Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
10 (18.5%)
0-1
6 (11.1%)
1-2
10 (18.5%)
0-0
2 (3.7%)
1-1
11 (20.4%)
2-2
3 (5.6%)
2-0
4 (7.4%)
2-1
0 (0%)
1-0
3 (5.6%)
άλλο ?
5 (9.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 54

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 12 Ιαν 2014 21:33

Αποστολέας Θέμα: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 33083 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.807
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 12 Ιαν 2014 23:53 »
Απαράδεκτοι  :stop: >:( .....




ρε δεν αλλάζει μυαλά ο γιαννιώτης....Εδώ υπάρχουν ακόμα πόστ στο pas.gr που μιλάνε για ψυχραιμία και ότι η ομάδα θέλει ηρεμία. Πιο γραφικοί και απ τα ζαγόρια..

Και τι να κάνουμε ρε fastmanako να γίνουμε γαύροι και να αρχίσουμε τους κορνέδες; Να δοθούν εξηγήσεις και απαντήσεις ΦΥΣΙΚΑ, αλλά με συζήτηση! Αν πάμε για να κράξουμε τους παίχτες χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα και όχι καλύτερα!

Το κράξιμο πρέπει να το φάει το "μεγάλο κεφάλι" της ομάδας! Και πίστεψε με είναι πολύ βολικό για αυτόν να τα ακούσουνε ο προπονητής και οι παίχτες και να την γλιτώσει και πάλι! Εσείς που είστε στην πόλη μην του κάνετε το χατήρι! Με ήρεμο και ξεκάθαρο τρόπο να τεθεί προ των ευθυνών του! Να καταλάβει ότι δεν έχει περιθώρια για άλλη κοροϊδία! Να συνειδητοποιήσει ότι δεν είμαστε όλοι οι ΠΑΣολέδες σαν τα κατακάθια που συναναστρέφετε!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 12 Ιαν 2014 23:57 »
Αποκαρδιωτική εμφάνιση..
χωρίς νεύρο και ενέργεια με πολλά ατομικά κ ομαδικά λάθη.
τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε απ'το γήπεδο.

Είναι βέβαιο πως με τέτοιες εμφανίσεις δεν κάνουμε τίποτα.

Κάτι δεν πάει καλά και οφείλουν να βρουν τι, δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η αγωνιστική κατρακύλα.

Κανένας δεν είναι άμοιρος ευθυνών.

Υ.Γ.
Χαίρομαι που ανέλαβε την ευθύνη ο Τσιώλης, ελπίζω πως αυτό θα μεταφραστεί και σε κάτι πιο πρακτικό, με άμεση βελτίωση και δεν θα μείνει στα λόγια.

Υ.Γ.1
Συγχαρητήρια στον Απόλλων για την νίκη
καλή συνέχεια εύχομαι, είναι από τις πιο συμπαθείς ομάδες.



sello σορρυ αλλα νομιζω την παραμυθα που τρωμε δεν την εχεις καταλαβει...Αν νομιζεις πως φταινε οι ποδοσφαιριστες,οι προπονητες,οι γυμναστες και οποιοδποτε αλλος εισαι γελασμενος........

Η ομαδα απο την αρχη της χρονιας ειχε και εχει προδιαγεγραμμενο τελος ολα τα αλλα τα ακουω μπαρουφες
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.606
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #102 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:00 »
 Σε λίγο θα πεθάνουμε από την ψυχραιμία και την μακάρια ηρεμία.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #103 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:18 »


Για σένα μπορεί να είναι καλά κρασιά το άνοιγμα του φακέλου για μας είναι ζήτημα τιμής, αλήθειας και αξιοπρέπειας. Για τη φυγή του Ντεβινσέντι ο Τσιώλης φταίει; Για τη φυγή του Τσάβες ο Τσιώλης φταίει; Για την μη αντικατάστασή τους με ισάξιο παίχτη ποιος φταίει; Δεν φταίει ο Χρηστοβασίλης; Αυτά γιατί δεν τα λες;
[/quote]

για την κριτική στον τσιωλη δεν την ειδα, για τον ντεβινσεντι και τον τσάβες δεν θεωρώ ότι φτάει ο χβ, ο τσιώλης εισηγήθηκε 3 μέχρι τώρα ο χβ τους έφερε, λέγεται ότι θα έρθει και δεκάρι, ας περιμένουμε, δεν θέλω να μπώ σε αντιπαράθεση για τέτοια θέματα. ο χβ έκανε τις παπαριές του έκανε και τα καλά του, θεωρώ τα καλά του περισσότερα από τα κακά του, άρα του προσάπτω θετικό πρόσημο  μέχρι τώρα. εσύ προφανώς θεωρείς οτι έκανε μόνο κακά και για όλα φταίει αυτός. φέρε καλύτερο, μαζί σου, αλλά μην τα μηδενίζουμε ρε παιδιά. η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη.ας προχωρήσουμε . εδώ παραπαίουμε αγωνιστικά και εσύ ασχολείσαι με φάκελο και γιατί δεν άνοιξε κτλ. ξεκολλήστε το μυαλό σας μερικοί ρε παίδες....                                                   

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #104 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:24 »
ψυχραιμία μέχρι να πέσουμε!!!!!!!
Μας έχει γαμ@@@σει ο κάθε πικραμένος κ λέμε ψυχραιμία κ να κάνουμε λέει τώρα 2 καλές μεταγραφές!!!!Μήπως να κάνουμε καλύτερα το ΠΑΣΧΑ??????
Πάμε για να μείνουμε κατηγορία κ ας αφήσουμε τα όνειρα για ευρώπες-αυτά μια φορά γίναν κ πάλι δεν τα χαρήκαμε....
Χριατοβασίλη κατάφερες να μας φαίνονται όλοι οι αντίπαλοι Μπαρτσελόνα κ Ρεάλ
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 00:28 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #105 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:25 »
Παράθεση
Και τι να κάνουμε ρε fastmanako να γίνουμε γαύροι και να αρχίσουμε τους κορνέδες; Να δοθούν εξηγήσεις και απαντήσεις ΦΥΣΙΚΑ, αλλά με συζήτηση! Αν πάμε για να κράξουμε τους παίχτες χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα και όχι καλύτερα!
Το κράξιμο πρέπει να το φάει το "μεγάλο κεφάλι" της ομάδας! Και πίστεψε με είναι πολύ βολικό για αυτόν να τα ακούσουνε ο προπονητής και οι παίχτες και να την γλιτώσει και πάλι! Εσείς που είστε στην πόλη μην του κάνετε το χατήρι! Με ήρεμο και ξεκάθαρο τρόπο να τεθεί προ των ευθυνών του! Να καταλάβει ότι δεν έχει περιθώρια για άλλη κοροϊδία! Να συνειδητοποιήσει ότι δεν είμαστε όλοι οι ΠΑΣολέδες σαν τα κατακάθια που συναναστρέφετε!



ΝΑΙ 2-3 σφαλιάρες δεν κάνανε ποτέ κακό. Και θα σου πώ εγώ μετά τις 2-3 σφαλιάρες αν θα ξαναβγούν το ίδιο άνετοι για ποτό. Καλά γενικά τι συζητάμε; Εγώ το καλοκαίρι διάβαζα ΑΠ ΟΛΟΥΣ άνοιξε τον φάκελο αλλιώς τέλειωσες κλπ κλπ κλπ. Για 1000στή φορά κλάστηκαν παπάρια πανιγυρικά όπως πάντα συμβαίνει στα γιάννενα. Δεν πειράζει πασάδες μου ηρεμία θα παίξει η ομάδα με τον καιρό....



ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.733
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #106 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:29 »
ακομα η αντικατασταση ντε βισεντι???και ακομα μιλατε για κριτικη αγωνα???

οταν παρουμε δεκαρι ευχαριστως να πω και γω τη γνωμη μου......μεχρι τοτε μονο τη φωνη μου μπορω να προσφερω για να γλυτωσουμε τα χειροτερα....που μπορουν να γινουν καλυτερα.....αλλα αμα ασχολησε τωρα με τις εκπτωσεις ιανουαριου δειχνει οτι μυαλο δεν βαζεις........

ψυχολογικα πολυ κατω.....λες να μην βλεπουν οι παιχτες οτι χωρις ντε βισεντι η μπαλα μπροστα δεν παει ουτε με σφαιρες???.......επειγοντως παιχτη αξιας.........τα υπολοιπα ειναι απλως προς το παρον θεωριες

ευθυνες υπαρχουν και στους ποδοσφαιριστες και στον τεχνικο.......αλλα ελα κανε τωρα σαματα με 4 βαθμους απο τη ζωνη υποβιβασμου.........και με τον κυριο υπευθυνο να ειναι αλλος.......κιτσιοοοοοο.....ξυπνα........δεκαρι.. ..μην πω και αντι τσαβες και σ σκωθει η τριχα

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #107 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:31 »


Για σένα μπορεί να είναι καλά κρασιά το άνοιγμα του φακέλου για μας είναι ζήτημα τιμής, αλήθειας και αξιοπρέπειας. Για τη φυγή του Ντεβινσέντι ο Τσιώλης φταίει; Για τη φυγή του Τσάβες ο Τσιώλης φταίει; Για την μη αντικατάστασή τους με ισάξιο παίχτη ποιος φταίει; Δεν φταίει ο Χρηστοβασίλης; Αυτά γιατί δεν τα λες;

για την κριτική στον τσιωλη δεν την ειδα, για τον ντεβινσεντι και τον τσάβες δεν θεωρώ ότι φτάει ο χβ, ο τσιώλης εισηγήθηκε 3 μέχρι τώρα ο χβ τους έφερε, λέγεται ότι θα έρθει και δεκάρι, ας περιμένουμε, δεν θέλω να μπώ σε αντιπαράθεση για τέτοια θέματα. ο χβ έκανε τις παπαριές του έκανε και τα καλά του, θεωρώ τα καλά του περισσότερα από τα κακά του, άρα του προσάπτω θετικό πρόσημο  μέχρι τώρα. εσύ προφανώς θεωρείς οτι έκανε μόνο κακά και για όλα φταίει αυτός. φέρε καλύτερο, μαζί σου, αλλά μην τα μηδενίζουμε ρε παιδιά. η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη.ας προχωρήσουμε . εδώ παραπαίουμε αγωνιστικά και εσύ ασχολείσαι με φάκελο και γιατί δεν άνοιξε κτλ. ξεκολλήστε το μυαλό σας μερικοί ρε παίδες....                                                 
[/quote]

Θα μπορούσες να μας αναφέρεις, αφού είναι γνωστό σε όλους όπως μας λες, γιατί δεν πήραμε αδειοδότηση ????????

Όσο και για τα υπόλοιπα, με όλο το σεβασμό στις απόψεις σου, είσαι πολύ μακρυά από την πραγματικότητα.
Αν δεν μπορούμε η δεν θέλουμε να δούμε την πραγματικότητα, κανένα πρόβλημα δεν θα λυθεί ποτέ και ποτέ δεν θα προχωρήσουμε μπροστά.
Ο κ. Χριστοβασίλης είναι το μέγιστο πρόβλημα της ομάδος μας αυτή την δεδομένη χρονική στιγμή.
Οι σκέψεις  του και οι πρακτικές του δεν συμβαδίζουν με το όραμα και τις προσδοκίες των αγνών φιλάθλων του.

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #108 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:32 »
Διασυρμός. Ξυπνήστε.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.606
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #109 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:34 »
Παράθεση
Και τι να κάνουμε ρε fastmanako να γίνουμε γαύροι και να αρχίσουμε τους κορνέδες; Να δοθούν εξηγήσεις και απαντήσεις ΦΥΣΙΚΑ, αλλά με συζήτηση! Αν πάμε για να κράξουμε τους παίχτες χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα και όχι καλύτερα!
Το κράξιμο πρέπει να το φάει το "μεγάλο κεφάλι" της ομάδας! Και πίστεψε με είναι πολύ βολικό για αυτόν να τα ακούσουνε ο προπονητής και οι παίχτες και να την γλιτώσει και πάλι! Εσείς που είστε στην πόλη μην του κάνετε το χατήρι! Με ήρεμο και ξεκάθαρο τρόπο να τεθεί προ των ευθυνών του! Να καταλάβει ότι δεν έχει περιθώρια για άλλη κοροϊδία! Να συνειδητοποιήσει ότι δεν είμαστε όλοι οι ΠΑΣολέδες σαν τα κατακάθια που συναναστρέφετε!



ΝΑΙ 2-3 σφαλιάρες δεν κάνανε ποτέ κακό. Και θα σου πώ εγώ μετά τις 2-3 σφαλιάρες αν θα ξαναβγούν το ίδιο άνετοι για ποτό. Καλά γενικά τι συζητάμε; Εγώ το καλοκαίρι διάβαζα ΑΠ ΟΛΟΥΣ άνοιξε τον φάκελο αλλιώς τέλειωσες κλπ κλπ κλπ. Για 1000στή φορά κλάστηκαν παπάρια πανιγυρικά όπως πάντα συμβαίνει στα γιάννενα. Δεν πειράζει πασάδες μου ηρεμία θα παίξει η ομάδα με τον καιρό....



ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Πες τα ρε Χρυσόστομε γιατί μας έχουν αποκοιμίσει όλοι οι φιλήσυχοι νοικοκυραίοι εδώ μέσα και εκεί έξω!Δεν είμαστε εμείς γαύροι βάζελοι και λοιπές πίπες. Μακάρι να μάσταν θα πω εγώ. Να δω αν τότε θα γραφε ο Κοροβέσης και ο κάθε Κοροβέσης μυνηματάκια στο Fc και αν ο Τσουκαλάς μας έκανε σσσσσ. Να πάει να τα κάνει στην Τούμπα αυτά να δούμε αν θα βγει από τα αποδυτήρια.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #110 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:51 »
Παράθεση
η πιπίλα με το φάκελο πρέπει να σταματήσει, είναι γνωστό σε όλους όσους ασχολούμαστε γιατί δε πήραμε αδειοδότηση από ευρώπη

εγω που δεν ασχολουμε αλλα αγαπαω αυτη την ομαδα και εριξα και κατι δακρυα πέρυσι μπορω να μαθω γιατι δε πηραμε αδεια?δικαιουμαι?

λες επισης ''λεγεται οτι θα ερθει και δεκαρι'' !  που το ακουσες?περπατας σε καποιο συγκεκριμενο δρομο και ακουγεται?να περασω κι εγω.
για να ''φερουμε'' καλυτερο πρεπει πρωτα να πει οτι ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ

Παράθεση
ας προχωρήσουμε . εδώ παραπαίουμε αγωνιστικά και εσύ ασχολείσαι με φάκελο και γιατί δεν άνοιξε κτλ.

ρε μαστορα.....να προχωρησουμε να παμε που?????μας δουλευεις????να κοιταξουμε τα αγωνιστικα????οκ.ας τα κοιταξουμε....τα διορθωνουμε....γιατι???για να βγουμε ευρωπη?αυτο θελεις?θελεις να βγεις ευρωπη????για να ερθει μετα παλι ο μεγαλομετοχος και να σ πει ΠΑΡΕ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΠΕΛΑΤΗ.

ο ορθολογισμος των πραγματων λεει.....πρωτα φτιαχνεις θεμελια και μετα τους οροφους.

σ εχω και μια προταση τηλεοπτικη....αυριο παιζει ωραια εκπομπη στο tv1 κατα τις 23.00 εσενα θα σ αρεσει.....τον εχουνε στα οπα οπα τον μεγαλομετοχο

καλη επιστροφη στα παιδια που κατεβηκαν στη χαβουζα.ειναι λιγο ζορικο να κανεις τοσα εξοδα ,χιλιομετρα και να τρως και 4.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΗΤΤΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 01:12 από ΑΠΕΙΡΟΣ »
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.733
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #111 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 00:55 »
μπραβο μπραβο.....βλεπω εχετε πιασει την κρισιμοτητα της καταστασης........
ο τσουκαλας εκανε σσσσ βλεπω.......τοπιασες......τον αλλο που σ κανει πρρρρρρρρρ ομως δεν σε βλεπω να τον πιανεις........

αφηστε τς παπαριες με αυτα αυτη τ στιγμη δεν λυνονται τα προβληματα........

ο αλλος ξερει οτι μονο 6 μηνες μενει ο ντε βισεντι και σε αφηνει στα κυματα χωρις δεκαρι και ψαχνει τελη ιανουαριου..........αυτο ειν το προβλημα.........

ακου λεει γραφ ο μικρος στο fb....εσυ και ο ταγιπ ο ερντογαν βαρεσατε μαζι φλασια

θελ δεκαρι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μπακουλιερε keep kalm  ωρε........εχ καιρο για μπατσες μετα

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.606
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #112 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:00 »
μπραβο μπραβο.....βλεπω εχετε πιασει την κρισιμοτητα της καταστασης........
ο τσουκαλας εκανε σσσσ βλεπω.......τοπιασες......τον αλλο που σ κανει πρρρρρρρρρ ομως δεν σε βλεπω να τον πιανεις........

αφηστε τς παπαριες με αυτα αυτη τ στιγμη δεν λυνονται τα προβληματα........

ο αλλος ξερει οτι μονο 6 μηνες μενει ο ντε βισεντι και σε αφηνει στα κυματα χωρις δεκαρι και ψαχνει τελη ιανουαριου..........αυτο ειν το προβλημα.........

ακου λεει γραφ ο μικρος στο fb....εσυ και ο ταγιπ ο ερντογαν βαρεσατε μαζι φλασια

θελ δεκαρι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μπακουλιερε keep kalm  ωρε........εχ καιρο για μπατσες μετα

Ναι ρε φίλε είναι θέμα πως σε αντιμετωπίζουν οι παίχτες σου και αν σε τιμούν με αυτά που κάνουν και λένε. Εσένα μην σε νοιάζει, εμένα με νοιάζει πολύ. Με τη λογική σου άσε και τον Πρόεδρό σου να κάνει ότι γουστάρει.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #113 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:18 »
Ας παραθεσω μερικους αγωνες τυχαιους κατα τα αλλα,που απασχολησαν και θα απασχολησουν και στο σημερινο αγωνα


Πρωτη ενδειξη:ΠΑΣ-ΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ
Δευτερη ενδειξη:AIΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ
Τριτη ενδειξη:ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ(0-2)-(2-2)
Τεταρτη ενδειξη:ΠΑΟΚ-ΠΑΣ 0-2 Με απιστευτο πονταρισμα απο στ.εταιριες
Πεμπτη ενδειξη:AΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ 4-0



Και κατα τα αλλα εμεις εχουμε χασει την περηφανια μας και λουφαζουμε και κατηγορουμε οπως παντα αθλητικες δικαιοσυνες,στοιχηματικες εταιριες,τον ΠΟΚ τον ΠΟΘ και οτιδηποτε αλλο αρκει να μην σπιλωθει το ηδη σπιλωμενο πλεον σωμαΤειο μας


Παμε περσι τα χριστουγενα λοιπον,βγαινει ο Χριστοπουλος και ζηταει εγγυησεις απο τον ΧΒ,και συνεπως οπως παντα δεν τηρει τιποτα ο μαλακας..Ερχεται το καλοκαιρι και φευγει ο Χριστοπουλος και βλεπω εδω μεσα το 80% να εχουν καταφερει κατα του Χριστοπουλου και να το χλευαζουν και να τον λεμε και αχαριστο(ειναι να τρελενεσαι μερικες φορες)........Πλεον η ΠΑΣολεδικη μαγκια και η περηφανια εχει χαθει,καποτε τα γυρναγαμε ολα τουμπα για το παραμικρο και φημιζομασταν οπαδικα σε ολη την επικρατεια ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙ ΦΗΜΙΖΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ,ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ????


Και θα πω κατι που δεν το εχω πει για να καταλαβεται σε τι σαπιλα εχουμε περιπεσει,οποιος θελει το πιστευει οποιος δεν θελει στα @@@@ μου...


Τυχαινει στο στεκι στην Κορινθο που μαζευομαστε η ΠΑΣολεδικη παρεα να βλεπουμε τον αγωνα πλαυ οφ με την Τριπολη στα Γιαννινα μιας και δεν ανεβηκαμε σε αυτον τον αγωνα,σε μια φαση μεσα στο μαγαζι ειναι και ο Κ.....(λαισμαν στον αγωνα Γαυρος-ΠΑΣ,για ευνοητους λογους δεν τον αναφερω γιατι τελικα ηταν ξηγα),ε εκατσε σε μια φαση που τον κραξαμε αλλα στα καπακια  γιναμε ενα τραπεζι γιατι το παραδεχτηκα......Εκει που εκθειαζε τον ΠΑΣ σαν ομαδα και μου ελεγε πως αμα αφηναν περσι τον ΠΑΣ την δευτερη θεση την ειχε ανετοτατα,φτανουμε στον αγωνα με τον Ολυμπιακο και φαγαμε σφαξιμο στο γονα και μου λεει τα εξης πιωμενος καργα τζες και εγω ο ερμος γιατι απο τα ουισκακια δεν τα θυμαμαι αυτολεξει ακριβως

''Φιλε(μιας και ειναι πιτσιρικας και αυτος) βλεπω τον ΠΑΣ στο πρωτο ημιχρονο τον γαυρο να  παιζει ανετα και σε μια φαση ο αλλος βοηθος να κοβει με οφσαιντ καθαρη φαση για γκολ,μου λεει κατι ψυλλιαστηκα εκεινη την στιγμη οτι κατι θα παιχτει..................Σε μια φαση βγαινουμε απο αποδυτηρια για το δευτερο κ βλεπουμε εναν παραγοντα του Ολυμπιακου να μας ερχεται ακριβως κατω απο την  στοα και να μας λεει με νοημα ''παιχτε καλα'' .και καθως μπαινω στον αγωνιστικο χωρο βλεπω ενα αλλον παραγοντα του ΠΑΣ(δεν ηξερε ποιος ηταν γιατι τον ρωτησα)απο τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και να ανεβοκαταβαζει τα χερια απο πανω προς τα  κατω και να λεει σε τρεις παιχτες δικους σας ''μαγκες ξερετε χαλαρα''(για τον ενα ειναι σιγουρος απλα δεν το κατανομαζω αλλα απο τα γραφομενα μου σε αλλα ποστ καταλαβενετε ποιος) ενω ο Χριστοπουλος μου εκανε πραγματικα εντυπωση πως ωρυονταν στον παγκο για τα λαθη ποδοσφαιριστων του,σαν να ειναι εξω απο το νταραβερι το τι παιζονταν....Τι να πω ρε ayuto(σχημα λογου) ειναι κριμα η ομαδα σας γιατι την συμπαθω χωρις πλακα...''




Μονο απο κει καταλαβαινεις τι γινεται και σε τι σηψη παραγοντικη εχει πεσει ο ερμος ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


Θελω να πιστευω πως μια ικμαδα αντιστασης και περηφανειας ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗΣ εχει μεινει εστω και την υστατη στιγμη.....Εγω δυστυχως ειμαι μακρια μακαρι να μουν εκει αλλα με κραταν τα γαμωχιλλιομετρα,ας αφησουμε τις συνδεσμιακες κοντρες γαμω το φελεκι μου  και επιτελους ας ενεργησουμε για το καλο του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ....

ΜΑΓΚΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΗΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΛΑΒΟΣ ΚΑΝΕΝΟΣ


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.226
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #114 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:23 »
Τι να κανει ο τσιωλης ξεκρεμαστος εχει μεινει
Τον στειλανε στον πολεμο με οπλοπολυβολα και τωρα εχει ξεμεινει με καραμπινες
Που να πας ετσι?
Δεν φτανει ενας λιλα μονο
Το θεμα ειναι γιατι δεν ζηταει παιχτη στην αμυνα αφου εκει πασχουμε
Για αυτο μονο μπορω να τον κατηγορησω
Για αυτα που βλεπω μεσα στο γηπεδο δεν μπορω να πω κατι γιατι εχει χαθει ο ελεγχος ετσι και αλλιως
Ολοι τελουνε υπο συγχυση
Εχει βαρυνει το κλιμα πολυ και δεν μπορω να καταλαβω πως εγινε αυτο τοσο γρηγορα μετα τις γιορτες
Για την παραμονη παμε και θα παλεψουμε γερα με καλλονη την κυριακη
Φοβαμαι οτι οδηγουμαστε σιγα σιγα στο τοπικο γιατι δεν ξερει κανεις τις σκεψεις αυτου του τυχοδιωκτη
Αν η ομαδα εχει χρεη ποιος καινουριος να αναλαβει?
Τα λεφτα απο μεταγραφες πανε στην τσεπη του κατευθειαν ειμαι σιγουρος
Αυτος μπορει και να ειναι κερδισμενος ηδη , η ομαδα δεν ξερω τι χρωσταει και ποσα
Εγω αυτο καταλαβαινω οτι γινεται στην ομαδα και ανησυχω αφανταστα
Οπως το ιδιο εκανα και περυσι οταν περιμενα απο τον φλεβαρη να ερθει η αδειοδοτηση η οποια δεν ηρθε ποτε



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 614
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #115 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:28 »
Το ότι φταίει ο πρόεδρος των ρεκόρ για το ότι πέρυσι έφτιαξε ομάδα από το τίποτα και κατάφερε( γιατί περι κατορθώματος πρόκειτε) να μην κρατήσει ούτε τον αρχιτέκτινα=προπονητής(βλέπε Χριστόπουλο) είναι δεδομένο!!! ποιός άλλος δεν θα κρατούσε αυτόν τον άνθρωπο που σου έφτιαξε ομάδα από το τίποτα κυριολεκτικά! από γενάρη μήνα έπρεπε να τον είχε κλείσει!! Αυτό είναι ένα από τα πολλά που δείχνουν ότι δεν έχει σοβαρό σκοπό! Τέρμα το σταματάω εδώ! Σίγουρα μπορεί να μην φταίει για όλα αλλά από τον τρόπο που ενεργεί βλέπεις πολλά!! Ή δεν είναι σοβαρός ή μας δουλεύει όλους!!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.561
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #116 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:38 »
Παράθεση
Και τι να κάνουμε ρε fastmanako να γίνουμε γαύροι και να αρχίσουμε τους κορνέδες; Να δοθούν εξηγήσεις και απαντήσεις ΦΥΣΙΚΑ, αλλά με συζήτηση! Αν πάμε για να κράξουμε τους παίχτες χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα και όχι καλύτερα!
Το κράξιμο πρέπει να το φάει το "μεγάλο κεφάλι" της ομάδας! Και πίστεψε με είναι πολύ βολικό για αυτόν να τα ακούσουνε ο προπονητής και οι παίχτες και να την γλιτώσει και πάλι! Εσείς που είστε στην πόλη μην του κάνετε το χατήρι! Με ήρεμο και ξεκάθαρο τρόπο να τεθεί προ των ευθυνών του! Να καταλάβει ότι δεν έχει περιθώρια για άλλη κοροϊδία! Να συνειδητοποιήσει ότι δεν είμαστε όλοι οι ΠΑΣολέδες σαν τα κατακάθια που συναναστρέφετε!


ΝΑΙ 2-3 σφαλιάρες δεν κάνανε ποτέ κακό. Και θα σου πώ εγώ μετά τις 2-3 σφαλιάρες αν θα ξαναβγούν το ίδιο άνετοι για ποτό. Καλά γενικά τι συζητάμε; Εγώ το καλοκαίρι διάβαζα ΑΠ ΟΛΟΥΣ άνοιξε τον φάκελο αλλιώς τέλειωσες κλπ κλπ κλπ. Για 1000στή φορά κλάστηκαν παπάρια πανιγυρικά όπως πάντα συμβαίνει στα γιάννενα. Δεν πειράζει πασάδες μου ηρεμία θα παίξει η ομάδα με τον καιρό....



ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Πες τα ρε Χρυσόστομε γιατί μας έχουν αποκοιμίσει όλοι οι φιλήσυχοι νοικοκυραίοι εδώ μέσα και εκεί έξω!Δεν είμαστε εμείς γαύροι βάζελοι και λοιπές πίπες. Μακάρι να μάσταν θα πω εγώ. Να δω αν τότε θα γραφε ο Κοροβέσης και ο κάθε Κοροβέσης μυνηματάκια στο Fc και αν ο Τσουκαλάς μας έκανε σσσσσ. Να πάει να τα κάνει στην Τούμπα αυτά να δούμε αν θα βγει από τα αποδυτήρια.


Και όταν οι ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ γαύροι,μπαόκια και σκουλήκια κάθονται στην 7
σαν φιλοξενούμενοι και μας δείχνουν τα παπάρια τους...τότε ΜΟΚΟ...έτσι?????
Όταν κατά τα λεγόμενά τους "γαμιέται ο ΠΑΣ και ο κάθε παγουράς"...και τότε ΜΟΚΟ...έτσι?????

Αλλά βέβαια...πού μας παίρνει να κάνουμε τσαμπουκά και να ρίξουμε και δυο τρεις...
Μόνο στους δικούς μας.....
ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ μερικοί!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Ιαν 2014 01:44 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #117 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 01:40 »
αααααα και μη βγει κανενας και πει ''βρηκαν ευκαιρια οι οψιμοι πασολεδες να βγαλουνε χολη για τον μεγαλομετοχο και να βρισουνε και να κραξουνε,περιμενανε στη γωνια κτλ κτλ'' γιατι αυτοματα θα χαρακτηριστεί ως....

1.χαζος γιατι δε ξερει να ερμηνευει τα οσα γραφω εδω και παρα πολυ καιρο και οχι μονο σε ''στραβες''

2.ασχετος γιατι δε ξερει τα οσα γραφω εδω και παρα πολυ καιρο και οχι μονο σε ''στραβες''

3.με συμφερον που του το χαλανε τα οσα γραφω εδω και παρα πολυ καιρο και οχι μονο σε ''στραβες''

θα τα πει που θα τα πει ο αρχιλεσχιτης αυτα...δε χρειαζεται και απο αλλους

ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #118 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 02:08 »
Νομίζω ότι έχω ηρεμήσει αρκετά για να μπορέσω να γράψω πέντε αράδες .

Συντριβή 4-0 από έναν θεωρητικά υποδεέστερο αντίπαλο και  για να τα λέμε σωστά αυτή η ήττα έπρεπε να έρθει και με αυτό το σκορ  , για να καταλάβουμε ποια είναι η πραγματικότητα και να μην κρυβόμαστε πίσω απ το δάχτυλό μας . Αντίστοιχη εμφάνιση κάναμε και σε άλλα παιχνίδια απλά επειδή το σκορ ήταν μικρό 1-0 2-0 κτλ μας έφταιγαν οι διαιτητές ! Το πως φτάσαμε μέχρι εδώ είναι λίγο πολύ γνωστό , το ερώτημα είναι τί κάνουμε από δω και πέρα !

Ο Σάκης ο Τσιώλης (απ την αρχή κάτι δε μου κόλλαγε σ΄αυτόν )δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση το όνομά του , απλά αυτός είναι στο τιμόνι και αυτός πρέπει να παραμείνει , απαγορεύεται ακόμα και η σκέψη αντικατάστασής του ! Η ομάδα πρέπει να ενισχυθεί άμεσα με παίχτες έτοιμους επιπέδου Ντε Βινσέντι ! Οι ποδοσφαιριστές να αναλογιστούν τις ευθύνες τους και να βγουν να μιλήσουν όσο είναι καιρός , δεν είναι εικόνα ομάδας αυτή !

η συγκεκριμένη ομάδα αν μπλέξει με τη ζώνη του υποβιβασμού θα πέσει , δεν είναι έτοιμη για τέτοιες καταστάσεις ! ούτε ο Τσώλης είναι έτοιμος για κάτι τέτοιο , για Ευρώπη μιλούσε όταν ήρθε ! Θηωρώ ότι μόνο ο κόσμος μπορεί να ξυπνήσει την ομάδα , αυτός ο περίφημος λαός που κοιμάται εδώ και 2 χρόνια , που έχει αφήσει την αγαπημένη του ομάδα απροστάτευτη στις ορέξεις του ανύπαρκτου προέδρου της και να είστε σίγουροι ότι αν ήξερε ο ΧΒ ότι είχε να αντιμετωπίσει μια τεράστια μάζα θα ενεργούσε διαφορετικά !

Η ομάδα είναι δική μας , αυτός είναι περαστικός , μας βρήκε δεν τον βρήκαμε !

ΥΓ κύριε μινγκα , ποδοσφαιριστή της δεκάρας , μ αυτόν τον εμετικό πανηγυρισμό σου ποιος νομίζεις ότι είσαι , ντενεκέ γυρολόγε της Β εθνικής άχρηστε !   


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.561
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #119 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 02:13 »
Παράθεση
Δεν είπα να βαρέσουμε κανένα παίχτη αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο καθένας θα κάνει ότι γουστάρει αγωνιστικά ή εξωαγωνιστικά. Απλά πράγματα.


Το "πέστα Χρυσόστομε" πού κολλάει...αναρωτιέμαι...

Απλά λέω ότι παρατήρησα μεγάλη αύξηση...τεστοστερόνης
και λέω να ηρεμήσουμε λιγάκι.
Απλά πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #120 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 02:28 »
Τα λερωμένα, τ' άπλυτα Μπλε

24 Οκτ 2013
Παράθεση
Σάμπως φταίει κι ο έρμος Κιτσιομάης για ότι κάνει και δεν κάνει..

Επιλογή τς πολιτικάντικης τραπεζο/επιχειρηματικής κλίκας και των «κύκλων» των βαστάζων σφουγγοκωλάριων της, αποτελεί.

Της απολύτου στηρίξεώς τους για τς λόγους τους τυγχάνει..

Τον ρόλο τον δεύτερο, ούτε καν, τον τρίτο παίζει..

Ε, πόσο να φταίει κι αυτός ο έρμος δλδ;

Σάμπως άμα τ πουν αυτοί σπάσε κι άδειασέ μας τώρα τη γωνιά, δε θα τσακστεί αυτός να τς εξυπηρετήσει;

Θα τσακστεί. Τι, δεν πάω πθενά, δε με νοιάζει η γνώμη σας, αλλά μόνο η γνώμη του κόσμου του ΠΑΣ θα τς πει;

Οχι βέβαια. Αφού ξέρει ότι ο ΠΑΣ είναι αυτοί.

Τι, σαν τον κόσμο π δεν το ξέρει και νομίζει ότι ο ΠΑΣ είναι αυτός, είναι ο τζες;

Δεν είναι. Κιτσιομάης είπαμε είναι, δεν είπαμε Καψομάης, κάτι ξέρει κι αυτός.

Υπάρχει ιεραρχία.

Μονίμως, μαλάκας ο κόσμος, καρπαζοεισπράχτωρ ο κόουτς, μπροστινός -τώρα- αυτός, εργαλεία οι «κύκλοι», ΠΑΣ η κλίκα.

Ετσι πάει. Χρόοονια τώρα.

25 Οκτ 2013
Παράθεση
politikantiki & tools μ ISO

30 Οκτ 2013
Παράθεση
Για να επιβιώσει ο πραγματικός ΠΑΣ και μιά μέρα να ΑΝΑΒΙΩΣΕΙ:

Η ΚΛΙΚΑ ΣΟΥΤ, ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΠΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ ΤΟΥΣ ΧΛΕΠΑ

31 Οκτ 2013
Παράθεση
Σαϊκόδουλοι, Σουπεργκουφάκηδες κλπα λοιμά & λοιμοκοντόρια,
που τον καλύπτουν και κάνουν μαζί πραγματάκια.

Αυτοί έχουν σειρά.

Και κυρίως, σειρά έχουν τα αφεντικά όλων τους.

Τα αφεντικά της Πορκομάνης & company που

ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ

Ολοι αυτοί έχουν σειρά.

Και άργησε. Αργησε πολύ.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #121 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 09:07 »
"Ο Τσώλης, ίσως ο Νο1 προπονητής της πιάτσας, έκανε τη γκέλα της καριέρας του. Βρωμάει το πράμα στα Γιάννενα και λέγονται πολλά στο παρασκήνιο. Ασφαλώς ο κώουτς το έχει σκυλομετανοιώσει, που πήγε στον ΠΑΣ, αλλά πλέον είναι αργά. Εκεί που μιλούσε για πρόκριση στην τετράδα των play-off, μήπως ο ΠΑΣ κινδυνεύσει. Δεν είναι δύσκολο καθόλου"

Αποδυτηριάκιας

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #122 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 09:45 »
Η χειρότερη ήττα στην Ιστορία του ΠΑΣ τα τελευταια χρόνια.
Από έναν αντίπαλο που στο Β έκανε τέσσερις τελικές και 3 γκόλ.  (Που σαι Βαζάκα)  :(
Από μια μαλακία του Ντασιου στο 45,40 που αντι να στείλει την μπάλα στα σκατα και να λήξει, περιμένει να παρει πλάγιο. :(
Από μια ακόμα χαμένη ευκαιρία του Ιλιτς    >:(   (Πρεπει να παει πάγκο).
Από μια ομάδα που ήταν να φαει  2-3 γκόλ.
Από μαλακίες πάλι του Τσώλη που επιλέγει να παίζει χωρίς αμυντικό χαφ, και να βγάζει τον Στρουνα.

Δικαιώνεται ο Προέδρος.
Τι μακροχρόνια συμβόλαια έκανε, τι τον καλύτερο προπονητή πήρε, τα παντα όλα, ότι ήθελε ο οχλος. Παπαλα.
Και αποδεικνύεται ότι αυτος ξέρει καλυτέρα.

Εστειλε το μυνημα ο Τσώλης.
Θα ακούσει ο πρόεδρος???..

Τι φταίει η υγεία μας μόνο, γιατί ο άλλος χτες έπαιρνε χάπια....

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #123 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 12:09 »
Τζημόπουλος-Τσουκαλας εξω απο αποστολη για 2-3 αγωνιστικες τουλαχιστον για παραπανω απο εναν λογο(τον κυριοτερο λογο  απο αυτα που βλεπω δεν μπορω να τον ξεστομισω γιατι δεν εχω στοιχεια)
Ιλιτς παγκο γιατι ειναι"φιρμα" και ακομα και την εποχη που ειχε δεξιατου τον Τσαβες τον αγνοουσε επιδεικτικα  κανοντας ζημια στην ομαδα.
Τσιωλης ο μονος που δεν φταιει.
Μεταγραφη στη θεση του "περηφανου"Τομας  που πηγε στο Αποελ.
Απο εκει ξεκιναμε και βλεπουμε για να σωθει με αξιοπρεπεια η κατηγορια.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.817
    • Προφίλ
Απ: Απόλλων - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #124 στις: Δευ 13 Ιαν 2014 12:34 »
τζημοπουλος κοροβεσης τσουκαλας ιλιτς βελιδης μπεριος  στα τσακιδια
14χρονοι μπορουν να προσφερουν περισσοτερα
κολοβετσιο συνελθε
τσιωλης μετανιωμενος οσο δεν παει
εμπλεξες με τα σκατα σακη
και δεν ειδες τιποτα ακομη
ντασιο νομιζω εισαι τιμιος ΑΝΤΡΑΣ
βγες και μιλα

κατα τα αλλα βαλτε το βραδυ τηλεοραση να ακουσετε αναλυση για την 4αρα
και λιβανισμα λιβανισμα λιβανισμα