Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
9 (16.1%)
2-0
18 (32.1%)
1-0
7 (12.5%)
3-1
2 (3.6%)
2-1
6 (10.7%)
0-0
2 (3.6%)
1-1
4 (7.1%)
1-2
1 (1.8%)
0-1
2 (3.6%)
άλλο?
5 (8.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 56

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 16 Φεβ 2013 09:50

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός  (Αναγνώστηκε 40037 φορές)

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #125 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 14:45 »
ΠΕΣΤΑ ΑΡΧΟΝΤΑ ALEJANDRO. TA IDIA LEME APLA VAZW KAI LIGO OPADISMO MESA :)
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #126 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 14:55 »
((((((((((- Φωνάζατε όλοι γιατί δε βάζει το Γιάκο και γιατί δε βάζει Γιάκο. Ορίστε, τον έβαλε. Ικανοποιημένοι; Κατά τη γνώμη μου, η ανανέωση του συμβολαίου του ήταν λάθος, καθώς σε όσα παιχνίδια τον έχω δει, δεν υπάρχει ένα στοιχείο επάνω του που να μου αρέσει. Τι έχει; Ταχύτητα; Δύναμη; Αλτικότητα; Σουτ; Πάσα; Τρίπλα; Κεφαλιά; Και δεν είναι και σε ηλικία που μπορείς να πεις, θα δουλέψει και θα τα φτιάξει. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))    %-|Νομίζω ότι είσαι πολυ σκληρός στην κριτική σου .Δεν σημαίνει κάτι αν δεν πήγε καλα σε ένα παιχνίδι .Και άλλοι παίκτες δεν πήγαν καλα αλλα του στήριξε και τους στηρίζει .Θα μου πεις αυτή είναι η άποψη σου .....οκ.....απλά διαφωνώ
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #127 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 15:04 »
Στη φάση του γκολ να διευκρινίσουμε κάτι για να μη μείνει έτσι...γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος.
Όντως δεν έγινε φάουλ στον Φεγκρούς που συγκρούστηκε με δικό μας παίκτη,όμως ήταν εμφανέστατο(κυρίως για όσους το έβλεπαν τηλεοπτικά) ότι ο κόρακας σφύριξε πολύ πριν σουτάρει ο αντίπαλος.
Δηλαδή ακούστηκε το σφύριγμα μόλις έχασε τη μπάλα ο Φεγκρούς, με αποτέλεσμα να μείνουν όλοι στατικοί, πλην του πάνθρακα που συνέχισε τη φάση κ σκόραρε. Μάλιστα η κάμερα αντίθετης λήψης το επιβεβαιώνει πανηγυρικά.
Ήταν 2-3 δευτερόλεπτα αδράνειας που στο ποδόσφαιρο είναι πάρα πολύς χρόνος.
Εαν δε σφύριζε είναι πολύ πιθανόν να είχε άλλη εξέλιξη η φάση η οποία στην κανονική ροή φάνηκε σαν ένα σύμπλεγμα παικτών κ των 2 ομάδων να πέφτει πάνω στον τέρμα μας κ να τον ρίχνει κάτω.

...και άρα έπρεπε να δώσει κίτρινη σε αυτόν που σούταρε;

Δηλ θες να απαντήσω κ εγώ με ειρωνεία?
Αυτό κατάλαβες εσύ? αν αυτό κατάλαβες περαστικά...
αλλά επειδή πιστεύω ότι δεν είσαι βλάκας κ απλά ειρωνεύεσαι οκ  δεκτή η εξυπνάδα σου
κ άξια χειροκροτήματος μας έκανες πιο σοφούς σήμερα...

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #128 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 15:05 »
FanaticPaS Ποσο χρονών είσαι πασά μου?? 10-15-18?

για χαλαρωσε λιγο...για κατι τυπαδες σαν εσενα δε παει η ομαδα μπροστα τοσα χρονια...γιατι μπορει να κανουμε μια τρελη πορεια και στο πρωτο ''στραβο'' αποτελεσμα πεφτουν καποιοι να τη φανε...για να σοβαρευτουμε λεω εγω γιατι η γλυκα της πενταδας μας εχει θολωσει και δε ξερουμε τι λεμε και τι κανουμε μου φενεται...

μπορω και εγω να νευριασω αλλα απο την αναποδη...

Σκεφτοσουνα 5αδα στην αρχη του πρωταθληματος ρε τραχανοπλαγια? Σκεφτοσουνα Ευρωπη? Σκεφτοσουνα 8 στο κυπελλο? Σκεφτοσουνα αρκετα διπλα? Διπλο στη Νεα Σμυρνη? Για οταν δε πηραμε αδεια λεω...που επερνες τους κοροβεσιδες και ανανεωνες τους γιακους και ανεβαζες τους Οικονομου απο την Κ-20...

ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΙΔΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΙΝΤΕ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΣΤΟΜΑ...ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #129 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 15:18 »
O FanaticPaS  ειναι ο Τζάνης  :P

Δεν εξηγειται διαφορετικά  %-|

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #130 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 15:30 »
Mexri kai i kastoria kupello exei parei katsaplia
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #131 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 15:44 »
fanatic pas αφου μιλας μονος σου σε τριτο προσωπο τοτε η απαντηση ειναι μια

ασε μας εμας τους μεροκαματιαρηδες να κανουμε οτι νομιζουμε και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ασχολησου με το σκακι καλυτερα εσυ.
απο πιτα που δε τρως τι σε νοιαζει αν καει?

και την λεξη 'οπαδισμος'' μη τη λερωνεις ετσι ευκολα και αβιαστα.μαθε πρωτα τι σημαινει και ελα να ξαναμιλησουμε.

και τραβα γινε καστορια τραχανα!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #132 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:00 »
αμα θες κυπελλα και καθε χρονο ευρωπες πασα μου γινε γαυρος να τελειωνουμε..

η ομαδα για φετος τοσο μπορει. δες με τι ροστερ εισαι, τι αθλιες εγκαταστασεις εχεις και τι λεφτα εχει η παε και μετα κατσε ζητα ευρωπες. Παραμονη και ευχαριστω τον θεο να λες φετος. αντε να πουμε κατευθειαν γκρινια.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #133 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:30 »
Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΝ. ΚΟΥΡΑΣΗ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΕΝΑΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΗ. Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΥΡΑΣΗ?

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΗΑ ΒΓΕΙ ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΕΙ 12 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΤΙΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ 3.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΟΙ ΞΑΝΘΙΩΤΕΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΥΕΦΑ.  ΕΠΙΣΗΣ ΟΦΗ ΛΑΡΙΣΑ ΤΡΙΠΟΛΗ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΕΥΡΩΠΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΠΩΣ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΧΑΙΒΑΝΙΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ?

ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΥΠΕΡΒΑΣΗ  ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕΤΕ ΠΙΣΩ.

ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΙΔΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ


Μάλλον κάποιοι ξύπνησαν τώρα
.Λες ότι ο βάζελος έχει  12 βαθμούς σίγουρος στην έδρα του κ σε ρωτάω σαν αυτούς τους 3 σίγουρους που είχε κ με την Ξάνθη??????
Καταλάβετε πως με το ρόστερ που έχει η ομάδα μας μια χαρά πορεία κάνει τι άλλο θέλετε.Όταν κάνουμε νίκη λέτε πάμε για ευρώπη κ όταν χάνουμε φωνάζετε κ λέτε πάμε για παραμονή.
Αν κάποιοι έχετε ως αυτοσκοπό μόνο την ευρώπη να γίνετε Ξάνθη-Ατρόμητος-Τρίπολη κτλ κ αφήστε εμάς να είμαστε ΠΑΣ.
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #134 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:32 »
Ρε σεις, κάθομαι και σκέφτομαι από χθες ότι αυτή η σύνθεση ήταν εντελώς άκυρη.
Θα μου πείτε, ρε μ@λ@κ@ μετά χριστόν προφήτης μου έγινες κι εσύ, αλλά δεν είναι εντελώς έτσι.
Χρειαζόταν χθες, ελλείψει ΝτεΒ ένας οργανωτής. Θα μπορούσε ο Γεωργίου που έχει ντρίμπλα, διείσδυση και μπαλιά κοντινή και μακρινή να παίξει κάπου εκεί. Επίσης με καλές προοπτικές εκεί παίζει και Τζημόπουλος (όχι για χθες εννοείται), που ναι μεν δεν έχει ντρίμπλα και τρεξίματα αλλά έχει πολύ καλή μακρινή μπαλιά. Ο Μιχαήλ είναι καλός αμυντικά και στα επιθετικά στημένα, αλλά επιθετικά προσφέρει λίγα. Πρέπει να γυρίσει ο Κοροβέσης αριστερά πίσω (ιδανική θέση για΄αυτόν) και σε συνδυασμό με Νικλητσιώτη ή Ίλιτς να δυναμώσουν την αριστερή πτέρυγα.
Ο Γιάκος μπορεί να παίξει μόνο σέντερ, έχει καλή τεχνική για το ύψος του και όγκο.
Έτσι η ενδεκάδα θα διαμορφωνόταν ως εξής:
Ταμπ, Πάντος, Κοροβέσης, Μάριος, Κολοβέτσιος, Λίλας, Τσουκ, Φώτης, Νικλη ή Βίλα, Ίλιτς, Γιάκος.
Φρέσκια ενδεκάδα, ξεκουράζεις τον Κόρο γυρίζοντάς τον πίσω για 1-2 παιχνίδια (τα έχει φτύσει ο καημένος) και έχεις τον ντριμπλέρ Νίκλη να δείξει επιτέλους αν μπορεί να παίξει ή όχι. Αλλιώς άμπαλος τιμωρός...
Αυτά και μη με βρίσετε... :P σκόρπιες σκέψεις μάζεψα και τις έριξα στο φοροτράπεζο:mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:35 από jimakos »
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #135 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:33 »
Παρακαλώ τους διαχειριστές του forum, να αναγράφονται και οι ηλικίες κάτω απ το post για να ξέρουμε αν θα  πρέπει να εκνευριζόμαστε η αν θα πρέπει να μπαίνουμε στο κόπο να απαντάμε στις διάφορες παπαριες που γράφονται εδώ μέσα !!

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ είμαστε και ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ θα παραμείνουμε είτε βγούμε Ευρώπη είτε πέσουμε στη β είτε διατηρηθούμε  στη Α είτε αποκλειστούμε απ τους 8 του κυπέλλου είτε πέσουμε στη Δ εθνική.
 
Στις καρδιές μας η ομάδα μας είναι πολύ μεγάλη χωρίς να έχει πάρει κανένα πρωτάθλημα χωρίς να έχει πάρει κανένα κύπελλο και χωρίς να παίξει σε κάποιο τελικό και αυτό μας κάνει διαφορετικούς απ τους υπόλοιπους !
Όλοι ονειρευόμαστε ένα τελικό και μια έξοδο στην Ευρώπη , απ τον κυρ Χρήστο που είναι 90 χρονών μέχρι τους πιτσιρικάδες που ξελαρυγγιάζονται στα τσιμέντα ! Ονειρευόμαστε όμως δεν απαιτούμε και δεν απαιτούμε γιατί ακόμα είναι νωπές οι μνήμες απ τους παυλους μελαδες , τα πολυκαστρα  ,  τους κολινδρους , τους λύκους  , τις αρκούδες και τα λιοντάρια,αν είναι άγνωστες οι λέξεις για μερικούς υπάρχουν και τα λεξικά  !
Οι περισσότεροι ξεχνάτε ότι το φυσιολογικό κάποτε  ήταν οι ποδοσφαιριστές να πάνε με Ι.Χ. στα εκτός και όχι με λεωφορείο , ξεχνάτε η δεν γνωρίζεται το παρελθόν αυτής της ομάδας !
Οι ξανθιωτες με τις Ευρωπες μάλλον μας ζηλεύουν παρά  μας κοροϊδεύουν  , σκεφτείτε να είχαμε κάνει εμείς κάτι αντίστοιχο με αυτό της Ξάνθης ( ιδιόκτητο γήπεδο , Ευρώπη κτλ ) αναφέρθηκαν και ομάδες όπως οφη και ιωνικος τριπολη , ομάδες της βρωμιάς της πουστιάς και της λαμογιας όποιος ζηλεύει τα κατορθώματά τους να είναι σίγουρος ότι εμείς δεν θα γίνουμε ποτέ σαν αυτούς !

Απολαύστε το φετινό ταξίδι προς το όνειρο , διαβάστε και ενημερωθείτε για την ομάδα που υποστηρίζετε , στο τέλος της χρονιάς θα κάνουμε ταμείο !!

Υ.Γ. Filosofe πιστεύεις ότι αν δεν είχε γίνει η εκδήλωση θα κερδίζαμε χθες ?   
 


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος pasajax

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 318
  • Αξιοπρέπεια ρεε
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #136 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 16:37 »
Ηρεμία και ψυχραιμία παιδιά.
Μπαλίτσα είναι. Χόμπυ είναι. Να διαφωνούμε, να συμφωνούμε...μέχρι εκεί.
Υπάρχουν και σοβαρά ζητήματα στη ζωή , και η μπάλα δεν είναι ένα από αυτά. Εδώ υπάρχει πείνα και τρομοκρατιά καθημερινά, για το ποδόσφαιρο θα τσακωνόμαστε;;;;
'Οσοι περνάνε την ελεύθερη ώρα τους με το ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται να είναι ντέ και καλά κάφροι ή να αρπάζονται κατευθείαν.

 Συμφωνώ με όσους πιστεύουν ότι ο Πάνθραξ είναι συμπαθητική ομάδα (μετά και τις μεταγραφές του Γενάρη).
Το ρόστερ μας δεν είναι 13-14 παίκτες κατά την άποψη μου. 6-7 είναι που μπορούν να σταθούν στην Α' κατηγορία.
Και εξηγούμαι: Με τέτοιες εγκαταστάσεις και τα σχετικά με τον ποδοσφαιριστή θέματα, πάλι καλά που είμαστε εκεί που είμαστε.
Τόσο ξέρουν οι παίκτες...τόσα μπορούν να μάθουν στα λασπόνερα, τα αντίστοιχα παρουσιάζουν .
Τώρα, αν κάποια ματσάκια δεν παίζονται στα γήπεδα, προφανώς και δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιά. Το σίγουρο είναι ότι υφίστανται και αυτά, και ανάλογα υπάρχουν και τα "στραβά" αποτελέσματα που δεν μας κάθονται καλά.

Για το μάτσ:
 Η καλύτερη δυνατή εντεκάδα μας έπαιζε πλήν του Γιάκου. Ναι μπορεί να τον ξεκίνησε βασικό και καλά έκανε, αλλά αφού δεν είναι καλός, άλλαξε τον στο ημίχρονο. Αν ήμουν προπονητής του ΠΑΣ θα έβαζα τον Γεωργίου πίσω από τον Ιλιτς και πλάγια τον Νικλητσιώτη. 'Η θα έβαζα τον Ίλιτς στη θέση του Γιάκου και φορ τον Βίλα. Ή θα έβαζα τον Τσουκαλά στη θέση του Γιάκου, και αμυντικό χάφ τον Κειτά με τον Λίλα.

Ο πάγκος είχε 2 επιθετικογενείς παίκτες Νικλιτσιώτη και Βίλα. Και 3η αλλαγή τον Κειτά.
Σωστά λοιπόν υπάρχει το ερώτημα; Ποιός αποφάσισε να μην γίνουν μεταγραφές;

Για το πέναλτυ, ως οπαδός του ΠΑΣ εκείνη την ώρα είδα τον φορ του Πάνθραξ, να σπρώχνει τον αμυντικό μας, με αποτέλσμα να συγκρουστεί ο τελευταίος με τον Φεγκρούς.

Γενικά: Δεν έχεις 10αρι καλό, είσαι από 14ος και κάτω του χρόνου.
Η ομάς θέλει 2 επιθετικούς, 1 δεκάρι, 1 αμυντικό χάφ και ένα τερματοφύλακα βασικό. Παρε αυτούς και μετά βλέπουμε για τα πλάγια μπάκ και τα εξτρέμ.

Μην χουλιγκανίζετε το φόρουμ, τις καφετέριες, την κερκίδα, τις κουβέντες σας.
Εχει δικαίωμα και ο άλλος να λέει την άποψη του.
Εχεί δικαίωμα.
Μην σκύβεις το κεφάλι...

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #137 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 17:18 »


Υ.Γ. Filosofe πιστεύεις ότι αν δεν είχε γίνει η εκδήλωση θα κερδίζαμε χθες ?
Αν δεν ειχε γινει η εκδηλωση και δεν ανεβαζε δεκατα ο ντεβινσεντι ΝΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.048
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #138 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 17:22 »
Μάλλον κάποιοι πρέπει να κάνουν μια βόλτα από το "τι είναι ΠΑΣ" και μετά να γράψουν....
Οι άλλοι με επιτυχίες μόνο μαζεύουν κόσμο και αν.Εμείς διαφέρουμε γιατί ποτέ δεν είχαμε κάτι αλλά είμαστε εκεί...
Καλά έκαναν οι άλλοι και κατάφεραν.Θα τα καταφέρουμε και εμείς....
Πέρα από την ιστορία της ομάδας να μην ξεχνάμε ότι εδώ είναι Ήπειρος και όχι Αθήνα,Μακεδονία ή Θεσσαλία,Κρήτη.Αυτό σαν ένα μικρό αστερίσκο.

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #139 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 17:24 »
Tα πράγματα είναι απλά για εμενα.Η ομάδα εχθες έκανε ενα κακο παιχνίδι,πραγμα που ειναι φυσιολογικό και  λογικο να κάνει και μια κακη εμφάνιση.
Απο την άλλη το πρωτάθλημα είναι πολύ κακό λόγω των οικονομικών προβλημάτων που έχουν όλες η ομάδες,αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να το εκμεταλλευτούμε και με ενα φτωχό κατα την γνώμη μου ροστερ η ομάδα να ειναι σε τροχιά Ευρώπης,κυρίως λογω της πολυ καλης δουλειάς που εκανε ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ,και λόγω 3-4 παιχτών και κυρίως του παιχταρά Ντε Βινσετη(που κανα 2-3 έχουν την ποιότητα στην Α εθνικη φετος) που με την ποιότητα του ανεβαζει ενα σκαλι την ομαδα.Απόντος του ντε βινσετι η ομαδα χάνει πολυ και το γκολ ερχετε πολυ δσκολα.Ενα άλλο μειονέκτημα που εχει η ομαδα είναι οτι αποδιδει καλύτερα σε  παιχνίδι αντεπιθέσεων και οχι σε παιχνίδι κατοχής,οποτε με ομαδες που παίζουν κλειστά έχουμε προβλημα.
Εχθες ειδα το ΠΑΟΚ,ΑΕΚ  και σημερα τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ με ΑΤΡΟΜΗΤΟ και πονεσαν τα ματακια μου,και τα δυο 0-0!Ολοκληρος Ολυμπιακος και η μπάλα που παίζει δεν βλέπετε για όσους έχετε παράπονο απο το θεαμα ατου ΠΑΣ.

 Τωρα για όσους αναρωτιόνται με πιάνου ευθύνη δεν έγιναν μεταγραφές ειναι πολυ απλό....Λογω αφραγκιας.ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ξέρει πολύ καλα που ποναει η ομάδα,όμως ο Πρόεδρος είναι πανι με πανι και δεν μπορεί να πληρώσει ούτε αυτους που εχει,μεταγραφές θα έκανε?
 
Του χρόνου τα πράγματα θα είναι πολυ πιο δύσκολα ,αφου οι περισσότερες  ομαδες της πρώτης κατηγορίας ειναι για κανονι και μεταξύ αυτόν και ο ΠΑΣ.(Θα μου πειτε εδω το κρατος βαρεσε κανονι οι ομαδες θα αντεξουν?)

Τώρα όσον άφορα τον κόσμο ,ο κόσμος είναι απογοητευμένος απο τα οικονομικά της χωράς και δεν του μενει όρεξη και χαρα για ποδόσφαιρο και πως να του μείνει άλλωστε οταν πολλοί πλέον αντιμετωπίζουν πρόβλημα επιβίωσης.Το πρόβλημα είναι γενικό,καμιά ομάδα δεν έχει κόσμο,ακόμα και το καραισκακη με την τουμπα μισοαδεια ειναι.
Βέβαια ο ΠΑΣ (λιγότερα έντονα απο οτι σημερα)και όλα καλά να πήγαιναν θα αντιμετώπιζε αυτό το πρόβλημα ούτως η άλλως διότι εδω και 10 χρονιά δεν δημιουργήθηκαν και καινούργιοι οπαδοί του ΠΑΣ,τα περισσότερα παιδιά που είναι τωρα 18 με 25 είτε μας αρέσει είτε οχι δεν είναι Πας και καλώς η κακώς δεν ασχολούνται καν με το ποδόσφαιρο.Βεβαια το είχαμε θίξει και στο παλιό το φορουμ και αν θυμάστε σας είχα πει χαρακτηρίστηκα,τα τελευταία δεκα χρονια στο γηπεδο δεν βλέπω νεες φατσες,στην κερκιδα ειναι οι ιδιοι και οι ιδιοι ,δεν υπαρχει νεο αιμα.Μπαινω στην κερκιδα και ξερω ποιος καθετε που...Θεωρω οτι αυτή η κατάσταση ειναι μια αναστρέψιμη,παρα μονο με εναν τιτλο που θα κάνει νέους οπαδούς.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #140 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 17:54 »
Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα

Ξεκιναμε με ποστ εγω και o New Pas κ την συμφωνια μας οτι μας εχει κανει περηφανους η ομαδα  κ οτι ομαδα ανεξαρτητα αμα παρει το εισητηριο για τις Ευρωπας η οχι οφειλει να το παλεψει,και οτι βγει!!......κ την διαφωνια με μερικους που λενε οτι δεν ειμαστε ετοιμοι για την ευρωπη και ερχεται ο Fanatik Pas και γαμαει την κουβεντα κ ο λογος φερνει τον αντιλογο χωρις βασεις κ επειχηρηματολογια.....

Δεν εχουν αδικο λοιπον αυτοι που εχουν χαρακτηρισει τα Γιαννινα πολη των αντιθεσεων :)
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #141 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:15 »
((((((((((- Φωνάζατε όλοι γιατί δε βάζει το Γιάκο και γιατί δε βάζει Γιάκο. Ορίστε, τον έβαλε. Ικανοποιημένοι; Κατά τη γνώμη μου, η ανανέωση του συμβολαίου του ήταν λάθος, καθώς σε όσα παιχνίδια τον έχω δει, δεν υπάρχει ένα στοιχείο επάνω του που να μου αρέσει. Τι έχει; Ταχύτητα; Δύναμη; Αλτικότητα; Σουτ; Πάσα; Τρίπλα; Κεφαλιά; Και δεν είναι και σε ηλικία που μπορείς να πεις, θα δουλέψει και θα τα φτιάξει. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))    %-|Νομίζω ότι είσαι πολυ σκληρός στην κριτική σου .Δεν σημαίνει κάτι αν δεν πήγε καλα σε ένα παιχνίδι .Και άλλοι παίκτες δεν πήγαν καλα αλλα του στήριξε και τους στηρίζει .Θα μου πεις αυτή είναι η άποψη σου .....οκ.....απλά διαφωνώ

Φίλε Panapas,
εγώ γράφω ότι τον κρίνω συνολικά σαν παίχτη απ' όσες φορές τον έχω δει να αγωνίζεται κι εσύ μου απαντάς ότι είναι άδικο να κρίνω από ένα παιχνίδι.
Συμφωνώ ότι είναι άδικο να κρίνουμε από μία εμφάνιση.
Εγώ όμως, δεν έκανα αναφορά στη χτεσινή του -απαράδεκτη, κατά γενική ομολογία- εμφάνιση, αλλά έκρινα τα χαρακτηριστικά του γενικά σαν παίχτη, κατά τη γνώμη μου.
Κι απ' αυτό έβγαλα το συμπέρασμα ότι ήταν λάθος, για μένα, η ανανέωση του συμβολαίου του.
Εσύ έχεις διαφορετική άποψη; Πιστεύεις ότι έχει κάποια ποιοτικά χαρακτηριστικά(σωματικά, αγωνιστικά ή οτιδήποτε) που κρίνουν σωστή την ανανέωσή του;
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #142 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:16 »
Άμα κάποιος σας έλεγε το καλοκαιρο ότι την 22η αγωνιστικη θα χαλιομασταν και θα γκρινιάζαμε σε μεγαλο βαθμο επειδη θα παραχωρουσαμε ένα Χ που δινει την ευκαιρία στους διώκτες μας να μας πλησιάσουν στην 5η θέση δεν θα τον παίρνετε στο ψιλό με το δίκιο σας;;; Έλεος δηλαδη. Δεν είπαμε να μην επισημάνουμε και τα κακα αλλα κάποιοι το παρακανατε. Ειναι χαρακτηριστικό των νεοελλήνων αυτο το πράγμα αλλα εμείς οι Ηπειρώτες το παραχεζουμε.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #143 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:18 »
υπαρχει εξηγηση γι αυτο  ayuto
ολοι οι Ελληνες ετσι κι αλλιως  για τον πουτσο ειμαστε
αντιδραστικοι ανθρωποι χωρις επιχειρηματα κατα το πληστον
που θα διαφωνησουμε με τον αλλο ακομα και αν συμφωνουμε ωστε να εχουμε κατι να πουμε

απλα στις αλλες πολεις δεν ασχολειται κανεις με τις τοικες ομαδες
και περνανε την ωρα διαφωνωντας με γαυροβαζελους

οποτε σε μια πολη που το 70% του πλυθησμου ειναι ΠΑΣ
ε καπως πρεπει να διαφωνησουμε μεταξυ μας βρε αδερφε να περασει και η ωρα


ριχνεις πχ ενα αντε γαμησου ρε Χριστοπουλε στο φορουμ ή στο καφενειο
και τις επομενες 2-3 ωρες εχεις κατι να ασχολησαι :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #144 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:21 »


Δεν χάσαμε, έχει ακυρώσει κανονικότατο γκολ των αλλωνών και είμαστε ακόμη 5οι.

[size=

Αντωνακη εισαι λαθος...κανει πεντακαθαρο φαουλ στον οικονομου....τον παει καροτσι...ξαναδες το...
Κατα τα αλλα χ 1966 σε οσα ειπες....

Αποσυνδεδεμένος psitakos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #145 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:35 »
Μέχρι τώρα πίστευα πως ο Χριστόπουλος είναι ένας άχρηστος και ανίκανος προπονητής. Όμως μετά το χθεσινό ματσάκι με τον πανθρακικό κατάλαβα τελικά ότι ο άνθρωπος είναι πανέξυπνος, γάτα με πέταλα. Εκεί που ο Πανθρακικός του έλεγε βάλε μου γκολ, αυτός το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν όχι να κερδίσει η ομάδα αλλά να κρατήσει στο γήπεδο τον χειρότερο όλων, τον Κορο...(μέσι), το αγαπημένο του πουλέν. Και έκανε τα πάντα για αυτό. Ανακάτεψε την ομάδα με χίλιους τρόπους. Μέχρι και δεξιά τον έφερε στο τέλος και την πλήρωσε ο καημένος ο Γεωργίου.
ΚΟΥΙΖ;;;;;;
 Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #146 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:44 »
Γραφει,. ....


Παράθεση
FanaticPaS
Newbie

 
Μηνύματα: 15
   

Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #119 στις: Σήμερα στις 14:27 »
ΠαράθεσηΣυμφωνώ
Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΝ. ΚΟΥΡΑΣΗ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΕΝΑΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΗ. Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΥΡΑΣΗ?

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΗΑ ΒΓΕΙ ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΕΙ 12 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΤΙΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ 3.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΟΙ ΞΑΝΘΙΩΤΕΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΥΕΦΑ.  ΕΠΙΣΗΣ ΟΦΗ ΛΑΡΙΣΑ ΤΡΙΠΟΛΗ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΕΥΡΩΠΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΠΩΣ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΧΑΙΒΑΝΙΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ?

ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΥΠΕΡΒΑΣΗ  ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕΤΕ ΠΙΣΩ.

ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΙΔΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ

και συνεχιζει....


Παράθεση
FanaticPaS
Newbie

 
Μηνύματα: 15
   

Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #122 στις: Σήμερα στις 14:37 »
ΠαράθεσηΣυμφωνώ
ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ 500 ΑΤΟΜΑ.

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΧΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!

1000 ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ?  ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ.

Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ. ΤΕΛΟΣ




ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΓΡΑΦΩ


Παράθεση
vagge-lakis-buffon
Hero Member

 
Μηνύματα: 569
   

Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #95 στις: Χθες στις 22:30 »
Παράθεση
Παιδες, και το Χ καλο ειναι ! Δν ειμαστε δα και η Μπαρτσελονα.

Πριν το ματς στην πρωτη κιολας σελιδα αυτου το τοπικ ειχα γραψει ( και εδω θελω την συμπαράσταση του PASari)
οτι, '' το ματς δν ειναι ευκολο, και οτι ειναι ισα ισα πολυ δυσκολο. Εχουν γρηγορους παιχτες μπροστα παιζουν κατω την μπαλα και ψηλους πισω''

το ματς θα πηγαινε στο 0-0 ή στο ποιος απο τους δυο θα εβαζε το γκολ.

Αλλά κοροιδευατε ολοι και γραφατε πελατες και άλλες παπαριες. οτι 3-0 και τετοια. Για να ειμαστε προσηλωμένοι, κοψτε το Football Manager. 

Υ.Γ. Λετε να παταμε στο γηπεδο οπως με την Βεροια λιγοι και καλοι, πολυ γκρινια απο τα καφενεια με εσπασαν τα νευρα. Τους τον κερναω εγω (θεωρητικα ) τον καφε. 


Ενας συνταυρος γραφει επισης.....

Παράθεση
PASlas
Newbie

 
Μηνύματα: 3
   

Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #111 στις: Σήμερα στις 11:49 »
ΠαράθεσηΣυμφωνώ

 Η κρίση έχει και τα καλά της. Κόπηκαν από τα γήπεδο πολλοί γαυροχανουμοβάζελοι που ερχόταν γήπεδο για να ξεφύγουν από τη γκόμενα-γυναίκα-σπίτι, μας το παίζαν ειδικοί, βγάζαν γκρίνια, μας πρήζαν τα πελέ και φτάναν την πίεση 25.

Για τν πρωτο, το συμπερασματα δικα σας.

Γιαυτο το ελεγε ο Αναστασιαδης περυσι.

Καταφεραμε και διωξαμε τους κακους δαιμονες απο την ομαδα και τα αποδυτηριαααααααα.


Αγαπαμε ολοι μας την ομαδα αλλά μερικοι ανθρωποι πρεπει να κοψουν την μπαλα εξωτερικου καθως, τα παιχνιδια (κυριος για νεους) Football manager, & Pro Evolution 2000 και ανω.

υπαρχει και η καφετερια με 3 ευρω καφε αλλά και το LIve  του  PAS.GR αλλά και τα livestreams ....

Πραγματικα σε οποιον δν αρεσει αυτη η ομαδα να καθισει σπιτι του να παει βολτα, να κανει οτι γουσταρει αλλά μακρυα απο το γηπεδο και τν ΠΑΣ Γιαννινα. H Nova προσφερει και άλλες συγκινησεις οπως το γκολφ το πινκ πονγκ, το μπασκετ, το βολλευ.


Γιαυτο ....

cristiano ronaldo calma calma.....que aqui estoi yo
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:51 από vagge-lakis-buffon »
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #147 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:49 »

ΚΟΥΙΖ;;;;;;
 Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;
Long Island

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #148 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:54 »
να τος και ο μπαρμπας του Κωστακη!

υγ. 1-1 η Βεροια

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #149 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 18:58 »
Παράθεση
Μέχρι τώρα πίστευα πως ο Χριστόπουλος είναι ένας άχρηστος και ανίκανος προπονητής. Όμως μετά το χθεσινό ματσάκι με τον πανθρακικό κατάλαβα τελικά ότι ο άνθρωπος είναι πανέξυπνος, γάτα με πέταλα. Εκεί που ο Πανθρακικός του έλεγε βάλε μου γκολ, αυτός το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν όχι να κερδίσει η ομάδα αλλά να κρατήσει στο γήπεδο τον χειρότερο όλων, τον Κορο...(μέσι), το αγαπημένο του πουλέν. Και έκανε τα πάντα για αυτό. Ανακάτεψε την ομάδα με χίλιους τρόπους. Μέχρι και δεξιά τον έφερε στο τέλος και την πλήρωσε ο καημένος ο Γεωργίου.
ΚΟΥΙΖ;;;;;;
 Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;

πρεπει να μας δουλευουν δε γινεται...ρε τραβηξτε τους ενα Ban μας εχουν γυρισει τα μυαλα με αυτα που διαβαζουμε...αστο διαολο σαλιγκαρια! >:(