Αποστολέας Θέμα: Σάββας Παντελίδης  (Αναγνώστηκε 103730 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #100 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:46 »
Πάρτε Σάββα και επίσημα να γουστάρουμε...
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #101 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:51 »
παγκοσμια πρωτοτυπια. το πολυ μπλα μπλα εβγαλε την ανακοινωση πριν το σαιτ της παε...
εις ανωτερα.
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #102 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 20:57 »
Παράθεση
Ο Σάββας Παντελίδης νέος προπονητής του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Σάββα Παντελίδη
Μετά την υπογραφή του συμβολαίου ο Σάββας Παντελίδης δήλωσε στο pasgiannina.gr
«Ευχαριστώ τον Πρόεδρο και την Διοίκηση για την τιμή που μου έκαναν ώστε να δουλέψω σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Η ομάδα με την περσινή της πορεία ανέβασε ψηλά τον πήχη γι αυτό από σήμερα εγώ και οι συνεργάτες μου έχουμε πολύ δουλειά προκειμένου να βάλουμε τις βάσεις και να καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας για την επόμενη περίοδο, ώστε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις που δικαίως όλοι πλέον έχουν».
0 Σάββα Παντελίδης γεννήθηκε στις 7 Απριλίου 1965 στην Αθήνα. Ως ποδοσφαιριστής αγωνίσθηκε στην Δόξα Βύρωνος και την Προοδευτική (Α Εθνική) . Ως προπονητής εργάσθηκε στις ομάδες : Θρασύβουλος, Ρόδος, Φωστήρας, Καλλιθέα, Τρίκαλα (άνοδος από Γ στην Β εθνική), Εθνικό Πειραιώς, Πανθρακικός (άνοδος από Football League σε super league), Ολυμπιακός Βόλου.


πολύ μπλα μπλα
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #103 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:13 »
κλαιν τα ονειρα μας....
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #104 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:19 »
Και από το επίσημο site της ΠΑΕ

Παράθεση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Σάββα Παντελίδη

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου ο Σάββας Παντελίδης δήλωσε στο pasgiannina.gr:

«Ευχαριστώ τον Πρόεδρο και την Διοίκηση για την τιμή που μου έκαναν  ώστε να δουλέψω σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Η ομάδα με την περσινή της πορεία ανέβασε ψηλά τον πήχη, γι αυτό από σήμερα εγώ και οι συνεργάτες μου έχουμε πολύ δουλειά προκειμένου να βάλουμε τις βάσεις και να καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας για την επόμενη περίοδο,  ώστε να ανταποκριθούμε  στις απαιτήσεις που δικαίως όλοι πλέον έχουν».

0 Σάββας  Παντελίδης γεννήθηκε στις 7 Απριλίου 1965 στην Αθήνα. Ως ποδοσφαιριστής αγωνίσθηκε στην Δόξα Βύρωνος και την Προοδευτική (Α Εθνική) . Ως  προπονητής εργάσθηκε στις ομάδες : Θρασύβουλος, Ρόδος, Φωστήρας, Καλλιθέα, Τρίκαλα (άνοδος από Γ στην Β εθνική), Εθνικό Πειραιώς, Πανθρακικός (άνοδος από Football League σε super league), Ολυμπιακός Βόλου.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #105 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:19 »
Εξαιρετικά χαμηλά ο πήχης από τον κύριο Χριστοβασίλη.
Νομίζω ότι περισσεύει η ανικανότητα κι ως εκ τούτου η ακαταλληλότητα του προέδρου.
Είναι η στιγμή της φυγής για τον κύριο Χριστοβασίλη.
Γιατί είναι πάρα πολύ μικρός για το μέγεθος του ΠΑΣ.
Αν δεν φύγει μόνος του θα τον διώξει ο λαός του ΠΑΣ.
Η αρχή του τέλους του είναι εδώ.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #106 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:24 »
Παράθεση
παγκοσμια πρωτοτυπια. το πολυ μπλα μπλα εβγαλε την ανακοινωση πριν το σαιτ της παε...
εις ανωτερα.
Πέραν της ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ, μπορεί να έγινε το μοιραίο λάθος,
η ΠΑΣαστυνομία να πλησίασε στα ίχνη των Προεδραπαγωγέων
και να επίκεινται "ΠΑΣ"συλλήψεις !!!
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος prwtevousianos1966

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #107 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:27 »
 Ως ποδοσφαιριστής αγωνίσθηκε στην Δόξα Βύρωνος και την Προοδευτική (Α Εθνική) . Ως προπονητής εργάσθηκε στις ομάδες : Θρασύβουλος, Ρόδος, Φωστήρας, Καλλιθέα, Τρίκαλα (άνοδος από Γ στην Β εθνική), Εθνικό Πειραιώς, Πανθρακικός (άνοδος από Football League σε super league), Ολυμπιακός Βόλου.

αυτος θα κανει πραγματικοτητα (ξανα) τα ονειρα μας???  :stop:


ΥΓ το κακο ειναι οτι δεν φταιει πραγματικα σε ΤΙΠΟΤΑ ο Παντελιδης...κριμα
ΥΓ2 γιατι λεμε τον Παρασχο οτσαλαν? παντα ειχα αυτη την απορια
ΠΑΣ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #108 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:36 »
Τι είναι αυτά ρε...

Μέχρι κι κυρ Βαγγέλης πούναι ερασιτέχνης, δίνει περισσότερα στοιχεία από τους επαγγελματίες του πολύ μπλα μπλα για την καριέρα του κόουτς Savvas

Η προπονητική του καριέρα

2005-2006 (Β) Θρασύβουλος 29 παιχνίδια
2006-2007 (Β) Θρασύβουλος 6 παιχνίδια
2007-2008 (Γ)  Φωστήρας 22 παιχνίδια
2007-2008 (Γ)  Ρόδος 13 παιχνίδια
2008-2009 (Β)  Καλλιθέα 15 παιχνίδια
2009-2010 (Γ)  Τρίκαλα 2 παιχνίδια
2009-2010 (Β)  Αιγάλεω 2 παιχνίδια
2009-2010 (Γ)  Καλλιθέα 15 παιχνίδια
2010-2011 (Β)  Τρίκαλα 5 παιχνίδια
2010-2011 (Β)  Εθνικός Πειραιώς 17 παιχνίδια
2010-2011 (Β)  Πανθρακικός 7 παιχνίδια
2011-2012 (Β)  Πανθρακικός 33 παιχνίδια
2012-2013 (Β)  Ολυμπιακός Βόλου 18 παιχνίδια
2012-2013 (Α)  Πανθρακικός 8 παιχνίδια

50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #109 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:38 »
Παράθεση
Ο 48χρονος τεχνικός ήταν πρό των πυλών του «Άγιαξ» και από σήμερα αποτελεί τον νέο προπονητή των Ηπειρωτών, καθώς η ΠΑΕ ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας των δυο πλευρών. Έτσι, θα έχει τη δυνατότητα να βάλει τη δική του... πινελιά από την αρχή της προετοιμασίας, η οποία θα πραγματοποιηθεί αύριο, Τρίτη.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Σάββα Παντελίδη.

«Ο ΠΑΣ έχει ανεβάσει ψηλά τον πήχη»

Αφού υπέγραψε το συμβόλαιό του, ο Παντελίδης μίλησε στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας και τόνισε πως ο ΠΑΣ έχει ανεβάσει ψηλά τον πήχη και ότι δικαίως όλοι έχουν, πλέον, υψηλές προσδοκίες.

«Ευχαριστώ τον Πρόεδρο και την Διοίκηση για την τιμή που μου έκαναν, ώστε να δουλέψω σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΣ Γιάννινα. Η ομάδα με την περσινή της πορεία ανέβασε ψηλά τον πήχη, γι' αυτό από σήμερα εγώ και οι συνεργάτες μου έχουμε πολύ δουλειά προκειμένου να βάλουμε τις βάσεις και να καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας για την επόμενη περίοδο, ώστε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις που δικαίως όλοι πλέον έχουν», ήταν τα λόγια του.

Ποιος είναι

Ο Σάββας Παντελίδης γεννήθηκε στις 7 Απριλίου 1965 στην Αθήνα. Ως ποδοσφαιριστής αγωνίσθηκε στην Δόξα Βύρωνα και την Προοδευτική (Α' Εθνική) . Ως προπονητής πέρασε από τον πάγκο των Θρασύβουλου, Ρόδου, Φωστήρα, Καλλιθέας, Τρικάλων, Εθνικού Πειραιώς, Πανθρακικού και Ολυμπιακού Βόλου. Μάλιστα, πανηγύρισε και δυο ανόδους, με τα Τρίκαλα από τη Γ' στη Β' Εθνική και με τον Πανθρακικό από τη Football League στη Σούπερ Λιγκ.

Διάβασε περισσότερα στο: Επίσημα Παντελίδης στον ΠΑΣ | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #110 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:43 »
Μιας και ανακοινώθηκε καλώς ήρθε, αν και έχω αναφέρει την άποψη μου σε άλλο ποστ! :(
Τέλος πάντων! Μακάρι να είμαστε εμείς η ομάδα που θα τον αναδείξει και να προλάβει να κάνει έστω και ένα παιχνίδι με τον ΠΑΣ! Αν δεί και παρέλαση στα Γιάννινα τότε τι να πω θα αξίζει! ;)

Παράθεση
Η ομάδα με την περσινή της πορεία ανέβασε ψηλά τον πήχη, γι αυτό από σήμερα εγώ και οι συνεργάτες μου έχουμε πολύ δουλειά προκειμένου να βάλουμε τις βάσεις και να καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας για την επόμενη περίοδο,  ώστε να ανταποκριθούμε  στις απαιτήσεις που δικαίως όλοι πλέον έχουν».

Ποιοί είναι ο στόχοι δεν μας τους διευκρινίζει να ξέρουμε και εμείς τι να περιμένουμε;
Στόχος είναι να βγούμε ψηλά στον βαθμολογικό πίνακα ας πούμε για τα στάνταρ κάποιου 13θέση!
Για μένα στόχος πρέπει να είναι η έξοδος στην Ευρώπη! Για  να το κάνει λίγο πιο λιανά!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Ιούν 2013 21:47 από nkats_99 »

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #111 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 21:43 »
28 Οκτωβρίου έχει παρέλαση και στα Γιάννενα Σάββα. Πιάσε μια θέση απέναντι απ' το Σκαραβαίο, από εκεί περνάνε τα θέματα. 
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #112 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:00 »
Καλή επιτυχία κόουτς. Σιδεροκέφαλος!

Και προπαντός ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ. Θα τη χρειαστείς (χρειαστούμε).

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #113 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:25 »
Το κράξιμο που έπεσε στην επίσημη σελίδα της Π.Α.Ε. στο facebook στην ανάρτηση για τη πρόσληψη του
Σάββα Παντελίδη, ανάγκασε τον υπεύθυνο τύπου να αποκρύψει όλα τα σχόλια με δημοκρατικές διαδικασίες...
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #114 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:42 »
Έλα ρε συ τώρα, γιατί το λες αυτό;
Μόνο 19 σχόλια έχουν σβήσει ως τώρα.
https://www.facebook.com/PAS.Giannina.FC/posts/350227818436111

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #115 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:44 »
Με τον άνθρωπο Παντελίδη δεν έχω τίποτα αλλά με τις ικανότητες του κ το ότι έρχετε στον ΠΑΣ έχω μεγάλο θέμα.
Ο Χριστοβασίλης με την προσληψή του απλά κάνει βήματα πίσω.Κ παρά τις αντιδράσεις του κόσμου μας γράφει στα πελέ του κ τον παίρνει στην ομάδα.
Χριστοβασίλη είσαι ΜΕΓΑΛΟ ΒΛΗΜΑ!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Ιούν 2013 22:52 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #116 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:52 »
Μπορείτε να μου πείτε τι άλλο περιμένετε για να διώξουμε τον Χριστοβασίλη;

Αποσυνδεδεμένος ltz

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 692
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #117 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:53 »
Αν διαψευστώ για τις αντιρρήσεις μου γι' αυτόν, θα είμαι ο πρώτος που θα χαρεί.
ΠΑΣ από το 1966. Παγουράς από πάντα.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #118 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 22:56 »
Παράθεση
Μπορείτε να μου πείτε τι άλλο περιμένετε για να διώξουμε τον Χριστοβασίλη;

Όταν λές να τον διώξουμε! Ας τον διώξουμε αλλά όταν δεν υπάρχει αγοραστής που να πάει! 2 περιπτώσεις υπάρχουν ή παραδίδει στον ερασιτέχνη, μαζί με τα χρέη, στην Α ή πάλι στον ερασιτέχνη στην Γ μόνο με χρέη προς παίκτες!

Εκτός και αν ο κος ΧΗΤΟΣ......!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #119 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:03 »
Εδω δεν παιζουμε ευρωπη και ο παντελιδης μας πειραζει
Μηπως τα ιδια δε λεγαμε για τον χριστοπουλο περυσι?
Ηταν κανενα ονομα βαρυ και δεν το θυμαμαι?
Ειναι δυνατον να χασει την κατηγορια ο παντελιδης στο ανυπαρκτο αυτο πρωταθλημα?
Πλακα κανουμε?
Δεν βλεπω να προτεινετε αλλον ομως γιατι μαλλον δεν υπαρχει οπως φαινεται
Και καθομαστε και τα βαζουμε με λαθος ανθρωπους χωρις να περιμενουμε λιγακι
Εγω θελω να δω τι θα κανει δεν μπορω να τον παρω απο τα μουτρα αμεσως
Αλλωστε δεν μπορω να φερω καποιον καλυτερο προπονητη με προεδρο τον πετυχημενο


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #120 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:03 »
Παράθεση
Μπορείτε να μου πείτε τι άλλο περιμένετε για να διώξουμε τον Χριστοβασίλη;

Όταν λές να τον διώξουμε! Ας τον διώξουμε αλλά όταν δεν υπάρχει αγοραστής που να πάει! 2 περιπτώσεις υπάρχουν ή παραδίδει στον ερασιτέχνη, μαζί με τα χρέη, στην Α ή πάλι στον ερασιτέχνη στην Γ μόνο με χρέη προς παίκτες!

Εκτός και αν ο κος ΧΗΤΟΣ......!!!!!!

Κάποιος που αποδεδειγμένα και πολλάκις έχει δείξει ότι δεν θέλει και δεν μπορεί πρέπει να αντικαθίσταται.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #121 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:05 »
Ο Χοντρος θα φύγει πακέτο με το Σάββα για τον Άγιο Σάββα. Α ρε Σάββα κακόμοιρε που μπλέκεις να ξερες...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #122 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:16 »
Παράθεση
Μπορείτε να μου πείτε τι άλλο περιμένετε για να διώξουμε τον Χριστοβασίλη;

Όταν λές να τον διώξουμε! Ας τον διώξουμε αλλά όταν δεν υπάρχει αγοραστής που να πάει! 2 περιπτώσεις υπάρχουν ή παραδίδει στον ερασιτέχνη, μαζί με τα χρέη, στην Α ή πάλι στον ερασιτέχνη στην Γ μόνο με χρέη προς παίκτες!

Εκτός και αν ο κος ΧΗΤΟΣ......!!!!!!

Ρε παιδια μη λεμε ποιος θα την παρει...ας βγει να δωσει μια συνεντευξη τυπου και να πει οτι πουλαει και βλεπουμε αν υπαρχει αγοραστης! Τωρα αν λεει δεξια και αριστερα οτι πουλαει η σε φυλλαδες δε λεει τιποτα...επισημα να βγει να το πει ειναι το θεμα...
Γιατι αλλο να σου πω εγω ωραιο το " σπιτι "σου ποσο το πουλας και αλλο να μου πεις εσυ ρε φιλε πολυεξοδο το σπιτι μου  εισαι να το αγορασεις;;

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #123 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:19 »
Ως προπονητής ξεκίνησε την καριέρα του από τον Θρασύβουλο από το 2005 έως το 2007 μάλιστα την πρώτη του περίοδο ως προπονητής έφτασε με την ομάδα της Φυλής ένα βήμα πριν την άνοδο στην Σούπερ Λίγκα την οποία έχασε τελικά με ένα βαθμό διαφορά από τον Άρη Θεσσαλονίκης. Ανέλαβε την Ρόδο το 2007 , και τον Φωστήρα το 2008 και οι δύο ομάδες Γ' Εθνικής. Ανέλαβε την ομάδα της Καλλιθέας τον Ιανουάριο του 2009 δεν καταφέρνει να διατηρήσει την ομάδα στην Β' Εθνική. Μένει στην ομάδα και βάζει της βάσεις για να επιστρέψει η ομάδα στην Β' Εθνική αποκλείει μάλιστα στο κύπελλο την ομάδα του Πανθρακικού τότε ομάδα της Σούπερ Λίγκα παραιτήθηκε όμως τον Δεκέμβριο του ίδιου έτους. Τον Ιανουάριο του 2010 ανέλαβε το Αιγάλεω παραιτήθηκε όμως μετά από μόλις δύο εβδομάδες. Τον Μάιο του 2010 αναλαμβάνει την ομάδα των Τρικάλων εξαναγκάζεται σε παραίτηση από το πρόεδρο της ομάδας τον Οκτώβριο του ίδιου έτους. Ακολουθεί ο Εθνικός Πειραιώς που μένει από τον Νοέμβριο του 2010 έως τον Μάρτιο του 2011 όπου και παραιτήθηκε λόγω ανυπαρξίας διοίκησης της ΠΑΕ. Τον ίδιο μήνα αναλαμβάνει για τον υπόλοιπο του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής τον Πανθρακικό, στον οποίο παραμένει και την επόμενη ποδοσφαιρική χρονιά λόγω της ικανοποίησης της ομάδας της Κομοτηνής από τον προπονητή.[1] .Τον Μαίο του 2012 πετυχαίνει με τον Πανθρακικό την επιστροφή της ομάδας της Κομοτηνής στην Σούπερ Λίγκα.Τον Οκτώβριο του 2012 το συμβόλαιο του με τον Πανθρακικό λύθηκε κοινη συναινέση μετά απο κάποια μέτρια αποτελέσματα στην Σούπερ Λίγκα και μετα απο 4 μήνες υπέγραψε στον Ολυμπιακό Βόλου όπου απομακρύνθηκε μετα απο δύο μόλις μήνες στο τιμόνι της ομάδας.

παραιτήθηκε λόγω ανυπαρξίας διοίκησης της ΠΑΕ
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος Sven

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
Απ: Σάββας Παντελίδης
« Απάντηση #124 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 23:24 »
Νομίζω το τοπικ έχει θέμα τον Παντελίδη...Δε θα σταθω λοιπό καθόλου στον ΧΒ. Όπως όλοι μας είμαι και γω απογοητευμένος από τη φυγη του Χριστόπουλου καί όλα τα υπόλοιπα που συνέβησαν. Όποιος και να είναι ο κ. Παντελίδης-προσωπικά δεν τον είχα ακουστά-του εύχομαι καλή επιτυχία. Το έργο του θα κρίνω καί όχι το ονομά του. Ετσι κι αλλιως καί με τον Χριστόπουλο στην αρχή οι περισσότεροι κραζαμε. Μακάρι να μπορέσει ο άνθρωπος να διαχειριστεί αυτήν την κατάσταση που έχει δημιουργηθεί καί να κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί. Ο πήχης ανέβηκε πολύ καί το έργο που αναλαμβάνει πολύ πιο δύσκολο απ' τον προκατοχό του...