Αποστολέας Θέμα: Cristian Gabriel Chavez  (Αναγνώστηκε 141043 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #100 στις: Πεμ 10 Οκτ 2013 23:37 »



Ολα πανε τελειαααα στην ομαδααααααααα.....


« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 25 Νοέ 2015 15:15 από ΛΟΚΟ »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος proedrara

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #101 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 00:45 »
Η πρωτη σκεψη ηταν για θλαση στη τσεπη αλλα τον συναντησε συνταυρος στην 28ης να κουτσενει και ειχαν τον εξης διαλογο με το τσαβες σκασμενο

Παγουρας: Γουατ χαπεντ μαν?

Τσαβες: προμπλεμ!

Παγουρας: μπιγκ προμπλεμ?

Τσαβες: γες

Παγουρας: αρ γιου γκονα πλει νεξτ ματσ?

Τσαβες: προμπλεμ προμπλεμ, μπιγκ προμπλεμ.


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #102 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 09:50 »
στην 28ης να κουτσενει 


Δεν επιτρέπεται η κυκλοφορία στην 28ης, σε παίκτες και προπονητές.
Τέλος πάντων, η γάμπα του Γκάμπρι θέλει 2 εβδομάδες.

"… θύμα της κακοδαιμονίας που έχει χτυπήσει τον σύλλογο." αναφέρει η zougla.gr

Ίσως κάποιος συνδεσμίτης να μπορέσει να τον αναπληρώσει.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 11 Οκτ 2013 10:05 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #103 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 11:13 »
Θα παιξει στην θεση του ο Βισέντο,  :P :P :P   μην ανησυχειτε...
Εχουμε ετοιμη λυση.

Που ναναι εκεινος ο Κουέβας ρε γμτ....  :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #104 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 12:25 »

Ίσως κάποιος συνδεσμίτης να μπορέσει να τον αναπληρώσει.


Συνδεσμίτης ή λεσχίτης;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.812
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #105 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 12:41 »
γάματα με κεφαλαια γραμματα

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #106 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 13:15 »
και άλλο κουτσάλογο ή ακόμα... ::)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #107 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 16:09 »
Παράθεση
Θλάση ο Τσάβεζ

Χωρίς τον Κριστιάν Τσάβεζ πραγματοποιήθηκε η σημερινή προπόνηση του ΠΑΣ Γιάννινα που διεξήχθη το πρωί στο ΠΕΑΚΙ. Ο Αργεντίνος ποδοσφαιριστής της γιαννιώτικης ομάδας υποβλήθηκε σήμερα σε εξετάσεις, όπου και διαπιστώθηκε ότι υπέστη θλάση στο γαστροκνήμιο.

Ο χρόνος απουσίας του δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα από την ΠΑΕ, ωστόσο ο ποδοσφαιριστής αναμένεται να ξεκινήσει άμεσα θεραπεία προκειμένου να αποκαταστήσει το πρόβλημα τραυματισμού έτσι ώστε να είναι έτοιμος για τον αγώνα με τον Πανιώνιο στις 21 Οκτωβρίου.

Από εκεί και πέρα ο Ντε Βινσέντι συνέχισε την θεραπεία του, ενώ απουσίαζαν οι Στρούνα, Λίλα και Βίλα οι οποίοι έχουν υποχρεώσεις με τις Εθνικές τους ομάδες. Επόμενη προπόνηση για την ομάδα αύριο (12/10) στις 11:00

Αναλυτικά το δελτίο τύπου της σημερινής προπόνησης από την ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα:

"Αγωνιστικά παιχνίδια περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα. Απουσίαζαν οι Στρούνα, Λίλα, Βίλα, λόγω των υποχρεώσεών τους με τις εθνικές ομάδες των χωρών τους, ο Τσάβες που υπέστη θλάση στη γαστροκνημία, κατά την χθεσινή προπόνηση και ο Ντεβισέντι.

Επόμενη προπόνηση αύριο στο ΠΕΑΚΙ ( 11:00) όπου οι ποδοσφαιριστές μας θα δουλέψουν σε ασκήσεις τακτικής.

από PASsports.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #109 στις: Παρ 11 Οκτ 2013 19:00 »
Έξω ο Τσάβεζ ήδη έξω εδώ κ 10 μέρες ο Ντεβισέντι
ψυχολογικά τους οπαδούς μπορεί να μας ισορροπήσει αυτό
γιατί θα πηγαίνουμε στα ματς με χαμηλές προσδοκίες...
'Αλλο είναι να σε φερμάρει ο άλλος κομπλέ κ άλλο όταν έχεις δυσαναπλήρωτες ελλείψεις...
Τουλάχιστον η πίκρα θα έχει αιτία...
Όχι όπως τώρα που απ τη σκασίλα μας να βλέπουμε την ομάδα να αδικεί τον εαυτό της, έχουμε βγάλει σπυριά... :(

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #110 στις: Σαβ 12 Οκτ 2013 09:18 »


Αυτοί οι ταγαροκέφαλοι ευθύνονται και για τις θλάσεις.

 

Περαστικά Γκάμπρι και γυμναστική
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #111 στις: Σαβ 12 Οκτ 2013 11:22 »
Εχουμε και γαμω τους Γυμναστες.

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #112 στις: Σαβ 12 Οκτ 2013 16:36 »
Έχει και δικαιολογία ο "κοουτς" τώρα που θα λείπουν δύο βασικοί δημιουργικοί παίχτες... Ε ρε γλέντια...

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #113 στις: Σαβ 12 Οκτ 2013 17:59 »
Σε σχέση με πέρσι, δεν έφταναν όλα τ'άλλα, αλλά φέτος μας πελέκησαν και οι τραυματισμοί.
Πέρσι δεν θμάμαι να έλειψε κάποιος βασικός λόγω τραυματισμού, παρά μόνο από κάρτες!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #114 στις: Σαβ 12 Οκτ 2013 22:23 »
Ο καλαματιανός φταίει.Τους ξεζούμισε πέρυσι...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.812
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #115 στις: Τρι 15 Οκτ 2013 18:22 »
Παράθεση
Στην "Espresso" και τον Π.Κατώνη άνοιξε... την καρδιά του ο Κριστιάν Τσάβες.

Ο Αργεντίνος μιλάει για όλους και για όλα σε μία εκ βαθέων συνέντευξη.

---- Κριστιάν γύρισες φέτος στην Ευρώπη για δεύτερη φορά στην καριέρα σου.
«Πράγματι μου δίνεται μια πολύ καλή και ωραία ευκαιρία να παίξω πάλι σε ευρωπαϊκό πρωτάθλημα. Είναι μια μεγάλη πρόκληση στη ζωή και στην καριέρα μου. Όταν έμαθα από τον εκπρόσωπό του για το ενδεχόμενο να παίξω πάλι στην Ευρώπη για λογαριασμό του ΠΑΣ Γιάννινα ειλικρινά εγώ και η οικογένεια μου το είδαμε σαν μια σημαντική ευκαιρία. Η συμπεριφορά του προέδρου της ομάδας κυρίου Χριστοβασίλη αλλά και των ανθρώπων του ΠΑΣ από την πρώτη στιγμή ήταν εξαιρετική. Μου έδειξαν να καταλάβουν πόσο θέλουν να έρθω στην ομάδα γι' αυτό δεν είχα κανένα ενδοιασμό για την επιλογή μου όταν υπέγραψα».

--- Ο ΠΑΣ απέκτησε το προσωνύμιο «Άγιαξ της Ηπείρου» με μια γενιά σπουδαίων παικτών στη δεκαετία του ’70 που προέρχονταν από την πατρίδα σου και άφησαν ιστορία στην ομάδα.

«Ναι το έχω ακούσει. Μου μίλησαν για το παρελθόν της ομάδας μου, μάλιστα είχα την τύχη να γνωρίσω από κοντά τους κυρίους Γκλασμάνη και Κοντογεωργάκη οι οποίοι μου μίλησαν με πάθος για τον ΠΑΣ και την καριέρα τους στην ομάδα πριν περίπου σαράντα χρόνια. Μακάρι κι εγώ να συνεχίσω αυτή την σπουδαία ιστορία τους».

---- Ποιος είναι ο βασικός σου στόχος παίζοντας στα Γιάννινα;

«Καταρχάς θέλω να δικαιώσω αυτούς που πίστεψαν σε εμένα και με έφεραν στην ομάδα. Να βοηθήσω την ομάδα όπου και όπως μπορώ. Θα είμαι πάντως ευτυχισμένος αν καταφέρω να πετύχω από οκτώ μέχρι δέκα γκολ στο πρωτάθλημα. Αυτό πιστεύω ότι θα είναι ένα πολύ σπουδαίο επίτευγμα».

--- Τι σε χαρακτηρίζει ως ποδοσφαιριστή;

«Πάνω απ' όλα σημασία για εμένα έχει η επίτευξη του ομαδικού στόχου. Έπειτα ακολουθεί ο ατομικός. Δεν μπαίνω ποτέ μέσα στο γήπεδο για να σκεφθώ ότι μπορεί να χάσω. Θέλω πάντα να κερδίζω και γι' αυτό τα δίνω όλα μέσα στο γήπεδο».

---- Ο Τόμας Ντε Βισέντε μέσω της παρουσίας του στον ΠΑΣ, αποκτήθηκε από μια μεγάλη ελληνική ομάδα, τον Ολυμπιακό. Φιλοδοξείς να πετύχεις κάτι αντίστοιχο;

«Η αλήθεια είναι ότι ελπίζω, όπως και κάθε παίκτης του ΠΑΣ το καλύτερο για το μέλλον και προσωπικά πάντα θέλω να κάνω το καλύτερο. Δεν εφησυχάζω, πάντα προσπαθώ για το καλύτερο κι ονειρεύομαι ότι σε κάποια στιγμή θα έχω την ευκαιρία. Πρώτα όμως θέλω να πάω καλά με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Είναι το μόνο που με απασχολείς την συγκεκριμένη χρονιά».

--- Πιστεύεις ότι μπορείτε να κάνετε μαζί ένα από τα καλύτερα δίδυμα στη Σούπερ Λίγκα;

« Όλοι οι ποδοσφαιριστές είναι σημαντικοί σε μια ομάδα. Με τον Τόμας έχουμε καλή χημεία όχι μόνο μέσα στο γήπεδο αλλά και εκτός. Με βοηθάει πάρα πολύ στην προσαρμογή μου, είναι δίπλα μου και εύχομαι μόλις «δέσει» περισσότερο με την ομάδα δεδομένου ότι δεν ήταν στην προετοιμασία, να γίνουμε ένα από τα καλύτερα ντουέτα στην κατηγορία».

---- Ο ΠΑΣ κατέκτησε πέρσι θέση στην πρώτη πεντάδα της βαθμολογίας. Πιστεύεις ότι μπορεί να επαναλάβει την ίδια πορεία από την στιγμή που το ρόστερ παρέμεινε το ίδιο, απλά άλλαξε ο προπονητής;

«Νομίζω ότι οι προοπτικές μας είναι πολύ καλές. Έχουμε καλή ομάδα, καλό προπονητή και γιατί όχι να μην κάνουμε την ίδια πορεία με την περσινή πορεία. Θα έλεγα ότι μας ενδιαφέρει και το κύπελλο Ελλάδας και άμα κατακτήσουμε το τρόπαιο θα είναι μια πολύ σημαντική διάκριση».

---- Τα Γιάννινα είναι μια πόλη με πολύ μεγάλη ιστορία. Το γνωρίζεις;

«Εντάξει ακόμη δεν έχω μάθει πολλά πράγματα γιατί είμαι δύο μήνες στην πόλη. Έχει πολύ όμορφα μέρη, η πόλη είναι μαγευτική και είναι σίγουρο ότι θα επισκεφθώ όλα τα πιο σημαντικά μνημεία της αλλά και το νησάκι (σσ. εννοεί το νησί του Αλή Πασά)».

---- Πως πέρασες τα παιδιά σου χρόνια στην Αργεντινή;
«Η παιδική μου ηλικία ήταν πολύ δύσκολη και σκληρή. Έχω πέντε αδελφούς από τους οποίους εγώ είμαι ο μικρότερος. Γεννήθηκα σε μία συνοικία φτωχική, όπου σήμερα υπάρχει μεγάλη ανασφάλεια και διακίνηση ναρκωτικών. Ήμασταν μια φτωχή οικογένεια και πολλές φορές δεν είχαμε ούτε φαγητό στο σπίτι μας».

---- Ποιος ποδοσφαιριστής είναι το πρότυπό σου;
« Το είδωλό μου είναι ο Εζεκιέλ Λαβέτσι που παίζει στην Παρί Σεν Ζερμέν κι έχω την τύχη να τον έχω φίλο μου. Τον θαύμασα στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό όταν μπήκε στο ματς στο β' ημίχρονο και άλλαξε όλη την εικόνα του αγώνα».

--- Υπάρχουν άλλοι παίκτες από το παγκόσμιο στερέωμα που προσπαθείς να πάρεις στοιχεία τους;

« Δεν μπορώ να πως ότι αντιγράφω κάποιον ποδοσφαιριστή όμως εκτός από τον Λαβέτσι μου αρέσει φυσικά το παιχνίδι του Μέσι αλλά και των Ινιέστα, Αγκουέρο, Ρικέλμε».

--- Έχεις τατουάζ και ποια είναι αυτά;

«Ναι, έχω τα τέσσερα ονόματα των αδελφών μου ,αλλά και του πατέρα μου, της μητέρας μου, του Ιησού, της Παναγιάς και το όνομα της κόρης μου Ιζαμπέλας».

--- Πιστεύεις στο Θεό; Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που κάνεις όταν μπαίνεις στον αγωνιστικό χώρο;

«Ναι, πιστεύω αρκετά. Πριν μπω στο γήπεδο προσεύχομαι και φιλάω το τατουάζ της κόρης μου

---- Πως θέλεις να σε θυμούνται μετά από κάποια χρόνια οι φίλαθλοι του ΠΑΣ;

« Ελπίζω να κατακτήσω ένα τρόπαιο με την ομάδα και να με θυμούνται ως ένα παίκτη που έδωσα τη ζωή μου για τη φανέλα του ΠΑΣ Γιάννινα».

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #116 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 12:00 »
Παράθεση
Ποιος άσος ομάδας της Σούπερ Λίγκας το έκαψε σε γνωστό μπουζουξίδικο μαζί με τρεις συμπαίκτες του πριν από κρίσιμο αγώνα; Η απάντηση με ονόματα στο θέμα του σκύλου!

Μεγάλο θέμα έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες ημέρες σε ομάδα της Σούπερ Λίγκας, καθώς τέσσερις ποδοσφαιριστές αποφάσισαν να το ρίξουν έξω και να ξενυχτήσουν σε γνωστό μπουζουξίδικο!

Μάλιστα, για τη νυχτερινή τους βόλτα έχει ήδη ενημερωθεί ο προπονητής της ομάδας, ο οποίος είναι έξαλλος και έτοιμος να "πάρει κεφάλια"!

Η έγκυρη στήλη "Spordog Penalty", λοιπόν, αποκαλύπτει πως μεσοβδόμαδα και πριν το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο τέσσερις ποδοσφαιριστές του ΠΑΣ Γιάννινα αποφάσισαν να ξενυχτήσουν σε γνωστό μαγαζί της πόλης, με τον Αργεντινό Τσάβες να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής της βραδιάς!

Μάλιστα, αυτός ήταν που έκανε και τη ...μεγάλη ζημιά στα λουλούδια, δείχνοντας πως έχει προσαρμοστεί άριστα στην ελληνική πραγματικότητα. Τα ...μαντάτα έχουν φτάσει στα αυτιά του Σάκη Τσιώλη που αναμένεται να τραβήξει αυτιά.




http://www.sportdog.gr/article/202615/asteri-tis-omadas-protathlitis-sta-loyloydia
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #117 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 13:23 »
Παράθεση
Ποιος άσος ομάδας της Σούπερ Λίγκας το έκαψε σε γνωστό μπουζουξίδικο μαζί με τρεις συμπαίκτες του πριν από κρίσιμο αγώνα; Η απάντηση με ονόματα στο θέμα του σκύλου!

Μεγάλο θέμα έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες ημέρες σε ομάδα της Σούπερ Λίγκας, καθώς τέσσερις ποδοσφαιριστές αποφάσισαν να το ρίξουν έξω και να ξενυχτήσουν σε γνωστό μπουζουξίδικο!

Μάλιστα, για τη νυχτερινή τους βόλτα έχει ήδη ενημερωθεί ο προπονητής της ομάδας, ο οποίος είναι έξαλλος και έτοιμος να "πάρει κεφάλια"!

Η έγκυρη στήλη "Spordog Penalty", λοιπόν, αποκαλύπτει πως μεσοβδόμαδα και πριν το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο τέσσερις ποδοσφαιριστές του ΠΑΣ Γιάννινα αποφάσισαν να ξενυχτήσουν σε γνωστό μαγαζί της πόλης, με τον Αργεντινό Τσάβες να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής της βραδιάς!

Μάλιστα, αυτός ήταν που έκανε και τη ...μεγάλη ζημιά στα λουλούδια, δείχνοντας πως έχει προσαρμοστεί άριστα στην ελληνική πραγματικότητα. Τα ...μαντάτα έχουν φτάσει στα αυτιά του Σάκη Τσιώλη που αναμένεται να τραβήξει αυτιά.




http://www.sportdog.gr/article/202615/asteri-tis-omadas-protathlitis-sta-loyloydia

Αν το έγραφε κάπου αλλού θα το πίστευα. Αυτοί μόνο κακό θέλουν να μας κάνουν μαζί με το βαζελέττα.
Βέβαια ας ρίξουμε και μια ματιά στο γεγονός... Των φρονίμων τα παιδιά....

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #118 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 15:06 »
Δεν υπάρχει μπουζουξίδικο ανοιχτο στα Γιάννενα μεσοβδόμαδα. Και μάλιστα με λουλούδια.
(εδώ μπορεί να μην εχει η Αθήνα)


Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #119 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 15:40 »
Το έγραψε το sportdog. Nuff said.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #120 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 15:43 »
Το έγραψε το sportdog. Nuff said.

Αν και φιλόζωος ο συγκεκριμένος σκύλος θέλει μια.......ιντερνετική φόλα!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #121 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 15:56 »
Το Σάββατο το βράδυ ήταν στα μπουζούκια, όλα μαζι, κι έφυγαν τις πρωϊνές ώρες πιωμένα παρότι την κυριακή είχαν (μεσημεριανή) προπόνηση.

Ο ντόρος πέρι Τσάβες είναι πρόφαση, δεν ξέρω εκ μέρους ποιού. :stop:
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #122 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 16:04 »
Ο Τσάβες πουλάει...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #123 στις: Τρι 26 Νοέ 2013 17:43 »
Δυστυχώς ο Τσάβεζ έπαθε θλάση στον δικέφαλο μηριαίο (η αλλαγή του)... την είδηση  πρόλαβαν οι ίδιοι που τον είδαν στα μπουζούκια.

Υ.Γ.: Η Φαίη Λιάγκα είναι συνεργάτης της Sport Dogoal!!!

 
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 26 Νοέ 2013 17:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Cristian Gabriel Chavez
« Απάντηση #124 στις: Τετ 01 Ιαν 2014 14:36 »
Κάτι ακούγεται ότι θα τον διώξουμε. Βέβαια έχει συμβόλαιο και δε νομίζω κάποια ομάδα να πληρώσει για να τον πάρει. Μακάρι να βρεθεί ένας τρόπος να ξεπεράσει τους τραυματισμούς και να μείνει στην ομάδα γιατί έχει δυνατότητες αλλά έχουμε δει ελάχιστα πράγματα.