Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505017 φορές)

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #176 στις: Πεμ 25 Απρ 2013 23:31 »
Κάθε φορά που ακούω το Χριστόπουλο, συνειδητοποιώ πόσο ρεμάλι είμαι.

Τέλος πάντων ... :(

Ο Κόουτς δε θέλει να φύγει, γιατί μόλις ήρθε.

«…Οι επιβαρύνσεις που δέχτηκαν αυτά τα παιδιά φέτος, ήταν τεράστιες. Παίζαμε 1 ματς κάναμε κάποια μέτρηση, 1 τριπ, που είχαν βγάλει η συνεργάτες μου, ήταν θα να έχουμε παίξει 3ς αγώνες μαζί. Κι αυτά τα παιδιά δεν έπαιξαν μόνο 1 παιχνίδι …Το δέντρο είναι η Ευρώπη, το δάσος είναι να γίνει ο ΠΑΣ 1 μεγάλο κλαμπ»






* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #177 στις: Πεμ 25 Απρ 2013 23:55 »
Εμένα ένα "team building" να μου πετάει σε κάθε συνέντευξη και μια αναφορά στον Brian Clough και με έχει να λιώνω στα πατώματα.


Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #178 στις: Παρ 26 Απρ 2013 00:19 »
Ayuto φιλικα στο λεω χωρις να θελω να με παρεξηγησεις, με ξερεις αλλωστε.
Απο υποδειξεις οι συνδεσμοι εχουν χορτασει, απο συμμετοχη ομως μαλλον το αντιθετο. Καλο θα ηταν οποιος θελει να προτεινει κατι να περασει σε οποιον συνδεσμο προτιμα αυτος να μιλησει με τους πασολεδες και να κανει προτασεις. Δε δαγκωνουν τα παιδια.

Αυτα απο εναν πρωην συνδεσμιτη που καποτε χορτασε "μπραβο" και "ειμαστε μαζι σας" απο παρα πολλα μελη του pas.gr αλλα ποτε δεν ειδε ΕΝΑΝ να ερθει να συμμετασχει.


Συμφωνω ρε φιλε μου,αλλα φανταζομαι πως δεν αναφερεσαι σε μενα αλλα γενικευεις....Γιατι κ να μπορουσα εγω επρεπε να ειμαι γιος του Ωναση και οχι εγγονος του Θαναση για να εχω ιδιωτικο αεροπλανο  κ να πεταγομαι ανα πασα στιγμη στο συνδεσμο......Αυτη την δυνατοτητα εχω απο εδω αυτην την δυνατοτητα χρησιμοποιω για να εκφρασω καποιες σκεψεις μου..απλα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #179 στις: Παρ 26 Απρ 2013 01:23 »
Αυτος ο ανθρωπος σου βγαζει μια ηρεμια μια σιγουρια...πραγματικα θα ειναι πολυ στεναχωρο να μη τον κρατησουμε για χρονια ωστε να καταφερει οσα εχει στο μυαλο του...πρωτη φορα νιωθω πως εχω εναν απο τους καλυτερους(Αν οχι τον καλυτερο)προπονητη...ειμαι πολυ περηφανος!!Ας τον προστατεψουμε!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #180 στις: Παρ 26 Απρ 2013 01:59 »
Πραγματικά όσα έλεγε σου εβγαζαν μια γαληνη..και αυτο ειναι καλο γιατι το μεταδιδει στο σωμα του ΠΑΣ...θα είναι κριμα να φυγει αυτος ο προπονητης γιατι απο αυτα που λεει και πραττει κιολας.. φαινεται πολυ εργατικος αλλα ταυτοχρονα σε συνδυασμο με το μερακι .. δημιουργει ενα πολυ καλο κραμα που περιβαλλει την ομαδα μας..Αισθανομαι πολυ περηφανος που εχουμε αυτον τον προπονητη..και αν οσα ζητησει (γηπεδο , προπονητικο κεντρο) πραγματοποιηθουν , τοτε θα μιλαμε για μια ενα νεο κεφαλαιο που ανοιγει για την ομαδα μας...

 :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #181 στις: Παρ 26 Απρ 2013 11:47 »
Κάθε φορά που ακούω το Χριστόπουλο, συνειδητοποιώ πόσο ρεμάλι είμαι.

pas1966, ayuto1966, Anton, tzoumerkomania ... χε χε χε, εσείς για το "ρεμάλι" συμφωνήσατε, όχι για τον κόουτς, εεε? ::)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #182 στις: Παρ 26 Απρ 2013 13:39 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #183 στις: Παρ 26 Απρ 2013 13:59 »
Φημες υπαρχουν οτι η Μπαρτσελονα στο μπασκετ δεν θα παρει αδειοδοτηση και την θεση της στο final 4  θα παρει ο βαζελας :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #184 στις: Παρ 26 Απρ 2013 14:05 »
H Ποδοσφαιρική Μπαρτσα θα προσλάβει τον Σούλη!!! για να γυρισει το ματς με την Μπαγερν.

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #185 στις: Παρ 26 Απρ 2013 14:39 »
H Ποδοσφαιρική Μπαρτσα θα προσλάβει τον Σούλη!!! για να γυρισει το ματς με την Μπαγερν.

Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #186 στις: Παρ 26 Απρ 2013 14:45 »
Εγώ σ' ένα πράγμα διαφωνώ με τον κόουτς. Ότι αν θέλουμε πρωτάθλημα να βρούμε άλλον. :stop: :stop:

Κόουτς, δούλεψε και τα επόμενα χρόνια την ομάδα, όπως φέτος, και, όταν έρθει η κατάλληλη ώρα, το πρωτάθλημα θα το πάρει ο κόσμος του ΠΑΣ. Γιατί αυτό που μπορεί να είδες τις τελευταίες αγωνιστικές είναι ελάχιστο μπροστά σ' αυτά που είναι ικανός να δώσει......

 :mono: :pas: :pas: :mono:
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #187 στις: Παρ 26 Απρ 2013 19:21 »
Γιατί εμένα μου έχει κολλήσει ότι δεν θα έχουμε Χριστόπουλο του χρόνου;;;;
Δεν ξέρω πως, αλλά σαν κάτι τέτοιο να βγαίνει από τις τελευταίες του συνεντεύξεις. Και όσο ο ΧΒ δεν κάνει συμφωνία μαζί του (γραπτή, όχι λόγια .... αεράτα) τόσο ανησυχώ!!!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #188 στις: Παρ 26 Απρ 2013 19:38 »
κ εγω παρατηρησα οτι σε καποιο σημειο στη συνεντευξη του θετει χρονικο οριζοντα στις συζητησεις περι ανανεωσης..
  αυτο δεν ειναι κατ αναγκη αρνητικο μιας κ οσο περναει ο χρονος  ολο και περσοτερες σηρηνες θα ηχουν στ αυτια του κ ολο και πιο πολλοι μνηστηρες θα ενδιαφερονται για την αποκτηση του ...οι δηλωσεις που ελεγαν οτι θα φυγει οταν τον βαρεθει ο κοσμος η ο προεδρος μπορει να μεινουν δηλωσεις αν δε δειξει ο προεδρος ΕΜΠΡΑΚΤΑ το δεοντα σεβασμο στο εργο του...
ΠΡΟΕΔΡΕ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ... :mono: ....
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 26 Απρ 2013 20:15 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #189 στις: Παρ 26 Απρ 2013 19:54 »
Γιατί εμένα μου έχει κολλήσει ότι δεν θα έχουμε Χριστόπουλο του χρόνου;;;;
Δεν ξέρω πως, αλλά σαν κάτι τέτοιο να βγαίνει από τις τελευταίες του συνεντεύξεις. Και όσο ο ΧΒ δεν κάνει συμφωνία μαζί του (γραπτή, όχι λόγια .... αεράτα) τόσο ανησυχώ!!!

Μην λες τετοια γιατι αν το ζησουμε και αυτο μετα απο τη φυγη ογιος αναστασιαδη θα σαλταρουμε τελειως....μετα ομως θα σαλταρουμε και χβ , στανταρ....

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #190 στις: Σαβ 27 Απρ 2013 22:50 »
Παράθεση


«ΑΡΠΑΓΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»
Ο Δημήτρης Δημαρέλος είναι ο δημιουργός της καρικατούρας.

Μπράβο Δημήτρη!!!


Παράθεση
"Α.Ε.Ρ.Α. Αλάνα"

http://runoutblog.blogspot.gr/2011/10/blog-post_30.html

 


* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #191 στις: Τρι 30 Απρ 2013 19:40 »
Παράθεση
«Υπάρχουν προβλήματα με τους φακέλους…»

Έξι ή επτά φάκελοι ομάδων της Σούπερ Λίγκας έχουν από μικρά ως μεγάλα προβλήματα στη διαδικασία αδειοδότησης, όπως δήλωσε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 ο πρόεδρος του συνεταιρισμού, Γιάννης Μώραλης.
...
...-τις ομάδες που αντιμετωπίζουν πρόβλημα αδειοδότησης: «Πέρυσι μας είχε ενημερώσει επίσημα η ΕΠΟ ότι ένας αριθμός ομάδων είχε πρόβλημα. Και φέτος η εικόνα είναι παρόμοια με πέρυσι: είναι 6-7 ομάδες που φαίνεται να έχουν προβλήματα από πολύ μικρά ως πολύ μεγάλα στους φακέλους τους. Αυτό θα το δούμε προσεχώς». ...
...

http://www.sport-fm.gr/article/uparxoun-problimata-me-tous-fakelous/672750

Να κ τα πρώτα exit poll :-?
Ο Χρηστοβασίλης έχει ξεκαθαρίσει το θέμα με τις δηλώσεις και συνεντεύξεις που έχει δώσει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την αδειοδότηση του ΠΑΣ.
Φυσικά στις 6-7 ομάδες που αναφέρει ο λεγάμενος και που έχουν διαφόρων ειδών και βαρύτητας προβλήματα δεν σημαίνει ότι μπορεί και  να βρίσκεται ο ΠΑΣ.
Αν λοιπόν από τις 16 ομάδες αφαιρέσουμε τις 2 που υποβιβάστηκαν μας μένουν 14 ...μείον τις 6-7 προβληματικές μένουν 7-8 υγιείς...στις οποίες λογικά συμπεριλαμβάνεται κ ο ΠΑΣ ::)
Βέβαια στις 6-7 προβληματικές κάποιες έχουν πολύ μικρά προβλήματα οπότε μας μένει(βάσει λογικής κ πιθανοτήτων) ένας αριθμός 4-5 ομάδων με πολύ σοβαρά προβλήματα %-|
...
Το σίγουρο είναι ότι ήσυχο ύπνο μέχρι τη μέρα της κρίσεως δεν θα έχουμε :-?
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 30 Απρ 2013 19:45 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #192 στις: Τρι 30 Απρ 2013 20:52 »
όφη, νιόνιος, βάζελος, άρης στα σίγουρα.

Πλην γαύρου, τρίπολης, ατρόμητα, ξάνθης, οι υπόλοιποι έχουμε τις -μικρές ή μεγάλες- πιθανότητές μας να έχουμε θέματα στους φακέλους που καταθέσαμε στην αρμόδια επιτροπή.

Θετικό το γεγονός οτι φέτος θα ανοίξουν οι φάκελοι. Ούτε να μη σου δώσουν αδειοδότηση μπορούν με το "έτσι θέλω", ούτε να σε διαβεβαιώνει κανείς οτι όλα είναι εντάξει χωρίς να είναι.

Παραμένω αισιόδοξος οτι Ευρώπη θα πάμε.   
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #193 στις: Τρι 30 Απρ 2013 21:20 »
Φακέλλους πρέπει να κατέθεσαν και οι δυο που υποβιβάστηκαν. Στους 6-7 μάλλον είναι και αυτοί μέσα. Αν θα είμαστε θα είμαστε μετά την παύλα...οριακά δηλαδή.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #194 στις: Τρι 30 Απρ 2013 21:36 »
Κέρκυρα,ΑΕΚ,ΟΦΗ,Πανθρακικός,Αρης,Παο,Πανιώνιος,ΠΑΣ ΓΙΆΝΝΙΝΑ

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #195 στις: Τρι 30 Απρ 2013 22:24 »
Βάλτε και το γέρο-Πλάτανο μέσα.
Έχει κι αυτός τα προβλήματά του.
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #196 στις: Τρι 30 Απρ 2013 22:36 »
Νομίζω όμως πως τον φακελο μπορει να τον ανοιξει μόνο όποιος δεν παιρνει
οποτε στην ουσια, δεν αλλαζει τιποτα.

Γιατι μπορει ας πουμε εσυ να πήρες μια τσιχλα απ'το περίπτερο και να σε μπουζουριασουν
κι ο αλλος να εχει κλεψει τραπεζα και να ναι απ'οξω.
οπότες εσυ απλα θα αποδειξεις πως όντως εκλεψες μια τσιχλα
κι όχι οτι ο αλλος εχει κλεψει τραπεζα.

Υ.Γ.
Παντως ειμαι αισιοδοξος κατα 99,999 % πως θα παρμε αδεια
δεν ξερω πως μου χει κατσει αυτό.. ::)

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #197 στις: Τρι 30 Απρ 2013 22:53 »
Ολυμπιακος παοκ τριπολη ατρομητος ξανθη και λεβαδειακο τις βγαζουμε.κερκυρα αεκ επεσαν αρα εξω και αυτες.
Μενουν ΕΜΕΙΣ ,πλατανιας ,πανιωνιος,πανθρακικος ,βεροια,αρης,οφη,και τα σιχαματα τα βαζελια.

Αρης ,οφη,πανιωνιος και τα σιχαματα στανταρακι.

Αρα μενουμε ΕΜΕΙΣ,πλατανιας,πανθρακικος και βεροια για δυο θεσεις...

Ο θεος βοηθος...ουτε να το σκεφτομαι δε θελω....

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #198 στις: Τρι 30 Απρ 2013 23:03 »
Mπορεί αεκ κ κερκυρα να κατέθεσαν φακέλους (μιας κ αυτό έγινε το μάρτιο πριν λήξει το πρωτάθλημα) αλλά νομίζω ότι ο μώραλης που όπως φαίνεται είναι γνώστης του πρώτου ξεσκαρταρίσματος των φακέλων, όταν μιλάει για 6-7 ομάδες προφανώς δεν συμπεριλαμβάνει σ' αυτές τις υποβιβασθείσες ομάδες γιατί δεν έχει νόημα...το πρόβλημα της superleague κ των διαφόρων "αξιωματούχων" της είναι οι αδειοδοτήσεις των ομάδων που θα απαρτίζουν το ερχόμενο πρωτάθλημα 2013-14.

Το ερώτημα είναι αν οι ομάδες με τα λίγα προβλήματα, θα μπορέσουν να τα ξεπεράσουν όταν εξεταστούν οι φάκελοι σε 2ο βαθμό ή αν θα έχουμε "ξαφνικό θάνατο" κ βέβαια κατά πόσο αυτά τα μικρά προβλήματα είναι προσπελάσιμα κ απ την UEFA.

Υ.Γ.1 Περίεργη κ αξιοπρόσεκτη σιωπή έχει τελευταία, ο λαλίστατος κατά τα άλλα, πανόπουλος... σε αντίθεση με τη λογοδιάρρεια του κατά τα άλλα ήπιου κ λιγομίλητου Χρηστοβασίλη  :-?
Υ.Γ.2 Ρε μώραλη βαλτός είσαι? ότι άρχισα εδώ κ 5-6 μέρες να κοιμάμαι χαλαρός τα βράδυα,με τάραξες πάλι... :'(





Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #199 στις: Τρι 30 Απρ 2013 23:50 »
Υ.Γ.2 Ρε μώραλη βαλτός είσαι? ότι άρχισα εδώ κ 5-6 μέρες να κοιμάμαι χαλαρός τα βράδυα,με τάραξες πάλι... :'(

Ο Ζελές είναι υποκατάστημα του Γαύρου.
Μούτσος.

Ποιός ππρς είπε στην ΟΥΕΦΑ να έρθει παραμονή μνημονιακής πρωτομαγιάς να δει το "Οι Ζωσιμάδες"?

6 - 7 έχουν πρόβλημα λέει ο πρόεδρος της S.L., δηλ., ούτε 5 ούτε 8.
Ασφαλώς και μνημονιακά, το λόγο θα έχουν οι μεγαλοοφειλέτες του Δημοσίου και όχι τα αποστραγγιστικά και οι χλοοτάπητες.




 
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 01 Μάι 2013 00:05 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς