Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505082 φορές)

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #400 στις: Τετ 22 Μάι 2013 17:06 »
Ολος ο κοσμος (μεταξυ αυτων και οι ΠΑΕ) περιμένουν να μπουν στην ρυθμιση που εχει ψηφιστει προσφατα για τις 48 δοσεις στην εφορία.
Καθυστερει η υπουργική αποφαση.
Και επειδη περιμένουν την ρυθμιση κανενας δεν πληρωνει.

Γιαυτο ουτε ο Μπαοκ πχ. μπορει να παρει αδεια.

Παράθεση
Στη συνέχεια τέθηκε και θέμα σχετικά με τα χρέη του ΠΑΟΚ και ο Ιβάν Σαββίδης είπε: "Εγώ έχω πει από την πρώτη στιγμή ότι τα χρέη του ΠΑΟΚ είναι δικά μου χρέη. Και χθες ήμουν στην Αθήνα, μίλησα με τους υπευθύνους εκεί, τον κ. Σαμαρά, γι' αυτό το θέμα. Αυτοί εγκρίνουν αυτό που τους προτείνω, ξέρετε όμως ότι στην Ελλάδα είναι λίγο περίεργα τα πράγματα γιατί πρέπει να πει το «ναι» και η τρόικα. Εγώ είμαι έτοιμος ακόμη και αύριο να πληρώσω. Έχω προτείνει να δώσω εφάπαξ 11 εκατομμύρια ευρώ και να σβηστούν τα χρέη του ΠΑΟΚ. Η τρόικα μου ζητά να πληρώσω και πρόστιμα και προσαυξήσεις. Να πληρώσω ποσά που δεν πλήρωσαν άλλοι εδώ και 20-30 χρόνια. Εύχομαι να ξεκινήσουμε τη νέα σεζόν χωρίς χρέη".

Όταν του ζητήθηκε να βάλει έναν πιο συγκεκριμένο χρονικό ορίζοντα για το πότε θα τελειώσει το θέμα, τόνισε: "Ρωτήστε τη Μαρία (σ.σ. Γκοντσάρεβα). Τα λεφτά τα έχουμε μεταφέρει στην Ελλάδα εδώ και 1,5-2 μήνες και βρίσκονται σε τραπεζικό λογαριασμό.  Εάν πει ο κ. Σαμαράς ότι είναι έτοιμος, θέλουμε μόνο 3-5 ημέρες για τα διαδικαστικά. Άρα μην μου ζητάτε να σας πω αν θα πληρωθούν το καλοκαίρι ή πιο μετά, εγώ σας λέω ότι είμαι έτοιμος".

http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/savvidhs_plhrwnw_ta_xreh_toy_paok_aurio.2263853.html

Το ενα μυριο δημιουργήθηκε γιατι απο καποιο σημειο και μετά, επρεπε οι ομάδες να πληρωσουν την εφορία των συμβολαίων με ποσοστό 45%.
Δηλ. ο Μπαγκαγιοκο που πηρε ;)  300.000 ευρω, δημιουργησε 140.000 χρεη στην εφορία.
Και επειδη στην Ελλάδα ζουμε και κανενας δεν πλήρωνε, εγιναν πολλά, και με τις προσαυξήσεις (3% τον μηνα) πολυ περισσότερα.

Αυτα και υπομονή...

Αποσυνδεδεμένος bones

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #401 στις: Τετ 22 Μάι 2013 17:44 »
Αν η αίτηση στην εφορία για υπαγωγή σε ρύθμιση έχει κατατεθεί εδώ και 6 μήνες, και δεν έχει βγει απόφαση ακόμη, φταίει ο ΠΑΣ και ο ΧΒ???

Αλήθεια, αν το ελληνικό δημόσιο κάνει δεκτή την αίτηση υπαγωγής (που είναι και το πιθανότερο) μια μέρα αφού χάσει ο ΠΑΣ την αδειοδότηση, ποιός θα έχει την ευθύνη τότε? Και ποιός θα αποζημιώσει την ομάδα, τους παίχτες, τον κόσμο αλλά και τον ΧΒ???

Επίσης: είπε ο πρόεδρος οτι στην εφορία οφείλει ακόμη ένα εκατομμύριο. Η αύξηση μετοχικού κεφαλαίου που έχει ανακοινωθεί, είναι ύψους 1.8 εκατ. Αν κλείσει επιτυχώς, γιατί να μην πάρουμε άδεια?

Τελικά μήπως ο αποδυτηριάκιας έχει δίκιο (http://www.apodytiriakias.gr/athlitika/2013/05/21/okeu-gia-europi-o-pas-giannina.aspx) και τζάμπα ανησυχούμε???

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #402 στις: Τετ 22 Μάι 2013 20:53 »
O Καλός θεος του ΠΑΣ ξαναχτυπησε
Η εγκυκλιος βγήκε
http://www.express.gr/news/finance/711285oz_20130522711285.php3


΅Επισης να σημειωσω οτι τωρα που αποφασισαν στην ΕΠΟ να ειναι αυστηροι, τωρα η ΟΥΕΦΑ ξετιμωρεί ομάδες


http://www.contra.gr/Soccer/Europe/anoikse-thn-porta-sth-malaga-h-uefa.2263538.html

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #403 στις: Τετ 22 Μάι 2013 21:01 »
O Καλός θεος του ΠΑΣ ξαναχτυπησε
Η εγκυκλιος βγήκε
http://www.express.gr/news/finance/711285oz_20130522711285.php3

Αυτό φαίνεται να αφορά φυσικά πρόσωπα, μη επιτηδευματίες. Μπορεί να το εκμεταλλευτεί η ΠΑΕ;

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #404 στις: Τετ 22 Μάι 2013 21:22 »
Η εγκυκλιος ειναι για Τις διατάξεις της υποπαραγράφου Α.1. της παραγράφου Α του άρθρου πρώτου του Ν. 4152/2013 (ΦΕΚ 107 Α),

Το ΦΕΚ ειναι

http://www.et.gr/idocs-nph/search/pdfViewerForm.html?args=5C7QrtC22wEaosRGzKxO6XdtvSoClrL8yNwbRNbiFj15MXD0LzQTLWPU9yLzB8V68knBzLCmTXKaO6fpVZ6Lx3UnKl3nP8NxdnJ5r9cmWyJWelDvWS_18kAEhATUkJb0x1LIdQ163nV9K--td6SIuY32wPtS65qyEdFOWt4EhjyPbIEbW4TyNk2spMQtG7ad

Θεωρω οτι ειναι για ολους. Το ψαχνω..

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #405 στις: Τετ 22 Μάι 2013 22:13 »
Εσύ το ψάχνεις ρε Σύνταυρε davelis :(
Αυτός που πρέπει να το ψάχνει τι κάνει? >:(
Ως πότε η ανιδιοτελής αγάπη μας για την ομάδα δεν θα βρίσκει άξιους μιμητές στη διοίκηση?

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #406 στις: Τετ 22 Μάι 2013 22:30 »
Και επίσημα (μέχρι νεοτέρας φυσικά) είμαστε εκτός ονείρου ...

epo.gr

Παράθεση
Το Πρωτοβάθμιο Όργανο Αδειοδότησης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά την διήμερη συνεδρίασή του εξέτασε όλους τους φακέλους των ΠΑΕ της Α΄ Εθνικής Κατηγορίας (Super League) και έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις:

 

Χορηγεί την άδεια στις ΠΑΕ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΓΣ, ΒΕΡΟΙΑ ΓΑΣ, SKODA ΞΑΝΘΗ Α.Ο., ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΠO, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., Π.Α.Ο.Κ., ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ.

 

Δεν χορηγεί την άδεια στις ΠΑΕ: Α.Ε.Κ., ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο., ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, Ο.Φ.Η., ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΠΣ.

 

Κατά των ανωτέρω αποφάσεων μπορεί να ασκηθεί έφεση εντός προθεσμίας πέντε (5) ημερών.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 22 Μάι 2013 22:47 από ΛΟΚΟ »
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #407 στις: Τετ 22 Μάι 2013 22:45 »
Σηκωθείτε από καναπέδες, καρέκλες, σκαμπό ..... ο Αλασκούζος ετοιμάζει ανακοίνωση για τη μη αδειοδότηση του ΠΑΟ, σε πρώτο βαθμό.
 :P :P
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος goutos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 108
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #408 στις: Τετ 22 Μάι 2013 22:45 »
Την φάγαμε την πρώτη κρυάδα :(

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #409 στις: Τετ 22 Μάι 2013 22:49 »
Την φάγαμε την πρώτη κρυάδα :(

Δεν πειράζει...Τη δεύτερη να μη φάμε ;)
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #410 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:00 »
Μιλάει ζωντανά στην ΕΡΑ αυτή τη στιγμή ο πρόεδρος.
Ερώτηση δημοσιογράφου: "Σε περίπτωση που απορριφθεί και η έφεση, τι θα κάνετε;"
Χριστοβασίλης: "Η ζωή συνεχίζεται.."

Δεν περιγράφω άλλο.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #411 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:07 »
Παράθεση
Ερώτηση δημοσιογράφου: "Σε περίπτωση που απορριφθεί και η έφεση, τι θα κάνετε;"

Πάολα - Εδώ Σε Θέλω Καρδιά Μου Live

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #412 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:12 »
Ο χοντρός έχει 5 μέρες καιρό να σώσει το τομάρι του...
εάν δε πάρει άδεια στην έφεση μη βγεί κανείς και ζητήσει ηρεμία θα τον πάρει και αυτόν η μπάλα...

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣ



αγριεύει ο καιρός...

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #413 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:12 »
Ο προεδρος ειπε κ αλλα οπως το οτι καποια δικαιολογητικα που προσκομιστικαν τελευταια
στιγμη δεν ληφθησαν καθολου υποψη κ οτι σε β βαθμο που θα εξεταστουν θα ειναι θετικα για μας ταπραγματα.
Μην απογοητευομαστε πληρως ειναι εκνευριστικος ο προεδρος αλλα ισως τελικα κατι γινει...δυσκολοαλλα ελπιδες υπαρχουν.

Αποσυνδεδεμένος Tiesto

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #414 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:13 »
Ο ΧΒ ανήγγειλε πως θα ασκήσει έφεση κατά της αποφάσεως της ΕΠΟ και είπε επίσης ότι δεν λήφθηκαν υπόψη όλα τα έγγραφα που κατέθεσε η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΆΝΝΙΝΑ  όπως και ότι δεν του ζητήθηκε εγγυητική,σε συνέντευξη αυτή την στιγμή στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ.


ΠΑΣ ΖΟΎΜΕ ΕΥΡΏΠΗ ΝΑ ΣΕ ΔΟΎΜΕ....ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΟΎΜΕ    :mono:


Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #415 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:26 »
Νομιζω η ρυθμιση γινεται μετα απο αποφαση του υπουργου και οχι του πρισταμενου της δου...για να γινει η ρυθμιση το 40 τοις εκατο της οφειλης πρεπει να καταβληθει μπραφ...αρα 400.000 και τα αλλα δοσεις...
Μακαρι να ειναι μονο αυτο ,να βρεθουν τα λεφτα και να τελειωνουμε...

Θα ειναι πολυ μεγαλο κριμα!!!ουτε θελω να το σκεφτομαι τι στεναχωρια θα περασουμε!!!!

Συνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #416 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:28 »
Το θεμα ειναι οτι του χοντρου στα τετοια του στην τελικη
Το ειπε ξεκαθαρα οτι η ζωη συνεχιζεται
Δεν ειναι οπαδος του ΠΑΣ
Εμεις οι φιλαθλοι θα φαμε την πικρα πιο πολυ απο οποιονδηποτε προεδρο ή παιχτη
Θα κοπει η ορεξη πολυ περισσοτερων απο οτι τωρα
Δεν θα πατανε ουτε 500 του χρονου στο γηπεδο
Και ο λογος ειναι οτι δεν θα υπαρχει η ελπιδα για κατι στο μελλον
Βγαινεις ευρωπη και την χανεις απο χοντρομαλακιες
Να βαλει ο θεος το χερι του λεω εγω γιατι αλλιως θα γραψουμε και αλλη μαυρη σελιδα αντι για χρυση



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #417 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:41 »
Η ζωή πάντα συνεχιζεται για τους απομείναντες
εσύ στον ΠΑΣ δεν ξέρω...

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #418 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:47 »
O ΠΑΣ πρέπει να είναι η πιο αντιφατική ομάδα παγκοσμίως.Από τη μία οι παίκτες και το τεχνικό τιμ που έσπασαν κάθε ρεκόρ φέτος και ξεπέρασαν και τις πιο τρελές προσδοκίες και από την άλλη η διοίκηση που συνεχίζει τα δικά της.
Η ομάδα που το απόγευμα παλεύει ενάντια σε αντιπάλους,διαιτητές και κατεστημένα και παλεύει για την αξιοπρέπειά της με αίμα (Πάντος) και από την άλλη ο πρόεδρος με το ''η ζωή συνεχίζεται'', το οποίο μεταφράζεται ''σιγά μην κάτσουμε να αγχωθούμε για τον ΠΑΣ''.


Αποσυνδεδεμένος Tiesto

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #419 στις: Τετ 22 Μάι 2013 23:51 »
Ρε αλάνια μου όλα καλά θα πάνε ....μην σας παίρνει από κάτω.... ....ρε μας τρέμουν ρεεεεε πάρτε το χαμπάρι.....

 :mono:

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #420 στις: Πεμ 23 Μάι 2013 00:00 »
Ασχετο,αλλα ο Βελλιδης ηταν στο γηπεδο?

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #421 στις: Πεμ 23 Μάι 2013 01:19 »
Ο προεδρος ειπε κ αλλα οπως το οτι καποια δικαιολογητικα που προσκομιστικαν τελευταια
στιγμη δεν ληφθησαν καθολου υποψη κ οτι σε β βαθμο που θα εξεταστουν θα ειναι θετικα για μας ταπραγματα.
Μην απογοητευομαστε πληρως ειναι εκνευριστικος ο προεδρος αλλα ισως τελικα κατι γινει...δυσκολοαλλα ελπιδες υπαρχουν.

Εύλογες ερωτήσεις είναι:
Ποια είναι αυτά τα δικαιολογητικά;
Γιατί τα έδωσε τελευταία στιγμή;
Δεν ήξερε ποια έπρεπε να προσκομίσει;
Δεν έμαθε από πέρσυ που έφαγε τον πούλο τι πρέπει να κάνει φέτος;
Γιατί απορρίφτηκε ο φάκελος πέρσυ; και γιατί φέτος;

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #422 στις: Πεμ 23 Μάι 2013 04:34 »
Παράθεση
Ερώτηση δημοσιογράφου: "Σε περίπτωση που απορριφθεί και η έφεση, τι θα κάνετε;"

Πάολα - Εδώ Σε Θέλω Καρδιά Μου Live


Οχι φιλε μ απαντησε στην ερα σπορ στην ερωτηση του,που εκανε με την προσθηκη αν πανε στο σας,και τι απαντησε ο αθεοφοβος


''''ε ενταξει τι να κανουμε τοτε,η ζωη συνεχιζεται'''' >:(


Λοιπον για να τα κανουμε πενηνταρακια λοιπον
 


Εχουμε παει στα χειροτερα σκατοχωρια της Ελλαδος,εχουμε παει στις πιο απομακρυσμενες περιοχες,εχουμε δωσει απο τις οικονομιες μας απειρα λεφτα για την καψουρα μας,εχουμε φαει κρυο κ βροχη για δεκαετιες,εχουμε δεχτει πικρες κ απεραντες στεναχωριες ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΜΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΔΗΜΟΣΟΓΡΑΦΟΥ ''ΕΕΕ  ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ''.....Ωπα ρε στακα σε πελατες αποκρινεσαι(αφου μαγαζακι νομιζει οτι εχει)και οχι σε μη νοημοντα οντα σαν αυτα που βελαζουν

Λοιπον εμενα δν με νοιαζουν τα νουμερα,οι αδειοδοτησεις,εγγυητικες επιστολες κ τα συναφη,εγω θελω να δω σαν οπαδος την ομαδα μου στην ευρωπη,δεν ξερω πως θα το καταφερει ας κοψει το λαιμο του ειδαλλως του χρονου στο γηπεδο δεν θα ερχεται ουτε η κουτση Μαρια,καλα για δειαρκειας δν το συζητω......Αμα δεν μπορει να καταλαβει το αυτονοητο ο ευσωμουλης μας κακο του κεφαλιου του!!K αυτο δεν ειναι απειλη αλλα μια νοερη πραγματικοτητα....Ποιος φιλαθλος-οπαδος θα θελει να παει στο γηπεδο μιας κ γνωριζοντας πως στο τελος του καθε πρωταθληματος η μοιρα του ΠΑΣ ειναι προδιαγεγραμμενη!!Σημερα εκανα πηγαινε ελα 800 χιλιομετρα για να δω τον ΠΑΣ εν της γνωσης μου παρα την μη αδειοδοτηση κ το χαρηκα αλλα την επομενη φορα ουτε την nova δεν θα ανοιγω σε πιθανη στραβη του ΧΒ


Το ξαναγραψα εχει την ευκαιρια ο ΧΒ ειτε να γινει ο πιο μαγκας προεδρος με ασυλια για χρονια απο την κοινη γνωμη των Πασολεδων η ο πιο μαλακας που θα καταφερει να διαλυσει τα ονειρα μας κ πιστευοντας πως εμεις θα τον ακολουθησουμε κ του χρονου.......Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα λοιπον!!!Οι δικαιολογιες τελειωσαν,5 μερες υπομονη
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #423 στις: Πεμ 23 Μάι 2013 07:39 »
Τι καθόμαστε και συζητάμε.Αν δέν πάρουμε άδεια ο Χριστόβασιλης τέλος.Έκτός αν αυτό επιθυμεί.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #424 στις: Πεμ 23 Μάι 2013 07:57 »
Εύλογες ερωτήσεις είναι:
Ποια είναι αυτά τα δικαιολογητικά;
Γιατί τα έδωσε τελευταία στιγμή;
Δεν ήξερε ποια έπρεπε να προσκομίσει;
Δεν έμαθε από πέρσυ που έφαγε τον πούλο τι πρέπει να κάνει φέτος;
Γιατί απορρίφτηκε ο φάκελος πέρσυ; και γιατί φέτος;
Πέρσι πληρώσαμε 7.000 πρόστιμο …

O Καλός θεος του ΠΑΣ ξαναχτυπησε
Η εγκυκλιος βγήκε

Σε ισχύ η … «Ρύθμιση ληξιπρόθεσμων οφειλών (Εγκύκλιος του υπουργείου Οικονομικών)» … χθεσινοβραδινό Δελτίο Ειδήσεων.

2 εγκύκλιοι που δημοσιοποίησε το υπουργείο Οικονομικών εκ των οποίων ...
η 1η αφορά την «τελευταία ευκαιρία» για οφειλές έως 31-12-2012
η 2η την πάγια ρύθμιση για τα χρέη που κατέστησαν ληξιπρόθεσμα εντός του 2013.

1η δόση το αργότερο μέχρι την 31/07/2013




* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς