα και άλλες ομάδες αυτού του στυλ,που έρχονταν εδώ,για να κλειστούν πίσω,να κάνουν καθυστερήσεις,τσαμπουκάδες και να προσπαθήσουν να τσιμπήσουν το Χ, ή με καμιά στραβοκλωτσιά να μπουν στην περιοχή μας και να βάλουν και κανα γκολ.Οι βάζελοι ήταν λίγο χειρότεροι από αυτές τις ομάδες.Ούτε καν υποψία ευκαιρίας.Όλο κι όλο 2 σουτ της κακιάς ώρας,εκ των οποίων το δεύτερο προήλθε από επιθετικό φάουλ έξω από την περιοχή μας.
Το άδικο τελικό σκορ είναι συνδυασμός της αδυναμίας μας στα τελειώματα (ευκαιρία Ίλιτς),αντίδρασης του Καρνέζη (ευκαιρία ΝτεΒινσέντι) και ατυχίας (ευκαιρία Τσουκαλά).
Για τη φάση που ζητάμε πέναλτι δεν έχω άποψη.Από την εξέδρα δεν έβγαλα συμπέρασμα,δεν είδα και βίντεο.Εκτός από αυτό όμως είχαμε 3 πεσίματα παικτών μας λίγο έξω από την περιοχή των βάζελων ,χωρίς να δοθεί τίποτα.Όλα θέατρα ήταν Λαμπρόπουλε?

Οι βάζελοι, αστείοι.Μόνο να διαμαρτύρονται στο διαιτητή (ο Τοτσέ πρέπει να ζήτησε γύρω στα 8 πέναλτι-όποτε έμπαινε στην περιοχή όλο και κάτι ζήταγε),και να μιλάνε στην εξέδρα.Ποδοσφαιρικά ανέκδοτα με συμπεριφορά κακομαθημένου μπούλη.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #184 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 14:13 »
psitakos  εχω τα ντενουαρια μου απο χθες ,εχω και σενα τωρα.
εχω κρατηθει να μη γραψω τπτ για τα αγωνιστικα τα εξωαγωνιστικα τους μπατσους κτλ κτλ και ερχεσαι και μας γαμας.

κι αφου τα καταφερες λοιπον....σου εχω μια προταση.
πες μας καθαρα και παντελονατα   ΠΟΙΟΝ ΕΠΙΔΟΞΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΕΧΕΙΣ ΕΝΤΟΛΗ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙΣ?
πες το ονομα απλα να ξερουμε κι εμεις.δεν ειναι κακο!

οποιαδηποτε αλλη απαντηση του στυλ.....''κανεναν'' και ''παρεξηγηση'' κτλ δε θα γινει πιστευτη να ξερεις.

θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #185 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 14:18 »
Off topic, αλλα μ αυτα που διαβαζω, θα ξεχασω κι αυτα που ξερω.
 Και καλα ρε deceveir, o psitakos οντως, αυτο που εγραψε ηταν εντελως οτ να ναι. Αλλας μιλας εσυ ως μοντερατορας για εμμονες και κακοπιστη κριτικη, οτι δεν εχουν θεση εδω μεσα? Με ολα αυτα που γραφονται κατα καιρους, χωρις καμια, μα καμια βαση?
 Καταρχας εσυ και μονο, επρεπε να χεις σβησει ...κανα δυο σελιδες  ποστ για τον Τζανη, μιας και μιλας για εμμονες. Εεε μην τρελαθουμε κιολας.
 
 Συγνωμη και παλι για το off topic.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #186 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 14:24 »
Πέναλτυ δεν ήταν αλλά βουτιά. Σωστή η κίτρινη. Πρέπει να πάρει μαθήματα από Καπάνταη επειγόντως.

Με πολλά λάθη η διαιτησία όμως, δεν δόθηκε φράγμα στον Γεωργίου, πολλές κίτρινες χαρίστηκαν ειδικά για διαμαρτυρίες και κατά δεύτερο για σκληρά και αντικανονικά φάουλ. Στον Κεϊτά (νομίζω) δόθηκε κίτρινη γιατί κράτησε τον αντίπαλο από πίσω. Τον Ντεβισέντι που τον κρατούσαν συνέχεια με τα χέρια όμως; ε;

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #187 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 14:33 »
Μας έχει ζαλίσει τα π@@@@@α αυτός ο Χριστόπουλος  με τον Κοροβέση και τον Κοροβέση. Τον χειρότερο παίκτη του γηπέδου αλλά και το αγαπημένο του παιδί τον κράτησε μέσα μέχρι το τέλος. Ας μην αναρωτιόμαστε γιατί  για ακόμη μία φορά κατάφερε να μην κερδίσει και τον δεύτερο χειρότερο του πρωταθλήματος μετά την ΑΕΚ.

Ρε psitako, τι ειναι αυτα που γραφεις;;;

1. Ο Κοροβεσης ειναι εξαιρετικος παιχτης και εχει ηδη προκαλεσει ενδιαφερον και αλλων ομαδων! Ρωτα για την ποιοτητα του καποιον που ξερει απο μπαλα.

2. Τα τελευαταια πεντε μηνυματα σου, αναφερονται αρνητικα στο Χριστοπουλο και αυτο λεγεται ΕΜΠΑΘΕΙΑ.

3. Ο Χριστοπουλος εχει παρει πρωταθληματα νεων με ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, ΑΕΚ. Λες να ειναι βλακες που τον εμπιστευτηκαν και οι τρεις; Λες να εχει το 3/3 απο τυχη; Και την ομαδα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ την παει φετος!

4. Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ! ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ;;;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος css03079

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
    • Homepage
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #188 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 14:58 »
Μας έχει ζαλίσει τα π@@@@@α αυτός ο Χριστόπουλος  με τον Κοροβέση και τον Κοροβέση. Τον χειρότερο παίκτη του γηπέδου αλλά και το αγαπημένο του παιδί τον κράτησε μέσα μέχρι το τέλος. Ας μην αναρωτιόμαστε γιατί  για ακόμη μία φορά κατάφερε να μην κερδίσει και τον δεύτερο χειρότερο του πρωταθλήματος μετά την ΑΕΚ.

ΟΥΔΕΙΣ ΑΓΝΩΜOΝΕΣΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
There's a hunger still unsatisfied

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #189 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 15:33 »
Off topic, αλλα μ αυτα που διαβαζω, θα ξεχασω κι αυτα που ξερω.
 Και καλα ρε deceveir, o psitakos οντως, αυτο που εγραψε ηταν εντελως οτ να ναι. Αλλας μιλας εσυ ως μοντερατορας για εμμονες και κακοπιστη κριτικη, οτι δεν εχουν θεση εδω μεσα? Με ολα αυτα που γραφονται κατα καιρους, χωρις καμια, μα καμια βαση?
 Καταρχας εσυ και μονο, επρεπε να χεις σβησει ...κανα δυο σελιδες  ποστ για τον Τζανη, μιας και μιλας για εμμονες. Εεε μην τρελαθουμε κιολας.
 
 Συγνωμη και παλι για το off topic.

Ήθελα να το γράψω προκαταβολή, μιας και ήμουν σίγουρος, αλλά φαντάστηκα ότι μπορεί και να μην χρειαστεί. Επιπλέον, συγνώμη για το οφτόπικ αλλά δεν γίνεται να μην απαντήσω καθώς είναι επί προσωπικού.

α. Έχω παραδεχτεί ανοιχτά ότι έχω πρόβλημα με τον Τζάνη, επειδή με έχει προκαλέσει σαν οπαδό του ΠΑΣ Γιαννινα με τη γνωστή χειρονομία.

β. Όταν γράφω γι αυτόν, αναφορικά με την ποδοσφαιρική του αξία προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός ή έστω να κάνω χιούμορ για να μη σιουρίξω.

γ. Αν κάνεις τα δύο κλικ θα βρεις ποστ μου στα οποία γράφω ότι έπρεπε να μπεί ή να μη βγει αλλαγή, ότι ήταν καλός, τον έχω ψηφίσει για mvp.

δ. Αν κάνεις τα δυο κλικ και βρεις μεταξύ των ποστ μου διάστημα 4 μηνών περίπου στο οποίο η μόνη μου συμμετοχή στο φόρουμ να είναι 6ή7 συνεχόμενα ποστ κακίας για το Τζάνη, θα κάτσω να με γαμήσει η μισή Κίνα

ε. Όλοι δικαιούνται να έχουν νεύρα, εκνευρισμό, συμπάθειες, αντιπάθειες με κάπιον. Σταθερά ή ανάλογα με την περίσταση. Όταν το μόνο σου ενδιαφέρον είναι η αποθέωση του Κωστάκη ή το Κράξιμο στο Χριστόπουλο, τότε υπάρχει πρόβλημα.

στ. Όταν μου τη λένε για το κράξιμο στο Τζάνη, αιτιολογώ. Ακόμη κι αν χρειαστεί να πω τα ίδια δυο και τρεις φορές.

ζ. Μην μπερδεύουμε τις βούρτσες με τις χτένες.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #190 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 15:42 »
Μας έχει ζαλίσει και αυτός ο Ντε Βισεντι , ο αμπαλος , τράβα αγόρι μου στο Μαρινακη να ησυχάσουμε , αντι να τους βαλεις 3 τεμάχια κορόιδευες 94 λεπτά(μαζί με το Κοροβεση) αλλά δεν φταις εσύ , εσύ καλά κάνεις , ο άλλος ο κοιμισμένος ο Χριστόπουλος φταίει που σε αφήνει και αλωνίζεις ( που σαι ρε Περιλκη Αμανατιδη ) ! βγηκε και MVP το μαλακισμένο και τον βράβευσε ο άλλος ο αμπαλος ο... πως τον είπαμε ΖΒΕΤΚΟ ΖΝΤΕΝΚΟ καπως ετσι ΜΟΥΦ τέλος πάντων , που οταν ηταν στα Γιάννενα όλο λεζάντα και κακό και από μπάλα τίποτα , έτρωγε τον πακτωλό χρημάτων που του προσέφερε ο Χριστιδης και ο Κολεμπας , μας είχαν πονέσει τα μάτια εκείνη τη χρονιά , με τους υπαλλήλους του δημοσίου που είχαμε μαζέψει ( ΜΟΥΦ ΜΙΛΟΓΕΒΙΤΣ ΜΠΕΛΑ κτλ ) και πάνω που αρχίζαμε να ορθοποδούμε ήρθε κι αυτός ο αργεντινός μιζαδόρος καρπαζοεισπράχτορας προπονητής (νομίζω ΟΓΙΟΣ τον λέγανε )  και μας αποτελείωσε........

α ρε κατακαημένα Γιάννενα


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #191 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 15:49 »
Εγω δεν καταλάβαινω γιατί πρέπει να γινεται προπυλακισμός της αποψης?
το εαν ειναι κακοπροαιρετη, εγκαθετη, με εμπαθεια και τα συναφή είναι πέρα για πέρα
υποκειμενικό.

Πιθανότατα οι περισσοτεροι διαφωνουν  με αυτο που γραφει ο psitakos, κι εγω το ίδιο
αλλα αυτό δεν μειωνει την αποψη στο ελαχιστο..

Ειδαλως να καταθέσουμε μια δηλωση μετάνοιας
για την κατα καιρους κριτικη (κατα αλλους εμπαθής) που λιγο-πολυ
και πολλοι εχουμε κανει εδω σε προσωπα, διοικησεις, συνδεσμους κτλπ...

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #192 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 16:07 »
Η ομάδα χθες θα μπορούσε να πάρει την νίκη αν ήταν λίγο πιο τυχερή, αλλά όμως δεν με ικανοποίησε με την  απόδοση της... σίγουρα έπαιξε ρόλο ο κακός αγωνιστικός χώρος, αλλά δεν είδα όμως το πάθος που περίμενα για ένα τέτοιο  ματς. Ο βαζελος όπως είχα πει, τον βόλευε και το Χ... οπότε αυτοί μια χαρά ευχαριστημένοι είναι που δεν έχασαν.

Κάτι άλλο που σίγουρα θα προσέξατε και εσείς, αλλά μάλλον έχουμε κουραστεί και να το συζητάμε, και με στεναχωρεί πολύ είναι το άδειες κερκίδες. Το ένα πέταλο άδειο, το άλλο πέταλο άδειο, στην ευθειά υπήρχε ένα κενό στα δεξιά και στην μεγάλη που είδα υπήρχαν και εκεί κάποια κενά... Μαζί με τους γαυροβάζελους (που σίγουρα ήταν σε αυτό το παιχνίδι) δεν ήμασταν ούτε 5.000 στο γήπεδο, για μια πόλη 100.000+ κατοίκων είναι άκρος απογοητευτικό το νούμερο!!!
Τους λόγους τους έχουμε αναφέρει άπειρες φορές, απλά θεωρώ οτι είναι κρίμα να συμβαίνει αυτό για αυτά τα παιδία, για τον προπονητή και είναι κρίμα για τους ίδιους τους εαυτούς μας... γιατί δίναμε δυναμική στο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και τον κάναμε μεγάλη ομάδα, και εμείς του την αφαιρούμε τώρα.


ΥΓ.: Ναι βρε Χριστόπουλε, είσαι απαράδεκτος.. με τέτοιο υλικό και μην μπορείς να βγάλεις την ομάδα cl ;;!!  :)
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #193 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 16:15 »
Μας έχει ζαλίσει τα π@@@@@α αυτός ο Χριστόπουλος  με τον Κοροβέση και τον Κοροβέση. Τον χειρότερο παίκτη του γηπέδου αλλά και το αγαπημένο του παιδί τον κράτησε μέσα μέχρι το τέλος. Ας μην αναρωτιόμαστε γιατί  για ακόμη μία φορά κατάφερε να μην κερδίσει και τον δεύτερο χειρότερο του πρωταθλήματος μετά την ΑΕΚ.

Είναι η άποψή σου( ; ) και τη σέβομαι.

Συμφωνώ 100% ότι ο Κοροβέσης χτες ήταν ο χειρότερός μας παίχτης.
Σου παραθέτω τον χθεσινό μας πάγκο για να μου πεις εσύ τι θα έκανες:
Ταμπάσης, Ντάσιος, Βίλα, Αυγενικού, Νικλητσιώτης, Γιάκος, Μπέριος.

Πες μας σε τι αλλαγές θα προχωρούσες εσύ, σε ποιο χρονικό σημείο και με ποιο στόχο.

Για να δούμε αν η άποψή σου βασίζεται σε ποδοσφαιρικά κριτήρια ή είσαι ένας απ' τους (δυστυχώς) αρκετούς που πιστεύουν ότι "μικρός = καλός", "αυτός που δεν παίζει είναι ο καλύτερος παίχτης" και το κορυφαίο "αν είσαι γιαννιωτόπουλο, έχεις περισσότερες πιθανότητες να είσαι καλύτερος παίχτης κι αν δεν παίρνεις ευκαιρίες είναι γιατί ουδείς προφήτης στον τόπο του"...

Αν μπορείς, απάντα. Αλλιώς, βάλε ...σλοβένικη ΝΟΒΑ να βλέπεις Ντομζάλε να γουστάρεις.  :stop:
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #194 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 16:21 »
Παράθεση
πες μας καθαρα και παντελονατα   ΠΟΙΟΝ ΕΠΙΔΟΞΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΕΧΕΙΣ ΕΝΤΟΛΗ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙΣ?
πες το ονομα απλα να ξερουμε κι εμεις.δεν ειναι κακο!
καθησα και διαβασα και τα προηγουμενα ποστ του psitakos
και μαλλον δεν προσπαθει να προωθησει προπονητη
καποιο αριστεροποδαρο παιχτη της ομαδας εχει συγγενη, φιλο,  κτλ...
και ειναι κριμα γιατι τα κουκια ειναι μετρημενα
και εκτιθενται και οι παιχτες ετσι...

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #195 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 16:45 »
Οτι είναι το αγαπημένο του παιδί είναι !!!!αυτο όμως δεν με ενδιαφέρει το μόνο που θέλω είναι να βοηθάει την ομάδα μου !!!!μπορει όμως να την βοηθεισει και ο Νικλη η  ο Γιακος η ο.......οποιωσδηποτε αν τον βάλει και τον στηρίξει και δεν τον βάζει στο 89 η στο 85 .Αλλα το τι θα κάνει είναι θέμα δικό του αυτός εχει ¨τα γενια και τα χτένια¨και μια που έρχονται τα αποτελέσματα είναι ¨Μουρινιο¨ μαγκιά του ,εμένα με βολεύει !!!!Δεν θα τσακωνομαστε μεταξύ μας !!!!!πολλες κακίες διαβάζω για νεα παιδιά !!!!αφηστε τα να κάνουν την δουλειά τους !,,βλέπω πιανετε στα ποστ σας και άλλους που έφυγαν !!!!,ήθελα να ήξερα και αυτοί σας κάνανε τόσο κακό!!!!(γράφω για όλους σας και για τον psitako και για τους λοιπούς).Μαλλον θελουμε να έχουμε θέμα για συζήτηση .Ευχομαι στην ομάδα μας καλη συνέχεια με τον προπονητή μας και όλα τα παιδιά που έχουμε .Γιατι όλους τους έχουμε αναγκη
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #196 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 17:49 »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #197 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 18:25 »
Φίλε PASaris η αλήθεια είναι ότι στον τόπο σου δεν αγιαζεις (όχι μόνο στο ποδοσφαίρου αλλα και σε άλλους τομείς)....!!!!!!!!!!ααααααα!!!!!! Εκανες μια καλη πρόταση !!!!!!!μπραβο κάτι θα ξέρεις .
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #198 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 18:43 »


φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #199 στις: Δευ 14 Ιαν 2013 20:15 »
«Ανατροπή» Ντε

Με Ζακεστίδη - Παπαεπαμεινώνδα που μίλησα, καταλήξαμε στο ίδιο συμπέρασμα:

Βασικά κανένας δεν είναι κάτοχος, ούτε καν  προκάτοχος της μπάλας … από Τσουκαλά.
Και οι δυο διεκδικούν μπάλα από ίδια απόσταση  … τώρα ποιος είχε πρώτος επαφή με τη μπάλα αποκλείεται  να το είδε ο Κόραξ …  ή ο Ντε την  «γλείφει»  πρώτος  με δεξί  για  ελαφρύ πλασέ για να ξεφύγει ή ο αμυντικός  με τάκλιν  τακούνι (προφανώς η μπάλα αλλάζει πορεία  90ο )  δηλ., ταυτόχρονη σχεδόν επαφή και με ταχύτητες κλασμάτων ".

Άμεση επαφή  μεταξύ παικτών (ποδιών) δε φαίνεται να υπάρχει, οπότε δε μιλάμε για ανατροπή  … απλά ο Ντε  βρέθηκε  μπροστά  σε ένα καλοσερβιρισμένο πέναλτι  και το χαλάλισε … είτε επειδή νόμισε ότι θα περάσει η μπάλα (βλέπει την πορεία), είτε επειδή σκέφτηκε να προστατεύσει τα πόδια του (και το πέσιμο)… μάλλον το 2ο, γιατί  παραπήδηξε.
Σίγουρα,  το δεξί  το πέρασε «καθαρό», δεν τον βρήκε …   ούτε και στο αριστερό (με μηρό), οπότε ο ρέφερι μπορεί και να το είδε ως   «κόντρα μπάλα»  (ταυτόχρονη επαφή με μπάλα) και τακούνι τάκλιν, λόγω αλλαγής πορείας μπάλας.
 
Τελικά ηταν πεναλτι, οπως το ειδα στο γηπεδο, (παιρνει την μπαλα, τον ανατρεπει ο τερμας) ή οχι?
Θα μαθουμε ποτέ? Η Νοβα το επνιξε παλι...


Πάντος, αυτό  που πήγε να βουτήξει  ο  αφελής  Κοροβέσης (μηδέν επαφή), το είχε ο Ντε έτοιμο στα πόδια του και το κλώτσησε (κατάφερε όμως ωραία σουτ).

O Κουίνσι έπρεπε να είχε φύγει με κόκκινη από το α΄ ημίχρονο.


« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 14 Ιαν 2013 20:19 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς