Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)  (Αναγνώστηκε 64163 φορές)

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #25 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:08 »
Ωραία ανακοίνωση... Ποιος την έβγαλε είπαμε?????
....

Αποσυνδεδεμένος PASteli

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • "You don't wanna know"
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #26 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:10 »
Δηλωσεις προπονητων

http://sportsioannina.gr/pas-giannina/2393--q-q.html

Αποσυνδεδεμένος the_pas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #27 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:10 »
σιγά μη δεν έβγαζε ανακοίνωση... έκανε τη μαλακία με τα εισητήρια και τωρα βγάζει ανακοίνωση για τη διαιτησία για να μας γλύψει τον κώλο... για τα εισητήρια δεν έχει να πει κατι? .......... αλλά όχι ξέρω ξέρω :
"καλά ρε δε φτάνει που έβγαλε ανακοίνωση πάλι γκρίνια???? μόνο γκρίνια...."

γιατί έβγαλε όμως ανακοίνωση?? για κα κουκουλώσει τα άλλα και αν ασχοληθούμε με αυτό...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:16 από the_pas »

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #28 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:11 »
Ωραία,οπαδοί του φόρουμ κ του διαδικτύου.Κ γιατί δε πάμε να κάνουμε κατάληψη στα γραφεία της ΠΑΕ;Ούτε ως Los toros locos,ούτε ως Blue Vayeros ούτε ως Απει Ρωτάν.Σαν Pas.gr forum ή σαν απλοί φίλαθλοι του ΠΑΣ. Τι μιλάμε κ δε τα κάνουμε; Από ποιους  περιμένουμε να κάνουν κίνηση; Από αυτούς που τα έχουν κάνει πλακάκια με την διοίκηση;


Έχε χάρη που έχω εξεταστική στην Πάτρα κ δε μπορώ να είμαι εκεί. >:( >:( >:(


Υ.Γ. Μόλις είδα την ανακοίνωση. Ποιος στο διάολο την έγραψε; Κανα παλικάρι στα γραφεία μάλλον που αγαπάει τον ΠΑΣ.Δε πιστεύω να την έγραψε ο πρόεδρος,σαν ανέκδοτο ακούγεται.

Η βαθμολογία.Πιστεύω ότι δε χάθηκαν κ πολλά.Αν παίξουμε έτσι κ στα άλλα μάτς κάτι μπορεί να γίνει.
[url]http://www.contra.gr/tables/gr/now/Superleague.html/url]


« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:19 από djtonakos »
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #29 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:12 »
θα επιμεινω για μια ανακοινωση μεσω φορουμ η οποια ια σταλει στην ΠΑΕ αλλα και ολα τα ΜΜΕ



Τι λετε??  mods???


φιλε dj συμφωνω αλλα ειμαι κι εγω εξεταστικη φαση.....παιδες αμεσα κατι αμεσα....γαμω την εξεταστικη μου γαμω

Αποσυνδεδεμένος PASteli

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • "You don't wanna know"
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #30 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:15 »
μπορω να κατσω να φτιαξω μια ανακοινωση αν μου δωσετε διευθυνσεις και τα σχετικα  %-|

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #31 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:16 »
Με γεια!

Ανέλπιστο το παιχνίδι του ΠΑΣ.. Χάσαμε από την πιο φορμαρισμένη ομάδα με ένα σούτ και ΜΟΝΟ..Μαγκιά τους..Ήρθαν πήραν το αποτέλεσμα.. Μεγάλη μαγκιά τους..
Έχασες και οι κόρακες δε σου δώσαν μπέναλντ σου ακύρωσαν και γκόλ... Μαγκιά τους!!
Οι αριανοί ήρθαν ωραίοι πήραν τα εισητηριά τους (τα 800) θέλαν κ άλλα, πήραν  τα φτηνά μεμονομέναα από μπουτικ, ΠΑΕ συνδέσμους κ τα λοιπα και κάτσαν Ε Ι Ρ Η Ν Ι Κ Α μαζί με τους δικούς μας φωνάξαν και γαμώ, το διπλό στις πλάτες κ πίσω σαλόνικα . Μαγκιά τους!!

Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ Η ΜΑΓΚΙΑ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ??

Στα φράγκα?
Στη κερκίδα?
Στην κυριακάτικη εκκλησία?
Στην τρελή φιλία?
Στο χάζεμα των αντιπάλων οπαδών?
Στην περιφρούριση φιλίας ....???
Στην ταυτότητα υποχρεωτικά μαζί μας?

ΟΧΙ
Η μαγκιά μετά στο γιουτουμπ ,το φεισμπουκ οτι τους δείραμε και 8α δείρουμε κ αλλους και οτι οι άλλοι στο πέταλο δεν ηταν αριανοί αλλά γιαννιώτες φίλοι που μας δώσαν φανέλες και φωνάζαμε κοινά συνθήματα!!!
Κάναμε όλοι περίγελο αυτήν την ομάδα που κάποιοι την χτίσαν και περιφανευόμασταν με το κεφάλι ψηλά γιαυτό... Ένα ένα τα γκρεμίζουμε όλα. .  Δεν μας έφαναν 6 χρόνια στον πάτο για να γίνουμε καλύτεροι..

ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ Τ Ω Ρ Α...

Αυτοκριτική γιαυτό που είδαμε σήμερα και ντραπήκαμε στο σπίτι μας το ίδιο...
Όποιος σήμερα δεν ένοιωσε έστω και λίγη τσίπα ντροπής μεσα του δεν είμαστε ίδια ομάδα δεν είναι συνταυρός μου.. Έιναι κάτι άλλο!!

Αυτοκριτική στους γαμοσυνδεσμους ΟΛΟΥΣ, στα γαμοφόρουμς, στην πασολέδικη παρέα μας ,στην γαμοδιοικιση, και στους γαμοδημοσιογραφους....


ΥΓ 1 Ακούς εκεί να φύγω ντροπιασμένος απο το γήπεδο και να μη φταίει η ομάδα.... Ακούς εκεί........

ΥΓ2  Για τα αγωνιστικά ίσως μετά...

ΥΓ3  ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΚΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ??? ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΜΕ??

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #32 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 21:54 »
Η απολυτη οπαδικη ξεφτυλα της ιστοριας μας... >:(ποτε ως τωρα δεν υπηρχαν διακριτικα αντιπαλης ομαδας κ στα 2 πεταλα.Το επιτρεψαμε κ αυτο...μπραβο στους ξεφτυλες που το εμπνευστηκαν.
επισης απολυτη ξεφτυλα να ειμαστε γνωστες της "γραμμης" τεροβιτσα κ να περιμενουμε το μοιραιο...ποτε θα ξυπνησουμε επιτελους?
Εμεις φετος θα παμε σκασμενοι η πιο φορμαρισμενη ομαδα του πρωταθληματος ο αρης κ με ενα σουτ επι της ουσιας(το γυρισμα του ντασιου δεν το λαμβανω υποψη)πηρε το ματς...ειναι να μην σκασεις.
Δικαιο ειναι το δικαιο του ισχυρου λοιπον >:( >:( >:(
Η ομαδα αποδομειται σε ολους τους τομεις  ντρεπομαστε γιατι πανε να μας καταντησουν ετσι...Ντραπηκα στο οακα ντραπηκα με την αεκ ντραπηκα κ σημερα.
Μακρυα απο αυτο το μπουρδελοποδοσφαιρο κ το μπουρδελοπρωταθλημα δεν εχω τιποτα αλλο να δω :stop:



« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:10 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #33 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:02 »
Πίκρα και μόνο πίκρα βγαίνει σήμερα.Τόσο στον αγωνιστικό χώρο με κοράκια κτλ όσο και στις κερκίδες...Είπαμε να είμαστε φιλόξενοι,να έρθουν να δουν το ματς αλλά όχι και έτσι.Άντι το γήπεδο να είναι μπλε και αν γίνεται με παιδάκια να γίνουν ΠΑΣ εμείς το κάναμε Χαριλάου για να τα τσεπώσουν ορισμένοι.

Να δούμε πότε θα δούμε άσπρη μέρα σαν ομάδα...

Αποσυνδεδεμένος obli-07

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #34 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:16 »
Μεγιστη ξεφτυλα αληθεια..... Για ολα φταιει η διοικηση....και για τα επεισοδεια και για την ηττα...θελουν να μας καταντησουν καβαλα(χαιρομαι που ειμαι ΠΑΣ και οχι αοκ κ ασ ειμαι τελευτεος)...και πολλους ακουω που λενε εδω οτι προκαλεσε ο Πας με συνθηματα για μανες αριανων κλπ ..αυτα ειναι μλκιες... Δεν ειναι οι θεοι οι αριανοι ουτε αγιοι για να εισβαλλουν στο γηπεδο οποτε τουσ καυλωσει γι αυτο το λογο και ευτυχως που υπηρξαν καπιοι οπαδοι μας που "πηγαν να τους βαλουν στη θεση τους".Τους σεβαστηκαμε και δεν μας σεβαστηκανε δυστυχως οπωσ κ ολοι αυτο κανουν. Δεν Υπαρχει εκτος εδρα που να μη μας εχουν βρισει μανες κλπ κλπ ακομα κ στο χαριλαου, ποτε δεν εχουμε αντιδρασει ετσι.Εμεις ειμαστε η δυναμη αυτησ της ομαδας και δν πρεπει να τους αφηνουμε να μας ξεφτυλιζουν αλλο  (διοικηση και αντιπαλους οπαδους) . Για τα κορακια δεν λεω τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #35 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:20 »
Σε ενα γηπεδο χωρητικοτητας 7.500 με 5500 εισητηρια διαρκειας για την γηπεδουχο ομαδα,μενουν προς πωληση 2000 εισητηρια.Απο αυτα 800 παιρνει η φιλοξενουμενη ομαδα και 200 θεσεις οριζοντε ως νεκρη ζωνη.Μενουν προς διαθεση 1000 εισητηρια.Πως στο διαολο το μεγαλυτερο μερος αυτων πηγαν στους φιλοξενουμενους?Ποιος μοιρασε τα εισητηρια?Ποιος ευθυνετε?Ποιος θα απολογηθει?Ποιοι ελεχαν που πανε τα εισητηρια?Ποιος διοικει την ομαδα?

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #36 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:29 »
ποσο να πληρωσαν αραγε οι αρειανοι του πανω πεταλου?κ ποσο οι αρειανοι του κατω πεταλου?κ ποσο εκαναν τα εισιτηρια? >:(

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #37 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:37 »
Για 10 αρειανους με νοικιασμενο βανακι που παρκαραν σε παρκιγκ της πολης πριν το ματς, ξερω οτι ηρθαν χωρις εισητηρια, οτι ρωτουσαν πως θα βρουν και οτι ειπαν πως θα ψαξουν.
Βρηκαν ολοι τελικα, με 20 ευρω.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #38 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:39 »
-Κάποτε τους φιλοξενούμενους, τους είχαν στο ρολόι....
-Μεταγενέστερα τους πήγανε στην 7...
-Πρώτη φορά στην ιστορία της ομάδας, (δεν το θυμάμαι αλλη φορά αυτό το πράγμα)
είδαμε φιλοξενούμενους και  αλλόθρησκα πανό, και στο ρολόι, και στην 7 ταυτόχρονα....
-Τα επεισόδια, τα αφιερώνουμε στους ''φωστήρες'', που επέτρεψαν τέτοιο πράγμα, στο βωμό της κονόμας..
Μάλιστα είχανε αρειανά και μεσα στην ''νεκρή ζώνη''...
Ντροπή, αίσχος, όνειδος, και καταισχύνη...
Γράψατε ιστορία κυριοι!
ΛΙΓΗ ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ >:( >:( >:( >:(

-Στα αγωνιστικά...
Άρης: ....ποσοστό ευστοχίας 50% ...2 σούτ 1 γκόλ....Τι άλλο να πούμε???
Αυτά μόνο με εμάς συμβαίνουν. >:(

-Για τον ΠΑΣ θα πώ πως,
σήμερα, για 1η φορά φέτος, δεν φοβήθηκα το μάτς, σε κανένα χρονικό σημείο...
Μια ακίνδυνη ομαδούλα, ωστόσο, πήρε το διπλό ... >:(
Θέλαμε τα πολλά ...χάσαμε και τα λίγα...

-Κοράκια....
Γαμώ την πουτάνα μου μέσα, και γαμώ την εφταγενία τους....
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΘΕΝΟΣ, ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΟΥΝ ΣΤΑ ΙΣΑ...ΤΕΛΟΣ.
Δυστυχώς, οι επιστημονικές ρομποτικές χειρουργικές, κάνουν θραύση στα χέρια ανίκανων κ επιτήδειων...
Το αποτέλεσμα δεν αλλάζει ωστόσο. Ηττηθήκαμε και αυτό θα γράψει η ιστορία...
Ο επόπτης ΜΠΑΛΤΑΣ, δικαιολόγησε απόλυτα, την σημασία του επώνυμού του... >:( >:(

Αυτά τα ...ψυχοβρασμένα μου...
Έχουμε ψωμί ακόμα κουφάλες ......
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:43 από astralon »
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #39 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:46 »
1. ΠΑΣ- Παππάς 0-1
Πέναλτι και γκολ και το 2-1 γίνεται 0-1. Η ομάδα είναι απροστάτευτη.
2. Απαράδεκτη η διοίκηση και η παραδιοίκηση για το θέμα των εισιτηρίων.
Ο ΠΑΣ σήμερα μίκρυνε πάρα πολύ. Από το 1974 που βλέπω την ομάδα δε θυμάμαι να έχει ξανασυμβεί αυτό.
Αλήθεια κάποιοι νιώθετε αδέλφια σας  τα μαστουρωμένα και μεθυσμένα κοπρόσκυλα  που από το πρώτο λεπτό τραγουδούσαν τα ακόλουθα συνθήματα
......Γαμήστε τους τη μάνα να βάλουνε μυαλό....
......Γάμα τα μουνιά.......
σεβόμενοι της αρχές της φιλοξενίας την οποία απλόχερα τους παρείχατε κύριοι της διοίκησης και της παραδιοίκησης ;
Πόσο υπερήφανοι είστε που εκθέσατε σε κίνδυνο μικρά παιδιά βάζοντας χωρίς σχέδιο χωρίς φύλαξη χωρίς προγραμματισμό φιλάθλους του ΠΑΣ και μεθυσμένα κοπρόσκυλα στην ίδια κερκίδα.

Χρήστο ήρθε νομίζω ο καιρός η παραδιοίκηση να την κάνει για να μην την κάνουμε εμείς να φύγει ... Είμουν ακριβώς επάνω στα βλαμένα με τα κίτρινα και φυσικά στα δικά μας που κουνιόταν με τον ρυθμό που δίνανε τα σκουλήκια. Αυτό πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Που έχουν πάει όλοι οι παλιοί πραγματικά? Κανείς δεν υπάρχει να κάνει τον κόσμο ένα.? Και όχι ταύροι, blue μαλάκες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο σύνδεσμο θα βγάλουμε εδω στην μεγαλούπολη στα γιάννενα με τον (μεγάλο κόσμο που στέκεται στο πλευρό της ομάδας) ας γελάσω για με τα νεύρα που έχω δεν ξέρω αν θα κοιμηθώ το βράδυ....
Δεν έχω να πω τίποτε ... Τίποτε πραγματικά.... Δεν έχω νιώσει μεγαλύτερη ξεφτίλα σαν Γιαννιώτης ποτέ άλλοτε .
Δεν τον ξέρω το παλικάρι τον χριστόδουλο και ούτε και θέλω πραγματικά να τον μάθω δεν με απασχολεί, αλλά φίλος καιρός να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ αυτό που κάνει.. Ξέρει αυτός πολύ καλύτερα απ όλους τους λόγους . Δεν θέλουμε οδηγό. Ποτέ δεν χρειαζόταν ο ΠΑΣ οδηγό στους φιλάθλους .... απο παλιά ξέρεις και εσύ.
Γενικός μαλακίες να ασχολούμαστε θα μου πεις ...Δεν λέω ναι αλλα ρε Πρόεδρε σε γράφω με κεφαλαίο... τι ήταν αυτό ...Λες και παίζαμε στο χαριλάου ...μην χέσω και εσύ μάλλον δεν το έχεις το σπορ καθόλου. Μα καθόλου! Και αν το κάνεις για τα λεφτά ... να πας να κάνεις κάτι άλλο και όχι να ασχολείσαι με το ποδόσφαιρο.
Πραγματικά δεν θέλω να μιλάω έτσι αλλά έχω τόσα νεύρα σήμερα.. δεν μπορείς να φανταστείς ...
Αγωνιστικά κάτι είδαμε σήμερα...όχι μεγάλες αλλαγές αλλά κάτι ... τουλάχιστον υπήρχε κάποιος να οδηγεί την ομάδα εκτός γηπέδου και να τον ακούνε .
Υποβιβασμός ? Θα δούμε δεν μιλάω ακόμη αν και πιστεύω θα ξεκαθαρίσει το τοπίο φέτος γρήγορα μην σας ξεγελάει που είμαστε κάτω είναι αρκετοί κοντά και μην ασχολείστε με τα ονομάτα π.χ ξάνθη και τέτοια.... βλακίες.

Καλό βράδυ σε όλους τους ΠΑΣολέδες εκτός τους κατα επάγγελμα ΠΑΣολέδες... ξέρουν αυτοί...
;)

Αποσυνδεδεμένος the_pas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #40 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 22:59 »
τι ψάχνετε ωρέ? εδώ θα είμαστε σε 3 μήνες (υποβισμένοι ή όχι) και θα βλέπουμε τα ίδια... τι ομάδα είσαι? blue vayeros ή απει ρωταν? οι πρώτοι κοιτάνε πώς θα υποβαθμίσουν τους άλλους και οι άλλοι κοιτάνε να σωθούνε μπάς και αλλάξουν κάτι μόνο που το κάνουν με λάθος τρόπο και χάνουν το δίκιο τους....
Στο επόμενο ματς παρατηρήστε λίγο πως κάνουν οι μεν και οι δε... ούτε ένα σύνθημα δε λενε μεταξύ τους , περιμένουν να πει το γέρο η σκεπαστη... αντε γεια... οι μισοί είναι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ no1 και οι άλλοι μισοί είναι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ no2.... σας βαρεθήκαμε και εσας πριν σας μάθουμε...

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #41 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:17 »
μάγκες θα ήμασταν άν είχαμε τον λαό να γεμίσουμε μόνοι μας το γαμωπέταλο μας >:(.εφόσον δεν είμαστε ικανοί να το κάνουμε αυτό δηλαδή να είμαστε 6500-7000 με τον 5ο της σουπερλιγκ τότε δεν με νοιάζει καθόλου που το γέμισαν αριανοί.Και μήν μου πεί κανείς ότι μείναν πασολέδες απ έξω....πολύ περισσότερο "αραιοκατοικημένο" το πέταλο τον ΑΡ απ το υπόλοιπο πέταλο με αριανούς....
μάγκες θα ήμασταν άν τους παίρναμε σε κερκίδα...



καταλαβαίνω τους περισσότερους εδώ μέσα και πόσο άσχημο τους φάνηκε που και τα 2 πέταλα ήταν κίτρινα.Ωστόσο θα σας φαινόταν πιο ωραίο άν ήταν το ένα κίτρινο και το άλλο άδειο;;;;;;;;;;;;;;;;Εμένα δεν με πειράζει ότι πήραν το πάνω πέταλο οι αριανοί.σαν οπαδό με στεναχωρεί αλλά δεν με πειράζει.τουλάχιστον έτσι γέμισε.Απ το να είναι άδειο.αυτό που έγραψα και στην αρχή ΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΝ ΛΑΟ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟΙ.







ΥΓ:ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΟΙΗΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ;(ΤΟ ΛΕΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΙΧΝΟΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΗΝ).ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΕΤΑΛΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ.ΕΤΣΙ ΕΙΔΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΔΟΙΗΚΗΣΗ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΤΑΛΟ;ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΙ.(απ ότι είδα ξαναλέω απ την τιβί.άν προκάλεσαν οποιουδήποτε είδους επεισόδια πάω πάσο και μήν δίνεται καν σημασία στα τελευταία μου γραφόμενα).
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:22 από fastmanakos »

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #42 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:22 »
Super3.gr

Παράθεση
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ SUPER 3: Προκλητική προσπάθεια εξομοίωσης!!!

Η εικόνα του γηπέδου των Ιωαννίνων στον σημερινό (17/1) αγώνα, καθώς και η συμπεριφορά των οπαδών του ΑΡΗ πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τη λήξη του παιχνιδιού της αγαπημένης μας ομάδας με τον ΠΑΣ, είναι η καλύτερη απάντηση σε αυτούς που προσπαθούν να εξομοιώσουν τα εκτεταμένα επεισόδια που έγιναν σε κάποιο άλλο γήπεδο αυτή την αγωνιστική, με ένα μεμονωμένο περιστατικό στο γήπεδο των Ζωσιμάδων.

Γιατί περί μεμονωμένου περιστατικού πρόκειται η είσοδος ενός οπαδού άλλης ομάδας (την οποία αντιμετωπίζει ο ΑΡΗΣ την επόμενη Κυριακή) στον αγωνιστικό χώρο, με τον «μανδύα» οπαδού του ΠΑΣ, προκειμένου να… κλέψει (με τον νου του) πανό των εκδρομέων του ΑΡΗ, καθώς και η μετέπειτα αντίδραση κάποιων οπαδών του ΑΡΗ, προκειμένου να προστατέψουν την περιουσία τους, όπως είναι για κάθε οπαδό το πανό του συνδέσμου του.

Κανένα πρόβλημα δεν υπήρξε ποτέ με τους οπαδούς του ΠΑΣ Γιάννινα και αυτό αποδείχτηκε περίτρανα από την παρουσία οπαδών του ΑΡΗ από νωρίς στην ηπειρώτικη πόλη, παρουσία που δεν δημιούργησε το παραμικρό πρόβλημα, καθώς και η εικόνα στις κερκίδες του γηπέδου των Ζωσιμάδων, όπου ο Λαός του ΑΡΗ ήταν πολύ περισσότερος σε αριθμό από τα εισιτήρια που είχε παραλάβει επίσημα η ΠΑΕ ΑΡΗΣ από την αντίστοιχη του ΠΑΣ, χωρίς επίσης να δημιουργηθεί το παραμικρό συμβάν.

Το κόμπλεξ κάποιων, οι οποίοι «καλύπτονται» οπαδικά με την ταυτότητα ομάδων της περιφέρειας όποτε αυτές αντιμετωπίζουν τον ΑΡΗ, δημιουργώντας προβλήματα και προκαλώντας μεμονωμένες εντάσεις, δεν είναι ικανό να μειώσει στο ελάχιστο, την εκπληκτική παρουσία, εικόνα και συμπαράσταση του Λαού του ΑΡΗ σε οποιοδήποτε γήπεδο και να αγωνίζεται ο αγαπημένος μας Σύλλογος, ούτε βέβαια και να αλλάξουν την άποψη που έχουμε για τους οπαδούς του ΠΑΣ, όπως και εκείνοι για εμάς.

ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ FAMILIA SUPER 3
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #43 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:26 »
Σήμερα κατάλαβα κάτι! Δεν μας θέλουν στην Α! Αργησα αλλά το κατάλαβα! Δεν εξηγείτε σε κάθε μα σε κάθε παιχνίδι να σε γαμάνε χωρίς σάλιο και να γελάνε μαζί σου! Η κατάσταση έχει ξεφύγει! Σύμφωνα με αυτό που είδα από την ομάδα σήμερα έχουμε πολλές ελπίδες παραμονής! Συμφωνα με την διαιτησία καμία!!!! Δεν έίναι τυχαίο το αρθρα στο contra (αν θυμάμαι καλά) πριν την αρχή του Β γύρου που ανέφερε οτι στα πηγαδάκια της ΚΕΔ ο πρόεδρος της τεροβίτσας λέει οτι ο ΠΑΣ θα δεί τι σημαίνει να αδικήσε από την διαίτησία στον Β γύρο! Αυτό το βλέπουμε ξεκάθαρα!
Η απορία μου είναι για πιο λόγο μας ανέβασαν! Μάλλον για να τιμωρήσουν τον φοφη που πέρυσι έγινε άτακτο παιδί! Του χρόνου απ'οτι φαίνεται τα πράγματα θα αποκατασταθούν

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #44 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:28 »
Απο super3.gr

Η αγαπημένη μας ομάδα στάθηκε όρθια στον κάκιστο αγωνιστικό χώρο, καθώς και απέναντι στα εκνευριστικότατα σφυρίγματα του διαιτητή Παππά από τον σύνδεσμο Αθηνών, ο οποίος έδωσε «ρεσιτάλ» ειδικά όσον αφορά τα φάουλ κοντά στην περιοχή του ΑΡΗ, τα οποία και σφύριζε με το παραμικρό, αλλά και μονίμως έστηνε το τείχος σε διπλάσια απόσταση από το κανονικό.

Ε δεν πάμε καλά......μα καθόλου καλά...

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #45 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:33 »
*Για τις καταστροφές στο «Ζωσιμάδες» έγινε καταμέτρηση από τον παρατηρητή και τους υπευθύνους των δύο ομάδων. Καταμετρήθηκαν  180 σπασμένα καθίσματα στη θύρα 7 των φιλοξενούμενων, 5  σπασμένες πόρτες αλουμινίου και 4 φωτιστικά. Άλλα 40 καθίσματα έσπασαν στη θύρα 9 και η καταμέτρηση συνεχίζεται στη θύρα 1 όπου επίσης βρέθηκαν φίλαθλοι του Άρη.

www.super-fm.gr

Όσο για τις δηλώσεις των "κυρίων" του SUPER 3 , δείχνουν γιατί όλη η Ελλάδα τους αποκαλεί σκουλήκια.

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #46 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:37 »
by the way αν ισχύει αυτό απο τον σούπερ 3 ότι τα επεισόδια ξεκίνησαν επειδή "δικος" μας ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΤΑ "" πήγε να πάρει πανό τους είμαστε όχι απλά για τον ούτσο...για 8000 ούτσους μαζί.

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #47 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:42 »
για αυτο εδώ μιλάω 
Παράθεση
Γιατί περί μεμονωμένου περιστατικού πρόκειται η είσοδος ενός οπαδού άλλης ομάδας (την οποία αντιμετωπίζει ο ΑΡΗΣ την επόμενη Κυριακή) στον αγωνιστικό χώρο, με τον «μανδύα» οπαδού του ΠΑΣ, προκειμένου να… κλέψει (με τον νου του) πανό των εκδρομέων του ΑΡΗ, καθώς και η μετέπειτα αντίδραση κάποιων οπαδών του ΑΡΗ, προκειμένου να προστατέψουν την περιουσία τους, όπως είναι για κάθε οπαδό το πανό του συνδέσμου του.

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #48 στις: Κυρ 17 Ιαν 2010 23:53 »
Η ομάδα μικραίνει κάθε μέρα και περισσότερο. Αναρωτιέμαι αν στο όνομα της φιλίας, της συνεργασίας ή της οικονομικής συναλλαγής γράφονται όσα γράφονται και γίναν όσα έγιναν.
Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι σήμερα αγωνίστηκαν δύο ομάδες που διοικούν οι "οπαδοί".
Ο κατήφορος δεν έχει τέλος.
Μεμονωμένα περιστατικά αποτελούν οι "διοικούντες" την ομάδα.


Αποσυνδεδεμένος PASteli

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • "You don't wanna know"
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #49 στις: Δευ 18 Ιαν 2010 00:11 »
Αισιόδοξος για τη συνέχεια και ιδιαίτερα ικανοποιημένος για την απόδοση του β’ ημιχρόνου εμφανίστηκε στη συνέντευξη Τύπου ο Νίκος Αναστόπουλος που υπογράμμισε και τα εξής:

«Αν είναι μια ομάδα που δικαιούνταν τη νίκη, αυτή ήταν ο ΠΑΣ Γιάννινα, βάσει των ευκαιριών και βάσει της απόδοσης που είχε στο β’ ημίχρονο. Αντιμετωπίσαμε μια ομάδα που στα 4 τελευταία παιχνίδια ήταν πολύ δυνατή. Μπορέσαμε και μπλοκάραμε καλά τους παίκτες κλειδιά που είχε ο Άρης, που ειδικά στο α’ ημίχρονο είχε μόνο μια φάση στο 44’ από ένα λάθος γύρισμα δικού μας παίκτη. Κρατήσαμε τους αντίπαλους παίκτες μακριά από την περιοχή μας. Στο β’ ημίχρονο είχαμε καλή απόδοση και δικαιούμασταν τη νίκη, αλλά στο ποδόσφαιρο κερδίζει αυτός που βάζει τα γκολ. Εμένα με χαροποίησε το γεγονός ότι στο β’ ημίχρονο πιέσαμε, κάναμε ευκαιρίες και με τέτοια εμφάνιση σαν αυτή του β’ ημιχρόνου, είναι λαμπρό το μέλλον μας. Είμαστε σε δύσκολη θέση, αλλά έχουμε τις δυνατότητες να πάμε καλά. Ο κόσμος ευχαριστήθηκε από το παιχνίδι και σ’ αυτό συνέβαλε και ο Άρης. Είμαι ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας στο β’ ημίχρονο και με τέτοιες εμφανίσεις το μέλλον επαναλαμβάνω είναι λαμπρό. Υπάρχουν και δύο φάσεις που έχουμε παράπονα από τη διαιτησία, αλλά εγώ δεν ασχολούμαι με τη διαιτησία, δεν σχολιάζω τις φάσεις και προχωράμε. Ο Άρης στο β’ ημίχρονο δεν είχε καμία φάση». Σε ερώτηση για την κατάσταση που συνάντησε στα αποδυτήρια ο κ. Αναστόπουλος τόνισε: «Αυτά είναι δικά μας, οικογενειακά μας και θα τα λύσουμε μέσα στην ομάδα». Όσο για τις μεταγραφές και αν πρέπει να γίνουν ενισχύσεις θα το συζητήσουμε με τον πρόεδρο».

 :flag: