Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
9 (16.1%)
2-0
18 (32.1%)
1-0
7 (12.5%)
3-1
2 (3.6%)
2-1
6 (10.7%)
0-0
2 (3.6%)
1-1
4 (7.1%)
1-2
1 (1.8%)
0-1
2 (3.6%)
άλλο?
5 (8.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 56

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 16 Φεβ 2013 09:50

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός  (Αναγνώστηκε 40039 φορές)

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #150 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:06 »
ο Τζάνης ειναι σας λεω με διαφορα Nick names :P
Αιντε ναναι κι ο κολητός του που εχει γραψει ολο το πανηπειρωτικό Tζανης -MVP :stop:

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #151 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:10 »
Στη φάση του γκολ να διευκρινίσουμε κάτι για να μη μείνει έτσι...γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος.
Όντως δεν έγινε φάουλ στον Φεγκρούς που συγκρούστηκε με δικό μας παίκτη,όμως ήταν εμφανέστατο(κυρίως για όσους το έβλεπαν τηλεοπτικά) ότι ο κόρακας σφύριξε πολύ πριν σουτάρει ο αντίπαλος.
Δηλαδή ακούστηκε το σφύριγμα μόλις έχασε τη μπάλα ο Φεγκρούς, με αποτέλεσμα να μείνουν όλοι στατικοί, πλην του πάνθρακα που συνέχισε τη φάση κ σκόραρε. Μάλιστα η κάμερα αντίθετης λήψης το επιβεβαιώνει πανηγυρικά.
Ήταν 2-3 δευτερόλεπτα αδράνειας που στο ποδόσφαιρο είναι πάρα πολύς χρόνος.
Εαν δε σφύριζε είναι πολύ πιθανόν να είχε άλλη εξέλιξη η φάση η οποία στην κανονική ροή φάνηκε σαν ένα σύμπλεγμα παικτών κ των 2 ομάδων να πέφτει πάνω στον τέρμα μας κ να τον ρίχνει κάτω.

...και άρα έπρεπε να δώσει κίτρινη σε αυτόν που σούταρε;

Δηλ θες να απαντήσω κ εγώ με ειρωνεία?
Αυτό κατάλαβες εσύ? αν αυτό κατάλαβες περαστικά...
αλλά επειδή πιστεύω ότι δεν είσαι βλάκας κ απλά ειρωνεύεσαι οκ  δεκτή η εξυπνάδα σου
κ άξια χειροκροτήματος μας έκανες πιο σοφούς σήμερα...

Κάτσε καλά Μιχάλη!  Δεν έχω πρόθεση να θίξω κανέναν :P
Αυτά που έγραφες, τα ίδια είχα σκεφτεί κι εγώ, αλλά η ερώτηση ισχύει. Δεν θάπρεπε να έδινε κίτρινη; Γιατί δεν έδωσε; Μήπως τελικά δεν ήταν και τόσο μεγάλος ο νεκρός χρόνος και το γκολ θα έμπαινε έτσι κι αλλιώς; Κανείς δεν ξέρει.

Συνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #152 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:17 »
Ρε παιδια χαλαρωστε με το γκολ δεν υπαρχει γκολ
Σφυριζει φαουλ πανω στον αμυντικο μας που ειναι πεντακαθαρο φαουλ
Τη στιγμη που σφυραει εχει ηδη παρει φορα ο πανθραξ και σουταρει δεν προλαβαινει να σταματησει
Ολα φαινονται καθαρα στα ριπλει
Παμε παρακατω τωρα με τον περιεργο αναστο και την ακομα πιο περιεργη τριπολη
Ειναι 2 ματς κλειδια που αν δεν κανουμε νικη δυσκολα μετα
Και αφου μπορει να ειναι το αμυντικο διδυμο οικονομου-κολοβετσιος γιατι δεν παει λιγο πιο μπροστα ο τζιμοπουλος στα χαφ?
Μηπως τον θεωρει πολυ αργο για τετοια?
Ειναι θαυμα πραγματικα πως ειμαστε πεμπτοι με 14 παιχτες ολους και ολους



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #153 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:23 »
Παιδια να πω και εγω την γνωμη μου λοιπον.
Ειναι απογοητευση το αποτελεσμα ειδικα απο οταν προσμεναμε νικη  ολοι μας.
αλλα παλι καλα που δεν χασαμε, οταν δεν μπορεις να νικησεις κρατα το μηδεν

Πρωτον το ποδοσφαιρο ειναι απλο και εμεις εχθες ειμασταν κακοι παρα πολλα λαθη και παιδικα στις πασες   και οχι μονο ειμασταν φλυαροι
Πολυ φλυαρια εχθες γυρω γυρω η μπαλα ουτε μια σεντρα , και εκει που θα καναμε σεντρα τσουπ παλι πισω προσποιηση κτλ,
 μια σεντρα να καναμε αυτοι στο κεντρο της αμυνας ειχαν μεγαλο κενο που εκανε μπαμ ,
πρεπει να γινουμε πιο απλοι δεν ειμαστε η Μπαρτσελονα το εχουμε ξαναπει

Οπως εχω χιλιοπει  και το γνωρίζουμε ολοι ,ο Τομας ειναι ολος ο Πας οπως ο Μπεσερα περυσι, και ο Ιλιτς στις ευκαιριες του εαν τις αξιοποιει
Για μενα Κοροβεσης και ειδικα ο Γεωργιου ειναι πολυ ντεφορμε τα κανει ολα στο τελος μπαχαλο, και ειδικα το συγχρονο ποδοσφαιρο παιζεται εαν εχεις καλους χαφ που βαζουν γκολ δεισδυτικους παικτες βλεπε Αστερας.
Φυσικα και το γηπεδο παιζει ρολο που δεν μας ευνοει καθολου
ενταξει θα μπορουσε να βαζει τον Κειτα να παιξει καπως διαφορετικα ωστε να καλυψει το κενο του Τομας και ισως θα επρεπε.

ενα ειναι σιγουρο κανεις δεν θα μας χαριστει και πρεπει να τα δεινουμε ολα.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:29 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #154 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 19:56 »
Παράθεση
Κάτσε καλά Μιχάλη!  Δεν έχω πρόθεση να θίξω κανέναν
Αυτά που έγραφες, τα ίδια είχα σκεφτεί κι εγώ, αλλά η ερώτηση ισχύει. Δεν θάπρεπε να έδινε κίτρινη; Γιατί δεν έδωσε; Μήπως τελικά δεν ήταν και τόσο μεγάλος ο νεκρός χρόνος και το γκολ θα έμπαινε έτσι κι αλλιώς; Κανείς δεν ξέρει.
έχεις δίκιο παρεξήγησα τα γραπτό σου λόγο,γιατί άλλο ήθελες να πεις... αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι υπάρχει ένας εκνευρισμός χθες κ σήμερα στο φόρουμ κ μάλλον με επηρέασε κ μενα κυρίως από κάποιες απόψεις που δεν είχαν εκφραστεί ως τώρα...
Κατά τα άλλα αν έδινε κίτρινη δεν θα ήταν εκτός κανονισμού,αλλά θα ήταν υπερβάλλων ζήλος θα έλεγα...νομίζω ότι "διυλίζουμε τον κώνωπα" τώρα με ανούσιες λεπτομέρειες...κανείς δεν ασχολείται μ αυτό ούτε τα ΜΜΕ ούτε καν οι ίδιοι οι πανθρακικοί %-| κ εμείς το αναγάγουμε σε θέμα για να καταλάβεις τι αγύριστα Ηπειρώτικα κεφάλια είμαστε ;) :P

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #155 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 20:28 »
Παράθεση
Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;

το νησι των νεφελιμ!

τι διαβαζουμε γαμω τη πανακολα μου!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #156 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 21:50 »
Μέχρι τώρα πίστευα πως ο Χριστόπουλος είναι ένας άχρηστος και ανίκανος προπονητής. Όμως μετά το χθεσινό ματσάκι με τον πανθρακικό κατάλαβα τελικά ότι ο άνθρωπος είναι πανέξυπνος, γάτα με πέταλα. Εκεί που ο Πανθρακικός του έλεγε βάλε μου γκολ, αυτός το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν όχι να κερδίσει η ομάδα αλλά να κρατήσει στο γήπεδο τον χειρότερο όλων, τον Κορο...(μέσι), το αγαπημένο του πουλέν. Και έκανε τα πάντα για αυτό. Ανακάτεψε την ομάδα με χίλιους τρόπους. Μέχρι και δεξιά τον έφερε στο τέλος και την πλήρωσε ο καημένος ο Γεωργίου.
ΚΟΥΙΖ;;;;;;
 Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;φίλε psitako συμφωνώ ένα μέρει με αυτά που λες ως αναφορά με τον παίκτη κορο ότι και αν κάνει θα είναι ο τελευταίος που θα τον βγάλει τι να κάνουμε όμως προτιμήσεις είναι αυτές !!!!!!!πιστευω ότι ο παίκτης αυτός για να είναι περισσότερο αποδοτικός πρέπει να τον γυρίσει πίσω( .Εμενα μου κάνει περισσότερο για ανασταλτικος παρά για επιθετικός δεν είμαι όμως κοουτς)ότι είναι το πουλεν του δεν το συζητω. ....!!!!.αλλα δεν είναι αυτο το πρόβλημα μας !!! Ρε παιδιά μην τρελαινεστε forum είναι κουβέντες να γίνονται χωρίς φυσικά κανεις να βρίζει μπορει κοσμια να πει την άποψη του •αυτο όμως δεν σημαίνει ότι πρέπει όλοι να συμφωνούν
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Φεβ 2013 22:01 από Panapas »
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.799
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #158 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 22:57 »
Πήρε κανένας τηλέφωνο να δει αν έφτασαν οι άλλοι στην Κομοτηνή?
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #159 στις: Κυρ 17 Φεβ 2013 23:29 »
ΠΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ :mono:
Το οτι εβαλε κανονικο γκολ ο πανθραξ και οτι εγινε πεναλτυ στον παπαδοπουλο, ειναι πολυ ανησυχητικο μαγκες.
δειχνει σοβαρα σημεια μαζοχισμου. να το κοιταξετε!!! %-| :joker:

οσο για τα παιδια που πανε να στοχοποιησουν τον κοροβεση, μη μασατε ματια εχει ο κοσμος και βλεπει.
ο νικολακης ηταν απο τους λιγους δημιουργικους παικτες μας χθες. παροτι ειχε μετρια αποδοση ηταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ σε σχεση με το μεσο ορο μας χθες
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Φεβ 2013 23:33 από kastrinos »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #160 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 00:24 »
4 μάτς αήττητοι, τα δύο εκτός σε έδρες που δεν είχαμε κερδίσει ποτέ, σύνολο 8 βαθμοί με ένα γκολ παθητικό.
Στην πέμπτη θέση δύο βαθμούς μπροστά απ' τον έκτο (που τον έχουμε σε ισοβαθμία), 5 βαθμούς απ' τους βάζελους και 6 απ' τα αεκ, 11 βαθμούς απ' τον υποβιβασμό.

Ξεφτίλα Χριστόπουλε και πουλημένοι παίκτες τέλειωσαν τα ψέματα. Αν δεν κερδίσετε τον Ατρόμητάκο μη γυρίσετε Γιάννενα.





Υ.Γ. Εσείς διώξατε τον κόσμο απ' το γήπεδο. Ιδίως ο Κοροβέσης. Σε ψάχνουμε.... %-|
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #161 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 00:27 »
Σοβαρά τώρα, μήπως να κοιτάγανε οι Admins λίγο για τυχόν trollαρίσματα...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #162 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 00:41 »
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση chilly. Του πασολέ ο τράχηλος ζυγό δεν υπομένει.

Μέχρι τώρα πίστευα πως ο Χριστόπουλος είναι ένας άχρηστος και ανίκανος προπονητής. Όμως μετά το χθεσινό ματσάκι με τον πανθρακικό κατάλαβα τελικά ότι ο άνθρωπος είναι πανέξυπνος, γάτα με πέταλα. Εκεί που ο Πανθρακικός του έλεγε βάλε μου γκολ, αυτός το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν όχι να κερδίσει η ομάδα αλλά να κρατήσει στο γήπεδο τον χειρότερο όλων, τον Κορο...(μέσι), το αγαπημένο του πουλέν. Και έκανε τα πάντα για αυτό. Ανακάτεψε την ομάδα με χίλιους τρόπους. Μέχρι και δεξιά τον έφερε στο τέλος και την πλήρωσε ο καημένος ο Γεωργίου.
ΚΟΥΙΖ;;;;;;
 Ξέρει κανείς πως λέγεται το μεγάλο νησί που λέγεται ότι έχει την περισσότερη ηλιοφάνεια στην Ελλάδα που θεωρείται ιδανικό για επενδύσεις σε φωτοβολταϊκά και βρίσκεται και κοντά στην Αθήνα;




Domzale λέγεται το νησί. Εκεί πάνε για διακοπές οι αγνώμονες, οι αχάριστοι, οι άμπαλοι, οι κακοπροαίρετοι, οι χαιρέκακοι και οι γελοίοι. Έχει και πηγές (ιαματικές) που δίνουν άχαστα και σιγουράκια πληροφορίες....
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #163 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 00:47 »
Σοβαρά τώρα, μήπως να κοιτάγανε οι Admins λίγο για τυχόν trollαρίσματα...

εχεις μαθει να απουσιαζουν οι......μαλακες απο τη καθημερινοτητα μας και δε μπορεις να δεχτεις πως υπαρχουν εδω?


 :P :P :mono: ρε κουφαλες
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #164 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 01:38 »
για μενα ολα τα λεφτα χτες ηταν το συνθημα μετα το σφυριγμα της ληξης,οταν οι παιχτες κοιταζονταν μεταξυ τους απογοητευμενοι απ τη <μεγαλη χαμενη ευκαιρια για τριποντο Ευρωπης>...
το :pas: ΠΑΣ ΕΛΑ ΣΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ  :pas: ηταν μεγαλειωδες απ την πλευρα των οργανωμενων ... απηχουσε την αναγνωριση του  :pas: ολεδικου κοινου για την ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ των παιδιων [/size]αυτων απ την αρχη τησ χρονιας μ ελαχιστα μεσα, ΑΣΧΕΤΩς του χθεσινου ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟς...
Αμεσως οι καρδιες ζεσταθηκαν και χειροκροτησαν κ αυτοι με τη σειρα τους την κερκιδα...

 για τ αγωνιστικα τα περσοτερα τα ειπαμε..αντιπαλος πολυ καλα γυμνασμενος  με γεματο και ποιοτικο ροστερ ο Πανθρακας, δικαιολογησε απολυτως την κηδεια που κανε  στα σουβλακια..
  ηταν φανερο οτι χωρις ντε Βινς μονο απο καποιο λαθος η απο στημενο θα βαζαμε γκολ..το λαθος εγινε στη λαθος εξοδο του τερμα τους ,το γκολ δε μπηκε αφου βρηκε το Σερβο μας πλαγια και σχετικα ανετοιμο...
 ανασταλτικα ειμαστε καλοι,παρα πολυ καλοι,κ αυτο μου δινει την αισιοδοξια οτι θα βρουμε αλλου αυτο που χασαμε χτες,οπως ειπε κι ο κουτς στις δηλωσεις του,εκφραζοντας την αποφασιστικοτητα ολων μας για  τον ανομολογητο ποθο...


....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος John

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #165 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 02:06 »
Στα @@ μου οι Ευρώπες και τα κύπελλα....

Μου αρκεί και μόονο που μέσα σε όλη αυτή την καταραμένη μιζέρια της εποχής πηγαίνω και φεύγω απο το γήπεδο χαμογελαστός και με όνειρα.

ΠΑΣ ρε κουφάλες...μόνο ΠΑΣ.
3η Πτέρυγα Ψυχιατρικής Κλινικής CLUB[/size]


Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #166 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 02:34 »
Παίδες ζήστε το όνειρο της εκπληκτικής φετινής πορείας του μεγάλου ΑΓΙΑΞ στο πρωτάθλημα και στο κύπελλο.
Μην αφήνετε τις πίκρες και τις στιγμιαίες απογοητεύσεις να χαλάσουν το ΟΝΕΙΡΟ που ζούμε φέτος.
ΠΑΣ είσαι έχουμε περάσει πολύ χειρότερα.  ;)
 
Όπως λέει και ο ΜπαμπηΣτόκας:

"Ζήσε μονάχα τη στιγμή και άσε το μετά ένα σωσίβιο είναι η ζωή που ξεφουσκώνει αργά"  :P


ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #167 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 08:29 »
Εντάξει μας πέρασε η κατάπληξη με τους μαζούτ?

Άντε να σκεφτούμε τώρα.

Τι θα κάνουμε με την αδειοδότηση δηλ., καμιά ιδέα για το Φάκελο ... θέμα που δεν ήταν της ώρας σύμφωνα με τον σχολιαστή (?) της εκπομπής του Κυρίου Δεβελέγκα"Μπλά-μπλα".
Πως θα βγάλουμε το Μάρτη μια και ο χειμώνας θα τραβήξει ακόμα ... Πάντος εγώ είμαι ταπί και δεν αντέχω για άλλους τελικούς, για κανονικά παιχνίδια καμία αντίρρηση ... και στην άκρη του κόσμου.
Τι γίνεται με τον Τζε Βινσέντι, γιατί δεν τον ανεβάζουν από την Κ20 και ό,τι ψάρια πιάσει ... μιας και δέσαμε την παραμονή.
Σεβασμός στα παιδιά μας και ιδιαίτερα στον Κοροβέση ... καλός και ο ξάδερφος στην Κ17 και Κ20 αλλά δεν ωρίμασε ακόμα ... δεν είναι Τζε Βινσέντι.
Και άλλα που ξεχνάω, γιατί βαρέθηκα να επιβεβαιώνομαι διαρκώς και τραγικά.
Και έχει δίκιο ο Κύριος jimakos με τα "Συμφωνώ" ... 

Υ.Γ.: Όποιος θέλει να γαμήσει να πάει στο Περιστέρι (για να μη πω στο Ζωσιμάδες) και μετά να κελαηδήσει.

Υ.Γ.2: Και αυτά που λέγαμε πριν 3 και 6 μήνες και ξινίζανε κάτι μουτράκλες κερκιδικές (διοικητικές) ... μη μας τα λέτε μόλις χτες γιατί οι δραμαμίνες δεν επιδρούν στα RX: μας.

Υ.Γ.3: Την "καβάλα με τα λουριά" στο Κ20 ΠΑΣ - Κ20 ΒΕΡΟΙΑ, τη κάνανε γαργάρα. Πάντος και οι 7 ήταν υπέροχοι.

Υ.Γ.4: 1 Περιστέρι 10 ευρώ, 1 Παπαγαλάκι 0 ευρώ ... είδες?
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 18 Φεβ 2013 08:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #168 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 09:36 »
Με ξερς ρε φίλε New Pas και με λες κύριο;
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #169 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 09:45 »
Δεν ηταν ο Τζανης τελικά ετσι?
Ο Κωστακης ητανε?  :-?

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #170 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 10:58 »
Με ξερς ρε φίλε New Pas και με λες κύριο;
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Φίλε, η γλωσσίτσα δε μου λέει τίποτα.
Αλλά, αυτό είναι το κακό εδώ ... μη ξεθαρρέψει κανένας και πει 1 αστείο ή 1 γνώμη παραπάνω.

Δηλαδή, πόσο χρειάζεται να ξέρω κάποιον για του πω ότι: ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είναι πρώτος σε παιγνίδι κόντρα με αντπιερισΠΑΣστές Λίλα-Τσουκαλάς προς Ίλιτς - Γεωργίου αντίστοιχα, έχει σφιχτή άμυνα ζώνης και 1 καλό "κίπερ - μπακ" μαροκινό, βέβαια το παιχνίδι στα χαφ θα το ήθελα με περισσότερη πλάτη, όπως επίσης οι σέντρες των χαφ να είναι ανάλογες των δυνατοτήτων των φορ (προσαρμογή παιχνιού) και μη μου παίζεις ψηλό παιχνίδι στο Γεωργίου.
Βέβαια εδώ έχει το ρόλο του και ο Ντε Βινσέντι, όταν βρίσκεται off sparilation, έτσι και Αγκάνθο ο κορυφαίος του Άρη ήταν χτες ο χειρότερος όλων.
Δεν ξεγράφεις μια ολόκληρη Ομάδα έτσι ξαφνικά ... αλλά, αυτή η νεοκουλτούρα που διαμόρφωσε η λαμολίστικη και φιλοτομαρίστικη πολιτική των πολιτικών, χαρακτήρισε και τα Γιάννινα ... και στο ποδόσφαιρο.
Τα θέλουμε όλα δικά μας και στο χέρι ... άχρηστος, ο οιοσδήποτε που μας χαλάει τη ρέγουλά μας.   
Τοτε τι σόι πράμα χτίζουμε, για να το νοικιάζουμε ή για ιδιοκατοίκηση?

Και εν πάσει περιπτώσει ρε παίδα, ο "Άγγελος" το είπε ξεκάθαρα ... ότι έχει καταφέρει ΠΑΣ είναι δουλειά του Χριστόπουλου, έχει καλές μονάδες για 1 τέλειο σύνολο, γήπεδα δεν έχει ... και αν λύσει τα κάποια  "προβλήματα" αυτά με τα χόρτογηπεδικά  και αν η κερκίδα ομοννοήσει για το τί είναι Ομάδα με προδιαγραφές και προοπτικές αντάξιες του Γιαννιώτικου και όχι του στενού οπαδικού αισθήματος, τότε δεν θα ξεκολλάει από την 5άδα.
 
Σόρι ρε Μάστορα αν σε πείραξε το "Κύριος" ... ώρα είναι τώρα να παραξηγηθεί και ο Μάστρο - Δεβελέγκας.
Άντε και παρατήστε με στην ιστορία μου ... εκείνο που με καίει είναι αν ο πρόεδρος, αν έχει ο άνθρωπος την άνεση να διορθώσει τις υποδομές και επίσης τι ρόλο βαράνε αυτές οι Περιφέρειες με τα ΕΣΠΑ και με τη ΒΕΣΠΑ και τη ΓΓΑ που κρατάει το Στάδιο ενώ ουσιαστικά δεν προσφέρει τίποτα.

Κατάλαβες ή με σπρώχνεις πιο βαθιά στη γραφικότητα?
 
Υ.Γ.: Αν δεν πάρετε τον Ατρόμητα, μην εμφανίζεστε στην Ελεούσα.

Υ.Γ.: Αν επιτρέπεται, πόσα κιλά είσαι τώρα ... με βλέπεις εμένα :(
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 18 Φεβ 2013 11:11 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #171 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 11:36 »
Παράθεση
Να έχουμε επαφή και με το περιβάλλον...

 Δευτέρα, 18 Φεβρουάριος 2013 10:02

Είναι θεμιτό οι φίλαθλοι του ΠΑΣ Γιάννινα να θεωρούν ότι η ομάδα τους είναι εφάμιλλη της Μπαρτσελόνα και να θέλουν κάθε Κυριακή να κερδίζει. Είμαι κι εγώ ένας απ' αυτούς που όταν δεν κερδίζει η ομάδα παιχνίδια σαν τον Πανθρακικό γυρίζω σκασμένος από το γήπεδο αναρωτώμενος, «τη Ρεάλ είχαμε αντίπαλο;». Αλλά μέχρι εκεί. Πρέπει να έχουμε και κάποια επαφή με το περιβάλλον και να αντιλαμβανόμαστε τι γίνεται φέτος στη Super League. Οι περισσότερες ομάδες, είτε με αδειοδότηση είτε χωρίς, έχουν καταρρεύσει οικονομικά, έκαναν δεκάδες λάθος επιλογές σε παίκτες και προπονητές και συνεχίζουν να κάνουν, αλλάζοντας τους αποτυχημένους με... «διπλωματούχους» αποτυχημένους.

Την ώρα που τόσοι και τόσοι οπαδοί ομάδων αναζητούν παίκτες να τιμάνε τη φανέλα και φυσιολογικούς προπονητές χωρίς κόμπλεξ, φοβίες, αδυναμίες, στον ΠΑΣ Γιάννινα τους διαθέτουμε σε βαθμό πολυτέλειας!

Ο Χριστόπουλος με τις μικροαδυναμίες του, είναι από τα ανερχόμενα αστέρια της προπονητικής, οι παίκτες δίνουν πάντα το 150% και μόνο από μια κακή μέρα θα τους δούμε να έχουν μέτρια απόδοση και ΠΟΤΕ από αδιαφορία.

Η ομάδα συνεχίζει να βρίσκεται στην 5η θέση της βαθμολογίας, είναι ακόμα ζωντανά τα όνειρα της Ευρώπης και μάλλον θα λέγαμε ότι και το σύμπαν αρχίζει να συνωμοτεί για να το πετύχουμε, αν δούμε τα αποτελέσματα των άλλων συνδιεκδικητών που είναι κατά παραγγελία.

Είναι τουλάχιστον άτοπο να αρχίζει η κακόπιστη κριτική στην ομάδα, που έχει ξεπεράσει τα όρια της, δουλεύει στα «κόκκινα» και μας έχει κάνει υπερήφανους. Θεμιτή είναι όμως η καλόπιστη κριτική, που θα δώσει έναυσμα στον προπονητή να σκεφτεί νέες ιδέες για τη διαχείριση του υπάρχοντος έμψυχου υλικού και στους παίκτες να συνεχίσουν να υπερβάλλουν εαυτούς.

Υπάρχουν 8 αγωνιστικές ακόμα και η ομάδα τις ξεκινάει από την ίδια και ίσως και λίγο καλύτερη αφετηρία συγκριτικά με την προηγούμενη αγωνιστική. Στο Περιστέρι είναι η επόμενη μεγάλη μάχη της υπέρβασης και στα εκτός έδρας παιχνίδια ο ΠΑΣ έχει δείξει ότι τα πηγαίνει περίφημα. Ο Ατρόμητος είναι απλώς μια καλή ομάδα, με οικονομική ηρεμία που ξέρει να μη χάνει όταν δεν μπορεί να κερδίσει, όπως μαρτυρούν οι 10 ισοπαλίες που έχει μέχρι σήμερα. Οπλιζόμαστε με αισιοδοξία και την Κυριακή πάμε Περιστέρι.

Υ.Γ.: Αν κάποιος δεν γνωρίζει κανονισμούς διαιτησίας ή δεν αντιλαμβάνεται τι γίνεται σε κάποια αμφισβητούμενη φάση, καλύτερα ας μην γελοιοποιείται δημοσίως. Λίγο έλειψε κάποιοι να μας πείσουν ότι ο Πανθρακικός υπέστη διαιτητική «σφαγή».

Του Γιάννη Γιαννάκη super-fm.gr

Στο φόρουμ ξημεροβράδιαζε  χθες κ ο Γιαννάκης :P

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #172 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 12:03 »
- Θέλαμαν αποτελέσματα σε καταραμένες έδρες? Θέλαμαν σπάσιμο παραδόσεων σε λεβεδειές, ζμύρνες, χαριλάα πέρσι και φέτο και καλές συγκιμιδές στα εκτός? Θα το υποστούμε με σπάσιμο παραδόσεων με πάνθρακες και ατρόμητους μέσα και γενικά με μέτριες (για τα γενικά δεδομένα του ΠΑΣ) συγκομιδές στα εντός. Είναι νόμος της ζωής δυστυχώς.


- Θέλαταν Ευρώπη χουργιάτες? Ελάτε πρώτα στο γήπεδο ρε μοσχάρια και μετά μιλήστε για Ευρώπες. Που μας έχετε κάνει ρεζίλι σε όλη την Ελλάδα. Για τα αρρωστάκια του ΠΑΣ όλοι έχουν να πουν μια καλή κουβέντα για την φωνή στα 90’ και την καλή κερκίδα. Μπράβο! Μπράβο και στη μεγάλη για τη θετική στάση της. Για τα άλλα τα μοσχάρια που δε στηρίζουν την προσπάθεια των παιδιών γελάνε και οι πέτρες με τη νοοτροπία σας που μέχρι και ο Πλατανιάς σας πέρασε σε προσέλευση. Που πριν λίγα χρόνια στη Γ και στη Β δε χάνατε ματς και ήσασταν σούζα και όλο χειραψίες και λεζάντα δίπλα από τον ψυχάκια. Που αποθεώνατε Μιχαλόπουλο και Περικλή Αμανατίδη.
Οι απλοί έλληνες φίλαθλοι με το αλάνθαστο κριτήριο του έλληνα φιλάθλου σου λέει ο άλλος μετά.  :takataka:


- Για το ακυρωθέν γκολ του πάνθρακα: Γίνεται το γέμισμα, ο παίκτης του Πανθρακικού πηδάει σα ταγάρι, δεν πηδάει για κεφαλιά ούτε για μονοκόμματο, απλά πηδάει για το "ότι κάτσει", έχει εμφανώς επαφή με το δικό μας αμυντικό που γίνεται σάντουιτς από τον πανθρακοπαίκτη και τον φεγκρούς. Μετά ακούγεται το σφύριγμα, οι παίκτες σταματάνε, σουτάρει ο έτερος πάνθραξ, η μπάλα περνάει δίπλα από τον Κολοβέτσιο που έχει ακούσει το σφύριγμα και κάνει κάτι σαν τακουνάκι προπόνησης για να ακουμπήσει απλά τη μπάλα και όχι να τη διώξει με αυτοθυσία.

Η αλήθεια είναι οτι αυτές οι επαφές γίνονται κατά κόρον και μάλλον δε θα έπρεπε να σφυρίζονται φάουλ γιατί μετά δε θα βλέπαμε καθόλου ματς. Πάντως το καρατέκα άλμα του Κομοτηναίου Μπους Λη χωρίς σκοπό κεφαλιάς, ακαριαία σε κάνει να σφυρίξεις αν είσαι διαιτητής. Αλλά η όλη φάση όπως έγινε δεν έχει καμία σχέση με το «ακυρώθηκε κανονικότατο γκολ του Πανθρακικού».


- Το τράβηγμα στον Παπαδόπουλα είναι επίσης ένα κλασσικό τζαρτζάρισμα που γίνεται κατά κόρον μεταξύ αμυντικού-επιθετικού σε κάθε στημένη φάση. Μάλλον το αγκάλιασμα είναι πέναλτι με το γράμμα του νομου αλλά ο διαιτητής έχει κι άλλα 4-5 ζευγάρια αμυνομένων-επιτιθέμενων να δει εκείνη την ώρα. Ούτε 1 στις 10 τέτοιες φάσεις δε σφυρίζεται πέναλτι στα ματς. Αν σφυριζόταν θα βλέπαμε 4-5 πέναλτι σε κάθε ματς.


- Εντάξει είμαστε σε κάμψη, είμαστε ντοφορμέ, ο Πανθρακικός έκανε πιο πολλές ευκαιρίες. Αλλά δεν προκύπτει από πουθενά ότι άξιζε να κερδίσει. Από το 50’ μέχρι το 80’ ο ΠΑΣ είχε εμφανώς την κατοχή και τη διάθεση, το πάθος, απλά δε μπορούσε εμφανώς να βγάλει φάσεις. Το Χ ήταν με διαφορά το πιο δίκαιο αποτέλεσμα και γιαυτό και τα χειροκροτήματα στο τέλος.


- Λουκουμάκι η αγωνιστική. Αν κερδίζαμε θα ήμασταν φαβορί για την 5η θέση. Τώρα μάλλον δεν είμαστε, αλλά το παλεύουμε δυνατά. Ας γίνει και το ματς του οφη (που αν κερδίσει πάει στους 29 και μας έχει μέσα) και τα λέμε αύριο στο «Πόσους».


- Η μεγάλη ευκαιρία είναι η ανυπαρξία των άλλων ομάδων. 8 αγωνιστικές πριν το τέλος παλεύεις δυνατά για 5άδα με αντιπάλους κουτσά άλογα. Πολύ καλή συγκυρία. Πάντως δεν προκύπτει από πουθενά ότι παο, αεκ, αρης, οφη, ατρόμητος, πανιώνιος, λάρισα, ηρακλής θα είναι σε καλύτερη κατάσταση τα επόμενα χρόνια.
παοκ, τρίπολη, λιβαδειά, πάνθρακας ναι, αλλά οι υπόλοιποι χειρότερα θα είναι μάλλον.

Το μεγάλο ερώτημα είναι εάν το δικό μας ντεφορμάρισμα θα κρατήσει 3-4 ματς, ή θα είναι οριστικό.   


ΥΓ.
Πολύ καλό το διπλό της Τρίπολης ζντΒέρεα. Ήταν το 3ο συνεχόμενο διπλό της Τρίπολης. Ε, στατιστικά τέταρτο συνεχόμενο διπλό μετά από 2 βδομάδες εδώ μέσα η Τρίπολη δεν μπορεί. Τρίπολη είσαι.

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 18 Φεβ 2013 13:07 από lemorsero »

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #173 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 13:15 »
Για το φόρουμ:
Κλασσική περίπτωση βλάβης!
Εξηγούμαι...
Ένα θέμα που έχει να κάνει μόνο με το ματς εναντίον του Πανθρακικού, το ξεχειλώνουμε με γενικεύσεις για ολόκληρη τη σεζόν, τη συνολική αξία κάποιων και λοιπά.
Παραδειγμα: Γράφω εγώ "Ο Πάντος ήταν τραγικός σήμερα".
Απαντάει ο πρώτος από κάτω: "Μα τι λες, που ο Παντούρου όλη τη χρονιά έτσι και γιουβέτσι και μπλα μπλα..."

Τόσα χρόνια αυτή η ιστορία στον καφενέ μας.
Κάνουμε την τρίχα τριχιά.
Είναι σα να αδυνατούν κάποιοι να ξεχωρίσουν βασικά πράγματα.

Όταν λέω ότι η ομάδα δεν έπαιξε καλά σε 2-3 ματς,
κάποιος διαβάζει
"ο Χριστόπουλος είναι άχρηστος, οι παίκτες παλτά" και αρχίζει:
"εχθρός της ομάδας, γκρίνια, κριτική, καναπέδες μπλα μπλα"


Προσπαθήστε να ξεχωρίσετε τα θέματα πρώτα στο μυαλό σας.
Μετά γράψτε ό,τι θέλετε...
Με ψυχραιμία.

Και κάτι βασικό: Don't feed the trolls!
 :stop:

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #174 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 13:33 »
Για το ματς:

Απλές διαπιστώσεις:
Είναι το χειρότερο μας παιχνίδι φέτος. Δεν κάναμε ούτε μία φάση.
Πόνεσαν τα μάτια μας.
Είχαμε την κατοχή, αλλά ο Πανθρακικός έκανε περισσότερες φάσεις. Όχι ευκαιρίες. Φάσεις.
Ευκαιρίες είχε 2. Μία σε κάθε ημίχρονο.
Εμείς ούτε φάσεις, ούτε ευκαιρίες.
Μόνο κάτι παραλίγο φάσεις...

Οι αιτίες για την κακή εμφάνιση είναι πολλές.
Έλειπε το πρώτο βιολί. Όχι ο μαέστρος. Ο μαέστρος κάθεται στον πάγκο.
Παίζαμε απέναντι σε μια καλή ομάδα.
Κάποιοι παίκτες είναι σκασμένοι.
Υπάρχει ο ίλιγγος της κορυφής (4ο ματς φέτος που δεν κάνουμε την υπέρβαση).
Και άλλα...

Είναι το τρίτο συνεχόμενο ματς, που η επιθετική τετράδα δεν παίζει καλά.
Τρίτο συνεχόμενο ματς που δε χάνουμε. Δεύτερο που δεν τρώμε γκολ.
Δε θυμάμαι ποτέ τον ΠΑΣ να μην παίζει καλά και να μη χάνει!

Εύχομαι και ελπίζω τα χειρότερα να πέρασαν και από το Περιστέρι να αρχίσει η ανάκαμψη.
Δεν εννοώ να κερδίσουμε.
Εννοώ να δούμε τη μπάλα που είδαμε στα Χανιά π.χ.
Κι ας χάσουμε.

Για τα αγωνιστικά δεν έχω να πω κάτι, σε σχέση με το ματς.
Το μόνο που θέλω να επισημάνω είναι ότι κι εμείς οι οπαδοί, έχουμε μάτια και βλέπουμε.
Ο προπονητής ξέρει καλύτερα από εμάς, αλλά καμιά φορά, επειδή κι ο προπονητής άνθρωπος είναι, μπορεί να του ξεφεύγει κάτι.

Σας θυμίζω λοιπόν ότι ο Ντάσιος, έκανε την καλύτερη του χρονιά στον ΠΑΣ, παίζοντας ως δεξιός χαφ.
Ίσως ήταν και η τελευταία του καλή χρονιά.
Άρα λοιπόν, επειδή ίσως ο Χριστόπουλος δεν το γνωρίζει αυτό, μπορώ εγώ να το γράψω αυτό και να πιστεύω ότι ίσως δε θα ήταν κακή ιδέα να πάρει καμιά ανάσα ο Γεωργίου, βάζοντας μέσα έναν δεξιοπόδαρο, έμπειρο που είναι και αρχηγός της ομάδας.
Να σημειώσω ότι εγώ τον Γεωργίου τον θεωρώ πολύ καλό, συνολικά φέτος.
Απλά προτείνω και κάτι άλλο ως επιλογή.
Αυτό κάποιοι μπορούν να το διαβάζουν "γκρίνια, εχθρός της ομάδας" κλπ, εγώ το λέω "εποικοδομητική κριτική".


Συγχαρητήρια σε όσους ήταν στο γήπεδο και φώναζαν, ειδικά στο Β ημίχρονο.
Νομίζω πως ήταν η καλύτερη κερκίδα φέτος.
Τουλάχιστον, απ'την τηλεόραση, έτσι μου φάνηκε, σε σχέση με προηγούμενα ματς.
Και ήταν από τις ελάχιστες φορές που ο κόσμος (ειδικά της σκεπαστής) έσπρωχνε την ομάδα αντί να περιμένει να παίξει η ομάδα για να φωνάξει.
Λίγοι, αλλά οπαδοί του ΠΑΣ!

ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ!

 :flag: :flag: :flag: :flag: