Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
10 (18.5%)
0-1
6 (11.1%)
1-2
10 (18.5%)
0-0
2 (3.7%)
1-1
11 (20.4%)
2-2
3 (5.6%)
2-0
4 (7.4%)
2-1
0 (0%)
1-0
3 (5.6%)
άλλο ?
5 (9.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 54

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 12 Ιαν 2014 21:33

Αποστολέας Θέμα: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 33094 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΚΕΡΑΜΙΤΣΙΩΤΗΣ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #125 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 12:49 »
ΕΒΛΕΠΑ ΧΤΕΣ ΤΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ.
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #126 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 12:56 »
Στο μεταξυ εχουμε χορτασει στις συγνωμες απο προπονητη,ποδοσφαιριστες στις τελευταιες αγωνιστικες,ο μοναχος που δεν εχει πει ειναι ο Χριστοβασιλης,αλλα να μου πεις τι συγνωμη να πει,εδω βγηκε στην επιθεση ο χοντροπατατας στους οπαδους μετα τον αποκλεισμο μας απο την ευρωπη,θα πει τωρα για αυτα τα πταισματα....



Λοιπον admin για βγαλτε σεντρα την εξης ερωτηση ''Θελετε τον ΧΒ ως προεδρο της ομαδα σας ΝΑΙ Η ΟΧΙ''

Noμιζω εχει ωριμασει προ πολλου η σκεψη για το ερωτημα αυτο.....Οχι τιποτα αλλο,αλλα και  για να δω σε τι φαση βρισκεται ο απλος πασολες που εμενε τοσο καιρο σε μια ενδιαμεση κατασταση
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.733
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #127 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 13:49 »
το βαρος απ την περσινη επιτυχια ειναι παρα πολυ μεγαλο για παιχτες σαν αυτους που εχουμε.....αληθεια ποια η αγωνιστικη προιστορια του ροστερ μας?????.....και μπορει μονο να την σηκωσουν παιχτες μεγαλης ποιοτητας οπως ηταν ο ντε βικεντιος και ο τσαβεζ(αλλο που δεν επιασε).....και ελλειψη ποιοτητας οι παιχτες μας αρχιζουν και τα χανουν..........ετσι πιστευω..........

πιστευω πως ψυχολογικα η ομαδα εχει αρχισει να τα "παιζει" πολυ επικινδυνα

εμεις πρεπει να σταθουμε τωρα στο πλευρο της ομαδας και στους παιχτες που την αποτελουν.........δεν ειναι αδιαφοροι.....οσοι περασαν μιλουν για παρα πολυ καλα αποδυτηρια...πραγμα που σπανιως συνεβαινε σε μας....το αντιθετο μαλιστα

για το μεγαλομετοχο συμφωνω με τον απο πανω....παντως ποτε σε μας δεν συνεβη αλλαγη χωρις δεδηλωμενο ενδιαφερον.......αυτο κρατηστε το

Αποσυνδεδεμένος Soulis

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #128 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 14:04 »
Tον πήρες και τον Λουσέρο πρόεδρε..
http://www.gazzetta.gr/football/article/577288/ston-apollona-o-loysero

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.733
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #129 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 14:10 »
νομιζω δεν ειναι δικαιο να μιλαμε γι αυτο το θεμα ενω υπαρχει προπονητης

δεν θεωρω παντως οτι αυτοι οι δυο μπορουν να ξανασυνεργαστουν
εαν υπαρξει περιπτωση που στο ποδοσφαιρο ποτε μην λες ποτε....θα θεωρουσα πιο εφικτο το σχεδιασμο της νεας χρονιας........

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #130 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 14:48 »
Παράθεση
η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη

θα μου πεις ρε teo-mono-pas γιατι δε πηραμε αδεια τελικα?????????

εσυ ησουν παρων οταν παρελάμβανε την επιταγη ο μπουζιντ.....ξερεις για μεταγραφες πολυ πριν γινουνε.....σιγουρα θα ξερεις και για την αδειοδοτηση
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #131 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:09 »
Δεν νομίζω οτι θα πρέπει να είχαμε τον Μέσι στην ομάδα μας για να καταφέρουμε να κερδίσουμε τον Απόλλων!!!
Το 50% να παίζανε τα παλικάρια μας απο όσο μπορούν θα φεύγαμε με το διπλό χθες....Αλλά που διάθεση για ποδόσφαιρο οι ποδοσφαριστές μας το μυαλουδάκι τους το έχουν στους καφέδες κ στις βόλτες!!!
Αν ήταν άλλος πρόεδρος θα είχε μπει στα αποδυτήρια μετά κ το χθεσινό κ θα τραβούσε αυτιά αλλά με τι αρχ@@@ να πάει εμάς ο Χριστοβασίλης????
Τι να τους πει που πέρσι οι ίδιοι παίκτες κερδίσαν την έξοδο στην ευρώπη κ τους την έκοψε ο ίδιος????
Να τους πει τι?να παλέψουν για την έξοδο στην ευρώπη που πέρσι τους την στέρησε????
Τι να ζητήσει απο τους ποδοσφαιριστές?????
Όλα ξεκινάνε απο τα λάθη του προέδρου κ μετά μερίδιο ευθύνης έχουν κ ο προπονητής κ οι ποδοσφαιριστές.
Δυστηχώς γυρίσαμε πάλι στα παλιά κ στο να παλεύουμε να σωσουμε την κατηγορία-κ τα χειρότερα έρχονται...
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.817
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #132 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:29 »
και εγω με τη σειρα μου μετα τον αγιουτο ζηταω γκαλοπ με θεμα
"θελετε τον χβ ιδιοκτητη της παε;"
με απαντησεις ναι κ οχι


για το φακελο σας το ξαναλεω
αν ανοιξει θα γελαει ο κοσμος
και με το δικο μας και με του βαζελου




Αποσυνδεδεμένος prwtevousianos1966

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #133 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:32 »
+1000000000000000000000000 στον φαστμανακο!!!!!!

οσοι περιμενετε να μην σας πουνε γιαννεναρες και οτι βγαζετε συμφεροντα καλα σας κανουν...
Γιατι θυμαστε τον φακελο μονο οποτε χανουμε, ο χβ πρεπει να φυγει μονο οταν χανουμε.
αλλα ειμαστε αυτοι που εχθες ανεχθηκαμε την λεσχη στην κερκιδα και που εχουμε τους παικτες να κανουν ζωαρα...
και εστε και εσεις στα γιαννενα που δεν μπορειται να κανετε τιποτα και αληθεια δεν ξερω γιατι................
καλα μας κανουν και ο χβ και ο καθε ενας...
και μιλαω σαν οπαδος του ΠΑΣ που μενει μονιμα στην αθηνα.
υγ οσοι βλεπετε 5αδα θελετε οφθαλμιατρο
υγ1 σονγκο απο οτι ειδα απο το γηπεδο θετικος (?)
υγ2 γιατι δεν κανετε εγγραφη να τα λετε και στο site των bv? αφου και αυτοι το καλο του ΠΑΣ θελουν........................................... ................................... :stop:
ΠΑΣ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #134 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:38 »
ΒΑΛΤΕ ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ......NAI-OXI..Συμφωνώ με τα παιδιά.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.087
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #135 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:40 »
βάλτε και για τον φάκελο ένα...

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #136 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:41 »
Για να μη μιλήσω για απόδοση παιχτών και προπονητή (είναι σωστά όσα έχουν ειπωθεί από τα υπόλοιπα παιδιά και γερόντια :P),
αναφέρομαι στην για μια ακόμα φορά αισχρή διαιτησία.
Δεν μας άφησε να πάρουμε ανάσα. Φαουλάκια γύρω-γύρω στην περιοχή μας, εμείς για πάρουμε φάουλ, έπρεπε να ματώσουμε.
Δεν μας έδωσε επίσης καθαρό πέναλτι στο 12ο λεπτό του αγώνα, (φαίνεται πεντακάθαρα στο βίντεο της ΝΟΒΑ από 0,10 μέχρι το 0,28).
Το σέντερ μπακ τους έχει κάνει λαβή και έχει ρίξει τον Κολοβέτσιο στο κτύπημα φάουλ του Κοροβέση. Είναι ίδια περίπτωση με το πέναλτι στον Τζημόπουλο με τον Εργοτέλη.
http://www.novasports.gr/MCPostGame.aspx?a_id=227391&mc_id=1523819#videoX
ΧΟΥ ρε ασπόνδυλη χοντρόμαζα!

Μπράβο στον κόσμο, κράτησε επίπεδο!

Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #137 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:48 »
Τι να τους πει που πέρσι οι ίδιοι παίκτες κερδίσαν την έξοδο στην ευρώπη κ τους την έκοψε ο ίδιος????
Να τους πει τι?να παλέψουν για την έξοδο στην ευρώπη που πέρσι τους την στέρησε????
Τι να ζητήσει απο τους ποδοσφαιριστές?????

Και ίσως εδώ είναι η μεγαλύτερη αιτία της έλλειψης πάθους, γιατί περί αυτού πρόκειται.
Με ποιο κίνητρο να παλέψει ο ίδιος παίκτης που είχε πέρσυ;
Αν χρειαστεί θα παλέψει για την σωτηρία της ομάδας του αλλά μέχρι εκεί.
Είναι θέμα προπονητή να τους κάνει να παθιαστούν. Μέχρι τώρα αποτυγχάνει σε αυτόν τον τομέα.

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #138 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 15:52 »
Παράθεση
η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη

θα μου πεις ρε teo-mono-pas γιατι δε πηραμε αδεια τελικα?????????

εσυ ησουν παρων οταν παρελάμβανε την επιταγη ο μπουζιντ.....ξερεις για μεταγραφες πολυ πριν γινουνε.....σιγουρα θα ξερεις και για την αδειοδοτηση
εκπρόθεσμη ρύθμιση οφειλών στο δημόσιο,δηλ. μέτα την καταλυτική ημερομηνία που ήταν η 30/3/2013.Να μου πείς γιατί δεν ήταν ενημερος; συμφωνώ ότι έπρεπε να είναι και γι αυτό ξενερωσαμε απίστευτα όλοι. Από κει και πέρα ο καθένας πιστεύει ότι θέλει,συμπεριφέρεται όπως θέλει,αλλά κατά τη γνώμη μου με πράξεις που δε δημιουργούν πρόβλημα στην ομάδα μου και δημιουργούν εντυπώσεις.στο κάτω κάτω ελάτε γήπεδο στηριξτε την ομάδα και φέρτε καινούργιο πρόεδρο.το να αναμοχλευεται ένα γεγονός μετά από κάθε αποτυχία είναι τουλάχιστο άτοπο. Και κάτι άλλο δεν είπα εγώ για μεταγραφες ,ο τσιώλης το προανήγγειλε.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #139 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:04 »
βάλτε και για τον φάκελο ένα...


Γκαλοπ με τριπλη εκλογικη αναμετρηση ζηταει  ο κοσμος

1)Αν θελουμε προεδρο τον ΧΒ
2)Ενα για τον φακελο
3)Και αν ο ΧΒ χρειαζεται διαιτα

Στην ψηφοφορια θα γινει και κληρωση οπου ενας νικητης θα κερδισει dvd με τους απολαυστικους αγωνες του ΠΑΣ 2013-2014 με μουσικη επιμελεια του Παντελιδη....





Χωρις πλακα τωρα καντε γκαλοπ για τον ΧΒ αμεσα......
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #140 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:08 »
Τι να τους πει που πέρσι οι ίδιοι παίκτες κερδίσαν την έξοδο στην ευρώπη κ τους την έκοψε ο ίδιος????
Να τους πει τι?να παλέψουν για την έξοδο στην ευρώπη που πέρσι τους την στέρησε????
Τι να ζητήσει απο τους ποδοσφαιριστές?????

Και ίσως εδώ είναι η μεγαλύτερη αιτία της έλλειψης πάθους, γιατί περί αυτού πρόκειται.
Με ποιο κίνητρο να παλέψει ο ίδιος παίκτης που είχε πέρσυ;
Αν χρειαστεί θα παλέψει για την σωτηρία της ομάδας του αλλά μέχρι εκεί.
Είναι θέμα προπονητή να τους κάνει να παθιαστούν. Μέχρι τώρα αποτυγχάνει σε αυτόν τον τομέα.
δε θα συμφωνήσω όσον αφορά τους παίχτες... Αν δε γουσταραν και ήταν ξενερωμενοι ας μην ανανέωσαν.άλλωστε όλοι τους μέχρι και χτες για πεντάδα μιλούσαν αν δε κάνω λάθος.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #141 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:17 »
λοιπον επειδη αρχιζεις και με εκνευριζεις (και δε ξερω γιατι.ειναι ολοφανερο οτι προκειται για τις περιπτωσεις 1και 3 που εγραφα σε προηγουμενο ποστ μου,οποτε δε θα επρεπε καν να σε παιρνω στα σοβαρα)

1.εσυ πως ξερεις οτι ο λογος ειναι εκπρόθεσμη ρύθμιση οφειλών στο δημόσιο?μιλας με τον μεγαλομετοχο?εισαι υπαλληλος του κοντινος?εισαι ο ιδιος ο μεγαλομετοχος?
2.οι πραξεις που δημιουργουνε προβλημα στην ομαδα ειναι 90% δικες του.σ αρεσει δε σ αρεσει.ο ανθρωπος ειναι καιροσκοπος.δΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟ.
3.εισαι πολυ πολυ λιγος να μ πεις εμενα να ερθω γηπεδο και να στηριξω την ομαδα.και στα @@ μ αν πουν πως βγαζω πασομετρα.ναι το βγαζω και μετραω και βλεπω οτι εισαι πολυ πολυ λιγος για να μ πεις κατι τετοιο.
4.πες στον μεγαλομετοχο να βγει να μας πει οτι πουλαει ,οχι ομος σαν μπακαλης οπως εχει μαθει να ενεργει απ'οταν πατησε το γαμημενο του ποδι στα Γιαννενα  και θα σ πω εγω αν φερω αγοραστη.
5.κι επειδη σας εχω μαθει πλεον πολυ καλα ...εισαστε πιο προβλεψιμοι και απο τον ηλιο.....εγραψα το ποστ περι ασχετων,χαζων,και με συμφερον και με επιβεβαιωσες.........εσεις τελικα εισαστε αυτοι που βρισκετε ευκαιρια μετα απο καθε αποτυχια να αγιοποιείται τον μεγαλομετοχο.

βολεψου ρε με μια μετρια ομαδα με μετριο μεγαλομετοχο και μετρια αποτελεσματα σε μια μετρια πορεια καθε χρονο (στην super league ομως) με μετρια συμπεριφορα στον κοσμο και με ανυπαρκτο σεβασμο.εγω δε θα παρω
(και πολλοι αλλοι εδω μεσα και στο γηπεδο) θα ειμαστε εκει να δημιουργουμε εντυπωσεις οπως λες κι εσυ....να δουμε ποιος θα αντεξει.

δειξε μ λιγο που προανηγγειλε ο τσιωλης μεταγραφες.........
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #142 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:35 »
Παράθεση
η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη

θα μου πεις ρε teo-mono-pas γιατι δε πηραμε αδεια τελικα?????????

εσυ ησουν παρων οταν παρελάμβανε την επιταγη ο μπουζιντ.....ξερεις για μεταγραφες πολυ πριν γινουνε.....σιγουρα θα ξερεις και για την αδειοδοτηση
εκπρόθεσμη ρύθμιση οφειλών στο δημόσιο,δηλ. μέτα την καταλυτική ημερομηνία που ήταν η 30/3/2013.Να μου πείς γιατί δεν ήταν ενημερος; συμφωνώ ότι έπρεπε να είναι και γι αυτό ξενερωσαμε απίστευτα όλοι. Από κει και πέρα ο καθένας πιστεύει ότι θέλει,συμπεριφέρεται όπως θέλει,αλλά κατά τη γνώμη μου με πράξεις που δε δημιουργούν πρόβλημα στην ομάδα μου και δημιουργούν εντυπώσεις.στο κάτω κάτω ελάτε γήπεδο στηριξτε την ομάδα και φέρτε καινούργιο πρόεδρο.το να αναμοχλευεται ένα γεγονός μετά από κάθε αποτυχία είναι τουλάχιστο άτοπο. Και κάτι άλλο δεν είπα εγώ για μεταγραφες ,ο τσιώλης το προανήγγειλε.

Αφού λοιπόν φίλε μου καλέ, η αιτία της μη αδειοδότησής μας είναι η εκπρόθεσμη ρύθμιση και δεδομένου ότι αυτό μας είναι γνωστό από την πρώτη στιγμή, ο πρόεδρος δεν θα είχε κανένα απολύτως πρόβλημα να το επιβεβαιώσει και με το άνοιγμα του φακέλου. Κανένας νομίζω δεν θα του έλεγε τίποτα.
Γιατί λοιπόν δεν τον ανοίγει τον φάκελο ????????
Μήπως το περιεχόμενό του είναι πιο πλούσιο????????
Για τα υπόλοιπα που γράφεις είναι ανάξια σχολιασμού. Λίγο-πολύ αναφέρεις ότι αφού δεν έχω έναν πρόεδρο να φέρω, πρέπει φιμωμένος να ανεχθώ την ανικανότητα και την αποτυχία του υπάρχοντος προέδρου και να μην κάνω την κριτική μου διότι αυτό είναι τουλάχιστον άτοπο όπως αναφέρεις.
Ομολογουμένως πολύ πρωτότυπη λογική.
Συγνώμη αλλά δεν θα την ακολουθήσω. Οι στρουθοκαμηλισμοί ας είναι για άλλους. Ο καθένας βλέπει πολλές φορές αυτό που θα ήθελε να δει.
Η μαγκιά είναι να βλέπεις την αλήθεια είτε σου αρέσει είτε όχι.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #143 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 16:38 »
Τι να τους πει που πέρσι οι ίδιοι παίκτες κερδίσαν την έξοδο στην ευρώπη κ τους την έκοψε ο ίδιος????
Να τους πει τι?να παλέψουν για την έξοδο στην ευρώπη που πέρσι τους την στέρησε????
Τι να ζητήσει απο τους ποδοσφαιριστές?????

Και ίσως εδώ είναι η μεγαλύτερη αιτία της έλλειψης πάθους, γιατί περί αυτού πρόκειται.
Με ποιο κίνητρο να παλέψει ο ίδιος παίκτης που είχε πέρσυ;
Αν χρειαστεί θα παλέψει για την σωτηρία της ομάδας του αλλά μέχρι εκεί.
Είναι θέμα προπονητή να τους κάνει να παθιαστούν. Μέχρι τώρα αποτυγχάνει σε αυτόν τον τομέα.
δε θα συμφωνήσω όσον αφορά τους παίχτες... Αν δε γουσταραν και ήταν ξενερωμενοι ας μην ανανέωσαν.άλλωστε όλοι τους μέχρι και χτες για πεντάδα μιλούσαν αν δε κάνω λάθος.
Άσχετο αυτό που λες. Επαγγελματίες είναι, ανανέωσαν σε μια ομάδα που φαίνεται ότι είναι συνεπείς στις πληρωμές. Εδώ μιλάμε για κάτι διαφορετικό, το πάθος που λείπει.
Όσο για την πεντάδα δεν νομίζω ότι μιλούσαν για αυτή ως στόχο παρά το 'θα κάνουμε το καλύτερο δυνατόν΄, μια καραμέλα που την μασάνε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #144 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:18 »
Ο κοσμος εχει σπασει απο την ομαδα. Απλα ξενερωνω καθε μερα με αυτο το θεαμα σε ομαδα κ κοσμο.

Καποτε ημασταν 10.000..κολεμπας και λοιποι μας εκαναν 5000.
κουγιας και λοιποι μας εφτασαν 2500.
τωρα με Χοντροβασιλη σπασαν και οι τελευταιοι και μειναμε 1500 εντος και 10-50 στα εκτος.

Και 5ος να τερματισει ο ΠΑΣ παλι 2000 ατομα θα ναι μεσα και το πολυ 600 διαρκειας.

Δεν υπαρχει δεσιμο ομαδας-κοσμου-πολης πλεον.

Παλιοτερα μετραγαμε τις ωρες να παμε γηπεδο Β-Γ εθνικη να αφησουμε τα λαρυγγια μας, καλα για την καυλα των εκδρομων δε μιλαω καν. Αλλη φαση. Οσα ατομα πανε τωρα στα εκτος εδρας πηγαιναμε καποτε τελευταια κ αδιαφορη αγωνιστικη στις Σερρες ενω ειχαμε χασει την ανοδο (αν θυμαστε).

σας βαζω και τους αγρινιωτες που τοσο βριζουν καποιοι εδω μεσα απο το φετινο τους εκτος ριζουπολη:
http://warriors6.gr/images/news/Untitled-32.jpg


αμα εχεις υγιη ομαδα δεν πα να σαι και 11-12-13-14ος...


ΕΡΩΤΗΣΗ: Ποσο εδινε το 1 ημιχρονο στο live στο 45 λεπτο? 30.00, 40.00, 100.00? ξερει κανεις?
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #145 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:21 »



μονο εσεις ρε μαγκες. βραχοι τι να λεμε.. που δεν ξενερωνετε με τιποτα..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #146 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:43 »
Παράθεση
η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη

θα μου πεις ρε teo-mono-pas γιατι δε πηραμε αδεια τελικα?????????

εσυ ησουν παρων οταν παρελάμβανε την επιταγη ο μπουζιντ.....ξερεις για μεταγραφες πολυ πριν γινουνε.....σιγουρα θα ξερεις και για την αδειοδοτηση
εκπρόθεσμη ρύθμιση οφειλών στο δημόσιο,δηλ. μέτα την καταλυτική ημερομηνία που ήταν η 30/3/2013.Να μου πείς γιατί δεν ήταν ενημερος; συμφωνώ ότι έπρεπε να είναι και γι αυτό ξενερωσαμε απίστευτα όλοι. Από κει και πέρα ο καθένας πιστεύει ότι θέλει,συμπεριφέρεται όπως θέλει,αλλά κατά τη γνώμη μου με πράξεις που δε δημιουργούν πρόβλημα στην ομάδα μου και δημιουργούν εντυπώσεις.στο κάτω κάτω ελάτε γήπεδο στηριξτε την ομάδα και φέρτε καινούργιο πρόεδρο.το να αναμοχλευεται ένα γεγονός μετά από κάθε αποτυχία είναι τουλάχιστο άτοπο. Και κάτι άλλο δεν είπα εγώ για μεταγραφες ,ο τσιώλης το προανήγγειλε.

Αφού λοιπόν φίλε μου καλέ, η αιτία της μη αδειοδότησής μας είναι η εκπρόθεσμη ρύθμιση και δεδομένου ότι αυτό μας είναι γνωστό από την πρώτη στιγμή, ο πρόεδρος δεν θα είχε κανένα απολύτως πρόβλημα να το επιβεβαιώσει και με το άνοιγμα του φακέλου. Κανένας νομίζω δεν θα του έλεγε τίποτα.
Γιατί λοιπόν δεν τον ανοίγει τον φάκελο ????????
Μήπως το περιεχόμενό του είναι πιο πλούσιο????????
Για τα υπόλοιπα που γράφεις είναι ανάξια σχολιασμού. Λίγο-πολύ αναφέρεις ότι αφού δεν έχω έναν πρόεδρο να φέρω, πρέπει φιμωμένος να ανεχθώ την ανικανότητα και την αποτυχία του υπάρχοντος προέδρου και να μην κάνω την κριτική μου διότι αυτό είναι τουλάχιστον άτοπο όπως αναφέρεις.
Ομολογουμένως πολύ πρωτότυπη λογική.
Συγνώμη αλλά δεν θα την ακολουθήσω. Οι στρουθοκαμηλισμοί ας είναι για άλλους. Ο καθένας βλέπει πολλές φορές αυτό που θα ήθελε να δει.
Η μαγκιά είναι να βλέπεις την αλήθεια είτε σου αρέσει είτε όχι.
για να ξεκαθαρίσω μια και καλή τη θέση μου,γιατί δεν ξέρω ποιος νομίζουν μερικοί ότι είμαι και τι δήθεν συμφέροντα όπως είπε ο αλλος ότι δήθεν εξυπηρετω,εδώ γελάμε έτσι μαριε και χάρη;ποτέ δεν είπα ότι δεν πρέπει να ανοίξει ο φάκελος,ξέρω όμως γιατί πήραμε τον πούλο από την ευρώπη.μακάρι να ανοίξει.ποτέ δεν είπα ότι  βγάζω λάδι το χβ,είπα ότι στη μέχρι τώρα θητεία του έχει κατεμε θετικό πρόσημο,συνεχείς παρουσίες στην α,ανανεώσεις συμβολαίων,καλή γενικά παρουσία της ομαδας στη σούπερ λιγκ,σχετικά συνεπής στις πληρωμές δεδομένης της εποχής και γενικά της μη αποδοχής του από την τοπική κοινωνία.το κάνει για τη ψυχή της μάνας του;φυσικά όχι,αλλά ως φίλαθλο δε με νοιάζει,δούναι και λαβείν είναι.μακάρι να μπορούσε για παραπάνω αλλά δεν μπορεί,θα τον κατηγορησω γι αυτό,εγώ όχι,κάποιοι το κατηγορούν... Ποτέ δεν είπα σε κανέναν να είναι η να νιώθει φιμωμενος,αλλά να βρίσκεται επί της πραγματικότητας,εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο,θεωρώ όμως ότι υπό τις υπάρχουσες συνθήκες δεν βρίσκεται άνθρωπος να μπει στο ποδόσφαιρο,οπότε προς το παρόν η υπάρχουσα κατάσταση μου δίνει καποια σιγουρια,προσωπικα.δεν είχα συνηθίσει κάθε χρονιά να βγαίνω 5ος,μακάρι να μπορούσα,ας καθιερωθώ πρώτα σαν ομάδα σούπερ λιγκ,ας βαλ τις βάσεις με ένα κορμο που θα χρειάζεται 3-4 καλές προσθήκες κάθε χρονιά για να κάνω το βήμα παραπάνω,θεωρώ ότι το έκανε ο χβ,και μετά θα μιλάω για το κάτι παραπάνω,μακάρι να μπορούσαν όλα αυτα να γίνουν εν μια νυκτί,αλλά δυστυχώς δε γίνονται... Για αυτό δεν κραζω,βλέπω ότι έχουν γίνει σημαντικα βήματα,σταθερά πρός τα μπρός.όταν λέω φέρτε καλύτερο πραγματικά το εννοώ,αλλά όλοι ξέρουν ότι δεν υπάρχει κάποιος τέτοιος στο άμεσο μέλλον,και ας με κατακρίνετε κύριοι κάποιοι από σας. Διαφωνώ κάθετα με τους μηδενιστες της πορειας χβ,ιδιαίτερα όταν το θυμούνται στα μενα,ξεχνώντας που είμασταν και που οδηγηθηκαμε επί χβ,από παυλους μελαδες μιλάμε για ευρωπες,αυτό εγώ ήδη το θεωρώ υπέρβαση και για αυτό το εκτιμω,έστω και με τα πολλά λάθη του που όμως προσπαθεί να διορθώσει,μακάρι επαναλαμβάνω να βρεθεί καλύτερος που να μπορεί για το κάτι παραπάνω.περί καταστροφεα,αποτυχημένου, και άλλων προσωπικών κατά του χβ σχολίων τα ακούω βερεσε και για αυτό σε κάποιους δε γίνομαι αρεστός και χαρακτηρίζομαι ως έχων συμφέροντα από τον χβ. Μερικοί πρέπει να αποφάσισε εμπεριστατωμενα τι πραγματικά σας φταίει,τι θέλετε και πως το θελετε,αλλά και πως θα οδηγηθούμε σε αυτό με βήματα σταθερά και σίγουρα. Οι αφορισμοί και οι βιασύνες είναι κακός σύμβουλος.ΌΛΟΙ ΘΈΛΟΥΜΕ ΈΝΑΝ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΌΤΕΡΟ ΠΑΣ.ας κάνουμε την αυτοκριτική μας ,τι είναι καλό και συμφέρον για την ομάδα και επιτέλους ας το πράξουμε,γυρνώντας γηπεδο και στηρίζοντας την ομάδα,που αρχίζει από τον εκάστοτε προεδρο,και τελειώνει στον τελευταίο φίλαθλο,γιατι αυτό θα πει ομάδα. Τα πασομετρα μακρυά από μενα,άλλοι τα επικαλούνται,οι διαφορετικές απόψεις δεκτές,η καλοπροαίρετη κριτική δεκτή,αλλά προς όφελος της ομάδας. Αυτα από μένα τον κολλητο,το υπάλληλο ,και τον χαζό και ,και,....όπως χαρακτηριστηκα από τους πασολεδες φίλους παραπανω.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.606
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #147 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:44 »

  Αμάν ρε Σιάτρο σιγά μην ζηλέψουμε και τους ανύπαρκτους χωριάτες του Αγρινίου που ως χθές μας ερχόταν εδώ με τις σημαίες του Παναθηναϊκού και του Γαύρου.

Βρισκόμαστε σε πτώση ναι, οι ευθύνες του Χρηστοβασίλη είναι τεράστιες, καθώς πρώτα από όλα αυτός φταίει αλλά υπάρχουν και άλλες αιτίες:

α) Όλα τα ματς είναι τηλεοπτικά ενώ παλιότερα δεν ήταν (π.χ. β' εθνική)

β) Κόπηκε το τζάμπα. Πόσοι έμπαιναν παλιότερα στα μουλωχτά;

γ) Ιστορικά είμαστε σε μια περίοδο που έχουμε περάσει σε κάμψη καθώς την περίοδο 1998-2003 είχαμε σπάσει όλα τα κοντέρ προσέλευσης και μαζικότητας. Από τότε εάν εξαιρέσεις μερικές χρονιές, πχ. 2008-9 και 2009-10 αντέ και τη χρονιά στη β' 2010-11 έχουμε πάρει τον κατήφορο.

Ψυχραιμία παίδες αργά ή γρήγορα θα ξανανεβούμε. Δεν ξέρω πότε ούτε τι θα μας οδηγήσει στην αναγέννηση αλλά είμαι σίγουρος οτι το παρατεταμένο οπαδικό ντεφορμάρισμα θα λάβει τέλος.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #148 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 17:48 »
Του παναιτωλικου τα ματς δεν ειναι τηλεοπτικα? η μηπως μπαινουν τζαμπα? Εγω ξερω οτι αμα θελουμε βρισκουμε χαζες δικαιολογιες. Ο κοσμος εχει σπασει και φαινεται καθε αγωνιστικη εντος εκτος.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.226
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #149 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 18:24 »
Ρε τεο-πας περιμενεις καθε 6 μηνες να γραψεις οταν τα χωνουμε στον φιλο σου ή συγγενη σου?
Ε γαμισε μας στην τελικη με τον μαλακα που θες να τον αγιοποιησουμε κιολας με αυτα τα αισχρα που κανει
Ποσο χρονων εισαι? 25? 30?
Εγω εχω προλαβει και καλυτερες εποχες του ΠΑΣ με 10 συνεχομενα ετη στην α εθνικη
Και με γενικη παραδοχη απο ολο το φιλαθλο κοσμο της ελλαδας για την ομαδα και τον κοσμο
Δεν χρειαζομαι 3 χρονια αηδιας στην α εθνικη για να εκσπερματωνω καθε μερα απο τη χαρα μου
Εσυ βλεπεις κανεναν να λεει κατι καλο για την ομαδα μας?
Περυσι βγηκανε να πουνε πως παιζουμε μπαλα αλλα εξατμιστηκε η υποθεση
Αν δεν το εχεις καταλαβει στο ξαναλεω
Η περυσινη χρονια ειναι σαν να μην υπαρχει ετσι εχει περασει στη συνειδηση των φιλαθλων της ομαδας
Εχουμε γινει ρεντικολο με υποψιες στημενων παιχνιδιων
Εχουμε ανοιξει μετωπο με τον παναθηναικο χωρις να υπαρχει λογος
Κατηγορουμαστε οτι ειμαστε τσιρακια του μαρινακη και περιεργως δεν παιρνουμε σφυριγμα ουτε στα ονειρα μας
Μας κοροιδευει ολη η ελλαδα για τα καραγκιοζιλικια μας
Καταντησαμε να γινουμε αυτο που κοροιδευαμε τους αλλους τοσα χρονια
Αυτος μπορει να ξεφτυλιζεται οσο θελει ετσι πες του
Το σωματειο αυτο για χαρη του οποιου εχει πεθανει κοσμος τι φταιει να την πληρωνει?
Για ποια σταθεροτητα μιλας οταν δεν εχει βγει 1 φορα να αναλυσει ενα πλανο για την ομαδα?
Δεν μας εχει καθησυχασει ποτε σαν φιλαθλους αντιθετα μας γραφει στα αρχιδια του και παιζει με τα νευρα μας
Μην ξαναμπεις εδω μεσα να κανεις το δικηγορο δεν σε σηκωνει το κλιμα
Εχουμε δικιο 100% και μονο εσυ δεν το καταλαβαινεις



 :pas: :joker: :pashat: