Αποστολέας Θέμα: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)  (Αναγνώστηκε 505074 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1325 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 19:45 »
ας ελπισουμε να παν ολα καλα.αλλιως....
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1326 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 19:59 »
Παράθεση
Συμπέρασμα. Παραμύθι ότι κόπηκε ο ΠΑΣ Γιάννινα. Ούτε κλήθηκε από ΟΥΕΦΑ ο Αλαφούζος για να δώσε διευκρινίσεις. Άλλο παραμύθι αυτό. Το έργο είναι ακόμα ανοικτό, έτσι όπως τα “κατάφερε” η ΕΠΟ.

Συμπέρασμα γεμίσαμε Αισώπους είναι δυνατόν να σας πάρουμε στα σοβαρά? >:(

Είναι δύσκολα τα πράγματα για μας γιατί εκτός των εν γένει αδυναμιών δεν έχουμε κ κανένα έρεισμα πουθενά.
Αν θέλουμε Ευρώπη πρέπει να έχουμε καθαρή κ βιώσιμη ΠΑΕ 
Το κακό είναι πως το 90% από εμάς δεν γνωρίζουμε τι απαιτεί ο νόμος κ τι καταθέσαμε εμείς.
Αν το γνωρίζαμε ίσως να μην περνάγαμε αυτή την ψυχοφθόρο διαδικασία.
Το χειρότερο είναι πως σαν κ εμάς έχει παίξει Ευρώπη κ η κουτσή μαρία (αεκ παοκ άρης και λοιπά υπερχρεωμένα νοικοκυριά).

Δυστυχώς είναι ένα θέμα που το καυτηριάζαμε πολύ καιρό, πριν καν κάνουμε αυτή την εξαιρετική πορεία,
που αγωνιστικά μας δικαίωσε.
Κ λέω δυστυχώς γιατί πολλές φορές η με επιχειρήματα (αντικειμενική) κριτική, βαφτίζεται γκρίνια.
Όχι ότι δεν έχουμε υψηλά ποσοστά γκρίνιας αλλά στο συγκεκριμένο (βιώσιμη ΠΑΕ) όσοι φώναζαν τώρα δικαιώνονται.
Δεν ξέρω πόσα χρόνια θα ξεπληρώνουμε τις "τρανταχτές μεταγραφές" του κωστάκη του μενδρινού κ του υπέρβαρου ζαιρί.
Δεν ξέρω αν αυτοί είναι οι λόγοι της οικονομικής κατρακύλας ή αυτοί πρέπει να πιστεύουμε ότι είναι. :-?

Εγώ για να μην τρελαθώ δεν περιμένω τίποτα...

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1327 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 21:10 »
Παράθεση από: apodytiriakias.gr
ΑΡΓΗΣΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ “ΕΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ”

“Να είστε έτοιμοι, στις 18 Ιουλίου παίζουμε προκριματικά”. Αυτό το μήνυμα έστειλε ο Χρήστος Πανόπουλος στο team της Ξάνθης.

Η αλήθεια είναι ότι κάπως καθυστερημένα έμαθε τα καθέκαστα ο κύριος “μανταλάκιας”. Μη ξεχνιόμαστε. Όταν αδειοδοτήθηκαν ΠΑΣ Γιάννινα και Παναθηναϊκός, το αφεντικό της Ξάνθης, με μήνυμα  του έρριξε στον αέρα το καρφί του. “Τις αδειοδοτήσεις τις μοιράζουν σαν πετσετάκια, τις κρεμάνε στα μανταλάκια”. Κάπως έτσι.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1328 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 21:25 »
apodytiriakias.gr ... μου τα έχεις κάνει ινδοκάρυδα.
Τετάρτη προετοιμασία το πουρό ... τα είπαν άλλοι το πρωί.

Βάλε ώρα στις αναρτήσεις σου ρε φίλε ...   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1329 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 21:50 »
Παράθεση
Ποιο είναι το “ποινικό” μητρώο Παναθηναϊκού στην UEFA
Ο Αποδυτηριάκιας θυμίζει πως πήρε πέρυσι την αδειοδότηση απο την ΟΥΕΦΑ ο Παναθηναϊκός και αποκαλύπτει γιατί αυτό κάνει, τώρα, πιό δύσκολη τη ζωή του
Για να μην ξεχνιόμαστε. Αλεπουδιάρικα την πήρε πέρυσι την αδειοδότηση ο Παναθηναϊκός από την ΕΠΟ του Πιλάβιου. Μαστοράτζα στο παραμύθι ο Γόντικας μπαλαμούτιασε τους πάντες. Παναθηναϊκός είναι αυτός, όχι Λεβαδειακός του Κομπότη, δηλαδή κάποιο μικρό μέγεθος. Θα τα καταφέρει πάλι ο Παναθηναϊκός που ήδη, αυτό είναι το κακό, έχει ήδη σκιάσει το “ποινικό” του μητρώο στην ΟΥΕΦΑ;
 
Να πάει στη Γενεύη να κάνει τι ο φουκαράς ο Αλαφούζος που πληρώνει, αυτός και ο Παναθηναϊκός, τις αμαρτίες των πολυμετοχικών. Θα είναι σα να μπει στο καζίνο, στη Ντυβόν, όχι στη Νυόν, εκεί δεν υπάρχουν ρουλέτες, για να ποντάρει χωρίς μάρκες. Δεν γίνεται αυτό.
 
Η γκανιότα σου ζητάει λεφτά. Φως, που λέει και ο καπετάν Γιώργης Βαρδινογιάννης. Μετρητά. Αν δεν “δείξεις” τα φράγκα σου, δεν σου επιτρέπεται να παίξεις. Σε κάποια prive κλαμπ δεν σου επιτρέπεται ούτε να κουσουμάρεις από μακρυά τη μπίλια να παίρνει τις στροφές της στον τροχό της ρουλέτας.
 
Η ΟΥΕΦΑ θέλει να βοηθήσει, όχι να κόψει τον δρόμο μιας ομάδας, πολύ περισσότερο ενός Παναθηναϊκού. Βρωμάει, όμως, η δουλειά αν η ΟΥΕΦΑ κάνει μονίμως τα στραβά μάτια σε μια ΠΑΕ όπως ο Παναθηναϊκός που δεν είναι “τακτοποιημένη”. Νοικοκυρεμένη.
 
Θα, έτσι διαβεβαίωνε πέρυσι ο Γόντικας, ότι ΘΑ κάνει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου η ΠΑΕ και με τα 15 εκ. που θα μπουν δεν έχετε λόγο να μην μας αδειοδοτήσετε. Ο Γόντικας, όμως, δεν είπε ότι οι αξιοσέβαστοι Βαρδινογιάννης, Βγενόπουλος, Γιαννακόπουλος, Πατέρας, Πολέμης κ.α. έκαναν το κορόϊδο. Και ότι δεν τα κατάφερε η ΠΑΕ και τις 3-4 φορές που προσπάθησε να κάνει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου.
 
Όπως ο Γόντικας είχε πνίξει, εκτός όλων των άλλων, ότι ο Παύλος ζητούσε πίσω τα λεφτά του αφού δεν έγινε ποτέ αύξηση.
 
Υπότροπος, λοιπόν, είναι ο Παναθηναϊκός, ο οποίος παρ' ότι μεγάλος σύλλογος αντί να πιέζει να επικρατεί η νομιμότητα, την έψαξε και φέτος να υφαρπάσει την αδειοδότηση, “πειρατικά”. Με κάτι αλλότροπα και περίεργα τρυκ τύπου ομολογιακού δανείου, χορηγίες μαϊμού σκάυ, όταν είναι απαραίτητη η εγγυητική τραπέζης.
 
Ο Παναθηναϊκός βιώνει άσχημο φεγγάρι. Αυτό δεν τον απαλλάσσει των ευθυνών του όταν συμπεριφέρεται όπως π.χ ο ΠΑΣ Γιάννενα που μπορεί να κυκλοφορεί χωρίς φορολογική ενημερότητα, που δεν πληρώνει το προσωπικό, τους υπαλλήλους της ΠΑΕ. Αναφέρω “κάποιες” λεπτομέρειες που κι αυτές ακόμα είναι γνωστές και ελεγκτέες απο την ΟΥΕΦΑ.
 
Ποδοσφαιρική βιομηχανία είναι η ΟΥΕΦΑ και δεν θέλει νιτερέσα με προβληματικές επιχειρήσεις. Θα της χαλάσουν το μαγαζί.
gazzetta.gr
τα βολδ θκα μ

Ξέρεις που καταλήγω εγώ...έχει πάρει χαμπάρι τι αρρωστάκια είναι όσοι ασχολούνται με τις ομάδες, κατά κύριο λόγο κ όχι με το ποδόσφαιρο(γιατί όσοι ασχολούνται με το ποδόσφαιρο δε πολυσκάνε κιόλας, χαίρονται με τα ωραία κ γυρίζουν την πλάτη στα στραβά ;)) κ τους χορεύει ο αποδυτηριάκιας.

Μας έχει "πηδήξει" την ψυχολογία ο μπαγάσας...αρρωστημένες καταστάσεις περνάμε...εγώ δεν θα παίξω άλλο το παιγνιδάκι μου σπάσαν τα νεύρα... >:(
Όταν βγει η απόφαση βλέπουμε...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1330 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 21:58 »
εδω ρε σεις δεν εχουν ενημερωση οι ιδιες οι παε και η επο.θαχει ο αποδυτηριακιας?ο τυπος απλα παιρνει τα κομματια του παζλ τα ενωνει και βγαζει καποια συμπερασματα στα οποια φαινεται να πεφτει μεσα.τουλαχιστον οσον αφορα τους φακελους αυτο μπορει να γινει.οσο αφορα την uefa, ουτε ο θεος ο ιδιος δεν ξερει.καθε μερα αλλαζουν οι δημοσιογραφοι τις διαδικασιες,τα κριτηρια,κοβουν τον εναν κτλ κτλ
η αληθεια θα φανει απο την ουεφα.απο κει και περα περιμενω παρουμε δεν παρουμε να ανοιξουμε τον φακελο μας να δει ο κοσμος ακριβως τι γινεται,πως κτλ
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1331 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 22:27 »
Μετά λένε γιατί  γράφουμε συνέχεια και τα τέτοια ...

Γνωρίζει κανένας γιατί κοπήκαμε πέρσι, άκουσε κάποιος ... είπε η ΠΑΕ γιατί μας κόψανε?
Δε θυμάμαι ...
 
Αποδυτηριάκια  ... "π.χ ο ΠΑΣ Γιάννενα που μπορεί να κυκλοφορεί χωρίς φορολογική ενημερότητα, που δεν πληρώνει το προσωπικό, τους υπαλλήλους της ΠΑΕ." ... είσαι φάουλ στο προσωπικό και στην ενημερότητα!!!
Να σου τα πω εγώ ... όλη η μανούρα με την άδεια (UEFA) γίνεται για την πινακίδα στο Ρεμέτζο (μπαρ που έκλεισε) ... ήταν τεράστια σε σχέση με την όψη του καταστήματος.
Μεσάνυχτα έχεις ... 


 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1332 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 22:32 »
Πραγματικα δεν θελω καν να σκεφτομαι τι θα σημαινει η μη αδειοδοτησης μας για την ευρωπη!!!

Θα ειναι τετοια η σκασιλα,τετοιος ο θυμος,τετοια η οργη ολων μας,που θα ειναι δικαιολογημενη...........Προσωπικα εφυγα φετος 4 φορες για Γιαννινα-Αθηνες-Τριπολη-Λειβαδια και ας μην ειχα πολλα φραγκα,αλλα ελεγα χαλαλι τα αξιζουν τα παιδια και ποια θα ειναι η ανταμοιβη κ η δικη μου κ των ποδοσφαιριστων σε ενα τετοιο ενδεχομενο??ενα τιποτα


Σεβασου εστω και την τελευταια στιγμη ΧΒ τα ονειρα των οπαδων μας και τις φιλοδοξιες των παιδιων αυτων που μας βγαλαν ευρωπη ,και πανω απο ολα την ιστορια του ΠΑΣ.....Μονο οφελη θα αποκτησεις στην τελικη!!


Η Πεμπτη πλησιαζει,κ βλεπεις οτι ολη η πολη ξημεροβραδιαζεται στο κουμπιοτερ μπας κ δει ενα καλο μαντατο......Μην γινεσαι ωχαδερφιστης και υπνος και δειξε λιγο τσαγανο και  παλεψετο το γαμημενο..........

Αναμενουμε



Οσο για εμας,ας κανουμε υπομονη μεχρι πεμπτη,ξερω οτι ειναι δυσκολο για ολους μας....Κρινετε το μελλον του ΠΑΣ μας,ας μην δινουμε ερεισματα στους ρουφιανους κ στους γυμνοσαλιαγκες...τουλαχιστον εστω μεχρι την πεμπτη ας δειξουμε ομοφωνια και συμπνοια.....
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 16 Ιούν 2013 22:37 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1333 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 23:46 »
Ρε παλικάρια εδώ ο Μάριος Οικονόμου πήγε Κάλιαρι και η ΠΑΕ παίρνει πολύ καλό ποσό. Ανοίξτε κανά νέο θέμα. Τι αποδυτηριάκιας και πράσινα άλλογα. Ποιος τους μαμεί μωρέ αυτούς?
Μπράβο Μάριε.

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1334 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 23:56 »
Τώρα που ο ΠΑΣ θα πάρει 500.000 από Κάλιαρι λόγω οικονόμου,μπορεί να γίνουν καλύτερα τα πράγματα;;;Μπορεί ο ΧΒ να δηλώσει αυτά τα λεφτά στην ΟΥΕΦΑ..;;
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1335 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:02 »
Τώρα που ο ΠΑΣ θα πάρει 500.000 από Κάλιαρι λόγω οικονόμου,μπορεί να γίνουν καλύτερα τα πράγματα;;;Μπορεί ο ΧΒ να δηλώσει αυτά τα λεφτά στην ΟΥΕΦΑ..;;

Ναι θα τα δηλώσει,θα πάρουμε αδειοδότηση,θα κάνει το Ζωσιμάδες καμπ νου κ θα φέρει τον Μουρίνιο κ τον Ρονάλντο πακέτο!!!!
Ρε πλάκα μας κάνετε,αυτά πάνε στην τσεπούλα του σιγά μην σκάσει για τον ΠΑΣ
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1336 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:03 »
Τώρα που ο ΠΑΣ θα πάρει 500.000 από Κάλιαρι λόγω οικονόμου,μπορεί να γίνουν καλύτερα τα πράγματα;;;Μπορεί ο ΧΒ να δηλώσει αυτά τα λεφτά στην ΟΥΕΦΑ..;;

Ναι θα τα δηλώσει,θα πάρουμε αδειοδότηση,θα κάνει το Ζωσιμάδες καμπ νου κ θα φέρει τον Μουρίνιο κ τον Ρονάλντο πακέτο!!!!
Ρε πλάκα μας κάνετε,αυτά πάνε στην τσεπούλα του σιγά μην σκάσει για τον ΠΑΣ
Α ΡΕ ΠΡΌΕΔΡΕΕΕΕΕΕΕ
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1337 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:03 »
Aπο οτι εχω καταλαβει,το ολο θεμα ειναι με την βιωσιμοτητα του συλλογου πλεον....Πιθανον,τι πιθανον?σιγουρα μπορω να πω ναι....εδω  παλι ο Αλαφουζος προσπαθει να πεισει οτι θα υπαρξει αυξηση μετοχικου κεφαλιου(ανυπαρκτο) στον βαζελα(απο οτι λενε τα site),δεν θα παιζει ρολο πλεον το ζωντανο μαρουλι απο την πλευρα μας...


Μην ξαναξεκινατε ωρε τα ιδια και τα ιδια κ μην προδικαζετε ....αραχτε δεν ξερετε ποτε!!

Πεμπτη κοντη γιορτη μαγκες....

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ham n huias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1338 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:05 »
μηπως - λεω μηπως - η μεταγραφη (θυσια?) του Οικονομου σχετιζεται αμεσα με την υποθεση της αδειοδοτησης?

μηπως ειναι κατι σαν το "τελευταιο χαρτι" που εψαχνε ο ΠΑΣ για να το ριξει στο τραπεζι μπας και παρει τις εντυπωσεις της uefa στο τελος? Σα να τους λεει "εχω εκκρεμοτητες αλλα πουλαω παιχτες και ρεφαρω".

Και τα 600 χιλιαρικα που βγαινουν προς τα εξω, τραβηγμενα δεν ειναι? Εδω λεγαμε οτι αν ερθει προταση για  Κολοβετσιο απο Γερμανια, δωστον με 300 και θα ειναι επιτυχια.
Τα 600 στα χαρτια για τον παγκιτη Μαριο που επαιξε το 1/3 των παιχνιδιων του Κολοβετσιου, ισως ειναι το τελευταιο χαρτι για την αδειοδοτηση.

Λεω μηπως..

Λετε να τους τη φερουμε ετσι? Και να παρουμε διαρκειας στην Καλιαρι μετα για να ανταποδωσουμε την εξυπηρετηση!

Μακαρι
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 17 Ιούν 2013 00:11 από ham n huias »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1339 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:11 »
Ισως και για αυτο βιαζεται να ξεπουλησει την ομαδα  μπας και κανει την ρελανς

Σε φυσιολογικες συνθηκες δεν θα εφευγαν 6-7 ποδοσφαιριστες μεσα σε 3 μερες το πολυ,κ ειδικα οταν μιλαμε για αρχες Ιουνιου.......


Μακαρι το σκληρο τιμημα για εμας να δωσει κατι θετικο στο τελος
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος imithanos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1340 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 00:58 »
Καλησπέρα! Πρώτο μήνυμα στο φόρουμ!

Μπορώ να πω πλεόν ότι ποδοσφαιρικά είμαι  :mono:
Η καταγωγή μου είναι από Ηγουμενίτσα και μεγάλωσα με ιστορίες του πατέρα μου για το μεγάλο ΠΑΣ της Ηπείρου. Δυστυχώς στα δικά μου χρόνια ποτέ δεν πρωταγωνίστησε. Παρόλα αυτά έμαθα να τον αγαπώ.
Πάντοτε έψαχνα να δω παιχνίδια του στη τηλεόραση κυρίως όταν ανέβαινε στην Α Εθνική. Δεν κρύβω ότι η μεγάλη μου αγάπη μικρός ήταν ο ολυμπιακός. Ιδίως πέρισυ με Βαλβέρδε ευχαριστιόμουν να τον βλέπω. Κάτι ο Μαρινάκης, κάτι η αλαζονεία που βγάζει αυτή η ομάδα από εποχή Κόκκαλη ακόμα, πλέον δε με εκφράζει. Ευτυχώς φέτος απόλαυσα την μπάλα που έπαιζε ο ΠΑΣ! Και τι συναισθήματα και συγκινήσεις μου πρόσφερε!

Μακάρι να πάνε όλα καλά φέτος και να παίξουμε Ευρώπη! Η αλήθεια είναι ότι ξενέρωσα με τη φυγή του Χριστόπουλου. Με αυτόν στο τιμόνι ημουν σίγουρος ότι θα βρίσκαμε νέους Οικονόμου, Γεωργίου κλπ. Το ήθος του κι η δουλειά του με σκλάβωσαν φέτο. Όσο ακραίο κι αν ακούγεται μου πρόσφερε κάτι από τη σιγουριά που μου πρόσφερε κι ο Βαλβέρδε. Ακόμα και στην τελευταία του ανακοίνωση παίρνω το μέρος του. Η διοίκηση έπρεπε να είχε ανανεώσει το συμβόλαιό του πολύ πιο πριν. Μακάρι τα χνώτα της ομάδας να ταιριάξουν με αυτά του νέου προπονητή. Βέβαια είμαι κι άτομο που πρώτα με ενδιαφερει το θέαμα κι οι συγκινήσεις και μετά το αποτέλεσμα.
Επίσης ξενερώνω που φεύγει ο Ντάσιος.  >:(

Ξαναλέω ότι ελπίζω να πάνε όλα καλά φέτος! Ο Χριστοβασίλης έχει δύσκολο έργο μπροστά του για να συσπειρώσει τον κόσμο και να καταφέρει να παίξει η ομάδα καλό ποδόσφαιρο. Ήδη πολλοί πλέον έχουν ξενερώσει.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1341 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 02:40 »
Καλως ηρθες στην οικογενεια του ΠΑΣ φιλε μου..  :mono:
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1342 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 09:18 »
Χριστοβασίλη βγες εξω και μίλα ντοπρα και ξεκαθαρα και μίλα για τους στοχους τα οικονομικά βάρη , την οικονομικη εξυγιανση και τι σχεδια εχεις για την ομαδα
 και ειδικα που αν δεν παρουμε αδεια που ειναι πολυ πιθανο
εχεις πολλες εξηγησεις να δώσεις  >:( >:( >:(

μίλα εχουμε ολοι απογοητευτει και οργιστεί με αυτά που βλέπουμε που τους εχεις διωξει ολους με πρώτον τον Χριστόπουλο------------------- Γεωργιου κτλ
οτι καλυτερο ειχαμε τα τελευταια χρονια βαση εικονας

Συνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1343 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 10:32 »
Εχουμε μερικα θεματα με αυτη την κωλοαδειοδοτηση ή να το πω καλυτερα τη συμμετοχη στην ευρωπη
Ενα απο αυτα ειναι η περιεργη σταση της ουεφα που καθυστερει χωρις λογο και κανεις δεν καταλαβαινει ποιος ο λογος να γινεται αυτο 1 βδομαδα πριν την κληρωση
Μηπως περιμενει κατι χειροπιαστο απο τον προεδρο?
Ας ελπισουμε οτι καποιοι παιχτες που φευγουν θυσιαζονται για να παιξουμε ευρωπη
Δεν θελω καν να σκεφτομαι οτι παει να κονομησει ο προεδρος
Μηπως ομως ομως δεν υπαρχει κανενα προβλημα τελικα γι'αυτο δε μιλαει η ουεφα?
Το σιγουρο ειναι οτι αν δεν παιξουμε ευρωπη θα φταιει ο προεδρος και θα δικαιωθουνε οι εφημεριδες που γραφανε τα παντα
Αν παιξουμε ομως θα αποδειχθει οτι οι εφημεριδες ητανε κατευθυνομενες και προκλητικες
Και θα προτεινα  το pas.gr να βγαλει αιχμηρη ανακοινωση στα μεσα αναφεροντας τα ονοματα αυτων που μας λασπολογησαν



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1344 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 11:40 »
κλαψ      :(    παει...ονειρο ηταν...ονειρο εμεινε

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1345 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 11:54 »
Όνειρο ήταν,εφιάλτης έγινε Sirbak.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1346 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 12:04 »
ποιος το ειπε???

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1347 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 12:11 »
Επίσημα κανένας.Και στις διαρροές και τη δημοσιεύματα δε δίνω σημασία.Αλλά το σκηνικό είναι ήδη η απόλυτη ξενέρα.Και από τη διοίκηση οι μόνες κινήσεις που βλέπεις είναι προς την κατεύθυνση της διάλυσης (της απόλυτης όμως).

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1348 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 13:32 »
Εγω πάντως πιστευω ότι τελικώς δεν θα μας κόψουνε. Μην νομιζετε ότι τα κεφαλιά της uefa απέχουν πολυ απο τα δικα μας. Θα το σκεφτούν δυο και τρεις φορές να εκθέσουν έτσι την ΕΠΟ και κατα συνέπεια τον εαυτο της. Ψυχραιμία, και μην μπαίνειτε στο βαζελετα εώς ότου βγουν οι αποφάσεις  :mono: :mono:
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
« Απάντηση #1349 στις: Δευ 17 Ιούν 2013 14:13 »
Εγω πάντως πιστευω ότι τελικώς δεν θα μας κόψουνε. Μην νομιζετε ότι τα κεφαλιά της uefa απέχουν πολυ απο τα δικα μας. Θα το σκεφτούν δυο και τρεις φορές να εκθέσουν έτσι την ΕΠΟ και κατα συνέπεια τον εαυτο της. Ψυχραιμία, και μην μπαίνειτε στο βαζελετα εώς ότου βγουν οι αποφάσεις  :mono: :mono:
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.....πιστεύω πως η ΟΥΕΦΑ δεν θα θέλει να εκτεθεί μέσω της ΕΠΟ...μακάρι..προσωπικά εκεί έχω εναποθέσει τις ελπίδες μ
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου