Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505014 φορές)

Αποσυνδεδεμένος allenatore

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1250 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:03 »
οσοι δεν γουσταρετε μπουρδελα να πατε σε οικους ανοχης...

το ακουσα κι αυτο...να λενε την ομαδα μου μπουρδελο και σκ&&& σκ&& σκ&&

τα σκ&& να τα κρατατε για την προσωπικη σας ζωη και να ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ

νταξ???

σε τι φορουμ μπηκα αραγε???ποιας ομαδας???ξεχασατε την ομαδα και τι αντιπροσωπευει και ταυτιστηκατε με προσωπα και καταστασεις..στα τετοια μου και η αδειοδοτηση και η ουεφα και ο μισελ και ο αλαφουζος...λες και ο ΠΑΣ αρχισε και θα τελειωσε με τον πρωην προπονητη και τον υπαρχων προεδρο...σε λιγα χρονια θα ειναι παρελθον ....ΜΟΝΟ Ο ΠΑΣ ΜΕΝΕΙ

απο καλαματιανους ξερετε??? ΞΕΡΕΤΕ??? ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ???   ασχετο...εγω τους εχω ζησει..ολοι μια φαρα ειναι


Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1251 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:19 »
Kωλοφάρα οι Καλαματιανοί...κάτσαν και πουλήθηκαν στον άρη και την αεκ...
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:22 από chilly »
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1252 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:34 »
το ακουσα κι αυτο...να λενε την ομαδα μου μπουρδελο και σκ&&& σκ&& σκ&&

τα σκ&& να τα κρατατε για την προσωπικη σας ζωη και να ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ

νταξ???

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΚΑΤΑ, ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΔΙΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ!! ΜΗΝ ΑΛΛΟΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥΣ!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΜΑΔΑ...ΣΟΥ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΧΒ, ΟΠΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ!


ξεχασατε την ομαδα και τι αντιπροσωπευει και ταυτιστηκατε με προσωπα και καταστασεις..στα τετοια μου και η αδειοδοτηση και η ουεφα και ο μισελ και ο αλαφουζος...λες και ο ΠΑΣ αρχισε και θα τελειωσε με τον πρωην προπονητη και τον υπαρχων προεδρο...σε λιγα χρονια θα ειναι παρελθον ....ΜΟΝΟ Ο ΠΑΣ ΜΕΝΕΙ


ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!


απο καλαματιανους ξερετε??? ΞΕΡΕΤΕ??? ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ???   ασχετο...εγω τους εχω ζησει..ολοι μια φαρα ειναι


ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥΣ...ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΛΟ ΛΑΔΙ!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ! Ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ, Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ, Ο ΟΓΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΟ ΠΟΥ ΜΑΔΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΧΒ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΘΩΟΣ!

Υ.Γ. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΙΣΩΣΗ: ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΧΤΗΜΑΤΟΣ = Ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ = Ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΟΣ = ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΦΥΓΗΣ ΤΟΥ = Ο ΧΒ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ!!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ!!!!


ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ Ο ΠΑΣ ΕΠΑΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, Ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ;;;; ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΣΑ ΜΟΥ; ΛΟΝΔΡΕΖΟΣ Ή ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ;; ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ...ΠΑΛΙΟΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ (ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΜΠΛΙΑΧΧΧ!!!)
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1253 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:42 »

''Κόπηκε'' ο ΠΑΣ, παράταση για Παναθηναϊκό!

Η ΟΥΕΦΑ «απέρριψε» τον ΠΑΣ που δεν παίζει Ευρώπη και κάλεσε σε ειδική επιτροπή τον Παναθηναϊκό που ελπίζει!



Διάβασε περισσότερα στο: ''Κόπηκε'' ο ΠΑΣ, παράταση για Παναθηναϊκό! | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on FacebookΚαθόλη την διάρκεια της εβδομάδας οι πληροφορίες σχετικά με την αδειοδότηση ΠΑΣ και Παναθηναϊκού δεν έβγαιναν ούτε με το... σταγονόμετρο. Το Σάββατο, όμως, προέκυψε ότι οι ελεγκτές εισηγήθηκαν αρνητικά για τις δύο ομάδες. Η εισήγηση μπορεί είναι αρνητική, ωστόσο, θα κατατεθεί στην επιτροπή licensing και financial fair play της ΟΥΕΦΑ, η οποία θα πάρει την τελική απόφαση και θα ενημερώσει στο τέλος της άλλης εβδομάδας την ΕΠΟ. Ο ΠΑΣ... ούτε με θαύμα θα καταφέρει να παίξει Ευρώπη.

Πάντως, ο Παναθηναϊκός είναι ακόμη... ζωντανός, καθώς ειδική επιτροπή της ΟΥΕΦΑ κάλεσε τους «πράσινους» σε ακρόαση στα μέσα της εβδομάδας, με τον Γιάννη Αλαφούζο να εκπροσωπεί εκτός συγκλονιστικού απροόπτου το «τριφύλλι». Από τα όσα θα ειπωθούν σε αυτή την ακρόαση, η ευρωπαϊκή ομοσπονδία θα αποφασίσει αν θα κάνει δεκτή την απόφαση της δευτεροβάθμιας επιτροπής της ΕΠΟ ή αν θα ακυρώσει την απόφαση και για τον Παναθηναϊκό.

Αν η ειδική επιτροπή δεν πειστεί από τα όσα παρουσιάσει ο πρόεδρος της ΠΑΕ, τότε θα ανάψει εκ νέου... κόκκινο και το πέμπτο ευρωπαϊκό εισιτήριο της Σούπερ Λίγκας, θα καταλήξει στα χέρια της Σκόντα Ξάνθης.



Διάβασε περισσότερα στο: ''Κόπηκε'' ο ΠΑΣ, παράταση για Παναθηναϊκό! | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1254 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:44 »
GAME OVER!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος gilas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1255 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:50 »
κωλοφαρα οι καλαματιανοι..τα θυμαμαι τα πουστακια απ'το στρατο..μ'ενα ντενεκε λαδι ''καθαριζαν''για τις υπηρεσιες

του μηνα..ευτυχως που δεν ανανεωσε ο τζες...θα μπλεκαμε με τον καλαματιανο..

Πού `σαι Θανάση ήθελα να σ’ αντάμωνα Η γρουσουζιά να σπάσει

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1256 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:52 »
περιμενετε ρε σεις μεχρι την τελικη εκδικαση...
  ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΕ αρνητικα η επιστημονικη επιτροπη αλλα η εκδικαση θα γινει την προσεχη εβδομαδα...ετσ το διαβασα εγω...κι αυτα ΑΝ ισχυουν οι <Σαββατιατικες διαροες> 8)

  μην κολλατε στον τιτλο της κωλοφυλαδας...

  μια φορα να διναν την πραγματικη διαταση στην ειδηση και να μην την παραμορφωναν κατα πως θελουν .. >:(
  γαμησε τους...δεν τους πιστευω μεχρι ν ακουστει η τελευταια λεξη απ την ουεφα...
...δυσκολα τα πραματα παντως... :(
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:00 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1257 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:55 »
ΑΠΟΡΙΑ: Πως γίνετε "Καθόλη την διάρκεια της εβδομάδας οι πληροφορίες σχετικά με την αδειοδότηση ΠΑΣ και Παναθηναϊκού δεν έβγαιναν ούτε με το... σταγονόμετρο"
τοτε γιατι όλοι τους μας έχουν ξεγραμμένους όλον αυτόν τον καιρό?
Γι αυτό ας περιμένουμε μια επίσημη ανακοίνωση....
Πάλι εμείς θα πανηγυρισουμε στο τέλος αδερφια....
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:00 από GAVOS »

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1258 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 17:56 »
οσοι δεν γουσταρετε μπουρδελα να πατε σε οικους ανοχης...

το ακουσα κι αυτο...να λενε την ομαδα μου μπουρδελο και σκ&&& σκ&& σκ&&

τα σκ&& να τα κρατατε για την προσωπικη σας ζωη και να ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ

νταξ???

σε τι φορουμ μπηκα αραγε???ποιας ομαδας???ξεχασατε την ομαδα και τι αντιπροσωπευει και ταυτιστηκατε με προσωπα και καταστασεις..στα τετοια μου και η αδειοδοτηση και η ουεφα και ο μισελ και ο αλαφουζος...λες και ο ΠΑΣ αρχισε και θα τελειωσε με τον πρωην προπονητη και τον υπαρχων προεδρο...σε λιγα χρονια θα ειναι παρελθον ....ΜΟΝΟ Ο ΠΑΣ ΜΕΝΕΙ

απο καλαματιανους ξερετε??? ΞΕΡΕΤΕ??? ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ???   ασχετο...εγω τους εχω ζησει..ολοι μια φαρα ειναι

απλά για να ξηγιόμαστε ουτως ώστε να μην παρεξηγιόμαστε...

ποτέ μου ΠΟΤΕ μου δεν αναφέρθηκα σε μπ@@ρδέλα...

ποτέ μου ΠΟΤΕ μου δεν χαρακτήρισα τον Χριστόπουλο...

κι όσο για τα σκατά

αυτά ΝΑΙ τα ανέφερα γιατί έτσι νοιώθω!!!!!!!!!

σα να έπεσα σε ένα λάκκο με σκατα!!!!

εκεί που πήγαινα καμαρωτός κι ωραίος, εκεί που έκανα όνειρα τρελλά, εκει που πήγα στα 46 μου χρόνια
μου γ@μήσαν ...να το πωπιο ήπια για να μην παρεξηγηθώ πάλι μου γαμήθηκε η ψυχολογία!!!!!!

δεν ψάχνω για φταίχτες, για αποδιοπομπαίους τράγους, δε θέλω να φύγω κανέναν ούτε τον πρόεδρο...

τον ΠΑΣ θέλω μόνο να βλέπω ψηλά κι αυτό είν το χούι μου
να ζήσω λίγο απ το όνειρο θέλω και να μη σέρνομαι κάθε χρόνο πίσω απ τις προσθαφαορέσεις των κομπιουτερακίων...

αυτά για να εξηγούμαστε...

σκατά ειναι η κατάσταση που ζούμε και βιώνουμε όλοι μας...

ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΦΩΝΑΖΩ
  :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1259 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:00 »
EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

0/3!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1260 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:10 »
Άλλοι βρίζουν Καλαματιανούς, άλλοι τον πρόεδρο, άλλοι μιλούν απαξιωτικά για παίκτες που φεύγουν.
Ντροπή και αχαριστία.

Κάντε υπομονή να δούμε τι θα γίνει.
Ποια είναι τα σίγουρα μέχρι στιγμής;
Αυτές τις μέρες έφυγε ο Γεωργίου, έφερε τον Βελλίδη και ανανέωσε Κοροβέση.
Επίσης έφυγε ο Χριστόπουλος, δεν τον διώξαμε.

Όλα τα άλλα δημοσιεύματα τροφοδοτούν εμπάθειες και καλό είναι να υπάρξει και λίγο κράτει από μερικούς.

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1261 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:13 »
Η παραφιλολογία του παίζει δεν παίζει η ομάδα στην Ευρώπη έχει 2 μήνες που είναι στο προσκήνιο εδώ και καιρό.
Στο χέρι της διοίκησης ήταν να ηρεμήσει και να καταγγείλει αυτή τη φασαρία γύρω από το όνομα της εταιρείας που δημιουργούσε προβλήματα.
Απλά, αν τελικά δε πάρουν την αδειοδότηση για να παίξουμε στην Ευρώπη θα είναι κρίμα για τους ποδοσφαιριστές πρώτ απ όλα και μετά για όλη την Ήπειρο.
Για να δούμε τι θα μας πουν μετά οι άρχοντες του τόπου...
Είδωμεν...

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1262 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:13 »
 >:(Θα φτασουμε στο σημειο να πουμε οτι ηταν μαλακια που βγηκαμε  5οι
Γιατι βγαινοντας 6ος 7ος θα ξεπερναγες την περσινη θεση θα ειχες σωθει ανετα θα ειχες την αδειοδοτηση για το ελληνικο πρωταθλημα δεν θα περναγες αυτη την ψυχοφθορο διαδικασια που πραγματικα μας εχει σαλεψει τα μυαλα κ θα πηγαινες διακοπες χαλαρος με τη συνηθη μεταγραφολογια κ με ελπιδες για εξυγιανση της ομαδας.
Τι καταρα ειναι αυτη που μας κατατρεχει ρε συνταυροι... Εχω παγωσει ... Εχω απογοητευθει...πηγα 10 χρονια πισω τη μερα που πεσαμε για χρεη...
Οσο κ να μην ειναι επισημο ποιος μπορει να χαρει κ να ελπισει...μας εχουν διαλυσει οι κουφαλες απ τον χβ που παιζει με την αρρωστια μας μεχρι ολους αυτους τους καργιοληδες που κανουν κυκλους σαν τα ορνια απο πανω μας...Καταρα ρε σε  οολους δημοσιογραφους πανοπουλους αλαφουζους δημητριου ουεφες κ ολους οσους μας εχουν υποβαλει σε αυτο το βασανιστηριο
διαρκειας.

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1263 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:21 »
This is the end my friend
Λογαριασμο αναλυτικο επρεπε να παιρνουμε σπιτι για το πως ξοδευονται τα λεφτα στην παε
Εγω παυω να ασχολουμαι μετα και απο αυτη την πρωτοφανη κοροιδια που δεν υπαρχει ομοια της στα χρονικα
Πολυ κριμα για αυτο τον κοσμο θελει πολυ δυναμη απο εδω και περα



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1264 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:26 »
Επίσης, θέλω να πω ότι όντως πρώτα απ ολα μου φταίει η ΠΑΕ για την ευρωπαικη συμμετοχη. Όμως μου φταίει και το ότι τα αθηνοκεντρικά μέσα ενημέρωσης προωθούν με κάθε τρόπο, προκλητικό θα έλεγα, τη συμμετοχή του ΠΑΟ στο ουεφα.
Δεν υπάρχει πιο φτηνό πράγμα από την υπόγεια διαπραγμάτευση σε αυτήν την χωρα αλλά και στο εξωτερικό.
Γιατί και η ουεφα και η φιφα τόσα χρόνια κι αυτή ένα διεφθαρμένο σώμα είναι. Θυμηθείτε...

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1265 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:29 »
Παράθεση
Στη Νιόν για άδεια ο ΠΑΟ – “Κόβεται” ο ΠΑΣ!

Στη Νιόν θα βρεθούν οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού ώστε να δώσουν διευκρινήσεις για τον φάκελο αδειοδότησης του, στην ειδική επιτροπή της ΟΥΕΦΑ καθώς κλήθηκαν από αυτήν! Κόβεται ο ΠΑΣ!

Ζωντανός παραμένει ο Παναθηναϊκός για έξοδο στην Ευρώπη καθώς μετά τον ΠΑΣ που κόπηκε παίρνει σειρά…

Η απόφαση για την άδειά του από την UEFA δεν βγήκε την Παρασκευή όπως αρχικά είχε ειπωθεί, ωστόσο όπως έγινε το Σάββατο γνωστό, οι «πράσινοι» κλήθηκαν στη Νιόν στα μέσα της επόμενης εβδομάδα ώστε να δώσουν στην ειδική επιτροπή της UEFA διευκρινήσεις σχετικά με τον φάκελό τους.

Το παρών για να εκπροσωπήσει το “τριφύλλι” φαίνεται πως θα δώσει ο ίδιος ο Γιάννης Αλαφούζος, ώστε να πείσει τους ανθρώπους της ειδικής επιτροπής της UEFA να δώσουν το «ok» για την ευρωπαϊκή συμμετοχή του Παναθηναϊκού, όμως, αν δεν γίνει αυτό την θέση του θα πάρει η Ξάνθη!

Όσον αφορά τον ΠΑΣ Γιάννενα, η εισήγηση ήταν αρνητική και από οτι “βγαίνει” από τις τελευταίες πληροφορίες, δεν πρόκειται να αλλάξει!
arenafm.gr

Παράθεση
Ο φάκελος στα χέρια της ειδικής επιτροπής της UEFA

Οι ελεγκτές της UEFA στέλνουν το θέμα της αδειοδότησης του Παναθηναϊκού στην ειδική επιτροπή licensing και financial fair play στην ακρόαση της οποίας δεν αποκλείεται να παραβρεθεί και ο Γιάννης Αλαφούζος για να δώσει διευκρινίσεις

Σύμφωνα με πηγές της ΠΑΕ οι "πράσινοι" προς το παρόν παραμένει ζωντανός στο θέμα της αδειοδότησης, αν και όλα θα κριθούν την επόμενη εβδομάδα στη Νιόν.

Από τον Παναθηναϊκό επίσης προέκυπτε ότι αν το επιβάλλουν οι συνθήκες ο Γιάννης Αλαφούζος θα παρουσιαστεί αυτοπροσώπως στην επιτροπή για να δώσει τις απαραίτητες διευκρινίσεις για το φάκελο της ομάδας του.

Σε περίπτωση πάντως που ο Παναθηναϊκός δεν εξασφαλίσει την αδειοδότηση, το ευρωπαϊκό εισιτήριο θα καταλήξει πιθανότατα στα χέρια της Ξάνθης.
contra.gr

Παράθεση
Μπλόκο σε ΠΑΣ, στην... παράταση ο ΠΑΟ

Δεν αποκλείεται η UEFA να δώσει το χρίσμα στην Ξάνθη για το Γιουρόπα

Το κλιμάκιο της UEFA δεν ήρθε... ξεκάρφωτα στην Ελλάδα. Οι άνθρωποι της ευρωπαϊκής ομοσπονδίας είχαν τις πληροφορίες τους, αλλά την ενημέρωση, αφού ο... χαρτοπόλεμος ανάμεσα σε Παναθηναϊκό, ΕΠΟ και Ξάνθη έκανε τον γύρο του διαδικτύο.

Γι' αυτό ακούγοντας τις αλληλοκατηγορίες ανάμεσα στους δύο πρώτους, άλλα και την ειρωνική των Ακριτών για τον τρόπο με τον οποίο δίνονται οι αδειοδοτήσεις, αποφάσισαν να ελέγξουν οι ίδιοι το τι πραγματικά έχει συμβεί.

Ετσι στάλθηκε στην Αθήνα το κλιμάκιο της UEFA, κάτι σαν... Τρόικα, για να δουν με τα μάτια τους αν δόθηκε σωστά το «πράσινο φως» στους Ηπειρώτες να παίξουν στο Γιουρόπα Λιγκ, αλλά και το αν σωστά πήρε το «οκ» ο Τριφύλλι για να μην έχει περιορισμούς στις μεταγραφικές του κινήσεις. Ο έλεγχος τους ήταν εξονυχιστικός, χωρίς όμως να διαρρεύσει τίποτα στον Τύπο. Πήραν μαζί τους στο στρατηγείο της UEFA τα όσα είδαν και έκαναν την εισήγησή τους.

Η οποία από ότι φαίνεται είναι αρνητική τόσο για τον ΠΑΣ όσο και για τον Παναθηναϊκό, αρχικά.  Και λέμε αρχικά γιατί η αρμόδια επιτροπή της ευρωπαϊκής ομοσπονδίας θέλει κάποιες διευκρινήσεις από τους Πράσινους γι' αυτό και ο Γιάννης Αλαφούζος θα πάει στη Νιόν για να παραστεί ενώπιόν της , προκειμένου να τους πείσει ότι η ομάδα του πληροί τις προϋποθέσεις.  Τι σημαίνει όμως αυτό; Σημαίνει ότι τα πράγματα είναι δύσκολα και για τους δύο, αφού κινδυνεύουν σοβαρά να ανακληθούν οι άδειές τους.

Το κλιμάκιο που έκανε τον έλεγχο στο κτίριο της ΕΠΟ θα κάνει την εισήγησή της στην επιτροπή «licensing and financial fair play» της UEFA που με βάση τα όσα αναφέρονται σε αυτήν θα πάρει την τελική απόφαση και εν συνεχεία θα ενημερωθεί η ελληνική ομοσπονδία γι αυτήν. Αν αποφασιστεί να... μπλοκαριστούν τόσο τα Γιάννενα όσο και το Τριφύλλι τότε θα υπάρξει σίγουρα και θέμα με την δευτεροβάθμια επιτροπή αδειοδότησεων της ΕΠΟ που έδωσε άδεια και στις δύο ομάδες, παρά την αρνητική εισήγηση του Γιώργου Δημητρίου.

Στην περίπτωση που οι δύο σύλλογοι δεν έχουν το δικαίωμα με βάση τα οικονομικά τους να παίξουν στο Γιουρόπα Λιγκ, τότε η Ξάνθη θα είναι αυτή που θα πάρει το πέμπτο ευρωπαϊκό εισιτήριο...
exedra.gr

Παράθεση
ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΙΣΗΓΗΣΗ

Που ΠΑΣ και που ΠΑΟ;

Αρνητική κατά τα φαινόμενα, είναι η εισήγηση των ελεγκτών της UEFA, που είχαν έρθει αιφνιδιαστικά στην Αθήνα, και για τον φάκελο αδειοδότησης του ΠΑΣ Γιάννενα αλλά και για αυτόν της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, σύμφωνα με πληροφορίες του Sentragoal.

Τι σημαίνει αυτό; Η λογική λέει ότι κινδυνεύει σοβαρά η αδειοδότηση και των δύο ομάδων και βεβαίως η συμμετοχή τους στο Γιουρόπα Λιγκ, αλλά από την άλλη πλευρά την τελική απόφαση δεν πρόκειται να την πάρουν εκείνοι που έλεγξαν τους φακέλους κατά την παραμονή τους στην Αθήνα.

Η εισήγησή τους θα κατατεθεί στην επιτροπή licensing και financial fair play της UEFA που με βάση τα όσα αναφέρονται σε αυτήν θα πάρει την τελική απόφαση που θα κρίνει το μέλλον των δύο ελληνικών ομάδων και βεβαίως θα ενημερώσει την EΠΟ κάτι που αναμένεται να γίνει μέχρι τα τέλη της επόμενης εβδομάδας, Πέμπτη ή Παρασκευή.

Απ' ότι φαίνεται στα Γιάννενα, χωρίς να επιβεβαιώνουν τίποτα απολύτως, μάλλον περιμένουν το «κόκκινο» από την UEFA, αλλά στον Παναθηναϊκό εμφανίζονταν αισιόδοξοι ότι δεν θα είχαν πρόβλημα με τον επανέλεγχο της UEFA.

Aν πάντως επαληθευτεί η πληροφορία του Sentragoal, αυτόματα δημιουργείται θέμα για τη λειτουργία και την κρίση της δευτεροβάθμιας επιτροπής αδειοδότησης της ΕΠΟ που έδωσε σε δεύτερο βαθμό άδεια και στις δύο ομάδες παρά την αρνητική εισήγηση του Γιώργου Δημητρίου.

Επίσης θέμα θα δημιουργηθεί με το αν οι δύο ομάδες θα θεωρηθεί ότι έχουν κανονικά άδεια για το ελληνικό πρωτάθλημα ή αν θα υπαχθούν στους περιορισμούς των ομάδων χωρίς αδειοδότηση, όπως είναι ο Πανιώνιος και ο Αρης. Η απάντηση δεν είναι απλή ειδικά αν από την UEFA δεν έχουν ελεγχθεί οι φάκελοι του ΟΦΗ και του Πανθρακικού που επίσης πήραν άδεια μέσω της έφεσης.

Για το θέμα αυτό πάντως αναμένεται, αν τελικά η UEFA ανάψει οριστικά κόκκινο σε ΠΑΣ και ΠΑΟ, η ΕΠΟ να πετάξει το μπαλάκι στη Superleague για να αποφασίσει.

Ως προς το πέμπτο ευρωπαϊκό εισιτήριο, στην περίπτωση που η UEFA αναιρέσει τελεσίδικα την άδεια του ΠΑΣ και του ΠΑΟ, αυτό θα καταλήξει στην Ξάνθη. Να σημειωθεί επίσης ότι οι αποφάσεις του financial fair play panel εφεσιβάλονται σε δεύτερο βαθμό στο CAS στο οποίο προσέφυγε (χωρίς αίσιο αποτέλεσμα) πρόσφατα και η Μάλαγα μετά την τιμωρία της από την πειθαρχική επιτροπή για αυτά τα ζητήματα.
sentragoal.gr

Παράθεση
ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δευτέρα ή Τρίτη στην UEFA ο Αλαφούζος!

Την περασμένη εβδομάδα η UEFA, μέσω της ξαφνικής... εφόδου κλιμακίου της στα γραφεία της ΕΠΟ, αποφάσισε να ανοίξει και να ελέγξει εκ νέου τους φακέλους του Παναθηναϊκού και τους ΠΑΣ Γιάννινα. Κι αυτο διότι υπήρχε αρνητική εισήγηση και για τους δύο από τον εισηγητή κ. Δημητρίου, μολονότι και οι δύο ομάδες πήραν άδεια σε δεύτερο βαθμό (από το Δευτεροβάθμιο Όργανο αδειοδοτήσεων).

Το πόρισμα των ελεγκτών της UEFA για τον Παναθηναϊκό, όπως αναφέρουν καλά πληροφορημένες πηγές (που δεν διαψεύδονται ούτε από τους «πράσινους») δεν ήταν αρνητικό. Δηλαδή ο φάκελος του Παναθηναϊκού δεν απορρίφθηκε, αλλά παραπέμφθηκε σε μία ειδική επιτροπή ακροάσεων της UEFA (Financial Fair Play Panel), προκειμένου να τον μελετήσει ακόμη πιο αναλυτικά και να καλέσει τους ανθρώπους του «τριφυλλιού» για τυχόν συμπληρωματικά στοιχεία ή εξηγήσεις.

Για το λόγο αυτό άλλωστε, την προσεχή Δευτέρα ή Τρίτη, αξιωματούχος του Παναθηναϊκού, πιθανότατα ο ίδιος ο πρόεδρος του συλλόγου Γιάννης Αλαφούζος, θα μεταβεί στα κεντρικά γραφεία της Ευρωπαϊκής Συνομοσπονδίας στη Νιόν, προκειμένου να εκθέσει τα επιχειρήματα του «τριφυλλιού» και να αναλύσει όλα τα σκέλη του φακέλου.

Επί της ουσίας δηλαδή, αυτή τη στιγμή οι «πράσινοι» είναι στην... παράταση, όσον αφορά την ευρωπαϊκή τους αδειοδότηση και αισιοδοξούν, πως μετά τις εξηγήσεις που θα δώσει στην επιτροπή της UEFA, ο κ. Αλαφούζος, ο φάκελος του Παναθηναϊκού θα πάρει το «πράσινο φως».

Από εκεί και πέρα, εάν η UEFA συνταχθεί τελικά με τις εισηγήσεις της ΕΠΟ και του κ. Δημητρίου, υπάρχει και το CAS αν κι αυτό το σενάριο είναι ακόμη μακρινό για τους «πράσινους».
sentragoal.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1266 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:34 »
Αν δεν βρεθει ανθρωπος που να εχει στην ψυχη του τον ΠΑΣ
Να χανει η ομαδα και το βραδυ να μην μπορει να κοιμηθει μην περιμενετε να γινει τιποτα της προκοπης
Αλλιως ψαχτε για αραβες, ρωσους,κινεζους,εσκιμωους,χαβανεζους,ταιτινους και πολυνησιους επενδυτες μηπως και γινει καμια επιτυχια προσωρινη


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1267 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:36 »
Τέλος,κλείνω τον υπολογιστή δεν μπορώ άλλο σήμερα...στον διάολο όλοι τους οι Αθηνοβαζελοαλασκουφοξανθιώτες-δημοσιογράφοι...αμαν πιαααα
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1268 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:42 »
Oχι μην φευγεις κατσε να ξεδωσεις εδω εχει πλακα
Εγω θα κανω ρεκορ μηνυματων σημερα


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1269 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:50 »
Ρε είστε μαλάκες;
Για καθίστε ρε παιδιά! Το σίτε της ΟΥΕΦΑ δεν έχει καμία ανακοίνωση. Και όσο ξέρω πολλή καλά…. Όταν γίνονται τέτοιες αποφάσεις βράσουν και μια ανακοίνωση στο σίτε.
Εσείς καθόσαστε και πιστεύεται τα πράσινα ΜΜΕ κτλ…. Για καθίστε καλά…

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1270 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 18:51 »
KostasChris, είδα κάποιον  Πιαλόγλου ... να γελάει με αυτά (Αθηνοβαζελοαλασκουφοξανθιώτες) ... η Ξάνθη είναι αδιάφορη.

Ο ΠΑΣ παίζει Ευρώπη, οκ., ... αλλά για την πλάκα των σεναρίων που μας πετάνε έξω, ο Πλατανιάς είναι επόμενος και μετά ο Κομπότης ... ο Μπακάλης.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1271 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 19:01 »
Σόρι ρε παιδιά αλλά αγανάκτησα αυτές τις μέρες.Κλείνω τον υπολογιστή με άσχημη διάθεση ρε σεις,όλη μου τη μέρα σκέφτομαι για το μέλλον του ΠΑΣ και μ εχει γαμηθεί η ψυχολογία.Το πέτυχαν οι πούστηδες οι δημοσιογράφοι...
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1272 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 19:03 »
Ο ελεγχος των τελευταιων ημερων απο την ουεφα γινεται ετσι και αλλιως σε ολες τις ομαδες της ευρωπης?
Θα μας ελεγχανε δηλαδη  ή τυχαια καποιος το σφυριξε και ηρθανε?
Θα παιζαμε δηλαδη ευρωπη χωρις να εχουμε τις προυποθεσεις αν δεν ερχοτανε καποιος?
Ξερει κανενας να μας πει?
Γιατι αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι δεν υπηρχε ουτε 1 στο εκατομμυριο να παιξουμε αν ανοιγανε το φακελο
Και φαινεται χαριστικη η αδειοδοτηση απο την επο δηλαδη πηγαμε να περασουμε στα κρυφα και οτι γινει μετα


 :pas: :joker: :pashat:



Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1273 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 19:15 »
μην είστε αφελείς και ευκολόπιστοι οι περισσότεροι εδώ μεσα με τις παπαριες των Αθηναικών μέσων.αναρωτηθείτε όλοι σας πόσα από τα δημοσιεύματα του τελευταίου μήνα επαληθεύτηκαν!!!!!  Άλλο τόσο θα επαληθευτούν και τώρα.Η ομάδα όσο και αν δεν θέλετε καποιοι κλαπσο......δες  έχει ανέβει επίπεδο τα τελευταια χρόνια επι χοντρού. είτε με την έλευση παικτών που ποτέ δεν θα βλέπαμε στα γιάννενα,ανεξάρτητα προσφοράς τους, ο πρόεδρος έκανε το χρέος του και τους έφερνε για να χαρεί ο κόσμος (αυτό πληρώνει τώρα), αποτελούσε δέλεαρ ο ΠΑΣ και για αυτό ερχόταν όλοι τους.Τώρα τον κατηγορούμε γιατί εφυγε ο ένας και ο άλλος, τον κράζουμε για τον προπονητή που θα φέρει, χωρίς να γνωρίζουμε καν ποιος θα είναι, τον κατηγορούμε γιατί δεν θα παιξουμε ευρώπη, αλλά χώρίς να έχει βγεί απόφαση, κατηγορούμε για τα πάντα χωρίς να υπάρχει κάτι χειροπιαστό. ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ,γνωρίζουμε τα πάντα εκ των προτέρων.... για τα εκ των υστέρων ούτε κουβέντα, ούτε ένα καλό λόγο έστω για την προσπάθεια που γίνεται. γιατί αν πεί κανείς ότι δε γίνεται είναι μηδενιστής, άδικος και κακοπροαίρετος. Είχαμε δει πολλές φορές την ομάδα μας να κερδίζει τη συμμετοχή στα ευρωπαικά κύπελα, μα πάαααρα πολλές φορές.... η στήριξη στην ομάδα μηδενική από τους περισσότερους που έχουν γνώμη για τα πάντα. Ο χοντρός δεν είναι αψεγάδιαστος, με τα λάθη του βέβαια, αλλά είτε λόγω εμπιστοσύνης στις επιλογές του είτε λόγω τύχης είτε και τα δυο μαζί ΠΑΝΤΑ τον δικαιώνουν τα αποτελέσματα κατά γενική ομολογία, προπονητές, παίχτες κτλ. Κλείνοντας ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ότι θα ξαναδικαιωθεί με τις επιλογές του, τεχνική ηγεσία, παίχτες, συμμετοχή στην ευρώπη, και τέλος καλή πορεία στο επόμενο πρωτάθλημα. όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος και ο χοντρός είναι απόλυτα επιτυχημένος από τις επιλογές του. ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΡΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΝ ΚΡΑΖΕΤΕ CUT, αγνοώντας  το γεγονός ότι μας πήρε από την βου και  μας οδήγησε Ευρώπη. ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ότι και ευρώπη θα παίξουμε, και καλό προπονητή θα πάρουμε και καλούς παίχτες και οι γνωστοί ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΔΕΣ των Ιωαννίνων θα συνεχίσουν να γκρινιάζουν. Η ΟΜΑΔΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΟΜΟΨΥΧΙΑ για τον κοινό σκοπό όλων που είναι η εν γένει καλή της πορεία που θα γεμίσει χαρά τους περισσότερούς μας.
CUT
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 15 Ιούν 2013 20:26 από GIWRGIS »

Αποσυνδεδεμένος GeoV

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1274 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 19:17 »
Εχουμε και λεμε

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Tech/uefaorg/General/01/85/85/25/1858525_DOWNLOAD.pdf

Κεφαλαιο 2 -Εκδικαση
Αρθρο 14.3 Ο προεδρος του CFCB ειδοπειει τον κατηγορουμενο συλλογο οτι αρχισε η διαδιακασια εκδικασης
Αρθρο 15.1 Ο προεδρος του CFCB προσκαλει τον κατηγορουμενο να απαντησει γραπτα και σε τακτο διαστημα
Αρθρο 15.2 Αν θελει, καλει το κατηγορουμενο συλλογο σε προσωπικη προφορικη επαφη

Αρθρο 19 -τελικη αποφαση
Η δικαστικη επιτροπη μπορει να παρει τις εξης αποφασεις
1. Απορριψη της υποθεσης χωρις περαιτερω πραξεις
2. Αποδοχη ή απορριψη της αιτησης συμμετοχης στην συγκεκριμενη διοργνωση
3. Επιβολη κυρωσεων (Η λιστα ειναι στο αρθρο 21)
4. Οτιδηποτε αλλο θεωρει σκοπιμο

Αρθρο 22.1 Η αποφαση ειναι γραπτη
Αρυρο 22.2 Η αποφαση περιεχει τα εξης
1. Μερα και ωρα
2. Τα ονοματα των δικαστων
3. Το ονομα του κατηγορουμενου και των αντιπροσωπων του
4. Πριληωη ολων τν στοιχειων
5. Τους κανονισμους που στηριζουν την αποφαση

Αυτα λεει ο κανονισμος της UEFA που ανεφερα παραπανω.

Αρα:
1. Ο ΧΒ ηδη ξερει αν παραπεμθηκαμε και πότε
2. Το αν καποιος παει προσωπικα στη Νιον η οχι δεν σημαινει και πολλα
3. Η αληθεια θα μαθευτει γραπτη και τα στοιχεια που λειπουν (αν λειπουν απο τον φακελο) θα τα μαθουμε λεπτομερως

Τελος απο εναν παλιο που ειδε το πρωτο του ματς στα Γιαννενα το 67 ή 68:
Οτι και να κανει ο οποιοσδηποτε και οτι και αν πουν και οτι και αν γραψουν .... τον δικο μας ΠΑΣ δεν θα τον βλαψουν. :pas:

Γιωργος (ο μεταφραστης)