Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
3 (7.1%)
2-0
6 (14.3%)
1-0
14 (33.3%)
3-1
4 (9.5%)
2-1
1 (2.4%)
0-0
1 (2.4%)
1-1
7 (16.7%)
1-2
0 (0%)
0-1
1 (2.4%)
άλλο ?
5 (11.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 42

Η ψηφοφορία έληξε: Δευ 21 Οκτ 2013 09:12

Αποστολέας Θέμα: 8 αγ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανιωνιος [νιονιος]  (Αναγνώστηκε 22631 φορές)

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: 8 αγ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανιωνιος [νιονιος]
« Απάντηση #100 στις: Τετ 23 Οκτ 2013 15:35 »
ειμαι απο αυτους που ελεγα πως παροτι τα δειγματα δεν ειναι καλα-κακη αναπτυξη,κυκλοφορια επιθεσεις απο αξονα,κομπινες στα στημενα,αυτοματισμοι-θα επρεπε να δουμε τι θα κανει ο ομαδα μεχρι τη 9-10η αγωνιστικη και δεν πρεπει να μιλαμε για αλλαγη προπονητη στην αρχη της περιοδου κανοντας αυτα που κοροιδευουμε στους αλλους.

Τωρα πλεον ειμαι πεπεισμενος πως δεν πρεπει να περιμενουμε αλλο τον παντελιδη γιατι απλα ο ανθρωπος εχει ταβανι,μικρο ισα ισα για την παρακατω κατηγορια!

Δεν γινεται να μην βλεπεσαι,να πονενε κυριολεκτικα τα ματια μας και ο ανθρωπος να μην αλλαζει τιποτα σαυτο το τιποτα που βλεπουμε.Για παραδειγμα,δεν εχεις ντεβι,τσαβες και μου βαζεις το πιο αντιπαραγωγικο χαφ που διαθετεις,τον κειτα.Βαλε αγορι μου τον τζημοπουλο στα χαφ να αλλαξει μπαλα και να αναπτυχθεις αξιοπρεπως.Εχεις μιχαηλ που δεν παει,δεν βοηθαει καθολου επιθετικα.Βαλε εκει τον κοροβεση,το στρουνα καποιον.Θες κολονα να σπαει τη μπαλα στην επιθεση για να παιξει συνεργασια τον ιλιτς και να τον απελευθερωσεις λιγο.Εγω θα το βαλω το γκολ;και αλλα που μπορεις να κανεις και εσυ αλλαζεις δεξι μπακ με δεξι μπακ και αριστερο χαφ με αριστερο χαφ.Αυτο το κανει και ο γιανχεσας που προπονει το σκλουπο >:(

Γι αυτα και για αυτα ο παντελιδης μας τελειωνει.Το ζητημα ειναι τι παιρνεις τωρα;
Εγω ξερω 3 προπονητες,ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ,οχι ανθρωπους που κανουν τους προπονητες.
Αναστασιαδης,Τσιωλης,Χριστοπουλος.

Η επιλογη ειναι σημαντικη κυριε Χριστοβασιλη!!!Η συνεχιζεις καποιες σωστες ενεργειες -οπως οι ανανεωσεις συμβολαιων που εκανες-και προχωρας το πλανο καταξιωσης της ομαδας ή κομπιουτερακια και ξανα στο δρομο φθορας,αφθαρσιας!ΣΥ επιλεγεις :mono:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: 8 αγ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Πανιωνιος [νιονιος]
« Απάντηση #101 στις: Τετ 23 Οκτ 2013 17:12 »
Ομάδα που χάνει εντός από το Ν. Νιώνιο με 0-1 τελικό από το 37΄ (ούτε 1-1!)... και μετά σου λένε για "καλά αποδυτήρια" και "με κρατάνε οι παίκτες μου" και"δεν θέλω να συζητήσω τι είπαμε στα αποδυτήρια", και και και ... δε γίνονται αυτά στο Ντουνιά!
Οι δηλώσεις του κόουτς καθιστούν συνένοχο το ρόστερ.

Ποιο είναι αυτό το (προφανές) "μυστικό" που φυλάνε καλά ... προπονητής και παίκτες???


Υ.Γ.: Οι παίκτες είναι αγύμναστοι και ψυχολογικά ...  έτσι δείχνουν.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 23 Οκτ 2013 17:28 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς