Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-3
5 (9.6%)
0-2
9 (17.3%)
0-1
1 (1.9%)
1-3
8 (15.4%)
2-3
0 (0%)
1-2
11 (21.2%)
0-0
1 (1.9%)
1-1
10 (19.2%)
2-2
2 (3.8%)
3-3
0 (0%)
1-0
0 (0%)
2-0
1 (1.9%)
2-1
2 (3.8%)
άλλο ?
2 (3.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 52

Η ψηφοφορία έληξε: Παρ 30 Αύγ 2013 22:20

Αποστολέας Θέμα: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ  (Αναγνώστηκε 34503 φορές)

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #75 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:12 »
χασαμε κυριοι

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #76 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:15 »
Απαράδεκτη εμφάνιση... Ένα 1ο ημίχρονο χωρίς τελική ενώ οι όποιες τελικές έγιναν στο 2ο δεν ήταν από οργανωμένες επιθέσεις... Μια ομάδα ασύνδετη... Απογοητευτική εικόνα...

Αποσυνδεδεμένος mitsel

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #77 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:16 »
Μετά από μία από τις καλύτερες εμφανίσεις μας τα τελευταία χρόνια (2-0 τον Απόλλωνα) σήμερα κάναμε, με βάση το όνομα του αντιπάλου , την χειρότερη ίσως των αντίστοιχων ετών. Δύο κλάσεις πάνω η Καλλονή, ατελείωτα λάθη παντού , κανένας διασωθείς. Από το 70΄ και ενώ υπήρχε αρκετός χρόνος, παίζαμε με γιόμες. Αυτό ας αποτελέσει μάθημα γιατί η ομάδα σήμερα ήταν πολύ χαλαρή, πάντα ήμασταν δεύτεροι στην μπάλα. Έχει πολύ δρόμο μέχρι τη σωτηρία (αυτός φαντάζομαι είναι ο αντικειμενικός στόχος της ομάδας)

Αποσυνδεδεμένος lefteris_007

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #78 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:25 »
Δεν ήταν η μέρα σήμερα για τους περισσότερους εκ των ποδοσφαιριστών μας. Βέβαια παρότι είναι η πρώτη ήττα αυτό που μετράει περισσότερο ήταν η σημερινή εικόνα που δυστυχώς θυμίζαμε σκορποχώρι με τους παίχτες να ψάχνουν που πρέπει να αγωνιστούν. Αν και είναι αρχή ακόμα δεν μας βλέπω να προκόβουμε με τον Παντελίδη αν δεν συμμορφωθεί...αισθησή μου...κυρίως λόγω της κακής διαχείρισης του υλικού...πχ βίλα αμυντικό χαφ, γιάκος αριστερό εξτρέμ...φάνηκε λες και κατεβήκαμε για το χ....μακάρι να διαψευστώ για την συνέχεια... 

Υ.Γ κρίμα για τον Ντάσιο αλλά θες ο τραυματισμός θες το ότι έχει μείνει στάσιμος γενικά δεν κάνει...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #79 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:26 »
πολυ γιομα ρε κοουτς
ημαρτον οχι αλλο Βιλα 10αρι
κρεμεται ολη η ομαδα απο τα πελεδια του Τσουκαλα
Χρειαζεται παιχτης να βοηθησει τον Τσαβες. να του κουβαλησει τη μπαλα


εγινε σκηνικο στο τελος με Νιαρχακο?
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:34 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #80 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:30 »
πολυ καλη ομαδα η καλλονη......
εκει βλεπεις και τις δικες σου αδυναμιες
ομαδα ασυνδετη....μεγαλες αποστασεις παικτων.....κινηση χωρις μπαλα για τα μπαζα
πουναι τα τριγωνακια οι συνδιασμοι..μπλα μπλα μπλα........μια απο τα ιδια και χειροτερα απο το ματτς με αστερα τριπολης

εχω την εντυπωση....επειδη παιξαμε και χωρις ντεβισε περισυ καμποσες φορες.....οτι μας κραταει μονο η ομοιογενεια και η αξια καποιων παικτων οπως ο τσαβεζ........

δεν βλεπω παντελιδη ναχει κανει κατι το σοβαρο.....ετσι μου φαινεται...ισως κανω λαθος

αν δεν παρει παικτη να κατεβασει τη μπαλα θαχουμε κι αλλα τετοια.......το πρωταθλημα θαναι πολυ δυσκολο φετος...μερικοι εδω μεσα ονειρευονταν εκδρομουλες......ας προσγειωθουν

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #81 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:34 »
Δώσαμε μαθήματα ....στατικού ποδοσφαίρου.  :(

Αποσυνδεδεμένος pasoles7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #82 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:38 »
Δεκάρι επειγόντως!!!!!!!! Μια από τις χειρότερες εμφανίσεις δεν πειράζει συνεχιζουμε!!!!!!!!!!!Με τον Τσουκαλά τι έγινε; Είναι σοβαρός  ο τραυματισμός του;Αν ξέρει κανεις ας απαντήσει!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΛΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #83 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 21:49 »
 :mono: :pas: :joker: :pashat:

Καλησπέρα σε όλους!! Ας πούμε ότι δεχόμαστε τον Βίλα για δεύτερο 10άρι,ρεζέρβα. Οπωσδήποτε χρειαζόμαστε ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΔΕΚΑΡΙ ! Δεν το έχουμε!! Φάνηκε σήμερα τρελλά η απουσία 10αριού..!! Αν και δε θέλω δανειλίκια από τα κομπλεξικά χωριατάκια τους γαυροβάζελους και τους ΠΟΚίτες  :stop:, σήμερα με έναν ντεβινσέντι τα πράγματα θα ήταν ΑΚΡΩΣ διαφορετικά!! Τουλάχιστον ΑΝΤΙ-ντεβινσέντι επειγόντως,να προλάβουμε το τέλος των μεταγραφών!!! Ίσως χρειαστούμε κ' στράικερ, αν και εμπιστεύμαι τον Γιάκο.
 :mono: :pas: :joker: :pashat: :joker: :pas: :mono: :pashat: :pashat:
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος pasoles7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #84 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:09 »
Όσον αφορά τα μεταγραφικά τόνισε:

«Δεν θα αποχωρήσει κάποιος. Δύσκολα θα γίνει κάποια άλλη μεταγραφή.»
ΚΑΙ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΛΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #85 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:11 »
Χασαμε αλλα δεν τλειωσε τιποτα, ουτε θα τα βαψουμε μαυρα! Εχουμε πολυ δρομο ακομα!

Εχουμε προβλημα στις κλειστες αμυνες! Επειδη μεταγραφες ΤΕΛΟΣ, ας βρεθει ο τροπος απο τον κοουτς να τον λυσει με αλλον τροπο!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #86 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:19 »
Μας ξεγέλασε η αρχή , όπου χωρίς να κάνουμε κάτι το τρομερό ήταν φανερό΄ότι ''τους είχαμε '' . όλα αυτά βέβαια μέχρι το 25-30 ...Μετά το χάος .
Ουσιαστικά απειλήσαμε μόνο μια φορά όπου όλοι σηκωθήκαμε για ''γκόλ'' , και δεν νομίζω ότι δικαιούμασταν κάτι παραπάνω από αυτό το παιχνίδι .
Η Καλλονή ήταν απλά μια καλοδουλεμένη ομάδα με πολύ καλή ομοιογένεια και συγκέντωση ( για παράδειγμα με εντυπωσίασε ο τρόπος που έβγαζαν την μπάλα από την άμυνα ) , αλλά με μια τριάδα εξαιρετική μπροστά .Χαρακτηριστικό τα πάρα πολλά σουτ που έκαναν , που ίσως να ήταν και οδηγία λόγω ...Βελίδη .Και λυπάμαι που το λέω ...
Στο δεύτερο ημίχρονο και κυρίως μετά το γκολ είχαμε συντριπτική κατοχή μπάλας και χώρου , αλλά μας δόθηκε λόγω τακτικής , ΔΕΝ την κερδίσαμε .Παρ'όλα αυτά κάναμε μόνο μια φάση .Κοντολογίς ...
1. Ο Βελίδης μου μοιάζει απλά κακός τερματοφύλακας ,χωρίς πιο πολλές αναλύσεις , ψυχαναλύσεις και εξισώσεις . Από τους χειρότερους που θυμάμαι στον ΠΑΣ , ever ...
2. Ο Ντάσιος δεν κάνει .Οι πιο πολλές φάσεις έγιναν από την πλευρά του . Ο Στρούνα μπήκε αργά .
3. Το οργανωτικό κομμάτι πάσχει , και δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα λυθεί .Ανύπαρκτη η έννοια της τελικής πάσας , αμέτρητες οι πάσες στο κέντρο .Προλαβαίνουν για μεταγραφή ???
4. Τίποτα το ιδιαίτερο αναφορικά με το κοουτσάρισμα του Παντελίδη .Δεν πολυκατάλαβα την αλλαγή του ( όντως μέτριου όπως και όλοι ) Κοροβέση με τον Γιάκο .
5. Ο Βισέντο απλή αναφορά στο φύλλο αγώνα αλλά θεωρώ ότι δεν μπορεί να κριθεί ακόμα .
6. Εντυπωσιακή κατ'εμέ η προσέλευση των Ηπειρωτών , τηρουμένων των αναλογιών βέβαια . Η Ομάδα δεν βοήθησε για ιδιαίτερο παλμό , αλλα΄αριθμητικά ίσως ήταν η μεγαλύτερη εκτός έδρας σε σχέση με την προηγούμενη χρονιά .Απλά δεν φαινόταν λόγω διασποράς ( γιατί ρε γαμώτο )στις θύρες 9 και 11 .Κρίμα , γιατί υπήρχαν πολλά παιδάκια , γυναίκες , ηλικιωμένοι ...Κρίμα !

Σύντροφοι , η Ομάδα είναι κακή .Κακή ήταν και στα φιλικά ,υποφερτή έως κακή στην Τρίπολη ,κακή σήμερα . Το ματς με τον ( ανέλπιστα λίγο ) Απόλλωνα ήταν ΕΞΑΙΡΕΣΗ .
Δεν είμαι αισιόδοξος . Ποντάρω μόνο ότι και με Χριστόπουλο κακό ξεκίνημα κάναμε .Φέτος όμως δεν έχουμε Χριστόπουλο , ούτε ΝτεΒισέντι ...

Αποσυνδεδεμένος boo bit

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #87 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:25 »
AMBER ALERT!
Χάθηκε: passing game
..

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #88 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:32 »
Μου ανεβηκε η πιεση...μηδεν μηδεν μηδεν!!!δε μπορω να καταλαβω τι σκαμπανεβασματα ειναι αυτα...ΔΕΚΑΡΙ ΔΕΚΑΡΙ ΔΕΚΑΡΙ!!!!και οι υπολοιποι παιχτες και προπονητης ΣΥΝΕΛΘΕΤΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕ..
Τα αλλα αυριο και πιο ηρεμα γιατι μου εχει γυρισει το μυαλο!!!! >:(

Αποσυνδεδεμένος Pasalek

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #89 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:43 »
Κατεβήκαμε να παίξουμε νομίζοντας ότι αντίπαλος θα ήταν η Μπάρτσα..Προσωπικά αυτό μου φάνηκε. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φοβηθήκαμε το ματς.. Ίσως επειδή ο κοουτς δεν το διαχειρίστηκε καλά, ίσως επειδή πολύ παιχτες βρέθηκαν σε κακή μέρα. Δεν μου άρεσε καθόλου η εικόνα της ομάδας σήμερα....Δεν ξέρω αν θα πρέπει να αρχίσουμε ανησυχούμε γι αυτό...


Αποσυνδεδεμένος notis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Ο κίνδυνος έρχεται ταχύτερα όταν περιφρονείται
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #90 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 22:50 »
Χάλια μαύρα,δεν ήταν παιχνίδι αυτό που κάναμε σήμερα.
Ομάδα χωρίς αρχή και τέλος και χωρίς σχέδιο στο παιχνίδι.
Από δεξιά χωνί,ότι ήθελαν μας κάνανε.
Κέντρο ανύπαρκτο,το σύστημα ήταν γύρο γύρο όλοι και αγαλματάκια ακούνητα, παίκτες στο κέντρο είχε μόνο η Καλλονή.
Αυτό που ήταν εξοργιστικό ήταν ότι ενώ οι δικοί μας ήταν στημένοι σαν κύκλος μέσα στο γήπεδο με το κέντρο άδειο(δεν το έχω ξαναδεί αυτό το σύστημα )δεν κάνανε μια πλαγιοκόπιση.
Όσες σέντρες βγάζαμε ήταν απευθείας από τους αμυντικούς με βαθιές μπαλιές οι οποίες  κοβόντουσαν και δεν υπήρχε ένας από πίσω για να κερδίσει την μπάλα για να βγάλουμε επίθεση σε δεύτερο βαθμό.
Δεν καταλαβαίνω τι σόι τρόπος επίθεσης ήταν αυτός με τους 4 επιθετικούς  στη γραμμή ανοιχτούς ,χωρίς  κανείς  πατάει στη περιοχή. Δεν θέλαμε να βάλουμε γκολ; κοροϊδεύαμε;
Ότι κάνανε οι παίκτες δεν ήταν δουλεμένο ήταν προσωπικές εμπνεύσεις της στιγμής..
Κρίμα για τον κόσμο που ήρθε στο γήπεδο. Για μένα  το να χάνεις από την καλλονή σε ουδέτερο και με τέτοια απόδοση είναι ξεφτίλα ατελείωτη.
Σήμερα η ήττα είναι 99%από τον προπονητή.
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΘΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #91 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:00 »
Λογω προπονητικων λαθων η ομαδα αντι για 9 βαθμους εχει 4...Το προβλημα οπως το αντιλαμβανομαι μετα απο τρεις αγωνιστικες ειναι εκει,και οχι στην αξια των  ποδοσφαιριστων


Δεν γινεται ρε πουστη μου να χανουμε τοσους αστειους ποντους


Στην Τριπολη ο Παντελιδης μετα το 60 μου προπονητευσε τον ΠΑΣ λες και ειναι Προοδευτικη του Σουλη Παπαδοπουλου,κατενατσιοοοοοο μεχρι αηδιας κ οχι τιποτα αλλο βγαζοντας τον Ιλιτς και τον Τσαβεζ απο μεσα,δηλαδη αν ειναι δυνατον....Χαμενοι δυο ποντοι

Σημερα αντιετωπιζε την Καλλονη λες και ειναι Μπαρτσελονα.....Μην φαμε γκολ εκτος εδρας και παμε για τον ποντο....Τι νοοτροπια ειναι αυτη ρε πουστη μου...Καλα μην πιασω για τις αλλαγες που ειναι για τα πανυγηρια!!.........Χαμενοι αλλοι τρεις ποντοι



Ε δεν...

Ελεγα με τον Απολλωνα ενταξει μπορει να εχω κανει λαθος ρε παιδι μου,αλλα η αντιμετωπιση ενος ακομα παιχνιδιου απο τον Παντελιδη εκτος εδρας μου δειχνει προπονητη Β κατηγοριας




Μερικα πραγματα που εχω καταλαβει τις τρεις αγωνιστικες

1)Εχουμε γινει η χαρα του αντιπαλου αριστερου εξτρεμ....Ολοι οι προπονητες μας εχουν παρει γραμμη και παιζουν απο την πλευρα του Ντασιου!!!Ολοι το εχουμε δει αυτο,ο Παντελιδης ακομα...Ο Ντασιος δυστυχως ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΣ,ειναι λιγος πως να το κανουμε δηλαδη

2)Ο Παντελιδης εξαντλει  τον Τσαβεζ....Η μπαλα περναει μονο απο τα ποδια του Τσαβεζ , δυστυχως μακαρι να διαψευστω αλλα σε μελλοντικα παιχνιδια θα γινομαστε ολο και περισσοτερο προβλεψιμοι.....Π.χ τον Κοροβεση δεν τον χρησιμοποιει καθολου στην αναπτυξη του παιχνιδιου,τρια παιχνιδια και πασες ο Κοροβεσης πηρε μετρημενες στα δαχτυλα

3)Ο Παντελιδης φοβαται τα παιχνιδια και ποσο μαλλον την ηττα....Με νοοτροπια(το χω ξαναπει)κρατηστε παλικαρια να παρουμε τον ποντο η ομαδα δεν παει πουθενα..Ο τζες διακρινετεαι απο ηττοπαθεια και αυτο ειναι φανερο

4)Οι αλλαγες και στα τρια παιχνιδια κατε εμε ειναι τελειως λανθασμενες ειδικα  αυτη η αλλαγη Στρουνα στην θεση του Ντασιου εφοσον χανουμε,εγραψε ιστορια


Τι να πεις......
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #92 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:03 »
14 ποδοσφαιριστές χρησιμοποίησε ο Σάββας,ο ένας χειροτερος από τον άλλο.
Κάποιοι εχουν ξεφύγει,παίζουν για την παρτι τους και όχι για την ομάδα.

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #93 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:12 »
Ο δανεικός από το γαύρο, Λεάντρο, στόπερ της Καλλονής, ήταν σήμερα ο MVP.
Όποτε χρειάστηκε ήταν εκεί, δεν έκανε ούτε ένα λάθος, όταν έπρεπε έδιωχνε, πολύ έξυπνος.

Η Καλλονή φάνηκε να έχει ομοιογένεια, χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο ποιοτικά.
Από το 70' κλείστηκε πίσω, περνώντας τρίτο στόπερ (Γκάσιτς) και καθάρισε.
Εμείς την υποτιμήσαμε, ο Κοροβέσης πήρε μπάλες, αλλά δεν έκανε τίποτα, είναι ακόμη πολύ αδύναμος.
Ο Ίλιτς παίζει πολύ μακριά από την περιοχή, στην οποία δεν υπήρχε κανείς στο πρώτο μέρος.
Στην επανάληψη, η είσοδος του Γιάκου βοήθησε, αν και άμπαλος ο Ευριπίδης (φάνηκε στο κοντρόλ στο 94).

Συμπερασματικά, δίκαιο αποτέλεσμα, θέλουμε έναν παίκτη-ηγέτη να απελευθερώσει τον Τσάβες.
MVP? Λίλα θα πω, στο κομμάτι του ήταν καλός, όπου έπρεπε τσαμπουκάς, δεν θυμάμαι κάποιον άλλο ως διακριθέντα.

Αποσυνδεδεμένος notis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Ο κίνδυνος έρχεται ταχύτερα όταν περιφρονείται
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #94 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:13 »
Διαβάζω τις δηλώσεις του Παντελίδη ότι δηλαδή μπήκαμε στο παιχνίδι μετά το γκόλ.
Αν είναι δυνατόν...που ήταν... σε άλλο γήπεδο;
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΘΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #95 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:13 »
θα διαφωνησω στο οτι ειδε την Καλλονη σαν Μπαρτσα!

Το ακρως αντιθετο για μενα...μπηκαμε σα να μην την σεβαστηκαμε..ισως σε στυλ ελα μωρε σα τον Απολλωνα θα ειναι...

Αδιαβαστος ο Παντελιδης και αυτο περασε και στους παιχτες...

Αν δε περασεις νοοτροπια οτι παιζεται για τον ιδιο στοχο και πρεπει να της δειξεις οτι εισαι καλυτερος σε κανει χωνι η Μυτηληνη

Εγω μπορω να πω κι οτι το χαρηκα μπας και βαλουμε μυαλο!

10αρι ουτε για δειγμα.
Ντασιος ουτε για Κρανουλα.
Τσουκαλας φανηκε να τα εχει φτυσει απο τωρα
Βιλα Γιακος κοντρολ παιζει να τους ειναι κατι σαν τη θεωρια της σχετικοτητας
Ιλιτς αν δε πει με την μπαλα μεσα δε βαζει γκολ! Σουταρε γμτ την τυχη μου τη μου πας για την βουτα
Τσαβεζ απελπειστικα μονος,σε φαση δε γαμιεται σουταρω!

Παντελιδη σοβαρεψου οσο ειναι νωρις...δε θα ειναι ολοι σα τον Απολλωνα!

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #96 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:29 »
Αφου οπως φαινεται δε θα ερθει ο ντε βισεντι ας το ξανασκεφτουν για μπεσσερα...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #97 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:43 »
Η διαφορα φιλοσοφιας μεταξυ Χριστοπουλου και Παντελιδη ειναι αισθητη...Ο ενας ελεγε οτι στα επομενα τρια παιχνιδια παμε για 6 με 7 ποντους ανεξαρτητος ομαδας και εδρων την οποια ειχαμε μπροστα μας και ο αλλος νομιζοντας πως ειναι ακομα σε Προοδευτικη,Πανθρακικο και εγω δεν ξερω που αλλου παρατασσει την ομαδα ωστε να παρει τον βαθμο της ισοπαλιας

Ρε Παντελιδη σαν ανθρωπος καλος μου φαινεσαι δεν το συζητω,αλλα αμα θες να κανεις το μπαμ στην προονητικη σου καριερα δεν πρεπει να μου εχεις ινδαλμα τον Σουλη τον Παπαδοπουλο.....

Νομιζω το πρωτο καμπανακι ειναι αυτο για εσενα(στο πρωτο δικαιολογουνται ολοι),προσπαθησε να δεχτεις πως ο ΠΑΣ εχει καλυτερους ποδοσφαιριστες απο αρκετες μη πω τις περισσοτερες ομαδες και μην φοβασαι τον ισκιο σου...Εισαι σε μεγαλη ομαδα με πολυ καλο ροστερ χρησιιμοποιησε το υπευθυνα ρε γαμωτο..Μην μας ξαναγυρνας στις εποχες που μετα χανι του τεροβου απο ΠΑΣ γινομασταν Κατω Ραχουλα...Περιμενω βελτιωση και να μας βουλωσεις τα στοματα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #98 στις: Σαβ 31 Αύγ 2013 23:51 »
''Μπήκαμε στο παιχνίδι μετά το γκολ'' ??? Σοβαρά ρε τεράστιε ?
Κι εσύ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ για να τους βάλεις ...πριν ???
Μήπως περίμενες να το κάνω εγώ από την θύρα 11 ? Ή ο κύριος που καθόταν μπροστά μου με τον 5χρονο γιό του ?
Συγγνώμη ρε Σάββα , δεν το σκεφτήκαμε ...Αλλά πες κι εσύ κάτι , πάρε μας ένα τηλέφωνο βρε αδερφέ!!!

Είμαι ακόμη ΣΚΑΣΜΕΝΟΣ ! Και ίσως υπερβάλω απόψε ... Το κόβω !

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: 3η αγ. Καλλονή-ΠΑΣ
« Απάντηση #99 στις: Κυρ 01 Σεπ 2013 00:08 »
Μάλλον νομίζει ο Σάββας πως στις νίκες έχει αυτός τον πρώτο λόγο κ στις ήττες φταίνε όλοι οι άλλοι εκτός απο αυτός.Την νοοτροπία κ το πως παίζει η ομάδα ο προπονητής την δίνει κ ας αναλάβει κ καμια ευθύνη.Δεν είναι Πανθρακικός ο ΠΑΣ να κάνει πειράματα.
Δεν έγινε κ κάτι με μία ήττα αλλα ας αναλογιστεί τις ευθύνες του κ ας στρωθεί στην δουλεία γιατι ο Χειμώνας θα είναι δύσκολος!!!!!!!!!!!!!!!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''