Ψηφοφορία

Αστερίας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννενα

Νίκη Αστέρα με περισσότερα των 2 γκολ διαφορά
2-0
2-1
1-0
0-0
1-1
ισοπαλία με περισσότερα γκολ
0-1
0-2
1-2
Νίκη ΠΑΣ με περισσότερα των 2 γκολ διαφορά
άλλο σκορ (καταγράψτε το και με απάντηση)

Αποστολέας Θέμα: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ  (Αναγνώστηκε 17496 φορές)

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #25 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 07:28 »
Είναι μάλλον η 1η φορά από τότε που έχουμε σχετικό gallop που κατά μέσο όρο οι προβλέψεις μας είναι ενάντια στην ομάδα μας... Αν και αυτό είναι λογικό καθότι κάποια στιγμή θα έπρεπε να καταλαβαίνουμε ότι τα gallop αποτυπώνουν τι προβλέπουμε και όχι τι επιθυμούμε είναι κυρίως ενδεικτικό ότι δεν εκπέμπει αισιοδοξία η φετινή προσπάθεια. Μακάρι τα αποτελέσματα και κυρίως η εικόνα της ομάδας να διαψεύσει την κυριαρχούσα αμφιβολία ή/και απαισιοδοξία...

μία ακόμα παρατήρηση :
υποτίθεται μέσα στους στόχους του Αστέρα ήταν και η προσπάθεια εξελληνισμού του roaster του ...
Μετράω 10 - 10 με τους Έλληνες να είναι κυρίως "έξω φύλλα ρούχες " στον πάγκο ...
Αντίστοιχα για τον ΠΑΣ είναι 13 Ε - 5 Ξ ...

Καλή μας χρονιά !
 ΔΚ   :mono:

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #26 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 11:39 »
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΟΥ

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #27 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 12:42 »
Καλή ποδοσφαιρική χρονιά να έχουμε . Καλή επιτυχία στην ομάδα μας για σήμερα και  όπως είπε και sas παραπάνω με υγεία στου φιλάθλους και στην ομάδα..
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #28 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 15:47 »
ας ειχα χριστοπουλο και ντεβισε η και αντιντεβισε και σουλεγα εγω γα γκαλοπ

οποτε εν αναμονη δουλειας παντελιδη ο οποιος παρακαλαει για ντεβισε η αντιντεβισε κτλο κτλ κτλ πιαστω το αυγο και κουρεψτω

θα δουμε...εν αναμονη......εν αναμονη και για σενα κιτσιοοοοοοοοοοοο............δεκαρι ρεεεεεεεεεεεεε

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #29 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:09 »
Η τακτικη της ομαδος μετα το 60 ειναι το κρατηστε παλικαρια μου.....

ωρε μανα μου τι ταμπουρι ηταν αυτο...Και το κορυφαιο ολων ο Παντελιδης βγαζει Τσαβεζ και Ιλιτς που κρατανε μπαλα και μου βαζει μεσα Σκονδρα και τον Κρητικο που μου την ειδε μεσι


Δεν ξερω παω να ηρεμισω,μπας και γραψω αργοτερα με καθαρο μυαλο
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #30 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:11 »
Σαν αποτελεσμα η ισποπαλια ειναι εξαιρετικο! Αλλα ο τροπος που ηρθε μας αδικει και μας αφηνει πικρια! Θα μπορουσε να παρουμε ενα μεγαλο τριποντο και το χασαμε μεσα απο τα χερια μας!

Πετυχα και την προβλεψη "Ισοπαλια με πολλα γκολ"!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #31 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:11 »
Τσαβεζ και Ιλιτς που κρατανε μπαλα και μου βαζει μεσα Σκονδρα και τον Κρητικο που μου την ειδε μεσι


Δεν τράβαγαν ... κουράστηκαν.
Καλό το Χ ... στην 3πολη.
 :mono:

ΥΓ.: Πέρσι Χ με Πλατανιά εντός %-|
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:25 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος probato

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #32 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:14 »
πολυ καλο αποτελεσμα για την ομαδα.παλικαρισιο.

βεβεαι η αποδοση ηταν μετρια.....ποσο κατοχη να ειχαμε αραγε??30-35??

βελιδη σου εκανε τιποτα η μπαλα και τη βαρας μπουνιδια??αγκαλιασε την το κερατο μου.

μετα το 2-3 κοντεψα να παθω εγκεφαλικο....ποσο πισω θα παιξεις ρε σαββα??




Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #33 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:19 »
Χαπάκια απ τον Αύγουστο...δε θα μας βγάλει το απόθεμα ρε παλικάριαααα.
Τι κρίμα να βγάζεις 3 γκολ στην τρίπολη κ να μην κερδίζεις...
Το ότι οπισθοχωρήσαμε τόσο νωρίς ήταν κομβικό κ πάλι καλά που πήραμε το βαθμό.
Ως ελαφρυντικά μπορούμε να υπολογίσουμε τον πάγκο που δεν υπήρχαν  πολλές λύσεις την κούραση των επιθετικών μας
αλλά θα μπορούσαμε να κρατήσουμε λίγο ακόμη τις αλλαγές
30 λεπτά ταμπούρι σε κανέναν δεν άρεσε.
Εγώ δεν έτρεφα ελπίδες ότι αν τους δώσουμε άλλες 10 τελικές θα αποφεύγαμε το γκολάκι.
Κατά τα άλλα ο ΠΑΣ συνεχίζει Ευρωπαίος είχαμε λίγη τύχη αλλά κ αποτελεσματικότητα.
Με τη γνωστή προσθήκη (Δεβικ) πάμε για νέες ένδοξες μέρες.
Χωρίς αυτή θα πρέπει να βελτιωθούμε πολύ.
Πικραμένος τελικά γιατί είναι κρίμα να το τρώς σε τέτοιο λεπτό.
Χρυσός βαθμός παρόλα ταυτα...

Αποσυνδεδεμένος pasoles7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #34 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:30 »
Εκείνος ο Βελλίδης πολύ μα ΠΟΛΥ τροχονόμος λεμε!!Τι ειναι τούτος ρε παιδιά πολυ κουνέλα μου φένεται!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ρε πούστη μου με πικραίνει ο τροπος που χάσαμε το παιχνίδι όχι η ισοπαλία γιατι λίγες ομάδες θα περάσουν μέσα από την τρίπολη!!!!!!!!!!Κατά  τ'αλλα ΜΟΝΟ ΠΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pas: :mono: :pashat: :joker:
ΚΑΙ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΛΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος KostasA

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 278
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #35 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 21:52 »
Βελλίδη ok, πρώτο ματσάκι!
Συγκεντρώσου όμως και όλα θα πάνε καλά!
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 18 Αύγ 2013 22:27 από KostasA »

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #36 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 22:20 »
τρακαρισμενος πολυ ο βελλιδης.παντως το πεναλτυ μονο ο διαιτητης τοδε...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #37 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 23:05 »
Κραταω μονο το αποτελεσμα...για τα υπολοιπα εχουμε καιρο μπροστα μας να βγαλουμε συμπερασματα ...
Υγ:βελλιδη θα κανω λιγο ακομα υπομονη ..
Καλη επιστροφη σε οσους ταξιδεψαν μεχρι την τριπολη...

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #38 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 23:11 »
-Αν με 3 γκόλ εκτός έδρας
είμασταν τελικά ηττημένοι, τότε θα επρόκειτο για την απόλυτη πίκρα...

-Συναίσθημα μετά απο αυτό το 3-3: ....Πίκρα.

-Έτσι είναι η μπάλα
αν εμείς ισοφαρίζαμε 3 φορές , τώρα θα πετάγαμε στα ουράνια....

-Η αλλαγή Τσάβεζ, έφερε τον ΠΑΣ όλον πίσω....

-Φοβερό το γκόλ του Τσάβεζ,
επιτέλους ιδανικό τελείωμα σε τετ-α-τετ...

-Βάσει εξέλιξης, είμαστε πικραμένοι.
-Βάσει ευκαιριών , μπορούμε να είμαστε ευχαριστημένοι....

-Η ουσία είναι οτι το 3-3 είναι ενα θετικό αποτέλεσμα, αναμφισβήτητα...
-Μπορούσαμε διπλό σίγουρα..
-Μπορούσαμε όμως τώρα να είμαστε ηττημένοι...

-Κρατάω τον πόντο και οτι ο ΠΑΣ έδειξε τα δόντια του....
-Την πίκρα, για την ισοφάριση στο 87', δεν μπορώ να την αποβάλλω...
-Περισσότερα απ αύριο..
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 19 Αύγ 2013 00:09 από astralon »
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #39 στις: Κυρ 18 Αύγ 2013 23:45 »
Λοιπον το Χ ειναι καλο σαν αποτελεσμα αλλα σιγουρα μας χαλαει ο τροπος που ηρθε.
Πρωτο ματς ηταν και σιγουρα δν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλείς συμπερασματα.
Πισω θελουμε δουλεια (αμυνα και τερμα).Πιστευω θα στρώσουμε διοτι και η αμυνα σχεδον ιδια ειναι με πέρυσι αλλα και ο Βελλιδης ειναι καλο τερμα. Απλα νομιζω πως η περσινή απραξία τον εχει επηρεάσει.Μπροστα αμα ερθει και ο Τομας θα κανουμε παπαδεσ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #40 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 00:06 »
Βελιδη τη διαολο εκανες σημερα??....Εναν αμυντικο εναν επιθετικο και εναν Ντε Βινσεντι οπως και να εχουν τα πραγματα!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #41 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 00:34 »
 Λίγα λόγια και από μένα: θετικότατο αποτέλεσμα με μια πάρα πολύ καλή ομάδα για τα δεδομένα της Ελλάδος. Πίκρα που χάσαμε το τρίποντο στο τέλος αλλά μάγκες ήταν καλύτεροι. Το πέναλτυ το δικό τους ανύπαρκτο.

Βελίδης: Δεν μου άρεσε. Θέλει δουλειά, ψυχραιμία και (νομίζω) αδυνάτισμα. Συγχωρείται γιατί είναι η αρχή ακόμα.

Τσάβες: Μπαλαδόφαστα από τις λίγες, μεγάλος παίχτης μου φαίνεται, ελπίζω να δικαιωθώ. Έχει και αυτός κάποια κιλά παραπάνω ή μου φάνηκε;

Μπέριος: Σε κάποιες φάσεις ήταν στον κόσμο του ή εμένα μου φάνηκε;

Σάββας Π.: Φοβήθηκε πολύ το παιχνίδι στο β' και μας γύρισε πολύ και αναιτιολόγητα πίσω, με αποτέλεσμα να πολιορκηθούμε. Θετικό που πήραμε έστω και έτσι όμως το βαθμό. Νωρίς να τον κρίνουμε αν και του έχουμε σούρει πολλά από το καλοκαίρι.

Κεϊτά: Πολλές λάθος πάσες, αμαρκάριστος, γιατί;

Γενικά η ομάδα μοιάζει (αφού είναι) πολύ με το περσινό παίξιμο. Εμφανής η απουσία δημιουργίας στο κέντρο. Ιδίως στο β' ήμασταν τραγωδία.

ΥΓ: ΌΛΟΙ ΣΤΟ ΓΉΠΕΔΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΠΟΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΉΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΓΧΩΡΟΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ. ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #42 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 00:36 »
Τι εκανε αυτος ο Βελλιδης στο τριτο γκολ;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #43 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 00:50 »
Τι εκανε αυτος ο Βελλιδης στο τριτο γκολ;
Σε παρακαλω μη με τσιτωνεις και αλλο...ειχαμε ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΡΑ αλλα προτιμησαμε να κανουμε τρεις μεταγραφες στο τερμα σε μια περιοδο!!!! :(

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #44 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 00:55 »
Ναι οκ θετικό αποτέλεσμα, ίσως και υπεράνω προσδοκιών λόγω της ηττοπάθειας που μας δέρνει.

Αλλά ο Σάββας που έχει θητεύσει στην μεγάλη αντιποδοσφαιρική σχολή του Σούλη του Παπαδόπουλου, μας το χάλασε λίγο με το παρκάρισμα του λεωφορείου που βιάστηκε να κάνει από το 60'. Τσίμπα το 3ποντο, αφού οι άλλοι σημάδευαν μόνιμα, εκείνο το γαϊδούρι με το 9 στην πλάτη.

Τεράστιο παιχνίδι από τον Τσουκαλά που έπαιξε για όλους και κυρίως για τον πολύ κουρασμένο Λίλα. Χρήσιμες οι κλωτσιές του Μιχαήλ για να σπάσει τσαμπουκάς των άλλων. Θετικός για μένα ο Μπέριος για άλλη μια φορά. Βαρύς ο Κοροβέσης όσο έπαιξε και αποκλεισμένος ο Ίλιτς που πάλι τον τραβάνε πολύ πίσω. Γκολάρα Τσάβεζ και Τιμωρού (που ΔΕΝ μπορεί όμως να παίξει 10). Ο Βελλίδης καλά θα κάνει, να δικαιολογήσει τον βεντετισμό του, γιατί δεν φτάνουν μόνο τα κολλητιλίκια....

Δεν είμαστε άρης, προσοχή στον απόλλωνα.

 :mono:

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #45 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 01:10 »
Ναι οκ θετικό αποτέλεσμα, ίσως και υπεράνω προσδοκιών λόγω της ηττοπάθειας που μας δέρνει.

Αλλά ο Σάββας που έχει θητεύσει στην μεγάλη αντιποδοσφαιρική σχολή του Σούλη του Παπαδόπουλου, μας το χάλασε λίγο με το παρκάρισμα του λεωφορείου που βιάστηκε να κάνει από το 60'. Τσίμπα το 3ποντο, αφού οι άλλοι σημάδευαν μόνιμα, εκείνο το γαϊδούρι με το 9

 :mono:

Στο gianninasports εχει αυτο:Αναλυτικά οι δηλώσεις του Σάββα Παντελίδη από το arcadia-sports.gr

Για τον αγώνα: "Καλή χρονιά σε όλους μας. Ήρθαμε γνωρίζοντας τη μεγάλη ποιότητα και τις ικανότητες του Αστέρα. Ο αντίπαλος μας είναι ιδιαίτερα δυνατός στην έδρα του. Μέχρι το 60' παίξαμε καλά, ελέγχαμε τον αγώνα. Μετά το 3-2 πιεστήκαμε πολύ. Ήταν λάθος μας το ότι γυρίσαμε τόσο πίσω. Αυτό οφείλεται και στο ότι δεν είναι έτοιμες οι ομάδες να πιέσουν 90 λεπτά. Σαν ομάδα από το 60' και μετά, είχαμε έλλειψη αυτοπεποίθησης. Χάσαμε μια μεγάλη ευκαιρία αλλά είμαι ευχαριστημένος από τα παιδιά που έπαιξαν. Όλοι έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό. Το επόμενο ματς με τον Ατρόμητο είναι κομβικό"

Για το ότι γύρισε πίσω η ομάδα του: "Δεν έδωσα εντολή να γυρίσουμε πίσω. Όταν παίρναμε την μπάλα δεν καταφέρναμε να την κρατήσουμε για να βάλουμε ένα τέταρτο γκολ. Αυτό ήταν ένα μεγάλο πρόβλημα..."
 %-|
Γυρισανε απο μονοι τους οι παιχτες...;;;;

 

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #46 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 01:14 »
εγω θα ρωτουσα τι εκαναν ο ντασιος ο μπεριος και ο τιμωρος.........στο τριτο γκολ.......υυυυυπνοςςςςςς

βελιδης...κοντοχερος.....δεν μπλοκαρει σεντρα ουτε με την κ20.....αλλα εχει πολυ καλα αντακλαστικα

που βλεπετε μερικοι ρε παιδια ομοιοτητες με περισυ???
παιχνιδι απο πισω μηδενικο.....γρηγοροι συνδιασμοι μηδενικοι......μεγαλες αποστασεις μεταξυ παικτων και περιμενω αναλυση για αυτο........

φανηκε η ελλειψη τζημοπουλου και παντου......για ντεβισε δεν συζηταω.........ελπιζω το γκολ του τιμωρου μην μας το φορεσουν καπελο για ολη τη χρονια.......ΚΙΤΣΙΟΟΟΟΟΟ.....ΔΕΚΑΡΙΙΙΙΙ(καλα για δευτερο σεντερ φορ δεν το συζηταω καν.....εδω μας γκαστρωσες να βρουμε εναν)............για δεξι μακ παλι δεν το συζηταω....τζαμπα η συζητηση..........

τι διπλωμα ουεφα pro  και........ουεφα μετα.......αμα δεν μπορεις να κανεις ομαδα με αυτοματισμους τραβα στη ροδο.....βαλε αλλον να βαλει υπογραφη και τραβα στο φαληρακι για μπανιο και ηλιοθεραπεια........περιμενω μεχρι 3-4 αγωνιστικη.....τον κορμο ιδιο τον εχεις.....ο αλλος(ξερς εσυ ευρωπαιε...σ εφαγαν τας ευρωπας τα ανατολικα)...και χωρις ντεβισε τους αυτοματισμους τους ειχε....ο αγγελος τους ειχε και χωρις αυτον....οποτε???τι ουεφα pro??...............περιμενω....με ποδοσφαιρο 1980.....αστα........τι 3-3.....τι 4-0......θα μας βγουν τα ματια.......

ΚΙΤΣΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ   ΔΕΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ.............(ματαξανα).........

ο κειτα τοχω ξαναπει ειναι ο μοναδικος που προσπαθει ναπαιξει με τη μπαλα κατω και με τους κοντινους συνδιασμους....δεν του βγαινουν αλλα ο μοναδικος που προσπαθει να θυμισει τα περσυνα......απαιχτοςστο τελος στο ψηλο πα;ιχνιδι...........

τσουκαλας παληκαρος....mvp.........τσαβες....επιτελους ενας που δεν σκοτωνει τερματοφυλακες.....μεχρι και η  interpol  ειχε ασχοληθει με το θεμα......δεν αφησε κανενα ζωντανο ο γεωργιου

μπεριος τριτη λυση......μονο με παθος δεν γινεται.......δεξια αριστερα σημερα τον περιμενα τον πανικο....πολυ ποιοτικοι παιχτες του αστερα(οχι ομαδα ακομα)

ιλιτς....κατς...μπουνιες.....και το παιδι για τις μπαλες ....ball boy......εκει που τις εστελναν οι αλλοι δηλαδη

παει η καντηλα συνεφο.....

ας περιμενουμε πιο βατο αγωνα και βλεπουμε.......υπομονη.........

υπεροχο 3-3.......πικρα για τομ πως ηρθε......νικη με απολλωνα για να παμε υσηχα στη συνεχεια να δουμε τι θα δουμε

υ.γ....κι ομως ναι....γυρνουν κι απο μονοι τους οι παιχτες πισω.......οταν δεν εχεις καποιον να κρατησει μπαλα.......
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 19 Αύγ 2013 01:20 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #47 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 01:23 »
.mvp.........τσαβες....επιτελους ενας που δεν σκοτωνει τερματοφυλακες.....μεχρι και η  interpol  ειχε ασχοληθει με το θεμα......δεν αφησε κανενα ζωντανο ο γεωργιου



Χα χα χα χα χα! Πολύ καλό.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #48 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 01:24 »
Επειδη ειμαι φαση λιγο κλαψας οταν μπαινω εδω μεσα, παντα αρχιζω με αυτα που δεν μ αρεσαν,και πιστευω πως ειναι καλυτερα διατυπωνουμε τις αδυναμιες μας παρα να τις καλυπτουμε κ να τρεφουμε αυταπατες για το μελλον

Λοιπον


1)Το παιχνιδι μπορουσε να ειχε ερθει και 3-6 υπερ του Αστερα και να ειμασταν εδω μεσα μια χαρουμενη παρεα,ο οποιοσδηποτε ποντος που πηραμε δεν σημαινει οτι παιξαμε και καλο παιχνιδι,απεναντιας π.χ πιστευω πως ειναι χειροτερο απο τα δυο τελευταια μας με τους Κωλοκοτρονιτσιωες

2)Βελλιδης ασταθης και εβγαινε συνεχεια με μπουνιεες,ευθυνη μονο στο δευτερο γκολ για μενα καθως αμα παραττηρησετε ενω κανει ο τριψωλης την κεφαλια προς τα αριστερα ο Βελιδης ενω ειναι στο ιδιο σμειο κατευθυνεται προς την αντιθετη κατευθυνση και του σκαει μισο μετρο διπλα του κ φυσιολογικα το φαγαμε.....Δικαιολογημενος ομως λογω του τρακαρισματος του πρωτου αγωνα του  με εμας...Τον πιστευω

3)Ο Ντασιος του πρωτου ημιχρονου (sorry αρχηγε) ηταν επειικως τραγικος,ουτε μια φορα δεν σταματησε τα εξτρεμ της Τριπολης μεχρι κ ο Τσιωλης το πηρε γραμμη και εδινε εντολες να παιζει η ομαδα του απο την μερια του...Στο δευτερο βελτιωθηκε ωφειλω ομως να ομολογησω,αλλα δεν παυει να εχουμε προβλημα στη θεση αυτη μετα την αποσυρση του Παντου...Φωναζαμε δυο μηνες αλλα στα ζεπελιν του ΧΒ και Παντελιδης!!Πολυ φοβαμαι οτι θα ειναι αχιλειος πτερνα της ομαδας

4)Ο Μπεριος δεν ξερω ειναι συμπαθεια μου απο περσι με τον γαυρο,αλλα στο σημερινο παιχνιδι ομως εχασε τα αυγα και τα πασχαλια με το καραφλομπεκατσο της Τριπολης...Πρεπει να προσεχει επισης τις διεκδισεις της μπαλας γιατι βαζει πολυ χερι στα μαρκαρισματα και ξερουμε πως τα κορακια εδω στο ελλαδισταν δεν αστειευοται κ τα πεναλντακια τα δινουν αερα

5)Ο Κειτα μπηκε υποτειθεται μπηκε μεσα για να κοντρολαρει το παιχνδι και τα εκανε πουτανα,τι τα θες ωρε τα τακουνακια ελεοςςςςςςςςςς,σε καθε λαθος του δημιουργησε ευκαιριες η Τριπολη.....Ρε κειτα μην μας τα ζαλισεις αμα θες να την πουλεψεις μια ωρα πιο νωρις απο τον ΠΑΣ τουλαχιστον πες το μας και σε εμας ωστε να μην μας κανεις τα μυαλα κροσσια

6)Καλα εκει που μου γυρισε το μυαλο ειναι ο πιτσιρικας ο Κρητικος....τεσσερις με πεντε φορες πηρε την μπαλα και ενω ειμασταν μπροστα στο σκορ, και ενω επρεπε να κρατησουμε μπαλα ,αυτος τι εκανε σαν αλλος μεσι???Ηθελε να ντριμπλαρει ολη την αμυνα της Τριπολης αντι να δωσει το γαμημενη μπαλα σε συμπαιχτη του παντα ελευθερο,μα ελεος να πουμε.....Μην φουσκωνετε τα μυαλα των πιτσιρικαδων

Τελευταιον και καλυτερο αφησα ποιον αλλον

7)Παντελιδης κυριοι..........Σε θεμα τακτικης κινηθηκε πανω σε συνταγες Χριστοπουλου στον επιθετικο τομεα και μπραβο του,και μου αρεσε η κινηση να προωθησει τον Τσουκαλα ως κρυφοδεκαρακι της ομαδας αλλα το κερατο μου το τραγιο να πουμε,ενω μεχρι το 60 σου εχω βγαλει το καπελο και λεω ενταξει μπραβο του,πας και γαμας την ομαδα με αψυχολογητες εντολες με χειρισμους προπονητου επιπεδου Γ Εθνικης ομαδας............Γυρνας ολη την ομαδα πισω  με την νοοτροπια εμπρος κρατηστε παλικαρια μου να παρουμε το τριποντο,συνεχιζεις και κανεις την τρισμεγιστη μαλακια να βγαλεις τον Τσαβεζ και να μου βαλεις τον Κρητικο,αλλα εκει που λες παει στο διαολο κουραστηκε το παιδι μου ξανακανεις στο καπακι αλλαγη που προσωπικα καραφλιασα βγαζοντας τον Ιλιτς που ητανε ο μοναδικος που προσπαθουσε να μου κρατησει μπαλα κ μου βαζεις τον Σκονδρα(ωρε μανα μου αυτος σιγουρα δεν ειναι αδερφος του αλλου του Παοκ)που ειναι κεντρικος αμυντικος......Και ερωτω σαν ενας προποντης της εξεδρας ωρε Παντελιδη μου ποιος θα κρατουσε μπαλα αφου παιζεις που παιζεις ταμπουρι ο Βιλα η ο Κειτα???????αχχχχχχχχχ!!!Σημερα Παντελιδη μου εμφανιστηκες με δυο μορφες μια του Δοκτωρ τζεκιλ και μια του μιστερ χαιντ στα δυο ημιχρονια...Τελος παντον ειπαμε συγχωροχαρτια δινονται μεχρι Δεκεμβρη,ελπιζω σε βελτιωση της προπονητικης για απο μερια τακτικης πηρες καλο βαθμο


Κατα τα αλλα μια χαρα,αρκετα θετικα σημαδια που θα τα αναφερω σε αλλο ποστ κουραστηκα :P
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 19 Αύγ 2013 01:39 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: 1η αγ. Αστέρας-Τρίπολης -ΠΑΣ
« Απάντηση #49 στις: Δευ 19 Αύγ 2013 01:39 »
τον σκονδρα τον εβαλε για ν καθαρισει τις ατελειωτες επελασεις μιας και εμεναν λιγα λεπτα......

ιλιτσ τσαβες εγιναν ρεταλια απ το τρεχαλητο........στο τελος ουτε τη μαρια την κουτση δεν θα περναγαν οχι να κρατησουν και μπαλα.........

ελλειψη ορθοδοξης αναπτυξης απο μεση και μπροστα γινεται υπερπροσπαθεια....φαινεται με την πρωτη αυτο.....χανονται μπροστα τζαμπα δυναμεις........

γι αυτο λεμε....ΔΕΚΑΡΙ ΚΙΤΣΟΟΟΟΟΟΟΟ.....και κ.παντελιδη μου κοιτα λιγο τις ρημαδες αποστασεις των παικτων......παιρνει μπαλα ο κοροβεσης στην τριπολη και ο ιλιτς ειναι στην καλαματα.....τσουπ πεταγεται ο τριπολεας στη σπαρτη εκλασε η νυφη σκολασε ο γαμος