Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
9 (16.1%)
2-0
18 (32.1%)
1-0
7 (12.5%)
3-1
2 (3.6%)
2-1
6 (10.7%)
0-0
2 (3.6%)
1-1
4 (7.1%)
1-2
1 (1.8%)
0-1
2 (3.6%)
άλλο?
5 (8.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 56

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 16 Φεβ 2013 09:50

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός  (Αναγνώστηκε 40029 φορές)

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #175 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 13:44 »
Μιλᾶμε χτύπησε κόκκινο !!!!


Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.727
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #176 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 13:49 »
καταρχην θα το ξαναγραψω.......βαριεσε που το ξαναλεω αλλα θα το ματαξαναπω

μ αρεσει να βλεπω την ομαδα ρε παιδια........εστω χωρις ντε βισεντι........τι ευρωπες μ λες τωρα και ασιες......ξερς που μας εχει φτασ η αρτηρια σε αγωνες παρελθοντες???τωρα που βλεπω και ευφραινομαι τωρα θα βγαλω και γλωσσα........ε οχι ρε............

υστερον.....αρχιζω το πιο πανω για να καταργησω το πιο κατω....τουτεστιν η κριτικη πιο κατω δεν αναιρει την αισθητικη μου για φετο.......τελος αυτο

για προχθε λοιπον..........το φοβομουν και το δινω ολιγο με παιδικη εξηγηση.......αρκετοι τεχνιτες ρε παιδιμ σε αυτον τον πανθρακα.........και μπορει τον τεχνιτη να τον πιασεις στο κατακεφαλιδι απο το 1 εως το 90 φευγα.......αλλα στο ενεννηντα βαλε τσουπ τσαπ μια τρουπα φατω αντε γεια....χαρηκαμε που σας ειδαμε

επιπλεον.......με 39 πυρετους και χωρις ασπιρινες ντεπον αλγκοφρεν....α ναι...και χωρις ντε βισεντι........ε νταξ....την τρως την σουπα αλλα αναλατη.........(οπως εγω προχθε καλη ωρα αγαπημενη μου γυναικουλα)

το λεμε το ματαλεμε το ματαξαναλεμε.........11-12 για ενδεκαδα....κανα ενα δυο...(δυο??) για συμπληρωμα....και μετα κοιτας τον παγκο και τ κοβεις ματιες και σε παιρνουν και για χαζο ..........

ηθελα να βαλω δυο φωτο σημερα........με ενα ξεζουμισμενο λεμονι........και ενα αγουρο ξεζουμισμενο λεμονι.........μετα λεω.......ωρε δε βαζω γεωργιου και κοροβεση???.......αλλα μετα ξαναλεω ποιος ακουει τον αχιλλεα οτι τ γεμιζουμε το χωρο με παπαριες......τες πα........ανασες ανασες ανασες θελουν μερικοι.......αλλα η ομαδα παιζ στον πλανητη αρη και οξυγονο δεν παιζει....οποτε ανασες γιοκ....και φατε τζαμπα κριτικη..........και χεστηκα δηλαδις που παιζατε ο ενας φοτμπολ λιγκ 2...........οφειλεις κυριε νασαι ταμπιολιγκατος κυριε.......τι να πεις.................

το γκολ του πανθρακα νομιζω επιθετικο στον αμυντικο μας.......
το πεναλτι στον παπαδοπουλο ειναι μια δυσκολη υποθεση των διαιτητων καθοτι θα πρεπ μετα να κολησουν απο μια σφυριχτρα στα χειλια και να σφυραν σε καθε κορνερ.......αποψη μου.............δεν ηταν εκει και ο καπανταης να το παρ με κλειστα ματια

διαβαζω πολλα........δεν ξερω τι παιζ....διαβαζω λεει δε θελ ο χριστοβασιλης ευρωπες γιατι μετα θαχει με τα χρεη προβλημα κτλ κτλ κτλ........ξερ κανενας τι παιζει???να διαφωτιστουμε αδελφε να μην γραφουμε και διαβαζουμε οτι ναναι......

για τον γιακο αγαπητε πασαρις θα γραψω μετα απο καμμια 15ρια εμφανισεις....στην θεση που θα παιζει και οχι εκει που τον βαλαμε για να μπαλωσουμε.........εκει θα σπω και γω....ναι ρε φιλε.....η καν η δεν καν..........παντως το σκεπτικο σου ορθο ειναι....αλλα θα δωσουμε και μια αβαντα στον παιχτη μηπως και............

για μενα κανεις απ τον παγκο δεν μπορει να βοηθησει........αντε βαζω κειτα........η κανα οικονομου οταν παιζει ο τζημο........τι νικλη τωρα και παπαριες.....παπαλα για φετο αυτος....δεν ξερω για τιποτα αναστασεις του χρονου..........

υ.γ....δεν θελω γκρινιες απο μερικους.......ηρεμιστε πρωτα και μετα γραψτε........αναλογιστητε(το σκοτωσα στην ορθογραφια)....πως ξεκινησαμε.......τι ονειρευομασταν....που φτασαμε...και τι ονειρευομαστε.........ηρεμα πραγματα

κερκιδρα μου προχθες ησουν κερκιδαρα..........

υ.γ2.....ξεκαρφωτο.......αλλα στον πρωτο γυρο αν με ρωταγες ποσο θα παει ο αγγελος σημερα(που τοτε δεν υπηρχε αγγελος εκει)  θα σουλεγα 2 καρφωτο........λες???καταραμενη φτωχια ουτε για πειραματα δεν ειμαστε.....γιατι και μια φωνουλα λεει.......και κρητικη αλληλεγγυη...αλλα και καθωσπρεπει.....δηλαδη χ.......τες πα....δεχομαι πμ απο οποιοδηποτε κρητικο μπορει να βοηθησει την οικονομικη μου κατασταση   :P :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 18 Φεβ 2013 13:59 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #177 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 13:59 »
βαλτο ρε αλανι το λεμονι...μια εικονα χιλιες λεξεις...που να φερς στυση με τετοιο στυψιμο...
 :flag: :flag: :flag: :flag: :flag:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #178 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 14:19 »
Με ξερς ρε φίλε New Pas και με λες κύριο;
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Φίλε, η γλωσσίτσα δε μου λέει τίποτα.
Αλλά, αυτό είναι το κακό εδώ ... μη ξεθαρρέψει κανένας και πει 1 αστείο ή 1 γνώμη παραπάνω.

Δηλαδή, πόσο χρειάζεται να ξέρω κάποιον για του πω ότι: ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είναι πρώτος σε παιγνίδι κόντρα με αντπιερισΠΑΣστές Λίλα-Τσουκαλάς προς Ίλιτς - Γεωργίου αντίστοιχα, έχει σφιχτή άμυνα ζώνης και 1 καλό "κίπερ - μπακ" μαροκινό, βέβαια το παιχνίδι στα χαφ θα το ήθελα με περισσότερη πλάτη, όπως επίσης οι σέντρες των χαφ να είναι ανάλογες των δυνατοτήτων των φορ (προσαρμογή παιχνιού) και μη μου παίζεις ψηλό παιχνίδι στο Γεωργίου.
Βέβαια εδώ έχει το ρόλο του και ο Ντε Βινσέντι, όταν βρίσκεται off sparilation, έτσι και Αγκάνθο ο κορυφαίος του Άρη ήταν χτες ο χειρότερος όλων.
Δεν ξεγράφεις μια ολόκληρη Ομάδα έτσι ξαφνικά ... αλλά, αυτή η νεοκουλτούρα που διαμόρφωσε η λαμολίστικη και φιλοτομαρίστικη πολιτική των πολιτικών, χαρακτήρισε και τα Γιάννινα ... και στο ποδόσφαιρο.
Τα θέλουμε όλα δικά μας και στο χέρι ... άχρηστος, ο οιοσδήποτε που μας χαλάει τη ρέγουλά μας.   
Τοτε τι σόι πράμα χτίζουμε, για να το νοικιάζουμε ή για ιδιοκατοίκηση?

Και εν πάσει περιπτώσει ρε παίδα, ο "Άγγελος" το είπε ξεκάθαρα ... ότι έχει καταφέρει ΠΑΣ είναι δουλειά του Χριστόπουλου, έχει καλές μονάδες για 1 τέλειο σύνολο, γήπεδα δεν έχει ... και αν λύσει τα κάποια  "προβλήματα" αυτά με τα χόρτογηπεδικά  και αν η κερκίδα ομοννοήσει για το τί είναι Ομάδα με προδιαγραφές και προοπτικές αντάξιες του Γιαννιώτικου και όχι του στενού οπαδικού αισθήματος, τότε δεν θα ξεκολλάει από την 5άδα.
 
Σόρι ρε Μάστορα αν σε πείραξε το "Κύριος" ... ώρα είναι τώρα να παραξηγηθεί και ο Μάστρο - Δεβελέγκας.
Άντε και παρατήστε με στην ιστορία μου ... εκείνο που με καίει είναι αν ο πρόεδρος, αν έχει ο άνθρωπος την άνεση να διορθώσει τις υποδομές και επίσης τι ρόλο βαράνε αυτές οι Περιφέρειες με τα ΕΣΠΑ και με τη ΒΕΣΠΑ και τη ΓΓΑ που κρατάει το Στάδιο ενώ ουσιαστικά δεν προσφέρει τίποτα.

Κατάλαβες ή με σπρώχνεις πιο βαθιά στη γραφικότητα?
 
Υ.Γ.: Αν δεν πάρετε τον Ατρόμητα, μην εμφανίζεστε στην Ελεούσα.

Υ.Γ.: Αν επιτρέπεται, πόσα κιλά είσαι τώρα ... με βλέπεις εμένα :(

Μπορείς απλώς να με λες BLUE

James Blue...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.727
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #179 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 14:33 »
Παράθεση
βαλτο ρε αλανι το λεμονι...μια εικονα χιλιες λεξεις...που να φερς στυση με τετοιο στυψιμο...








ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ.....................


Υ.Γ    ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΦΑΝ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΚΗ(ΚΟΡΝΕΡ-ΦΑΟΥΛ) ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ Η ΒΙΤΑΜΙΝΗ C....ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΠΡΑΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΑΝΑΚΑΜΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΥΜΕΝΑ........
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 18 Φεβ 2013 14:40 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #180 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 16:02 »
Aπό επαγγελματίες οπαδούς για τους επαγγελματίες Γιαννιώτες:

φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος zissis

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #181 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 17:07 »
Υπάρχει η ιδια φωτο στα Μέσα και δεν εχει σβησμένα τα πρόσωπα, που αποσκοπεί να σβήνεις μια μια όλες τις φάτσες απο την κερκίδα?
Κάναν κάτι παράνομο και δεν πρεπει να τους δει κάποιος?
Μιλούσα με φίλους απο διάφορες ομάδες και μου λέγαν οτι τελικά με την μαλακία αυτή των σβησμένων προσώπων περνάνε τα χρόνια και δεν εχουν μια φωτο τους στο γήπεδο!!!

υ.γ. συγχαρητήρια ακόμα μια φορά για τα πανό που βγάζετε!
Είμαι ένα πλάτωμα μια βάση για πυραύλους είμαι ένας πύραυλος που έκαψε τη βάση...

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #182 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 17:51 »
Υπάρχει η ιδια φωτο στα Μέσα και δεν εχει σβησμένα τα πρόσωπα, που αποσκοπεί να σβήνεις μια μια όλες τις φάτσες απο την κερκίδα?
Κάναν κάτι παράνομο και δεν πρεπει να τους δει κάποιος?
Μιλούσα με φίλους απο διάφορες ομάδες και μου λέγαν οτι τελικά με την μαλακία αυτή των σβησμένων προσώπων περνάνε τα χρόνια και δεν εχουν μια φωτο τους στο γήπεδο!!!


Συμφωνώ και γώ με αυτό που μου γράφεις, αλλά ένας περίεργος να βρεθεί θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #183 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 19:52 »
Αποτελεσμα της οικονομικης κρισης ειναι και η χρηση κακης ποιοτητας ναρκωτικων ουσιων!!
Η ομαδα ηταν πολυ κακη προχθες,αλλα το να αναθεματιζεις αυτην την ομαδα ειναι κριμα απο τον θεο.
Ολοι μας θελουμε να βγει η ομαδα Ευρωπη φετος,αλλα καλο ειναι να συγκρατουμε τα νευρα μας οταν η ομαδα δεν ειναι καλη.
Οσοι μιλουν ασχημα για τον Χριστοπουλο,πιστευω οτι εχουν κατι προσωπικο μαζι του(δεν παιζουν ή εφυγαν.... οι κολητοι τους).Το φορουμ δεν ειναι μερος για να προωθουμε τα συμφεροντα μας,αλλα μερος για να μιλαμε για την αγαπη μας που ειναι ο ΠΑΣ.
Ο Γιακος και εγω πιστευω οτι δεν κανει για την ομαδα και οτι επρεπε να βγει αφου κακως μπηκε,αλλα το να τον βριζουμε μεσα στο γηπεδο ειναι οτι χειροτερο.Δεν βοηθαει κανεναν και περισσοτερο την ομαδα.
Τεραστια ευκαιρια προχθες να καναμε το βημα παραπανω,αλλα ολα τα αποτελεσματα μας πηγαν τελεια.Συνεχιζουμε να ειμαστε στην 5η θεση που οδηγει στην Ευρωπη και ελπιζουμε σε καλη συνεχεια.
Χαλαρωστε και απολαυστε την πορεια της ομαδας.
Μακαρι να βγαζαμε τον θυμο σε αυτους που μας εχουν χαλασει την ζωη,και οχι στον ΠΑΣ που μας την φτιαχνει....

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #184 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 20:16 »
 :mono:Μερικοι περα απο αγεωγραφιτοι βγαζουν και χολη εκτος και αν εχουν τιποτα προσωπικο  ή απωθημενο !!!!!Πισω ομως απο την ανωνυμια μπορεις να βγαζεις δηλητηριο για τον καθενα .ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΙΚΗ & ΑΛΛΟ ΚΑΚΙΑ & ΧΟΛΗ.Υπάρχει ομως και η ζήλια.(Τα ιαματικα λουτρα ειναι θεραπευτικα για πολλες κατηγοριες ανθρωπων!!!) :pas:
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #185 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 23:50 »
-Και γώ σκασμένος είμαι
που δεν μπορέσαμε να κερδίσουμε τον Πανθρακικό...

-Έναν Πανθρακικό που είχε 2 πολύ καλές ευκαιρίες να σκοράρει
(το πλασέ άουτ στο α ημίχρονο
και η αποκρουση Φεγκρούς με τα πόδια στο β ...)

-Και αν σκόραρε
δεν μπορώ να είμαι σίγουρος
αν -με την προχτεσινή εμφάνιση-
θα μπορούσαμε να σκοράρουμε και εμείς...

-Η πιο κλασσική μας ευκαιρία
είναι εκείνη που ο Κοροβέσης δεν άφησε την μπάλα να βγεί κόρνερ
την γύρισε στην περιοχή
αλλα ο (Τσουκαλάς?? ) δεν θυμάμαι
δεν μπόρεσε να σουτάρει...

-Αυτή ήταν η πιο καλή μας φάση...

-Απο κει και πέρα,
εύλογη ήταν η αγανακτισμένη απορία μας
όταν μάθαμε εντός γηπέδου
οτι ο Τόμας δεν θα αγωνιστεί λόγω ίωσης...

-Ο ΠΑΣ δεν μπόρεσε ποτέ να ελέγξει το κέντρο...
-Ο Γιάκος δεν ανταπεξήλθε στον ρόλο που του ανατέθηκε
-Ο Ίλιτς , απελπιστικά αβοήθητος,
δεν μπόρεσε να αποκομίσει όφελος απο μια ασίστ  ή απο ένα καλό σούτ προς την εστία του Πάνθρακα

-Τα χαφ (Κοροβέσης-Γεωργίου) σε χαμηλές πτήσεις
και έτσι
η ισοπαλία φάνταζε το πιο επικρατέστερο αποτέλεσμα
-με τις ευχές όλων μας να μην δεχτούμε κανα γκόλ-...

-Αν τις (2 καλές) ευκαιρίες του Πανθρακικού , τις είχε ο ΠΑΣ
θα είχαμε λίγο πιο έντονο το αίσθημα της σκασίλας...

-Άρα θεωρώ τον Πανθρακικό πιο σκασμένο απο εμάς
ακριβώς επειδή βρέθηκε πιο κοντά στο γκόλ...

-Αν και μετα το 60' το γήπεδο γύρισε ελαφρώς προς το Παλλάδιο
δεν καταφέραμε να δημιουργήσουμε την κλασσική ευκαιρία
με την ακριβή έννοια της λέξης...

-Ο κόσμος προσπάθησε να εμψυχώσει τους πάικτες
αλλα δυστυχώς δεν σκοράραμε...

-Όχι καλή εμφάνιση για τον ΠΑΣ
και θεωρώ
οτι ο ΠΑΣ δεν δικαιούταν την νίκη περισσότερο απο τον αντίπαλο...

-Και εδώ εξηγούμαι
πιστεύω οτι -βασει ευκαιριών που έγιναν και βάσει εμφανισης ΠΑΣ-
αν ο Παπαδόπουλος εκεί ευστοχούσε
ο ΠΑΣ, δύσκολα θα κατάφερνε να ισοφαρίσει...

-Περίμενα βοήθειες απο τον πάγκο (πχ τον Νικλητσιώτη να μπεί πιο γρήγορα)
αλλα εγώ δεν είμαι προπονητής και δεν ξέρω , ούτε υποδείξεις  κάνω...

-Τα περι Ευρώπης
θεωρώ οτι εδώ που φτάσαμε μπορούμε να καταταχθούμε 5οι
(αν κερδίζαμε χτές αποκτούσαμε σοβαρό πλεονέκτημα)
αλλα αυτό οφείλεται επιπλέον
και στις γκέλες των έτερων μνηστήρων της 5ης θέσης..

-Στραβοπατήσαμε στους Ζωσιμάδες
και είμαστε ακόμα μόνοι 5οι... :joker: ;)

-Στα 2 επόμενα θεωρώ ξεκαθαρίζουν στόχοι και επιθυμίες...


ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Πέναλτι που ζήτησε ο Παπαδόπουλος

-Ας μιλήσουν πρώτα, για την πεναλτάρα-χέρι,
που δεν πήραμε εμείς στην Κομοτηνή
και ενω το σκόρ ήταν 0-3
και μετά θα ασχοληθώ
αν ο Μιχαήλ κάνει πέναλτι στον Παπαδόπουλο...


-Αν θυμόμαστε , το μόνο που ακούστηκε απο κατι Αθλητικές Κυριακές
είναι οτι με το σκόρ στο 0-3, τι πέναλτι να δώσεις...  %-| %-| :stop: :stop:

-Επιλεγμένες κρίσεις, καταντούν αστείες!

-Ακυρωμένο γκόλ Πανθρακικού

-Καθαρό φάουλ στον αμυντικό του ΠΑΣ....και τέλος !

-Φάουλ φυσικά στον Φεγκρούς δεν γίνεται (όπως όλοι νόμισαμε)
αλλα το σφύριγμα όπως σωστά ελέγχθηκε,
ακούστηκε πολύ πρίν γίνει το σούτ....

-Γενικότερα -μετα απο πολύυυ καιρό
θεωρώ την προχτεσινή διαιτησία καλή και χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα...

-Δηλαδή μετά απο πολύ καιρό
δεν ασχοληθήκαμε με τον κόρακα
παρα μόνο με την εμφάνιση της ομάδας μας...

-Λίγο με τον επόπτη της θ10 υπήρξε ενα οφθαλμολογικό πρόβλημα
αφού ανέκοψε και τις 2 ομάδες με ανύπαρκτα οφσάιντ...
=================================================

ΥΓ: Με τον Ταμπάση τι γίνεται ορε Σύνταυροι???
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #186 στις: Δευ 18 Φεβ 2013 23:56 »
Εχει καποιο προβλημα με τα ματια και τους προβολεις.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #187 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 00:04 »
Τελικά, ευκολότερο το να σκοράρεις, από το να προσποιηθείς ότι αστόχησες.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #188 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 03:05 »
:mono:Μερικοι περα απο αγεωγραφιτοι βγαζουν και χολη εκτος και αν εχουν τιποτα προσωπικο  ή απωθημενο !!!!!Πισω ομως απο την ανωνυμια μπορεις να βγαζεις δηλητηριο για τον καθενα .ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΙΚΗ & ΑΛΛΟ ΚΑΚΙΑ & ΧΟΛΗ.Υπάρχει ομως και η ζήλια.(Τα ιαματικα λουτρα ειναι θεραπευτικα για πολλες κατηγοριες ανθρωπων!!!) :pas:

Εκεί που μας χρωστάγανε, μας πήραν και το γάιδαρο.
Κι εσύ κι ο άλλος.

Εκτίθεστε τόσο πολύ μόνοι σας, που ευτυχώς δεν χρειάζεται να καταβάλω καμία προσπάθεια.
Γράφεις "ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΙΚΗ & ΑΛΛΟ ΚΑΚΙΑ & ΧΟΛΗ"¨υπερασπιζόμενος κάποιον του οποίου η μόνη συμμετοχή στο φόρουμ είναι να κράζει τον προπονητή και έναν συγκεκριμένο παίκτη της ομάδας.

Αλήθεια, μη με αναγκάσετε να επανέλθω.


Υ.Γ. Σχετικά με το φόβο έκθεσης και το κρύψιμο πίσω από την ανωνυμία πέτυχες διάνα !
Υ.Γ.2 Όταν μιλάς για 'μένα, το πρέπον και το αντρικό είναι να μου απευθύνεις το λόγο
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #189 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 03:37 »
Σχετικά με το "μην γκρινιάζετε η ομάδα πάει πολύ καλύτερα απ ότι περιμέναμε, τί σκεφτόμασταν στην αρχή του πρωταθλήματος τι όνειρα κάνουμε τώρα" κλπ....


Μισό λεπτό ρε παιδιά.Μπορεί να μήν ξέρω πολλά απο μπάλα αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω τα βασικά.Εκτός απο 3-4 μάτς που μου έρχονται στο μυαλό σε όλα τα υπόλοιπα που είδα την ομάδα η μπάλα ήταν εμετική.Δέν με νοιάζει άν και οι υπόλοιπες ομάδες είναι για τον πούτσο και παίζουν χειρότερα.Εμένα με νοιάζει η δική μου ομάδα.Και απο αυτή βλέπω κυριολεκτικά 1 στις 20 πάσες σωστή.ΠΑΣΕΣ.Δεν περιμένω ούτε σουτάρες στο Γ ούτε θεαματικό ποδόσφαιρο.Περιμένω να γίνονται σωστά έστω οι μισές γαμημένες πάσες.Τόσο δύσκολο είναι; :stop:

Επίσης δεν ξέρω δεν μου κάθονται (πλέον) καλά αυτά τα "αν ήθελες τίτλους κλπ να γινόσουν γαύρος". Όχι θέλω τίτλους, μπλέ τίτλους και 10.000 παγούρια απο πίσω.Και δεν θα σταματήσω να το ονειρεύομαι και να το ζητάω μέχρι να γίνει.Και ούτε θα πανηγυρίζω με την 5η θέση.Ναί θα γευτώ την χαρά του ότι τα καταφέραμε περίφημα (σε συγκομιδή ΟΧΙ σε μπάλα) μετά απο πολλά πολλά χρόνια  και θα ονειρευτώ το επόμενο βήμα, το ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΒΗΜΑ όχι μια καλή θέση κάθε χρόνο κλπ.Μπορεί να σας ακούγεται ουτοπικό εγώ πάντως αλήθεια ονειρεύομαι τίτλο.



Στο β' ημίχρονο όντως η κερκίδα ακουγόταν φωτιά :joker:.
Απελπιστική ωστόσο η προέλευση του κόσμου φέτος...

Άσχετο αλλά επειδή μου σκασε έτσι φλασιά απ τα παλιά, πόσο εκνευριστικό όταν μπαίνει κάποιος να δώσει χέρια και η σκεπαστή δεν σηκώνει!Ποιός να καβλώσει με το γήπεδο όταν ακόμα και αυτοί που πάνε δεν είναι καβλωμένοι αλλά πάνε να περάσουν το κυριακάτικο απόγευμά τους με το καφεδάκι,πασατέμπο και ηρεμία;Άκουσα τουλάχιστον στο τελευταίο μάτς την σκεπαστή να φωνάζει.Κάτι είναι κ αυτό μακάρι να συνεχιστεί έτσι αν και δεν το βλέπω..


Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ είσαι μεγάλη αρρώστεια. Και μια δεκαετία να κάνεις να πάς γήπεδο, όταν περπατάς μόνος σου πάντα σου βγαίνει να σιγοτραγουδήσεις κάποιο σύνθημα...Η ομάδα μας είναι μεγάλη παιδιά... Το συνειδητοποίησα ένα ζεστό απόγευμα στην Κέρκυρα όταν όπου και να γύριζα το κεφάλι μου  έβλεπα μπλέ..Το μόνο που μένει να το συνειδητοποιήσουν ολόκληρα τα γιάννενα ή ακόμα καλύτερα όλη η Ήπειρος.


Π.Α.Σ. απο μικροί - Π.Α.Σ. εἰς τοὺς αἰῶνας τῶν αἰώνων. Ἀμήν...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #190 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 03:49 »
Για μενα υπερβολη το οτι δεν εχουμε παιξει καλα ματς φετος. Εντελως προχειρα στο μυαλο μου εχω το εκτος στην Κομοτηνη το εκτος αρη, το εντος με ΠΑΟΚ,το εντος και εκτος με παναθηναικο κ.α...

 Ειμαστε ντεφορμε σε αποδοση τα τελευταια 3-4 ματς, ευτυχως οχι σε βαθμους.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #191 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 07:53 »
:mono:Μερικοι περα απο αγεωγραφιτοι βγαζουν και χολη εκτος και αν εχουν τιποτα προσωπικο  ή απωθημενο !!!!!Πισω ομως απο την ανωνυμια μπορεις να βγαζεις δηλητηριο για τον καθενα .ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΙΚΗ & ΑΛΛΟ ΚΑΚΙΑ & ΧΟΛΗ.Υπάρχει ομως και η ζήλια.(Τα ιαματικα λουτρα ειναι θεραπευτικα για πολλες κατηγοριες ανθρωπων!!!) :pas:

Εκεί που μας χρωστάγανε, μας πήραν και το γάιδαρο.
Κι εσύ κι ο άλλος.

Εκτίθεστε τόσο πολύ μόνοι σας, που ευτυχώς δεν χρειάζεται να καταβάλω καμία προσπάθεια.
Γράφεις "ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΙΚΗ & ΑΛΛΟ ΚΑΚΙΑ & ΧΟΛΗ"¨υπερασπιζόμενος κάποιον του οποίου η μόνη συμμετοχή στο φόρουμ είναι να κράζει τον προπονητή και έναν συγκεκριμένο παίκτη της ομάδας.

Αλήθεια, μη με αναγκάσετε να επανέλθω.Δεν υπερασπιζομαι κανέναν απλά χωρίς να βγάζω κακιά για κανέναν λέω την άποψη μου .Και αν διαβάσεις τα σχόλια μου που έκανα πάνω σ αυτά που έγραφε δεν βγάζω χολή για κανένα που είναι στην ομάδα Μας πόσο μάλλον απο ότι καταλαβαίνω ότι υπόνοιες για κάποιον που δεν είναι κάν εδώ και τυγχάνει να τον παρακολουθω ποδοσφαιρικά απο μικρό παιδί μια που είχα και εγω γιο στην ηλικία του και παίζαμε αντίπαλοι πολλες φορές .Μου είχε κάνει τόση εντύπωση που όπως σου είπα απο ενδιαφέρων τον παρακολουθούσα (άσχετα αν ο δικός μου γιος δεν ασχολήθηκε μετά με την μπάλα)Πιστευω να κατάλαβες κάποια πράγματα .....κανε κριτική  και μόνο αυτο


Υ.Γ. Σχετικά με το φόβο έκθεσης και το κρύψιμο πίσω από την ανωνυμία πέτυχες διάνα !
Υ.Γ.2 Όταν μιλάς για 'μένα, το πρέπον και το αντρικό είναι να μου απευθύνεις το λόγο
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος Panapas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #192 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 08:23 »
Φιλε Decelver για να μην παρεξηγηθώ παρακολουθω την πορεία και άλλων παιδιών εκείνων των χρόνων όπως του Ανδρουτσου,του Πάνου  , του Λωτα,Γιακου κλπ(ηλικιακά +_2 έτη).Επισης εχω παρακολουθήσει πολλες προπονήσεις του Πας και σχεδόν όλη την προετοιμασία του  φυσικα δεν λέω για τους αγώνες στο πρωτάθλημα .Οπως επίσης παρακολουθω τους νέους κ-20 (στα εντός έδρας παιχνίδια τους).
Οτι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #193 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 08:48 »
Ψηφίζω ναι σε όλα, εκτός ... 2- 3 παρα-γράφους που υπονούν αναδίπλωση του ΠΑΣ.
Προσοχή στο όνειρο κυκλοφορούν εφιάλτες από γνωστά ορμητήρια.

Για τις επόμενες Αγωνιστικές έχετε υπόψη ότι, τα κωλαράκια για χάιδεμα και τα γιαταγάνια για ακόνισμα … μην επιτρέψουμε άλλες χειραψίες και πανθρακικά οξέα στα στομάχια μας.

Όσο για το φιρμάνι ΕΕΑ/SL αποκατάστασης των γηπεδικών υποδομών ... είναι θλιβερό να επαναπροτάσσεται  το γνωστό επειχείρημα  «αναζήτηση έδρας».
Είναι προσβολή για τον ΑΓΙΑΞ της ΗΠΕΙΡΟΥ να ρεζιλεύεται στον 21ο αιώνα για τον αγωνιστικό του χώρο … πως αλλιώς για το να καταλάβουμε???
Τι θα πει να μη αναγκαστούμε μα πάμε αλλού ... ΠΑΣ καλά ρε???
Θα πάμε στο γήπεδο "πακέτοι" ξεπαλέτοι μέχρι 30ης, αλλά τα λεφτά για τις υποδομές.

Η τοπική πολιτική ηγεσία έχει τον πρώτο λόγο και ο κ. Χριστοβασίλης το μερίδιο.
Τέρμα οι πλάκες με το "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 19 Φεβ 2013 08:51 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #194 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 09:05 »
Ο Φεβρουάριος είναι παραδοσιακά ο χειρότερος μήνας της ομάδας εδώ και χρόνια, λόγω των πολυ καλών γηπέδων που προετοιμάζεται η ομάδα και τισ πολύ καλές καιρικές συνθήκες που επικρατούν στην περιοχή. Φέτος το Φλεβάρη όμως είμαστε αήττητοι και με 1 γκολ παθητικό. Μόνο μπράβο αξίζει σ'αυτά τα παιδιά... Ελπίζω του χρόνου να έχουμε γήπεδα(για προπόνηση) για να μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στις τρείς διοργανώσεις που θα παίξουμε.

Αποσυνδεδεμένος psitakos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #195 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 11:20 »
Deceiver οι απόψεις μου αφορούν τον συνολικό τρόπο με τον οποίο διαχειρίζεται το υλικό ο mourinio και όχι αυτό το πολύ συγκεκριμένο που δηλώνεις, μην μπερδεύεσαι.
ΑΠΕΙΡΟΣ θα πρέπει να σε προβληματίσει λίγο το λεξλόγιό σου, πήγαινε σε κανένα σχολείο, κάνε κανένα ιδιαίτερο ή διάβασε κανένα βιβλίο αγόρι μου, θα σε βοηθήσει να εκφράζεσαι σωστά.

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #196 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 13:05 »
Σχετικά με το "μην γκρινιάζετε η ομάδα πάει πολύ καλύτερα απ ότι περιμέναμε, τί σκεφτόμασταν στην αρχή του πρωταθλήματος τι όνειρα κάνουμε τώρα" κλπ....


Μισό λεπτό ρε παιδιά.Μπορεί να μήν ξέρω πολλά απο μπάλα αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω τα βασικά.Εκτός απο 3-4 μάτς που μου έρχονται στο μυαλό σε όλα τα υπόλοιπα που είδα την ομάδα η μπάλα ήταν εμετική.Δέν με νοιάζει άν και οι υπόλοιπες ομάδες είναι για τον πούτσο και παίζουν χειρότερα.Εμένα με νοιάζει η δική μου ομάδα.Και απο αυτή βλέπω κυριολεκτικά 1 στις 20 πάσες σωστή.ΠΑΣΕΣ.Δεν περιμένω ούτε σουτάρες στο Γ ούτε θεαματικό ποδόσφαιρο.Περιμένω να γίνονται σωστά έστω οι μισές γαμημένες πάσες.Τόσο δύσκολο είναι; :stop:

Επίσης δεν ξέρω δεν μου κάθονται (πλέον) καλά αυτά τα "αν ήθελες τίτλους κλπ να γινόσουν γαύρος". Όχι θέλω τίτλους, μπλέ τίτλους και 10.000 παγούρια απο πίσω.Και δεν θα σταματήσω να το ονειρεύομαι και να το ζητάω μέχρι να γίνει.Και ούτε θα πανηγυρίζω με την 5η θέση.Ναί θα γευτώ την χαρά του ότι τα καταφέραμε περίφημα (σε συγκομιδή ΟΧΙ σε μπάλα) μετά απο πολλά πολλά χρόνια  και θα ονειρευτώ το επόμενο βήμα, το ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΒΗΜΑ όχι μια καλή θέση κάθε χρόνο κλπ.Μπορεί να σας ακούγεται ουτοπικό εγώ πάντως αλήθεια ονειρεύομαι τίτλο.



Στο β' ημίχρονο όντως η κερκίδα ακουγόταν φωτιά :joker:.
Απελπιστική ωστόσο η προέλευση του κόσμου φέτος...

Άσχετο αλλά επειδή μου σκασε έτσι φλασιά απ τα παλιά, πόσο εκνευριστικό όταν μπαίνει κάποιος να δώσει χέρια και η σκεπαστή δεν σηκώνει!Ποιός να καβλώσει με το γήπεδο όταν ακόμα και αυτοί που πάνε δεν είναι καβλωμένοι αλλά πάνε να περάσουν το κυριακάτικο απόγευμά τους με το καφεδάκι,πασατέμπο και ηρεμία;Άκουσα τουλάχιστον στο τελευταίο μάτς την σκεπαστή να φωνάζει.Κάτι είναι κ αυτό μακάρι να συνεχιστεί έτσι αν και δεν το βλέπω..


Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ είσαι μεγάλη αρρώστεια. Και μια δεκαετία να κάνεις να πάς γήπεδο, όταν περπατάς μόνος σου πάντα σου βγαίνει να σιγοτραγουδήσεις κάποιο σύνθημα...Η ομάδα μας είναι μεγάλη παιδιά... Το συνειδητοποίησα ένα ζεστό απόγευμα στην Κέρκυρα όταν όπου και να γύριζα το κεφάλι μου  έβλεπα μπλέ..Το μόνο που μένει να το συνειδητοποιήσουν ολόκληρα τα γιάννενα ή ακόμα καλύτερα όλη η Ήπειρος.


Π.Α.Σ. απο μικροί - Π.Α.Σ. εἰς τοὺς αἰῶνας τῶν αἰώνων. Ἀμήν...

Στο αγωνιστικο σκελος εισαι λαθος...τελοσπαντων αποψη σου...
Σε ολα τα υπολοιπα Χ1966 Χ 1966....

Συμφωνω απολυτα ...δεν αρκει πλεον η καλη πορεια σε ενα πρωταθλημα που ειναι για τα σκυλια...εδω που φτασαμε ευρωπη εμεις η κανεις...
Κυπελλο εμεις η κανεις....



Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #197 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 13:10 »
Πάντως , σκεφτόμουνα και πάλι το ''φαινόμενο Ταμπάσης '' . Με κάθε σεβασμό στον άνθρωπο-επαγγελματία , αδυνατώ να καταλάβω το πως κάποιος που έχει πρόβλημα στην όραση , οι φακοί του δεν του επιτρέπουν να προσφέρει στην ομάδα του σε καταστάσεις βροχής , λάσπης , ''κόντρα ήλιου'' κλπ , το πρόβλημά του τον έχει οδηγήσει στο να κάνει απίστευτα λάθη ,πχ από το γκολ από 40 μέτρα στο Διαγόρας ( ή Ηλυσιακός ?) -οφη , μέχρι και ''εχθές'' ,ως Τερματοφύλακας ( πέραν του προβλήματος ) δεν έχει δείξει κατά την γνώμη μου απολύτως τίποτε έως τώρα , και παρ'όλα αυτά να συνεχίζουν να τον εμπιστεύονται και να του δίνουν φανέλλα σε Ομάδα Α Εθνικής ! Προφανώς οι άλλοι 2 τερματοφύλακες που υπάρχουν στο ρόστερ μας  έχουν μαρουλόφυλλα αντί για ...χέρια ??? Αλήθεια , τους έχει δει κανείς ? Υπάρχει κανείς που να έχει γνώμη για τους άλλους 2 ?

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #198 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 13:18 »


Δεν το ψάχνει λίγο έτσι?

ή έτσι 8)

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.727
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανθρακικός
« Απάντηση #199 στις: Τρι 19 Φεβ 2013 13:57 »
Παράθεση
Μισό λεπτό ρε παιδιά.Μπορεί να μήν ξέρω πολλά απο μπάλα αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω τα βασικά.Εκτός απο 3-4 μάτς που μου έρχονται στο μυαλό σε όλα τα υπόλοιπα που είδα την ομάδα η μπάλα ήταν εμετική.

απαντω εγω γιατι εγω εγραψα ατο που ανεφερες πιο πανω...............ηταν εμετικη η μπαλα εκτοσ 4-5 αγωνων....μαλιστα........ανταπαντω λοιπον πως εμετικη ηταν 4-5 αγωνες της ομαδας κυριως στην αρχη του πρωταθληματος............

αμα δεν σου αρεσε μεσα στο βαζελο.....η στη βεροια μεχρι να φαμε το γκολ που αρχισαν τις καθυστερησεις....η μεσα στον πανθρακικο....εγω θα βαλω και λιγο ξανθη....και οχι κακος με οφη....η στην κερκυρα....η με αρη .....ενταξ μετα παω πασο...........και στους υπολοιπους αγωνες εκτος 4-5 σταθηκε επαξια και μπορουσε και νικη..............

οταν ομως θεωρεις καποιες καλες εμφανισεις με καποιες ομαδες που ειναι για τον π.....ο.....και δεν βλεπεις πως εσυ ξεκινησες για τον που...ο απο τον ιουνη....ε τοτε ρε αδελφε για τα αυτονοητα δεν μπορουμε να πεισουμε....και δεν θελουμε κιολας.........

αν εσενα σε νοιαζει μονο η δικη σου ομαδα ετσι κατα πως το θετεις(δηλαδη  κοιταω τα χαλια μονο των αλλων αλλα και τα δικα μου....βλεπε αδειοδοτηση...ψυχολογια φιλαθλων το καλοκαιρι...μη παραμονη αγγελου...μη μεταγραφες κτλ κτλ κτλ δεν τα κοιταω) τοτε μωρ αδερφε μου να πηγαινεις μονο στα εσωτερικα διπλα και τις προπονησεις

εδω κοιταμε το ΟΛΟ..........
δεν ειν ετς τα πραγματα.........ναι.....χαλιας αυτος...αλλα χαλιας και συ(προυποθεσεις εννοω)...........
απλως εσυ τις χαλια προυποθεσεις ....ανελπιστως......τις αλλαξες........μπορουσαν κι αλλοι να το κανους ας τοκαναν........οποτε τον για τον που....ο οι αλλοι δεν νομιζω ναχει "νομικη ισχυ" πουλεγε και ο "σχωρεμενος" για καποιους..."ασυγχωρητος" για αλλους.........
'

.