Αποστολέας Θέμα: Δημήτρης Σωτηρίου  (Αναγνώστηκε 11681 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.087
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #25 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 21:48 »
σε χαλαει φιλε?εμενα καθολου.
εν ενεργεια διεθνης,και 3 με προοπτικη.
μια χαρα,και μαλιστα και ελληνες.οσο και αν αγαπαμε καριμ με τον βελλιδη δεν χωραει.ή θαταν ο ενας ή ο αλλος.
αμα εφευγε ο καριμ για τον σωτηριου θα γκρινιαζα.αλλα με βελλιδη ειμαι υπερικανοποιημενος.
να δούμε τι θα δούμε...όπως και ο προπονητής...

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #26 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 21:48 »
Ο ποός;


Ο Μπάμπης Κόβης είναι ο νέος προπονητής σύμφωνα με πολύ έγκυρη πηγή!
μεταφορά στα ανέκδοτα...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #27 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 22:30 »
Ο ποός;

Ο Μπάμπης Κόβης είναι ο νέος προπονητής σύμφωνα με πολύ έγκυρη πηγή!

Πηγή Champion??? ... θα προτιμούσα τον Γκόγκιτς  (ισορροπημένος) 

Σύμφωνα με το Ρωσογαμπρό, ο Γιάννης Κόουτς έκλεισε για 2 χρόνια. 
Η Συμφωνία στη Γιάλτα με τις υπογραφές.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 15 Ιούν 2013 22:44 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #28 στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 23:09 »
Όσο συνεχίζει να φέρνει παίχτες ο ΧΒ χωρίς να έχουμε προπονητή, τόσο θα δικαιούται ο καθένας να σκέφτεται ότι οι μεταγραφές αυτές δεν γίνονται μόνο για αγωνιστικούς λόγους.


Α γεια σου..........


Αραγε ποιος να κανει τις μεταγραφες γιατι θα τρελαθουμε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #29 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 09:45 »
Μπάμπη τον λενε τον Κόβη??  :P :P

Εγω νόμιζα Μπάμπης (που λαμπει) ειναι μονο ο Τενές.
Αλλα αυτος θα παει στην Κερκυρα, με αποστολή να την ανεβάσει...  :P :P :P

Καλως ηρθε ο τερμας, να ειναι καλά,  και να δειξει ο,τι μπορει για την ομάδα μας.

Αποσυνδεδεμένος notis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Ο κίνδυνος έρχεται ταχύτερα όταν περιφρονείται
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #30 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 13:40 »
Καλωσόρισες στον τόπο μας.
Καλή επιτυχία.



ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!!!
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΘΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.817
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #31 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 13:53 »
προφανως δε μπορει να κριθει ενας τερματοφυλακας απο μια φαση...

ειναι σαν να κρινεις τον νικοπολιδη μονο απο αυτο το ματς:

Greece vs Turkey 1-4


καλο ειναι να δεις και τα υπολοιπα για να καταλαβεις ποσο τρυπιος ηταν... :P



καλη επιτυχια στο παλικαρι!
κοντα τα χερια απο παιχτες του ΠΑΣ
syberia και ο Κολοβετσιος αμπαλος ηταν..
αμα εστηνε τα ματς ο προεδρος σου για να ξεχρεωσει το γηπεδο
δεν φταιγανε οι παιχτες

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.226
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #32 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 14:13 »
30 σχολια γραψαμε για τον τριτο τερματοφυλακα της ομαδας
Που μας καταντησες ρε προεδρε με τα καμωματα σου
Ψυχολογια στο μηδεν πιανομαστε απο τις τριχες και τις κανουμε τριχιες
Λινεν πακετο με αδειοδοτηση και τα μυαλα στα καγκελα
Δεν υπαρχει αλλη σωτηρια τις επομενες μερες


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #33 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 15:24 »
Παράθεση
30 σχολια γραψαμε για τον τριτο τερματοφυλακα της ομαδας
Που μας καταντησες ρε προεδρε με τα καμωματα σου
Ψυχολογια στο μηδεν πιανομαστε απο τις τριχες και τις κανουμε τριχιες
Λινεν πακετο με αδειοδοτηση και τα μυαλα στα καγκελα
Δεν υπαρχει αλλη σωτηρια τις επομενες μερες

O πρόεδρος μια χαρά μας έχει! Μας πήρε από ασανσέρ και μας σταθεροποίησε για 3η συνεχόμενη χρονια στην Α που ο Γιαννιώτης είχε να δεί από το 1984! Δηλαδή κάποια παιδιά πουγράφουν εδώ μέσα δεν το είχαν ζήσει!!! Μας έβγαλε ευρώπη που κανένας μας δεν είχε φανταστεί! Τι άλλο θελουμε να κανει? Να μας κάνει και πίπες για να ικανοποιηθούμε? Με τα σωστά και τα λάθη του όπως ο καθ'ενας μας αλλά κάποιοι εδώ στα Γιάννινα ασχολούντε με τον ΠΑΣ για να βγάζουν τα απωθημένα τους!!!! Τώρα θα τους μάθουμε!! Είχα γράψει παλιότερα οτι στον τελικό να πάμε με μπαρτσα και να το χάσουμε στα πεναλτι με 5-4 κάποιοι θα γκρινιάζουν και πάλι!!! Ψιλοάσχετο με το θέμα αλλά εεεεεεεεεεεεε!!!!! Καλως μας ήρθε το παιδί και σύντομα να γίνει και ο 1ος τερματοφύλακας της ομάδας γιατί έχει μέλλον!!!

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #34 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 16:02 »
Παράθεση
O πρόεδρος μια χαρά μας έχει! Μας πήρε από ασανσέρ και μας σταθεροποίησε για 3η συνεχόμενη χρονια στην Α που ο Γιαννιώτης είχε να δεί από το 1984! Δηλαδή κάποια παιδιά πουγράφουν εδώ μέσα δεν το είχαν ζήσει!!! Μας έβγαλε ευρώπη που κανένας μας δεν είχε φανταστεί! Τι άλλο θελουμε να κανει? Να μας κάνει και πίπες για να ικανοποιηθούμε? Με τα σωστά και τα λάθη του όπως ο καθ'ενας μας αλλά κάποιοι εδώ στα Γιάννινα ασχολούντε με τον ΠΑΣ για να βγάζουν τα απωθημένα τους!!!! Τώρα θα τους μάθουμε!! Είχα γράψει παλιότερα οτι στον τελικό να πάμε με μπαρτσα και να το χάσουμε στα πεναλτι με 5-4 κάποιοι θα γκρινιάζουν και πάλι!!! Ψιλοάσχετο με το θέμα αλλά εεεεεεεεεεεεε!!!!! Καλως μας ήρθε το παιδί και σύντομα να γίνει και ο 1ος τερματοφύλακας της ομάδας γιατί έχει μέλλον!!!

Εσύ που ζείς?Απο που ήρθες εσύ?
Βγήκαμε ευρώπη?
Εδώ έχουμε πάθει 500 εγκεφαλικά με το βγαίνω δεν βγαίνω.Υποχρέωση του κάθε προέδρου είναι να έχει καθαρή την ομάδα του κ να μπορεί να πάρει αδειοδότηση.
Το θέμα με τον Χριστοβασίλη είναι πως δεν ξέρει κ ο ιδιος τι θέλει,απο την μία θέλει να φύγει αλλά απο την άλλη δεν τον χαλάει κ που μένει γιατι δεν μπαίνει κ μέσα!!!!Αν θέλει να δώσει την ομάδα όπως είπε πρόσφατα στο ΦΩΣ γιατί δεν βγαίνει ανοιχτά να πει πως πουλάει την ΠΑΕ???Κ αν δεν ενφιαφερθεί κάποιος τότε ναι θα έχει απόλυτο δίκιο.
Περιμένει απλά να βγάλει απο παίκτες που θα πουλήσει κ να την ξεβρακώσει τελείως.
Έχει φέρει προπονητές Όγιος,Αναστασιάδη,Χριστόπουλο που κ οι 3 έγιναν αγαπητοί στον κόσμο του ΠΑΣ κ πρόσφεραν έργο κ δεν κατάφερε να κρατήσει κανέναν .Έτσι απλά για να ζεστάνει κ τον κόσμο.
Χάνει παίκτες μέσα απο τα χέρια του (Ριμόλντι,Σιαλμά.Μπεσέρα,Γεωργίου,Φεγκρους) μόνο κ μόνο γιατί δεν έχει την μαγκιά να τους δείξει πως τους θέλει κ να τους κάνει πρόταση για ανανέωση τον Γεάρη κ περιμένει να τελειώσει η χρονιά κ λογικό να δεχθούν προτάσεις απο ομάδες κ να φύγουν.Παίζει να έιμαστε η ομάδα με τις μεγαλύτερες απώλειες σε παίκτες που άξιζαν να μείνουν στον ΠΑΣ κ φύγαν απο ηλιθιότητα της διοίκησης.
Αν εμείς πρέπει να κάνουμε πίπες στον Χριστοβασίλη επειδή κράτησε την ομάδα 3 χρονιές στην κατηγορία κ την 1 χρονιά μας έβγαλε ευρώπη(αν θα βγουμε) τότε οι φίλαθλοι πχ του Ατρομήτου τι θα πρέπει να κάνουν στον Σπανό???????
Αν έχουμε φτάσει στο σημείο σαν φίλαθλοι του ΠΑΣ να θεωρούμε επιτυχία τα 2 χρόνια χωρίς αδειοδότηση κ ότι το ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ στα εντός μαζεύει πλέον 1.000 φιλαθλουσς κ χαιρόμαστε αν έρθει για προπονητής ο Λίνεν τότε οι προσδοκίες μας απο τον ΠΑΣ κ τον τι θέλουμε απο την ομάδα μας έχουν μειωθεί κ είμαστε πλέον άξιοι της τύχης μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 16 Ιούν 2013 16:24 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #35 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 16:31 »
Σιγα μην καθισω να αποδεχτω αυτο που με θεωρει ο "προεδρος"...οτι δηλαδη ειμαι μια μικρομεσαια ομαδα και με την παραμονη πρεπει να ειμαι και ευχαριστημενος ή ακομα και με την 5η θεση, ενω υπαρχει το 4, το 3, το 2, και το 1...
 
Για μενα ο ΠΑΣ ειναι μεγαλη ομαδα πρεπει μονιμα να πρωταγωνιστει ή τουλαχιστον αυτο να εχει στοχο....

αληθεια πως περιμενουμε να κανουμε καινουργιους οπαδους και φιλαθλους οταν λεμε οτι η παραμονη ή ακομα και η πεμπτη θεση ειναι καλη....

ποιο το οραμα ?? δηλαδη ο ατρομητος (που εχει καθιερωθει ) η λαρισα (που εχει παρει τιτλους ) γιατι μπορεσε και εγω δεν μπορω ?? ή για να το πω καλυτερα εγω σαν οπαδος δε μπορω να το απαιτω?? και σε τελικη αναλυση αν δεν απαιτησω εγω που θα ειμαι εδω και μετα απο 30 χρονια (να ειμαστε καλα) ποιος θα απαιτησει...

τον πηχη ΕΜΕΙΣ παντα θα τον βαζουμε ψηλα....

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #36 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 17:07 »
Πρίν 2 χρόνια είδατε ενα βίντεο με τον Μπαγκόγκο που έπιανε κάτι σουτ απ το κέντρο και τα κάρφωνε στο 'Γ' και  έπεφτε κράξιμο γιατί μας έφυγε ο παιχταράς που ήθελε 200χιλιαδες και μας τον έκλεψε ο Παναιτωλικός δίνοντας 300 χιλιάδες.
Πηγαίνοντας εκεί έφυγε με τις κλοτσιές ως υπερπαλτό!
Τώρα κάτσατε κανα 3ωρο να βρέιτε ένα βίντεο για να μειώσετε την αξία ενός ποδοσφαιριστή και ενός ανθρώπου,ο οποίος μ εναν έυκολο τρόπο πήρε καινούριο αυτοκίνητο, επειδή τον έφερε ο Χριστοβασίλης.
Αυτό τουλάχιστον για την προσωπικότητα του παίχτη είναι άκρως απαράδεκτο.
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #37 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 18:45 »
Εγώ δεν είπα οτι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και οτι δεν θέλω ἠ οτι δεν αξίζει ο ΠΑΣ παραπάνω! Αλλά τα βήματα γίνονται ένα ένα και τα σκαλιά ανεβαίνουν ένα ένα! Τώρα αν κάποιοι ζουν σε ροζ συννεφάκια και νομίζουν οτι κάναμε την υπερομάδα που θα πάρει πρωτάθλημα cl κλπ κλπ δυστυχώς καιρός να προσγειωθούν! ΝΑΙ να γίνει η ομάδα για πρωτάθλημα και cl αλλά αυτά δεν γίνονται εν μια νυκτί! Η μάλλον γίνονται αλλά χωρίς υποδομές μετά από λίγο το πυροτέχνημα σβήνει! Υπομονή και δουλεία! Το οτι έφυγαν κάποιοι προπονητές ή παίκτες που άξιζαν για την ομάδα δεν ξέρω άρα και δεν μπορώ να κρίνω ποιά από τις 2 πλευρές φταίει (εξαιρώ τον αναστασιάδη ελέω πνευματικού!!!!). Ίσως γνωρίζετε παραπάνω καταστασεις στα εσωτερικά της ΠΑΕ τότε πάω πάσο!!!

Παράθεση
Εσύ που ζείς?Απο που ήρθες εσύ?
Βγήκαμε ευρώπη?
ΝΑΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΥΡΩΠΗ! Αν δεν το κατάλαβες είμαστε 5η παίξαμε play off! Τώρα για τον φάκελο ας ανοίξουν και οι άλλοι φάκελοι για να δούμε αν πρέπει να παίξουν ευρώπη και αλλές ομάδες πχ μπαοκ!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 16 Ιούν 2013 18:49 από nkats_99 »

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #38 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 19:06 »
Εγώ δεν είπα οτι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και οτι δεν θέλω ἠ οτι δεν αξίζει ο ΠΑΣ παραπάνω! Αλλά τα βήματα γίνονται ένα ένα και τα σκαλιά ανεβαίνουν ένα ένα! Τώρα αν κάποιοι ζουν σε ροζ συννεφάκια και νομίζουν οτι κάναμε την υπερομάδα που θα πάρει πρωτάθλημα cl κλπ κλπ δυστυχώς καιρός να προσγειωθούν! ΝΑΙ να γίνει η ομάδα για πρωτάθλημα και cl αλλά αυτά δεν γίνονται εν μια νυκτί! Η μάλλον γίνονται αλλά χωρίς υποδομές μετά από λίγο το πυροτέχνημα σβήνει! Υπομονή και δουλεία! Το οτι έφυγαν κάποιοι προπονητές ή παίκτες που άξιζαν για την ομάδα δεν ξέρω άρα και δεν μπορώ να κρίνω ποιά από τις 2 πλευρές φταίει (εξαιρώ τον αναστασιάδη ελέω πνευματικού!!!!). Ίσως γνωρίζετε παραπάνω καταστασεις στα εσωτερικά της ΠΑΕ τότε πάω πάσο!!!

Παράθεση
Εσύ που ζείς?Απο που ήρθες εσύ?
Βγήκαμε ευρώπη?
ΝΑΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΥΡΩΠΗ! Αν δεν το κατάλαβες είμαστε 5η παίξαμε play off! Τώρα για τον φάκελο ας ανοίξουν και οι άλλοι φάκελοι για να δούμε αν πρέπει να παίξουν ευρώπη και αλλές ομάδες πχ μπαοκ!!!

Ουτε ροζ συννεφακια ουτε τιποτα φιλε μου ...ομαδα ειχες προπονητη ειχες...και εγω σιγα σιγα λεω να χτιστει ομαδα..οταν ομως διαλυεται η ομαδα που μας εβγαλε ευρωπη πως θα γινει το σιγα σιγα...δεν πρεπει να υπαρχει μια βαση;ενας κορμος;η καθε
Χρονο θα φτιαχνουμε ομαδα μεχρι να την διαλυσουμε το καλοκαιρι για να φτιαξουμε την επομενη κοκ...ευρωπη βγηκαμε αγωνιστικα καθαρα και παντελονατα...
Αν δεν παιξουμε καποιος εχει κανει κατι λαθος η κατι δεν εκανε σωστα...αν λεω...και αυτος ειναι ο "προεδρος"και κανεις αλλος... Τα βαζελια και οι μπαοξηδες δεν με νοιαζει καν τι κανουν!

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #39 στις: Κυρ 16 Ιούν 2013 19:26 »
Nαι ρε φίλε τα ίδια λέμε! Απλά εγώ δεν γουστάρω τα άτομα που την μια μέρα είναι "δοξα σοι δόξα σοι αυτό" και την άλλη "σταυροσον σταυροσον αυτόν"!!! Νομίζω είμαστε πολύ εκτός θέματος :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.807
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #40 στις: Τρι 18 Ιούν 2013 13:28 »
Παράθεση
H ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την απόκτηση του Δημήτρη Σωτηρίου για τα επόμενα δυο χρόνια

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο Δημήτρης Σωτηρίου δήλωσε στο pasgiannina.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος για την υπογραφή του συμβολαίου μου και είναι τιμή για μένα που ανήκω πλέον στην οικογένεια του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Θέλω να ευχαριστήσω το Διοικητικό Συμβούλιο και ιδιαίτερα τον πρόεδρο κο Γιώργο Χριστοβασίλη, για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπό μου . Εύχομαι να έχω μια χρονιά με υγεία και η ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Ξέρω πολύ καλά σε ποιά ομάδα έρχομαι και τις απαιτήσεις του κόσμου της και είμαι σίγουρος ότι θα ανταποκριθώ σε αυτές».

Ο Δημήτρης Σωτηρίου γεννήθηκε στις 13-09-1987, έχει ύψος 1,86 είναι 83 κιλά και αγωνίζεται στην θέση του τερματοφύλακα.  Την προηγούμενη σεζόν αγωνιζόταν στη Κύπρο με την ομάδα του Ερμή Αραδίπου. Είναι διεθνής με  τις εθνικές ομάδες Παίδων και Νέων της Ελλάδας.

Προηγούμενες ομάδες: Πανιώνιος, Φωστήρας, Λάρισα, Εθνικός, Λάρισα, Ερμής Αραδίπου

http://www.pasgiannina.gr/articles/o_demetres_soteriou_ston_pas_giannina

 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.807
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #41 στις: Τρι 18 Ιούν 2013 14:02 »
Ρωτησα για τον Σωτηριου, ανθρωπους που ασχολουνται με το τοπικο ποδοσφαιρο και τον θυμουνται απο τα πρωτα ποδοσφαιρικα του βηματα στην ομαδα του Οπουντιου Μαρτινου. Μου ειπανε για εναν καλο και ελπιδοφορο (τοτε) τερματοφυλακα. Οχι κατι το εξαιρετικο, αλλα καλο τερματοφυλακα!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #42 στις: Σαβ 27 Ιούλ 2013 15:44 »
Ο Δημήτρης Σωτηρίου: «Εύχομαι μαζί με τους συμπαίκτες μου να έχουμε μία ποδοσφαιρική χρονιά γεμάτη υγεία και επιτυχίες. Η καινούργια μας φανέλα εύχομαι να μας φέρει τα επιθυμητά αποτελέσματα που όλοι θέλουμε. Και στο τέλος της χρονιάς να μας βρει όλους ευχαριστημένους».


sportioannina.gr
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #43 στις: Τρι 20 Αύγ 2013 18:02 »
Οι συμπαικτες του λενε οτι, από οσα δειχνουν οι τερματοφυλακες μας στην προπόνηση,
 αυτος επρεπε να ειναι ο πρωτος τερμας της ομάδας.

Με λιγη δουλεια ακόμα ευχομαι να γινει.
Ειναι και τρυφερουδι ακόμα ....  :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #44 στις: Τρι 20 Αύγ 2013 18:08 »
Είναι καλύτερος από τον Βελλίδη,ρε Davelis;;
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #45 στις: Τρι 20 Αύγ 2013 18:22 »
Ετσι ακουγεται.... ;)

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #46 στις: Τρι 20 Αύγ 2013 18:55 »
χτες λοιπον ρωτησα και εγω για τον σωτηριου παικτη του πας μου ειπε επι λεξη  αλλος εχει το ονομα (βελλιδης) και αλλος την χαριν, επισης μου ειπε καποια ατομα στην ελλαδα πεζουν με τα μεγαλα ονοματα τους  τους και οχι με την πραγματικη τους αξια...  Να δουμε αν δικαιωθει ο βελλιδης και οντος κακως εκδιωχθηκε απο τον αρη και αν εκανε σωστα που τον πηρε ο πας...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #47 στις: Τετ 24 Σεπ 2014 17:56 »
Σωτηρίου αύριο...
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 24 Σεπ 2014 18:23 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.807
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #48 στις: Τετ 20 Μάι 2015 21:13 »
Παράθεση
Παρελθόν ο Σωτηρίου, επαγγελματίας ο Κολιοφούκας

Παρελθόν από τον ΠΑΣ Γιάννινα αναμένεται να αποτελέσει ο τερματοφύλακας Δημήτρης Σωτηρίου.

Ο 28χρονος  Δημήτρης Σωτηρίου (φωτό δεξιά) που ήρθε στα Γιάννενα το καλοκαίρι του 2013 με διετές συμβόλαιο αλλά οι ευκαιρίες που πήρε (ελέω Βελλίδη) από τους προπονητές του ήταν ελάχιστες και σε συνδυασμό με την μη αδειοδότηση φέτος του ΠΑΣ και τη λήξη του συμβολαίου του η διοίκηση αποφάσισε να μην ανανεώσει το συμβόλαιο του.

Ψάχνει για δεύτερο-Φαβορί ο Γκέλιος

Με την αποχώρηση του Σωτηρίου η ομάδα του ΠΑΣ ψάχνει να βρει τον αντικαταστάτη του. Ήδη έχουν μπει αρκετά ονόματα στο τραπέζι όμως αυτό που έχει ξεχωρίσει (όπως πρώτο είχε γράψει το PASsports.gr) είναι του 23χρονου Δημήτρη Γκέλιου ο οποίος αγωνίζεται στην γερμανική Άουγκσμπουργκ. Οι συστάσεις που συνοδεύουν το νεαρό τερματοφύλακα είναι εξαιρετικές και το ενδεχόμενο απόκτησης του φαντάζει το πιο πιθανό.

Επαγγελματίας ο Κολιοφούκας

Ο 19χρονος τερματοφυλάκας Νίκος Κολιοφούκας (φωτό αριστερά) θα είναι ο τρίτος τερματοφύλακας  στον ΠΑΣ Γιάννινα.

Ο νεαρός έχει πραγματοποιήσει με την βοήθεια του Χρήστου Τσελιόπουλου άλματα στην εξέλιξη του και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να κληθεί στην Εθνική Νέων. Ο Κολιοφούκας δόθηκε δανεικός για ένα εξάμηνο στον Θεσπρωτό όπου πραγματοποίησε καταπληκτικές εμφανίσεις και με την σκληρή δουλειά που έχει κάνει βλέπει τους κόπους του να δικαιώνονται.

ΧΡ.ΚΑΛΥΒΑΣ

από PASsports.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δημήτρης Σωτηρίου
« Απάντηση #49 στις: Τετ 20 Μάι 2015 21:55 »
Παράθεση
Παρελθόν ο Σωτηρίου, επαγγελματίας ο Κολιοφούκας

από PASsports.gr

Το έγραψα βρε κ. Καλύβα χτες... πες κάτι άλλο... Ας πούμε Ισολογισμοί - Φάκελοι / Αναβιώσεις χρεών - Εκκαθαρίσεις 10/ετίας  8)

Εγώ σας τιμώ και εσείς... 12 κι ούτε 1 τηλεφώνημα  :(

Παράθεση


http://passports.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=16030:%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%83-%CE%B4%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BC%CE%AC%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CE%B4%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%B1%CE%90%CF%84%CE%B7%CF%82&Itemid=138[/url]
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 20 Μάι 2015 22:30 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς