Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
0 (0%)
0-1
12 (23.5%)
1-2
4 (7.8%)
0-0
8 (15.7%)
1-1
13 (25.5%)
2-2
1 (2%)
2-0
5 (9.8%)
1-0
1 (2%)
2-1
1 (2%)
άλλο?
6 (11.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 51

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 24 Φεβ 2013 09:58

Αποστολέας Θέμα: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 26695 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 19:11 »
Παράθεση
8)Βιλα:Bρε Βιλα αγορι μου,οταν δινεις πασα κανεις κινηση για να βγεις μπροστα η ξαναβοηθας το συμπαιχτη σου στην πασα,το μονο που εκανε ηταν να κρυβονταν πισω απο τους αμυντικους του Ατρομητου....αχ βρε βιλα

χωρίς παρεξήγηση, αλλά έχεις κράξει σχεδόν τους πάντες και στον βίλα(το απόλυτο μηδενικό) λες αγόρι μου, πασά μου, αχ βρε βίλα κλπ.

Με τον ΠΑΣ είσαι ή με τον βίλα;
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 19:25 »
Γύρισα σπίτι προβληματισμενο-χαρούμενος!
Το πτωχό πλην τίμιο περιστέρι μας άλλαξε τα φώτα... αλλά εμείς είχαμε αστέρι!
Βέβαια οποιαδήποτε ομάδα έπαιζε χωρίς 5 βασικά στελέχη της, κάπως έτσι θα έπαιζε.
Μόλις μπήκε ο Ντεβ και ο Φωτάρας τους αντραλέψαμαν και τς φοβίσαμαν. Το Χ ήρθε εύκολα στα τελευταία 15 λεπτά.
Με φοβίζει η μεγάλη πτώση του πουλέν μου (Κοροβέσης), θέλει υπερεπειγόντως ανάσες.

Το χταπόδι (ο ξανθομέλαψος) σήμερα έκανε συγκλονιστικό παιχνίδι, έκοψε τα πάντα... 2-3 λάθη έκανε, αλλά έκοψε και μοίρασε πολύ πράγμα.
Ο Ταμπάσης με σοβαρότατα λάθη, αλλά έσωσε την παρτίδα με 3 φοβερές αποκρούσεις.
Κολοβέτσιος κακός, Οικονόμου καλύτερος και καλύτερος όλων των αμυντικών,  ο Τάσαρος. Μορφή λέμε!
Τίποτε άλλο. Αααα ο κόσμος! Στο ύψος του (350-400 άτομα), αλλά καμμία σχέση με το κοντινό παρελθόν (Ριζούπολες, Καισαριανές κλπ). Άλλες εποχές θα μου πείς και είμαι διατεθειμένος να το δεχτώ!

Και πολλά ωραία κορίτσια είδα!!!
Άμα δεν χάσαμαν σήμερα, πότε θα χάσουμε ρε πούσ.η μου; Α;
Τι μούπε ένας διπλανός μ', ξέρει κανείς αν αλθεβ, ο 5ος παίρνει 500.000 ευρώπουλα;
Αν είναι αλήθεια...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 19:33 »
Παράθεση
8)Βιλα:Bρε Βιλα αγορι μου,οταν δινεις πασα κανεις κινηση για να βγεις μπροστα η ξαναβοηθας το συμπαιχτη σου στην πασα,το μονο που εκανε ηταν να κρυβονταν πισω απο τους αμυντικους του Ατρομητου....αχ βρε βιλα

χωρίς παρεξήγηση, αλλά έχεις κράξει σχεδόν τους πάντες και στον βίλα(το απόλυτο μηδενικό) λες αγόρι μου, πασά μου, αχ βρε βίλα κλπ.

Με τον ΠΑΣ είσαι ή με τον βίλα;



Σαφως και ειναι κατσαδα προς τον Βιλα γιατι δυο τρεις φορες μπορουσε να βγει μπροστα αλλα δεν,τωρα εσυ πως το βλεπεις αλλιως τι να σ πω?

Ισως δεν σε πειραζει ως ποδοσφαιριστη εσενα ο Βιλα αλλα σαν κατι αλλο
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 19:49 »
Τελικά δεν έπεσε μετεωρίτης στο Μαραθώνα και ήρθε το 0-0, έστω και με πολύ δόση τύχης.
ΟΜΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 0-0 ΜΕ ΤΥΧΗ, ΠΑΡΑ ΚΑΛΉ ΕΜΦΑΝΙΙΣΗ ΚΑΙ ΗΤΤΑ!!

Στα γρήγορα από όσα είδα στη tv.

-Ταμπάσης για μένα ο κορυφαίος, μετά ο Τασοπάντος
-Πρώτη φορά φέτος υστέρησε τόσο ο Κολοβέτσιος, ο Μάντζιος τον εξέθεσε πολλάκις.
-Κι όμως αν ο Βοσκός είχε δώσει το πεναλτάκι θα παίρναμε το 3ποντο. Το αξίζαμε;; ΟΧΙ, αλλά κι εδώ μέσα π.χ. ο νιόνιος το άξιζε που μας το κλεψε;;;

Πάμε για 4 πόντους στα 2 επόμενα παιγνίδια και μετά όλα γίνονται

Την Τετάρτη  κρατάμε το 0 πίσω και ότι γίνει μπροστά καλοδεχούμενο.

Κόλαση η ουρά. Βλέπω το όριο για τον 2ο που θα πέσει να φτάνει τους 33!! Καλά αν πάρει 2πλο ο Αρούλης .. δεν το συζητώ.

Μπορεί να φαίνεται ότι ο βάζελος πλησιάζει, αλλά την Κυριακή με την κούλα θα είναι ντέρμπυ παραμονής. Ήθελαν και play offs τα χανουμάκια!!!

ΥΓ. Μην τα βλέπετε όλα στημένα. Κάποιος έγραψε αν ο ΧΒ θα πουλά αγώνες. ΝΑΙ θα δώσει το ματς στο γαύρο για να κάνει το νταμπλ, και στη Τρίπολη για να σιγουρέψει τα play offs. ΕΛΕΟΣ!!!



Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #104 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 19:58 »
Παράθεση
Πάμε για 4 πόντους στα 2 επόμενα παιγνίδια και μετά όλα γίνονται

Με 4 βαθμούς στα επόμενα 2 ματς εγώ πάω να πάρω προσφορές απ' τα ταξιδιωτικά.

Παράθεση
Την Τετάρτη  κρατάμε το 0 πίσω και ότι γίνει μπροστά καλοδεχούμενο.

Νίκη με μισό-0.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #105 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 20:11 »
Χωρίς τύχη δεν ΠΑΣ πουθενά...
Χωρίς 5 βασικούς ΠΑΣ για Ευρώπη...
Τυχερός μέσα στην ατυχία του(βλ ελλείψεις με όλες τις πιθανές αιτίες) ο ΠΑΣ παλεύει όλα τα παιγνίδια σπάει όλα τα ρεκόρ κ μας έχει όλη τη χρονιά στην πρίζα.
Εκεί που πολλά πράγματα στη ζωή μας, πάνε όχι όπως τα θέλαμε έχουμε τον ΠΑΣ να μας χαρίζει χαμόγελο κ να κρατά το ενδιαφέρον μας.
Στα πρώτα 15 λεπτά θα μπορούσαμε να χάσουμε το ματς κ να τελειώσουν όλα, από κει κ μετά όμως που ισορροπήσαμε δεν απειληθήκαμε ιδιαίτερα,αν εξαιρέσουμε 2-3 τυχερά σούτ του ατρόμητα που κόντραραν κ μαζί με τον ευνοικό άνεμο πήραν πορεία προς τα δίχτυα,αλλά στο ποδόσφαιρο υπάρχει κ η θέση του τερματοφύλακα εκτός κ αν οι δημοσιογράφοι που παίρνουν επίδομα εγκεφαλικής αναπηρίας απ τον σπανό δεν το υπολογίζουν αυτό κ θα ήθελαν να παίξουμε χωρίς τερματοφύλακα με το τέρμα κενό.
Φυσιολογικό ήταν να μην έχουμε ανάλογη εμφάνιση πχ όπως στο βικελίδης...όταν υπάρχουν τόσες βασικές ελλείψεις.
Ο ατρόμητας είχε κ άλλη μια 11άδα να βάλει,αλλά αν του έλειπε ο χατζηαρχίδης θα σκούζαν όλοι για τις τεράστιες ελλείψεις του...για τον ΠΑΣ η κριτική πάντα είναι αυστηρή αλλά αυτά έχουν οι μεγάλες ομάδες οπότε ας μείνουμε εκεί,μαθημένοι είμαστε σ αυτά.
Βέβαια δεν ξέρω γιατί όταν κάποιος έχει δοκάρια δεν πρέπει να του σφυρίζεις κατά του πέναλτυ...η τύχη δεν συμβαδίζει πάντα με τη δικαιοσύνη...άλλο τύχη κ άλλο δικαιοσύνη... ;)
Πρέπει πάντως με τη επιστροφή παικτών να τα δώσουμε όλα κ να δείξουμε τα καλά μας στοιχεία ως ομάδα γιατί η τύχη σήμερα είναι αύριο δεν είναι...υπάρχει κούραση ξέρω αλλά τώρα μπήκαμε σε τριπάκι Ευρώπης. ;)
Τυχερός ο ΠΑΣ λοιπόν αλλά ΣΕΒΑΣΜΟΣ σ αυτή την ομάδα που έχει υπερβεί τα όρια της όπου κ να αγωνίζεται.
Ο κόσμος το καταλαβαίνει κ γι αυτό αποθεώνει τον προπονητή κ τους παίκτες μας κάθε φορά εντός κ εκτός έδρας.
Ιδού
Αποθέωση του ΠΑΣ και στο Περιστέρι...mike71

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #106 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 20:18 »
Mvp ο Ταμπάσης και η κολοφαρδία του
Βεβαια, εκανε και δυο τρεις επεμβασεις οταν σιγουρευτηκε, και ανεκτησε αυτοπεποιθηση.
Ετσι ειναι
Ο παικτης πρεπει να παιζει.

Κατα τα αλλα πρωτη φορα που καταλαβαινω οτι αποκτουμε μεταλλο σαν ομάδα και γινομαστε τελειως κυνικοι
Εδω ειμαστε, ελατε αν μπορειτε να μας κερδισετε!!!

Ευρωπη ρε!!! :mono:


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #107 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 20:30 »
...το ποδοσφαιρικό θαύμα του Χριστόπουλου, των παικτών κ των συνεργατών του.



 :flag:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #108 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 21:02 »
Χωριατάκια, αμα σας έλεγαν πριν λίγο καιρό (ή λίγα χρόνια) ότι θα ήμασταν 5 αγωνες αήττητοι στην Α εθνική περνώντας από Λειβαδια, Νέα Σμύρνη και Ατρόμητο θα το μουσκεύατε το βρακάκι σας

"Τα παιδιά σε κάθε αγώνα κάνουν ΠΟΛΕΜΟ"


 :mono:
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.223
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #109 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 21:40 »
Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι αν ειχαμε κερδισει με πανθρακικο και χαναμε σημερα θα ειχαμε 1 βαθμο παραπανω
Οι πολλες ισοπαλιες δεν οδηγουνε πουθενα πρεπει να κερδιζεις και κανενα ματς
Και μπορει να αυτοκτονησε η λειβαδια εδω και ενα μηνα αλλα θα αυτοκτονησουνε ολοι για να βγουμε εμεις ευρωπη?
Θα μου πεις ετσι οπως μας παει ενα μηνα τωρα γιατι οχι?
Αλλα πρεπει να παιξουμε καπως καλυτερα απο εδω και περα γιατι θελουμε τουλαχιστον 3 νικες
Και πιστευω οτι την τριπολη την εχουμε για πλακα αν ειμαστε σοβαροι
Οριο 5ης θεσης 42-43 βαθμοι οριο παραμονης 32-33


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #110 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 22:10 »
Αλλος εχει το ονομα και αλλος την χαρη μου φαινεται :P


http://youtu.be/QtNj4mZauLM
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #111 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 22:19 »
Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι αν ειχαμε κερδισει με πανθρακικο και χαναμε σημερα θα ειχαμε 1 βαθμο παραπανω
Οι πολλες ισοπαλιες δεν οδηγουνε πουθενα πρεπει να κερδιζεις και κανενα ματς

Συμφωνώ, αλλά αν τα δούμε έτσι, τότε ας φέρναμε με τον Πανιώνιο 1 – 1 και  νίκη με Πανθρακικό 1 - 0 και αν με τον Ατρόμητα ήττα 0 – 1 … 32 βαθμοί.
Μέσα είμαστε αφεντικά … μαγκιά να σΠΑΣ  τις παραδόσεις  έξω , έστω και στο Χ.
Η Τρίπολη θα μας αποθεώσει  … και  2πλό ο Πανόπουλος.

Ο  χαμούρης … τελευταία, τελευταία, δεν το ξανακάνω, εντάξει, εντάξει … μπρατσέτα της Γλυφάδας.
Ο Μάτζιος, ο γεννίτσαρος του Περιστερίου περίμενε τον ΠΑΣ να σκοράρει … ο παπάρας.

Ο Ντεβινσέντης  αλλαγή  χωρίς ιδιαίτερη αλλαγή (είχε ανεβεί η ομάδα), καρδαμώνει το «χαϊβανάκι»  για τα Κύπελλα.
Αν απομονώσεις  1 παίχτη μέσα στα  15΄΄  μιας φάσης  όπου έκανε 1 λάθος και τον βγάλεις άχρηστο, τότε δεν είδες ολόκληρο το ματς και καλά θα είναι να το κόψεις το χόμπι αυτό …

Μια χαρά λακωνικά τα είπε ο Κόουτς και οι κερκίδα μας.
... Είχε και ωραία κορίτσια … τρομάρα σου. :P
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #112 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 22:42 »
Κι όμως ο Νικολά ήταν διαβασμένος.

Δύσκολα αλλάζαμε πάσες, ενώ όταν είχαμε την μπάλα πίεζαν σε όλο το γήπεδο με ΟΛΟΥΣ τους παίκτες τους, ειδικά κέντρο δεν περνούσε τίποτα.

Η ομάδα χωρίς να παίζει ιδιαίτερη μπάλα στα τελευταία 4 ματς είναι αήττητη και έχει μαζέψει 6 βαθμούς σε δύσκολες έδρες και με κακές προϊστορίες. Ας θυμηθούμε πως μόνο στη Β τα κάναμε αυτά.

Καλή τύχη στον Ατρόμητο, Καλύτερη σε μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 24 Φεβ 2013 22:49 από bulux »
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #113 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:02 »
Τύχη βουνό σήμερα , ο Ταμπασης και δοκάρια του μας κράτησαν όρθιους στο περιστέρι , απ το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό μας είχαν πάρει παραμάζωμα , δοκάρια 3 τον αριθμό , αποκρούσεις εξ επαφής , αποκρούσεις πάνω στη γραμμή , απίστευτη κατηφόρα το γήπεδο ............ κι όμως δεν χάσαμε ίσως η παναγία το γύρισε τόσο πολύ το κουμπί πέρυσι που το χάλασε στο τέλος (όπως είπε ένας φίλος )
Αυτός ο περίφημος νόμος του ποδοσφαίρου δεν εφαρμόστηκε , βεβαία βοήθησε λίγο και ο κόρακας με την πεναλτάρα που δεν είδε αλλά μετά από 20 τελικές δεν έχεις τα μούτρα να γκρινιάξεις !

Παράθεση
Χωριατάκια, αμα σας έλεγαν πριν λίγο καιρό (ή λίγα χρόνια) ότι θα ήμασταν 5 αγωνες αήττητοι στην Α εθνική περνώντας από Λειβαδια, Νέα Σμύρνη και Ατρόμητο θα το μουσκεύατε το βρακάκι σας

θα το μουσκεύαμε  και θα το γεμίζαμε και η ατμόσφαιρα θα ήταν αποπνικτική , αρκεί να δει κανείς το ροστερ του Ατρομήτου
Ιγκλεσιας-Εμπστα'ιν-Μπριτο-Σκονδρας-Ταυλαριδης-Μαντζιος ενώ πάγκο ήταν  οι Ναπολεονι - Ουντοζι - Γκαρσια - Σουμπινιο
και η ομάδα μας ξεκίνησε χωρίς Ντε βινσεντι Γεωργιου ενώ εκτός ήταν οι Λιλα Τζιμοπουλος Φεγκρους !! τρέλα

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ανίκητο  Μπάμπη Ταμπαση , στον συγκλονιστικό Πολ Κε'ιτα , στα οριζόντια και κάθετα δοκάρια.
Είμαστε στην 5η θέση με μαξιλαράκι 3 βαθμών παίζουμε τη Κυριακή με τη δεύτερη καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος
Είμαστε στους 8 του κυπέλλου με αγώνα την Τετάρτη (ολυμπιακός)
Είμαστε αήττητοι για 5ο παιχνίδι
Μας κυνηγάει ο βάζελος και δεν μπορεί να μας πιάσει
Μας έχετε κάνει όλες τις Δευτέρες αργίες

Είστε ήρωες       

ΥΓ
Παράθεση
Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι αν ειχαμε κερδισει με πανθρακικο και χαναμε σημερα θα ειχαμε 1 βαθμο παραπανω
Οι πολλες ισοπαλιες δεν οδηγουνε πουθενα πρεπει να κερδιζεις και κανενα ματς

Πιο κοντά ήταν η ήττα στο συγκεκριμένο παιχνίδι παρά η ισοπαλία , σίγουρα θα είχαμε 1 βαθμό παραπάνω έτσι όπως σωστά αναφέρεις αλλά όταν έχεις ξεχάσει τι σημαίνει ήττα , αποκτάς μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση (παιζουμε με 20αρηδες ) , κουράγιο (τα πόδια έχουν βαρύνει ) και μπορείς να διεκδικήσεις το κάτι παραπάνω , σκέψου να είχαμε κερδίσει τον πανθρακα και να χάναμε σήμερα 4-0



       


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #114 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:06 »
μπραβο στην ομαδα μπραβο στον ταμπαση, να ειναι η αρχη αυτη η εμφανιση για ακομα καλυτερες.
παντως για μενα δεν υπαρχει κανενα πεναλτυ
 :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #115 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:40 »
Παράθεση
βεβαία βοήθησε λίγο και ο κόρακας με την πεναλτάρα που δεν είδε

Δεν υπαρχει πεναλντυ..τελος...

το χερι στο οποιο βρισκει ειναι αυτο που τοποθετείτε πεφτωντας με πλατυ ο παιχτης...ακουσιο λοιπον...μη λεμε κι οτι θελουμε...

τα ειπε και ο βασιλακης...

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #116 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:46 »
Για εσενα δεν υπαρχει αλλα για τους κανονες του ποδοσφαιρου ειναι . Ασχετα αν εχει προθεση η οχι, πεφτοντας με το χερι του ανακοπτει την πορεια της μπαλας που κατευθυνεται στο τερμα τους και μπορει να καταληξει στα διχτυα. 

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #117 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:47 »
Δεν υπαρχει πεναλτι, το χερι ειναι ακουσιο.

Καποια στιγμη πρεπει να σταματησουν οι ποδοσφαιριστες σε καθε αμφισβητουμενη φαση να αρχίζουν να φωναζουν και να διαμαρτυρονται στο διαιτητη χαονοντας την εξελιξη της φασης.

Αν ειναι ο διαιτητης να το δωσει, θα το κανει απο μονος του.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #118 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:50 »
fadomas με αυτη τη λογικη ο καθενας μπορει να λεει εγω σηκωσα το χερι μου να μη με χτυπησει η μπαλα κλπ κλπ , Lamia fans Αν ειναι ο διαιτητης να το δωσει, θα το κανει απο μονος του.... πιστευω να κανεις πλακα γιατι αν εχεις τυφλη εμπιστοσυνη σε αυτους τους διαιτητες , οκ παω πασο

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #119 στις: Κυρ 24 Φεβ 2013 23:52 »
rusis Εγω λεω οτι αν δεν θελει να το δωσει ας κοπανιεται ο αλλος οσο θελει δεν το δινει. Εμπιστοσυνη δεν τους εχω, παλιοκορακες ειναι...αλλα το συγκεκριμενο δεν το θεωρω πεναλτι.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #120 στις: Δευ 25 Φεβ 2013 00:21 »
Ζλεβς α;

Ενώ Κρανούλα-Αιγινιακός πβλεπς εσυ κάτι γελαδίτσες γύρω-γύρω κοζάρς.

Έλα Αθήνα να ανοίξ ψίχα το ματάκι σ' φίλος!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #121 στις: Δευ 25 Φεβ 2013 00:47 »
Πολυ καλο αποτελεσμα:...κακη εμφανιση που οφειλεται κατα μεγαλο βαθμο και στις πολλες απουσιες...

Περιμενω παιχτες και προπονητης να τα δωσουν ολα τεταρτη και κυριακη για να πανηγυρισουμε 2 μεγαλες νικες...

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...


Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #122 στις: Δευ 25 Φεβ 2013 02:58 »
Δεν υπαρχει πεναλτι, το χερι ειναι ακουσιο.

Σίγουρα ήταν ακούσιο το χέρι αλλά θα μπορούσε να το σφυρίξει πέναλτυ άνετα. Τώρα επειδή το λέει ο Βασιλάκης δεν σημαίνει ότι δεν ήταν πέναλτυ. Η μπάλα είχε πορεία προς το τέρμα. Και καλά έκανε ο δημοσιογράφος και τον ρώτησε 'αν το χέρι γινόταν στη γραμμή του τέρματος θα ήταν πέναλτυ;' κι ο Περικλής απλά χαμογέλασε σαστισμένος λέγοντας ότι ευτυχώς δεν έγινε εκεί και επίσης είπε ότι είναι διαφορετικά γιατί η μπάλα θα πήγαινε στο τέρμα. Εμ το δικό μας σουτ πού πήγαινε; στα περιστέρια; Προς το τέρμα πήγαινε!


Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #123 στις: Δευ 25 Φεβ 2013 07:45 »
Ευτυχώς οι απουσίες και το ψιλοροτεισον που έκανε ο κόουτς πέρασε αναίμακτα. Θετικό αποτέλεσμα .
Για το παιχνίδι τα είπατε όλα και επιτέλους τα χρωστημάρια της τύχης έκαναν την εμφάνισή τους.
Για τον καλύτερο θα διαφωνήσω με πολλούς και εγώ θα πω ότι ο καλύτερος ήταν ο Κειτα γιατι ήταν και ο μοναδικός που κρατούσε το κέντρο με έναν Τσουκαλα δίπλα  του που δεν βλεπόταν (καλά ρε συ μάστορα ούτε μια πάσα της προκοπής;)
Μεγάλο κέρδος για τα επόμενα παιχνίδια και του χρόνου η εμφάνιση του Κειτά. Οσο για τον Πάντο τι να πω;Το παλικάρι αξίζει πάρα πολλά και οσο στους άλλους βαραίνουν τα πόδια αυτος βγάζει νιάτα.
Μπράβο και στον Οικονόμου για ακόμη μια φορά. Ο Ταμπασης αποτελεί γρίφο για μένα και χτές σε δυό περιπτώσεις έβγαλε το "μεροκάματο|".
Ειναι εμφανές οι ο κόουτς προσπαθεί να διαχειριστεί οσο  μπορεί καλύτερα τους παίκτες του για τα συνεχόμενα παιχνίδια που ακολουθούν και κάτι μέσα μου μου λέει οτι θέλει να κυνηγήσει την πρόκριση στο κύπελο περισσότερο απο το να πάει πεντάδα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ατρόμητος - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #124 στις: Δευ 25 Φεβ 2013 09:16 »
Ο Ταμπασης αποτελεί γρίφο για μένα και χτές σε δυό περιπτώσεις έβγαλε το "μεροκάματο|".
Πρόείπα ...   :)
Πάντος, η αλήθεια  είναι πως ο Μπάμπης είναι ωραίος και υπομονετικός.

Οι mvp
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς