Αποστολέας Θέμα: Ποιά προτιμάτε  (Αναγνώστηκε 11239 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Ποιά προτιμάτε
« στις: Δευ 24 Ιούν 2013 16:45 »
If ο δικηγόρος που μελετάει τον φάκελλο μας κρίνει ότι έχουμε ελπιδες
If αποφασίσουμε να καταθέσουμε ένσταση στο cas
If βρούμε τα λεφτά να το κάνουμε
If η ένστασή μας είναι εντός προθεσμιών
If το cas την κάνει δεχτή.
If εκδικαστεί
If την κερδίσουμε

Ποιά από της δυό ομάδες προτιμάτε για αντίπαλο;

Την If απ τα Φερόε με τούτο το γήπεδο



Η την Λίνφιλντ από την Β.Ιρλανδία με τούτο το γήπεδο


Αποσυνδεδεμένος probato

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #1 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:09 »
στου χουριο να παμι.....να ψησουμι κι ζγουρια.

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #2 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:11 »
Πάντος ο κούκος αηδόν θα νάναι η εκδρομή ...IF.

Κάναμαν προβλέψεις με τον Λευκάδα Π.Γ. (προ γιουέφας)
Και τούλεγα με τα Φερόε θα πέσουμε μην την ψάχνεις!

Είχα ψιλοψάξει τιμές (γδέρνουν)

Αλλά ζήλεψα τούτους εδώ, πολύ τους ζήλεψα μιλάμε.

Και σκατά ρε ΣΚΑΤΑ, τοιμάζαμαν ταξίδια ρε πούστηδες ...στα μεγάλα νησιά του μυαλού και του χάρτη μας.
Τα τοιμάζαμαν ρε ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #3 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:12 »
Αν και ψήφισα Feroe (καθότι θα ήταν  άλλη μία ιστορία βγαλμένη από τα παραμύθια για μπλέ ξωτικά - φημίζονται οι ντόποιοι και οι Ισλανδοί-  για να διηγόμαστε στους μικρότερους...)  για να είμαι πιό ρεαλιστής δεν ξέρω αν την ίδια μέρα θα φθάσουμε καν στο:



Το φθηνότερο ταξίδι πάντως θα ήταν με Ryan Air - Ancona - Manchester και από εκεί έχει Iceland Air για τους ψαράδες...
Στο ψάξιμο είχε μπεί και η εκδοχή του συνδυασμού των προσφορών διαφορετικών εταιριών για Θεσσαλονίκη - Πράγα - Κοπεγχάγη - Ρεϋκιαβικ - Faroe αλλά ήθελε πολλές ημέρες (κακό δεν είναι απαραίτητα αυτό)
Το πιθανότερο θα ήταν όμως να κανονίσει για charter ο πρόεδρος (δεν εννοώ τον ΧΒ  ;) ) από Άκτιο και πρόσβαση στο "νησί" μέσω Amsterdam ή Αγγλίας ... καθότι θα άφηνε μεγαλύτερα περιθώρια ...

Τώρα ας βολευτούμε με Κρανούλα (βλ πιό πάνω ) ή αν θέλουμε νησί Τηλυκράτη ή παγανέλια ... (μπορούμε και να κάνουμε και το ετήσιο ντού εκεί ...)
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Ιούν 2013 17:23 από dk »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #4 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:13 »
και η Λευκάδα νησί είναι...
το γήπεδο τους πάντος μου θυμίζει κάτι από ροδοτόπι και κρύα

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #5 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:28 »
Για την περίπτωση μας ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ

Αποσυνδεδεμένος Sven

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #6 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:29 »
ασχετο αλλά αυτό το γηπεδάκι της ομάδας απ' τα φεροε πληροί τις προυποθέσεις για ευρώπη %-| %-|?Αν ναί, το δικό μας πρέπει να μετονομαστεί σε ολυμπιακό στάδιο Ιωαννίνων...

Αποσυνδεδεμένος Achilleas

  • S.A.
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 856
  • ΟΧΛΟΣ
    • Προφίλ
    • ΠΑΣ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #7 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 17:44 »
Ψήφισε κι ο κυρ Βαγγέλης???
Πρόεδρε είσαι μικρός!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #8 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 18:57 »
ασχετο αλλά αυτό το γηπεδάκι της ομάδας απ' τα φεροε πληροί τις προυποθέσεις για ευρώπη %-| %-|?Αν ναί, το δικό μας πρέπει να μετονομαστεί σε ολυμπιακό στάδιο Ιωαννίνων...



http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000..cgd2MqNAM/s/750/750/SLI-Faroes-Football-30.jpg
http://www.soccerandequipment.com/images/torsvollur-floodlights02.jpg

Εδώ παίζουμε ... Τrsvοllur Stadium. 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Ιούν 2013 19:02 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #9 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 18:58 »
Παράθεση
Ψήφισε κι ο κυρ Βαγγέλης???
Ναι, απ ότι φαίνεται, ψήφισε, και μάλιστα 2 φορές ως τώρα, κι έτσι..
Τον τσακώσαμαν ποιός είναι αυτός που γράφει με πολλά νίκια   8)

Η Λίνφιλντ με τς ερασιτέχνες της που μετά τ δλειά, άλλος μανάβης, άλλος χασάπης, άλλος μπακάλης etc, παίζαν και μπάλα και μετά όλοι μαζί πέρναγαν από τη μπυραρία, η Λίνφιλντ δεν ήταν αυτή που είχε κάνει χουνέρι στους βάζελους των Σαραβάκων και Μπουμπλήδων και τς έριχνε 3 στο μισάωρο;...ημίχρονο;...θυμάμαι καλά;  ::)

Πάντως απ ότι είδα από φωτό, Φερόες γιατί το μπέχο στο χωριό είναι πάντα χαλαρωτικό μετά από κουραστικό ταξίδι και ξήλωμα στο υπερωκεάνειο  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #10 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 19:37 »
Ξέρεις  Θέμη μου πόσο σε εκτιμώ αλλα σε αυτο το τρυπακι δεν θέλω να μπω με τίποτα .Κουράστηκα. Εμεις να κάνουμε όνειρα και άλλοι να τα γεύονται.
Δεν θα ψηφίσω



Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #11 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 19:58 »
Ουτε εγω θα ψηφισω
σκατα...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #12 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:06 »
και να δικαιωνομασταν απο το cas πλεον δεν με ενδιαφερει.
γαμηθηκε η φαση.μου το βγαλαν απ τη μυτη.στα @@ πια.
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #13 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:14 »
Ημουνα ο πρωτος που ψηφισε:

Δε θέλω Ευρώπ εγώ, δεν είναι μαγικό ραβδάκι η Ευρώπ αλλα σιγα - σιγα αυξανομαστε!

Εγω δεν θελω να παμε στο CAS (το εχω αναφερει και παλιοτερα).
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #14 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:18 »
Ρε σεις, μη κάνετε έτσι, ψηφίστε, που ξέρετε, μπορεί ο ανιδιοτελής πολύτιμος συνεργάτης μπαε και ζταθμού(που είναι αισιόδοξος πως θα δικαιωθούμε στο CAS, κι αν όχι σε αυτό, μετά σίγουρα στον ΟΗΕ), να καλύψει μετά από κλήρωση στους συμμετέχοντες της ψηφοφορίας, δωρεάν όλα τα έξοδα σε έναν από εμάς για την εκδρομή που θα διοργανώσει και προκαπάρωσε αποκλειστικά για λογαριασμό μας.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #15 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:23 »
Α ρε Σπύρακλα, ντιπ κι απο ντιπ χάθκαμαν ρε φίλε.
Ξες τι μωρέ, περνάνε τα χρόνια (τα θκα ς) και απ' το πουθενά πετάγονται 15 αλητόφατσες κι ένας μάγγας καλαματιανός σε βάνουν στη μπρίζα ...λες;;;
Και να περνάει ο καιρός κι εκεί πόλεγες πάλι ξύπνιος ονειρεύεσαι ξουπαρμένε ...αυτοί οι τύποι να συνεχίζουν και να καταλαβαίνεις, ότι τ' όνειρο μόνο όνειρο δεν είναι, γίνεται πραγματικότητα.
Κι εκεί π δε σώνεις να απαντάς σε τηλέφωνα με βουρκωμένους φίλους, νιούς και γέρους, ξαφνικά γυρνάν τα κόζια και δε σώνς να μιλάς στα τηλέφωνα με μπαρουτιασμένους φίλους π μπινελικώνουν ανελέητα.
Κι εδώ να βγω ψίχα εκτός θέματος, μια και το έργο δεν έχει ρίξει τιτλους τέλους ακόμη, αν κι όλοι μας είμαστε σχεδόν σίγουροι για τον επίλογο.
Ήταν οι εποχές Γκιγκάνι...
Φώναζε από μακριά ότι η ιστορία ...παραμύθι ήτανε. Θάπρεπε νάσουν ντιπ να το καταπιείς.
Κι όμως ρε φίλε με το στανιό έβανα τον εαυτό μ στην αμφιβολία ...ωρέ λες;
Τι δούλεμα (για σα το dreven τώρα ένα πράμα) έτρωγα από φίλους δε μπορείς να φανταστείς (προεξάρχων ο ...νούμερος).
Και ξαφνικά σκάει μύτη ο επενδυτάτζε με τη κυρά (ωραία η κυρά πάντος).
Κι αρχνάν οι φιλοι τα "ωρέ λες;" . Και ξες όλοι χάρκαν τότε, όλοι μπήκαμε στο παραμύθι, όλοι σκεφτόμασταενε σχέδια καινούργια μεγάλα. Άσχετα π πάλι φώναζε το έργο για παραμύθι, όλοι αναρατιώμασταν ρε λες να γυρίσει ο γαμημένος ο τροχός;
Οι τίτλοι τέλους πέσανε τότε για μένα (και πάρα πολλούς) πολύ απότομα, πολύ πριν εξαφανιστεί. Όταν έκαμνε τις προγραμματικές του δηλώσεις για γηπεδάρα 50  (τόσο είχε πει ρε;) χιλιάδων θέσεων. Τούχαν δώκει ένα χαρτί με το τι ζητάνε οι παλαβοί ζντ κερκίδα και το διάβαζε... Τεσπα ο άνθρωπος Χριστούγεννα ήρθε τον ταίσαμαν γαλοπούλες και γιαπράκια έφκε και μας έμναν αμανάτι προπονητάτζε και διάφοροι -βιλιδες στο ρόστερ.

Έτσι και τώρα μκρός μπορεί να είμαι, αλλά ξέρω ότι οι πιθανότητες να casδικιωθούμε, λίγο πάνω απ' το μηδέν και αν, είναι.
Αλλά μέχρι είτε να μη προσφύγουμε, είτε να δούμε τν οριστική κόκκινη εκεί θα σου (και μου) σπάω τα νεύρα, γιατί σε (μας) ξέρω.
Και 5-0 να χάνουμε και νάμαστε στς καθυστερήσεις, εκεί καρφωμένοι κι όχι γιατί ελπίζουμε στν ισοπαλία, αλλά γιατί αγωνιούμε μη και δε προφτάσουμε τν ανατροπή.

Αυτό καθόλου δε σημαίνει ότι οι υπεύθυνοι, ακόμη κι αν το γυρίσουμε (ως είναι το φυσικό) το ματσάκι δεν θα τ' ακούν και δεν θάναι εσαεί υπόλογοι, γιατί μας έκαναν τ' όνειρο εφιάλτη (άκου 0-5 με τς τελειωμένους κι έχοντας παραλάβει ομάδα με χρέη ΜΗΔΕΝ)...
Αυτό επίσης δε σημαίνει ότι οι ΠΑΣολέδες τρώνε αμάσητα τα παραμύθια που τς σερβίρουν. Τν αλήθεια τη ξέρουνε γιατί πρόβατα δεν -κι ας προσπαθούν σκυλίσια να τς κάνουν- υπήρξαν ποτές.

Μέχρι να μη casπάμε, ή μέχρι να casαπορριφθούμε, ή μέχρι ξερω γω τι άλλοcasτι, όσο και να στεναχωρώ το Σπύρακλα, το γκάλοπ παραμένει.

Άσχετο αλλά μούρθε εν τη ρύμη τς πολυλογίας μ σήμερα
Όσο για τον Πανόπλο π κατηγορούν όλοι (και οι φίλοι του προέδρου τελευταία)... Ρωτήσαταν τον ήπιο και τους παρατρεχάμενους αν και πόσο πολύ τς αρέσει ο ΠΑΣ των άδειων κερκιδών; Γιατί απ' όσα καλά - κακά έχει κάνει ο τύπος ζνκσάνθ, αυτό τς έχει μείνει.
Και τι ωραία το χάψαν πολλοί αυτό το παραμυθάκι ε; Και κολλητοί μου αρκετοί... Λίγοι και καλοί στις κερκίδες.
Ξεχνώντας ότι αν αυτό το ρητό είχε εφαρμοστεί στον ΠΑΣ ...ΠΑΣ δεν θα υπήρχε.

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #16 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:25 »
οχι ρε να παει στο CAS, απλα να επιβεβαιωσει οτι εκανε μαλακιες.αυτοι δεν παιζουν,μπορουν να σου ριξουν επιπροσθετη τιμωρια απο πανω. αμα το πιστευει ας το κανει.
αμα δικαιωθει θα το βουλωσω αλλα επειδη ολοι ξερουν το αποτελεσμα αυτα τα κανει τωρα για να παπαριασει το μυαλο του κοσμου.
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #17 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:57 »
Α ρε Σπύρακλα, ντιπ κι απο ντιπ χάθκαμαν ρε φίλε.
Ξες τι μωρέ, περνάνε τα χρόνια (τα θκα ς) και απ' το πουθενά πετάγονται 15 αλητόφατσες κι ένας μάγγας καλαματιανός σε βάνουν στη μπρίζα ...λες;;;
Και να περνάει ο καιρός κι εκεί πόλεγες πάλι ξύπνιος ονειρεύεσαι ξουπαρμένε ...αυτοί οι τύποι να συνεχίζουν και να καταλαβαίνεις, ότι τ' όνειρο μόνο όνειρο δεν είναι, γίνεται πραγματικότητα.
Κι εκεί π δε σώνεις να απαντάς σε τηλέφωνα με βουρκωμένους φίλους, νιούς και γέρους, ξαφνικά γυρνάν τα κόζια και δε σώνς να μιλάς στα τηλέφωνα με μπαρουτιασμένους φίλους π μπινελικώνουν ανελέητα.
Κι εδώ να βγω ψίχα εκτός θέματος, μια και το έργο δεν έχει ρίξει τιτλους τέλους ακόμη, αν κι όλοι μας είμαστε σχεδόν σίγουροι για τον επίλογο.
Ήταν οι εποχές Γκιγκάνι...
Φώναζε από μακριά ότι η ιστορία ...παραμύθι ήτανε. Θάπρεπε νάσουν ντιπ να το καταπιείς.
Κι όμως ρε φίλε με το στανιό έβανα τον εαυτό μ στην αμφιβολία ...ωρέ λες;
Τι δούλεμα (για σα το dreven τώρα ένα πράμα) έτρωγα από φίλους δε μπορείς να φανταστείς (προεξάρχων ο ...νούμερος).
Και ξαφνικά σκάει μύτη ο επενδυτάτζε με τη κυρά (ωραία η κυρά πάντος).
Κι αρχνάν οι φιλοι τα "ωρέ λες;" . Και ξες όλοι χάρκαν τότε, όλοι μπήκαμε στο παραμύθι, όλοι σκεφτόμασταενε σχέδια καινούργια μεγάλα. Άσχετα π πάλι φώναζε το έργο για παραμύθι, όλοι αναρατιώμασταν ρε λες να γυρίσει ο γαμημένος ο τροχός;
Οι τίτλοι τέλους πέσανε τότε για μένα (και πάρα πολλούς) πολύ απότομα, πολύ πριν εξαφανιστεί. Όταν έκαμνε τις προγραμματικές του δηλώσεις για γηπεδάρα 50  (τόσο είχε πει ρε;) χιλιάδων θέσεων. Τούχαν δώκει ένα χαρτί με το τι ζητάνε οι παλαβοί ζντ κερκίδα και το διάβαζε... Τεσπα ο άνθρωπος Χριστούγεννα ήρθε τον ταίσαμαν γαλοπούλες και γιαπράκια έφκε και μας έμναν αμανάτι προπονητάτζε και διάφοροι -βιλιδες στο ρόστερ.

Έτσι και τώρα μκρός μπορεί να είμαι, αλλά ξέρω ότι οι πιθανότητες να casδικιωθούμε, λίγο πάνω απ' το μηδέν και αν, είναι.
Αλλά μέχρι είτε να μη προσφύγουμε, είτε να δούμε τν οριστική κόκκινη εκεί θα σου (και μου) σπάω τα νεύρα, γιατί σε (μας) ξέρω.
Και 5-0 να χάνουμε και νάμαστε στς καθυστερήσεις, εκεί καρφωμένοι κι όχι γιατί ελπίζουμε στν ισοπαλία, αλλά γιατί αγωνιούμε μη και δε προφτάσουμε τν ανατροπή.

Αυτό καθόλου δε σημαίνει ότι οι υπεύθυνοι, ακόμη κι αν το γυρίσουμε (ως είναι το φυσικό) το ματσάκι δεν θα τ' ακούν και δεν θάναι εσαεί υπόλογοι, γιατί μας έκαναν τ' όνειρο εφιάλτη (άκου 0-5 με τς τελειωμένους κι έχοντας παραλάβει ομάδα με χρέη ΜΗΔΕΝ)...
Αυτό επίσης δε σημαίνει ότι οι ΠΑΣολέδες τρώνε αμάσητα τα παραμύθια που τς σερβίρουν. Τν αλήθεια τη ξέρουνε γιατί πρόβατα δεν -κι ας προσπαθούν σκυλίσια να τς κάνουν- υπήρξαν ποτές.

Μέχρι να μη casπάμε, ή μέχρι να casαπορριφθούμε, ή μέχρι ξερω γω τι άλλοcasτι, όσο και να στεναχωρώ το Σπύρακλα, το γκάλοπ παραμένει.

Άσχετο αλλά μούρθε εν τη ρύμη τς πολυλογίας μ σήμερα
Όσο για τον Πανόπλο π κατηγορούν όλοι (και οι φίλοι του προέδρου τελευταία)... Ρωτήσαταν τον ήπιο και τους παρατρεχάμενους αν και πόσο πολύ τς αρέσει ο ΠΑΣ των άδειων κερκιδών; Γιατί απ' όσα καλά - κακά έχει κάνει ο τύπος ζνκσάνθ, αυτό τς έχει μείνει.
Και τι ωραία το χάψαν πολλοί αυτό το παραμυθάκι ε; Και κολλητοί μου αρκετοί... Λίγοι και καλοί στις κερκίδες.
Ξεχνώντας ότι αν αυτό το ρητό είχε εφαρμοστεί στον ΠΑΣ ...ΠΑΣ δεν θα υπήρχε.
Ειναι ρε φιλε η πρωτη φορα στην ζωη μου που δεν ξερω πως να διαχειριστω την ολη φαση με εμενα και την καψουρα μου(ΠΑΣ).
Πραγματικα νιωθω σαν να μπηκες μεσα στο σπιτι μου και να μου εκλεψες οτι ποιο πολυτιμοτερο  εχω.Και το προβλημα ρε Θεμη ειναι οτι ξερω τον κλεφτη.
Δεν εχω υπομονη και κουραγιο να γραψω αλλα ρε φιλε ενω θελω να πω πολλα(η αληθεια ειναι οι με εχετε καλυψει σε πολλα θεματα και το καλυτερο ποστ που εχω δει μεχρι τωρα ανηκει στον Αχιλέα και μπραβο του)

υγ.Ειμαι υπερ του CAS για πολλους και διαφορους λογους.
υγ2.Φιλια ρε Φιλε και χαρηκα που τα ειπαμε εστω και απο εδω.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #18 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 15:18 »
Φουγκλαφιόρντουρ - Λίνφιλντ, Τετάρτη 3 Ιουλίου, 21.45 ώρα Ελλάδος.

Κάνα λίνκ κανείς να δούμε κι εμείς και να κατασκοπεύσει κι η παε, αφού δεν πήγε κανένας θκός μας παρά μόνο ξανθιώτης, τς προσεχείς μας αντιπάλους;  ::)


50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #19 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 15:53 »
Faroe γιατί είναι παράδεισος για τους φυσιολάτρες κ θα πας μια φορά στην ζωή σου.
Από την άλλη Βόρεια Ιρλανδία, να βγάλουμε καμιά σημαία του Έιρε και της Celtic και να γίνουμε...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος pAg0uRiNh0.7.

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 171
  • Support your Local Team
    • Προφίλ
    • Games-Hellas.gr - no1 gaming community in Greece!
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #20 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 16:04 »
Ρε.. μήπως τελικά τα φάγατε τα λεφτά για την εκδρομή και τώρα δεν θέλετε CAS ? Και αν είναι τόσο σίγουρος οτι θα δικαιωθούμε ο πρόεδρος, τι σας πειράζει να πάει ακριβώς, αν όντως δικαιωθούμε μετά τι θα λέτε; Μήπως ευκαιρία ψάχνουμε και εμείς;

Εγώ πάντως τόσα χρόνια δίνω τα λεφτά μου για να φτάσει μια στιγμή που θα την χαρώ όσο ποτέ, δεν ήρθε τώρα μια ευκαιρία και θα την πετάξω.. και τώρα τι θα περιμένω απο τα 19 μου να φτάσω 35 μήπως και ;;; Άμα είναι έτσι να μην ξαναπάω στο γήπεδο για τα επόμενα 10-15 χρόνια..

ΠΑΣ ΓΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ @ Λίνφιλντ.



PAS GIANNINA 7 // KASTORIA FANS.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #21 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 16:09 »
Κατέθεσε έφεση στοCAS? Πότε περιμένει να το κάνει; Του είπαν οτι το παιχνίδι μας είναι 18 Ιουλίου; Μήπως νομίζει οτι είναι 18 Αυγούστου και το μπέρδεψε με superleague; Για κάποιος να του το υπενθυμίσει μην βρεί δικαιολογία μετά!! 2 πράγματα περιμένω! Να καταθέσει τον φάκελο στο CAS και να ανοίξει τον φάκελο! Για το πρώτο είμαι πεπεισμένος οτι πουλάει φούμαρα! Για το 2ο αν δεν το κάνει τότε σημαίνει οτι βρωμάει η δουλειά και θα 'χουμε άσχημα ξεμπερδέματα!

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #22 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 17:25 »
Και στο cas να προσφύγει τι τα θες???

Ο ίδιος δεν μας είπε ότι ακόμη περιμένει απόφαση για τον ντεμολ και για το λόγο αυτό κοπηκαμε;;;
Οπότε κάποιος δουλεύει τον άλλον
Κι αυτός ο κάποιος σίγουρα δεν είναι ο "όχλος"...
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #23 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 17:36 »
Εύχομαι σήμερα να είναι καθαρό το σκορ. .. για να κλείσω αεροπορικά εισιτήρια. .. Θέλω να πάω Μπέλφαστ. ....!! Να ρίξουν κάνα 2-3 γκολ σήμερα να τελειώσει ή υπόθεση .... και φύγαμε για Μπέλφαστ :mono:

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Ποιά προτιμάτε
« Απάντηση #24 στις: Τετ 03 Ιούλ 2013 17:50 »
Κι αυτό με τον Ντεμόλ τώρα(από τα πέρσι κιόλας)..
Και τι έγινε τελικά με αυτόν; Πήγε στο cas σε βάρος μας όπως λέει ο πρόεδρος; Γιατί έτσι είπε.
Στην ουεφα δεν προσφεύγουν οι ξένοι κι αν δικαιωθούν στέλνει αυτή χαρτί στην επο κι αυτή στις ομάδες να τακτοποιήσουν αλλιώς έχουν αφαίρεση; Πανε και στο cas;
Αλλά ποιός να σ πει και ποιός να σε ενημερώσει;
Είπαμε, κρύψε κρύψε μέχρι το μπαμ η τακτική...
(να ξέρουμε λίγοι και καλοί μόνο, οπαδοί και δημοσιογράφοι)
Ο Ντεμόλ είναι "νέο" φρούτο πάντως.
Ενα σωρό έχουν πει ως τώρα γιατί δεν πήραμε απ την αρχή άδεια.
Την μία φορά είναι για την αύξηση μετοχικού που αργήσαμε, την άλλη για εγγυητικές τραπέζης, μετά η ρύθμιση για φορολογική ενημερότητα, μετά κάτι ψέλιζαν για ιδιωτικά συμφωνητικά, κάτι ξαναστέλναν τα αναλυτικά οικονομικά στοιχεία για τους υπαλλήλους, κάτι λέγαν για πλάνα βιωσιμότητας, ποιός εγγυάται για χορηγίες και προσδοκόμενα έσοδα, κάτι φήμες μπήκαν βγήκαν λεφτά από την αύξηση, τώρα ο Ντεμόλ επίσημα, για την υπόθεση Παγώνη δεν λεν ακόμη τίποτα και πάει λέγοντας.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης