Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)  (Αναγνώστηκε 64160 φορές)

Αποσυνδεδεμένος apax3001

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #150 στις: Τρι 19 Ιαν 2010 23:11 »
πάντως οι εταιρείες κατεβάζουν συνεχώς το διπλό του Παναθηναικού την Κυριακή στο Χαριλάου..σχεδόν σίγουρο το ' χουν..να ξέρουν κάτι;..παίρνεις το ματς στα Γιάννενα δίνεις το Χαριλάου; για να δούμε

Αποσυνδεδεμένος mia_zoi_PAS

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 59
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #151 στις: Τρι 19 Ιαν 2010 23:13 »
πάντως οι εταιρείες κατεβάζουν συνεχώς το διπλό του Παναθηναικού την Κυριακή στο Χαριλάου..σχεδόν σίγουρο το ' χουν..να ξέρουν κάτι;..παίρνεις το ματς στα Γιάννενα δίνεις το Χαριλάου; για να δούμε
Δυστηχως φιλε μου αυτη ειναι η αληθεια μαλλον...
ΡΕ ΘΕΕ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΧΕΙ ΦΑΕΙ Ο ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #152 στις: Τρι 19 Ιαν 2010 23:38 »
Καλοριζικος ο καινουριος καφενες αν και θελει λιγο καιρο μεχρι να τον συνηθισουμε , για το παιχνιδι τι να πω , μεγαλη η αγανακτηση , εχουν ειπωθει ολα απο τους προλαλησαντες . Οχι οτι μας εξεπληξε , τα ξερουμε απο παλια. Η διοικηση εξεδωσε τελικα την ανακοινωση που φωναζαμε τοσο καιρο , το εκανε τωρα που δεν την επερνε αλλο να κανει την παπια , αλλα ισως ειναι αργα . Κι οχι πως θα συγκινηθουν οι αρμοδιοι και θα αποκαταστησουν την αδικια , αυτα ειναι για αιθεροβαμονες , εδω παιζοντε συμφεροντα , πολλα φραγκα , ποια Γιαννενα σου λεει και ποιος ΠΑΣ , καλυτερα ο Θρασυβουλας με τους 50 νοματαιους στην κερκιδα να πεταγομαστε ως τη Φυλη να περνουμε το τριποντο . Το θεμα ειναι τι μπορουμε να κανουμε εμεις σαν οπαδοι , δεν ξαναγινε και δεν πρεπει να ξαναγινει αυτο με τον Αρη να παρει και δευτερο πεταλο ,τροποι νομιζω υπαρχουν . Εδω δεν ειναι Καβαλα και Σερρες να κανουν καταληψη οι Θεσσαλονικεις αν ειναι ετσι καλυτερα να τη διαλυσουμε την ομαδα και να εχουμε να θυμομαστε τα καλα του καποτε .

Αποσυνδεδεμένος athens

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 45
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #153 στις: Τρι 19 Ιαν 2010 23:55 »
λοιπον με τοσες αηδιες που ακουω ονομαστε τον super fm...blue vayeros fm..αφηστε τον να μιλαει για ωρες...και ναι ναι ναι...παπα οτι πεις εσυ...ωρε θα σας σας παρει και θα σας σηκωσει α στα διαλα πια..

υγ1..συγγνωμη εκ των υστερων

υγ2..απολογια on air στον super fm..θα δακρυσω..

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #154 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 00:14 »
Αυτή την στιγμή μέλη των ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ έχουν μπει στο studio του super fm και κάνουν παρέμβαση για τα γεγονότα του ματς με τον Αρη

 ακούτε εδώ
http://www.super-fm.gr/
Να πει καποιος τι ειπωθηκε απ τους Α.Ρ. στο σπορφμ,κ για μας που δεν ακουσαμε?....
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #155 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 00:37 »
Τι είπαν οι ΑΡ δεν άκουσα. Άσε που νευρίασα μαζί τους που μου έκλεψαν την ατάκα! :P

Το κορυφαίο ήταν η ατάκα του Σκούμπου, "όπως είπε κι ένας πολιτικός σφουγγάρι-σφουγγάρι"!
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΤΕΡΑΣ3

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #156 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 00:49 »
Είμαστε μια ωραία οικογένεια....................αϊ στο διάολο όλοι σας..............................ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΤΩΡΑ........ΟΛΕ..............ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΣΑΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ........ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΑ............. :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος athens

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 45
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #157 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 00:54 »
οχι ρε ζηηηηηηηηηηση μη τα λες απαπαπα...παλι μια μη πελατειακη παρεμβαση ραδιοφωνικη..οχι λαθος εχεις...οχι οχι

υγ...την κυριακη θα μαστε

Αποσυνδεδεμένος zissis

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #158 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 01:06 »
Παντού θα είμαστε με μη πελατειακές πάντα σχέσεις!
Είμαι ένα πλάτωμα μια βάση για πυραύλους είμαι ένας πύραυλος που έκαψε τη βάση...

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #159 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 01:17 »
Ου κι εσύ καψερέ τι έχεις ν'ακούσεις τώρα.. VIP της εκπομπής θα βγεις!
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #160 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 04:04 »
Συγνώμη για το δεύτερο σερί ποστ, αλλά δεν βρίσκω κάπου τροποποίηση ή διαγραφή. Κάθησα και άκουσα τον super-fm από τις 12 περίπου. Βγήκαν αρκετοί να μιλήσουν. Οι περισσότεροι ήταν υποκριτές.. Προσπάθησαν να καλύψουν την όλη ανυπαρξία τους, μέσα από τον κιτρινισμό συγκεκριμένων ατόμων! Μόνο και μόνο αυτό δείχνει ποιοι είναι το καρκίνωμα αυτής της ομάδας.. Δεν πα να μας πάρει ο Αμπραμοβιτς, συγκεκριμένες κλίκες θα διοικούν όπως μόνο αυτοί ξέρουν! Αηδία προκαλούν..
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #161 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 14:13 »
Λυπάμαι πολύ που κάνω το πρώτο μου ποστ στην -ανανεωμένη- πιο αισιόδοξη κυανόλευκη γωνιά, υπό αυτές τις συνθήκες.

Όμως, όποιος άκουσε τη χθεσινή εκπομπή του Σούπερ-ΦΜ πρέπει να έχει περιέλθει σε αρκετή περισυλλογή με τα τεκταινόμενα γύρω απ' την ομάδα.
Μέχρι στιγμής, πίστευα ότι ο ξεπεσμός της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 προκαλούνταν απ' την ίδια την ΠΑΕ 1966. Χτες, λοιπόν, βάλθηκαν όλοι να μας αποδείξουν ότι όσο επικίνδυνος είναι ο Αρτινός Κροίσσος για τον ΠΑΣ, άλλο τόσο είναι κι αυτή η παπαριά που λέγεται "Σύνδεσμοι φιλάθλων ΠΑΣ Γιάννινα".

Πραγματικά, τέτοιος οπαδικός ξεπεσμός δε νομίζω ότι υπάρχει πουθενά. Ακόμα και στα πιο μπουρδέλα ομάδες.
Η σιχαμάρα που ένιωσα ακούγοντας διαδοχικά όλους τους εκπροσώπους των συνδέσμων να συζητάνε, όχι για το καλό της ομάδας, όπως πρέπει να κάνουν οι σύνδεσμοι, αλλά για ...το ποιος την έχει μεγαλύτερη ...την οπαδική συνείδηση κλπ κλπ.
Καταμερισμός ευθυνών από όλους. Ανάληψη ευθυνών από κανέναν. Οι Νεφελίμ φταίνε για όλα.

Οι σύνδεσμοι για όλες τις ομάδες, έχουν δημιουργηθεί για ένα σκοπό: Να υπηρετούν και να προστατεύουν τα συμφέροντα της ομάδας τους και να εξυπηρετούν-διευκολύνουν τα μέλη τους, σε θέματα σχετικά με την ομάδα.
Ε, λοιπόν, χτες ούτε ένας δε μίλησε για κάτι απ' τα παραπάνω. Παρά μόνο για θέματα, που στην τελική, δεν ενδιαφέρουν το μέσο οπαδό.
Για την ομάδα τίποτα! Τίποτα!

Πρώτα υποστηρίζουμε το σύνδεσμο και μετά την ομάδα!

Ο μέσος φίλαθλος όχι απλά έχει κουραστεί απ' αυτό, αλλά τους έχει σιχαθεί πλέον... Και σιγά σιγά θα τους ξεβράσει στο περιθώριο...Με τον τρόπο του.

Δε ξέρω πια τι άλλο να πω. Έχω αρχίσει να τα αντιμετωπίζω όλα πιο επιφανειακά, για να μη χαλάω τη διάθεσή μου για παπαριές.

Κλείνοντας, ένα παραδειγματάκι για την ασχετοσύνη μας:
Αυτός που μπήκε στο ταρτάν στο ματς με τον Άρη για να πάρει το πανό των Αριανών, μάλλον αγνοεί αν η μπάλα έχει μέσα αέρα ή σκατά. Διέκοψε το παιχνίδι την ώρα που ο Αναστό είχε βάλει τον Άρη στην περιοχή του. Είμαι κατά 95% σίγουρος ότι μέχρι το 65' θα τους είχαμε βάλει όχι 1, αλλά 2 γκολ. Αλλά είμαστε τόσο ντενεκέδες, τόσο άμπαλοι, τόσο άσχετοι και τόσο επικίνδυνοι, που αν πέσει η ομάδα, θα έχουμε βάλει κι εμείς το λιθαράκι μας...

Αυτά.

Υ.Γ.1 Αλήθεια, οι μισοί απ 'αυτούς που έκαναν παρέμβαση χτες στην εκπομπή, ξέρουν ότι σήμερα παίζουμε Κύπελλο; Ξέρουν τη μισή 11άδα; Ξέρουν πόσους βαθμούς έχουμε και ποια ματς ακολουθούν; Εντελώς ρητορική απορία.

Υ.Γ.2 Είμαι εντελώς αντίθετος με την ποδοσφαιρική φιλοσοφία και αντιμετώπιση του Αναστό για το σύγχρονο ποδόσφαιρο, αλλά πλέον έχω εναποθέσει όλες μου τις ελπίδες σ' αυτόν, γιατί μόνο αυτός φαίνεται να το πιστεύει και να το θέλει πραγματικά να παραμείνουμε. Καλή επιτυχία, Νικόλα. Βαθμό-βαθμούς. Κι εγώ μόνο το νοσοκομείο ξέρω "Σωτηρία". Γάμησέ τα όλα και όλους.

Υ.Γ.3 Πάμε να διαβάσουμε, να περάσουμε κανά μάθημα, γιατί αυτοί ...τα 'χουν σιασμένα.

Υ.Γ.4 Αχιλλέα, μη τους κάνεις τη χάρη. Άλλαξε υπογραφή πλιζ και γράφτους στα παπάρια σου.

Υ.Γ.5 Μεγειά το νέο φόρουμ! Που να συμπληρωθεί και το υπόλοιπο 78%!
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #162 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 14:45 »
Για όσους δεν άκουσαν τη χθεσινοβραδυνοπρωινή εκπομπή του super-fm, την ανεβάζουμε εδώ. η διάρκειά της είναι αρκετά μεγάλη.
Δεν έγινε κάποια επεξεργασία, κάποια σημεία που λείπουν (τραγούδια διαφημίσεις), είναι από "pause -record", που όλο και κάποιο μήνυμα θα πετσοκόψαν

ΚΛΙΚ
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος timpanistis toreros

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 342
  • έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #163 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 15:54 »


το πανι που θα επρεπε να φαινεται στις φωτο γραφει: support your local team.
επειδη τωρα πειραματιζομαστε σε νεα πεδια δρασης, συγχωρεστε μας αν δεν ειναι τελειες οι προσπαθειες μας. θα μαθουμε ομως...
έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε!

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #164 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 16:10 »
PASaris   +1000% μαζί σου.Καλύτερα δε θα μπορούσα να τα πω.

2ον να διαβάσουμε να περάσουμε κάνα μάθημα ,αλλά πώς;Στα Γιάννενα γίνεται χαμός,η ομάδα άρχισε να παίζει μπάλα αλλά από γκολ 0,διοίκηση,σύνδεσμοι κ κέντρα αποφάσεων μας πάνε σούμπιτους στην Β' κ άντε μετά να κάτσεις να διαβάσεις Ήπιες κ Ακουστική μηχανών.Θα μας κάνει κάνα χουνέρι κ ο Ατρόμητας σήμερα κ θα την κάψουμε την εξεταστική τελείως.

 :mono: :mono: :mono: :pas: :pas: :joker: :joker: :pashat: :pashat:

Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος el_antifasist

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #165 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 16:25 »
αλλυλεγγυη σε οσους δινουν μαθηματα  :P και εγω τωρα απο τι μια εχω το βιβλιο της φιτοθεραπειας κι απο την αλλη το φορουμ για να κοιταω που και που και στις 4 (ιταλικη) μου φενεται θα κοιταω μονο φορουμ


πσ μην μας ξεχνατε εμας τους ξενιτεμενους καντε live ειδικα οταν δεν τα δεχνει καν η τηλεοραση τα ματς
πρωην pasta_italiana
PAS ANTINAZI FANS URBINO
    "TORRI INCAZZATI"

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #166 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 17:13 »
Παράθεση
Πρώτα υποστηρίζουμε το σύνδεσμο και μετά την ομάδα!

Δυστυχώς είναι ακόμα χειρότερα. Πρώτα υποστηρίζουμε τον αντίπαλο σύνδεσμο και μετά όλα τα άλλα. Με τις παρεμβάσεις τους αυτές τις μέρες εξίσωσαν θύτη και θύμα και μιας περιμένει όλους η ίδια ποινή.
1. Τα γεγονότα ξεκίνησαν πολύ πριν τις μαλακίες με το πανό το οποίο που ήταν αλήθεια αναρτημένο;
2. Όταν οι οπαδοί του Άρη καβατζάρουν τα κάγκελα και πηδάνε στην 9  υπάρχει  δείγμα δικού μας εκεί κοντά;
3. Όταν μπουκάρουν στο γήπεδο πάνε  για να επιτεθούν, κατευθυνόμενοι στην 9;
4. Αλήθεια όλα αυτά τα καλόπαιδα που έκοβαν περατζάδα πέριξ του αγωνιστικού χώρου στη συνέχεια τι ρόλο έπαιζαν;
Λύστε μου αυτές τις απορίες σας παρακαλώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος anipsios 8eiou Iggy

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #167 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 22:10 »
Καλά οι Γκόντας-Καχριμάνης θέλουν να μας πείσουν ότι θα πετύχουν κάτι με τις επιστολές και τις συναντήσεις με την ΕΠΟ  και ότι δεν το κάνουν αποκλειστικά για ψηφοθηρικούς λόγους;(με το που ξεκίνησε ο ένας, μην χάσει και ο άλλος...)

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #168 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 22:16 »
CPAS1 φοβαμαι δε θα σου λεισουμε καμια απορια...οι αρειανοι καλως- ή κακως προκαλεσθηκαν απο εναν μη ΠΑΣ Γιαννινα οπως ακουγεται...ε δε θελουν και πολυ τωρα επειδη εσυ εισαι αντι-Αριανος φουλ δε θα μηδενισουμε ουτε τις καλες σχεσεις που εχουμε με τα παιδια ουτε θα δωσουμε περισσοτερο βαση σε αυτο το σκηνικο....το θεμα το φλεγον ειναι που βρηκαν τα παραπανω εισητηρια....δε προκειται να ασχοληθουμε με καποιο αλλο θεμα σε αυτον τον αγωνα...αντε και με το κορακι

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #169 στις: Τετ 20 Ιαν 2010 22:28 »
Προσωπικα ΔΕ βλεπω κανενα κακο στα αντισκλικιαρικα συναισθηματα του CPAS1 :pashat: :pashat:
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #170 στις: Πεμ 21 Ιαν 2010 09:32 »
Φίλε fadoma
Επέτρεψέ μου να έχω τη δική μου άποψη για τα γεγονότα, σύμφωνα με αυτά που είδα και με το φωτογραφικό υλικό που έχω στην κατοχή μου.
 
Τώρα για το αντιαρειανός που γράφεις οφείλω να σου απαντήσω ότι στη ζωή μου δεν είμαι σε τίποτα αντί αλλά φροντίζω να δημιουργώ θετικές στάσεις ζωής και θετικές συμπεριφορές. Γεμίσαμε από αντι..... χωρίς κανείς να προσδιορίζει αυτός τι είναι και τι πιστεύει. Έχουμε αντιολυμπιακούς, αντικομμουνιστές, αντικομφορμιστές αντι..... αλλά δεν έχουμε θέτικες στάσεις και απόψεις.
Είμαι ΠΑΣ όχι αντι -αρειανός, στην προκειμένη περίπτωση άλλοι λειτουργούν σαν Αρειανοί και αντι-ΠΑΣ (και δεν εννοώ εσένα).

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #171 στις: Πεμ 21 Ιαν 2010 11:00 »
ακουσα πεταχτα στο ραδιοφωνο....

χθες καπου εγινε μια κοπη πιτας και μιλησε καποιος εκ μερους της αστυνομικης διευθυνσης Ιωαννινων και ειπε μεταξυ αλλων.....

ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΘΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΕ,ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΠΕΤΑΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΡΑΝΕ ΠΡΟ ΤΕΤΕΛΕΣΜΕΝΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ.

τα γραφω πολυ απλα οπως τα ακουσα....θα ψαξω και θα κανω καλυτερη ενημερωση!!!!!


υγ.οσο εσεις θα τα ριχνετε σε αστυνομια και διαιτησια τοσο θα εκτειθεστε μονοι σας!!!!!!!!γινετε αντρες και αναλαβετε ευθυνες μια φορα!!!!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #172 στις: Πεμ 21 Ιαν 2010 13:21 »
Είχα μάθει γι αυτήν την καταραμένη εκπομπή στο σούπερ φμ αλλά δεν την είχα ακούσει.Να ναι καλά ο φίλος που την ανέβασε.

Χαμός σκέτος.Μακάρι κάποια στιγμη να τελειώσει αυτό το παραμύθι.

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #173 στις: Πεμ 21 Ιαν 2010 13:31 »
CPAS1 δε θα συνεχισω γιατι μπορει να εχεις δικιο...εγω δεν μπορεσα να παω γηπεδο λογο εξεταστικης και απλα οτι εχω μαθει ειναι απο ατομα που ηταν μεσα...
αναφερθξκα γενικα για τους Αρειανους μιας και στο Βικελιδης ελαχιστοι ηταν αυτοι που μας βριζανε και προκαλουσαν(Ιερολοχυτες)....

εχεις δικιο σε αυτο με το αντι δεν αναφερθηκα σωστα.....


Ας ειμαστε ολοι αντι σε οτι καταστρεφει τον ΠΑΣ και ας προσπαθησουμε να δημιουργησουμε τον ΠΑΣ που αγαπησαμε!!!!

φιλικα!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης 0-1 (σχόλια, φωτό κλπ)
« Απάντηση #174 στις: Πεμ 21 Ιαν 2010 14:28 »
Οι μέρες περνούν κ το μυαλό καθαρίζει. Στο μέλλον θα είμαστε πιο προετοιμασμένοι. Στην εκπομπή καλά κάνανε κ βγάλαν τα σώψυχά τους όλοι οι σύνδεσμοι. Οι εντάσεις καλυτερεύουν τα πράγματα.
Αλήθεια έχετε σκεφτεί ότι κάνουμε συνέχεια κριτική σε παίχτες, προπονητή, πρόεδρο, παράγοντες, οπαδούς, απλούς φιλάθλους, οπαδούς, συνδεσμήτες και κάποιοι μένουν στο απυρόβλητο??? χμμμμμ... μα φυσικά οι ντόπιοι δημοσιογράφοι. Και εξηγούμαι:
Αφού κάναμε αμάν επιτέλους να υπάρξουν ραδιοφωνικές εκπομπές (ενημερωτικές και κοινού) για τον ΠΑΣ ήρθε η απόλυτη ξενέρα.
Αλήθεια τι εικόνα είναι αυτή που παρουσιάσαν οι τοπικοί διακογιάννηδες στην προχθεσινή εκπομπή?
Τι βιώματα έχουν αυτοί από τον ΠΑΣ? (Μάλλον τον ανακάλυψαν πρόσφατα)
Είναι κρίμα για την ομάδα μας να καταλαμβάνουν τέτοια πόστα είτε οπαδοί άλλων ομάδων, είτε μη γνώστες της ιστορίας της ομάδας, είτε άτομα που μόλις ξεκινήσανε το γήπεδο, που ακόμα και τους κανονισμούς του αθλήματος δεν ξέρουν (καλά για τα οπαδικά άστο καλύτερα)..

Υ.Γ.1 προς el antifasist:
έστω και καθυστερημένα δε σου απαντάω. Ειλικρινά δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί σου και σου εύχομαι καλό διάβασμα. Δεν είναι σωστή όμως η διένεξη μας για την εικόνα ενός φόρουμ της ομάδας μας. Εσύ άλλωστε προτίμησες να συμμετέχεις για την ομάδα από την ταράτσα και όχι από το γήπεδο και προφανώς στην καρδιά σου (όπως και κάτω από το όνομά σου στο φόρουμ) η σημαία του ΠΑΣ κυματίζει χαμηλότερα από άλλες σημαίες..

Υ.Γ.2 Δεν έχω κανένα πρόβλημα να παραδεχτώ πως είμαι υπέρ του λεγόμενου "ΠΑΣόμετρου". Θεωρώ πως μας κάνει καλύτερους...
τα ξαναλέμε