Αποστολέας Θέμα: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ  (Αναγνώστηκε 8521 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Καταγράφω την αντίθεσή μου για την φημολογούμενη πρόσληψη του Σάββα Παντελίδη για την θέση του πρώτου προπονητού.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #1 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 19:31 »
Μαζί σου.....και να μην ξεχνάμε την εμπλοκή του ονόματός του με την υπόθεση των στημένων....μην το ξεχνάμε...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος alcoholic

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #2 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 19:46 »
Αν είναι να μάσουμε υπογραφές βάλτε μία και από εμένα αν και νομίζω το μεγάλο πρόβλημα πλέον δεν είναι ο προπονητής.

Αποσυνδεδεμένος Tlaloc

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #3 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 19:49 »
Δε νομίζω να υπάρχει κάποιος πασολές που να θεωρεί τον Παντελίδη σοβαρή επιλογή ..... Κανείς δε τον θέλει και δέν μπορώ να πώ πώς θα τον στηρίξω μόνο και μόνο επειδή είναι προπονητής του ΠΑΣ... Θα είναι σα να στηρίζω τη λογική του ΧΒ που βλέπουμε πώς παέι και που οδηγεί τον ΠΑΣ .. Τοσο καιρό φώναζε γιατί χάνεται ο χρόνος  και αργούσαμε και βλέπει ώς συνεχιστή του αναπτυξιακού ποδόσφαίτορυ τον ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ??? ΩΞΟ ... ΩΞΟ καρεκλοκένταυροι ....
Ποτέ δε ξέρεις πόσο δυνατός είσαι μέχρι να έρθει η στιμή, που το να έισαι δυνατός είναι η μόνη σου επιλογή ........
Bob Marley....

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #4 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 19:55 »
Όπως η πρώτη χρονιά του Μάη στην Α, μου μύρισε έντονα, και το επιβεβαίωσε, την πρώτη του Μανθοκολέμπα στην Α..
Ετσι κι αυτή εδώ τώρα, αρχίζει να μου μυρίζει έντονα την δεύτερη χρονιά του Κολέ στην Α, τότε με.. Βαζάκα, που ήταν απλά η κορυφή όχι του, ΤΩΝ, παγόβουνων μπροστά μας..
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #5 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 19:56 »
Μισο λεπτο αν καποιος παρει μια πετρα και σας την πεταξει, θα τα βαλετε με την πετρα; Οχι βεβαια!

Οποτε ακυρο το θεμα, βαλτε τα με αυτον που φταει, με αυτον που την πεταει.

Επιπλεον αν ερθει ο Παντελιδης συμπεριλαμαβανομενου και του κλιματος που εχει δημιουργηθει εις βαρος του, θα ειναι παρα πολυ ευκολα να μετατοπιστουν οι ευθυνες σε μια ενδεχομενη κακη πορεια της ομαδας  απο τον πραγματικο υπαιτιο σε εναν μετριο (αν θελετε...) προπονητη.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #6 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 20:02 »
ΔΕΝ έχω πρόβλημα με τον Παντελίδη!

ΕΧΩ σοβαρότατο πρόβλημα με τον χρωματοπώλη-παχύδερμο!!!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #7 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 20:05 »
αν δε φυγει ο Χριστοβασιλης ακομη και ο γκουαρντιολα να ερθει με βοηθο το μουρινιο
το ιδιο θα μου κανει
ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #8 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 20:39 »
Κατέγραψα την αντίθεσή μου στην πρόσληψη Παντελίδη με ό,τι αυτή σηματοδοτεί. Δεν έχω προβλημα με τον άνθρωπο και προπονητή Παντελίδη.
Προφανώς και το βασικό πρόβλημα της ομάδος έχει ονοματεπώνυμο με "εκτόπισμα": Χριστοβασίλης

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #9 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 20:48 »
Κατάλαβα φίλε Νίκο, απλά προσπαθώ να προλάβω ανθρωποφαγικές εκδηλώσεις για έναν άνθρωπο που δεν φταίει σε τίποτε! :mono:
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #10 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 20:59 »
Όπως η πρώτη χρονιά του Μάη στην Α, μου μύρισε έντονα, και το επιβεβαίωσε, την πρώτη του Μανθοκολέμπα στην Α..
Ετσι κι αυτή εδώ τώρα, αρχίζει να μου μυρίζει έντονα την δεύτερη χρονιά του Κολέ στην Α, τότε με.. Βαζάκα, που ήταν απλά η κορυφή όχι του, ΤΩΝ, παγόβουνων μπροστά μας..
Είχε ανοίξει στο φορουμ και τρομερό τόπικ αντίστοιχο με αυτό του Νικόλαος. "Κόψτε τις βαζακίες" ή κάπως έτσι!
 :(

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #11 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 21:07 »
Ο Παντελίδης κάνει τον αγώνα του να καθιερωθεί και δε φταίει να τα ακούει.Ο υπαίτιος είναι άλλος που ενώ την περασμένη χρονιά είχε έναν προπονητή που με σοβαρά βήματα χτίζει την καριέρα του,φέτος μας γύρισε πίσω στις εποχές των προπονητών που αναλαμβάνουν μια ομάδα το καλοκαίρι και μία το Νοέμβριο μέχρι Μάρτιο και αν είναι τυχεροί προλαβαίνουν και τρίτη μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος.
Μπορεί αυτό το μοντέλο να εμπνέει τη διοίκηση (γιατί της δίνει και άλλοθι για τυχόν κακό ξεκίνημα της ομάδας),δεν εμπνέει όμως κανένα φίλαθλο.Ο Παντελίδης πιο πολύ ως θύμα μου φαίνεται.Ποιος προπονητής δε θα αποδεχόταν πρόταση από τον (5ο) ΠΑΣ ?

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #12 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 21:45 »
Μαζί σου.....και να μην ξεχνάμε την εμπλοκή του ονόματός του με την υπόθεση των στημένων....μην το ξεχνάμε...

Εδώ ξεχάσαμε την εμπλοκή του ονόματος του Χριστοβασίλη με τα στημένα, του Παντελίδη δεν θα ξεχάσουμε........
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #13 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 23:15 »
Δεν εχω δει κ πολλες προτασεις ποιον θελουμε παντως.Αλλα λογικες προτασεις βασει κ του μπατζετ.
Ο παντελιδης εχει μια μετρια πορεια ως τωρα σε ομαδες της πλακας οπου κ εκει εργο δεν εδειξε.
Ισως λιγο στον πανθρακικο αλλα στα δυσκολα δηλ στη  superleague απετυχε κ απολυθηκε.
Οι περισσοτεροι που γραφουμε απ αυτο τον κρινουμε.Δεν νομιζω οτι στην προπονηση να κανει παπαδες κ να αδικειται απο τα αποτελεσματα...
Λογικα δεν απεχει κ πολυ απο αυτα που εχει δειξει ως τωρα.
Εκτος ομως αυτου ουτε επικοινωνιακα κανει γκελ.
Εγω το πα κ σε αλλο θεμα κ το λετε κ εδω καποιοι...το προβλημα δεν ειναι ο παντελιδης
Το προβλημα ειναι ο χβ που νομιζει οτι ηλυσιακος κ ΠΑΣ δε διαφερουν.

ΥΓ τι αρρωστημενο σεναριο κ αυτο...εκει που νομιζαμε οτι τετοιες μερες θα τσεκαραμε τα διαβατηρια...ασχολουμαστε με τον παντελιδη
οποιος μου το λεγε πριν το πασχα θα του πεταγα πετρες...κι ομως εγινε
χβ εισαι θεος ρε τρισμεγιστος δε παιζεσαι τετοια σεναρια που χεις βγαλει ουτε ο χιτσκοκ

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #14 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 23:45 »
Nikolaos με όλο το σεβασμό ...άκαιρο και άκυρο το θέμα.
Άκαιρο γιατί ρε φίλε, έχουμε καιρό ακόμα. Σγα σγα πως το λένε. Κάτσε να κάνουμε καμιά μεταγραφή ακόμη, να πλήσουμε και κανένανε ακόμη και γλιέπουμε. Να έχει άλλοθι κι ο προπονητής (δεν έκανα εγώ τις κινήσεις) να μπορεί να τον διώξει κι ο πρόεδρος στη πρώτη στραβή για να καλμάρει το κλίμα (αναγνωρίζω το σφάλμα μου)...
Άκυρο, γιατί τι φταίει ο έρμος ο Σάββας, το ψωμάκι του θέλει να βγάλει κι αν είναι σε ομάδα α εθνικής ακόμη καλύτερα.

Αλήθεια έχω μια απορία.
Έχει δηλώσει ο πρόεδρος ότι το μπάτζετ που ήταν ενάιμς μύριο φέτο θα πέσει κι άλλο τ χρον. Και το έχει δηλώσει την εποχή που η Ευρώπη δεν είχε δει κόκκινη ακόμη.
Απορία ...ο Παντελίδης (αν μη βαράς Νίκο, αν), περισσότερα από τον φετινό Χριστόπουλο, ή πανω κάτω τα ίδια, ή λιγότερα θα κοστίζει;
Έτσι για να κάνω λογαριασμούς για το ρόστερ μετά, να πιάκω το γκάλοπ τ φιλόσοφου.

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #15 στις: Κυρ 23 Ιούν 2013 23:57 »
Αφου, οπως γραφεται, θες τον Πάντο στ´ αποδυτηρια, καν´ τον πρωτο προπονητη κατευθειαν και ασε τους Παντελιδιδες και τις Παολες.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #16 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 00:25 »
Δημιουργήσαμε αρνητική φήμη ... όλος ο σοβαρός προπονητικός κόσμος γνωρίζει τους λόγους που διακόπτονται οι συνεργασίες ΠΑΕ ΠΑΣ - Προπονητών ... αρχής από Όγιος και κορύφωσης  Χριστόπουλου.
Κάθε φορά που η ΠΑΕ αποφασίζει να φτιάξει γήπεδα, οι προπονητές φεύγουν ... και μετά φταίει ο πρόεδρος ...


Όγιος τέλος! … 
Γιώργος Χριστοβασίλης: «Στα οικονομικά τα βρήκαμε και ό, τι μας ζήτησε από υποδομές τα δεχτήκαμε. Όταν θα γύρισε από την προετοιμασία θα έβρισκε έτοιμη την κλειστή αίθουσα, ενώ στο πανηπειρωτικό θα βάζαμε πλαστικό τάπητα στο μεγάλο γήπεδο για να παίζει εκεί και η ομάδα νέων. Τέλος πάντων δεν θέλω να υπεισέλθω σε τέτοια ζητήματα. Επαναλαμβάνω ότι αν δεν εμπλέκονταν τρίτα πρόσωπα και μιλούσα εγώ απευθείας με τον Όγιος στην ίδια γλώσσα θα τα βρίσκαμε σε όλα».

Παράσχος τέλος!
Νίκος Χήτος: "Είναι αλήθεια ότι δεν λειτουργήσαμε καλά σαν ομάδα τον τελευταίο καιρό γι’ αυτό και ήρθαν τα άσχημα αποτελέσματα. Εγώ δεν θέλω να επιβάλω πρόστιμα, αλλά θέλω να σας δίνω πριμ και μπόνους και να επιβραβεύω τις επιτυχίες και τις προσπάθειές σας. Μη περιμένετε να έρθει κανένας σωτήρας να μας σώσει. Μαζί θα δώσουμε όλοι μαζί τη μάχη για να ανακάμψει η ομάδα και να κερδίσει την κατηγορία.»

Μετά κάτι πήγε να κάνει Αγγελής ... αλλά το έδιωξαν το παλικάρι.
Και επειδή οι δημοσιογράφοι που θα κάλυπταν την αυριανή κλήρωση δεν ήθελαν να χάσουν το 3/ήμερο στη Λευκάδα ... μείναμε έξω από την Ευρώπη.
Περιττό να αναφέρω ότι, η ανακοίνωση στο site της ΠΑΕ με το ραπόρτο της UEFA χοροπηδάει ακόμα με εκείνο τον περίεργο τρόπο …
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #17 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 02:35 »
Εγω τον θελω... :P

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #18 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 04:42 »
Εσείς οι δυό οι απαχπάν, που ο ένας λέει κι ο άλλος συμφωνάει
Επρεπε να είστε πιό προσεχτικοί τι λέτε δημόσια
Δεν καταλάβαινε από πλάκα ο ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ.
Ακόμα και στην πλάκα, πάντα τς "περιποιούνταν" τς αντιφρονούντες.

Υ.Γ: Ανοιξε ψηφοφορία  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #19 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 10:18 »
Ουτε κρυο, ουτε ζεστη!

Παμε μια αλλη ψηφοφορια:

Γιωργος Χριστοβασιλης για Προεδρος του ΠΑΣ Γιαννινα:

ΟΧΙ

ΟΧΙ

ΟΧΙ

Διαλεξτε ιτι γουσταρετε!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #20 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:23 »
Ρε συ Χριστοβασίλη πασιάμ, για την τιμή των όπλων ρε συ, μπες και ρίχτου μία ψήφο, επιλογή σου είναι και δεν το κάνεις ούτε αυτό; Μετά πως ζητάς από τους συνεργάτες σου να τον στηρίξουν στα ράδια, εφημερίδες, τηλεοράσεις και sites...
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #21 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:23 »
Κλείστε την ψηφοφορία, νίκησε ο Τσαουσέσκου, αντιφρονούντες 0%, ούτε καν ο... Χριστοβασίλης!!!
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #22 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:22 »
Το επαναφέρω το θέμα...


Δυστυχώς δεν κάνει!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #23 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:31 »
Μην βιαζετσε και μην βγαζετε συμπερασματα με μια ηττα και μια κακη εμφανιση!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Δεν θέλω τον Σάββα Παντελίδη για προπονητή του ΠΑΣ
« Απάντηση #24 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:41 »
Μακάρι να ήταν μιά κακή εμφάνιση... η σημερινή ήταν ΜΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ  :(