Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505149 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1650 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:50 »
Σιγα μην περασει κ απο το super idol ο Χρηστοβασιλης για να παρει αδεια...


Τελος,φινιτο λα μιουζικα πως το λενε

Ποιο cas τσαμπουνατε,μονο για να πας εκει πρεπει να εισαι επιπεδου οικονομικα βαρδινογιαννη,ο Χριστοβασιλης ειναι επιπεδου οικονομικα ενος μπαρμπουτιερη τι να λεμε τωρα


Οσο για την ανακοινωση της ΠΑΕ ειναι ελλεινη και τρισαθλια γιατι

1)Γιατι ποτε δεν μας εξηγησε τους λογους που κοβεται η ομαδα(και περσι κ φετος)
2)αποφευγει τις προκλησεις μας να δειξει τα χαρτια σαν ο διαολος το λιβανι
3)Ενα μηνα ειχαμε ρε μαλακες να μας σκοτιζουν τα @@@@ οι φυλαδες ηλεκτρονικες και εντυπες,τωρα σας επιασε ο πονος
4)Και επισης για ενα μηνα ο ΧΒ μας ειχε γραμμενους εκει που ξερουμε,και δεν ειχαμε ενημερωση για τιποτα κ ερχετε κατοπιν εορτης για να δικαιολογηθει....#########


Κ να θεσω και εγω καποιες ερωτησεις  γτ θα μας τρελανουν τελειως,οχι οτι θα απαντηθουν απο τον υπνο αλλα κουβεντα να γινεται.....


1)Ενω πηρε μια καθαρη ομαδα οικονομικα πως καταφερε κ μεσα σε 3 χρονια  δημιουργησε τοσο μεγαλο ανοιγμα?
2)Εφοσον δεν πηρε αδειοδοτηση περσι κ λες χαλαλι,τι κινησεις εκανε για να το παρει το χαρτι φετος?
3)Ο σιχαμενος ο Αλασκουζος γυρισε ολη την ευρωπη για να τους πεισει μεχρι κ σημερα κουβαληθηκε στην Νιον,ο δικος μας ο ####### που βρισκοντανε?
4)Τους χασοδικες που εχουμε μεσα στην παε τους πληρωνει με πασατεμπους ο ΧΒ?
5)Παντελιδης, εισαι θεος!!!Εχεις σχεση με μπαλα ρε αστραχαν?


ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ,ΧΙΛΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΨΥΧΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΕΣ-ΘΑ ΣΕ ΕΒΡΙΖΕ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΘΕΙΑΖΕ ΜΕ  ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ,ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΠΩΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ,ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΧΑΡΙΣΤΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΝΤΡΟΠΗ



Στο λεω οσο πιο κομψα γινετε


ΦΥΓΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ.....ΓΙΑ  ΣΕΝΑ Ο ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ






« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 01:00 από ΛΟΚΟ »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1651 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:51 »
με τι κουράγιο να κοιτάξει κανείς την επόμενη μέρα;μεγάλοι άνθρωποι περίμεναν αυτή την στιγμή.και εσύ το σκότωσες.
ΑΝΊΚΑΝΟΙ!!!!!
κάποιος να μπορεί να διαχειριστεί σωστά αυτό που είναι ο ΠΑΣ....

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1652 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:52 »
Τέλος,βαρέθηκα να σε βλέπω,βαρέθηκα να σε ακούω,βαρέθηκα,βαρέθηκα...τώρα σιχαίνομαι γαμώτο σου.Τόσες ομάδες,τόσοι πρόεδροι,τόσες χώρες και να είμαστε οι μόνοι ρε πούστη μου που να μην παίρνουμε αδειοδότηση.Ανοιξε τα χαρτιά και φύγε σε σιχαθήκαμε όλοι μας..... >:( >:(
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1653 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:53 »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mN1F7BbMfQA


φοβερό video...


Όποις θέλει το καλό του μην δει αυτό το βιντεάκι ΣΗΜΕΡΑ!!!!Κ καλό θα ήταν για σήμερα να κατεβεί!!!!
Κ το ξαναλέω για το καλό μας το λέω
Θα βγει ευρώπη η ξάνθη που την πήραμε 2 φορές φέτος.ΈΛΕΟΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 00:57 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1654 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:56 »
Και έχεις να λογοδοτησεις και σε εμένα Γιώργο Χριστοβασιλη. Ημουν που ημουν, το βίντεο της ρανιας με αποτελείωσε. Κανενας υποβιβασμός δεν με είχε κάνει να δακρύσω... Το κατάφερες και αυτο. Σε ευχαριστω Γιώργο Χριστοβασιλη.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1655 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 00:58 »
το βιντεάκι καλό είναι...έχει κάτι που δεν έχει ο χβ...συναίσθημα...αυτό που έχει μόνο ο κόσμος του ΠΑΣ...

Αποσυνδεδεμένος alcoholic

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1656 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:06 »
Σε 47 χρόνια ιστορίας τόσες πίκρες, τόσες λαμογιές, βρήκανε όλοι όσοι κυβερνήσαν το καράβι την ευκαιρία να κάνουν τη λεζάντα τους και καλή ζωή και στον πάτο να αφήνουν κρανίου τόπο και άντε ξανά από την αρχή.........

Δυστυχώς κανένας μεγαλομέτοχος δεν κατάλαβε ποτέ ότι δεν μας ενδιαφέρουν ούτε οι τίτλοι, ούτε τα μεγαλεία, το μόνο που μας νοιάζει είναι να έχουμε αξιοπρέπεια ως οπαδοί, να μην μας χλευάζουν οι γαυροβάζελοι στη δουλειά και να χαιρόμαστε όταν πηγαίνουμε στο γήπεδο.

Πλέον το χοντρό τον ξεπέρασαν τα γεγονότα, η μόνη λύση είναι να πιστέψουμε σε κάτι καινούργιο, το οποίο θα μας δώσει κάποιο όραμα για το μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1657 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:10 »
Aρε Bill τα γαμησες ολα...Γιατι ρε παιδακι μου δεν βαζεις τα πραγματα σε μια σειρα??...Γιατι πιστευω οτι Κομποτηδες-Πανοπουλοι-Κωστουλες ξερουν να τρωνε λεφτα αλλα χωρις ιδιαιτερο κοστος για την ομαδα...Πες μου τωρα τη καταφερες να κανεις?? θα σου πω εγω λοιπον...!

..ΞΕΝΕΡΑ..
..ΠΕΤΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΑΝΑ..
..ΑΔΕΙΕΣ ΕΞΕΔΡΕΣ..
..ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΟ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ 10ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 70ΑΡΗ ΠΑΠΟΥ..
..ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ ΟΛΗ..
..ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ..

ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..

ΠΑΡΕ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ..(ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ)ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΚΡΙΜΑ ΤΟΝ ΣΤΑΘΗ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΕ Ο οφη..
ΠΑΡΕ ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ας ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΙΑ
ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ 4!!
ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΜΕ!!

.Υ.Γ. ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ PAS.GR ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΠΕΝΘΙΜΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1658 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:19 »
Κατι τελευταιο για σημερα: Για εμενα ο ΠΑΣ ΔΕΝ πρεπει να προσφυγει στον CAS. Αυτα που κανει ο Αλαφουζος και τον κοροϊδευω δεν θελω εγω να τα κανω!

Χβ σε παρακαλω ακουσε μια φορα τον κοσμο του ΠΆΣ και μην κανεις την προσφυγη. Ο κοσμος του ΠΑΣ δεν ειναι αυτα τα υποκειμενα που σε περιτρυγυριζουν. Ο κοσμος του ΠΑΣ εχει αξιοπρεπεια και υπεριφανεια, μην του την καταρακωνεις!

Η Ευρωπη ηταν το ονειρο μου - μας, αλλα αφου δεν δικαιουμαι να παιξω, ποτε να μην παιξω!  Δικαιολογιες για Αλαφουζους, Δημητριου κ.λπ. δεν παιρνανε..ΟΚ..ολα επαιξαν τον ρολο τους, αλλα αν δεν ειχες προβληματα κανενας δεν θα σου στερουσε την εξοδο στην Ευρωπη. Ο κοσμος του ΠΆΣ ΔΕΝ ειναι προβατα σαν τους γαυρους και βαζελους να τρωνε κουτοχορτο. 

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1659 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:23 »
Ίσως κ εμείς ο φίλαθλοι να μην δείξαμε έντονα στον Χριστοβασίλη πως ο ΠΑΣ δεν είναι Ηλισιακός.Δεν ασκήσαμε πίεση να μας νιώσει κ να φοβάτε μην εκτεθεί με τις ενεργειές του.
- 1η χρονιά αφήνει να φύγει Όγιος κ Ριμόλντι(που όλοι θέλαμε)
- 2η χρονιά πέφτει η ομάδα στην Β' για πλάκα
- 3η χρονιά στο επεισόδιο με τον ¨Οφη στουν Ζωσιμάδες φαίνετε η ανυπαρξία του κ μας τιμωρούν
- 4η χρονιά χάνει τον Αναστασιάδη κ τον Μπεσέρα(που όλοι θέλαμε) κ δεν παίρνει αδειοδότηση
- 5η χρονιά χάνει Χριστόπουλο κ χάνει ΕΥΡΩΠΗ με την μη αδειοδότηση[/b
Θέλουμε κ άλλα???Τα καλύτερα έρχονται.Όλα αυτα ήταν σχεδιασμένα απο τον Χριστοβασίλη,δεν έγιναν τυχαία απλά εμείς δεν κάναμε τίποτα να τον σταματήσουμε.Το μόνο που κάναμε ήταν να μην πάμε γήπεδο.Οι οργανωμένοι που είναι?????????Τώρα ας κάνουμε ταμείο λοιπόν έτσι κ αλλιώς άχρηστο θα είναι
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1660 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:24 »
μπορεί να κάνει το απλό...άνοιγμα φακέλων....μόνο έτσι έχει ελάχιστες πιθανότητες να κερδίσει τον κόσμο...
το cas στοιχίζει....

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1661 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:28 »
Μ' έχει κουράσει το θέμα... Για να τελειώνει...
ΧΒ τα έκανες σκατά κ στα τρία...
Δεν σε κατηγορώ γιατί μέχρι εκεί φτάνεις.. για παραπάνω δεν σ' έχω...
Μετά κ το σημερινό πρόεδρος είσαι μόνο στα χαρτιά...

Για την νεα χρονιά.
80 ευρώ δίνω για διαρκείας.. παραπάνω δεν τ αξίζεις..
1. μηδενικό μπατζεκτ
2. απλήρωτο κόσμο
3. χωρίς αδειοδοτηση
4. και κυρίως ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΧΟΥΣ...

Υ.Γ. έχω κ σοβαροτερα προβλήματα γι' αυτό σε γράφω στα παπαρια μου..
        Και τα λεφτά που είχα για το διαρκείας θα τα φαω στα μπουζούκια..
        Δεν ξέρω που.. αλλά πάντως όχι ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ.....


Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1662 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:28 »
Γαμησετα.......Ουτε ο υπνος δεν μπορει να με παρει


Η πικρα αυτη ειναι ισως χειρτοερη απο το μπαραζ της Ροδου κ του Πυργου....


Να λες ρε πουστη μου πως τοσα χρονια υπομονης με τον ΠΑΣ αξιζαν ρε γαμωτο το κοπο κ ειμαι περηφανος που αυτη η ομαδα με ανταμειψε επιτελους αναπολωντας χωρια στο πουθενα-μπαραζ με κλαματα-βροχες κ κρυα-χιλιομετρα αμετρητα-λεφτα αμετρητα που χαθηκαν και ερχεται ξαφνικα αυτο το σοκ και λες ρε πουστη μεχρι ποτε...μεχρι ποτε........μεχρι ποτε...................μεχρι ποτε.............................μεχρι ποτε ..........................................ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΣΩΘΙΚΑ



ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΣΚΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΧΩΡΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ##### ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΑΣ




ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΣΟΛΕΣ ΠΟΥ  ΔΕΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ-ΧΑΒΑΛΕΣ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ-ΦΩΝΗ-ΠΑΛΜΟ-ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟΝ ΠΑΣ  ΓΝΩΣΤΟ Κ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΓΕΜΙΖΟΝΤΑΣ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΕΝΑΣ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΣ ΠΟΥ  ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟ ΟΦΕΛΟΣ


ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 01:39 από ΛΟΚΟ »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1663 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:32 »
Οι οργανωμένοι που είναι????????? Λεει ο φιλος μου ο Θοδωρης..Μηπως αυτοι ειναι τιποτα τσιρακια του bill?

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1664 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:35 »
Παράθεση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ενημερώθηκε επίσημα από την UEFA  ότι στερείται στην ομάδα μας  το  δικαίωμα της συμμετοχής στις φετινές ευρωπαϊκές  διοργανώσεις .

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΑ 1966 θωρεί άδικη την συγκεκριμένη απόφαση της οποίας δεν έχει καμία ενημέρωση ακόμη για το σκεπτικό και τους λόγους που πάρθηκε  και εφόσον της γνωστοποιηθούν,  άμεσα θα προσφύγει  στο   CAS.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, έχει προσκομίσει  όλα όσα ζητήθηκαν τόσο στην Ελληνική όσο και στην Ευρωπαϊκή Επιτροπή και θεωρεί  απαράδεκτη την σημερινή  απόφαση,  ενώ  είναι σίγουρη πλέον ότι όλα αυτά τα συκοφαντικά  δημοσιεύματα που «έβλεπαν»  το φως της δημοσιότητας το τελευταίο διάστημα  μόνο τυχαία δεν ήταν . Τελικά όπως αποδείχθηκε πέτυχαν τον σκοπό τους .

Η ΠΑΕ  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966,  απέδειξε στους αγωνιστικούς  χώρους,  με το ήθος και το πνεύμα που διακρίνεται η ομάδα , ότι δίκαια εξασφάλισε την Ευρωπαϊκή της  συμμετοχή, στα «χαρτιά» όμως κάποιοι φρόντισαν να της  στερήσουν αυτό το δικαίωμα,  στερώντας  παράλληλα  και την χαρά των χιλιάδων φιλάθλων της.

Το μόνο σίγουρο , σήμερα,  είναι ότι με  την απόφαση αυτή μπορεί  να επετεύχθη,  να στερηθεί   ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  την  πρώτη του Ευρωπαϊκή συμμετοχή,  όμως  το Ελληνικό πρωτάθλημα δέχεται ανεπανόρθωτο πλήγμα, εφόσον μια από τις συνεπέστερες και έξω από κάθε είδους διαπλοκή, ομάδα  αδικήθηκε.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 και ο πρόεδρος της Γιώργος Χριστοβασίλης, βεβαιώνουν τους χιλιάδες Ηπειρώτες  φιλάθλους της,  ότι αυτή η απαράδεκτη απόφαση δεν θα λυγίσει την μεγάλη οικογένεια του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και ότι θα εξακολουθεί με τιμιότητα και συνέπεια να μάχεται στους αγωνιστικούς χώρους όπως έκανε μέχρι τώρα.
Καμιά ΠΑΕ δεν εξασφάλισε την Ευρώπη, η ΠΑΕ πέταξε στα σκουπίδια τ' όνειρο, που ο Χριστόπουλος και οι παιχταράδες του, πρόσφεραν στον κόσμο.
Η ΠΑΕ καλά θα κάνει να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ το σκεπτικό και να ΖΗΤΗΣΕΙ ΧΘΕΣ δημοσιοποίηση του φακέλου της. Σε όποια άλλη περίπτωση δεν έχει το δικαίωμα να ομιλεί για αδικία.
Πόσο χαμηλό επίπεδο θεωρεί ο συντάκτης της ανακοίνωσης ότι μπορεί να έχουν οι φίλαθλοι της ομάδας, όταν προσπαθεί να τους πείσει ότι τα διάφορα, εμετικά είν η αλήθεια, δημοσιεύματα πέτυχαν το στόχο τους, επηρεάζοντας προφανώς την επιτροπή της ΟΥΕΦΑ; Η οποία επιτροπή αποτελείται από τους:

Ζαν Λικ Ντεανέ (Βέλγος): Πρώην πρωθυπουργός του Βελγίου, επικεφαλής του ερευνητικού τμήματος
Χάκομπο Μπελτράν (Ισπανός): Μέλος της Ισπανικής Ομοσπονδίας και του συμβουλίου της Μαδρίτης
Μπράιαν Κουίν (Σκωτσέζος): Πρώην εκτελεστικός διευθυντής και υποδιοικητής της Τράπεζας της Αγγλίας
Ιγκον Φρανκ (Γερμανός): Καθηγητής και πρόεδρος του Πανεπιστημίου της Ζυρίχης MGMT
Ουμπέρτο Λάγκο (Ιταλός): Καθηγητής Οικονομικών στο Πανεπιστήμιο της Μπολόνια
Κονσταντίν Σόνιν (Ρώσος): Καθηγητής Οικονομικών και αντιπρύτανης της οικονομικής σχολής της Μόσχας
Ιβέ Βερλί (Γάλλος): Δικηγόρος και Managing Partner του «Clifford Chance»

Είναι ηλίου φαεινότερο ότι όλοι οι παραπάνω είναι φανατικοί αναγνώστες  του Lykavitou, του Apdytiriakia, της Gazzettas και του sportdog και κατεβάζουν αμάσητη την όποια σάχλα διαβάζουν εκεί μέσα.
Και πιο φανερό ακόμη ότι υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν ότι ο κόσμος του ΠΑΣ είναι τόσο βλάκας που θα το χάψει το παραμύθι.

Η μεγάλη οικογένεια του ΠΑΣ απόψε, κύριοι συντάχτες της ανακοίνωσης, κλαίει, εσείς όμως ποτέ δεν καταφέρατε να ανήκετε σ αυτή, δεν σας ένοιαζε κιόλας.

Φάνηκε η δουλειά όταν η ΠΑΕ δημοσίευσε τη φορολογική της ενημερότητα, σ απάντηση των όσων γραφόταν.
Μόνο που όταν σου φωνάζουν ότι είσαι ξεβράκωτος δεν τους λες κοιτάτε όμως τι ωραίο πουκάμισο φορώ.

Και άσχετο μεν αλλά...
Επιτέλους μάθετε λίγο συντακτικό, ότι και να λέει η ανακοίνωση τη διαβάζει όλη η Ελλάδα και στα γράμματα υποτίθεται είμαστε πρώτοι τρομάρα μας.

Χριστόπουλε και παιχταράδες ευχαριστώ πάλι για το υπέροχο φετινό ταξίδι. Κρίμα που κράτησε λιγότερο ενώ το εισιτήριο που είχατε μόνοι σας εξασφαλίσει ήταν για πολύ μακριά.

 :mono: ρε κουφάλες  :mono:


Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1665 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:36 »
Παράθεση
Την ξενέρα προσωπικά την είχα φάει από τότε με το Χριστοπουλο, απλά τωρα έδεσε το γλυκο...Ευθύνες εν θερμώ δε μπορώ να ρίξω, όπως καί βιαστικές κινήσεις απ' την ΠΑΕ (σαν το cas) θέλουν σκέψη πριν πραγματοποιηθούν. Αυτούς που λυπάμαι καί στεναχωριέμαι περισσότερο δεν είναι εμάς τους πασολέδες αλλά όλα αυτά τα παιδιά που έδωσαν τη ψυχή τους φέτος για την ομάδα. κρίμα
Εγώ την είχα φάει από τότε με τα γεγονότα επί Όγιος και το γλυκό είχε δέσει πριν τα Χριστούγεννα εκείνα με τα γεγονότα που οδήγησαν στον Αναστό.

Ευθύνες έριξα και ξανάριξα για πολλά στην πορεία, δεν ξαναρίχνω. Σκέψεις έκανα και ξανάκανα για πολλά στην πορεία, δεν ξανακάνω.

Αυτούς που δεν θα λυπάμαι καθόλου είναι εμάς, αν συνεχίσουμε με τους ίδιους από εποχής Κολέμπα-Κούγια-Χριστοβασίλη και μετά απ αυτόν.

Δεν θα είμαστε καθόλου κρίμα.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1666 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 01:58 »
Μαυρη σελιδα για τιν ιστορια. Κοκομπιλ παρε τα κοντοσουβλια σου και δρομο

Πρεπει να πεσει μαυρη σελιδα για 2 τουλαχιστον μερες στο φορουμ παιδια

Τα πετρινα χρονια ερχονται. Ο κοσμος ειχε δικιο ποθ δεν παταγε στο γηπεδο. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ 20ΕΥΡΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1667 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:01 »
Παράθεση
Μπορεί βέβαια αυτό καθαυτό το γεγονός να μη φέρνει τη συντέλεια του κόσμου και να μη είναι χειρότερο από έναν ας πούμε υποβιβασμό, ούτε από άλλες δύσκολες καταστάσεις  που έζησε στην ιστορία του ο ΠΑΣ, αλλά εμπεριέχει τον κίνδυνο να ξενερώσει ο κόσμος, να χάσει την εμπιστοσύνη και ότι καλό πήγε να χτιστεί στη φετινή χρονιά με την έξοδο στην Ευρώπη μέσα από την αγωνιστική δοκιμασία, να πάει στράφι.

http://gianninasports.gr/

ε βρε αδερφέ πως κάνετε έτσι δεν ήρθε κι συντέλεια του κόσμου , τι πάθατε και ωρύεστε , δεν θα παίξετε στην Ευρώπη μεγάλη δουλειά λες και ξέρατε από Ευρωπες , αντί να ευχαριστείτε τον πρόεδρο που σας έχει τρίτη συνεχόμενη χρονιά στην Α εθνική...

Λοιπόν μην παίζετε με τα νεύρα μας είναι η πιο μαύρη σελίδα στη 47 άχρονη ιστορία μας !

Πρόεδρε είτε μείνεις είτε φύγεις η ζημιά έγινε , το ποτάμι δε γυρίζει πίσω η ιστορία έγραψε ... όσο για μας μια απ τα ίδια , του χρόνου ΠΑΣ ΟΛΕ , ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ κτλ   

πρόδωσες τα όνειρά μας

ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΜΕΝΟ-ΧΡ.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 02:08 από αντι-ΟΦΗ »


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1668 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:13 »
Οι μαγκιές με το CAS ξέρουμε όλοι ότι είναι κουβέντες της πλάκας.Εκεί θέλει λεφτά.Και εκτός των άλλων τι να πεις εκεί πέρα.Να δείξεις το φάκελο?Δωσε τον στη δημοσιότητα εδώ.Να δούμε κι εμείς το μέγεθος της αδικίας.΄
Εγώ πάντως να πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι οι μπαρμπάδες στην UEFA (που έγραψε τα ονόματά τους πιο πάνω ο ΛΟΚΟ) έχουν προηγούμενα με τον ΠΑΣ και ήθελαν να μας αδικήσουν.Ή ότι επηρεάστηκαν από το gazetta και τα άλλα site και τις βλακείες τους.

Βέβαια το παραμυθάκι το ξέρουμε εδώ και 4 χρόνια (περιπτώσεις Ριμόλντι,Όγιος,Λουτσιάνο,Αναστασιάδη,Δημητρίου,μη αδειοδότησης 2012-13,Χριστόπουλου): όλοι αδίκησαν τον προεδρούλη μας επειδή είναι καλός άνθρωπος και αυτοί είναι άτιμοι και δεν τον εκτίμησαν.
Από αύριο να βρεθεί κάποιος κακός για την περίπτωση ΜΗ αδειοδότησης 2013-14 για να του τα φορτώσουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 02:44 από yazid »

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1669 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:19 »
Δεν κολλάει κανέναν ύπνος... Δεν μπορώ να πιστέψω και να χωνεψω αυτην την εξέλιξη.τελοσπαντων, συνηθισμένοι από πίκρες.... Δε θέλω να πιστεύω ότι τελείωσε η ιστορία ευρώπης.....

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1670 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:20 »
Παράθεση
Μπορεί βέβαια αυτό καθαυτό το γεγονός να μη φέρνει τη συντέλεια του κόσμου και να μη είναι χειρότερο από έναν ας πούμε υποβιβασμό, ούτε από άλλες δύσκολες καταστάσεις  που έζησε στην ιστορία του ο ΠΑΣ, αλλά εμπεριέχει τον κίνδυνο να ξενερώσει ο κόσμος, να χάσει την εμπιστοσύνη και ότι καλό πήγε να χτιστεί στη φετινή χρονιά με την έξοδο στην Ευρώπη μέσα από την αγωνιστική δοκιμασία, να πάει στράφι.

Δεν υπάρχει απλά άλλη ανοχή προς την διοίκηση,άντε κ να κάνουμε υπομονή τι θα γίνει?Θα πάρουμε αδειοδότηση του χρόνου?Τέλος οι χάρες προς τον Χριστοβασίλη,τα κάνουμε όλα πουτάνα απλά κ όπου μας βγάλει.Καλύτερα να πέσω β' με την ελπίδα να ξανανέβω κ ίσως να βγω ευρώπη παρά να μένω στην Superleague κ να χαροπαλεύω χωρίας αδειοδότηση
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Thomas New York

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 76
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1671 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:41 »
Μαυρη μερα η σημερινη...
Κι αν σκεφτει κανεις που ημασταν 1 μηνα πριν και που ειμαστε τωρα...
Προκειται περι κατορθωματος, αναμφισβητητα, του Χριστοβασιλη να στειλει εναν ολοκληρο λαο στα ταρταρα απο τον παραδεισο τοσο γρηγορα...

Ζουμε εποχες Νασιοκολεμπα...
Τοτε θυμαμαι που εβραζε ολοκληρο το φορουμ εναντιον του τιμιου, πλην αχρηστου, μπαρμπαμανθου και φαινοταν ο δρομος προς την καταστροφη να μην εχει γυρισμο...
Κι ομως ο ΠΑΣ δεν κατερρευσε ουτε τοτε...
Και δεν θα καταρρευσει ουτε τωρα, θημηθειτε το...
Μπορει να φαινεται παραλογο τουτες τις δυσκολες ωρες αλλα αυτη η ομαδα ειναι στο DNA μας ρε γμτ...
Στα πολλα χρονια της ξενιτιας ηταν η οαση μου, κι ας διαβαζα απο αυτο εδω το φορουμ για υποβιβασμους, για χρεη, για κιασσους...
Και ειναι πολλοι σαν εμενα...

Εμεις οι λιγο παλιοτεροι εχουμε καθηκον να σταθουμε δυνατοι αυτη την ωρα και να θυμιζουμε στους νεοτερους που θα ακολουθησουν  οτι ο ΠΑΣ της καρδιας μας, εν ετει 2013 καταφερε να βγει για πρωτη φορα στην ιστορια του στην Ευρωπη...
Παναξια, με το σπαθι μας, κοντρα σε καθε ποδοσφαιρικη λογικη...
Αυτο δεν μπορει να μας το στερησει κανενας Χριστοβασιλης, κανενας Χριστοδουλος, κανενας μα κανενας απο αυτους που λυμαινονται την ομαδα ολα αυτα τα χρονια...

Δεν με νοιαζει που δεν θα παω το ταξιδακι που ονειρευτηκα τελικα...
Το εκανα ηδη με το μυαλο μου και γουσταρα τρελα...
Γιατι εφερα στο νου μου την ποιο ωραια παρεα που εχω δει ποτε που μου χαρισε την πιο ωραια χρονια της ζωης μου...
Το ταξιδι, αλλωστε, μετραει και οχι ο προορισμος.

 :mono:
 
"όμλου σ'πιλιξιάστι κου ζμπόρλου σι όχι κου ταπόρλου"
Βλάχικο γνωμικό,
"ο άνθρωπος διαμορφώνεται με τον λόγο και όχι με το τσεκούρι"

Αποσυνδεδεμένος pantou1966

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1672 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:42 »
μας SKODAπσε ο Χβ,συνέχεια με πανηπειρωτική συμμαχία επειγόντως!

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1673 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 02:45 »
Α ρε ^@&#*',,# ΧΒ φύγε τώρα αι στα κομμάτια. ...
0 εισιτήρια φέτος. ..0...!
Μας έχεις γαμ^3; 3&# ρε μαλ&&&ά. ... χωριάτη.

Φύγε τώρα! !!!!!!!
ΦΎΓΕ

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #1674 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 03:07 »
Νιωθω τυχερος που αποψε ελλειπα απ την πολη κ δεν ειδα τους φιλους μου στεναχωρημενους,πικραμενους και απογοητευμενους. Αυτη τη στιγμη ειναι σημαντικοτερο απο ποτε να σταθουμε δυναμικα στο πλευρο της ομαδας και απεναντι σε οσους την εμποδιζουν απο το να γινει μεγαλη οπως την ονειρευομαστε.

ΠΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ

Υ.Γ. Δεν θελω-μπορω να διαβασω τιποτα. Νιωθω πως ολοι εχετε δικιο. Μακαρι την πικρα μας να τη διαχειριστουμεμε (κατα τοτο δυνατον) δημιουργικα...
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ