Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505141 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2100 στις: Παρ 28 Ιούν 2013 16:12 »
 
Παράθεση από: iapopsi.gr
«Ένοχη» σιωπή…

Αρκετά έγραψες  ... τράβα στα Πηγάδια τώρα.
... προς CAS άκρες ... ???
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2101 στις: Παρ 28 Ιούν 2013 20:15 »
Προσφύγαμε στο CAS, εκδικάστηκε η υπόθεση και δικαιωθήκαμε. Θα παίξουμε Ευρώπη.

Δεν έχω συγκεκριμένη ενημέρωση, αλλά για να έπεσε τέτοια στεναχώρια, ώστε να ρίξουν το φόρουμ, κάτι τέτοιο φαντάζομαι.

:P :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2102 στις: Παρ 28 Ιούν 2013 21:24 »
πάντως ακόμα δεν ορίστηκε ημερομηνία....εν αναμονή είμαστε ακόμα...
http://www.tas-cas.org/news

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2103 στις: Παρ 28 Ιούν 2013 22:04 »
Μην ασχολειστε αλλο με το τι λενε τα site και οι εφημεριδες του ΠΑΟ , οτι παθαμε εγινε γιατι ανακατεψε ο Αλαφουζος την ουεφα , αλλιως δεν ειχαν νταλκα οι ελεγκτες τους να ερθουν να κανουν το φακελο φυλο και φτερο , αφηστε να ξεχασουμε τα γλοιωδη πρασινα υποκειμενα για λιγο μη μας τα υπενθυμιζετε συνεχεια και μας ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι .

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2104 στις: Παρ 28 Ιούν 2013 22:52 »
Δεν ξέρω ποια είναι η τελευταία ημ/νία που μπορεί να το κάνει. Ξέρει κανείς;
10 ημέρες από την στιγμή που θα παραλαβει την απόφαση.

Παράθεση από: ΕΠΟ 20/6/13
Μάλιστα, η απόφαση του A.C. του C.F.B.C., η οποία είναι οριστική, κοινοποιήθηκε, τόσο στη διοίκηση της UEFA και στο I.C. του C.F.C.B., όσο στις ενδιαφερόμενες ΠΑΕ και την ΕΠΟ.
Είσαι σίγουρος PAStaki μ;
Μην είναι 10 εργάσιμες; Αν όχι τουλάχιστον επιβάλλεται να βγει μια ανακοίνωση αν προσφύγαμε ή δεν προσφύγαμε.

Ρε πστ μ το καλύτερο καλοκαίρι ξεκίναε κι έγινε να μη πω σα τι έγινε.
Ακολουθώ συμβουλές λήσταρχου. Σγα τα νησιά Φερόε δηλαδή.
Μια χαρά είναι κι η Κέρκυρα και ηρεμούν ψίχα και τα νεύρα μας.
Σταδιάλα

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2105 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 00:52 »
Το πρόβλημα του ΠΑΣ έχει όνομα:Χριστοβασιλης.
Λύση με ονοματεπώνυμο υπάρχει;

Παράθεση
Σαν βομβα εχει σκασει τις τελευταιες ωρες στην πολη των Ιωαννινων η ειδηση για την εμφανιση επιδοξου αγοραστη της ομαδας της πολης.
Στο ρεπορτάζ υπάρχουν όλα εκείνα τα στοιχεία που φανερωνουν  οτι εχει  αποκαλυφθεί το ενδιαφέρον ενος ομογενούς επιχειρηματία.
Περισσοτερα νεα θα εχουμε συντομα.Πντως το μονο σιγουρο ειναι οτι μεσα στο σαββατοκυριακο θα εχουμε ραγδαίες εξελιξεις στο συγκεκριμενο θεμα.

απο spordonkey.org


κι επειδη τυγχανει αυτος που κανει το ρεπορταζ και ξερει και λεπτομερειες ,να ειναι γαμπρος μου απο ξαδερφη.....θα σας πω και το ονομα για να σιγουρευτειτε.οκ?


λεγεται.....................................ΛΑΜΠΟΥΤΣΚΑΡΟΣ (ο τονος στο ΟΥ)

ενταξει τωρα?μπορουμε ελευθερα να ζηταμε να βαγερει ο recordman?
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2106 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 01:02 »
α ξεχασα.......ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΥΤΣΚΑΡΟΣ (ειναι και μεγαλο σο'ι' το ΛΑΜΠΟΥΤΣΚΑΡΕ'Ι'ΚΟ)

και τωρα θα σας στειλω ολους για τσα'ι'......ξερω ακομη και πως τον φωναζουνε οι φιλοι του!!!!!




                                                              ΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #2107 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 12:54 »
Θα κάνω γαϊδουρινή υπομονή, θα σφίξω δόντια, θα ξεκαρφώσω μασέλες  μέχρι τον CAS …



... έφτασε τώρα του Πασολέ η ώρα  :mono: :mono: :mono:


Παράθεση
Αν η ΠΑΕ ήθελε να είναι η  προσωποποίηση της ειλικρίνειας, της αξιοπιστίας, της γενναιοδωρίας, της μεγαλοψυχίας και της ντομπροσύνης,  χαρακτηριστικά που προσδιορίζουν το δημοκρατικό κόσμο του ιστορικού Σωματείου που λέγεται ΠΑΣ, θα κρέμαγε  1η (πριν από τον κάθε ΜΜΕ)  την οιαδήποτε συλλογική ή μεμονωμένη ανακοίνωση/επιστολή των φιλάθλων ως κατευθείαν αποδέκτης αυτών των κειμένων. 
Αυτή η στάση υπεκφυγής δια της σιωπής δεν τιμά απολύτως κανέναν, πόσο μάλλον να θεωρείται επικοικοδομητική.
Και ανεξάρτητα από το ποιός διαψευστεί (ή διαψεύδεται) στο "τέλος", δηλ., ποιός πάρει τον CASμά και ποιός την CASα, δεν υπάρχει λόγος να ακούμε ή πόσο μάλλον να μιλάμε σήμερα για μετενσάρκωση του Εμβέρ Χότζα μετά της κουστωδείας του, στο εν λόγω διοικητικό σώμα.

Άλλωστε συ είΠΑΣ ΠΑΕ: "Ο ΠΑΣ είναι ο κόσμος του"
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 29 Ιούν 2013 13:16 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2108 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 14:02 »
Κυριακή κοντή γιορτή, λένε στο χωριό μου ...

Δηλαδή, οι απαντήσεις σε όλα τα εκκρεμή θέματα είναι (ευχής έργο) κοντά. Αν γίνει σήμερα η παρουσίαση του νέου προπονητή, (καλή του επιτυχία και σ' αυτό από όσο ξέρω η μη ανανέωση ΓΧ δεν είναι ευθύνη της ΠΑΕ), ιδού πεδίο δ(λ)όξης λαμπρό για τους τοπικούς δημοσιογράφους να ρωτήσουν και να αποσπάσουν από τον ιδιοκτήτη του ΠΑΣ ΟΛΕΣ τις απαντήσεις που θέλουν. Ευγενικά και όμορφα, όπως αρμόζει στην κουλτούρα των Ηπειρωτών.

Πέρα από αυτό και για το θέμα του CAS, στο PAS.GR πολλοί λένε πρόεδρε είσαι ψεύτης, δεν θα πας κλπ, στο φόρουμ των BV πάλι λένε ότι ξέρουν πως η ΠΑΕ προσέφυγε ήδη (το γράφει το μέλος pppaaasss, ή κάπως έτσι). Η δικαίωση για το ποιος έχει δίκιο, θα έρθει σύντομα κι εδώ.

Όπως και με τη διατήρηση του αξιόμαχου της ομάδας, με μόνη απώλεια (μέχρι τώρα) για μένα εκτός προγράμματος την φυγή Γεωργίου. Θα δείξει κι εδώ τι υπάρχει κατά νου στην ΠΑΕ.

Προσοχή μη μας πάρει η γαλότσα νερό ...
Ήταν τεράστιο χτύπημα αυτό που δεχτήκαμε, προσοχή στη διαχείρισή του. (αν και για μένα το πιο μεγάλο ξενέρωμα θα ήταν να παίζαμε EL μακρυά από τα Γιάννενα).
President speaking ...

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2109 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 14:12 »
Κυριακή κοντή γιορτή, λένε στο χωριό μου ...

Δηλαδή, οι απαντήσεις σε όλα τα εκκρεμή θέματα είναι (ευχής έργο) κοντά. Αν γίνει σήμερα η παρουσίαση του νέου προπονητή, (καλή του επιτυχία και σ' αυτό από όσο ξέρω η μη ανανέωση ΓΧ δεν είναι ευθύνη της ΠΑΕ), ιδού πεδίο δ(λ)όξης λαμπρό για τους τοπικούς δημοσιογράφους να ρωτήσουν και να αποσπάσουν από τον ιδιοκτήτη του ΠΑΣ ΟΛΕΣ τις απαντήσεις που θέλουν. Ευγενικά και όμορφα, όπως αρμόζει στην κουλτούρα των Ηπειρωτών.

Πέρα από αυτό και για το θέμα του CAS, στο PAS.GR πολλοί λένε πρόεδρε είσαι ψεύτης, δεν θα πας κλπ, στο φόρουμ των BV πάλι λένε ότι ξέρουν πως η ΠΑΕ προσέφυγε ήδη (το γράφει το μέλος pppaaasss, ή κάπως έτσι). Η δικαίωση για το ποιος έχει δίκιο, θα έρθει σύντομα κι εδώ.

Όπως και με τη διατήρηση του αξιόμαχου της ομάδας, με μόνη απώλεια (μέχρι τώρα) για μένα εκτός προγράμματος την φυγή Γεωργίου. Θα δείξει κι εδώ τι υπάρχει κατά νου στην ΠΑΕ.

Προσοχή μη μας πάρει η γαλότσα νερό ...
Ήταν τεράστιο χτύπημα αυτό που δεχτήκαμε, προσοχή στη διαχείρισή του. (αν και για μένα το πιο μεγάλο ξενέρωμα θα ήταν να παίζαμε EL μακρυά από τα Γιάννενα).

ΡΕ φίλε πόσο κουραστικοί είστε εσείς που πάτε να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα και να ρίξετε στάχτη στα μάτια ακόμα και αυτήν την ώρα και να πείτε για κας και μαλακίες. Δεν καταλαβαίνεις οτι δεν είμαστε χαϊβάνια; Μας δουλεύεις; Ο χοντρός έχει κάνει έγκλημα και εσύ μας λες για πολιτισμούς και δεν ταιριάζει στους Ηπειρώτες και τέτοιες μπούρδες; Το μόνο που ταιριάζει στους Ηπειρώτες και σε κάθε περήφανο και ελεύθερο άνθρωπο είναι τούτο: όταν σε κοροϊδεύουν με αυτόν τον τρόπο πας για φουλ επίθεση, πας να τους γκρεμίσεις, πας για πόλεμο...Και εμάς ο χοντρός μας κορόϊδεψε.... Εσύ κάτσε και περίμενε το Κας. Εμείς θα πάμε να δούμε την πρεμιέρα...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2110 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 14:46 »
Παράθεση από: balleto.gr
----Τους Γιάκο, Νάκα, Αυγενίκου, Χαρίση, Τοπούζη, Μπέριο τους ξέρετε ; Ορισμένους από αυτούς, μάλλον ναι, για άλλους, υποθέτουμε ότι η απάντηση σας είναι αρνητική. Πρόκειται για νεαρούς ποδοσφαιριστές του ΠΑΣ Γιάννινα οι οποίοι θα έχουν ευκαιρίες να αγωνισθούν στη νέα σεζόν, με δεδομένο ότι η ομάδα της Ηπείρου μπαίνει σε λογική δραστικών περικοπών. Τόπο στα νιάτα, για να αντέξει. Και να εξυγιανθεί, γιατί έχει μεγάλα ανοίγματα…

[...]

----Με τον Παναθηναϊκό και τον ΠΑΣ Γιάννινα έκανε την αρχή η ΟΥΕΦΑ, αλλά, θα υπάρχει και συνέχεια, δίχως αμφιβολία. Η Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία μπαίνει πια στη λογική της «οικονομικής τακτοποίησης» όλων των ομάδων. Έστειλε μήνυμα ότι το Financial Fair Play ήλθε. Και χωρίς «παράθυρα». Αν και στην ΟΥΕΦΑ σχολιάζουν ότι «κακώς αισθάνθηκαν έκπληξη ΠΑΣ και Παναθηναϊκός» Έχουν σαφή γνώση στη Νιόν για τους φακέλους των 2 ομάδων και για τις λεπτομέρειες τους…
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2111 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 15:15 »
Κυριακή κοντή γιορτή, λένε στο χωριό μου ...

Δηλαδή, οι απαντήσεις σε όλα τα εκκρεμή θέματα είναι (ευχής έργο) κοντά. Αν γίνει σήμερα η παρουσίαση του νέου προπονητή, (καλή του επιτυχία και σ' αυτό από όσο ξέρω η μη ανανέωση ΓΧ δεν είναι ευθύνη της ΠΑΕ), ιδού πεδίο δ(λ)όξης λαμπρό για τους τοπικούς δημοσιογράφους να ρωτήσουν και να αποσπάσουν από τον ιδιοκτήτη του ΠΑΣ ΟΛΕΣ τις απαντήσεις που θέλουν. Ευγενικά και όμορφα, όπως αρμόζει στην κουλτούρα των Ηπειρωτών.

Πέρα από αυτό και για το θέμα του CAS, στο PAS.GR πολλοί λένε πρόεδρε είσαι ψεύτης, δεν θα πας κλπ, στο φόρουμ των BV πάλι λένε ότι ξέρουν πως η ΠΑΕ προσέφυγε ήδη (το γράφει το μέλος pppaaasss, ή κάπως έτσι). Η δικαίωση για το ποιος έχει δίκιο, θα έρθει σύντομα κι εδώ.

Όπως και με τη διατήρηση του αξιόμαχου της ομάδας, με μόνη απώλεια (μέχρι τώρα) για μένα εκτός προγράμματος την φυγή Γεωργίου. Θα δείξει κι εδώ τι υπάρχει κατά νου στην ΠΑΕ.

Προσοχή μη μας πάρει η γαλότσα νερό ...
Ήταν τεράστιο χτύπημα αυτό που δεχτήκαμε, προσοχή στη διαχείρισή του. (αν και για μένα το πιο μεγάλο ξενέρωμα θα ήταν να παίζαμε EL μακρυά από τα Γιάννενα).

ΡΕ φίλε πόσο κουραστικοί είστε εσείς που πάτε να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα και να ρίξετε στάχτη στα μάτια ακόμα και αυτήν την ώρα και να πείτε για κας και μαλακίες. Δεν καταλαβαίνεις οτι δεν είμαστε χαϊβάνια; Μας δουλεύεις; Ο χοντρός έχει κάνει έγκλημα και εσύ μας λες για πολιτισμούς και δεν ταιριάζει στους Ηπειρώτες και τέτοιες μπούρδες; Το μόνο που ταιριάζει στους Ηπειρώτες και σε κάθε περήφανο και ελεύθερο άνθρωπο είναι τούτο: όταν σε κοροϊδεύουν με αυτόν τον τρόπο πας για φουλ επίθεση, πας να τους γκρεμίσεις, πας για πόλεμο...Και εμάς ο χοντρός μας κορόϊδεψε.... Εσύ κάτσε και περίμενε το Κας. Εμείς θα πάμε να δούμε την πρεμιέρα...


1. Διάβασε πρώτα τι γράφω και μετά αφόρισε όσο θες.
2. Αυτό που λέω είναι ότι η αλήθεια θα λάμψει και μάλιστα γρήγορα. Όποια κι αν είναι.
3. Μη με τσουβαλιάζεις με τους μεν ή τους δεν.
4. Αλήθεια, ξέρεις ότι υπάρχουν και φίλαθλοι του ΠΑΣ  :mono: που δεν τους ενδιαφέρουν ούτε τα πρόσωπα, ούτε τα κιλά, ούτε η εμφάνιση, ΟΥΤΕ η κομματική τοποθέτηση όσων ασχολούντε με αυτή την ομάδα, αλλά τους νοιάζει μόνο η φανέλα με τον ταύρο;
5. Η ιδέα ΠΑΣ δεν διατηρήθηκε τόσα χρόνια παρά μόνο από αυτούς (ταπεινή μου άποψη).
6.  Αλήθεια, ξέρεις ποια είναι τα διαχρονικά παιχνίδια που παίζονται στην πλάτη του ΠΑΣ και από ποιούς;
7. Ξέρεις κάποιον πρόεδρο του ΠΑΣ που να ήρθε στην ομάδα μόνο για να δώσει και όχι για να πάρει;
8. Γιατί δεν έχεις ηλικία στο προφίλ σου;
9. Ποιοι είμαστε οι εμείς;
10. Ποιοι είστε οι εσείς;
11. Ηπειρώτης δεν είναι μόνο ο ΧΒ, είμαι κι εγώ και πολλοί άλλοι που γράφουν εδώ.
12. Και είμαι υπερήφανος που είμαι ηπειρώτης. Εσύ;
13. Και είμαι υπερήφανος που είμαι ΠΑΣ. Εσύ;
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 29 Ιούν 2013 15:20 από President »
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2112 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 15:35 »
Κυριακή κοντή γιορτή, λένε στο χωριό μου ...

Το ιδιο λενε και στο δικο μου χωριο πασα μου...ιδωμεν λοιπον!

Δηλαδή, οι απαντήσεις σε όλα τα εκκρεμή θέματα είναι (ευχής έργο) κοντά. Αν γίνει σήμερα η παρουσίαση του νέου προπονητή, (καλή του επιτυχία και σ' αυτό από όσο ξέρω η μη ανανέωση ΓΧ δεν είναι ευθύνη της ΠΑΕ), ιδού πεδίο δ(λ)όξης λαμπρό για τους τοπικούς δημοσιογράφους να ρωτήσουν και να αποσπάσουν από τον ιδιοκτήτη του ΠΑΣ ΟΛΕΣ τις απαντήσεις που θέλουν. Ευγενικά και όμορφα, όπως αρμόζει στην κουλτούρα των Ηπειρωτών.


Δεν ξερω ποιος φταει για την φυγη Χριστοπουλου (μπορει να εχεις δικιο) αλλα ξερω δυο αλλα πραγματα:
1) Οτι λογαριαζεται ως μεγαλη απωλεια.
2) Οτι αυτη η διοικηση εχει βεβαρημενο μητρωο. Δες Ογιος, δες Ριμολντι, δες Μπεσερα, δες Αγγελο. Οποτε και ο κοσμος εχει το δικιο του να υποψιαζεται ευθυνες της διοικησης στο χειρισμο του θεματος -  προπονητης.

Απο τους δημοσιογραφους που ολοι ξερουμε εγω δεν περιμενω τιποτα! Σαν προεκλογικο ντι - μπεϊτ των ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, που θα ειχαν απεναντι τους τον Πρετεντερη, τον Καψη, τον Χατζηνικολαου, τον Τραγκα. Κατι αντιστοιχο φοβαμαι  θα συμβει και τωρα και η ενημερωση μας  θα ειναι "μεθοδευμενη". Ας εχει τα κοτσια η ΠΑΕ να επιτρεψει την παρουσια ολων των δημοσιογραφων, οχι μονο των.... αρεστων "επαγελματιων".


Πέρα από αυτό και για το θέμα του CAS, στο PAS.GR πολλοί λένε πρόεδρε είσαι ψεύτης, δεν θα πας κλπ, στο φόρουμ των BV πάλι λένε ότι ξέρουν πως η ΠΑΕ προσέφυγε ήδη (το γράφει το μέλος pppaaasss, ή κάπως έτσι). Η δικαίωση για το ποιος έχει δίκιο, θα έρθει σύντομα κι εδώ.


Για το θεμα CAS, εγω εχω τοποθετηθει οτι δεν θελω να προσφυγει. Ας ηταν ενταξει ο φακελος του, να επαιρνει αδειοδοτηση πρωτοδικα, Αλλα ασε με εμενα... Οσοι συνταυροι εχουν εκφρασθει οτι δεν θα προσφυγει η ΠΑΕ στο CAS, δεν το κανουν απο εμπαθεια, αλλα αυτη την στιγμη απο καμια επισημη πηγη δεν προκυπτει καποια επιβεβαιωση.

Αν η b.v. ξερουν κατι διαφορετικο με γεια τους, με χαρα τους.

Δεν καταλαβαινω την φραση " Η δικαίωση για το ποιος έχει δίκιο, θα έρθει σύντομα κι εδώ." Δεν βρισκεται κανεις με κανενα σε αντιδικια για το ποιος εχει δικιο και ποιος θα επικρατησει. Αποψεις εκφραζουμε και γνωμες με τα οσα γνωριζει ο καθενας.


Όπως και με τη διατήρηση του αξιόμαχου της ομάδας, με μόνη απώλεια (μέχρι τώρα) για μένα εκτός προγράμματος την φυγή Γεωργίου. Θα δείξει κι εδώ τι υπάρχει κατά νου στην ΠΑΕ.


Ο Γεωργιου δεν ηταν η μονη απωλεια. Υπαρχει και η απωλεια του Ντε Βινσεντι, του Παντου και αυτοι πρεπει να αντκατασταθουν επαξια.

Οσο για τον Γεωργιου δεν γινεται να τον ανακοινωνεις και μετα να σου φευγει για αλλες πολιτειες. Αρα πρεπει να εισαι πιο φειδωλος στις δηλωσεις σου πριν εξαγγειλεις την ανανεωση ενος παιχτη. Πρωτα πεφτουν οι τζιφρες και μετα οι ανακοινωσεις. Τουλαχιστον επικοινωνιακο φαουλ.

Δυστυχως η ΠΑΕ δεν μας εχει δειξει καποια οργανωση σε τετοια θεματα. Ο Βινσεντο  παρεπιπτοντως ειναι αριστερο χαφ...

Προσοχή μη μας πάρει η γαλότσα νερό ...
Ήταν τεράστιο χτύπημα αυτό που δεχτήκαμε, προσοχή στη διαχείρισή του. (αν και για μένα το πιο μεγάλο ξενέρωμα θα ήταν να παίζαμε EL μακρυά από τα Γιάννενα).

Και γηπεδο να ειχες (που ειναι και αυτο πολυ σοβαρο θεμα) παλι Ευρωπη δεν επαιζες. Και να το στο πω ξεκαθαρα; Για εμενα μεγαλυτερο ξενερωμα ειναι η ενδεχομενη μη οικονομικη βιωσιμοτητα της ΠΑΕ και τα χρεη που ηδη υπαρχουν. Η απωλεια της Ευρωπης ειναι το αμεσο αποτελεσμα. Ξεφυτρωνουν χρεη απο παντου! Δες την περιπτωση Παγωνη. Ποσοι αλλοι Παγωνηδες μπορει να υπαρχουνε; Και αν σημερα το πληρωσαμε με την απωλεια (ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ) της Ευρωπης, αυριο με ποιο τροπο θα το βρουμε μπροστα μας;


« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 29 Ιούν 2013 15:39 από ΛΑΜΙΑ FANS »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2113 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 15:42 »
Γιατί δεν έχεις ηλικία στο προφίλ σου;


Χα χα χα! Το κορυφαίο. Από πότε πρέπει να γράφουμε την ηλικία μας για να έχουν εγκυρότητα τα λεγόμενά μας. Το οτι είμαι οργισμένος με το χοντρό δεν σημαίνει οτι είμαι πιτσιρικάς όπως και για την περίπτωση σου, το οτι δεν είσαι οργισμένος δεν σημαίνει οτι είσαι και μεγάλος ή έγκυρος κτλ. Στα άλλα τι να απαντήσω; Έκθεση ιδεών με ερωτήματα κάνεις.

Πάντως προσπαθείς να δικαιολογήσεις τον ΧΒ με κάθε τρόπο όταν έχουν σηκωθεί και τα τσιμέντα εναντίον του. Για να μην χανόμαστε: όσο δεν ανοίγει το φάκελο είναι ένοχος για τα πάντα.Αυτή είναι η θέση των περισσότερων πασολέδων. Εσύ γιατί δεν παίρνεις θέση και φυγομαχείς;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2114 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 16:12 »
ΛΑΜΙΑΦΑΝΣ
Όποιος θέλει να ονομάζεται δημοσιογράφος (αρεστός ή μη) μπορεί να το κάνει...

Κι εμένα δεν με νοιάζει το CAS. Όπως λες, η ζημιά έγινε...

Για την δικαίωση που λέω, εννοώ ότι όταν δυο άνθρωποι λένε λένε άσπρο και μαύρο το ίδιο πράγμα, μόνο ένας έχει δίκιο. Το ποιος θα φανεί...

Είμαι κάθετα αντίθετος στην αντιδικία μεταξύ φιλάθλων του ΠΑΣ αλλά δυστυχώς βλέπω ότι υπάρχει...

Το να μην βρίζει ή να μην ζητάει επιτακτικά την φυγή ΧΒ κάποιος εδώ μέσα, δεν σημαίνει κατ' ανάγκη πως είναι και υποστηρικτής του και πως επικροτεί την πολιτική του. Η πόλωση και ο διαχωρισμός των οπαδών του ΠΑΣ βοηθάει μόνο αυτούς που έχουν ίδια (για τον εαυτό τους δηλαδή) συμφέροντα. Μια ματιά στον περίγυρο και σε αυτούς που την προωθούν βοηθάει.

Ντε Βινσέντι και Πάντος ήταν απώλειες εντός προγράμματος... 
Ο ΧΓ δέχτηκε πολύ καλή πρόταση αλλά το μυαλό του από την αρχή δεν ήταν εδώ αλλά βόρεια και βορειότερα (και για μετά δυτικότερα...). Το ξενέρωμα για μένα μισό μισό από ΧΒ ΧΓ...

Το θέμα της οικονομικής βιωσιμότητας είναι όντως μια πονεμένη ιστορία όπως λες ...


ΜΠΑΚΟΥΛΙΕΡΟΣ

Αν κατάλαβες ότι δικαιολογώ κάποιον, τότε τι να πω, πάω πάσο ...
Εκτός του βρισίματος, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να δείξεις δυσαρέσκεια
Κι όταν είσαι με τον ΠΑΣ, δεν είσαι κατ' ανάγκη και με την ΠΑΕ
Θέση παίρνω 40 χρόνια τώρα στο Ζωσιμάδες, εκεί στα τσιμέντα,


ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Αγκαλιάστε την ομάδα και τη φανέλα και  :mono:
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2115 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 04:28 »
Παράθεση
Συνεχίζουμε και σήμερα τα νέα των αντιπάλων της Ξάνθης που ανά τακτά χρονικά διαστήματα τοποθετούνται στο olaxanthi.gr ώστε να γνωρίζουμε σε τι κατάσταση βρίσκονται.

[...]

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Δεν τελείωσε η Ευρώπη λέει ο Χριστοβασίλης αφού πάει στο Cas. Γελάει ο κόσμος…Ανακοινώθηκε ένας αριστερός μέσος ονόματι Τσάρλτον Βινσέντο, έγχρωμος.

[...]
http://olaxanthi.gr/?p=7825

Παράθεση
Γεμάτη μέρα ήταν η σημερινή για τον ΠΑΣ Γιάννινα με μεταγραφή, παρουσίαση του προπονητή, αλλά και ελπίδες από τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ Γιώργο Χριστοβασίλη για ανάκτηση της χαμένης άδειας...

[...]

ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΥΡΩΠΗΣ


Από την πλευρά του ο Χριστοβασίλης αναφερόμενος στις προσπάθειές του για την ομάδα γέννησε με ελπίδες τους φίλους του ΠΑΣ για την Ευρώπη λέγοντας τα εξής: «Η ομάδα προχωράει, ξεκίνησε προετοιμασία με στόχο ότι παίζει 18 Ιουλίου στην Ευρώπη, διότι αυτό το θέμα δεν έχει λήξει για μένα. Έπεται ένα δικαστήριο στο CAS, το οποίο έπεται σε 15 μέρες. Δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω, διότι οι δικηγόροι δεν θέλουν να πω τίποτα γι' αυτό το πράγμα.  Η UEFA έχει 12 διαβαθμίσεις για πρόστιμα και δεν μπορεί με το οποιοδήποτε παράπτωμα να κρέμεσαι, κι εμάς μας κρέμασαν. Αυτό οφείλεται γιατί μια άλλη ομάδα μας παρέσυρε σ' αυτό το δρόμο. Γι' αυτό έχουμε πολλές ελπίδες ότι ένα δικαστήριο που δεν έχει καμία σχέση με την UEFA θα μας δικαιώσει. Και τότε κάποιοι που φωνάζουνε, θα χειροκροτάνε ξανά».

Δύσκολο...
http://www.flogasport.net/2013/06/cas_29.html
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 30 Ιούν 2013 04:41 από PAS-o-media »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2116 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 16:32 »
Παράθεση από: onsports.gr
Europa League: «Πόρτα» σε ΤΣΣΚΑ Σόφιας

Η UEFA απέκλεισε από το επερχόμενο Europa League την ομάδα της Σόφιας, λόγω οικονομικών προβλημάτων, δίνοντας τη θέση της στη Μπότεφ Πλόβντιβ.

Θέματα τα οποία αντιμετώπισαν πρόσφατα Παναθηναϊκός και ΠΑΣ Γιάννινα κλήθηκε να αντιμετωπίσει και η ΤΣΣΚΑ Σόφιας, έχοντας την ίδια κατάληξη με τις ελληνικές ομάδες. Η ομάδα της βουλγαρικής πρωτεύουσας δεν… έπεισε με τις εξηγήσεις της την UEFA κι έχασε τη θέση της στο Europa League της νέας περιόδου.

Αντ’ αυτής, θα αγωνιστεί η Μπότεφ η οποία τερμάτισε 4η στο πρωτάθλημα και τελικά θα παίξει στην Ευρώπη. Η ομάδα του Πλόβντιβ θα αντιμετωπίσει την Αστάνας από το Καζακστάν, σε αγώνες που θα γίνουν στις 4 και 11 Ιουλίου.

Παράθεση από: soccerplus.gr
Έκαναν γυαλιά καρφιά την Ομοσπονδία της Βουλγαρίας (video)

Ημερομηνία: 30 Ιουνίου, 2013 13:06



Με πέτρες, βόμβες μολότοφ, και άλλα αντικείμενα οι οπαδοί της ΤΣΣΚΑ Σόφιας έκαναν… γυαλιά καρφιά την ποδοσφαιρική Ομοσπονδία της χώρας μετά τον διαφαινόμενο υποβιβασμό. Δείτε το βίντεο με όλα τα επίσοδεια.

Η ΤΣΣΚΑ Σόφιας είναι πολύ κοντά στον υποβιβασμό, εξαιτίας χρεών ύψους 9 εκατομμυρίων ευρώ και αυτό δεν άρεσε στους φίλους της ομάδας! Οι οπαδοί του συλλόγου της Βουλγαρίας βγήκαν στους δρόμους και διαμαρτυρήθηκαν γι’ αυτό το γεγονός.

Μάλιστα, έφτασαν μέχρι την ποδοσφαιρική Ομοσπονδία της χώρας και τα… έσπασαν! Πέτρες, μολότοφ και άλλα αντικείμενα πετάχτηκαν στην είσοδο των γραφείων και η Αστυνομία μετά από αρκετή ώρα ηρέμησε την κατάσταση.

Βίντεο Άρθρου
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2117 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 17:11 »
Τη συμπάθειά μου στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας, οι οχτροί μας είναι αδίστακτοι, της κάνουν πόλεμο γιατί είναι αδελφό μας σωματείο!!!

Είπαμε τότε για την πρώτη είδηση και ξαναλέμε χωρίς ενδοιασμό και για την σημερινή
Με την υποσημείωσή, αλίμονό μας να παιζε και κάνα τέτοιο σκηνικό εδώ, που πέρσι τη γλυτώσαμε με αλλαγή στον κανονισμό.

Και κάτι για τα περί αδερφού σωματείου.

Μπήκα νωρίτερα στο φόρουμ της ΤΣΚΑ.  :P

Ξέρετε τώρα, πρωτεύουσα χώρας η Σόφια
κι ομάδα σαν το ΠΟΚ το θκο μας η ΤΣΚΑ, και τι είδα;
Πλάκα πλάκα, ισάξιο μέγεθος είμαστε  :)

16 χρήστες, 5 κρυφοί και 53 επισκέπτες

ήταν εκεί την ίδια ώρα που εδώ ήταν

20 χρήστες, 5 κρυφοί, 45 επισκέπτες

Κι αν έπαιζε καμμιά είδηση(φτου φτου) σαν τη θκη τς, θα τς είχαμε βάλει από κάτω  :mono:
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2118 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 15:13 »
ΠΡΟΣΟΧΗ!! Βγήκαν τα ΠΑΣόμετρα....

Παράθεση
Haberi.gr : Είναι βέβαιο πως όπου και αν γυρίσεις στην πόλη των Ιωαννίνων, όταν η συζήτηση έρχεται στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ,αρκετοί είναι αυτοί που τοποθετούνται αρνητικά για τον Γ.Χριστοβασίλη και την μεταΧριστόπουλου εποχή.
Είναι οι ίδιοι βέβαια που δεν πιστεύουν το «ρίσκο» Παντελίδη και που δεν είχαν πιστέψει όμως και το «ρίσκο» Χριστόπουλου , πριν από ένα χρόνο .
Είναι οι ίδιοι κύκλοι πάντα που εύκολα πετροβολούν στην πρώτη αποτυχία της ομάδας και πολύ πολύ εύκολα χειροκροτούν ακόμη και μια διαγώνια μπαλιά ενός παίκτη που είχαν αμφισβητήσει λόγω του νεαρού της ηλικίας του και του «ρίσκου» του προέδρου να του δώσει τη φανέλα με τον ταύρο.
Είναι οι ίδιοι κύκλοι που αμφισβήτησαν (φαντάζομαι όχι από κακία αλλά από συνήθεια ) τον Χριστόπουλο( που από σκάουτερ έγινε πρώτος προπονητής) ,αρκετούς νεαρούς παίκτες (που σήμερα έχουν βγάλει μάτια ) αλλά αμφισβήτησαν και το θέλω του Χριστοβασίλη ( ότι δήθεν δεν επιθυμεί να αγωνιστεί στο κύπελλο ΟΥΕΑ).
Είναι οι ίδιοι βέβαια που θα χειροκροτήσουν την ενδεχόμενη θετική απόφαση του cas αλλά θα ξεχάσουν παράλληλα πως ο πρόεδρος του ΠΑΣ δαπάνησε για την ένσταση στο cas περίπου 70,000,00€(από την τσέπη του και όχι από χορηγία) .
Είναι οι ίδιοι βέβαια που πανηγύρισαν την άνοδο του ΠΑΣ ,που χειροκρότησαν τις υποκλίσεις του Χριστόπουλου, που έγραψαν λόγια αγάπης στη σελίδα του στο fb και που ξέχασαν όμως, να ρίξουν και ένα χειροκρότημα στον επενδυτή και ιδιοκτήτη της ομάδας που τους ικανοποίησε τις επιθυμίες δεκαετιών .
Έτσι απλά μπορεί κάποιος ,να περιγράψει τις σημερινές αντιδράσεις αρκετής μερίδας των «οπαδών» του ΠΑΣ .
Είναι βέβαιο πως η λατρεία για τον ΠΑΣ έχει πολλές όψεις αλλά η πραγματικότητα θα πρέπει να μας αγγίξει και να αντιληφθούμε πως και η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είναι μια Ανώνυμη Εταιρία ,η οποία από όσο θυμάμαι λειτουργεί μέσα στο ελληνικό κράτος το οποίο σήμερα βρίσκεται στην δυσκολότερη οικονομική κατάσταση που βρέθηκε ποτέ.

Σίγουρα όλοι μας θα θέλαμε να δούμε τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ να αγωνίζεται σε ένα γήπεδο όπως αυτό του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ή της MANCHESTER, να έχει προπονητή τον ΜΠΛΆΝ , να πίνουμε καφέ και να βολτάρουμε στις μπουτίκ της ομάδας κάτω από τον αγωνιστικό χώρο του σταδίου, με κατάξανθες ή μελαχρινές καλλονές οι οποίες θα μας δειγματίζουν τα προϊόντας της αγαπημένης μας ομάδας με τον ταύρο .

Καλό θα ήταν, αλλά σήμερα βρισκόμαστε στο 2013 ,σε μια εποχή βαθύτατης οικονομικής κρίσης, σε ένα ασταθές οικονομικό περιβάλλον και γι’ αυτό θα πρέπει να αναλογιστούμε όλοι μας , πως εφόσον οι δικές μας επιχειρήσεις αντιμετωπίζουν προβλήματα ρευστότητας και δίνουμε αγώνα για να τις κρατήσουμε όρθιες έτσι και η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ αντιμετωπίζει τα δικά της προβλήματα και δίνει την μάχη της να σταθεί όρθια και να αντιμετωπίσει τους αντιπάλους της έστω και με επιλογές «ρίσκου» τη νέα αγωνιστική περίοδο .

πηγή:https://www.facebook.com/pages/%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%8D-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B1-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B1/328097963878098?ref=stream&hc_location=stream


Βέβαια λίγη ώρα πριν από αυτό κάπου κρυμμένο, εμφανίστηκε και ένα άλλο πιο μεγάλο...


Του Κυριτση ειναι αυτο το κειμενο ε?

Να ξερουμε ποιους να βαλουμε στην black list οταν γινουν τα λαικα δικαστηρια..

edit: ΓαυροΚυριτση εννοουσα, συγνωμη.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2119 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 16:28 »
Παράθεση
edit: ΓαυροΚυριτση
Siatro (εσένα βρήκα εύκαιρο σ εσένα το λέω  :joker:)
καλό θα είναι ν ανοίξουμε κάποια στιγμή θέμα, με το τι θέμε από ένα δημοσιογράφο και δη αθλητικογράφο.
Θα μπορούσε ν ανοιχτεί και πιο ειδικό θέμα, με το ποιά κείμενα νομίζουμε ότι είναι κατευθυνόμενα, ή προβοκατόρικα, ή επιζητούν για χίλιους δυό λόγους να κάνουν ζημιά στην ομάδα και υπάρχουν αρκετά.
Εκεί π διαφωνώ με πάρα πολλούς, είναι αν η φίλαθλη (ή οπαδική) ταυτότητα του γράφοντος πρέπει να χαρακτηρίζει εκ των προτέρων τα κείμενά του.
Δηλαδή βγάζω σπυριά από τους διάφορους βαζελογαυρο-νικολοτέτοιους που υποτίθεται αρθρογραφούν αποτελώντας στην ουσία το γραφείο προπαγάνδας των αφεντικών τους. Και πόση αξία έχουν από την άλλη τα γραφόμενά τους. Και μια αλήθεια να γραφτεί χάνεται γιατί όλοι γνωρίζουμε ότι η πένα τους έχει πράσινη (ή κόκκινη ανάλογα) μελάνη.
Τέτοιους θέμε εδώ; Διαβατήριο το ΠΑΣολέδικο φρόνημα για να κρίνουμε αν είναι αντικειμενικός ή όχι δημοσιογράφος, όποιος ασχολείται με την ομάδα μας;
Σόρι για το οφ τόπικ, άμα βρω όρεξη μπορεί ν ανοίξω ένα καινούργιο θέμα (κι όποιος άλλος δηλαδή μπορεί, να με βγάλει απ' τον κόπο).

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2120 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 17:55 »
Πήγαμε τελικά CASh ; Η το ονειρεύεται ο ΧΒ ότι θα πάει; 
Αν  το ονειρεύεται...μην το ξυπνάτε και απογοήτευτοι οπός και εμείς με την Ευρώπη. .. Μην πάθει και τίποτα και του ανέβει η ποίηση. . Κρίμα το παλικάρι μας! !!!



ΦΥΓΕΕΕΕΕ ΑΚΌΜΑ ΕΔΩ ΕΊΣΑΙ; ;;; ΦΥΓΕΕΕΕΕ

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2121 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 18:48 »
...

Δεν τίθεται καν θέμα. Χίλιες φορές να μην είναι ΠΑΣ αυτός που κάνει το ρεπορτάζ του ΠΑΣ.
Υπάρχει τουλάχιστον η πιθανότητα να γράψει αντικειμενικά τα πράγματα μια στο τόσο.


Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2122 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 19:48 »
Εdit..

nevermind συμφωνω και με τους 2. 
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2123 στις: Δευ 01 Ιούλ 2013 23:45 »
Τελείωσε και η 2η μέρα από την ανακοίνωση Χριστοβασίλη οτι πουλάει και πουθενά καπνός στον ορίζοντα! Οι κλασικοί γιαννιώτες "επιχειρηματίες" φωνάζουν να φύγει, βαζουν και κανα δυο επαναστάτες του πληκτρολογίου για να κάνουν ντόρο, και μετά σφυρίζουν κλέφτικα! Ο κωστούλας, του παναιτωλικού, που το είχε κάνει πέρυσι σε 24 ώρες είχε γίνει προσφορά από αγρινιώτες επιχειρηματίες και τα μάζεψε! Εδώ; Απλά να φωνάζουμε και να κάνουμε ντόρο, αλλά μόλις έρθει η ώρα κοτούλες!!! Τα ίδια με Χρηστίδη, τα ίδια με κολέμπα με κουγια κλπκλπκλπ!!!! Όλα τ' άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)
« Απάντηση #2124 στις: Τρι 02 Ιούλ 2013 00:06 »
Τελείωσε και η 2η μέρα από την ανακοίνωση Χριστοβασίλη οτι πουλάει και πουθενά καπνός στον ορίζοντα! Οι κλασικοί γιαννιώτες "επιχειρηματίες" φωνάζουν να φύγει, βαζουν και κανα δυο επαναστάτες του πληκτρολογίου για να κάνουν ντόρο, και μετά σφυρίζουν κλέφτικα! Ο κωστούλας, του παναιτωλικού, που το είχε κάνει πέρυσι σε 24 ώρες είχε γίνει προσφορά από αγρινιώτες επιχειρηματίες και τα μάζεψε! Εδώ; Απλά να φωνάζουμε και να κάνουμε ντόρο, αλλά μόλις έρθει η ώρα κοτούλες!!! Τα ίδια με Χρηστίδη, τα ίδια με κολέμπα με κουγια κλπκλπκλπ!!!! Όλα τ' άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες!!!

Μετα τον Χρηστιδη ηρθε ο Κολεμπας, μετα τον Κολεμπα ηρθε ο Κουγιας, μετα τον Κουγια ηρθε ο Χριστοβασιλης. Στην ουσια ενα χρονο μειναμε χωρις διοικηση (προ Κουγια)


Εγω δεν σου λεω οτι ειναι ευκολο να βρεθει επενδυτης, ειδικα στις σημερινες οικονομικες συγκυριες, αλλα μην φερνεις και την καταστροφη.

Απο το "Πουλα - φυγε" που λενε καποιοι συνφορουμιτες (που οταν λεγετε ατεκμηριωτα διαφωνω) μεχρι το "Μετα το Χριστοβασιλη το χαος" που γραφεις εσυ, υπαρχει μια χαωδης διαφορα, αλλα στην ουσια προκειτε για την διαφορετικη οψη του ιδιου νομισματος.

Θα ηταν καλο να χαμηλωσουμε ολοι τους τονους. Τουλαχιστον μεταξυ μας, ας αποφευγονται οι χαρακτηρισμοι! Κριτικη στον προεδρο για το καλο της ομαδας και μονο!

Υ.Γ. Κι ομως φιλε και το "κανα δυο επαναστατων του πληκτρολογιου" και η η "πουλα - φυγε" αμπελοδιλοσοφιες ειναι!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!