Αποστολέας Θέμα: Arben Muskaj  (Αναγνώστηκε 7936 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Arben Muskaj
« στις: Σαβ 15 Ιούν 2013 00:42 »
Στην Ολυμπιακή ομάδα ο Μουσκάι
Για την Ολυμπιακή ομάδα της Αλβανίας δέχθηκε πρόσκληση ο Αρμπέν Μουσκάι του ΠΑΣ Γιάννινα.

Στην Ολυμπιακή ομάδα της Αλβανίας, η οποία θα συμμετάσχει στους Μεσογειακούς αγώνες «Μερσίν 2013-Τουρκία» έως τις 28-06-2013, κλήθηκε ο Αρμπέν Μουσκάι. Ο νεαρός παίκτης αγωνίζεται στην ομάδα Κ-20 του ΠΑΣ Γιάννινα.

απο gazzetta.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #1 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 17:23 »
ΥΠΕΓΡΑΨΕ Ο ARBEN MUSKAI
Ο νεαρός ποδοσφαιριστής της ομάδας μας, που ανήκε στα τμήματα υποδομών της Κ20 , υπέγραψε συμβόλαιο  διάρκειας πέντε ετών.
Μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο Arben Muskai δήλωσε στο pasgiannina.gr:
«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα αγωνιστώ με την ομάδα του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Θέλω να ευχαριστήσω  τον πρόεδρο και τον προπονητή για την ευκαιρία που μου δίνουν, τον γενικό αρχηγό Λευτέρη Ντούσκο  και τον προπονητή μου στην Κ20 Γιάννη Τάτση με τον οποίο δουλέψαμε μαζί και ελπίζω να τον δικαιώσω»
Ο  ARBEN MUSKAI γεννήθηκε στις 27-6-1994, έχει ύψος 1,75 -71 Kgr. Αγωνίσθηκε στις ακαδημίες του ΟΣΦΠ και πέρυσι εντάχθηκε στα τμήματα υποδομών της ΠΑΕ  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Είναι διεθνής με τις εθνικές ομάδες U17, U19, U20 της εθνικής Αλβανίας.
http://www.pasgiannina.gr/articles/upegrape_o_arben_muskai
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 30 Ιούν 2013 22:45 από deceiver »

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #2 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 18:52 »
Επρεπε πρώτα να γίνει διεθνής με την αλβανια για να καταλάβουν οτι ενα παιδι απο της ακαδημίες κάνει για επαγγελματίας..Καλά κρασιά  :stop: :stop: %-|
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Συνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.140
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #3 στις: Σαβ 29 Ιούν 2013 20:58 »
οσοι ειχαν δει κανα δυο ματς των μικρων γνωριζαν πως χαρισης,νακος μουσκαι ξεχωριζαν αμεσως!δεν ηταν αναγκη να ειναι καποιος ειδικος με τη μπαλα για να το καταλαβει.
Ο μικρος αυτος θα παιξει ευκολα,οπως και οι αλλοι πιστευω.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #4 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 00:03 »
Θα διακριθει στον ΠΑΣ.
Τον ειχα δει στο ματς με νονιο στο Απηλιον πολυ καλος.
Επενδυση για το μελλον αν κ πιστευω πως αν παρει παιγνιδια θα βοηθησει κ φετος

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #5 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 13:10 »
Θα διακριθει στον ΠΑΣ.
 

Λες να έχουμε Αλασκούσματα λόγω ΜουΣΚΑΙ?

Το παιδί, ήταν το 1ο όνομα που προτάθηκε στο ρόστερ 2012-13, όταν ο κ. Αναστασιάδης είπε ... "Άντε και μένω, με ποιούς θα φτιάξω ρόστερ, με του Μουσκάι μόνο?" και δεδομένου ή εννοουμένου ότι το σκάουτινγκ (Γ.Χ.) είχε ήδη κάνει καλή δουλειά (η απόδειξη μετά) για το επόμενο προπονητικό βήμα του Άγγελου.
Ποιό λιανά αν ήταν τα προπονητικά θέματα ... θα καταλάβαινα.
Πολύ μπερδεμένα τα βαλιτσάκια τους ... και διπλώματά τους.

Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε η ... πολύ στο χαλαρό ατάκα ποιητικής "Αδειας" του κ. Χριστοβασίλη (χθεσινή συνέντευξη) ... "Όλος ο κόσμος ήταν με τον Αναστασιάδη κι εμείς μαζί του, αλλά η ευχή που πήρε από την Παναγιά ήταν να μην συνεχίσει." τα υπόλοιπα όχι τόσο ... δεν μου άρεσε, θέλω να πιστεύω ότι λέχθηκε από αφέλεια.

Αν λέχθηκε από αφέλεια είναι μείον, αν λέχθηκε με επιτήδευση 2 φορές μείον.
Γιατί,  αν δεχτούμε ότι τον κ. Αναστασιάδη τον δρομολογεί η Παναγία, τότε τον κ. Παντελίδη ποιός? Ο άγιος Παντελεήμων και κουτσοί - στραβοί στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ?

Τέλος πάντων, ο Σάββας ενδεχομένως να φύγει του χρόνου,αλλά και γιατί ανήμερα του αγίου Παντελεήμονα φέτος ... ο "θεός" αποφασίζει και τα συγκαθήμενα εξ δεξιών αυτού "πρόσωπα" θαυματουργούν σε αυτήν την ΠΑΕ.

Πάντως,ο ΜουΣΚΑΙ ήταν ο 1ος πέρσι ... μετά βγήκε η λίστα των μεταγραφών.
 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #6 στις: Κυρ 30 Ιούν 2013 23:57 »
Αν δηλαδή, τώρα, ο pastakis (βλ.ΛΟΚΟ) που ναι και πιτσιρικάς και θέλει να δείξει στους φίλους του πόσο καλός είναι ο Arben και ότι έχει διεθνείς συμμετοχές κλπ κλπ και τους στείλει με copy-paste το όνομα που έγραψε στην ανακοίνωση της η ΠΑΕ (και αναπαρήγαγαν φυσικά ορισμένοι φωστήρες της δημοσιογραφίας) να τον ψάξουν στο google, θα τον κοροϊδέψουν οι συμμαθητές ή όχι?

Ρε 'σεις, λάθος το όνομα του παίκτη ναούμε?
Δε μπορέσατε να αντιγράψετε έξι γράμματα απ' το συμβόλαιο?

Θα σας έκοβε και το captcha, ρε, για bots θα σας πέρναγαν :stop:



Υ.Γ. Συνεχίστε τις επιτυχίες, μη δίνετε σημασία, μέρος του όχλου που θέλει το κακό της ομάδας και στεναχωριέται από την καλή της πορεία...

Υ.Γ.2 Καλή επιτυχία στον ΠΑΣ, λεβέντη Arben. Μακάρι να καθιερωθείς και να διακριθείς. Και μακάρι να εκμεταλλευτούμε τη γειτονική αγορά και να γίνουμε και στο ποδόσφαιρο, ο δρόμος από τον οποίο θα προωθείται το αλβανικό προϊόν στην ευρώπη

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 01 Ιούλ 2013 00:18 από deceiver »
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #7 στις: Σαβ 27 Ιούλ 2013 15:42 »
Ο Αρμπέν Μουσκάι: «Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στην ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα. Θέλω να ευχαριστήσω πολύ τον πρόεδρο μας, τον προπονητή μου που έδωσε αυτή την ευκαιρία να βρίσκομαι εδώ».


sportioannina.gr
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #8 στις: Παρ 30 Αύγ 2013 17:20 »
Ο Μουσκάι πρέπει να πάρει τις ευκαιρίες του άμεσα.

Με 20% η Αλβανία πάει μουντιαλ και πρέπει να τον στείλουμε.

Ταλεντάρα είναι...
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #9 στις: Παρ 30 Αύγ 2013 17:29 »
Εκτός αποστολής πάντως το Σάββατο .Δεν παρακολούθησα τις προηγούμενες 2 αγωνιστικές ...

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #10 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 03:17 »
Ένα διεθνης στο Μουντιάλ ειναι 300.000€. Αλλα εντάξει δεν νομίζω, στην ολυμπιακή τον είχαν καλέσει.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #11 στις: Παρ 23 Μάι 2014 18:35 »
Σε τουρνουά στην Ισπανία ο Μουσκάι με την U-21 της Αλβανίας
Μετά τον Κρητικό, που από αύριο Σάββατο ενσωματώνεται στην Εθνική ομάδα Νέων (U-19) για να συμμετάσχει από 28 Μαΐου ως 2 Ιουνίου στην elite round του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, ένας ακόμα νεαρός ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ Γιάννινα κλήθηκε σε Εθνική ομάδα. Πρόκειται για τον Αρμπέν Μουσκάι, ο οποίος θα λάβει μέρος σε δεκαήμερο τουρνουά στην Ισπανία με την Εθνική U-21 της Αλβανίας. Ο Μουσκάι θα βρίσκεται στην Ισπανία στις αρχές Ιουνίου.
http://www.super-fm.gr/articles/pas_giannina/se_tournoua_sten_ispania_o_mouskai_me_ten_u_21_tes_albanias

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #12 στις: Πεμ 14 Αύγ 2014 16:20 »
Μακάρι να μην τον ξεχάσουν στην Παρτιζάνι και να επιστρέψει και να παίξει στον ΠΑΣ.Θα έχει και παρέα εκεί τον Βίλα.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #13 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 17:58 »


αλλος απο δω..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #14 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 19:29 »
Δρόμο απο τα Γιαννινα ΤΩΡΑ!

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #15 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 20:49 »
O Μουσκαι πριν λιγο εσβησε το συγκεκριμενο post και ζητησε συγνώμη:
 
Παράθεση
thelw na zitisw ena poli megalo sugnwmi gia olous tous filathlous tis omadas mou kai stin poli ton ioanninon . Euxome na me katalavete giati pragmatika den iksera tis simene auto pou anevasa , giati me auto prosevala ton eauto mou .Zito sugnwmi se olous . euxome na me katalavete .

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #16 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 21:25 »
Μπορεῖ νὰ λένε "τὸ σφάλλειν ἀνθρώπινον,τὸ ἐμμένειν δαιμονικόν καὶ τὸ συγχωρεῖν θεῖον" ἐγὼ θὰ συμπληρώσω καὶ τὸ "ὁμολογεῖν ἀνδρικὸν" !

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #17 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 21:34 »
Ούτε αυτός είδε τι έχει η σημαία στις 12 το βράδυ, ενώ όλα τα ποδοσφαιρικά Βαλκάνια μιλούσαν για αυτό; Ούτε;

Μην προσβάλλεις την νοημοσύνη μας αγοράκι μου. Άιντε στην μανούλα σου!

ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ ΟΥΤΕ ΜΠΛΕ ΜΠΛΕ, ΟΥΤΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #18 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 22:42 »
Έχω την εντύπωση ότι τον αδικείς.
Σκέφτομαι ότι παίζει στην Αλβανία, είναι μέλος της ελπίδων της χώρας...
Μια κορόνα ακόμη στα φεισμπούκια, θα του άνοιγε δρόμους εκεί (περισσότερους από τα Γιάννενα)
Αντί κορόνας ζητάει συγγνώμην, παραδεχόμενος τη βλακεία του.
Ειλικρινή τον κόβω. Χρειάζεται να έχεις @@ για να αναγνωρίζεις δημόσια το λάθος σου.
Μη ξεχνάμε ότι δεν ήταν υποχρεωμένος, μη όντας παίχτης του ΠΑΣ, να το κάνει.

Αποσυνδεδεμένος alcoholic

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #19 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 23:02 »
Μπορεί οι Λίλα και Μουσκάι να πιστεύουν "θεωρητικά" στην Μεγάλη Αλβανία, όπως οι περισσότεροι από εμάς "θεωρητικά" πιστεύουμε στην Ελλάδα των δύο Ηπείρων και των πέντε θαλασσών με πρωτεύουσα την Πόλη, αλλά θεωρώ περισσότερο από βλακεία κάνανε ότι κάνανε.

Το θέμα είναι αν τους κρατάς στο ρόστερ ή όχι και φυσικά έτσι όπως έχει η κατάσταση δεν μπορεί να υπάρξουν δύο μέτρα και δύο σταθμά.

Φυσικά κανένας παίκτης δεν είναι αναντικατάστατος, αλλά αν ο Λίλα φύγει τη δεδομένη στιγμή η ομάδα χάνει πολύ σε ποιότητα και άντε να βρεθεί αντικαταστάτης την εποχή των καβουριών και των ισχνών αγελάδων.

Ελαφρυντικό και για τους δύο είναι ότι είναι ποδοσφαιριστές, οπότε τόσο τους κόβει (στους περισσότερους), επιβαρυντικό για τον Λίλα είναι ότι έπρεπε να πάει υποψιασμένος σε ένα τέτοιο ματς ώστε να μην προκαλέσει, ενώ για τον Μουσκάι το ότι την ώρα που γράφει την μακακία του δεν είναι καν εν βρασμώ ψυχής.

Εγώ προσωπικά θα ήθελα μία ξεκάθαρη δήλωση του Λίλα όχι τις κοινώτυπες παπαριές του στυλ δεν ήξερα δεν ρώταγα, αλλά επειδή ξέρω και δεν αμφισβητώ τίποτα το μόνο που έκανα ήταν να προστατέψω το τομάρι μου και τους συμπαίκτες μου ως αυτοάμυνα και επειδή βράζει το αίμα μου. Ζητάω ταπεινά συγνώμη αν οι ενέργειες μου προκάλεσαν αντιδράσεις στην πόλη και τη χώρα στην οποία τρώω παντεσπάνι.

Αλλιώς ευχαριστούμε πολύ για ότι έγινε μέχρι τώρα, αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να παίξει και ο Χαρίσης με ότι αυτό συνεπάγεται.

Όσο για τον Μουσκάι, τα ίδια με τον Κάτσε, εκ των υστέρων δεν ήξερε δεν ρώταγε, αν μείνει ο Λίλα θα είναι άδικο να πάρει αυτόν η μπάλα, αλλιώς από δεξιά μπακ βρωμάει ο τόπος.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #20 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 00:01 »
Τι κάνει ένας "δημοκράτης" διαχειριστής όταν τα μην. στον ηλεκτρονικό χώρο που είναι υπεύθυνος δεν το βρίσκουν σύμφωνο;

Τα διαγράφει!!!!!!

Ώρε εγώ τους ΚΚΕδες που είχα φίλους ήταν πιο ανοιχτόμυαλοι!

Υ.Γ. Ξαναεπαναλαμβάνω -> Επαναλαμβάνω εκ νέου
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #21 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 00:01 »
Παράθεση
O Μουσκαι πριν λιγο εσβησε το συγκεκριμενο post και ζητησε συγνώμη
Το συγκεκριμένο post με τη συγνώμη πριν λίγο ποιός το έσβησε, ο Μουσκαι πάλι;
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #22 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 00:18 »
Το συγκεκριμένο post με τη συγνώμη πριν λίγο ποιός το έσβησε, ο Μουσκαι πάλι;

Δεν το είδα, αλλά αν Muskaj ανέβασε post  εδώ στο forum, σίγουρα ο ΛΑΜΙΑΣ FANS το έσβησε.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #23 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 00:19 »
Ωχ το παιδί που ζήτησε και συγνώμη..Αντε ρε μ@λακισμένο φύγε απο εδώ και πάρε μαζί σου και τον άλλον τον τηγανοκέφαλο και δρόμο απο τα Γιάννινα.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Arben Muskaj
« Απάντηση #24 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 01:09 »
Καλά, οκ, ο γνωστός ψυχασθενής "δημοκράτης" "κκες" διαχειριστής του χώρου του, αναμενόμενο είναι να διαγράφει ότι μήνυμα δεν του αρέσει και να κρατάει τα δικά του που του αρέσουν, για μιά ανάρτηση συγνώμης που δεν υπάρχει πια, ξαναλέω, εκείνα τα δημοσιογράφα όμως που την είχαν ανακαλύψει και παρουσιάσει, και τα άλλα που δεν την ανακάλυψαν ποτέ, τώρα τι κάνουν, πέσαν για ύπνο, 1 η ώρα ε;
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης