Αποστολέας Θέμα: Αδειοδότηση 2014  (Αναγνώστηκε 123120 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #300 στις: Σαβ 03 Μάι 2014 20:26 »
Ένα ποσοστό από την πώληση,την κάθε πώληση,πάει στα προηγούμενα σωματεία που πέρασε ο παίχτης μέχρι κάποια ηλικία.Εδώ είναι ο ερασιτέχνης ΠΑΣ και νομίζω ο Πωγωνάτος.Πήγε για 6 μήνες ή 1 χρόνο δανεικός.
Είναι κάτι σαν ανταμοιβή που έβγαλες παίχτη.Για να συνεχίζεις να βγάζεις.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #301 στις: Σαβ 03 Μάι 2014 20:40 »


   Έχω και εγώ μια απορία: τι είναι τα τροφεία του Χρηστοβασίλη;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #302 στις: Σαβ 03 Μάι 2014 20:46 »
ΕΕΕ μην μιλατε ετσι για τον προεδρα..
Ο ανθρωπος ειχε απο μικρος το ονειρο να παρει την ομαδα και να την φτασει ψηλα. Ετσι δεν ελεγε?

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #303 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 03:04 »
Παράθεση
Χρηστοβασιλικοί που είστε ρε ψυχάρες; Που χαθήκατε; Μια μέρα χτενίζεστε. Που είστε ωρέ παλικάρια; Στα δύσκολο τηρείτε και εσείς σιγήν ιχθύος, όπως και ο Πρόεδρός σας; Βγείτε ωρέ έξω! Εκτός και αν είστε υπάλληλοι ή πρώην υπάλληλοι. Κάποιοι από εσας γράφατε άρθρα επί αρθρών και αναλύσεις σε κάθε αγώνα. Καμιά ανάλυση τώρα έχει;


ρε μεγαλε αραξε λιγο,
να πουμε οτι εμεις  ειμαστε Χριστοβασιλικοι [που φτασαμε??,τα του ΑΡΗ ζηλεψαμε??]
εσυ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ???
αΣ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑς
αλλα ετσι στον βροντο να φυγει.........  ΔΕΝ ΛΕΕΙ......
ΕΔΩ ο Ηρακλης ο Αρης και τοσες ομαδες ψαχνονται,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
ασε που ο Χριστοβασιλης εδωσε και ενα σκασμο λεφτα να παρει τον ΠΑΣ,τι νομιζεις οτι εχουμε διοικηση Πρωτοδικιου να τους αλλαζουμε καθε μηνα??????
ΝΑΙ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΔΙΟΤΙ ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 5 ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 6 ΣΤΗΝ Α
ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΤΗ ΚΑΘΙΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ....
ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ??????
ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ
ΑΛΛΑ πραγματικα ειτε ωραιοι μονο για ταστραβα λετε για τα καλα ο χριστοπουλος και οι αλλοι,αποδειξτε ωρε οτι ειστε ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
διοτι εγω ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΓΛΙΝΑΒΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΕΜΠΑ και στα στραβα τουσ που ηταν και μεγαλυτερα.......
τι γεννια ειστε εσεις ωρε???
δεν σας πιανω ουτε με τριπλη.....
εκτος αν ειστε αλλη ομαδα και γραφετε για την πλακα σας εδω μεσα, η αντιπολιτευση,αλλαμε ποιον δεν λετε???? και περιμενετε στην γωνια για να φατε ψωμακι,
ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ.....
ΧΩΡΙΣΤΙΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΕ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ...... ΠΙΟΥΣ?????
ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΟΛΟΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΤΕΛΟΣ


































« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 04 Μάι 2014 10:25 από ΛΑΜΙΑ FANS »
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #304 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 03:25 »
Έλα έλα να βγαίνουν ένας ένας οι γυμνοσάλιαγκοι έλα έλα μόλις σταμάτησε η βροχή.
Αν είσαι υπάλληλος ή αν χαρτζιλικώνεσαι μην απαντήσεις. Αν είσαι ακόμα στους μαλάκες ένα έχω να σε ρωτήσω:
Για τον πρόεδρό σου ρε φίλε θα μας πεις κάτι; Γιατί δεν πήραμε άδεια έχεις να πεις κάτι;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #305 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 03:28 »
Παράθεση
ρε μεγαλε αραξε λιγο,
να πουμε οτι εμεις  ειμαστε Χριστοβασιλικοι [που φτασαμε??,τα του ΑΡΗ ζηλεψαμε??]
εσυ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ???
αΣ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑς
αλλα ετσι στον βροντο να φυγει.........  ΔΕΝ ΛΕΕΙ......
ΕΔΩ ο Ηρακλης ο Αρης και τοσες ομαδες ψαχνονται,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
ασε που ο Χριστοβασιλης εδωσε και ενα σκασμο λεφτα να παρει τον ΠΑΣ,τι νομιζεις οτι εχουμε διοικηση Πρωτοδικιου να τους αλλαζουμε καθε μηνα??????
ΝΑΙ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΔΙΟΤΙ ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 5 ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 6 ΣΤΗΝ Α
ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΤΗ ΚΑΘΙΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ....
ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ??????
ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ
ΑΛΛΑ πραγματικα ειτε ωραιοι μονο για ταστραβα λετε για τα καλα ο χριστοπουλος και οι αλλοι,αποδειξτε ωρε οτι ειστε ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
διοτι εγω ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΓΛΙΝΑΒΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΕΜΠΑ και στα στραβα τουσ που ηταν και μεγαλυτερα.......
τι γεννια ειστε εσεις ωρε???
δεν σας πιανω ουτε με τριπλη.....
εκτος αν ειστε αλλη ομαδα και γραφετε για την πλακα σας εδω μεσα, η αντιπολιτευση,αλλαμε ποιον δεν λετε???? και περιμενετε στην γωνια για να φατε ψωμακι,
ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ.....
ΧΩΡΙΣΤΙΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΕ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ...... ΠΙΟΥΣ?????
ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΟΛΟΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΤΕΛΟΣ

μας βγηκαν τα ματια
λες εδωσε ενα σκασμο. με ποσα χρεη πηρε την ομαδα και με ποσα την εχει τωρα?
λες κουτσα στραβα μας εχει στην Α εθνικη... και ο πανοπουλος εχει την ξανθη 24 χρονια στην Α εθνικη.. ειναι πετυχημενος?
Παράθεση
ΑΛΛΑ πραγματικα ειτε ωραιοι μονο για ταστραβα λετε για τα καλα ο χριστοπουλος και οι αλλοι,αποδειξτε ωρε οτι ειστε ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
η πιο ασυναρτητη προταση που διαβασα στη ζωη μου
Παράθεση
εκτος αν ειστε αλλη ομαδα και γραφετε για την πλακα σας εδω μεσα, η αντιπολιτευση,αλλαμε ποιον δεν λετε???? και περιμενετε στην γωνια για να φατε ψωμακι,
ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ.....
ειπαμε βαζελοι ειμαστε.... και περιμενουμε στη γωνια να φαμε ψωμακι... αληθεια τωρα ποιοι τρωνε ψωμακι?
Παράθεση
ΟΛΟΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
μη μας τα αλλαζεις τωρα
ειπαμε βαζελοι ειμαστε

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #306 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 11:21 »
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 04 Μάι 2014 12:03 από drakos »

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #307 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 11:38 »
Καθοσαστε και πιανετε κουβεντα με ανθρωπακια που μια ζωη κανουνε οτι τους πουνε τα αφεντικα
Ρε δεν πανε να γαμηθουνε ολοι τους στην τελικη τα μουνοπανα
Ας ασχολουνται αυτοι οι 10 που εχουνε απομεινει στην ομαδα νομιζοντας οτι κανουνε βηματα μπροστα
Και ας το παιζουνε περισσοτερο ΠΑΣ απο οποιονδηποτε στα παπαρια μου
Θα γυρισει ο τροχος και θα μαζευονται 10.000 στο γηπεδο
Μεχρι τοτε χαρειτε και πλουτιστε οσο προλαβαινετε ΚΛΕΦΤΕΣ ΨΥΧΩΝ


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #308 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 13:13 »
Ρε 'συ SAS έτσι όπως είναι αυτός πρόεδρας είμαι και εγώ αμα λάχη χωρίς μεταγραφές και άδεια χωρίς κόσμο στο γήπεδο και μόνο αν παίζει με βάζελο η γαύρο και αυτά να τα δίνει  τα ματσάκια κι ότι βγει... ε καλά τώρα εύκολο νομίζω πως είναι. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Μ'@@@@@ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ @@@@@@ ΠΡΟΕΔΡΟΣ. Αυτό λέμε και δεν λέμε να φύγει αλλά αν δεν μπορεί να φύγει η να πεί ότι πουλάω αγαπούλες και οσοι πιστοί προσέλθετε και τότε να δούμε αν υπάρχει κάποιος. Αλλά δεν είναι καθαρός γιαυτό και δεν την κάνει γιατί είναι πολλά τα χρέοι Αρη . Αλλά και που να παει εδώ είπαμε έχει ΨΩΜΑΚΙ (εδώ κολλάει φίλος) λίγο αλλά καλό γιατί από τα άλλα που έκανε τζίφος.. Αιντε τώρα μικροί μεγάλοι στα καφενεία... ή και εδώ είναι καφενείο; Μη σχουρνάς κιόλης.....   

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #309 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 13:45 »
ΜΕΙΝΕ !

www.youtube.com/watch?v=gyRF0dxwfB8

 Βγάζεις μεροκάματο έ; Λογικό με τέτοια ανεργία που έχει. Αντε ρε και σε καλή μεριά. Και μείνε και εσύ μαζί του όταν θα φύγει:
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #310 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 13:53 »
Πρέπει νὰ εἶσαι ὀλίγον...


Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #311 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 13:57 »

  Σταμάτα σε παρακαλώ! Με έχεις πεθάνει στα επιχειρήματα γιατί πρέπει να μείνει ο χοντροπρόεδρός σου. Τώρα μου βάζεις και την τρόμπα για να τα φουσκώσεις  :X:!

  Περίεργο άτομο είσαι ρε φίλε. Ξέρεις τους τόνους μια χαρά αλλά ένα επιχείρημα δεν έχεις να μας πεις γιατί πρέπει να μείνει ο ΧΒ. Και μετά λες γιατί δίνεις υποψίες για υπάλληλος....
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #312 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 14:38 »
Ἀπὸ χιοῦμορ σκίζεις βλέπω !
Περὶ ἐπειχειρημάτων θὰ σοῦ ἀναφέρω ἓνα:
Ἀπ' τὰ ὁλότελα καλὴ εἶν΄κι ἡ Παναγιώταινα !
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 04 Μάι 2014 14:41 από drakos »

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #313 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 14:49 »
Ναι να μείνει ο προεδρος,γιατί κάθε χρόνο θυμάται και φτιάχνει τον φάκελο για την αδειοδοτηση της ΠΑΕ.
Και οχι μόνο τον φτιάχνει,αχαριστοι αλλά τον στέλνει κιόλας.
Ολοι τώρα δίπλα στον ηγέτη μας.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #314 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 14:53 »
Η Παναγιώταινα ήταν καλή και επί Κολέμπα και Κούγια;Από το ολότελα υπάρχει και η Γ ερασιτεχνική στην ΕΠΣΗΠ.Νομίζω δεν θα υπήρχε πρόβλημα έτσι;

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #315 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 14:59 »
Ἀπὸ χιοῦμορ σκίζεις βλέπω !
Περὶ ἐπειχειρημάτων θὰ σοῦ ἀναφέρω ἓνα:
Ἀπ' τὰ ὁλότελα καλὴ εἶν΄κι ἡ Παναγιώταινα !

Ἀπ' τὰ ὁλότελα καλὴ εἶν΄κι ἡ Παναγιωταραία!

Σοβαρό επιχείρημα! Το κάλιο πέντε και στο χέρι ίσως να μέτραγε ως πέρυσι. Πλέον ελάχιστοι το λένε γιατί είδαν τι σημαίνει διοίκηση ΧΒ. Μηδέν όραμα, άρματα, στασιμότητα, Λεβαδικοποίηση, μηδέν πρόοδος πουθένα. Η όμάδα είναι στη Σούπερ Λίγκα τέσσερα έτη και αντί να μεγαλώνει μικραίνει συνεχώς. Αν έχει κότσια ο κύριος ΧΒ ας πεί από αύριο κιόλας: Φεύγω, πουλάω κύριοι, όσοι πιστοί προσέλθετε. Δημόσια όμως. Έχει τα κότσια;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #316 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 15:32 »
Παράθεση
Έχει τα κότσια;
τα κοτσια ο προεδρας τα κανει σουπα

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #317 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 22:07 »
Θέλω να ρωτήσω τον πρόεδρά μας 1-2 πραγματάκια. Γιατί να πάρω εισιτήριο φέτος; Και αν ναι διάρκειας ;Αν και πάλι ναι, για ποιόν θα το κάνω; για εσένα  ή για την ομάδα; Και για ποια ομάδα; Τη δική μας ή τις άλλες; (π.χ. γαύρο-βάζελοι) γιατί για αυτούς σε στεναχωρέσαμε που δεν πήγαμε γήπεδο και όχι π.χ. με την Καλλονή ή τον Λεβαδειακό που ήταν μέσα και τα σχολεία(και ευτυχώς σου έκοψε και δεν πλήρωσαν γιατί θα ήσουν εντελός ελεεινός)  και κάτι φαινόταν στην κερκίδα. Και τέλος γιατί δεν παίρνει ο ΠΑΣ πρωτάθλημα; Ε;;
Υ.Γ. Αυτοί που θα πάρουν εισιτήρια γιατί θα πάρουν;  %-| %-| %-| %-|

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #318 στις: Δευ 05 Μάι 2014 02:09 »
Δε γινεται να υπάρχουν ακόμα πασολεδες που να υποστηρίζουν τον Χρηστοβασίλη.Δεν μπορεί ρε γαμώτο.Ρε σας πηδάνε την αξιοπρέπεια σας δουλεύουνε τόσο καιρό σας στερήσανε την ελπίδα κονομάνε σε βάρος σας και κάποιοι τον στηρίζετε ακόμα?Τι διάολο μαζόχες είστε?

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #319 στις: Δευ 05 Μάι 2014 07:52 »
Δε γινεται να υπάρχουν ακόμα πασολεδες που να υποστηρίζουν τον Χρηστοβασίλη.Δεν μπορεί ρε γαμώτο.Ρε σας πηδάνε την αξιοπρέπεια σας δουλεύουνε τόσο καιρό σας στερήσανε την ελπίδα κονομάνε σε βάρος σας και κάποιοι τον στηρίζετε ακόμα?Τι διάολο μαζόχες είστε?

οχι υπαλληλοι ειναι ή χαζοι (μερικοι ακομη)! μαζοχας κανεις δεν ειναι!
ξερουν τι κανουν αυτοι!

drako παρε να χεις για την παναγιωταινα
sta8is pahidis-trompas egwmion

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #320 στις: Δευ 05 Μάι 2014 11:38 »
Δεν χρειάζεται και μεγάλη φαντασία για να καταλάβει κανείς πως ο τύπος είναι κινητή δυσφήμηση για όποιον τον υποστηρίζει.
Και δε μιλάω ούτε για τα υπαληλάκια που δουλειά τους είναι να κάνουν τη νύχτα μέρα, ούτε για τους ανεπίδεκτους.
Το να είσαι όμως επαγγελματίας πολιτικός, τράπεζα, επιχείρηση και να τον στηρίζεις ακόμα και σήμερα που είναι κίνδυνος θάνατος για σένα..
Γιατί το πελατολόγιο στο οποίο απευθύνεσαι, ο κόσμος, από τον τυπά και τη συμπεριφορά σου, βγαίνει και αυτός και η ομάδα του 100% χαμένοι.
Κι εσύ, παρ' όλη τη δυσφήμηση που σου προσφέρει, επιμένεις να τον στηρίζεις στην καταστροφή. Κι αφού το κάνεις, είσαι συνυπεύθυνος.
Κι αφού είσαι συνυπεύθυνος, τέρμα και τα αστεία και ώρα να υποστείς τις συνέπειες των πράξεών σου.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #321 στις: Δευ 05 Μάι 2014 12:34 »
Δεν χρειάζεται και μεγάλη φαντασία για να καταλάβει κανείς πως ο τύπος είναι κινητή δυσφήμηση για όποιον τον υποστηρίζει.
Και δε μιλάω ούτε για τα υπαληλάκια που δουλειά τους είναι να κάνουν τη νύχτα μέρα, ούτε για τους ανεπίδεκτους.
Το να είσαι όμως επαγγελματίας πολιτικός, τράπεζα, επιχείρηση και να τον στηρίζεις ακόμα και σήμερα που είναι κίνδυνος θάνατος για σένα..
Γιατί το πελατολόγιο στο οποίο απευθύνεσαι, ο κόσμος, από τον τυπά και τη συμπεριφορά σου, βγαίνει και αυτός και η ομάδα του 100% χαμένοι.
Κι εσύ, παρ' όλη τη δυσφήμηση που σου προσφέρει, επιμένεις να τον στηρίζεις στην καταστροφή. Κι αφού το κάνεις, είσαι συνυπεύθυνος.
Κι αφού είσαι συνυπεύθυνος, τέρμα και τα αστεία και ώρα να υποστείς τις συνέπειες των πράξεών σου.

ΝΑΙ, καλά...

ΜΠΕΕΕΕ
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #322 στις: Δευ 05 Μάι 2014 14:24 »
Πρωϊνός Λόγος





Για περισσότερα, http://issuu.com/proinos_logos/docs/05_05_2014/8?e=0
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #323 στις: Δευ 05 Μάι 2014 14:43 »


    Ακόμα εδώ είσαι;


                                                                  ΟΥΣΤ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2014
« Απάντηση #324 στις: Δευ 05 Μάι 2014 15:02 »
ωχ ωχ...έμαθε εξ Αμερικής ότι η Ελλάδα προορίζεται για Μαλαισία της Ευρώπης και άρχισε να φτιάχνει το μπουρδέλο από τώρα...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-