Αποστολέας Θέμα: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι  (Αναγνώστηκε 20093 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #50 στις: Κυρ 22 Ιούν 2014 16:08 »
Παρακολουθώ εδώ και μέρες το τι ψέματα γράφονται σε γειτονικά ηλεκτρονικά καφενεία και θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στον Mythos. Πραγματικά φίλε Μythos απόρω με το κουράγιο σου να συνεχίζεις να κάνεις διάλογο με τον ίδιο άνθρωπο και τα 2 του πρόσωπα (ή μήπως 4?: Χριστόδουλος, Βαλάνειο, BlueVayeros, Xαμπέρια) και τις όσες ανακρίβειες γράφει.

Ε ώρε πως κάνεις έτσι; Εδώ ο ΛΟΚΟΣ έχει 987 νικνέμια δικά του στο PAS.GR!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #51 στις: Κυρ 22 Ιούν 2014 16:32 »
Ε ώρε πως κάνεις έτσι; Εδώ ο ΛΟΚΟΣ έχει 987 νικνέμια δικά του στο PAS.GR!
ποιός είναι ο ΛΟΚΟΣ????      %-|

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #52 στις: Κυρ 22 Ιούν 2014 16:39 »
Ε ώρε πως κάνεις έτσι; Εδώ ο ΛΟΚΟΣ έχει 987 νικνέμια δικά του στο PAS.GR!
ποιός είναι ο ΛΟΚΟΣ????      %-|

Ο ΛΟΚΟ - Σ είμαι εγώ, εσύ και αλλά 985 νικνέμια εδώ μέσα! Έτσι τουλάχιστον μας λένε!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Ακου τον ντόκτορ που σου λέει...
« Απάντηση #53 στις: Παρ 06 Μάρ 2015 21:32 »



Φιλοσοφημένη κουβέντα, πάρτο και βάλτο στον τοίχο... υστερίας.

Θα τσιμπήσεις και πολλά καραlike και θα βρεις και την υγειά σου.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #54 στις: Τετ 29 Απρ 2015 22:30 »
Δεδομένα λέμε πως δεν έχουμε πλέον καμιά οικονομική εκκρεμότητα με κανέναν.
Αλλά παρόλα όσα λέμε, δεν την πήραμε την άδεια ούτε στην επιτροπή εφέσεων της ΕΠΟ.
Το πώς λειτουργεί η επιτροπή αυτή το έχουμε δει όταν μας είχε δώσει άδεια αλλά δεν παίξαμε ευρώπη.
Οπότε το ζητούμενο είναι, γιατί δεν υπήρξε η ίδια αντιμετώπιση προς την ομάδα μας ξανά..
Μήπως μας έχουν βάλει στο μάτι για κάτι; Γιατί κι από τη στιγμή που λέμε πάλι.. έχω πληρώσει, τι άλλο μπορεί να λείπει;
Την ώρα μάλιστα που οι άλλοι λέγαμε ότι χρωστούσαν παντού κι αυτοί έπαιρναν άδεια...
Κι αν με αυτή τη λογική δε μας ξαναδώσουν ποτέ άδεια; Αν δεν παίξουμε έτσι, ότι κι αν πούμε ότι κάνουμε, ποτέ στην ευρώπη; Δεν καταλαβαίνω...
Και πρέπει και κάποιος να μιλήσει κι αντρίκια.. Πρέπει, γιατί διαφορετικά θα φανεί αδύναμος και ανίκανος διοικητικά...
Πρέπει, εξάλλου ο πρόεδρος τώρα με χρειάζεται.. Πρέπει αλλά πρέπει και ψυχραιμία. Ας μην πω τίποτα εν θερμώ... Ας περιμένω λίγο.
Ναι, έχω απόλυτο δίκιο. Πρέπει να περιμένω λίγο, να καταλάβω πρώτα και που μπορεί να πουν ότι φταίμε για να απαντάω..
Για κάτσε λίγο να σκεφτώ θετικά... Χμμ.. Μάλιστα.
Θα τους λέω ότι θέλω κι όποιος τζινάει θα του ζητάω αν ξέρει κάτι παραπάνω να το αποδείξει αλλιώς να το βουλώσει.
Μετά θα τον πιάνω στο φιλότιμο.. Κι εγώ έχω θυμό θα τ λέω κι εγώ παίρνω διαρκείας κι εγώ έχω γράψει χιλιόμετρα, αλλά δεν θα χαλάσουμε την ομάδα γιατί μας κάνουν πόλεμο επειδή μας φοβούνται..
Ναι, ναι, αυτό θα τς λέω, αυτό πάντα πιάνει.
Μετά μπορώ πάντα να το γυρίσω και στο κοίτα ποιοί μας καταδικάζουν, αυτοί που είναι όλοι στην εγκληματική, που δήθεν ήταν φίλοι μας τόσα χρόνια και κάναν συμφωνίες κυρίων κλπ
Θα έχουν βγει κι άλλοι να πούνε τη μαλακία τους στο μεταξύ, θα πει κι ο προεδρούλης τις δικές του, θα ενισχυθεί η θέση μου.
Το τελευταίο που θα πω είναι ότι η ομάδα τώρα μας χρειάζεται, στα δύσκολα, τα άλλα είναι για τους αλλους, όλοι την Κυριακή στο γήπεδο να αποθεώσουμε παίχτες-προπονητή, να ευχαριστήσουμε τον πρωτεργάτη προεδρούλη, να τον στηρίξουμε και να απομονώσουμε τους γιαννενάρες που μαζί με τους αθηναίους έχουν βαλθεί να πεθάνει η ομάδα..
Ναι, αυτό θα κάνω. Χε, τι ωραίος που είμαι. Απολαυστικός. Δεν υπάρχω πραγματικά, χε χε.
Μετά μια-δυό μέρες υπόθεση είναι και θα ξεχαστούν όλα. Πάντα αυτό συμβαίνει. Θα περάσει κι αυτό.


    Οι παρακάτω συμφωνούν με το κείμενο:
       saikodoylos
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
ΝΕW ENTRY - NIAΡΧΑΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ - ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
« Απάντηση #55 στις: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:40 »
Παράθεση
23/8/2015
Σε άτακτη φυγή αναγκάστηκε να τραπεί ένας που είχε την φαεινή ιδέα, να βρίσει τον κ. Νιαρχάκο. Ορισμένα πράγματα έχουν και τα όριά τους βέβαια…

Παράθεση
25/10/2015
Δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε αν ο κ. Νιαρχάκος έχει την ίδια άποψη για τον Ντάσιο που είχε το προηγούμενο καλοκαίρι…

>>Όπως δεν είμαστε στο μυαλό του κ. Πετράκη για να δούμε αν σήμερα η πρώτη του αλλαγή θα ήταν ο Ντάσιος αν τον είχε στην διάθεσή του…

>>Σε κάθε περίπτωση κ. Νιαρχάκο δεν υπάρχει από ότι φαίνεται εναλλακτική λύση στο δεξιό άκρο της άμυνας… Λάθος σχεδιασμός λοιπόν του τεχνικού διευθυντή της ομάδας μας, που ας ελπίσουμε να μην το πληρώσουμε στην συνέχεια…
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #56 στις: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:46 »
Και όπως έλεγε εκείνος τότε (ποιος ήταν μαζί μου ρε σεις?)... έσκασαν μύτη 2... 3... μπαχαλάκια.

Σύγχυση ρόλων πάντα υπήρχε στον ΠΑΣ με "γενικούς και αόριστους".. εκτός της Γκμ Ωχ εποχής. 

Ο Βελλίδης δεν γίνεται να παίξει Μόνος, χρειάζεται και ο Πάνος...   
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #57 στις: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:52 »
Μα ξαφνικά κάνουν τόσα λάθη εκεί στην ΠΑΕ;Πως και έτσι;Δεν τα έκαναν όλα τέλεια μέχρι πριν λίγο καιρό;Τα λάθη δεν τα λέμε εκεί που πρέπει;Τα λέμε και δημόσια;Πως και έτσι;
Περίεργα πράγματα..
Α ναι υπάρχει και ένας Καρανίκας αλλά μάλλον δεν τον ξέρουν.Έπαιξε μάλιστα.Όσο για τις λύσεις.Όπως σε όλες τις θέσεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:55 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #58 στις: Κυρ 25 Οκτ 2015 23:58 »
Και όπως έλεγε εκείνος τότε (ποιος ήταν μαζί μου ρε σεις?)... έσκασαν μύτη 2... 3... μπαχαλάκια.

"Τα αποδυτήρια θα έχουν πρόβλημα από εδώ και πέρα",
είπε εκείνος...

Παράθεση
Μα ξαφνικά κάνουν τόσα λάθη εκεί στην ΠΑΕ;Πως και έτσι;Δεν τα έκαναν όλα τέλεια μέχρι πριν λίγο καιρό;

Ναι fon, μόνο που τώρα δεν υπάρχει ΑΚ ή αλλιώς σκέτο Κ...
Για το Γ.Τ. της ΠΑΕ λέω... ;)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #59 στις: Δευ 26 Οκτ 2015 00:04 »
Αυτό το ΑΚ καλάσνικοφ είναι;Μπας και έχει σχέση με Κρήτη;Έμπλεξε πουθενά ο πρόεδρος;
Ο Γιάνς ο Τατσς που κολλάει;Πήγε και στην Κρήτη;Είναι και αυτός μπλεγμένος;Ούι ούι..

 :P :P :P :P :P :P

Το ποστ του τσίλι θα μπορούσε να μπει και σε άλλη κατηγορία του φόρουμ πάντως.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #60 στις: Δευ 26 Οκτ 2015 00:07 »
 :P :P
Ωραίος!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #61 στις: Δευ 26 Οκτ 2015 13:21 »
Κι έτσι κάπως απλά και απόλυτα φυσιολογικά, ήρθε η ώρα να ξαναρχίσουν τα Αλέκαμ, Δημητρούλαμ, Δασκαλίτσαμ κλπα γνωστά τροτεζίστικα   8)

Ευτυχώς πάντως φαίνεται ο προεδρούλης να μένει πάλι στην απέξω καθώς αυτός δεν φταίει ποτέ σε τίποτα. Μέχρι να φύγει. Μετά...  ΩΧ ΩΧ ΩΧ   :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #62 στις: Δευ 26 Οκτ 2015 15:41 »
Και ξαφνικάααα....Καταιγίδα.....
Μα τόσο χάλια όλα.Σελίδα,μεταγραφές,στελέχη,Τα πάντα όλα.
Υποκρισία όσο δεν πάει....Ξαφνικά χάλασαν όλα.Άι σιχτιρ πια.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Για να μαθαίνουν ΣΩΣΤΑ οι νεότεροι
« Απάντηση #63 στις: Κυρ 07 Φεβ 2016 21:21 »
Και ο πόλεμος σε βάρος του ΠΑΣ από τη λαίσχη που θέλει να λέει πως είναι λέσχη του ΠΑΣ, συνεχίζεται...

Ή μήπως η μόνιμη επίθεση σε βάρος στελέχους της παε, στελέχους που επέλεξε και στηρίζει ο πρόεδρος,

ο πρόεδρος που παλεύει για το καλό της ομάδας, η ομάδα που είναι ο ΠΑΣ, δεν αποτελεί ΠΟΛΕΜΟ ;

 .........

50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης