Αποστολέας Θέμα: Εποχή Τσιώλη  (Αναγνώστηκε 87993 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #200 στις: Πεμ 16 Ιαν 2014 21:23 »
Παράθεση

(...)
Όμως σαν επαγγελματίας προπονητής, υπάρχουν δύο βασικοί παράγοντες για το αν θα πρέπει να συνεχιστεί μία συνεργασία ή όχι.
(...)

F.T.:http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=16331&subid=2&pubid=129612071  8)



sentragoal... οι πληροφορίες μου λένε ότι θα έχουμε 2δυμο Χριστόπουλου - Τσιώλη, για να μη πέσουν τα ρεπορτάζ σας στο κενό.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Μεσσήνιος τεχνικός ήδη δέχτηκε κρούση από τον Γιώργο Χριστοβασίλη... καρύδια σπάτε ρε ποντίκια.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 16 Ιαν 2014 22:01 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #201 στις: Παρ 17 Ιαν 2014 10:58 »
Πολύ θα ήθελα κάποια στιγμή να μάθουμε τον συντάκτη τους!!!!!!!!!!!!!!

 8)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #202 στις: Παρ 17 Ιαν 2014 22:47 »
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είναι μνημείο αστειότητας όχι τόσο από πλευράς περιεχομένου όσο από πλευράς πνεύματος μέσα στο οποίο κινείται.


Η αλήθεια είναι οτι στις ανακοινώσεις έχει ένα "θεματάκι" η ΠΑΕ.
Πολύ θα ήθελα κάποια στιγμή να μάθουμε τον συντάκτη τους!!!!!!!!!!!!!!

Ελένη Τσαλιγοπούλου - Καρφίτσα
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #203 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:11 »
Εφυγε ?
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #204 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:20 »
Δε ξέρω αν έφυγε αλλά αυτός που πρέπει να φύγει ή να βγει και να ζητήσει συγγνωμη κι ότι είναι αποκλειστικά υπεύθυνος είναι ο πρόεδρος. Ο προπονητής έμπλεξε απ' όταν είπε το ναι.
Αυτός ο πρόεδρος έχει διώξει Όγιος, Ριμόλντι, Άγγελο κι άλλους πολλούς.
Με το να μη σου κάνουν τα παπούτσια που κυκλοφορούν στην αγορά δε σημαίνει ότι φταιει το νουμερο ή η μάρκα αλλά το πόδι σου και το πόδι στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ο χρωματοποιός που μπερδεύει σορτσάκια και φανέλες και δε ξέρει σε ποια ομάδα είναι πρόεδρος.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #205 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:33 »
Εφυγε ?

Μακαρι να φύγει.Οσο μενει κάνει κακό στην ομάδα.

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #206 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:43 »
Ο μόνος που δεν φταίει ειναι ο τσιωλης. Θα τον διώξει όπου ναναι ο ευσωμος, και μας πάλι θα μας φταίει ο τσιωλης, και ούτε γάτα ούτε ζημιά...Ξυπνατε...
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #207 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:51 »
Ο μόνος που δεν φταίει ειναι ο τσιωλης. Θα τον διώξει όπου ναναι ο ευσωμος, και μας πάλι θα μας φταίει ο τσιωλης, και ούτε γάτα ούτε ζημιά...Ξυπνατε...
Σωστός.
Αν ήταν σήμερα προεδρος ο Αμπραμοβιτς ο νο1 Ελληνας προπονητής θα το κερδιζε το ματσάκι.

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #208 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 20:59 »
Αν ένας σοβαρός ανθρωπος(χωρις να ειναι απαραιτητα σαν τον αμπραμοβιτς η ο ιδιος) ήταν σήμερα πρόεδρος, και ως εκ τουτου η ομάδα είχε κάνει κανονικη προετοιμασία το καλοκαίρι, και έναν υποτυπωδες σχεδιασμό, και δεν έφευγε ο καθένας οπότε του γουστάρει, τοτε θα το κέρδιζα και εγω με την εμπειρία μου στο football manager το ματσακι.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #209 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 21:36 »
Που σαι θαναση - Γιωργος Ζαμπετας

Έχασες το ματς, που θα το καθάριζε κι ο πιο ανίδεος προπονητής, για να κάνεις 3 αλλαγές και 4 εσωτερικές από το 45 έως το 60. Εδώ είναι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και εντός έδρας υπάρχει πρόβλημα ακόμη κι αν χάσεις από τη μπαρτσελόνα, πόσο μάλλον να σου γυρίσει το ματς μια κάποια καλονή. Επίσης δεν παίζουμε τα φιλικά του αυγούστου, ώστε να μη μας νοιάζει το αποτέλεσμα στο βωμό των δοκιμών.

Το μόνο που έχετε στο μυαλό σας, εσύ και οι παίκτες σου, είναι πως θα χαϊδέψετε τ΄αυτιά (για να μην πω να γλύψετε τα παπάρια) του ανεπαρκέστατου προέδρου της ομάδας.

Εικόνα διαλυμένου σωματίου.

Ή είσαι μεζές ή μας δουλεύεις.

Περιμένω να βγει ο λεμορσέρο (με κουκούλα) σε συνέντευξη τύπου για να σε απολύσει.


ΑΝΤΕ. :stop:
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος echo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.003
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #210 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:13 »
Προπονητής Τσιώλης δεν υπάρχει. Το έχω γράψει πριν τον πάρουμε, απλά δεν το βρίσκω τώρα για να το παραθέσω. Προπονητής που έχει φτιάξει όνομα με Μπέο και Καυμενάκη, Μποροβήλο, απλά δεν υπάρχει. Τα νέα παιδιά ακόμη περιμένουν στη γωνία να πάρουν την ευκαιρία τους. Αντ' αυτού βλέπουμε μισθοφόρους να τους κλέβουν τις όποιες πιθανότητες για εξέλιξη. Άσε που μας κουβάλησε και το γιό του για να μας αναλύει το παιχνίδι των αντιπάλων. Πόσο ν' αντέξουμε πιά και να μη μιλάμε.....Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί σαν χώρα φτάσαμε εδώ που είμαστε. Άκου ρε φίλε....10.000 το μήνα για να βλέπουμε αυτό που βλέπουμε. Είμαστε σοβαροί σαν λαός???

 Χίλια συγνώμη ρε παλικάρια και σύνταυροι πασολέδες, αλλά δεν μπορώ πιά να ανέχομαι ανθρώπους να αμοίβονται με τόσα χρήματα κι εμείς με σπουδές και μεταπτυχιακά να κοιτάμε πώς θα βγάλουμε το μήνα και θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Να τα πάρεις ρε Τσιώλη, αλλά να μας δείξεις ότι τα αξίζεις.....Αι σιχτίρ πια αρκετά έχουμε ανεχτεί όλο αυτό το διάστημα.

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #211 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:25 »
Παράθεση
Χίλια συγνώμη ρε παλικάρια και σύνταυροι πασολέδες, αλλά δεν μπορώ πιά να ανέχομαι ανθρώπους να αμοίβονται με τόσα χρήματα κι εμείς με σπουδές και μεταπτυχιακά να κοιτάμε πώς θα βγάλουμε το μήνα και θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας


Σωστός πασολέ μου....και μέσα σε όλα αυτά να έχεις και τους συνταξιούχους του δημοσίου, που το μόνο πράγμα που έχει υδρώσει πάνω τους, είναι ο τάχας τους από την καρέκλα, να σε ορμηνεύουν και να σε ειρωνεύονται-χλευάζουν , απαξιώνουν...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #212 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:31 »
Δεν μπορει ρε φιλε να λειτουργησει υπο πιεση ο ανθρωπος
Και αυτη τη στιγμη ειμαστε κατω απο φοβερη πιεση
Αλλαξανε οι στοχοι μεσα σε 1 μηνα και απο ευρωπες παμε για σωτηρια
Εξωφρενικα πραγματα συμβαινουνε στην ομαδα
Ειμαστε βαρια φανελα τελικα οπως και εκεινη του αρη που γινανε τα ιδια οταν πηγε ο τσιωλης
Αλλα δεν μπορει να ειναι τοσο κακος οσο δειχνει τωρα
Απλα θελει ειδικες συνθηκες απο οτι φαινεται
Δεν ειναι ο καμικαζι στυλ αναστοπουλου που θα σε βοηθησει ανα πασα στιγμη
Θελει να κανει προετοιμασια το καλοκαιρι να τον στηριζουνε οι προεδροι με μεταγραφες καλες και να κανει γενικα ενα προγραμμα δικο του
Εδω ηρθε τα βρηκε ολα περιεργα και μετα γινανε ακομη πιο περιεργα
Αυτο καταλαβαινω εγω
Ας κανει οτι μπορει να παρουμε μερικα κρισιμα ματσακια να τελειωνει η ιστορια
Δεν ειναι δα και το πιο δυσκολο πραγμα στον κοσμο να σωσεις αυτον τον εστω κακο ΠΑΣ σε αυτο το τιποτενιο πρωταθλημα αυτης της χωρας

 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #213 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:44 »
Όταν ο Χριστόπουλος ζήτησε 10 το καλοκαίρι, ήταν υπερβολικός...

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #214 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:49 »
Όσοι λέτε να φύγει ο Τσιώλης αυτός φταίει κτλ, είστε άμπαλοι και επικίνδυνοι. Είμαι σίγουρα ότι πολλοί από εσάς δεν πατάτε γήπεδο.

 Άκου λέει ο άλλος παίρνει 10.000 και εμείς δεν έχουμε δουλειά. Με το κόουτς μας βρήκες να τα βάλεις ρε μεγάλε. Βάλτα με τον πρωθυπουργό της χώρας και με τον Πρόεδρο της ομάδας μας. Όσα του δίνει παίρνει.

Δείτε με το Θρασύβουλο τι μπάλα έπαιζε για να μην πιπιλάτε όλοι Μπέους και Μποροβήλους. Άντε πια!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος echo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.003
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #215 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:50 »
Δεν μπορει ρε φιλε να λειτουργησει υπο πιεση ο ανθρωπος
Και αυτη τη στιγμη ειμαστε κατω απο φοβερη πιεση
Αλλαξανε οι στοχοι μεσα σε 1 μηνα και απο ευρωπες παμε για σωτηρια
Εξωφρενικα πραγματα συμβαινουνε στην ομαδα
Ειμαστε βαρια φανελα τελικα οπως και εκεινη του αρη που γινανε τα ιδια οταν πηγε ο τσιωλης
Αλλα δεν μπορει να ειναι τοσο κακος οσο δειχνει τωρα
Απλα θελει ειδικες συνθηκες απο οτι φαινεται
Δεν ειναι ο καμικαζι στυλ αναστοπουλου που θα σε βοηθησει ανα πασα στιγμη
Θελει να κανει προετοιμασια το καλοκαιρι να τον στηριζουνε οι προεδροι με μεταγραφες καλες και να κανει γενικα ενα προγραμμα δικο του
Εδω ηρθε τα βρηκε ολα περιεργα και μετα γινανε ακομη πιο περιεργα
Αυτο καταλαβαινω εγω
Ας κανει οτι μπορει να παρουμε μερικα κρισιμα ματσακια να τελειωνει η ιστορια
Δεν ειναι δα και το πιο δυσκολο πραγμα στον κοσμο να σωσεις αυτον τον εστω κακο ΠΑΣ σε αυτο το τιποτενιο πρωταθλημα αυτης της χωρας

 :pas: :joker: :pashat:

Συμφωνώ με το τέλος του μυνήματός σου φίλε μου....αλλά άθελά σου επιβεβαιώνεις αυτό που θα πω...ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Να μη μας προκαλείς αγαπητέ κύριε Τσιώλη με τις επιλογές σου και τον τρόπο διαχείρισης της ομάδας και των όποιων ιδιαιτεροτήτων βρήκες σε αυτή.

Αποσυνδεδεμένος echo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.003
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #216 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 22:55 »
Όσοι λέτε να φύγει ο Τσιώλης αυτός φταίει κτλ, είστε άμπαλοι και επικίνδυνοι. Είμαι σίγουρα ότι πολλοί από εσάς δεν πατάτε γήπεδο.

 Άκου λέει ο άλλος παίρνει 10.000 και εμείς δεν έχουμε δουλειά. Με το κόουτς μας βρήκες να τα βάλεις ρε μεγάλε. Βάλτα με τον πρωθυπουργό της χώρας και με τον Πρόεδρο της ομάδας μας. Όσα του δίνει παίρνει.

Δείτε με το Θρασύβουλο τι μπάλα έπαιζε για να μην πιπιλάτε όλοι Μπέους και Μποροβήλους. Άντε πια!

Και σένα πιο είναι το πρόβλημά σου ρε φίλε. Φυσικά και με ενοχλεί κάποιος να αμοίβεται με τόσα χρήματα και να μη μπορεί να βάλει μια τάξη στην ομάδα. Να μη μπορεί να δικαιολογήσει αυτά που παίρνει. Που είναι το περίεργο δηλαδή. Πόσο ***** είσαι δηλαδή για να μου απαγορεύσεις να έχω άποψη, έστω και λανθασμένη.

Και φυσικά δεν τα βάζω με τον κόουτς αλλά με αυτό που κουβαλάει σα νοοτροπία να τα έχουμε καλά με όλους και πάντα θα βολευόμαστε κάπου.

Στο πρόσωπο του οποιοδήποτε Τσιώλη βλέπεις την κατάντια ενός ολόκληρου λαού.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 20 Ιαν 2014 03:30 από Achilleas »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #217 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:04 »
Όσοι λέτε να φύγει ο Τσιώλης αυτός φταίει κτλ, είστε άμπαλοι και επικίνδυνοι. Είμαι σίγουρα ότι πολλοί από εσάς δεν πατάτε γήπεδο.

 Άκου λέει ο άλλος παίρνει 10.000 και εμείς δεν έχουμε δουλειά. Με το κόουτς μας βρήκες να τα βάλεις ρε μεγάλε. Βάλτα με τον πρωθυπουργό της χώρας και με τον Πρόεδρο της ομάδας μας. Όσα του δίνει παίρνει.

Δείτε με το Θρασύβουλο τι μπάλα έπαιζε για να μην πιπιλάτε όλοι Μπέους και Μποροβήλους. Άντε πια!

Πάω γήπεδο.

Δε με νοιαζει τι έκανε με το Θρασύβουλο, ούτε με τον Αγαμέμνονα. Με νοιάζει μόνο τι έχει να παρουσιάσει όσο καιρό είναι προπονητής στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

Έχουμε το χάλι μας, έχουμε και τους θεματοφύλακες της πασγιαννενοσύνης.

Εγώ το κάνω το κακό στην ομάδα...
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #218 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:07 »
Όσοι λέτε να φύγει ο Τσιώλης αυτός φταίει κτλ, είστε άμπαλοι και επικίνδυνοι. Είμαι σίγουρα ότι πολλοί από εσάς δεν πατάτε γήπεδο.

 Άκου λέει ο άλλος παίρνει 10.000 και εμείς δεν έχουμε δουλειά. Με το κόουτς μας βρήκες να τα βάλεις ρε μεγάλε. Βάλτα με τον πρωθυπουργό της χώρας και με τον Πρόεδρο της ομάδας μας. Όσα του δίνει παίρνει.

Δείτε με το Θρασύβουλο τι μπάλα έπαιζε για να μην πιπιλάτε όλοι Μπέους και Μποροβήλους. Άντε πια!

Και σένα πιο είναι το πρόβλημά σου ρε φίλε. Φυσικά και με ενοχλεί κάποιος να αμοίβεται με τόσα χρήματα και να μη μπορεί να βάλει μια τάξη στην ομάδα. Που είναι το περίεργο δηλαδή. Πόσο φασίστας είσαι δηλαδή για να μου απαγορεύσεις να έχω άποψη, έστω και λανθασμένη.

 Πρώτον δεν σε βρίζω. ΣΕ είπα άμπαλο. Δεν είναι βρισιά. Δεύτερον εσύ με βρίζεις με είπες φασίστα. Τρίτον οι μεγάλοι προπονητές αμείβονται πολύ. Άμα γουστάρεις πάρε Σούλη, να τον κερνάς κάθε μέρα στο Φύσα ρούφα και να κοιμάται εστίες μεριά.

Την ίδια κατάσταση είχαμε αντιμετωπίσει και με Άγγελο. Και τότε η ομάδα άργησε να πάρει μπρος. Προφανώς εσύ θες αλλαγή προπονητή για να γίνει τι;Να αλλάξει τι μεσούσης της αγωνιστικής περιόδου; Μάλλον για να χαντακωθείς ακόμα περισσότερο.

Τσιώλης ως το τέλος είναι η μόνη ορθολογική επιλογή.

ΥΓ:παρακαλώ τον διαχειριστή να σβήσει την βρισιά φασίστας.
ΥΓ2:Οι αλλαγές για όσους δεν κατάλαβαν έγιναν γιατί Λίλα και Σονγκό ένιωσαν ενόχληση. Αυτό δήλωσε ο κόουτς και τον πιστεύω. Για να κρατήσει την άμυνα περνάει Μπέριο και μετά στη θέση του Κυβελίδη, Χαρίση. Σωστά;
ΔΕν είμαι προπονητής αλλά αυτό μου φαίνεται απολύτως ορθολογικό τη δεδομένη συγκυρία.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #219 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:13 »
Παράθεση
Πάω γήπεδο.

Δε με νοιαζει τι έκανε με το Θρασύβουλο, ούτε με τον Αγαμέμνονα. Με νοιάζει μόνο τι έχει να παρουσιάσει όσο καιρό είναι προπονητής στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

Έχουμε το χάλι μας, έχουμε και τους θεματοφύλακες της πασγιαννενοσύνης.

Εγώ το κάνω το κακό στην ομάδα...

Μέχρι στιγμής έχει παρουσιάσει ελάχιστα. So what? Ξαναέγραψα και με Άγγελο έγινε αυτό. Αν αλλάξεις τώρα προπονητή είναι τεράστιο ρίσκο. Γιατί να το πάρεις; Χρειάζεται χρόνος για να αφομοιωθεί το σχέδιο του προπονητή. Και αυτό ενέχει ρίσκο αλλά μικρότερο από την αλλαγή κόουτς.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:16 από deceiver »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος gilas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #220 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:14 »
Τα εγκλήματα Χριστοβασίλη γνωστά και χιλιοειπωμένα.

Μοναδικό του χρέος πλέον είναι να απαλλαγεί άμεσα απ' την μεγαλύτερη προπονητική φούσκα που εχει  κάτσει

στον πάγκο του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  τουλαχιστον τα τελευταία 15 χρόνια,να σώσει την ομάδα απ'το γκρεμό οπου κατρακυλά

με σπασμένα φρένα και στο τέλος της χρονιάς να βαγέρει.




Πού `σαι Θανάση ήθελα να σ’ αντάμωνα Η γρουσουζιά να σπάσει

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #221 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:23 »
Ο Άγγελος είχε παίξει τότε αν θυμάμαι καλά, γιατί βαριέμαι να το ψάξω, με αεκ, ολυμπιακο, αστερα τριπολης έξω και βάζελο, οφη μεσα. Τέτοιες συγκρίσεις να μη γίνονται. Είναι ιεροσυλία.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #222 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:24 »
  Ρε παιδιά οι Άγγλοι είναι μαλάκες που δεν διώχνουν τους προπονητές παρά μόνο με σφαίρες; Εμείς στο Ελλάντα, έλα διώξτον δεν κάνει, παίρνει 10.000 και η ομάδα σέρνεται, αλλάζει συστήματα συνέχεια και θέσεις στους παίχτες. Είστε προπονητές; Αν ναι  πείτε το μας και πάρτε σειρά.

Είναι δική του η ομάδα; Αυτός έκανε μεταγραφές και προετοιμασία; Η μόνη μαλακία που έκανε ήταν ότι μίλησε για Ευρώπη. Όλα τα άλλα είναι για τους καφενέδες.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #223 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:26 »
Ο Άγγελος είχε παίξει τότε αν θυμάμαι καλά, γιατί βαριέμαι να το ψάξω, με αεκ, ολυμπιακο, αστερα τριπολης έξω και βάζελο, οφη μεσα. Τέτοιες συγκρίσεις να μη γίνονται. Είναι ιεροσυλία.

Ξέχασες ένα ματς για το κύπελλο: Π.Α.Σ. Αστέρας 1-4 και ένα ματς με τη Δράμα (νομίζω) στο Καυταντζόγλειο χάσαμε 1-0.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Εποχή Τσιώλη
« Απάντηση #224 στις: Κυρ 19 Ιαν 2014 23:28 »
Ο σωστός επαγγελματίας προπονητής τουλάχιστον μετά από τέτοια αποτελέσματα υποβάλλει μια παραίτηση, αφού ξέρει τις δυνατότητες του και αφήνει τον εκάστοτε πρόεδρο να αποφασίσει αν θα την κάνει δεκτή ή όχι. Σε κάθε άλλη περίπτωση, θεωρώ οτι ο λόγος είναι τα 10000 μηνιάτικο...