Αποστολέας Θέμα: FootbalLeague 2013-14  (Αναγνώστηκε 16662 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #75 στις: Κυρ 25 Μάι 2014 09:32 »
12η Αγωνιστική

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ                           0 - 3
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ                  2 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ        0 - 1
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ            2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κέρκυρα         25
Νίκη Β.           23
Ολυμπιακός Β. 21
Ηρακλής Ψ.     18
Χανιά              18
Ηρακλής          15
Αιγινιακός        13
Φωστήρας         9


13η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #76 στις: Τρι 27 Μάι 2014 00:31 »
Και τώρα που βγήκε ο Μπέος, Δήμαρχος στο "Μονακό", θα δείτε δυο γκέλες θα κάνουν οι Κασσάνδρες. Το διπλό ήταν προεκλογικό τρικ προχθές.

Υ.Γ. Θα είναι ο πρώτος εν ενεργεία Δήμαρχος που θα πάει φυλακή. Θα το δείτε. Για αποφάσεις που εκκρεμούν.

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #77 στις: Τρι 27 Μάι 2014 09:34 »
Και τώρα που βγήκε ο Μπέος, Δήμαρχος στο "Μονακό", θα δείτε δυο γκέλες θα κάνουν οι Κασσάνδρες. Το διπλό ήταν προεκλογικό τρικ προχθές.

Υ.Γ. Θα είναι ο πρώτος εν ενεργεία Δήμαρχος που θα πάει φυλακή. Θα το δείτε. Για αποφάσεις που εκκρεμούν.
μπα...θα πάει στα μπαράζ ο Μπέος,θα χάσει από τη Ξάνθη,κ στη συνέχεια θα δωσει σόου μπροστά στις κάμερες για την κατάφορη αδικία εις βάρος του,θα ντυθεί κ το "ενωτικό" προσωπείο αν ανεβεί η Νίκη μοιράζοντας συγχαρητήρια,κ στις επόμενες εκλογές θα βγει δήμαρχος απ το πρώτο γύρο ως ο ανεξαρτητος-αντισυμβατικός προστάτης  όλου του λαού του Βόλου κ κυρίως της αθλητικής της οντότητας που το κατεστημένο κυνηγάει,κ αυτός δε μασάει από το κατεστημένο το οποίο με μεγάλη επιτυχία έχει πολεμήσει στο παρελθόν κλπ κλπ.... μη ξεχάσω τη πιθανότητα να του απαντήσει ο άλλος καθαρός του ελληνικού ποδοσφαίρου ο Κούγιας,τον οποίο κ ο Μπέος θα ειρωνευτεί,κ θα έχουμε όλο το θίασο επί σκηνής,για μια ακόμα φορά....
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #78 στις: Τετ 28 Μάι 2014 20:14 »
13η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ                              1 - 0       
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ       2 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ         1 - 2
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ                              1 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΚΕΡΚΥΡΑ 28
2 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 26
.....................................
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 24
.................................
4 ΧΑΝΙΑ 21
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ. 18
6 ΗΡΑΚΛΗΣ 15
7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 13
8 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 9


14η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΝΩΝ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #79 στις: Κυρ 01 Ιούν 2014 19:56 »
14η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ           0 -0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΝΩΝ        0 - 0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ                     1 - 0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ                    4 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 29
2 ΚΕΡΚΥΡΑ 28
....................................
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 25
.................................
4 ΧΑΝΙΑ 22
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ. 19
6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 16
7 ΗΡΑΚΛΗΣ 15
8 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 10 *


* Η Νίκη Βόλου ανεβαίνει ως Πρωταθλήτρια και η Κέρκυρα ως δεύτερη απευθείας. Ο Ολυμπιακός Βόλου κατακτά τελικά την 3η θέση και διεκδικήσει την άνοδο του την επόμενη Κυριακή σε αγώνα - μπαράζ με την Ξάνθη. Μπέός ή Πανόπουλος; Έρμο ελληνικό ποδόσφαιρο!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 826
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #80 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 07:48 »
Και γαμώ της εκδρομές του χρόνου στον βόλο. ελπίζω να διατηρήσουμε καλές σχέσεις με τους της νίκης γιατί αξίζει  :pas:
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #81 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 15:32 »
Εγω εχω μπλεξει με φιλαρακια και κουμπαρακι αρρωστο Ολυμπιακο Βολου........Στο τελος βλεπω να τρωω εγω το ξυλο :P


Αλλα τετοια ξεροκεφαλια σε οπαδους δεν εχω ξαναδει....Ρε να τους λες ο Μπεος αυτο,ρε ο Μπεος το αλλο,αυτοι στον κοοσμο τους και να μου απαντουνε πως δεν αποδειχθηκε ποτε η συμμετοχη του σε στημενα παιχνιδια,αντε βγαλε ακρη


Αλλα αυτο που γνωριζω σιγουρα οτι βασικα και οι οπαδοι της Νικης και οι οπαδοι του Ολυμπιακου Βολου μας ψιλοσυμπαθουνε ασχετα με τα πεσιματα πριν 4-5 χρονια και απο τις δυο πλευρες
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #82 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 17:53 »
Επιβεβαιώθηκα για την ομάδα που θα βγει από τον Βόλο, γιατί απλούστατα, Βολιώτες που δεν ασχολούνται με αυτή την ομάδα, τους ερυθρόλευκους του Βόλου, λένε τα πράγματα με το όνομά τους.

Ακούστε και δηλώσεις του νέου Δημάρχου Βόλου και θα καταλάβετε πολλά και το γεγονός ότι η Ξάνθη θα παραμείνει στην Super League. Το μεγαλύτερο πρόβλημα του Βόλου έχει να κάνει με το ιδιοκτησιακό που δεν μπορεί να αποδειχθεί από που προέρχονται τα χρήματα.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #83 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 18:09 »
Σας είπα ότι η Κασσάνδρα δεν βγαίνει!
8)
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #84 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 19:24 »
Και γαμώ της εκδρομές του χρόνου στον βόλο. ελπίζω να διατηρήσουμε καλές σχέσεις με τους της νίκης γιατί αξίζει  :pas:

Δεν ξέρω αν έχεις πάει ποτέ Βόλο...θυμάμαι την τελευταία φορά που είχα πάει , στο τέλος του αγώνα έπιασε βροχή...από πέτρες...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #85 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 21:10 »
Επιβεβαιώθηκα για την ομάδα που θα βγει από τον Βόλο, γιατί απλούστατα, Βολιώτες που δεν ασχολούνται με αυτή την ομάδα, τους ερυθρόλευκους του Βόλου, λένε τα πράγματα με το όνομά τους.

Ακούστε και δηλώσεις του νέου Δημάρχου Βόλου και θα καταλάβετε πολλά και το γεγονός ότι η Ξάνθη θα παραμείνει στην Super League. Το μεγαλύτερο πρόβλημα του Βόλου έχει να κάνει με το ιδιοκτησιακό που δεν μπορεί να αποδειχθεί από που προέρχονται τα χρήματα.


Και εγω αυτη την πεποιθηση εχω πως δεν θελει να ανεβει ο Βολος,γιατι κακα τα ψεματα πιστευω πως αγωνιστικα ειναι δυο σκαλες παραπανω απο οτι οι αλλες ομαδες στην Β και δεν γινεται στα play of να εμφανιζεται ως κατω Ραχουλα.......Απο οτι εχω πιασει κουβεντα με Βολιωτες εκει ειναι το προβλημα με το ιδιοκτησιακο,γιατι ο μπροστινος της μοστρας προεδρος δεν μπορει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα και εχουνε σκαλωσει εκει...Αν και απο οτι μου λενε οι τελευταιες πληροφοριες λενεται οτι ο Μπεος ειναι κοντα να προσλαβει εναν πιο καβαντζα προεδρο........Παντως κρατα πισινη για καθε ενδεχομενο
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.061
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #86 στις: Δευ 02 Ιούν 2014 21:38 »
Πάντως τακτοποιημένος και ο δικός μας πρόεδρος.Με μια σοβαρή ομάδα μένεις κατηγορία του χρόνου.
Οι ομάδες τις β εθνικής δεν πήραν άδεια.Αν παραμείνει αυτό τότε έχεις αμέσως αμέσως 2 ομάδες από κάτω.Ο Πανιώνιος είναι μαύρο χάλι.Οπότε μένεις να βρεις ακόμα μια ομάδα.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.061
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #87 στις: Τετ 04 Ιούν 2014 15:42 »
Αλλάζει όνομα πάλι ο γαύρος.
Μετά την Κασσάνδρα...
Olympique de Monaco ή απλά Olympique Monaco.
Επίσης από austrian boys θα το αλλάξουν σε monegasque boys
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 04 Ιούν 2014 15:46 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #88 στις: Δευ 21 Ιούλ 2014 09:48 »
Και γαμώ της εκδρομές του χρόνου στον βόλο. ελπίζω να διατηρήσουμε καλές σχέσεις με τους της νίκης γιατί αξίζει  :pas:

Με τους 4 δανεικούς από βάζελο ελπίζω αυτές οι 'καλές' σχέσεις πλέον να χαλάσουν με το διαφαινόμενο πράσινο παράρτημα.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: FootbalLeague 2013-14
« Απάντηση #89 στις: Δευ 21 Ιούλ 2014 11:07 »
Επειδη μολις γυρισα απο Βολο και επειδη εχω παει και πολλες φορες ακομη λογω κολλητου και εχω γνωρισει αρκετους,ειμαι σιγουρος πως οι Βολιωτες εχουν πιο πολυ συμπαθεια σε εμας(ασχετα με κατι πεσιματακια που ειχανε γινει)και μας παραδεχονται για πολλα πραγματα που ειναι πιο πισω απο εμας σε αντιθεση με τους Νικιωτες που μου θυμιζουν τον χαρακτηρα νεοπλουτου  αλαζονα και μοδατου οπαδου...........Διοικητικα δεν παω καμια τους,λογω Μπεου απο την μια και Πατση απο την αλλη που ειναι μεγαλη λερα και αυτος,αλλα με ρωτησει καποιος οπαδικα σε ποια τρεφω λιγο συμπαθεια ειναι αυτη του Βολου


Απλως επειδη ο πολυς κοσμος δεν την γνωριζει οπαδικα λογω απουσιας απο την Α για 40 χρονια και βαλε τρεφει περισσοτερη συμπαθεια στην Νικη.............Οσο για τις καλες σχεσεις που εχουμε με Νικη που αναφερει ο φιλος απο την Πρεβεζα την εχουμε εμεις και μισες ομαδες απο την Α εθνικη ταχα μου για την Νικη που εχουν το γλυψιμο στα φορτε τους

Με κανεναν τους λοιπον!!!!!!!!



ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS