Αποστολέας Θέμα: Γιάννης Πετράκης  (Αναγνώστηκε 342944 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 01:36 »
Ρε chris t μπερδευεις την βουρτσα με την @@@@@........

Kαι εγω μισω τους Καλαματιανους για πολλους και διαφορους λογους..αυτο τι σημαινει,οτι ολοι ειναι μαλακες...αμ δεν ειναι ετσι


Επειδη ξερω περισσοτερο απο τους περισσοτερους Γιαννινωτες το τι σημανει Κρητη λογω επειδη οπως προειπα εχω το χαρισμα  η την καταρα πεστε να μενω Κορινθο και να εχω το μισο μου σοι στα Γιαννινα και το αλλο μισο στο Ηρακλειο(ευτυχως Αλικαρνασο σε σφηκοφωλια χανουμιων)......Εχω καταάβει τι εστι κρητικος


Ο Οφιτζης ειναι φιλοξενος,αμα του μιλησεις αντρικια σου ξηγιεται σπαθι και το εχω παρατηρησει ειναι η αληθεια,ο οφιτζης ειναι τοπικιστης μεχρι αηδιας μην πω και περισοτερο απο εμας επειδη νοιωθει κομπλεξ στο οτι στην πολη υπαρχει στρατος απο οπαδους του ΠΟΚ (ισως καλο αυτο για μενα),και στο οτι δεν αναφεορυνε κανενα συνθημα οπαδικο πλεον κατα του ΠΑΣ και σε αυτο τους εχω βγαλει το καπελο..........Αυτα δυστυχως ειναι μονο τα καλα,αλλα δεν παυει οτι θα βρεις σωστα ατομα και ξηγατα περα απο τις παρωπιδες

Στα κακα τωρα

Ο Οφηζης νοιωθει τερασιο κομπλεξ επειδη ολη η Ελλαδα τον αποκαλει παραρτημα ειτε του Βαζελου ειτε του Γαυρου,μερικοι μαλακες απο κατω,και μιλαω για ατομα που θελουν πατημα στο λαιμο και ειμαι σιγουρος πως ηταν στα σκηνικα της Ροδου το παιζουν βαρυ και πολλα νταηδες,που πραγματικα ειναι για τον @@@@,το παιζουν οτι αυτοι ειναι και αλλοι δεν ειναι και πως ειναι παλικαρια(σε φαση οτι και αν τους πεις,θα σου πουν ,ποιος εγω ?το κανω ειμαι ο καλυτερος,και επειδη τους εχω ζησει την παλικαρια την εννουν(οχι ολοι) δεκα ατομα πεσιμο εναντιον δυων,ο Οφιτζης αυτη την στιγμη εχει μεγαλο προβλμα οπαδικο.......Εχει παρισφρεισει ακροδεξιες πτερυγες οπαδικα μεσα στην κερκιδα,υπαρχουν ατομα που θελουν να τους σουταρουν αυτην την στιγμη και μακαρι να γινει,καθοσον αυτα ειναι τα ποιο ζωαδια

Οσο για τον Πετρακη,ενας μοιρος προπονητακος ειναι,τι σου φταει!!!Την δουλεια του κανει,και στο κατω κατω ουτε Κιασσος ειναι,ουτε Μαουρο ουτε κανας ερειστικος τυπακος που προκαλει,που επαναλαμβανω ασχετα που δεν τον θεωρω προποητη............Κοιτα το δασος οχι το δεντρο αδερφε


Παντως chris t μην αμπαλαρουμε ολα!!!!

Ο ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΦΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΟΚ


Ουτε τον Οφη θεωρω αντιπαλο μου(καθοσον στο μπαραζ απο πισω απο τον Οφη ηταν ο βαζελος )ουτε τα αγρινια,ουτε τα Παγανελια............Αμα θελουμε να δυναμωσουμε πρπει να κοιταμε προς τα ψηλα και πως θα χτυπησουμε το κατεστημενο


Και οπως λεει και ενα συνθημα

Πουτανα Αθηνα τα Γιαννινα προσκυνα
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 16 Φεβ 2014 01:51 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 04:02 »
Αλλος λεει οτι υπαρχει μονο ενα μικρο υγιες κομματι ανθρωπων που ασχολουνται με τον οφη
Απο που προκυπτει αυτο?
Και ποιος μας λεει οτι εδω στα γιαννενα υπαρχουνε αναλογικα περισσοτεροι υγιεις φιλαθλοι του ΠΑΣ απο οτι του οφη στην κρητη?
Εξυπηρετει σε κατι το να σκεφτοσαστε ετσι?
Δεν μπορω να σας καταλαβω ειλικρινα
Ο πετρακης αντιλαμβανεται το μεγεθος του ΠΑΣ και το αναγνωριζει
Εσεις αναγνωριζετε οτι ο οφη ειναι τεραστιο μεγεθος στην ελλαδα ή δεν το καταλαβαινετε ουτε αυτο?
:pas: :joker: :pashat:

Άσχετο με τον Πετράκη αλλά θα απαντήσω.

Στην πρώτη ερώτηση: Προκύπτει από το γεγονός ότι ενώ μιλάνε ταυτόχρονα για ανεξαρτησία και αυτοτέλεια παρουσιάζουν την ιστορία του Ο.Φ.Η. μεγάλη και τρανή. Μια ιστορία που στηρίχθηκε κατά κύριο λόγο στις πλάτες της "οικογένειας". Αυτό αποτελεί καραμπινάτη αντίφαση και κανένας "σοβαρός οπαδός ή παράγοντας" δεν θα έπεφτε σε αυτή τη λούμπα.

Δεύτερη ερώτηση: Στα Γιάννενα η πλειοψηφία των οπαδών-φιλάθλων χαίρει άκρας υγείας. Δεν γουστάρουν τσατσιλίκια, δεν βγάζουν μάτια, δεν βαράνε 100 άτομα 10, δεν είναι ρουφιάνοι, δεν δεν δεν... Βέβαια υπάρχει και η μειοψηφία των ρουφιάνων και των επαγγελματιών οπαδών. Αλλά αυτοί είναι ελάχιστοι. Και σίγουρα σχεδόν κανείς στα Γιάννενα δεν θα πανηγύριζε επιτυχίες που οφείλονται σχεδόν αποκλειστικά στο τσατσιλίκη.

Τρίτη ερώτηση: Ο Ο.Φ.Η. δεν συγκρίνεται με τον Π.Α.Σ.. Είναι μια ομάδα πρώην τσάτσων που δεν έχει καταφέρει σχεδόν τίποτα μόνη της. Δεν είναι Παναχαϊκή, Α.Ε.Λ. και σε καμία περίπτωση δεν είναι Π.Α.Σ.. Απορώ πως λέτε ελαφρά την καρδία τέτοιες μαλακίες (με το συμπαθειο πασολέ μου). Έχουμε φάει τα άπειρα χαστούκια, έχουμε δει νόμους να εφαρμόζονται μόνο στα κατακαήμενα Γιάννενα και εσείς εκεί να συγκρίνετε τα θύματα με τους θύτες. Ως εδώ κύριοι!Αρκετά με την αναστροφή των αξιών και της πραγματικότητας.

Τον Ο.Φ.Η. θα τον αντιπαθούμε μέχρι τέλους. Γιατί συμβολίζει το άδικο, την τσατσιά, την πουστιά, την ψευτομαγκιά και γιατί δεν εκφράζει τη φιλοδοξία ανάδειξης της ποδοσφαιρικής περιφέρειας έναντι του ποδοσφαιρικού κέντρου, γιατί απλά ήταν δούλος του κέντρου. ΕΜΕΙΣ ΉΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΕΜΙΟΙ ΤΟΥ!

Αυτά βέβαια δεν έχουν σχέση με τον Πετράκη!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 05:32 »



Τον Ο.Φ.Η. θα τον αντιπαθούμε μέχρι τέλους. Γιατί συμβολίζει το άδικο, την τσατσιά, την πουστιά, την ψευτομαγκιά και γιατί δεν εκφράζει τη φιλοδοξία ανάδειξης της ποδοσφαιρικής περιφέρειας έναντι του ποδοσφαιρικού κέντρου, γιατί απλά ήταν δούλος του κέντρου. ΕΜΕΙΣ ΉΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΕΜΙΟΙ ΤΟΥ!



σωστος ο παρελθοντικος χρονος!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 08:48 »
Καλημέρα Pas. gr
 
Το θέμα "Απ: Γιάννης Πετράκης" νομίζω ότι αφορά στον άνθρωπο/αθλητή/προπονητή  Γιάννη Πετράκη και το γαμήσαμε για καλά... αν έτσι πρέπει.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 16 Φεβ 2014 09:13 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #104 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 09:42 »
Παράθεση
Αλλος λεει οτι υπαρχει μονο ενα μικρο υγιες κομματι ανθρωπων που ασχολουνται με τον οφη
Απο που προκυπτει αυτο?

Δηλ από όσα έγραψα για τον Πετράκη εκεί κόλλησες εσύ?
Δεν ξέρω αν πρέπει να απολογηθώ τώρα σε αυθαίρετα συμπεράσματα επειδή έχουμε μάθει να ζουμάρουμε σε λέξεις κ να αγνοούμε ότι καλό γράφεται γι αυτή την ομάδα...
Λοιπόν επειδή το τρολλάρισμα έχει κ ένα όριο, θα περίμενα την άποψη για τον Πετράκη κ όχι μάθημα
το οποίο δεν χρειάζομαι στην τελική...

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #105 στις: Κυρ 16 Φεβ 2014 14:40 »
Τον Ο.Φ.Η. θα τον αντιπαθούμε μέχρι τέλους. Γιατί συμβολίζει το άδικο, την τσατσιά, την πουστιά, την ψευτομαγκιά και γιατί δεν εκφράζει τη φιλοδοξία ανάδειξης της ποδοσφαιρικής περιφέρειας έναντι του ποδοσφαιρικού κέντρου, γιατί απλά ήταν δούλος του κέντρου. ΕΜΕΙΣ ΉΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΕΜΙΟΙ ΤΟΥ!
σωστος ο παρελθοντικος χρονος!

Θα διαφωνήσουμε αλλά δεν είναι το κατάλληλο ποστ να αναπτύξουμε τις θέσεις μας.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #106 στις: Παρ 21 Φεβ 2014 20:33 »
 
Παράθεση
πριν το Νιώνιο:
«(...)«Ξέρουμε ότι θα παίξουμε με μία πάρα πολύ καλή ομάδα που διαθέτει πολύ καλή ποιότητα. Η ομάδα αυτή προέρχεται από ανεπιτυχή αποτελέσματα, αυτό όμως είναι κάτι που αφορά την ομάδα του Πανιωνίου. Εμείς από την πλευρά μας, θέλουμε να είμαστε πάντα ο εαυτός μας, να κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε και μέσα από αυτό να διεκδικούμε οτιδήποτε μπορούμε με όποιον αντίπαλο και να παίζουμε» (...).
http://www.sportday.gr/ΑΡΘΡΟ/30735/«Δεν-πρέπει-να-μείνουμε-εκεί»
μετά το Νιώνιο:
«(...) "Ξεκινήσαμε πάρα πολύ καλά. Είχαμε καλή αμυντική οργάνωση όπως και καλές επιλογές στην επίθεση. Δημιουργήσαμε προϋποθέσεις για γκολ. Δεχτήκαμε γκολ κόντρα στη ροή του παιχνιδιού διότι άνοιξε το τείχος. Ο Πανιώνιος ήθελε πολύ το παιχνίδι και δυσκόλεψε την προσπάθειά μας. Πάλι είχαμε κάποιες ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, ενώ και στο δεύτερο μέχρι την αποβολή ήταν ισορροπημένο το παιχνίδι. (...)»
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/pasgiannina/petrakhs-to-hthele-polu-o-paniwnios.2646723.html
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #107 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 22:46 »
Παράθεση
«Γκάζια» στον Πετράκη
20.03.2014 - 22:27  0
http://www.sportdog.gr/sports/podosfairo/article/222147/gkazia-ston-petraki
 
Δύσκολες ώρες πέρασε ο Γιάννης Πετράκης στο παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Παναθηναϊκό.

Σύμφωνα με τη στήλη "Πληροφοριοδότης" της "ώρας των σπορ", πρώτη φορά τα άκουσε από την εξέδρα…

Λέει ο Κώστας Πλιάτσικας... http://3.bp.blogspot.com/-hyLx6L4-XUA/Unffz9GcLNI/AAAAAAAACHQ/IL-YAqdbM1g/s1600/tsiolis.jpg

... άντε και έχεις δίκιο, αλλά δε δικαιούσαι να μιλάς ρε φρόκαλο.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #108 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 13:53 »
Παράθεση
Σκέψεις και για τη νέα σεζόν στον ΠΑΣ
21/03/2014 10:11:25

Μπορεί να απομένουν πέντε αγωνιστικές για το τέλος του πρωταθλήματος, όμως στον ΠΑΣ Γιάννινα φαίνεται πως έχουν αρχίσει ήδη δειλά – δειλά να σχεδιάζουν την επόμενη σεζόν. Το πρώτο ζητούμενο έχει να κάνει με τον προπονητή. Η εικόνα του Γιάννη Πετράκη μέχρι σήμερα είναι σχετικά καλή και παρά τις όποιες γκρίνιες υπήρξαν από ορισμένους οπαδούς μετά το παιχνίδι με τον ΟΦΗ αλλά και αυτό με τον Παναθηναϊκό, ο κ. Πετράκης έχει την εμπιστοσύνη της διοίκησης και θεωρείται πολύ πιθανό να είναι αυτός που θα παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας.
http://www.metrosport.gr/articles_det.asp?artid=68594
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #109 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 14:56 »
Ποιό ήταν το μυστικό επιτυχίας του Πετράκη στα Γιάννενα και τι συγκίνησε από αυτόν τον Χριστοβασίλη;
Αυτά είναι γνωστά μόνο στην Κρήτη ή τα γνωρίζουν και οι φίλαθλοι στην Ηπειρωτική πρωτεύουσα;
Οι παίχτες και ο γενικός αρχηγός της ομάδας, συμφωνούν ή πιστεύουν πως αλλού βρίσκεται το "ζουμί";

Διαβάστε περισσότερα στην έντυπη έκδοση του «DREVENGOAL»



(είπαμε να το παίξουμε κι εμείς λίγο σεντραγκόλ :P )
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #110 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 15:33 »
Παράθεση
Σκέψεις και για τη νέα σεζόν στον ΠΑΣ
21/03/2014 10:11:25

Μπορεί να απομένουν πέντε αγωνιστικές για το τέλος του πρωταθλήματος, όμως στον ΠΑΣ Γιάννινα φαίνεται πως έχουν αρχίσει ήδη δειλά – δειλά να σχεδιάζουν την επόμενη σεζόν. Το πρώτο ζητούμενο έχει να κάνει με τον προπονητή. Η εικόνα του Γιάννη Πετράκη μέχρι σήμερα είναι σχετικά καλή και παρά τις όποιες γκρίνιες υπήρξαν από ορισμένους οπαδούς μετά το παιχνίδι με τον ΟΦΗ αλλά και αυτό με τον Παναθηναϊκό, ο κ. Πετράκης έχει την εμπιστοσύνη της διοίκησης και θεωρείται πολύ πιθανό να είναι αυτός που θα παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας.
http://www.metrosport.gr/articles_det.asp?artid=68594


Γελανε και οι πετρες λοιπον...Τι ζητουμενα ειναι δυο που βγαινουν απο ολα τα site,εφημεριδες, κτλ


1)Παροτι βρισκομαστε 2 ποντους πισω απο την 6 θεση ολως τυχαιως οι πληροφοριες απο τα μμε ειναι οτι το παρατησαμε το παιχνιδι και ετοιμαζομαστε για την νεα χρονια.....Ποιος το αφηνει να διαρρευσει ?τροφη για συζητηση λοιπον......Ποια νορμαλ ομαδα και ποιοι νορμαλ δημοσιογραφοι(ποσω μαλλον της πολης μας)στον κοσμο ενω υπαρχουν 4 ματς ακομα και ειμαστε σε αποσταση βολης,γραφουν λες και εληξε το πανυγηρακι.....Παει στο διαολο εμεις καταλαβαινουμε πως ο ΧΒ δεν θελει την 6 θεση ,οι δημοσιογραφοι της πολης μας,ενω ολη την χρονια το παιζουν αμερικανακια με τι σκεπτικο φτανουν σε αυτο το συμπερασμα.......Καλα μιλαμε το θεατρο του παραλογου να πουμε

2)Και φτανουμε στον Πετρακη λοιπον.........................Εδω ειναι μεγαλυτερο το ανεκδοτο λοιπον!!!!!Σκεφτεται ανανεωση συμβολαιου στον Πετρακη ο ΧΒ και εγω το θεωρω υπερβολικα πολυ πιθανο............Και στην περιπτωση που συμβει ειναι να κοπανας το κεφαλι του χοντροπατατα στον τοιχο.!!!!!Τεσσερα ολακερα χρονια παρακαλαγαμε τον μαλακα να μεινει μια ο Ογιος,μια ο Αναστασιαδης,περσι ο Χριστοπουλος και μας εγραφε στα @@@@ του και φετος που ειναι ο Πετρακης που του κανει τα χατιρια και κακως η καλως δεν εχει την αμεριστη συμπαρασταση του κοσμου θελησει να του κανει ανανεωση,τι να πεις

Ο ανθρωπος ειναι μαλακας με κεφαλαια γραμματα......Εχε πλακα

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #111 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 15:45 »


Και φτανουμε στον Πετρακη λοιπον.........................Εδω ειναι μεγαλυτερο το ανεκδοτο λοιπον!!!!!Σκεφτεται ανανεωση συμβολαιου στον Πετρακη ο ΧΒ και εγω το θεωρω υπερβολικα πολυ πιθανο............Και στην περιπτωση που συμβει ειναι να κοπανας το κεφαλι του χοντροπατατα στον τοιχο.!!!!!Τεσσερα ολακερα χρονια παρακαλαγαμε τον μαλακα να μεινει μια ο Ογιος,μια ο Αναστασιαδης,περσι ο Χριστοπουλος και μας εγραφε στα @@@@ του και φετος που ειναι ο Πετρακης που του κανει τα χατιρια και κακως η καλως δεν εχει την αμεριστη συμπαρασταση του κοσμου θελησει να του κανει ανανεωση,τι να πεις

Ο ανθρωπος ειναι μαλακας με κεφαλαια γραμματα......Εχε πλακα

οι αλλοι ειναι πετυχημενοι αδερφε! δεν θελει πετυχημενους ο ευσωμος γιατι δν θελει το κατι παραπανω! ειναι απλο!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #112 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 16:02 »
Εγώ τον Γιάννη Πετράκη τον εκτιμω, κατα πάσα πιθανότητα τον θεωρώ σωτήρα μας για φέτος, και πως θα ειχαμε μπλεξει σε πολυ χειροτερες καταστάσεις χωρίς αυτόν, αλλά είναι ακριβώς αυτό. Ένας προπονητής καταλληλος για μια ομαδα που θελει να σωθει. Δεν κάνει για προπονητής του ΠΑΣ που έχω εγώ μέσα στο κεφάλι μου. Οι προηγούμενοι τρεις προπονηταράδες μας, είχαν όραμα και τρόπους να κάνουν τον ΠΑΣ μεγάλο, και ο χριστοβασίλης ηταν και είναι μικρός για να τους ακολουθήσει. Η Ανανέωση του πετράκη θα είναι ένα τεράστιο βήμα για αυτό που εχουμε επισημάνει τόσες και τόσες φορες: την ΣκονταΞανθοποίηση του ΠΑΣ μας.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Soulis

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #113 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 18:05 »
.... την ΣκονταΞανθοποίηση του ΠΑΣ μας.

Είπες μεγάλη κουβέντα..

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #114 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 18:09 »
Τον Πετρακη τον εκτιμω και τον εχω υπερασπιστει αρκετα εδω μεσα, αλλα τον θεωρω λυση αναγκης. Λυση εξαμηνου, ετσι οπως πηγαν τα πραγματα φετος.
 Σαφως και δεν ειναι για μενα ο προπονητης που εχω εγω στο μυαλο μου για την ομαδα μας.
Ενας ειναι αυτος ο προπονητης για ολους μας και ειναι ελευθερος....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #115 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 22:03 »
http://www.super-fm.gr/articles/pas_giannina/petrakes_lmats_gia_na_exaspalisoume_ten_paramoner





Ενταξει μας δουλευει και αυτος μου φαινεται..
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #116 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 21:06 »
               Πετράκη
             (βάζε τους παίχτες που πρέπει στη θέση που πρέπει για τους λόγους που πρέπει και)
ΜΕΙΝΕ
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #117 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 21:01 »


   Πετράκη είσαι γυμναστής και όχι προπονητής. Η θέση σου είναι στα γυμναστήρια και όχι σε ποδοσφαιρικούς πάγκους!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #118 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 21:14 »
  Καλά ρε παιδιά ακόμα ασχολείστε με αυτά; Δεν έχετε καταλάβει τι παίζει;

Αυτό ήταν η μοναδικό σου pre game σχόλιο... αλλά ρε αδερφέ, μπες  στον κόπο να μας εξηγήσεις, να χαλιναγωγήσεις την ξέφρενη αφέλεια των όσων εκείνων (και εμού) που ήθελε να νικήσει τον Εργοτέλη μέσα στην έδρα του!

Δυστυχώς (ευτυχώς για μένα) όμως, αυτή η αφέλεια είναι που συντηρεί και διατηρεί την πίστη στην Ομάδα... να λέμε έστω 1 "ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ" pre game,  όχι τόσο με την πεποίθηση για τη νίκη, αλλά τουλάχιστον ευχετικά, για τη Φανέλα...

... και μη πούμε ότι φταίει ο Πετράκης, σήμερα… γιατί σίγουρα θα βγάλουμε ζωνάρια εδώ μέσα, απόψε αργά...

   Πετράκη είσαι γυμναστής και όχι προπονητής. Η θέση σου είναι στα γυμναστήρια και όχι σε ποδοσφαιρικούς πάγκους!

Το μόνο λάθος που έκανε σήμερα ο κ. Πετράκης, ήταν που κατά λάθος (η συνήθεια) πήγε να καθίσει στον πάγκο του Εργοτέλη, αλλά ο πιο πιστός οπαδός του ΠΑΣ τον οδήγησε "στου κάθε κατεργάρη τον πάγκο", δηλ., των φιλοξενούμενων... στη σκιά του Χριστόπουλου παίζουμε...

...ο Πετράκης δεν φοράει τη Φανέλα του ΠΑΣ... ούτε μπλοκάρει, ούτε στοπάρει, ούτε μαρκάρει, ούτε κοντρολάρει, ούτε πασάρει, ούτε σουτάρει, ούτε πλασάρει προ κενής εστίας, αυτή είναι δουλειά των παρατιθέμενων  (σου)...

  2. Όχι άλλο Βίλα βασικό.
   3. Όχι άλλο Ίλιτς βασικό.
   4. Όχι άλλο Τσουκαλά.

... κάτι φταίει στην Ομάδα.
Πάντως, το πιο σίγουρο που φταίει είναι ότι οι γωνίες είναι λίγες και οι κρυφτούληδες πολλοί.
 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #119 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 21:32 »
  2. Όχι άλλο Βίλα βασικό.
   3. Όχι άλλο Ίλιτς βασικό.
   4. Όχι άλλο Τσουκαλά.

... κάτι φταίει στην Ομάδα.
Πάντως, το πιο σίγουρο που φταίει είναι ότι οι γωνίες είναι λίγες και οι κρυφτούληδες πολλοί.
[/quote]

Συγνώμη αν σου χαλάω την τάξη με την οποία έχεις τακτοποιήσει τα πράγματα στο μυαλό σου.
Γιατί φταίει ο Πετράκης σήμερα;
α) Η άμυνα νομίζω είναι απόλυτη ευθύνη του προπονητή. Σε αυτό το ματς αλλά και σε πολλά άλλα η άμυνα μας πελαγοδρομεί. Ποιος φταίει γι' αυτό, εγώ;
β) Υπάρχει μια τρομερή αδιαφορία στην ομάδα και όλοι είναι στα πελέ τους. Ποιος φταίει αν όχι ο προπονητής που δεν συμμαζεύει αυτή την κατάσταση και δεν αλλάζει αυτή τη νοοτροπία.
γ)Γιατί ξεκινάει βασικός ο Βίλα; Δεν μπορεί να παίξει βασικός σε αυτό το σχήμα. Νομίζω αυτό είναι φανερό. Είναι για να μπαίνει στο 65-70 να πρεσάρει, να τρέξει, να κλέψει.
δ) Γιατί αυτή η επιμονή με τον Ίλιτς; Γιατί δεν παίζει βασικός ο Κρητικός;
ε) Γιατί δεν παίζουν οι μικροί και αν αντικαταστήσουν παίχτες κουρασμένους και (μάλλον) αδιάφορους όπως ο Τσουκαλάς ή ο Κοροβέσης;
στ) Που είναι ο Ρουμάνος;Χαφ δεν είναι ή κάνω λάθος; Ο Χαρίσης;

Το ότι διαφωνώ μαζί σου δεν με κάνει κρυφτούλη. Και μιας και το έθιξες, ψάχνοντας τα ποστ μου, θα σου πω πως δεν πιστεύω ότι θα πέσουμε. Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να καθόμαστε και με τα χέρια σταυρωμένα και να παρουσιάζουμε αυτήν την εικόνα.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #120 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 22:05 »
Συγνώμη αν σου χαλάω την τάξη με την οποία έχεις τακτοποιήσει τα πράγματα στο μυαλό σου.

Κομματάκι πρόβλημα να μη διακρίνεις τα αντικομφορμιστικά και αντισυστημικά χαρακτηριστικά του προφίλ μου, εντός Pas.gr... τουτέστιν, συγνώμη από μέρους μου που ενδεχομένως να αντιλαμβάνομαι με λάθος τρόπο και τα πράγματα που προσπαθείς να τακτοποιήσεις μέσα στο μυαλό μου.

Νομίζω ότι σε αυτό το σκέλος συμφωνούμε... άλλωστε θα ήταν ανόητο να νομίζει κανείς ότι μπαινβγαινίντζα  στο μυαλό του άλλου ανενόχλητα και κάνει πλιάτσικο.

Γιατί φταίει ο Πετράκης σήμερα;

Σε περίπτωση που είδαμε το ματς... σαν μπανιστήρι στην Μόνικα Μπελούτσι.
 
Παράθεση
α) Η άμυνα νομίζω είναι απόλυτη ευθύνη του προπονητή. Σε αυτό το ματς αλλά και σε πολλά άλλα η άμυνα μας πελαγοδρομεί. Ποιος φταίει γι' αυτό, εγώ;
- Ναι... π.χ., από το 15΄- 19' κινδυνέψαμε άμεσα από λάθη της άμυνας... της άμυνας που γνωρίζουμε. Προφανώς θα έπρεπε να εξαρτώνται από το χέρι του Πετράκη με κάτι... όπως οι φιγούρες του θεάτρου σκιών.
 
Παράθεση
β) Υπάρχει μια τρομερή αδιαφορία στην ομάδα και όλοι είναι στα πελέ τους. Ποιος φταίει αν όχι ο προπονητής που δεν συμμαζεύει αυτή την κατάσταση και δεν αλλάζει αυτή τη νοοτροπία.
- Το έχω πει 1001 από τον Αύγουστο... αν και λέχθηκε ότι οι παίκτες δεν παίζουν για να φύγει ο Παντελίδης, μετά δεν μπορούσαν με το σύστημα του Τσιώλη, άντε ο Πετράκης τώρα...

Παράθεση
γ) Γιατί ξεκινάει βασικός ο Βίλα; Δεν μπορεί να παίξει βασικός σε αυτό το σχήμα. Νομίζω αυτό είναι φανερό. Είναι για να μπαίνει στο 65-70 να πρεσάρει, να τρέξει, να κλέψει.
- Πέρσι ήταν ο ντεφορμέ Ντάσιος, φέτος ο Βίλα... μα ο Βίλα πληρώνεται για βασικός!

Παράθεση
δ) Γιατί αυτή η επιμονή με τον Ίλιτς; Γιατί δεν παίζει βασικός ο Κρητικός;
- Γιατί παίζει όμορφη Τσιγκολελέτα... επιτέλους σήμερα για 1η φορά πήρε τη μπάλα μπροστά αντί πλάτη (τοίχο καβάλα) που έπαιζε ως προχτές... πληρώνεται για βασικός πλασαδόρος.
Ρε, ο Ίλιτς έπρεπε να είναι 13 γκολ τώρα... 

Παράθεση
ε) Γιατί δεν παίζουν οι μικροί και αν αντικαταστήσουν παίχτες κουρασμένους και (μάλλον) αδιάφορους όπως ο Τσουκαλάς ή ο Κοροβέσης;
- Τους μικρούς δεν τους θέλατε τον καιρό που έπρεπε και τώρα τους θέλουμε ντε και καλά "φτασμένους" τους 19-21 χρονών (βλ.τι ακούει ο Γιάκος)... αλλά τι περιμένεις, κρεμάσαμε ολόκληρη Ομαδάρα στο παραμύθι "Ντε Βινσέντι και το μο.υνί της Χάιδως"... και με Ντε Βισνέντι χάναμε και με Γιάκο θα χάναμε, αλλά θα έπαιρνε παιχνίδια και αέρα.
Ο Κοροβέσης δεν ήθελε μπει στη σύγκριση με Διαμαντάκο, σήμερα... η παλιοχαμούρα.

Παράθεση
στ) Που είναι ο Ρουμάνος;Χαφ δεν είναι ή κάνω λάθος; Ο Χαρίσης;
- Ο Ρουμάνος μπακ - χαφ έχει ίωση... ο Χαρίσης θα παίξει με Ολυμπιακό, για να τον δούνε.

Ξέρεις... για μένα δεν υπάρχει ούτε πικρία, ούτε αγανάκτηση, ούτε εμπάθεια για κανέναν και για τίποτα στην αταξία του μυαλού μου, απλά γιατί δεν είμαι του χορταριού ... στο μυαλό μου υπάρχει και κάνει μανούβρες μόνο "μια μπουλντόζα να σαρώσει τα πάντα", ... Διοικήσεις, Γιαννενάρες, Κερκίδες, Ερασιτέχνες, Άρχοντες, Σεκιουριτάδες, Βασιλοπιτάδες, Τζάκια (παραγοντικά-δημοσιογραφικά), Σόμπες, Μαγκάλια... οι Προπονητές και οι Παίκτες είναι οι τελευταίοι που φταίνε... άλλωστε ο νόμος της Φανέλας δεν συγχώρεσε ποτέ, κανέναν.

Ο Νέος Πρόεδρος… ο κοσμογυρισμένος, ο τις νομικές και επικοινωνιακές κατέχων γνώσεις θα πρέπει να σκεφτεί ώριμα και γιαννιώτικα... 

Καλό Καλοκαίρι  :mono:



 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 30 Μάρ 2014 22:20 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #121 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 22:58 »
Φίλε Πετράκη, όταν πρωτοήρθες σε στήριξα, είπα για εσένα καλά λόγια, αλλά με έχεις απογοητεύσει.

Κανόνισε και εσύ μην γίνει κανένα 0/2 και πέσουμε, γιατί θα το πληρώσεις και εσύ το μάρμαρο.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #122 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 23:14 »
Ας το ξαναπούμε για άλλη μια φορά :

Δεν υπάρχει προπονητής Πετράκης!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #123 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 23:41 »
Παράθεση
Γιάννης Πετράκης
Τι σκέφτεστε για τη νέα σεζόν; Θα συνεχίσετε στον πάγκο του ΠΑΣ, ή καλό είναι να περιμένουμε...; Εμείς να περιμένουμε κόουτς κανένα πρόβλημα. Με εκείνον τον προπονητή όμως που βρίσκεται εδώ και καιρό στο «ράφι» και προαναγγέλλει στο περιβάλλον του την καλοκαιρινή μετακόμισή στα Γιάννενα τι θα γίνει; Αυτός είναι ασυγκράτητος...!

http://marcasl.blogspot.gr/2014/03/stars-283-super-league-pics.html?m=1

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #124 στις: Κυρ 30 Μάρ 2014 23:50 »
Παράθεση
Με εκείνον τον προπονητή όμως που βρίσκεται εδώ και καιρό στο «ράφι» και προαναγγέλλει στο περιβάλλον του την καλοκαιρινή μετακόμισή στα Γιάννενα τι θα γίνει; Αυτός είναι ασυγκράτητος...!
Καλαϊτζίδης, Τενές.. (πείτε και κάναν άλλο, αυτοί μούρχονται πρόχειρα στο μυαλό)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης