Αποστολέας Θέμα: Εποχή Τσιώλη  (Αναγνώστηκε 88021 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #150 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:45 »
Ο Τσιώλης που συνεργαστηκε με Μπεο και Μποροβηλο σε Βολο και Τρίπολη ξεχειλίζει απο αξιοπρεπεια.

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #151 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:14 »
Γνωρίζω ανθρώπους που συνεργαστήκαν και με διαόλους και ήταν αξιοπρεπέστατοι φίλε μου...

Τώρα βέβαια στην εποχή μας, πρέπει να ψάξεις πολύ για να βρεις ΤΟΝ αξιοπρεπή άνθρωπο. Όλα σχετικά είναι στο μέτρο του δυνατού!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #152 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:23 »
Σχετικά με σημερινό ψευδές δημοσίευμα της εφημερίδας GOAL, περί εξελίξεων στο θέμα προπονητή, η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει τα εξής:

Η ομάδα μας έχει το προνόμιο να συνεργάζεται με τον αναμφισβήτητα κορυφαίο Έλληνα προπονητή, κο Σάκη Τσιώλη, τον οποίο περιβάλει με απόλυτη εμπιστοσύνη,  στηρίζει τις επιλογές του και είναι βέβαιη ότι  με αυτόν θα οδηγηθεί στον δρόμο των επιτυχιών.

Δημοσιεύματα που φέρουν τον πρόεδρο κο Χριστοβασίλη να βρίσκεται σε επαφή με άλλο προπονητή, είναι εκ του πονηρού και ψευδή, εκφράζουν την επιθυμία των εμπνευστών τους,  έχοντας   στόχο, την  δημιουργία προβλημάτων στην ομάδα μας και την εξυπηρέτηση συμφερόντων  για τα οποία η διοίκηση  δεν επιθυμεί να έχει  ουδεμία σχέση  και είναι μακριά από κάθε σκέψη της.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι κανένα μέλος της δεν έχει επαφές με συντάκτες ή ανταποκριτές της συγκεκριμένης εφημερίδας.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, καλεί τους υπεύθυνους της συγκεκριμένης εφημερίδος να  λάβουν υπό οψιν την επίσημη καταγγελία μας για το ψευδές δημοσίευμα,  να  ρωτήσουν τον εμπνευστή του για τον λόγο που το δημοσίευσε,  ενημερώνοντας μας στην συνέχεια, πως κρίνουν ότι θα πρέπει να αντιδρούμε, ώστε να αντιμετωπίζουμε τα  ... «σύμφωνα με πληροφορίες» ρεπορτάζ που όμως ποτέ δεν επιβεβαιώνονται.
http://www.pasgiannina.gr/articles/anakoinose_pae_pas_giannina_8

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #153 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:43 »
ααχαχχαχα παρεξηγηθηκε ο χριστοβασιλης.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #154 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 18:07 »
Θεωρώ ότι μερικοί είναι πολύ σκληροί με τον Τσιώλη ο οποίος χρειάζεται πλέον να δουλέψει περισσότερο με το υλικό που δυστυχώς άλλαξε μάλλον απροειδοποίητα και θα ήταν δίκαιο να είναι πιο υπομονετικοί και ελαστικοί μαζί του.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #155 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 18:15 »
Τι το αφαιρεις το ποστ ρε Λαμια αστο οπως ειναι....Στο κατω κατω δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις αλλα πονηρα μυαλα σαν του ΧΒ.....Θα χαλασουμε την αισθητικη μας τρομαρα μας με τον μαλακα που μπλεξαμε


Και στο κατω κατω που εχω αδικο.......Παρακαλουσαμε να βγαλει ανακοινωση με τους Βαζελους στο ΟΑΚΑ δεν εβγαλε,περιμεναμε να βγαλει ανανκοινωση με τα σφαξιματα του γαυρου δεν εβγαλε,περιμενα να βγαλει μια ανακοινωση το καλοκαιρι για να μας διαφωτισει το τι παιζεται δεν εβγαλε,περιμεναμε ναβγαλει ανανκοινωση κατα των μμε που ριχναν λασπη στον ΠΑΣ δεν εβγαλε,και ερχεται τωρα ο αχρηστος και μου βγαζει ανακοινωση???

Ε να πα να γαμηθει ο μαλακας......

Καλυτερα τοτε να αφαιρεσεις την ανακοινωση του ΧΒ που την θεωρω προσβλητικη για εμενα και τους συνταυρους..

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 18:21 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #156 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 18:35 »
βλεπω το μεσημερι καλα την πανε την ορθογραφια


Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #157 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:08 »
Τι το αφαιρεις το ποστ ρε Λαμια αστο οπως ειναι....Στο κατω κατω δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις αλλα πονηρα μυαλα σαν του ΧΒ.....Θα χαλασουμε την αισθητικη μας τρομαρα μας με τον μαλακα που μπλεξαμε


Ποιο ποστ; Ρε ayto εγώ δεν ήμουνα καθόλου στο φόρουμ από τις 6 παρά και τώρα μπήκα! Πως να το αφαιρέσω;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #158 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:21 »
Τι το αφαιρεις το ποστ ρε Λαμια αστο οπως ειναι....Στο κατω κατω δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις αλλα πονηρα μυαλα σαν του ΧΒ.....Θα χαλασουμε την αισθητικη μας τρομαρα μας με τον μαλακα που μπλεξαμε


Ποιο ποστ; Ρε ayto εγώ δεν ήμουνα καθόλου στο φόρουμ από τις 6 παρά και τώρα μπήκα! Πως να το αφαιρέσω;

Γραψε λαθος τοτε ;)
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #159 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:24 »
Σάκη παραιτήσου να σώσεις την αξιοπρέπειά σου. Άλλα σου είπανε, άλλα είδες και άλλα προκύπτουν στην πορεία.

Φύγε και άφησέ τον να εκτεθεί εντελώς.

εσυ τα λες αυτα μεγαλε....,
οχι ο κ. Τσιωλης
αλλα μαλλον αυτο επιθυμεις.......,
να βγεις μετα να κραξεις,
οσο ειστε εσεις ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,αλλο τοσο ειμαι εγω βαζελος ,γαυρος,αεκακι κτλ
γυρνατε ωρε μονο στις ομαδες σας και αφηστε μας ησυχους....
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #160 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:39 »
Σάκη παραιτήσου να σώσεις την αξιοπρέπειά σου. Άλλα σου είπανε, άλλα είδες και άλλα προκύπτουν στην πορεία.

Φύγε και άφησέ τον να εκτεθεί εντελώς.

εσυ τα λες αυτα μεγαλε....,
οχι ο κ. Τσιωλης
αλλα μαλλον αυτο επιθυμεις.......,
να βγεις μετα να κραξεις,
οσο ειστε εσεις ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,αλλο τοσο ειμαι εγω βαζελος ,γαυρος,αεκακι κτλ
γυρνατε ωρε μονο στις ομαδες σας και αφηστε μας ησυχους....

Καλό είναι να μην μπαίνουν ΠΑΣόμετρα το έχω ξαναγράψει, αλλά επιμένετε!

Πριν λίγες ημέρες απατώντας σε ένα συνταυρό που φοβόταν για την παραμονή της ομάδας του έγραψες ότι μικραίνει την ομάδα! Από εκείνο το πόστ δεν μίκρυνε ο ΠΑΣ και ας το θες και ας το πιστεύεις! Από το χθεσινό αποτέλεσμα όμως μίκρυνε!

Αν συνεχίζεις να πιστεύεις στην ΠΕΝΤΑΔΑ, σε θεωρώ υπεραισιόδοξο. Δεν ξέρω, ούτε λέω ότι θα κινδυνεύσει η ομάδα αλλά τα πράγματα δεν πάνε πολύ καλά τελευταία! Και είμαστε ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ!

Εάν δεν το αντιλαμβάνεσαι δικαίωμά σου...

Είμαι ένας εξ αυτών που από χθες συνιστώ ψυχραιμία, αλλά κάτι δεν μου πάει καλά στην ομάδα! Το να πω ότι όλα μελί - γάλα τότε θα είναι που θα φανεί ότι δεν αγαπάω τον ΠΑΣ!

Και τέλος πάντων για την οικονομία της κουβέντας καλό είναι να αποφεύγουμε μεταξύ μας τα ΠΑΣόμετρα και τους όρους αλήθειας αν κάποιος είναι και πόσο είναι ΠΑΣ.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ! ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙΘΕΛΙΚΑ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟ!

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ! ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ! ΑΣ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ! ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #161 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:39 »
Σάκη παραιτήσου να σώσεις την αξιοπρέπειά σου. Άλλα σου είπανε, άλλα είδες και άλλα προκύπτουν στην πορεία.

Φύγε και άφησέ τον να εκτεθεί εντελώς.

εσυ τα λες αυτα μεγαλε....,
οχι ο κ. Τσιωλης
αλλα μαλλον αυτο επιθυμεις.......,
να βγεις μετα να κραξεις,
οσο ειστε εσεις ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,αλλο τοσο ειμαι εγω βαζελος ,γαυρος,αεκακι κτλ
γυρνατε ωρε μονο στις ομαδες σας και αφηστε μας ησυχους....

Ρε συ SEIS και SAS, άει σύρε στα άλλο σάιτ να λιβανίσεις τον Χοντρό... που θα μας πεις γιατί και πώς θα κράξουμε! Όχι κράξιμο, ρε, ξύλο θέλουν μερικοί-μερικοί,
άειντε βραδιάτικα κι έχω και τις μαύρες μου... >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 21:01 από jimakos »
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #162 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 20:46 »
... μόλις κατάπια το 4ο

Ευτυχώς είμαι καλά στο πεπτικό μου... γερό στομάχι και χαλκέντερος ο NP.P 
Τελώ εν ηπιότητα και αισιοδοξία...  τη μάχη χάσαμε όχι την Ανδρομάχη...

Τέλος... :mono: ΧΑΣΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ   :mono: ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΧΑΣΕΙ  :mono:


Υ.Γ.: Σε λάθος ενότητα ποστάρισα... ο λόγος ότι εξεπλάγην τρόπον τινά, αλλά επαναστανιάρισα αυτομάτως...

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 20:54 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #163 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 21:07 »
Σάκη παραιτήσου να σώσεις την αξιοπρέπειά σου. Άλλα σου είπανε, άλλα είδες και άλλα προκύπτουν στην πορεία.

Φύγε και άφησέ τον να εκτεθεί εντελώς.

εσυ τα λες αυτα μεγαλε....,
οχι ο κ. Τσιωλης
αλλα μαλλον αυτο επιθυμεις.......,
να βγεις μετα να κραξεις,
οσο ειστε εσεις ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,αλλο τοσο ειμαι εγω βαζελος ,γαυρος,αεκακι κτλ
γυρνατε ωρε μονο στις ομαδες σας και αφηστε μας ησυχους....

Ρε συ SEIS και SAS, άει σύρε στα άλλο σάιτ να λιβανίσεις τον Χοντρό... που θα μας πεις γιατί και πώς θα κράξουμε! Όχι κράξιμο, ρε, ξύλο θέλουν μερικοί-μερικοί,
άειντε βραδιάτικα κι έχω και τις μαύρες μου... >:(

εδω εχεις λαθος φιλε jimako
δεν θελουν απλα ξυλο
θελουν μαμησι και ξυλο

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #164 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 22:16 »

Παράθεση
να βγεις μετα να κραξεις,
οσο ειστε εσεις ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,αλλο τοσο ειμαι εγω βαζελος ,γαυρος,αεκακι κτλ
γυρνατε ωρε μονο στις ομαδες σας και αφηστε μας ησυχους....
Πολλές ομάδες είπες,μείνε στο βάζελος.....
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #165 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 11:15 »
Ο Σάκης Τσιώλης  εμφανίστηκε απογοητευμένος από την ήττα του ΠΑΣ με 3-1 με τον Παναθηναϊκό…
Εμφανώς απογοητευμένος ο τεχνικός του ΠΑΣ Σάκης Τσιώλης  από την ήττα με Παοκ …
Απογοητευμένος ο τεχνικός του ΠΑΣ Σάκης Τσιώλης  από το τελικό σκορ και την ήττα 2-0 από τον Αστέρα...
Απογοητευμένος ήταν ο Σάκης Τσιώλης μετά τη βαριά ήττα του ΠΑΣ Γιάννινα από τον Απόλλωνα...


Παράθεση
ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΣ
http://www.anapolis.gr/art_simptomata_apogoiteusis.html
(…)
Η απογοήτευση, μας στερεί τόσο τη χαρά, όσο και την ελπίδα, έτσι εκείνος ο εσωτερικός μηχανισμός, που θα μπορούσε να κινητοποιήσει την αλλαγή, παραμένει σε αδράνεια.
(...)
Και σιγά σιγά αρχίζουμε να συνειδητοποιούμε, ότι αυτό που πραγματικά μας έχει στερήσει η απογοήτευση, είναι αυτό που χρειαζόμαστε για να την αντιμετωπίσουμε . . . .δύναμη . . . . αποφασιστικότητα . . . . αγωνιστικότητα . . . πίστη στον εαυτό μας . . . εμπιστοσύνη στη διαίσθηση μας.

Που την είχες δει ρε Σάκη την επάρκεια?... και το "μπόνους" για τα play offs που το ΠΑΣ?
Να λοιπόν οι συνέπειες φυγής Κεϊτά :(

Άντε, "πάρε πάνω σου"... απαιτήστε - πιέστε το κωλόμπαρο του ΠΕΑΚΙ!

Υ.Γ.: Τον Ίλιτς το πήρανε χαμπάρι όλοι... με εκείνη την φωτοτυπία τρεχάλα που κάνει ως το κόρνερ... ας αλλάξει μονοπάτι.
 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #166 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 11:26 »
Μάλλον απογοητευμένος με την επιλογή του είναι.
Πρέπει να ξεκινήσουμε από τώρα να ψάχνουμε προπονητή με βασικό γνώρισμα την πειθαρχία.
Ο Τσιώλης σίγουρα θα φύγει, ο Χριστόπουλος δεν ξαναέρχεται.. Ας ψάξουμε κάπου αλλού..

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #167 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 11:57 »
ο Σάκης Τσιώλης είναι ο καλύτερος προπονητής που έχει έρθει στον ΠΑΣ Γιάννινα
τουλάχιστον στην εποχή Χριστοβασίλη (για να μην αρχίσει κάποιος τις συγκρίσεις, κρίνω τους προπονητές την ημέρα της πρόσληψης, όχι αποτελεσματικά).

Την ημέρα προσληψής του βρίσκονταν στην 146η θέση της παγκοσμιας κατάταξης και πρώτος μεταξύ των Ελλήνων προπονητών.

Η ομάδα λοιπόν έχει προπονητή
και έχει καλό προπονητή με ασχημα αποτελέσματα προς το παρόν..

Προσωπική μου γνώμη είναι πως ο Τσιώλης επιβάλεται να μείνει.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #168 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 12:24 »
ο Σάκης Τσιώλης είναι ο καλύτερος προπονητής που έχει έρθει στον ΠΑΣ Γιάννινα
τουλάχιστον στην εποχή Χριστοβασίλη (για να μην αρχίσει κάποιος τις συγκρίσεις, κρίνω τους προπονητές την ημέρα της πρόσληψης, όχι αποτελεσματικά).

Την ημέρα προσληψής του βρίσκονταν στην 146η θέση της παγκοσμιας κατάταξης και πρώτος μεταξύ των Ελλήνων προπονητών.

Η ομάδα λοιπόν έχει προπονητή
και έχει καλό προπονητή με ασχημα αποτελέσματα προς το παρόν..

Προσωπική μου γνώμη είναι πως ο Τσιώλης επιβάλεται να μείνει.
Χριστοβασιλη εσυ;
 :) :)

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #169 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 12:37 »
Νίκο Αναστόπουλε εσύ.???
(που δεν σε χαρακτήρισα ως τον καλυτερο) :P

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #170 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 12:55 »
Aυτη την στιγμη ειναι καθαρα θεμα προεδρου η βαθμολογικη θεση της ομαδας μας για πολλους λογους...Και Μουρινιο να ηταν φετος στον ΠΑΣ απο την 7-8-9 θεση δεν ξεκολαμε


Ε δεν ειναι μαλακας η προεδραρα μας,ετσι θα πορευτει και του χρονου για να εχει το κεφαλι του υσηχο......


Και θελουμε να ερθει ο Χριστοπουλος τρομαρα μας,τι εγγυησεις θα του εδινε ο ΧΒ σαν τις περσινες τετοιο καιροοο??
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #171 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 13:17 »
ο Σάκης Τσιώλης είναι ο καλύτερος προπονητής που έχει έρθει στον ΠΑΣ Γιάννινα
τουλάχιστον στην εποχή Χριστοβασίλη (για να μην αρχίσει κάποιος τις συγκρίσεις, κρίνω τους προπονητές την ημέρα της πρόσληψης, όχι αποτελεσματικά).

Την ημέρα προσληψής του βρίσκονταν στην 146η θέση της παγκοσμιας κατάταξης και πρώτος μεταξύ των Ελλήνων προπονητών.

Η ομάδα λοιπόν έχει προπονητή
και έχει καλό προπονητή με ασχημα αποτελέσματα προς το παρόν..

Προσωπική μου γνώμη είναι πως ο Τσιώλης επιβάλεται να μείνει.
κατ΄αρχήν συμφωνώ ότι πρέπει να παραμείνει ο Τσιώλης στην ομάδα , όπως συμφωνώ και στο ότι είναι μεγάλο όνομα για τα ελληνικά δεδομένα (το έχω ξαναγράψει πότε δεν τον είχα καψούρα ) αυτό όμως δε μου λέει κάτι , έχουν περάσει κατά καιρούς μεγαλύτερα ονόματα και δεν ακούμπησαν , θυμάμαι χαρακτηριστικά τον τεράστιο Barry Hulshoff που έκατσε για 6 μήνες στο πάγκο , τότε οι μεγαλύτερης ηλικίας είχαν τρελαθεί για τον ιπτάμενο Ολλανδό , μεγάλα ονόματα ήταν και οι Nagoli Kennedy , Jaouad Zairi κτλ Τα ονόματα δεν παίζουν μπάλα , ο Τσιώλης θα κριθεί τη μέρα που θα φύγει ! Το μόνο θετικό είναι ότι μ οποιονδήποτε άλλο (πλην Χριστόπουλου Γκιγιέρμο και Άγγελου ) θα υπήρχε απίστευτη γκρίνια , το όνομα του Τσίωλη για την ώρα λειτουργεί σαν ασπίδα και δεν ακούμε απ το 5ο λεπτό τα γνωστά ξύπνααααα παράαασχοοο !!


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #172 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 13:29 »
Όλα παίζουν ρόλο, ακόμη και το ότι η γκρίνια προς το πρόσωπο του
είναι σχετικά μικρή.

Σαφέστατα δεν παιζουν αποκλειστικό ρόλο τα ονόματα.
Πιθανότατα αυτό που έκανε περσυ ο Χριστόπουλος να το κανουν λίγοι ή και κανένας στην Ελλάδα κι αυτό είναι απόδειξη.

Ο Τσιώλης όμως δεν ήταν απλά όνομα, ήταν Ο καλύτερος.
Πιθανόν να αποτύχει οικτρά, και εκ του αποτελέσματος να αποδειχθεί Ο χειρότερος
που περασε από την ομάδα.

όλα σχετικά είναι, σημασία όμως έχουν οι προϋποθέσεις την στιγμή της επιλογής
και οι προυποθέσεις την στιγμή επιλογής Τσιώλη, την χαρακτηρίζουν ως άριστη.

Υ.Γ.
Για τον Χριστοβασίλη τα έχουμε πει πολλές φορές
καμία επιτυχία δεν μπορεί να διαγράψει τις ντροπές που προσφέρει.
(μπορεί απλά να τις απαλύνει). Τι νόημα όμως έχει να το κουβεντιάζουμε πάντα μετα απο μια κακή στιγμή, από την στιγμή που στο μεγαλυτερο φαουλ στην 5 χρονη παρουσία του δεν άνοιξε μυτή κι όλα συνεχίζουν (σχεδον) ίδια..

« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 14 Ιαν 2014 13:33 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #173 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 15:04 »
Μα το λες και μονος σου ρε σελλε στην τελευταια παραγραφο.....Τι σημασια εχει τωρα ποιος προπονητης θα ειναι στον ΠΑΣ ποιες μεταγραφες θα ερθουν και αν ερθουν και ας ειναι και παιχταραδες με μεγαλο ονομα απο την στιγμη που το μελλον του ΠΑΣ ειναι προδιαγεγραμμενο απο φετος και μετα...

Προσωπικα νοιωθω πως ειμαι θεατης σε μια παρασταση οπου το τελος ειναι γνωστο.....Φυσιολογικα θα το βαρεθω το εργο αυτο η και θα το σιχαθω και αν αυτο επαναλαμβανεται που θα επαναλαμβανεται καθε χρονο φυσιολογικο ειναι η παρουσια του κοσμου θα εχει φθινουσα πορεια!!!

Ο μονος που αντεδρασε ηταν εκ του αποτελεσματος ο Χριστοπουλος....Θυμαμαι ακομα τα λογια του σε μια συνεντευξη τυπου που ηταν στις γιορτες σαν τωρα,που ελεγε πως εχει δεσμευτει η διοικηση ειτε απο οικονομικης αποψεως ειτε σε θεματα προπονητικου κεντρου και γηπεδου και ομως ο Χριστοβασιλης αθετησε την συμφωνια(θα προσπαθησω να την βρω για να δειτε την κοροιδια τρωμε) και σαν φυσικο επακολουθο φυσιολογικα ο ανθρωπος να πει αστα διαλαααααα και να φυγει απο εδω με το δικιο του,ειμαι σιγουρος πως η φυγη του δεν ειχε να κανει μονο με τα φραγκα αλλα και με την κοροιδια που ειχε εισπραξει το καλοκαιρι που μας περασε...

Η ανακοινωση του ΧΒ μου εδειξε πως ακουει για Χριστοπουλο και του γυρνανε τα αντερα...Δεν εβγαλε τυχαια ανακοινωση ντε,ηθελε να αποδομησει σαν προπονητη τον Χριστοπουλο επειδη του πηγε κοντρα, λεγοντας ''εχουμε τον καλυτερο ελληνα προπονητη της Ελλαδας''...ωπα ρεεεεε!!!!!!!!!!!


Παντως για ενα ειμαι σιγουρος πως ο Χριστοπουλος μπορει να ειναι, αλλα μπορει να μην ειναι ο καλυτερος ελληνας προπονητης αλλα σε θεμα ντομπροσυνης και σταρατων κουβεντων τον παραδεχθηκα γιατι τηρουσε τις υποσχεσεις του και εβγαλε σεντρα τον ΧΒ και τον εκθειασε με την εισοδο μας στην πενταδα..... Οταν ο Τσιωλης μας αποδειξει αυτο τοτε θα ειμαι σε θεση να τον χειροκροτησω  Τον καλυτερο ελληνα προπονητη κατα τα λεγομενα ΧΒ,αλλα μεχρι τοτε ειναι ενα εργαλειο στα χερια του ΧΒ και μεχρι στιγμης ειναι ειναι ενας ελληνας προπονητακος που περασε απο τον ΠΑΣ..Αυτααα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #174 στις: Τρι 14 Ιαν 2014 15:12 »
διαφωνω καθετα και οριζοντια........αλλο το θεμα μας με το χβ και αλλο το θεμα χριστοπουλου.........
αστε τωρα ρε.......ο προπονητης των τσικο εγινε ξαφνικα μουρινιο και παρεξηγηθηκε με τα γηπεδα...........

ειναι ο πιο πετυψημενος προπονητης της ομαδας......παρουσιασε το καλυτερο θεαμα μαζι με τον ογιος των τελευταιων 30 χρονων και βαλε.........αλλα σαν επαγγελματιας διαλεξε το συμφερον του και ισως την ησυχια του(απο αυτα που ισως εβλεπε οτι θα γινοταν).....βεβαια και εκει που πηγε.....καποιος χβ ρωσος δεν του ταχε πει ολα...με αποτελεσμα το περασμα απο "ενος των κορυφαιων πρωταθληματων της ευρωπης" να ειναι μια μπουρδα και μιση............

αφηστε.....στο θεμα χβ ψαξτε αλλου για ηρωες και αφηστε το χριστοπουλο

την εχω πει την αποψη μου.....για τα φραγκα καλα εκανε.....επαγγελματικα εκανε χοντρη πατατα....εστω και με αυτον τον φετεινο ΠΑΣ  των προβληματων θα απογειωνε την αξια του και 15ος να εβγαινε

περα απο αυτο....η ανακοινωση δεν εχει τιποτα περιεργο.......τα ιδια θα εγραφα κι εγω και οποιοσδηποτε αλλος........

δηλαδη εσυ ρε αγιουτε αν εφερνες τον τσιωλη και του πεταγες εξω ντε βισεντι τσαβεζ χειμωνιατικα τι θαλεγες........δεν θα φωναζες σα το βεγγο.....ορμα ωρε λιονταρι της πλατανιας???
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 14 Ιαν 2014 15:19 από thodoris »