Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505047 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΣΙΛΗΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 320
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #225 στις: Παρ 10 Μάι 2013 20:40 »
ΤΙ ΔΟΝΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΟΦΙΣ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΟΔΟΝΤΟ.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #226 στις: Παρ 10 Μάι 2013 20:44 »
Για ρωτηστε και τους παικτες μας, αν ηταν χαρουμενοι και "φορτωμένοι"   ;)  στις πασχαλινες διακοπές τους...

Μην ψαρωνετε, οργανωστε με το μυαλό σας ταξίδια τον Ιουλιο - Αυγουστο σε μερη μακρυνά ....

Πχ Χονκα Φιλανδία, Μαδεργουελ Σκωτία (τι θα ρουφήξουμε εκει!!!), Μπρατισλάβα (πας και Βιέννη διπλα ειναι ;)  ), Häcken,  Σουηδία κλπ....

Βαλτε το google earth και ονειρευτειτε.... :mono: :mono: :mono: :mono:

Καλά ρε,άλλα προγνωστικα δίνεις στους παίκτες και αλλά εδω στο forum;
 :P

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #227 στις: Παρ 10 Μάι 2013 20:53 »
Αντι να περιμενει ο xβ τον ΚΟΟΥΤΣ  περινενει Ο ΚΟΟΥΤΣ τον χβ...
Γεια σου ρε χβ με τον προγραμματισμο σου....πραγματικα δεν ξαναγραφω για σενα τιποτα ...εισαι θεος δεν παιζεσαι με τιποτα!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #228 στις: Παρ 10 Μάι 2013 21:51 »
 
Παράθεση
«Έχω κάνει μια συζήτηση με τον πρόεδρο μετά το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ, του εξήγησα ότι δεν θα μιλήσω με άλλη ομάδα, πριν μιλήσω με τον ΠΑΣ Γιάννινα και του έθεσα ένα χρονικό όριο, περιμένοντας να λυθούν κάποια θέματα.
Το χρονικό περιθώριο ήταν μέχρι σήμερα και περιμένω ακόμα να κάνω αυτό το ραντεβού με τον πρόεδρο».

Παρασκευή, 10 Μάιος 2013 14:50 ... αυτά τα είπε στον super-fm.gr

Μπορεί αυτή την ώρα να συζητάνε οι 2ρίες ...

"... περιμένοντας να λυθούν κάποια θέματα ... "

Ο κ. Χριστόπουλος, στη φράση "κάποια θέματα", εννοούσε μέχρι τώρα τις "υποδομές" ... ξεκάθαρα.

Κατά τη γνώμη και χωρίς να θέλω να υποστηρίξω τον απρόβλεπτο πρόεδρο, όλως περιέργως ... ο κ. Χριστόπουλος βιάζεται θορυβοδώς!!!
... ενώ την Τετάρτη παίζει τα πρώτα του Play Off και πρώτα του ΠΑΣ.
Τουτέστιν ... και αύριο μέρα είναι κ. Χριστόπουλε.
Άνθρωποι είμαστε ... αλλά δε βιάζεστε μόνο εσείς ... και τα ΜΜΕ πρέπει να ροκανίσουν λίγο από βάθρο του ΠΑΣ ΕΥΡΩΠΗ.


"κάποια θέματα"

1. Γηπεδικά ... τη Δευτέρα ξεκινάνε οι διαδικασίες αποτύπωσης - σχεδιασμού - εκτίμησης (προϋπολογισμός) των έργων με τους εμπλεκόμενους στα "γηπεδικά".
Πάει αυτό.

2. Πληρωμές σε παίκτες? ... δε μου φαίνονται για τόσο "ταντέλα" οι δικοί μας, άλλωστε ... συμφωνημένη ανεκτικότητα.

3. Για το "κασέ" του ιδίου? ... ό,τι λέει η πιάτσα, τόσα Σκάι.
Κοντεύει 3 χρόνια στα Γιάννινα, αφιλοκερδώς πρόσφερε τις υπηρεσιες του?
Κάποιος τον πλήρωνε.


 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #229 στις: Παρ 10 Μάι 2013 23:05 »
...αν δεν σκάσουμε στο τέλος...

ρε τι είν τούτο με αυτή την ομάδα????

ή θα είμαστε στον πάτο και θα σκάμε για βαθμό βαθμούς προκειμένου για τη σωτηρία...

ή θα είμαστε ψηλά και θα μας σκάνε τα κυκλώματα...

αι στο ....δι@λο ρεεεεεεεε

 :mono:
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #230 στις: Παρ 10 Μάι 2013 23:13 »
Συμφωνω με New Pas. Pas, θα μπορουσε ο κόουτς να δωσει πιο υπια απάντηση
αποφευγοντας να αναφερθει σε χρονοδιάγραμμα.
εχμε 6 αγώνες ακόμη.

Σε σχεση με την αδειοδότηση, συνεχιζω να ειμαι αισιόδοξος
(για να μην πω σίγουρος) πως θα την πάρμε.


Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #231 στις: Παρ 10 Μάι 2013 23:34 »
κι εγώ παίδες σίγουρο το έχω!!!

αλλά όλη αυτή η παραφιλολογία και το μουρμουρητό κι οι δήθεν πλεροφορίες ...μου δίνουν στο νευρικό μου σύστημα...


εκτός κι αν όλη αυτή η φάση δεν έχει να κάνει με την πραγματική εικόνα του θέματος
αλλά με τα πράσινα ζώα που διαβάζουν
 κι αυτους που τα πασάρουν (γιατί πως θα βγει το ψωμάκι ???)

το κέρατό μου ακόμη κι έτσι να είναι μου σπάει τα νεύρα!!!
βρείτε άλλο να γράψετε ρε κάφροι...
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Συνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #232 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 00:57 »
Αν αληθευει οτι λειπουνε μονο 700.000 ψωροχιλιαρικα πρεπει να πανηγυριζουμε
Και αν μας δινουνε και διορια αλλες 20 μερες ε τοτε τι να πω
Ευρωπη ερχομαστε δεν μπορει κανεις πια να μας κρατησει
Καπου θα βρεθουνε αυτα τα λεφτα δεν μπορει
Αν δεν παιξουμε ευρωπη θα ριξω 700.000 κλωτσιες στα ψαχνα του αδυνατου με το κουντουπιε

Υ.Γ  Το ρολογακι εχει μεινει 1 ωριτσα πισω αν μπορειτε διορθωστε το




 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #233 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 02:45 »
Παράθεση
Συμφωνω με New Pas. Pas, θα μπορουσε ο κόουτς να δωσει πιο υπια απάντηση
αποφευγοντας να αναφερθει σε χρονοδιάγραμμα.
εχμε 6 αγώνες ακόμη.

ουτε καν...δε συμφωνω καθολου...με τη ληξη του ΠΑΣ-κερκυρα επρεπε να ηταν με το συμβολαιο και το στυλο στο χερι ο χοντρος...με αυξησουλα και τον κωλο να ωστε να του φτιαξει τις υποδομες...

αν δε κανεις 5 πραματα να κρατησεις αυτον που σε εστρωσε τοτε τι να πω...

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #234 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 10:36 »
Κάντο όπως η Τρίπολη.
Δηλ ο Τσιώλης που τους συμμόρφωσε έκλεισε 3 αγωνιστικές πριν το τέλος για 2 χρόνια
κ έτσι οι μπακοκαυμενακηδες θωράκισαν την ομάδα από τα ληγούρια του ΠΟΚ κ ΠΟΘ
αλλά κ την ομάδα τους διώχνοντας την αβεβαιότητα κ την γκρίνια κ χαράζοντας το δρόμο για το (ευοίωνο) μέλλον.

Δεν μπορώ αυτή τη χρονική στιγμή να κάνω κρίσεις για την οικονομική κατάσταση της ομάδας γιατί η (οικονομική) συγκυρία είναι τραγική κ το αυτονόητο της πληρωμής μισθών έχει καταντήσει να θεωρείται άθλος για τον κάθε επιχειρηματία...άλλωστε αν κάτσει ο καθένας να μετρήσει πόσες επιχειρήσεις στα Γιάννενα έχουν "μέσα" το προσωπικό τους θα χαθεί στο μέτρημα.

Όταν όμως το οικονομικό σε σφίγγει απαντάς με οργάνωση...δεν είπαμε στον χοντροπατάτα να κλείσει τον Μουρίνιο...
πέρισυ μας πέρασε την αλλαγή Αναστασιάδη-Χριστόπουλου ώς δήθεν αναγκαία αλλά το μυαλό του ήταν στα λεφτά που θα γλιτώσει... δεν μας ξεγέλασε...
Δυστυχώς για αυτόν ο "φθηνός" Χριστόπουλος εκτοξεύτηκε με την πολλή καλή δουλειά που προσέφερε κ ήρθε η φάση να ζητάει πλέον κάποιες εγγυήσεις κ σαφώς αύξηση.
Ας ελπίσουμε λοιπόν να μη μας περάσει ως αναγκαία κάποια νέα αλλαγή γιατί φέτος δεν υπάρχουν πνευματικοί να δίνουν συμβουλές. :stop:

Υ.Γ. Λήξη διορίας...παράταση διορίας...το οφείλεις κ εσύ Χριστόπουλε.  ;)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #235 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 10:44 »
Φίλοι Συνευρωπέοι της Μπάφρας και των Ζωσιμάδων

Μια άποψη εξέφρασα και αυτή σε συμφωνία με τον εαυτό μου και με συμφωνία του ALEJANDRO … δηλ., συνέπεια λόγου.
Μέρες τώρα … Συμφωνώ με την κ. Μελίνα Ντισλιάν που έγραψε τα καλύτερα για τον Κόουτς … και με τον Κόυτς που έχει πει τα καλύτερα για τον πρόεδρο τον Ιούνιο.

«Με τον πρόεδρο, έχουμε πλήρη ταύτιση απόψεων και σκοπός μας είναι η δημιουργία μίας ομάδας αντάξιας των προσδοκιών των φιλάθλων μας.»

Ο κ. Χριστόπουλος έτυχε μεγάλης προβολής στα ΜΜΕ ... το άξιζε και το κέρδισε με το σπαθί του.

Όμως, πολύ κακό, να είσαι οπαδός και αναποφάσιστος ... και ούτε 1 πανί για τις «υπογραφές» στο ΠΑΣ – Κέρκυρα … η Μπαρτσελόνα των δημοσιογράφων.

Τον Ιανουάριο  εκθειάσαμε τα χαμηλά μπάτζετ και το χτίσιμο της ομάδας αδιαφορώντας για την «αδειοδότηση»  … δηλ., ασπαζόμενοι τη δημοσιογραφική αδιαφορία που έλεγε … «τα υπόλοιπα θα τα βρούμε το καλοκαίρι».
Μένουν 20 μέρες για καλοκαίρι … γιατί συζητάμε, χωρίς να πάρουμε εντολή από τους πνευματικούς μας?

Βέβαια, έτυχε και το «ματσάκι» της Μ. Πέμπτης που κάθισε γάντι στο μεσοδιάστημα των κρίσιμων ημερών, που οι δημοσιογράφοι κωλύονταν να ασχοληθούν με τις υπογραφές και τα χορταρικά.

Και όταν οι πολλοί μιλούσαν πέρσι με αγανάκτηση για «αδικία εις βάρος του ΠΑΣ» από τη Β/άθμια  αδειοδοτήσεων 2012-13 … εγώ μιλούσα για ξεκάθαρη σκοπιμότητα (μεθόδευση) της ΠΑΕ ώστε μη εξασφαλίσει αδειοδότηση
… τα ίδια μουρμούρια που έλλειπαν πέρσι λείπουν και φέτος (ρυθμίσεις) … με τη διαφορά, τα γηπεδικά της ΟΥΕΦΑ και της SL για τη νέα σε(αι)ζόν.
Και όταν λέμε «δημοσιογράφοι»  εννοούμε … οι θερινοί δημοσιογράφοι, οι κανονικοί που τα πιπιλάν ωραία στους πέριξ παπαγάλους.

Και στο κάτω της γραφής … πέρσι οι προπονητολόγοι συζητούσαν το ενδεχόμενο Μάκη Χάβου!!! Τιμόθεου Καβακά!!!  ή Ξένου!!! προπονητή και με τα διαρκείας μόλις στα 150 τέλη Ιουνίου, που κατέληξαν στα 965.
Τον κ. Χριστόπουλο δεν τον «έκοβαν» για προπονητή … έστω 1 σκαλοπάτι παρακάτω από τον κ. Μάκη Χάβο???
Τον προόριζαν για  σκάουτερ οι τζέδες ... χα χα χα %-|

Τέλος πάντων … δε σκοπεύω να χρωστάω συγνώμες στον κ. Χριστοβασίλη.

«Μετά το Πάσχα αναμένεται να συναντηθούν ο πρόεδρος του ΠΑΣ Γιάννινα, Γιώργος Χριστοβασίλης, και ο προπονητής της ομάδας, Γιάννης Χριστόπουλος, για να συζητήσουν το ζήτημα της συνέχισης της συνεργασίας τους και την επόμενη σεζόν.»

Στον Ορθόδοξο κόσμο, «Μετά το Πάσχα», λέμε μετά την Κυριακή του Τόμας … καλές κωλλοτούμπες.
 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #236 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 11:16 »
Είχα γράψει στις 26/4:

Παράθεση
Γιατί εμένα μου έχει κολλήσει ότι δεν θα έχουμε Χριστόπουλο του χρόνου;;;;
Δεν ξέρω πως, αλλά σαν κάτι τέτοιο να βγαίνει από τις τελευταίες του συνεντεύξεις. Και όσο ο ΧΒ δεν κάνει συμφωνία μαζί του (γραπτή, όχι λόγια .... αεράτα) τόσο ανησυχώ!!!

Δυστυχώς οι φόβοι μου πάνε να επαληθευτούν! Είδωμεν!!

ΥΓ. Και για το θέμα της αδειοδότησης, ας κρατάμε μικρό καλάθι. Αν είχε νικήσει η Ξάνθη στο μπαράζ, θα ήμουνα πιο αισιόδοξος. Τώρα .................

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #237 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 11:47 »
Σχετικα με χριστοπουλο...ο ΚΟΟΥΤΣ εδειξε ενοχλημενοσ ...20 μερες χωρις αγωνιστικες υποχρεωσεις κατ εμε επρεπε να βρεθει με χβ και να τελειωνει το θεμα...με αλλον αερα θα εμπαινε και στα πλει οφ...ο χβ δε βαζει μυαλο..
τεσπα εγω δεν γραφω τιποτα αλλο γιατι στο τελος αν γινει το αυτονοητο και ανανεωσει ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ,θα μας πουν ειδατε που κραζατε κλπ τι προεδρερα ειναι ο χβ....οποτε υπομονη και βλεπουμε...
κατι μπορει να του ετυχε του χβ και δε μπορεσε να βρει τον ανθρωπο που τον εκανε μαγκα....ας μην ειμαστε καχυποπτοι....
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 11 Μάι 2013 11:53 από XARIS1966 »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #238 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 12:02 »
όταν βλέπεις ότι κάποιος πάει καλά πας και του κάνεις συμβόλαιο.δεν περιμένεις να φτάσει στο πικ και να έχει προτάσεις από όλους.τόσους μήνες έλα εδώ πάρε τόσα και κάτσε και του χρόνου.άμα πλακώσουν προτάσεις μετά χαιρετίσματα.τα ίδια με ντεβινσέντι και με πόσες άλλες περιπτώσεις.δεν γίνονται όλα τελευταία στιγμή.μετά το πιθανότερο είναι να χάσεις τον παίχτη,προπονητή κτλ.

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #239 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 13:04 »
Αρχίζει να διαφαίνεται αχνά - αχνά και ένας ψιλό διαχωρισμός μεταξύ μας σύντροφοι ? Εάν τα καταφέρουν ( όλοι ) και γ...ουν και τούτη την χρονια ...ε τότε ...
ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #240 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 14:04 »
H πόλωση που δημιουργείται στο θέμα αδειοδότηση ΠΑΣ θα εκραγεί απ τη μια ή την άλλη πλευρά κ θα είναι εκκωφαντική.
Η μονομαχία μεταφέρθηκε από τα γήπεδα στα χαρτιά (κλασική συνήθεια των μικροτσούτσουνων ομάδων αθήνας,πειραιά θεσ/νίκης κ περιχώρων).
Κανενός δεν του καίγεται καρφί για την αδειοδότηση παρά μόνο του ΠΑΣ κ του βάζελου.
Σήμερα ο Αλαφούζος βγήκε κ άρχισε να δηλώνει ευθαρσώς ότι ο ΠΑΣ δεν θα πάρει άδεια κ μάλιστα έταξε κ 60.000 πρίμ κατάκτησης 6ης θέσης %-|(ε! ρε κατάντιες βαζελάκια),βέβαιος ότι θα το εξοικονομήσει από τα ευρωέσοδα.
Ο ΠΑΣ έχει ως αντίλογο τις προπασχαλινές συνεντεύξεις Χρηστοβασίλη "δώσαμε ότι μας ζητήσανε" κ μετά σιωπή.
Οι διαρροές θέλουν ΠΑΣ παο στην απόξω, με τον παο να ελπίζει στη β/βάθμια λύτρωση κ την ξάνθη να περιμένει σαν ύαινα τον ξαφνικό θάνατο για να τραφεί από τα πτώματα.

Ο κόσμος περιμένει με αγωνία το τελικό αποτέλεσμα αρχές Ιούνη.

Προσπαθώ να αναπαραστήσω την περίπτωση αδειοδότησης ΠΑΣ
Πανηγυρισμοί,εικαστικές παρεμβάσεις New Pas. Pas κ εμού σατιρικού περιεχομένου,ειρωνικά σχόλια κατά βαζελου κ αλλασκούζου, χαρά κ αποσυμπίεση.

Την άλλη περίπτωση δεν μπορώ να την φανταστώ γιατί έχω πιστέψει ότι βγήκαμε Ευρώπη...πως να το ξεπιστέψω...

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #241 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 17:14 »
να μη τα ριχνουμε και ολα στον Παρεδρο,

το <<θα φυγω οταν με βαρεθει ο προεδρος>>,βλεπω παει περιπατο.......,

τελος παντων εγω τους <<πιστευω>> και τους δυο και θα εχουμε καλο τελος

ΜΟΝΟ  :mono:
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #242 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 19:30 »
Εμενα γιατι το ολο σκηνικο κατι μου θυμιζει?

Εμπιστοσυνη στον Χριστοβασιλη ουτε ειχα ουτε εχω...
αλλα θα περιμενω μεχρι τελους να κλοεισει τα θεματα και τοτε θα μιλησω μια και καλη.

1. ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ-ΕΥΡΩΠΗ
2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
3. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
μπορεις δωσε λυσεις
δε μπορεις βαγερε

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #243 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 19:55 »
Παράθεση
1. ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ-ΕΥΡΩΠΗ
2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
3. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

Εγώ ποντάρω στο 0/3 πάντως...
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #244 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 21:10 »
Παράθεση

Χωρίς αδειοδότηση Παναθηναϊκός, Αρης, ΠΑΣ Γιάννινα, Πανιώνιος, Βέροια και Πανθρακικός
2013-05-10 20:57:46
http://www.newsnow.gr/article/421941/xoris-adeiodotisi-panathinaikos--aris-pas-giannina-panionios-veroia-kai-panthrakikos.html

(...)
Επίσης εγγυητική επιστολή ύψους 70.000 ευρώ θα πρέπει να καταθέσει και ο ΠΑΣ Γιάννινα, προκειμένου ο φάκελος του να θεωρηθεί πλήρης και να πάρει αδειοδότηση.


Παράθεση

Αυτή τη στιγμή δεν παίρνουν άδεια ΠΑΟ, ΠΑΣ!
10/05/2013 16:37
http://www.balleto.gr/ayti-ti-stigmi-den-pairnoyn-adeia-pao-pas.html

(...)
Το ποσό της εγγυητικής για τον ΠΑΣ είναι περίπου 700.000 ευρώ
.

pagourenko1966, να καταθέσουμε το ποσό που λέει η newsnow.gr και να τελειώνουμε  ;)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #245 στις: Σαβ 11 Μάι 2013 23:54 »
Παράθεση
pagourenko1966, να καταθέσουμε το ποσό που λέει η newsnow.gr και να τελειώνουμε  ;)

τα χρήματα που θα ξοδέψει για την αδειοδότηση θα τα πάρει πίσω από την Ευρώπη...

μην προβατιάζεις...

απλά δεν θα βγάλει κέρδος...το κάνει όμως;για να τον δούμε...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #246 στις: Κυρ 12 Μάι 2013 00:21 »
Παράθεση
pagourenko1966, να καταθέσουμε το ποσό που λέει η newsnow.gr και να τελειώνουμε  ;)
μην προβατιάζεις...

"Η τσαντίλα και η ταλαιπωρία ήταν ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΥΘΥΝΗ και ότι ΔΕΝ το είχες ψάξει αρκετά!Ας περίμενες λίγο καιρό να έπαιρνες official το κινητό και στην "ελληνική τιμή"!Αλλά όχι....θέλουμε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο!Όταν στα κάνει αυτά όμως η Apple ΔΕΝ κράζεις αλλά "προβατιάζεις" και ΣΥΝΕΧΩΣ την δικαιολογείς!!!"
 %-|

Μη "γαϊδουριάζεις" GyPAS για 1 μηδενικό ...  ψιλό αστείο, αλλά πως να το δεις από ψηλά?
Τα άλλα τα έχουμε προϋπολογίσει ... κέρδη - ζημίες.

Πάντος, μου θυμίζεις τον Νικολογιάννη με τις καούρες του Προέδρου, για την αδειοδότηση:P

 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 12 Μάι 2013 00:26 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #247 στις: Κυρ 12 Μάι 2013 00:39 »
Παράθεση
Πάντος, μου θυμίζεις τον Νικολογιάννη με τις καούρες του Προέδρου, για την αδειοδότηση:P

είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #248 στις: Κυρ 12 Μάι 2013 02:02 »
Παράθεση
Συμφωνω με New Pas. Pas, θα μπορουσε ο κόουτς να δωσει πιο υπια απάντηση
αποφευγοντας να αναφερθει σε χρονοδιάγραμμα.
εχμε 6 αγώνες ακόμη.

ουτε καν...δε συμφωνω καθολου...με τη ληξη του ΠΑΣ-κερκυρα επρεπε να ηταν με το συμβολαιο και το στυλο στο χερι ο χοντρος...με αυξησουλα και τον κωλο να ωστε να του φτιαξει τις υποδομες...

αν δε κανεις 5 πραματα να κρατησεις αυτον που σε εστρωσε τοτε τι να πω...
Δεν διαφωνω στην ουσια.
Επρεπε να ειχαμε κλεισει Χριστόπουλο απο Γεναρη που πετυχε τον βασικο στόχο της παραμονής για να αρχισει να ετοιμαζει (και) την επομενη χρονια.
Αλλα δεν εκλεισε, κι αφου μπηκαν χρονοδιαγραμματα
δεν ειναι καλο αυτη τη στιγμη (εχοντας 6 αγωνες ακομη) να μπαινουν στην ουσια τελεσιγραφα δημοσια.
Αυτα γινονται σε προσωπικό επιπεδο και αν εν τελει δεν καταληξει η συμφωνια βγαινεις και λες εγω ζητησα "αυτο και αυτο", δεν το δεχθηκε "φατε τον"
κι εγω μαζι του.
Η δημοσιοτητα, εχει δειξει πολλες φορες, πως χαλαει την μαγιά.

Δεν τον κατηγορω, δικαιωμα του ειναι
απλα δεν νομιζω πως ειναι καλο να γινεται τωρα.

Υ.Γ.
Η αδειοδότηση ειναι μια πολυ περίεργη ιστορία.
εμενα ας πουμε μου έκανε εντύπωσή ακομη και η χαλαρωτητα με την οποια αντιμετωπισε ο Πανόπουλος το μπαραζ, σαν να λεει "τι 6ος, τι 7ος, αφου δεν θα παρει ο Αλαφούζος"

Εχω την εντ'υπωση πως δεν θα γίνουν εγκληματα για να μην παρουμε
και πιστευω πως δεν ειμαστε ξεφραγο αμπελι.

Και στο κατω-κατω, δεν μπορει μια πολη (πολιτικοι-επιχειρηματειες-κοσμος) να αφησουν μια ιστορικη ευκαιρια για το τίποτα.
Αλλιως ναπαναγαμηθουν κι αυτοι κι εμεις..

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #249 στις: Κυρ 12 Μάι 2013 10:33 »
Παράθεση
ΠΑΣ Γιάννινα: Καμία… ανησυχία για Χριστόπουλο
Συντάκτης: Onsports TeamΔημοσίευση: Κυριακή, 12 Μαίου 2013 09.56

Άμεση ήταν η αντίδραση των ανθρώπων του ΠΑΣ Γιάννινα στις δηλώσεις του Γιάννη Χριστόπουλου για το μέλλον του στην ομάδα.

Ο Έλληνας τεχνικός σε πρόσφατη συνέντευξη Τύπου τόνισε πως δεν έχει γίνει το ραντεβού με τον Γιώργο Χριστοβασίλη, ούτως ώστε να συζητήσουν το πλαίσιο της ανανέωσης της συνεργασίας τους, κάτι που προκάλεσε… αντιδράσεις στα Ιωάννινα.

Ωστόσο, όπως υποστηρίζουν οι άνθρωποι του «Άγιαξ της Ηπείρου» δεν υπάρχει κανένα θέμα με τον νεαρό τεχνικό και το κλίμα μεταξύ των δύο πλευρών είναι εξαιρετικό και η επέκταση του συμβολαίου θα ολοκληρωθεί μέσα στις επόμενες μέρες.

Kάνει εντύπωση το γεγονός ότι διαρρέεται ότι όλα είναι καλά αλλά οι συνενοήσεις γίνονται μέσω μμε %-|
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 12 Μάι 2013 10:36 από mike71 »