Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0
5 (11.9%)
3-0
2 (4.8%)
2-0
4 (9.5%)
1-0
8 (19%)
3-1
5 (11.9%)
2-1
2 (4.8%)
3-2
1 (2.4%)
0-0
3 (7.1%)
1-1
4 (9.5%)
2-2
1 (2.4%)
1-2
4 (9.5%)
0-1
1 (2.4%)
άλλο ?
2 (4.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 42

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 13 Ιαν 2013 13:28

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες  (Αναγνώστηκε 46435 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #25 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 18:23 »
στο χατζηκωστα ραμματα στην δουρουτη εγκαυματα,βαζελα στα Γιαννενα ΓΑΜΑΤΑ....

η κουλτούρα του ποκ...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #26 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 18:33 »
κανεις λαθος.
η απαντηση μας και η αντισταση μας στο ποκ..
σε οποιον αρεσει...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #27 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 19:18 »
αντίσταση δεν είναι να πελεκάς ανθρώπους....
αντίσταση είναι να ρίχνεις ένα ντόρτι στο γήπεδο....εκεί να δεις τσούξιμο....

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #28 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 20:14 »
Και μέσα και έξω απ' το γήπεδο.
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #29 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 20:24 »
Το να προστατευεις την εδρα σου οταν κινδυνευει με ξεφτιλισμα ειναι κατι που σου βγαινει αυθορμητα fon..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #30 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:00 »
η έδρα μου δεν είναι στην δουρούτη και στο χατζηκώστα...

είναι αστείο ως επί το πλείστον να είμαστε από την ίδια πόλη και να πλακωνόμαστε μεταξύ μας...υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνουμε...

νίκη στο γήπεδο....το καλύτερο τσούξιμο....πονάει δεκαπλάσια από κάθε ξύλο...βλέπε πάοκ....

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #31 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:02 »
Δεν είμαστε κ δεν μπορούμε να είμαστε χουλιγκάνοι,οπότε ας μην προτρέχει η γλώσσα μας.
Δεν μπορούμε να τα βάλουμε με "επιστήμονες" του είδους, άλλωστε τελευταία αντιμετωπίζουμε κ αριθμητικό πρόβλημα. :(
Αγωνιστικά
Δυστυχώς ακολουθούμε το πρόγραμμα του λεβαδειακού κ έτσι για άλλη μια φορά έχουμε να αντιμετωπίσουμε ορκισμένους εχθρούς,συσπειρωμένους αντιπάλους, ματς ζωής ή θανάτου κλπ κλπ κλπ κλπ
Δεν ξέρω πότε θα σπάσει η γκίνια της επίτευξης της υπέρβασης,γιατί αν μια παράδοση δεν έχει σπάσει ακόμη είναι η αδυναμία να κάνουμε τη μεγάλη νίκη που θα μας εκτοξεύσει βαθμολογικά.
Μια του κλέφτη στο οακα με αεκ... δυό του κλέφτη με τον μπαοκ... τρεις(κ η κακή του μέρα?) με βαζελίνο άραγε?
Κρατήστε χαμηλούς τόνους το μάτς (όπως έλεγε παλιά κ ο Άγγελος) είναι ΘΑΝΑΤΟΣ!
Την Κυριακή παίζουμε ενάντια σε ένα τεράστιο διεφθαρμένο σύστημα,την ομάδα που για 10ετίες την κουμάνταρε ο βασικός παράγοντας που ήλεγχε μονοπωλιακά το ενεργειακό της χώρας(με όλες τις πολιτικοοικονομικές παρενέργειες),την ομάδα που τώρα ελέγχει μια αμφιλεγόμενη προσωπικότητα που από τη μια βυθίζει καράβια στους ωκεανούς κ απ την άλλη με το προσωπείο του οικολόγου δενδροφυτεύει την πάρνηθα κ καθαρίζει τις πρέσπες %-|
Αν αυτά οι κουφιοκεφαλάκηδες βάζελοι δεν τα ξέρουν ή δεν τα αντιλαμβάνονται δεν φταίω εγώ, άλλωστε είναι γνωστό ότι τέτοια μεγέθη ομάδων απαιτούν αντιστρόφως ανάλογο IQ οπαδών,για να τηρηθούν οι κανόνες της καθοδήγησης,της μαντροποίησης κ της αποπλάνησης της μάζας.
Πολύ δύσκολος αγώνας Σύνταυροι κρατήστε τη φωνή κ την οργή σας για το γήπεδο προστατεύοντας κ βοηθώντας την ομάδα για τη νίκη.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #32 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:17 »
Θα το κανω πιο λιανα...


Οι ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ ανεκαθεν φημιζονται για την φιλοξενια τους πλην εξαιρετικων περιπτωσεων,αλλα σε περιπτωση που σκασουνε με το ετσι θελω τα Βαζελια και αρχιζουνε και παλι να κανουν τα δικα τους ,ε φυσιολογικο ειναι να δρασουμε σαν ασπιδα για την πολη μας...

Οι βλαχομαγκιες και τα νταηλικια που κανουν οι Βαζελοι σε διαφορες Βεροιες,Λειβαδιες και Ξανθες δεν περνανε εδω!!!

Φανταζομαι πως οι περισσοτεροι εδω ειμαστε κατα της βιας,αλλα να ρθουν εδω και να μας καβαλησουν στο ιδιο γηπεδο μας και στην πολη μας,δεν θα το επιτρεψουμε ποτε....απλα τα πραγματα

Δυστυχως για τους ΠΟΚΙΤΕΣ μπορει να κανουν παντου τα καγκουριλικια τους σε ολλη την επικρατεια,αλλα στα Γιαννινα,Λαρισα και Ηρακλειο υπαρχουν αλλοι θεοι
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #33 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:26 »
Και μεσα σε ολο το ωραιο κλιμα για τους κλαψες.....

Oχι τιποτα αλλο αναρωτιομουν σε ποια ομαδα θα καταληξει ο Σουλης  :P


http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/359334-telos-o-rotsa     
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 07 Ιαν 2013 21:39 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #35 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:53 »
η έδρα μου δεν είναι στην δουρούτη και στο χατζηκώστα...

είναι αστείο ως επί το πλείστον να είμαστε από την ίδια πόλη και να πλακωνόμαστε μεταξύ μας...υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνουμε...

νίκη στο γήπεδο....το καλύτερο τσούξιμο....πονάει δεκαπλάσια από κάθε ξύλο...βλέπε πάοκ....

Η εδρα σου ειναι το Ζωσιμαδες συμφωνω, αλλα το θεμα ειναι τι εκανες εσυ οταν ηρθαν οι Παναθηναικοι να μπουν σε κερκιδα ΠΑΣολεδων με την ανυπαρξια της αστυνομιας.. Μαλλον θα ελεγες οτι εισαι κατα της οπαδικης βιας και περαστε κυριοι Παναθηναικοι. Δεκτη η αποψη σου αλλα με βρισκει αντιθετο. Η αυτοαμυνα και η προστασια της εδρας μας πανω απο ολα. Φαινομενα οπως με Αρη δεν πρεπει να ξαναεπαναληφθουν. Αμα δεν μπορει η διοικηση και η αστυνομια να συννενοηθουν τι να κανουμε, υπαρχουν και οι ΟΠΑΔΟΙ μας.

Και η αποψη μου ειναι να ερθουν οι βαζελοι και να μπουν στην θυρα 7 εξ'αρχης.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #36 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 21:57 »
Παράθεση
Στο βάθος... Γκμοχ
Πέμπτη, 20 Δεκεμβρίου 2012,  12:42 

(...)
Αν τελικά επέλθει το «διαζύγιο» ανάμεσα στον Ρότσα και τον Παναθηναϊκό, ο Αλαφούζος φαίνεται ότι έχει έτοιμο τον Γιάτσεκ Γκμοχ για να αναλάβει την ομάδα.
(...)
Πηγή: sport-fm.gr


Ο ... σαγόνιας  θα ξαναπεί την ατάκα «Είμαι στρατιώτης στην υπηρεσία του Παναθηναϊκού για όσο μου ζητηθεί. Δεν είναι ώρα για δηλώσεις, αλλά για σκληρή δουλειά.» (11/2010)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #37 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 22:08 »
η έδρα μου δεν είναι στην δουρούτη και στο χατζηκώστα...

είναι αστείο ως επί το πλείστον να είμαστε από την ίδια πόλη και να πλακωνόμαστε μεταξύ μας...υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνουμε...

νίκη στο γήπεδο....το καλύτερο τσούξιμο....πονάει δεκαπλάσια από κάθε ξύλο...βλέπε πάοκ....

Η εδρα σου ειναι το Ζωσιμαδες συμφωνω, αλλα το θεμα ειναι τι εκανες εσυ οταν ηρθαν οι Παναθηναικοι να μπουν σε κερκιδα ΠΑΣολεδων με την ανυπαρξια της αστυνομιας.. Μαλλον θα ελεγες οτι εισαι κατα της οπαδικης βιας και περαστε κυριοι Παναθηναικοι. Δεκτη η αποψη σου αλλα με βρισκει αντιθετο. Η αυτοαμυνα και η προστασια της εδρας μας πανω απο ολα. Φαινομενα οπως με Αρη δεν πρεπει να ξαναεπαναληφθουν. Αμα δεν μπορει η διοικηση και η αστυνομια να συννενοηθουν τι να κανουμε, υπαρχουν και οι ΟΠΑΔΟΙ μας.

Και η αποψη μου ειναι να ερθουν οι βαζελοι και να μπουν στην θυρα 7 εξ'αρχης.

την έδρα σου την κρατά η εκάστοτε διοίκηση και οι παρατρεχάμενοι της...αλήθεια με τα αρειανά πως και δεν έγινε κανένα ντου να τους βγάλουμε έξω;τότε πήγαμε πιο πέρα....
επίσης με τα παόκια 10-15 ήθελαν προς το πέταλο να κάνουν μαγκιές...αυτό θα είχε συνέχεια ανάλογη με τους βαζέλες...θα λέγαμε πάλι για κακά παόκια;;δεν θέλει πολύ...
από εκεί και πέρα έχουμε διαφορετική θεώρηση....
ναι και εγώ λέω να πάνε μόνο στην 7 αλλά δεν είμαστε χούλιγκανς,ούτε καουμπόυδες...συνήθως φταίει κάποιος από μέσα...ακόμα και μέσα στην κερκίδα...
από εκεί και πέρα όποιος θέλει κάθετε και παίζει ξύλο με άτομα από την ίδια πόλη ή από διπλανές...μεταξύ μας δηλαδή...
αυτά και τέλος για το θέμα..

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #38 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 22:18 »
η έδρα μου δεν είναι στην δουρούτη και στο χατζηκώστα...

είναι αστείο ως επί το πλείστον να είμαστε από την ίδια πόλη και να πλακωνόμαστε μεταξύ μας...υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνουμε...

νίκη στο γήπεδο....το καλύτερο τσούξιμο....πονάει δεκαπλάσια από κάθε ξύλο...βλέπε πάοκ....

Η εδρα σου ειναι το Ζωσιμαδες συμφωνω, αλλα το θεμα ειναι τι εκανες εσυ οταν ηρθαν οι Παναθηναικοι να μπουν σε κερκιδα ΠΑΣολεδων με την ανυπαρξια της αστυνομιας.. Μαλλον θα ελεγες οτι εισαι κατα της οπαδικης βιας και περαστε κυριοι Παναθηναικοι. Δεκτη η αποψη σου αλλα με βρισκει αντιθετο. Η αυτοαμυνα και η προστασια της εδρας μας πανω απο ολα. Φαινομενα οπως με Αρη δεν πρεπει να ξαναεπαναληφθουν. Αμα δεν μπορει η διοικηση και η αστυνομια να συννενοηθουν τι να κανουμε, υπαρχουν και οι ΟΠΑΔΟΙ μας.

Και η αποψη μου ειναι να ερθουν οι βαζελοι και να μπουν στην θυρα 7 εξ'αρχης.



Υποθετω πως αυτο που χαλασε τον φον (κι εμενα για να ειμαι ειληκρινης) περι δουρουτης χ'κωστα δεν ειναι η αντιδρασεις κ κατα περιπτωσηυπερβασεις εαυτου για την προστασια του σπιτιου μας αλλα το καμαρι για (ψευτο)μαγκιες τυπου ποκ.

Μεγαλη η διαφορα του ενος απ το αλλο
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος marios814

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #39 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 22:32 »
 mike71.  Ειμαι 53.  Πηγα τον γυιο μου και  δυο φιλους του  να δουνε  το Ο.Α.Κ.Α  και τον ΠΑΣ, και  κινδυνεψαμε  να παθουμε  τα χειροτερα.  Πραγματικα,  αν  ξεπεσει  κανας  βαζελας  μπροστα μου,  Αθηναιος  η ιθαγενης, και ιδιαιτερα  προκλητικος,  ΜΑΥΡΟ  ΦΙΔΙ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ. Αυτο ισχυει  και για τα  κωλ@@@@δακια  εξ  Αρτης ορμομενα.                                                                                                                                       ΥΓ.1  Στα  πλαισια των δυνατοτητων μου  παντα.                                                                                                                                                        ΥΓ2.  Καλη η φιλοσοφικη σου προσεγγιση,  αλλα  ελα στην θεση μου,  με δυο  ανηλικα παιδια  και πορτες  κλειδωμενες.                                      Στυλο  αυτοι, κονδυλοφορους  και Πουτ@@α  ΝΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #40 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 23:38 »
Ο Ροτσα ειναι ενας καλος προπονητης που με τον ερχομο του στο βαζελο, καπως τον "εστρωσε".

Λογικα η φυγη του θα λειτουργησει αρνητικα για τα βαζελια, αλλα πολλες φορες η αλλαγη προπονητη λειτουργει και θετικα!


Εμεις ενα πραγμα πρεπει να κανουμε, ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΜΗΣΟΥΜΕ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #41 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 23:51 »
Μετα και απο τα σημερινα με ροτσα και βινσεντι αν δεν κερδισουμε την κυριακη δεν θα κερδισουμε ποτε
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευκαιρια




 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #42 στις: Δευ 07 Ιαν 2013 23:54 »
αφου τελειωσε και η ντεβισενιαδα περιμενω να επιστρεψει με μυαλο και παθος για μπαλα οχι οπως στον πλατανια και να βοηθησει τα μεγιστα...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #43 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 00:02 »
αφου τελειωσε και η ντεβισενιαδα περιμενω να επιστρεψει με μυαλο και παθος για μπαλα οχι οπως στον πλατανια και να βοηθησει τα μεγιστα...

Στ΄RX: του ... θες να χαλάσει το καλό το πόδι με το golazo?
Τέλος Πάντος ... θα κλωτσήσει.

Γνωρίζετε τις θέσεις μου …
- Για ΒΙΑ-ΡΑΤΣΙΣΜΟ
- Για ΠΟΡΔΟΤΣΟΓΛΑΝΟΥΣ
- Για ΠΟΚΠΟΘίτες
- Για ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ πολίτες
- Για ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
- Για παραδοσιακούς ΟΠΑΔΟΥΣ

«Σίτι» -Τάσος Δενδρινός: «Είναι ασύλληπτο να σκεφτεί κανείς ότι άνθρωποι θέλουν να μαχαιρώνουν συνανθρώπους τους και να τους τσακίζουν τα κόκαλα.»
… να λέγονται οπαδοί, πόσο μάλλον φίλαθλοι.

… στις: Σήμερα στις 17:17 »  έλεγα σε Σύνταυρο με π.μ..
«Ωστόσο όμως εννοώ ότι, πέρσι οι κάφροι κατέστρεψαν ολόκληρο στάδιο ... και αλλοίωσαν το παιχνίδι, με τον τρόπο τους.
Πρόπερσι μας πυρπόλησαν …».

Ωστόσο όμως,   ΒΑΖΕΛΟΙ – ΑΝΤΙΒΑΖΕΛΟΙ – ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΟΙ με λοστάρια και ζωνάρια  δεν έχουν θέση στο «Οι Ζωσιμάδες», όπως και αυτοί που τους μιμούνται ...
Ούτε βρέφος ...

Άιντε να συγκεντρωθούμε στο ματς,  μη φάμε καμιά παπάρα από το Σαγόνια …

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #44 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 00:09 »
Ριξτε την γαμω ομαδα στην Γ εθνικη να ησυχασουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεε αυτη και την ΑΕΚ δεν εχουν λεφτα τα χρεει τους πανε γονα....
Τους δινεται αδειοδοτησεις ελεος ..

Γ Εθνικη τωρα δικαιοσυνη με ισότητα οπως εμας μας ριξατε στην Γ καρκινο ελεος να καθαριζει ο κοσμος απο την λερα..

Δν θελω κανεναν Ντεβισεντι μεσα

Κοοουτσαρα παιξε τους στα ΙΣΑ με 4-4-2 με πυροβολα τν Ιλιτς οπως ξερει να παιζει και δευτερο τν ΒΙΛΑ  μεσα πατηστε τους χωρις Ντε Βισε ντι πρεπει να μαθει η ομαδα να παιζει και χωρις αυτον ... Ξεκινα απο τωρα Βαλε Νικλητσιωτη ειναι ικανος.

Το τεστ με την Κοροβεση σου βγηκε βαλε και τν Νικλη.

ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΟΣ... ΠΟΚ ΟΞΩ ΑΠΟ ΔΩ ΧΑΜΟ.  ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥΣ

Και τον Μουρινιο να φερουν για σκηνοθετη παλι κωμωδια θα ειναι ρε σκατο ομαδες !
σημα τριφυλλι ουτε για μπαφο δν κανετε ρεεεεεεεε
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #45 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 11:18 »
mike71.  Ειμαι 53.  Πηγα τον γυιο μου και  δυο φιλους του  να δουνε  το Ο.Α.Κ.Α  και τον ΠΑΣ, και  κινδυνεψαμε  να παθουμε  τα χειροτερα.  Πραγματικα,  αν  ξεπεσει  κανας  βαζελας  μπροστα μου,  Αθηναιος  η ιθαγενης, και ιδιαιτερα  προκλητικος,  ΜΑΥΡΟ  ΦΙΔΙ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ. Αυτο ισχυει  και για τα  κωλ@@@@δακια  εξ  Αρτης ορμομενα.                                                                                                                                       ΥΓ.1  Στα  πλαισια των δυνατοτητων μου  παντα.                                                                                                                                                        ΥΓ2.  Καλη η φιλοσοφικη σου προσεγγιση,  αλλα  ελα στην θεση μου,  με δυο  ανηλικα παιδια  και πορτες  κλειδωμενες. Στυλο  αυτοι, κονδυλοφορους  και Πουτ@@α  ΝΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ.
Κ εγώ εκεί ήμουν κ εγώ τα ίδια συναισθήματα με σένα έχω,όμως προσπαθώ πάντα να σκέφτομαι κ να γράφω λογικά ώστε να μην κοροιδεύω τον εαυτό μου. Η αλήθεια λοιπόν είναι ότι εκτός ότι δεν θέλουμε αλλά κ δεν μπορούμε να αντιμετωπίσουμε "στρατούς ανεγκέφαλων".
Δεν έγραψα φιλοσοφίες αλλά 2-3 αλήθειες για το ποιοί είμαστε εμείς κ ποιοί είναι αυτοί.
Το να δεις 1-2 πράσινους λαγούς κ να τους "τρέξεις" δε λέει τίποτα, το να βρείς απέναντι σου 500 άθλια υποκείμενα έτοιμα για όλα είναι ένα θέμα κυρίως για το πως θα οργανωθείς, πως θα αντιδράσεις,πως θα τους αντιμετωπίσεις.
Μετά τα γεγονότα στο οακα απλά για μένα το γήπεδο για να ΠΑΣ για ψυχαγωγία με παιδιά αποτελεί ουτοπία.
Τουλάχιστον αυτό στα Γιάννενα μπορούμε να το διαφυλάξουμε. ;)

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #46 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 11:37 »
Συμφωνώ με τον Mike , και κυρίως ( ΔΥΣΤΥΧΩΣ ) στο κομμάτι που αφορά τα παιδιά στο γήπεδο ... Και πάλι ΔΥΣΤΥΧΩΣ !!!

Αποσυνδεδεμένος Ptolemeos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #47 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 12:06 »
συνταυροι χαλαρωστε,ενα παιχνιδι ειναι.
Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα με κανεναν . Ειμαστε ΠΑΣ  και ηπειρωτες και πρεπει να αφησουμε πισω αυτες τις αρρωστες νοοτροπιες  μου εκανες θα σου κανω  διοτι δεν ταιριαζουν στην κουλτουρα μας κτλ.

Οσο για το παιχνιδι δεν υπαρχει αλλο αποτελεσμα εκτος απο την νικη αν θελουμε να κανουμε το βημα παραπανω.

και επιτελους να εκμεταλευτουμε τις ευκαιριες για γκολ που θα ερθουν  , ο Ιλιτς χανει πολλα ευκολα γκολ ,


Προσοχη  σε ανεγκεφαλους κτλ , η καμπανα θα χτυπησει για το Πας πιο πολυ απο τις αλλες ομαδες.
Ελπιζω να μην μας σφαξει η διαιτησια

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #48 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 12:20 »
http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/359460-fampri-o-neos-texnikos


Απο παγο και λασπες ξερει ο συγκεκριμρνος κυριος :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ζελες
« Απάντηση #49 στις: Τρι 08 Ιαν 2013 13:15 »
Από BET365 για το ματς

1 3,25     Χ 3,10     2  2,30

Και με τον Φωστήρα οι αποδόσεις:

1 1,25     Χ  4,50       2  11