Αποστολέας Θέμα: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)  (Αναγνώστηκε 31416 φορές)

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:40 »
Τα σχολια μας εδω.
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #1 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:40 »
Παράθεση
γαμ..το ρε πούστη μου, ανύπαρκτη άμυνα, παίκτες χωρίς πάθος, εκτός ίσως του Σαιτιώτη που προς τιμή του είναι ο μόνος που παλεύει σήμερα. Καταφέραμε να κάνουμε το Λεβαδειακό να φαίνετε σούπερ ομάδα, μπράβο μας!!
Περιττό να πω ότι το αποτέλεσμα αυτό είναι καταδικαστικό για μας.

Παράθεση
ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΡΩΣΑΤΕ ΤΟΝ ΤΑΥΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑ.............

Παράθεση
Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι .... δεν θέλω να πω σε κανέναν τπτ απλά και μόνο ένα στο διάολο όλοι τους και μακριά από την φανέλλα του πας από αύριο το πρωί ..... δεν την αξίζουν αρκετοί από αυτούς που παίζουν γμτ το κερατο μου μλκς ...... αι στο διάολο.......

Καλό σας βράδυ .... δεν υπάρχει περίπτωση να γράψω κάτι άλλο και να τους δώσω και αξία στους αμπαλο

Aυτα οχι μονο να τα γραφετε στα φορουμ πειτε και απευθειας σε αυτους. Ενεργήστε μην μένετε πίσω απ τις οθόνες γιατί άμα δν το κανετε ειστε κοτες ολοι εσεις που λετε να παμε και να παμε .....

Αμα ξερετε εσεις ολοι ( κ δν μενω στα 2 ατομα αυτα που γραφουν εδω μεσα αλλά στην πλειοψηφεια που αυτα θελουν να πουν ) καντε κινηση επιτελους κ μην μενετε στα λογια.

Οσο για αυτους που αγωνιζονται ακομα στο ονομα του ΠΑΣ Γιαννινα θα επρεπε να ντρεπονται και να μην κανουν καν τον κοπω να ερθουν στα Γιαννενα πλην αυτων που αγωνίστηκαν περυσι επαιξαν τελειο ποδοσφαιρο με αγαπη προς τον κοσμο του ΠΑΣ, στο ονομα αυτης της ιστορικης ομαδας, και προς αγαπησαν αυτο που κανανε περυσι.

Οι αλλοι οι τουριστες να μεινουν στην Αθηνα να κοιτουν τα αξιοθεατα εκει εχει μπολικα αρχαια.

Μονο το ονομα αυτης της ομαδας εχει απομείνει κ αυτό φέτος λαβώνετε!!!

Δεν το θελω το κυπελο ρε θελω την ομαδα μου να ειναι καθαρη να παιζει μπαλα και να μενει στην κατηγορια.

Επειδη ολοι απο ποδοσφαιρο ξερουμε προτεινω να μου πει καποιος αμα γινονταν καποιο ματς της περυσινης ομαδας με την τωρινη αυτη ( που ο θεος να την κανει ομαδα) ποσο θα πηγαινε το σκορ


Katakahmena Giannena

ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝΕ ....
Παλαιοτερα τους αρεσε μονο η φωτογραφια της ομαδας και ο τροπος που επαιζε ποδοσφαιρο και ειχε κανει ολη την Ελλαδα να μιλαει για τον Ελλαδικο Αγιαξ, φετος καταντησαμε να ειμαστε τσαρλατανη και να κανουμε χαρουμενους μονο αλλους.

Τους φταιει ο καιρος στα Γιαννενα, συγνωμη κιολας αλλά εκει φταιει ο Χριστοβασιλης ο οποιος δν πληρωσε τον Θεο για να ριξει κανα 2 βροχουλες κ να εχουμε ενα γηπεδο και εγκαταστασεις τζαμι ?
Αμα δεν σας κανει ''αντε γεια σας''


« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:46 από vagge-lakis-buffon »
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #2 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:43 »
Υ.Γ.: Εχασε κ ο Πανθρακας γμτο...δε θαναχουμε κ κανα ενδιαφερον ρε γμτο τωρα για το αν μπορει να μας φτασει...

Θεεικες δηλωσεις Φαραντου με πολυ ΝΙ και ΛΙιι.....ααχχχχχααααααααααα

18 τελικες ειχαμαν....ρε ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #3 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:45 »
Οσο για αυτους που αγωνιζονται ακομα στο ονομα του ΠΑΣ Γιαννινα θα επρεπε να ντρεπονται και να μην κανουν καν τον κοπω να ερθουν στα Γιαννενα πλην αυτων που αγωνίστηκαν περυσι επαιξαν τελειο ποδοσφαιρο με αγαπη προς τον κοσμο του ΠΑΣ, στο ονομα αυτης της ιστορικης ομαδας, και προς αγαπησαν αυτο που κανανε περυσι.

Οι αλλοι οι τουριστες να μεινουν στην Αθηνα να κοιτουν τα αξιοθεατα εκει εχει μπολικα αρχαια.

Αυτό μας έφαγε απο την αρχή της χρονιάς. Οι μεν και οι δε... Κανείς στο απυρόβλητο. Οι παλιοί τι είναι δηλαδή και τους προστατεύουμε;;; Τους ανήκει ο ΠΑΣ λόγω χρησικτησίας...;;;

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #4 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:47 »
Παράθεση
Οποιος ειναι Γιαννενα ας αφησει το φορουμ.. Δραση απο σημερα το βραδυ..

Και εμεις που μαστε αθηνα προλαβαινουμεεεε????
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #5 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:49 »
Σήμερα πέσαμε! Όχι γιατί δεν υπάρχουν άλλες ευκαιρίες αλλά με τέτοιες εμφανίσεις δεν δικαιούσε κάτι άλλο από την Β! Ας ντρέπονται οι παίχτες που αντί να τρώνε σίδερα ξύνουν τ'αρχ@##$ τους! Ευρυχώς που δεν είχαμε καλό γήπεδο γιατί θα έπεφταν οι τεσσάρες από μπαοκ και λοιπούς και δεν θα σταμάταγαν!
Συγχαρητήρια αρχιδάκια(παιχτες)! Αποδείξατε το πόσο άχρηστοι είστε! Να δώ ποίος μαλάκας θα σας πάρει για μεταγραφή!
Ο πρόεδρος, μιας και είπε οτι δεν πρόκειτε να πουλήσει, θα πρέπει να να αρχίσει το ξήλωμα! Για μένα πρέπει να ξεκινήσει από το ΔΣ, όλα τα τριγύρω τσιράκια, όλοι οι γλύφτες, όλο το τεχνικό τιμ, όλοι οι παίχτες! Να κάνει μια ομάδα, από τωρα,   από την αρχή! Να οργανωθεί όπως πρέπει και να μην ακούει ούτε κολακες ούτε συνδέσμους( ο νοών νοείτο)!

Ξήλωμα! Σάρωσέ τα όλα! Μην αφήσεις κανέναν πούστη σε χλωρό κλαρί! Εμάς μας ποδοπάτησαν τα συναισθήματα εσένα σε έκλεψαν! Γαμησέ τα όλα! Αν θελεις να κάνει ομάδα! Αλλιώς κάτσε με αυτούς που έχεις να στα τρώνε και να μας δουλεύουνε!

Ρε πουστάκια ο ΠΑΣ είναι ιδέα! Δεν είστε εσείς! Ο ΠΑΣ στις καρδίες μας δεν πεθαίνει! Έσεις αποδείξατε το πόσο αχρηστοι μαλάκες είστε!
Είμαι σε μεγάλη σύχγηση! Δεν μπορώ να συνεχίσω αν και έχω πάρα πολλά να πώ! Ελάτε ρε μουνόπανα (παιχτες του ΠΑΣ) να παίξετε στο Ζωσιμάδες! Ελάτε αν έχετε αρχίδια!

Αποσυνδεδεμένος ΑΛΕΞ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #6 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:50 »
ΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΡΕ!!! ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ ΜΠΟΡΩ?? ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ... ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΛΕΟΣ.. ΤΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ ΠΕΤΑΞΑΝΕ ΤΟΝ ΠΑΣ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ..!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ...

Αποσυνδεδεμένος stefz

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #7 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:56 »
επίτηδες το κάναν ρε! αφήστε τους άλλος τώρα να τσακώνονται και εμείς να γελάμε!!!! :) :) >:( >:( >:( 

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #8 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 18:59 »
Οποιος ειναι Γιαννενα ας αφησει το φορουμ.. Δραση απο σημερα το βραδυ..
Πείτε ώρα κ πού!!!!!!
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #9 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:01 »
Δεν υπάρχει χώρος για ψυχραιμία και υπομονή.Αιντε γαμηθείτε κωλοπαιδαράκια και λοιποί υπεύθυνοι που ασελγείσατε πάνω στην ιστορική ομάδα του ΠΑΣ.Αι στα τσακίδια. >:(

Αποσυνδεδεμένος stefz

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #10 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:04 »
τι να κάνουμε να κλάψουμε όλοι μαζί?!? Το θέμα είναι να συμμαζέψουμε το μυαλό μας και να δούμε τι σκατά έχει στο κεφάλι του ο χοντρός? Εχει όρεξη να ασχοληθεί η παπάρια?  αν έχει κάτι ας αρχίσει να το δείχνει από τώρα τουλάχιστον να βγεί να πει κάτι... να δούμε πόσο θα έχει το διαρκείας και το εισιτήριο του χρόνου...

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #11 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:04 »
ΦΥΓΕΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕ  ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΠΕΡΙΓΕΛΟ .

Αποσυνδεδεμένος Behos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #12 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:05 »
Ντροπή είναι το μόνο που μπορεί να πει κανείς για σήμερα. Το μόνο καλό είναι ότι έχει ξεκαθαρίσει το πράγμα ότι πέφτουμε και δε χρειάζεται να ταλαιπωρούμαστε.

Από του χρόνου θα πρέπει να αλλάξουν πάρα πολλά πράγματα για να πούμε ότι φτιάχνουμε ομάδα. Κατά την άποψή μου, θα πρέπει να αλλάξουμε και διοίκηση, να βρεθεί ένας επιχειρηματίας που να έχει όρεξη και χρήμα. Έτσι προφανώς δεν γίνεται τίποτα. Φέτος, ο Χριστοβασίλης διέλυσε τον κορμό της καλής περσυνής ομάδας και πήρε 2 μέτριους προπονητές και 13-14 μέτριους παίκτες.

Άντε, όχι άλλη γκρίνια! Να απολαύσουμε τους αγώνες του κυπέλλου και του χρόνου καλή αντάμωση στα αλώνια της Β' Εθνικής (που μάλλον είναι καλύτερα από το χωράφι των Ζωσιμάδων, της Λειβαδιάς και άλλων μεγάλων ποδοσφαιρικών γηπέδων)!

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #13 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:05 »
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 8-1 (25-01-09) (19ή)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (5-1) (15-11-08) (10ή)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΗΛΙΣΙΑΚΟΣ 6-2 (14-9-08) (1η)

PAS GIANNENA - OLYMPIAKOS VOLOY 5 - 2, JAN 2009

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ....
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:19 από torosblasphemy »
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #14 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:13 »
Θα είμαι πολύ συνοπτικός μιά και επαναλαμβάνομαι:
α) σπάνια τα μπινελίκια και οι αντιδράσεις απευθείας στους παίκτες έχουν αποτέλεσμα (πέρα από το ότι δεν θεωρώ ότι είναι στα πλαίσια της δράσης του υγειούς φιλάθλου) Δεν είναι λογικό να κτυπάμε το σαμάρι επειδή δεν γουστάρουμε να κοντραριστούμε με τον γάϊδαρο. (με αυτό δεν σημαίνει ότι επικροτώ την "προσπάθειά" τους )
β) κάποιοι άλλοι υψηλότερα στην ιεραρχία έχουν ευθύνη και δυνατότητα λήψης ή επιρροής στην λήψη αποφάσεων και αυτοί είναι που πρέπει να λογοδοτούν...
γ) οι υπεύθυνοι έχουν ονοματεπώνυμο και δεν είναι μόνο οι προφανείς (πχ τρέχον ιδιοκτήτης) Άλλωστε η τρέχουσα ιδιοκτησία χάνει μέρος της επένδυσής της από την απαξίωση της ομάδας ενώ αυτοί που ανεξάρτητα διοίκησης όλο και κάποιο τηλεμαραθώνιο ή έρανο θα διοργανώσουν στην αναμπουμπούλα πάντα προς όφελος της ΑΜΟ ... Όλη η πόλη (μαζί με τους πολιτικούς άρχοντές της ) έχει σαφέστατη ευθύνη που τους έχει αφήσει ανεξέλεγκτους να ασελγούν πάνω στην ομάδα της  ...   
δ) η ομάδα με εξαίρεση την περυσινή χρονιά γνωρίζει διαδοχικούς υποβιβασμούς ακόμα και όταν στέφεται πρωταθλήτρια στην κατηγορία της ...

Συνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 707
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #15 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:16 »
Ποτε ο ΠΑΣ δεν ηταν τοσο τσιρκο
Εστω και με Χριστηδη το παλευαμε εστω και στην πρωτελευταια αγωνιστικη
Με Κολεμπα,εως τη τελευταια αγωνιστικη
Φετος,τετοια ασελγεια απο Χορηγο,παιχτες και παραδιοικητικους,δεν εχω ξαναδει
ΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΟΛΟΙ
 ΜΠΑΚΑΛΗ.....ΠΟΥΛΑ.........

Αποσυνδεδεμένος pasopoulo

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #16 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:18 »
Σαν δε ντρέπονται, μας ξεφτύλισαν...

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #17 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:19 »
Και απο αυριο ηρεμοι μπορουμε να κατσουμε και να απολαυσουμε το ξεκατινιασμα μεταξυ των μελων της ομαδας.
Ειμαι περιεργος να δω ποιος θα ξεκινησει πρωτος τον πολεμο

Αποσυνδεδεμένος ΑΛΕΞ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #18 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:19 »
ολοι στα μπλοκα!!!! και πρωτος εγω απο τη Πατρα..αυγα θα παρω μαζι μου!!!

Αποσυνδεδεμένος ale7

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Στα υπόγεια είναι η θέα...
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #19 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:38 »
αυγα θα παρω μαζι μου!!!

Παρε κ αλευρι κ λιγο γαλα να φτιακουμε ζμαροπτα...

Αποσυνδεδεμένος pagurasnow

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #20 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:45 »
Ένα μόνο θα πώ! Δεν έπρεπε να φύγει ο Όγιος και ο Ριμόλντι...
Τέλος! Β' Εθνική! Είχαμε πολύ μικρή ομάδα φέτος! Δίκαια η πτώση! Τεράστια ευθύνη η διοίκηση (1-που έφυγε ο Όγιος και ο Ριμόλντι, 2- που δεν έγιναν μεταγραφές το Γενάρη)! Κρίμα!

Αποσυνδεδεμένος Siemprepas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Απ: Λεβαδειακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-1.
« Απάντηση #21 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:49 »
Παράθεση
Ένα μόνο θα πώ! Δεν έπρεπε να φύγει ο Όγιος και ο Ριμόλντι...

+1000

Αποσυνδεδεμένος pagurasnow

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #22 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 19:50 »
Δεν έπρεπε να φύγουν οι Όγιος και Ριμόλντι! Τεράστια ευθύνη στη διοίκηση. Επίσης δεν έκανε μεταγραφές το Γενάρη πέραν του Σίσιτς. Η ομάδα φέτος ήταν πολύ μικρή! Δίκαια η πτώση! Απλά είναι πολύ νωρίς για να έχεις πέσει Β΄! Είναι κρίμα για τους χιλιάδες φιλάθλους που ζούμε και αναπνέουμε όλη τη βδομάδα για αυτή την ομάδα! Τουλάχιστον ζήσαμε και μερικές ωραίες στιγμές (μου έρχεται αμέσως το 2-2 με ολυμπιακό και το 4-0 με παοκ). Τα πάντα για το Κύπελλο για να μην πάει εντελώς χαμένη η χρονιά!

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #23 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 20:06 »
Aς γράψω κι εγώ για το ματσάκι.

ΤΖΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΟΝΤΡΟΛ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΟΥΛΟ.Όλοι για τον πούτσο σήμερα (πρίν ρόβα που όχι ότι έκανε κάτι ιδιαίτερο απλά αξιοπρεπής εμφάνιση)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ ΣΥΡΕ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΤΑΤΟΟ ΓΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΓΑΜΑ ΤΟ...
Μεγάλο παιχνίδι σήμερα, ΤΕΛΙΚΟΣ.Και όπως πάντα η ομάδα μας έκανε ότι έχει συνηθήσει να κάνει στους τελικούς.ΠΙΠΑ.
Προσωπικά σήμερα πήγα να δώ το μάτς με τεράστια αυτοπεποίθηση ότι θα μείνουμε κατηγορία ότι θα έρθει το διπλό ότι θα θα θα.Πήρα τον πούλο και ησύχασα.Γενικά έχω εκνευριστεί απίστευτα αλλά όταν το σκέφτομαι ήρεμος θέτω κάποια ερωτήματα στον εαυτό μου και τρελένομαι όταν συνιδιτοποιώ ποιές είναι οι απαντήσεις (που μου βγαίνουν αυθόρμητα σαν πρώτη σκέψη).Ορίστε λοιπόν :

Πέφτουμε στην Β' και είμαστε εκνευρισμένοι, αυτό είναι γεγονός.Ωστόσο για να είσαι σε μια κατηγορία όπως η Α' πρέπει να πληρείς κάποιες προδιαγραφές έτσι δεν είναι;Έχουμε και λέμε:

ΟΜΑΔΑ : παίχτες επαγγελματίες που δέν πονάνε την φανέλα και δεν σκυλιάζουν για αυτή.Θα μου πείς χαίρω πολύ παντού έτσι είναι.ΝΑΙ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΙ;ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΥΛΟ.ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΕΤΣΙ ΩΡΕ;ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΤΙΣ ΠΑΣΕΣ 0.01 %.ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΕΒΑΖΕΣ 11 ΚΟΥΡΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΖΑΝ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΞΥΠΝΑΚΙΔΕΣ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΠΑΠΑΡΟΚΑΡΑΜΕΛΑ "ΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΘΕΟΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΒΡΙΣΙΔΙΑ" ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑΙ ΠΑΙΔΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΝΕ ΠΑΝΑΓΙΕΣ.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΡΟΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ.ΑΡΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ : Άλλο σίχαμα και αυτό. Δεν δίνεις διαρκείας πέταλο δεν γαμιέται. Κοντέυουν να μας σκοτώσουν ΟΑΚΑ τα αγνά παιδιά, μούγκα εσύ δεν γαμιέται, μας γαμάς ιστορία-ψυχολογία-έδρα τα πάντα γενικά με τον άρη δεν γαμιέται, μεταγραφές 0 δεν γαμιέται....ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΔΡΟΜΟ.....ΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.

ΚΟΣΜΟΣ : Η αγαπημένη μου κατηγορία και αυτή που με ξενερώνει πιο πολύ. Απο πού να αρχίσω και που να τελειώσω. Η μόνη βοήθεια που μπορεί να προσφέρει σε μια ομάδα ο κόσμος πλέον (μιας και έχει χιλιοειπωθεί ότι τα έσοδα απο τα εισητήρια είναι σχετικά λίγα μπροστά σε έσοδα απο τηλεόραση, χορηγούς, πινακίδες κλπ) είναι να φωνάζει. Να δημιουργεί ατμόσφαιρα,να δημιουργεί έδρα. Φέτος αυτό που είδα στα εντός (απο τιβί,βίντεο στο ίντερνετ,κουβέντα με άτομα που ήταν μιας και δεν έτυχε να πάω σε κανένα εντός ) ήταν ΝΕΚΡΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ, ΜΕΤΡΙΑ ΠΑΛΙΑ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΑΠ ΤΑ ΦΤΗΝΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ. ΣΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ, ΞΑΝΘΗ, ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΕ ΛΑΡΙΣΑ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΒΑΔΕΙΕΣ ΚΑΒΑΛΕΣ ΚΛΠ Α' ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;ΟΣΦΠ;ΠΑΟ;ΑΕΚ;ΠΑΟΚ;ΑΡΗ;ΗΡΑΚΛΗ;ΑΕΛ;ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΦΟΦΗ ΣΤΗΝ Β' ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΔΡΑ ΦΩΤΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ.ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ο ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ.ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ...ΤΟ ΠΟΛΥ 4-5 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΝΤΟΣ ΙΣΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΩΠ!!ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΒΑΖΕΛΟ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ 10.000 ΣΤΟ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ.ΣΙΧΑΜΑΤΑ.ΓΑΜΩ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΣΑΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΡΕΧΕΤΕ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΕΜΙΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.ΚΑΤΑΛΗΞΗ : ΑΡΑ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ Α' ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.





ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ Β' ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΝΙΘΗΣΑΜΕ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΑΜΑΩ (ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΦΑΛΙΑΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΜΑΤΟΙ).....................................ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ........................................... .....




ο Π.Α.Σ. είναι καρκίνος.Σε πονάει πολύ ο γαμημένος αλλά δεν έχει ανακαλυφθεί η γιατρειά του............................... :(

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακος-ΠΑΣ 4-1 (Σχολια, φωτο, κτλ.)
« Απάντηση #24 στις: Κυρ 28 Φεβ 2010 20:09 »
ΝΤΡΟΠΗ
Keep Walking...