Αποστολέας Θέμα: Γιάννης Πετράκης  (Αναγνώστηκε 342911 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #275 στις: Τετ 22 Απρ 2015 08:40 »
New... τζάμπα άπλωσες χέρι στο σπορτσπαπαρινό. Η αντιγραφή τς αντιγραφής φταίει κι όχι αυτό  ::)

Και μη αρχίσεις τότε γιατί δεν γράφει την πηγή να κράξουμε αυτή. Από συναδελφική αλληλεγγύη  8)

Τσάμπας - Γάτας και αλληλέγγυος???... χα χα χα  :P

Κατ' αρχήν μου, δεν αναφέρομαι στο "στέκι των ΠΑΣολέδων Αθήνας" και δεν ανακατεύομαι σε ιστορίες άλλων, πόσο μάλλον σε διαλόγους που δεν έχω το σενάριο.

Που κολλάει, το ότι... στο παρελθόν έχω εγκωμιάσει τον Πέσε Πέσε για κάποια στοιχεία της προσωπικότητάς του, ενώ για κάποιους μη ποδοσφαιρικούς λόγους σχετιζόμαστε στενά... που κολλάει???
"Τα μάθαμε, τα μάθαμε τραβάνε για στεφάνι..."...   

Ο Σκονάκιας... πριν χώσει τα άπλυτα στο πλυντήριο ας κάνει 1 ψαχτήρι στις τσέπες.
Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω ειδήσεις κατ' αποκλειστικότητα στο συρτάρι... περιμένω να δω ποιος θα την σερβίρει 1ος.
... η επιβεβαίωση αντιγραφής της αντιγραφής!!!
Τέλος.

Το άλλο...

Υπενθυμίζω, στις πράσινες κληματικές οργανώσεις...

ΒΑΖΕΛΙΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΣΤΕΛΙΑ

 
 
 




     
 
   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #276 στις: Τετ 22 Απρ 2015 10:37 »
Eπειδη το θεμα της συναντησης του Πετρακη το ξεκινησα εγω με ξεκαθαρο και ειλικρινη σκοπο να
μαθευτει σε ενα χωρο που ασχολειται με την ομαδα για την πρωτοβουλια απλων φιλαθλων του
ΠΑΣ να βρεθει και να πει δυο κουβεντες με τον προπονητη της ομαδας και αντι να ασχοληθουμε με
το δασος (και τα οσα ομορφα ειπωθηκαν) καποιοι ασχολουνται με το δεντρο, απο μενα προσωπικα
δε υπαρχει περιπτωση να ξαναυπαρξει διαχυση πληροφοριας για οποιοδηποτε αλλο θεμα της ομαδας.
Θεωρω οτι μετα το τελευταιο ως οπαδοι ειμαστε αρκετα ανωριμοι για να μπορουμε να διαχειριστουμε
και να δεκτουμε καποιες ενδιαφεροντες ειδησεις σχετικα με την ομαδα μας. Δεν την αντεχουμε την
οποια πληροφορια μας ερχεται, την κριτικαρουμε και ψαχνουμε να βρουμε το γιατι.
Ε δεν υπαρχει γιατι ρε μαγκες...Εγινε μια κινηση πολυ ομορφη, τοσο αυθεντικη και καποιοι ψαχνουν να
βρουν τι κρυβεται πισω απο αυτο.
Η κριτικη πλεον και οι εικασιες σε αυτον τον χωρο εχουν φτασει σε βαθμο που εχει γινει βιωμα μας με
αποτελεσμα οσο καλη διαθεση και να υπαρχει για να ενημερωθει ο κοσμος, με την μονιμη κριτικη και
τα αυθαιρετα συμπερασματα ορισμενων χαλαει η "μαγια".
Ο καθενας ας αναρωτηθει αν αυτο επιθυμει ή αν αυτος ο χωρος είναι για να κανουν τις υποθεσεις τους ή
να λενε το παραπονο τους.

Τελειωνοντας επι του θεματος...Οποιος ενδιαφερεται να μαθει που ειναι το πασολεδικο στεκι της Αθηνας
εχει τον τροπο να τον βρει. jimako εγραψες σχετικα με αυτο αλλα μυν. δε μου εστειλες απο οσο εχω δει.
Αντιθετως οσοι μου εστειλαν τους απαντησα αλλα στο μαγαζι ειμασταν οι ιδιοι ακριβως.Καμια καινουργια
φατσα, κανενας νεος ...συμπαικτης. Εκτος αυτου, το συγκεκριμενο στεκι δε ειναι χθεσινο. Υπαρχει τα τελευταια
χρονια και οποιος πραγματικα ενδιαφερεται να μαθει που ειναι θα το ειχε μαθει ηδη. Αλλα χρειαζεται και
διαθεση και ορεξη να μαθεις εκτος απο την οποια διαθεση να κρινεις.
Νew Pas, δεν ξερω απο που εβγαλες τα συμπερασματα περι διοικητικων ή δημοσιογραφων που οργανωσαν
την συγκεκριμενη συναντηση. Δεν ξερω αν ειναι εικασιες ή οχι το θεμα ειναι οτι δημιουργουν εντυπωσεις γιατι
τυχανει η αποψη σου εδω μεσα να εχει βαρυνουσα σημασια. Δεν οργανωσε κανενας δημοσιογραφος ή διοικητικος
(οπως αναφερθηκε σε αλλο σαιτ και καποιοι το υιοθετησαν) την συγκεκριμενη συναντηση.
Συνταυροι, η αληθεια ειναι τοσο απλη που δε μπορει κανενας ανθρωπος να το φανταστει οταν στο μυαλο του εχει
κατα πρωτον την κριτικη και τις υποτιθεμενες εικασιες .
Τα παιδια της Αθηνας λειτουργουν αποστειρωμενα απο τις "σειρηνες" της ιντριγκας και των διαπλεκομενων.
Κρατουν σταση αναμονης βλεποντας τα γεγονοτα και ζυγιζοντας τις καταστασεις. Επαγγελματιες οπαδοι,διοικητικοι
ή δημοσιογραφοι δε ειναι κανεις μας και για αυτο οποιος και αν προσπαθει να προσαψει το παραμικρο πεφτει στο κενο.

Η ομαδα θα παει πολυ μπροστα οταν καποια στιγμη αποφασισουν και οι απλοι οπαδοι να μην ψαχνουν να βρουν τις
λεζαντες πισω απο τις ομορφες και ειλικρινεις πινακιδες.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #277 στις: Τετ 22 Απρ 2015 10:48 »
απο μενα προσωπικα δε υπαρχει περιπτωση να ξαναυπαρξει διαχυση πληροφοριας για οποιοδηποτε αλλο θεμα της ομαδας.
Θεωρω οτι μετα το τελευταιο ως οπαδοι ειμαστε αρκετα ανωριμοι για να μπορουμε να διαχειριστουμε
και να δεκτουμε καποιες ενδιαφεροντες ειδησεις σχετικα με την ομαδα μας. Δεν την αντεχουμε την
οποια πληροφορια μας ερχεται, την κριτικαρουμε και ψαχνουμε να βρουμε το γιατι.

Αν μου επιτρέπεις είσαι λίγο φάουλ. Εμείς που δεν μιλήσαμε τι φταίμε τέτοιας γενίκευσης;

Τελειωνοντας επι του θεματος...Οποιος ενδιαφερεται να μαθει που ειναι το πασολεδικο στεκι της Αθηνας
εχει τον τροπο να τον βρει. jimako εγραψες σχετικα με αυτο αλλα μυν. δε μου εστειλες απο οσο εχω δει.

Και ποιο είναι αυτό το "γνωστό" στέκι ρε Βούρμπιανη;

Με PM!

Οι παρακάτω συμφωνούν με το κείμενο:
drakos, christos, mike71, my8os, pastakis


Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Ούτε ο jimakos αλλά ούτε κάποιοι συμφωνηθέντες λάβανε κάποια πληροφορία.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #278 στις: Τετ 22 Απρ 2015 10:51 »
vourbiani στη συνάντηση με τον Πετράκη παραβρέθηκαν άτομα από το συνδεσμιακό χώρο των Ιωαννίνων;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #279 στις: Τετ 22 Απρ 2015 10:57 »
Με πρόλαβε ο ΜΥΘΟΣ. Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.  ;)
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #280 στις: Τετ 22 Απρ 2015 11:19 »
απο μενα προσωπικα δε υπαρχει περιπτωση να ξαναυπαρξει διαχυση πληροφοριας για οποιοδηποτε αλλο θεμα της ομαδας.
Θεωρω οτι μετα το τελευταιο ως οπαδοι ειμαστε αρκετα ανωριμοι για να μπορουμε να διαχειριστουμε
και να δεκτουμε καποιες ενδιαφεροντες ειδησεις σχετικα με την ομαδα μας. Δεν την αντεχουμε την
οποια πληροφορια μας ερχεται, την κριτικαρουμε και ψαχνουμε να βρουμε το γιατι.

Αν μου επιτρέπεις είσαι λίγο φάουλ. Εμείς που δεν μιλήσαμε τι φταίμε τέτοιας γενίκευσης;

Τελειωνοντας επι του θεματος...Οποιος ενδιαφερεται να μαθει που ειναι το πασολεδικο στεκι της Αθηνας
εχει τον τροπο να τον βρει. jimako εγραψες σχετικα με αυτο αλλα μυν. δε μου εστειλες απο οσο εχω δει.

Και ποιο είναι αυτό το "γνωστό" στέκι ρε Βούρμπιανη;

Με PM!

Οι παρακάτω συμφωνούν με το κείμενο:
drakos, christos, mike71, my8os, pastakis


Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Ούτε ο jimakos αλλά ούτε κάποιοι συμφωνηθέντες λάβανε κάποια πληροφορία.

O pastakis μου εστειλε μυν στο inbox και του απαντησα.
Απο εκει και περα, στο σαιτ δε ειμαι ολη μερα. Το μυν. του Jimakou το ειδα αλλα αν δε παρεις κατι στο Inbox για να το απαντησεις αμεσως μπορει και να το ξαχασεις.
Περα απο αυτο, επαναλαμβανω, το στεκι δε ειναι χθεσινο. Ειναι χρονια που μαζευομαστε εκει πασολεδες.Και μαλιστα εχει εδραιωθει πλεον η παρουσια μας εκει που το ξερουν μεχρι και οι φιλοι αλλων ομαδων (μιλαω για τους μεγαλους του ΠΟΚ), οι οποιοι οταν παιζει ο ΠΑΣ πηγαινουν αλλου να δουν την αγαπημενη τους ομαδα.
Ε δε μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι οι πασολεδες που γραφουν τακτικα και ειναι ενεργοτατοι εδω μεσα να μαθαν τωρα για πρωτη φορα την υπαρξη αυτου του μαγαζιου.
Και ακομη περισσοτερο να μην εχουν ρωτησει που ακριβως ειναι.
Παντως και για να κλεισει το ολο ζητημα. Οποιος δε το ξερει να στειλει ενα μυν.(ειναι πιο ευκολη η απαντηση απο εκει) και να ερθει μια βολτα. Σε οποιο παιχνιδι παιζει ο ΠΑΣ εκει, θα βρει απο 5 μεχρι 60 ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ μεσα. Α και για να προλαβω καταστασεις και τυχον αυθαιρετα συμπερασματα, το μαγαζι δε ειναι δικο μου, δε παιρνω ποσοστα ουτε κανω διαφημιση....

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #281 στις: Τετ 22 Απρ 2015 11:37 »
vourbiani στη συνάντηση με τον Πετράκη παραβρέθηκαν άτομα από το συνδεσμιακό χώρο των Ιωαννίνων;

Δεν εχω να σου απαντήσω κάτι για τον απλουστάτο λόγο οτι δε το γνώριζω.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #282 στις: Τετ 22 Απρ 2015 11:46 »
Ε δε μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι οι πασολεδες που γραφουν τακτικα και ειναι ενεργοτατοι εδω μεσα να μαθαν τωρα για πρωτη φορα την υπαρξη αυτου του μαγαζιου.

προς απάντηση:   ;) :P

Απο εκει και περα, στο σαιτ δε ειμαι ολη μερα.

το προς βόλεψιν
Οποιος δε το ξερει να στειλει ενα μυν.(ειναι πιο ευκολη η απαντηση απο εκει) και να ερθει μια βολτα.
σού'ρχεται αλλά και αναλόγως πού είμαι και πού είναι δεν υπάρχουν εγγυήσεις.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #283 στις: Τετ 22 Απρ 2015 11:48 »
Άντε να επιστρέφουμε σιγά σιγά εμείς πεπλανημένοι και ας ντυθούμε ξανά τα πατροπαράδοτα χρώματα και ας ξεταπώσουμε τα παλαιωμένα πιώματα... δεν υπάρχουν άλλες   :mono:

Η Ομάς να πάει καλά και ... ο Μηνάς ο ντιλιβεράς, να μη προσπερνάει από δεξιά... τι κάνεις ρε πστ μου?
Θα μας στερήσεις την πολυπόθητη προεδρία όπως ΠΑΣ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #284 στις: Τετ 22 Απρ 2015 12:11 »
Ε δε μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι οι πασολεδες που γραφουν τακτικα και ειναι ενεργοτατοι εδω μεσα να μαθαν τωρα για πρωτη φορα την υπαρξη αυτου του μαγαζιου.

προς απάντηση:   ;) :P

Απο εκει και περα, στο σαιτ δε ειμαι ολη μερα.


το προς βόλεψιν
Οποιος δε το ξερει να στειλει ενα μυν.(ειναι πιο ευκολη η απαντηση απο εκει) και να ερθει μια βολτα.
σού'ρχεται αλλά και αναλόγως πού είμαι και πού είναι δεν υπάρχουν εγγυήσεις.

Οταν σου ερθει ριξε ενημερωση για να ξερω οτι εφτασε εκει που πρεπει...

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #285 στις: Τετ 22 Απρ 2015 13:09 »
Έτσι εγκυκλοΠΑΙΔΙΚΑ...
Με όση σοφία μου επιτρέπουν τα 13 χρονάκια μου...

Ότι καινούργιο κυοφορείται, ή ότι παλιό διατηρείται, σε σχέση με την ομάδα της καρδιάς μας, αν δεν έχει βασικό συστατικό το γέλιο, τη συντροφικότητα και την αλληλοκατανόηση...
Αν δεν διαολοστείλει τη σοβαροφάνεια και τον ξερολισμό...
Αν περιορίζεται στο εμείς και οι υπόλοιποι...

Είναι χαμένο από χέρι.

ΦιλικόΤΑΤΑ

 :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #286 στις: Τετ 22 Απρ 2015 13:47 »
Όχι και τόσο δεδομένη η παραμονή του!

Ο Γιάννης Πετράκης με την σεμνότητα που τον διακρίνει, τον εκπληκτικό χαρακτήρα που έχει, αλλά και την εξαιρετική προπονητική δουλειά που επιτελεί στον ΠΑΣ, έχει φέρει την ομάδα σε τροχιά Ευρώπης.

Με χαμηλό μπάτζετ, με περιορισμούς στις μεταγραφές, με οικονομικά προβλήματα και με πολλά άλλα, ο Ρεθυμνιώτης προπονητής έχει ανεβάσει τον «Άγιαξ της Ηπείρου» πολλά επίπεδα.

Η μη αδειοδότηση σε πρώτο βαθμό ήταν κάτι που το περίμενε. Αναμένει πλέον να δικαιωθεί ο ΠΑΣ στην επιτροπή εφέσεων και να τεθεί σιγά, σιγά επί τάπητος ο μεταγραφικός σχεδιασμός.

Ήδη πλησιάζει ο καιρός που πρέπει να γίνουν και οι πρώτες κουβέντες αναφορικά με την συνέχιση της συνεργασίας του Κρητικού προπονητή. Πάντως επειδή πολλοί στα Γιάννενα θεωρούν τυπικό το θέμα της επέκτασης, καλό είναι να μην βιάζονται. Ο Πετράκης είναι άνθρωπος που έχει κάνει υπομονή σε πολλά και έχει αντέξει πολλά. Μέχρι πότε όμως;

http://www.joinsports.gr/%CF%8C%CF%87%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%B4%CE%B5%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B7-%CE%B7-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%AE-%CF%84%CE%BF%CF%85/
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #287 στις: Τετ 22 Απρ 2015 14:53 »
Παράθεση
Λοιπόν... κανείς προπονητής δεν συναντάται άηντε έτσι γιουβέτσι με τον/τους οιονδήποτε και πουθενά...

Εκτός αν πρόκειται για διοικητικούς παράγοντες, για διοικητικούς ή κανονικούς δημοσιογράφους, για διοικητικούς φίλους και συγγενείς γενικά.
Οκ?

Το sportsioannina.gr έχει το ρεπορτάζ... http://www.sportsioannina.gr/index.php/rss/23781-sunanthsh-pertakh

Θα σε στεναχωρήσω αλλά λάθος στα μεταφέρανε.Παραθέτω την ανάρτηση που εγινε στην σελίδα
μας στο fb για να διαβάσεις και να μαθεις ποιος κανόνισε και γιατί την συνάντηση.Πολύ Blue Vayeros
διαβάζετε τελικά,δίκιο είχε ο περίεργος.

Παράθεση
Είχαμε την ευκαιρία χθες και αμέσως μετά το ματς στο Περιστέρι
Να συναντήσουμε τον προπονητή της ομάδος μας και
Να συζητήσουμε μαζί του όλα τα θέματα που αφορούν την οικογένεια μας
Τον ΠΑΣ Γιάννινα.
H συνάντηση έγινε σε πάρα πολύ καλό κλίμα και οι εντυπώσεις μας από τον άνθρωπο Πετράκη ήταν άριστες .
Ο Γιάννης Πετράκης σε αντίθεση με άλλους προπονητές που έχουν περάσει κατά καιρούς από τον ΠΑΣ κέρδισε τον σεβασμό μας μέσα από την δουλεία του στο χορτάρι και αυτό είναι κάτι που εκτιμούμε και θέλουμε να πιστεύουμε πως του το δείξαμε.
Η συγκίνηση του κόουτς καθ όλη την διάρκεια ήταν έκδηλη και η σχέση που αναπτύχτηκε θα φροντίσουμε να έχει και συνέχεια αφού το ραντεβού ανανεώθηκε . Ευχάριστη έκπληξη της συνάντησης το δώρο του μέλους της διοίκησης του Απόλλωνα Αθηνών Δημήτρη Κάρλου στον προπονητή μας.
Πολλά ευχαριστώ και πολλά respect στον Γιάννη τον Μαλτέζο
πρώην ποδοσφαιριστή του Αθηναϊκού και του Αχαρναικού
και στον Ανδρέα τον Ματζούνη προπονητή και προσωπικό φίλο του κ Πετράκη
για την οργάνωση της συνάντησης .Την προσοχή σας όλοι εδώ γιατί τα καλύτερα έρχονται.
Ο ΠΑΣ Γιάννινα είναι η λαοφιλέστερη επαρχιακή ομάδα στην Αθήνα και αυτό
ειναι χαραγμένο μέσα στην συνείδηση όλων των φιλάθλων,δεν αλλάζει ποτέ.
ΥΓ ΠΑΣ ΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!

Ελπιζω να σε κάλυψα και σένα,είσαι ο δευτερος εδω που έσκουξε.Εσκουξαν και οι άλλοι
της γνωστής εκπομπής βέβαια αλλά νταξει,μαθημένα τα βουνά.Τίτλοι τιμής όλα αυτά,
ετσι θα συνεχισουμε.



Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #288 στις: Τετ 22 Απρ 2015 17:17 »
(...)
Θα σε στεναχωρήσω αλλά λάθος στα μεταφέρανε. Παραθέτω την ανάρτηση που εγινε στην σελίδα
μας στο fb για να διαβάσεις και να μαθεις ποιος κανόνισε και γιατί την συνάντηση.Πολύ Blue Vayeros
διαβάζετε τελικά,δίκιο είχε ο περίεργος.
(...)

Είσαι λάθος απέναντί μου... 

Κανείς δεν μου μετέφερε απολύτως τίποτα, ούτε καν ο Βράκας, γιατί συχαίνομαι τα μεταφορικά και τους μεταφορείς οπόθεν και αν αχθοφορούν.
Ασφαλώς και επισκέφτηκα το http://www.sportsioannina.gr/index.php/rss/23781-sunanthsh-pertakh  καθότι με το facebook δεν έχω φιλίες.

Υπενθυμητικά... τα ποδοσφαιρικά "scripta" μου  "manet" εδώ μέσα και μπορεί να τα διαπλεύσει*** οιοσδήποτε και δη στα συνδεσμιακά κείμενα ή αλλιώς οπαδοπατερικά που απηχούν σαφώς τις έναντι κριτικές απόψεις μου.
Δεν είμαι όψιμος γηπεδικός, δεν είμαι αποσκιρτησας, δεν συμμετέχω σε συνωμοσίες, δεν μπαίνω πίσω από πανιά, δεν, δεν, δεν... είμαι ΠΑΣ.

Περιττό να σου πω ότι το φραστικό σχήμα "Πολύ Blue Vayeros διαβάζετε τελικά,δίκιο είχε ο περίεργος.¨το εκλαμβάνω ως κατευθείαν ύβρη και συκοφαντία στο πρόσωπό μου.
 
(...)
Ελπιζω να σε κάλυψα και σένα,είσαι ο δευτερος εδω που έσκουξε.Εσκουξαν και οι άλλοι
της γνωστής εκπομπής βέβαια αλλά νταξει,μαθημένα τα βουνά.Τίτλοι τιμής όλα αυτά,
ετσι θα συνεχισουμε.

Θα με κάλυπτες αν μου παρένθετες το που και σε ποια αράδα κειμένου μου "έσκουξα"...
Περιμένω παράθεση υπόδειξης "σκουξίματος".

Γάμησα εγώ εκπομπές και ραδιόφωνα... ωστόσο όμως ουδέποτε σε εγκωμίασα, αλλά ούτε και σε λοιδόρησα.

Ο Πετράκης ενώνει ο Χριστοβασίλης "πληρώνει" και ο Βράκας... ξεβρακώνει.

Φιλικά

ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΟΛΟ - ΑΝΤΙΣΥΝΩΜΟΣΙΑΚΟΣ
New Tas Cas
New Pas. Pas
Ερμού 31

  :mono: :mono: :mono: :mono: ... θέση

***  θα χρειαστείς χρόνο μιά που για δικούς σου λόγους έλειψες σχεδόν 2 χρόνια από το Pas.gr (2013-2015)  ::)

Αθήνα,η σειρά σου.....
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=2980.msg77793#msg77793
''Ο ΠΥΡΡΟΣ'' Περιστερίου θα κρεμάσει πανί σήμερα, δε μπορεί ...
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=2980.msg77975#msg77975

Και του παραχρόνου με υγεία στου Ατρόμητα, γιατί βλέπω πάλι Παντελίδη.


Υ.Γ.: Με την ευκαιρία να συγχαρώ τους πάντες και τα πάντα και τα πάνδεινα(φίλους, οπαδούς, γιαννενάρες, κουμπάρες) που ανακάλυψαν αίφνης και κολομβικά τον κ. Γιάννη Πετράκη και ασφαλώς εμένα που... "Όλη την Κρήτη γύρεψα να βρω ψιλό βελόνι να ράψω το μουνάκι σου ποτέ να μην καυλώνει".
 
 

« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 22 Απρ 2015 18:02 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #289 στις: Πεμ 23 Απρ 2015 22:31 »
(...)
Τώρα που το ξανασκέφτομαι... το ρεζίλι δεν είναι που τον προσέλαβαν, αλλά το να μας ξελασπώσει, αυτός ο Κρητικός... ο Τσάτσος αν το θέλετε.

Κύριε Πετράκη

Έχω πει για σας...  :)
 

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #290 στις: Δευ 27 Απρ 2015 00:00 »
Πάλι καλά που έκανες το αυτονόητο και έβαλες τον Χαρίση να πάρει δεύτερη κίτρινη κάρτα για να τον έχουμε στη Λεωφόρο.

Ακόμα και το αυτονόητο σε αυτή την ομάδα πρέπει να επαινείται με αυτά που έχουμε ζήσει.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #291 στις: Δευ 27 Απρ 2015 00:03 »
Πάλι καλά που έκανες το αυτονόητο και έβαλες τον Χαρίση να πάρει δεύτερη κίτρινη κάρτα για να τον έχουμε στη Λεωφόρο.

Ακόμα και το αυτονόητο σε αυτή την ομάδα πρέπει να επαινείται με αυτά που έχουμε ζήσει.

Εμ, δεν είναι Αναστόπουλος... προνοιακός.

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ... "Όλη την Κρήτη γύρεψα να βρω ψιλό βελόνι... "

Και στον Λίλα είχε δώσει Κόκκινη... ο Κόουτς.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 27 Απρ 2015 00:09 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #292 στις: Δευ 27 Απρ 2015 11:29 »
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20150426/low/pegasus_LARGE_t_1041_106554621.JPG

Ο κ. Πετράκης και ενώ παρακολουθούσε τον Σάκη Τσιώλη στο Περιστέρι (1-0), ήταν ήδη ο προπονητής που σχεδίαζε το επόμενο ματς με τον Λεβαδειακό.

Η "1η σύνθεση" του κ. Πετράκη…  ΠΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ  2-1

ΠΑΣ Γιάννινα (Πετράκης): Βελλίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Μιχαήλ, Τσουκαλάς, Λίλα, Κοροβέσης (Μπέριος 91'), Γιάκος, Ακόστα (Αυγερίκου 88'), Ίλιτς... (Τσάβες "διακοπές")

 Η "χθεσινή σύνθεση" του κ. Πετράκη…  ΠΑΟΚ - ΠΑΣ 1-1

ΠΑΣ Γιάννινα (Πετράκης): Βελλίδης, Ναδάλες, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Στρούνα, Τσουκαλάς (85' Μπέριος), Χαρίσης, Κοροβέσης (82' Ντάσιος), Τσάβες, Ίλιτς, Μανιάς (82' Γιάκος)

Με "αυτούς" που έπαιζαν και οι προηγούμενοι, παίζει μέχρι σήμερα... και ο "όπως τον έλεγαν".

* ο Χάρης Χαρίσης έγινε επαγγελματίας αμέσως μόλις πάτησε πόδι ο κ. Πετράκης
    Μανιάς Αύγουστο και Ναδάλες Σεπτέμβριο του 2014


« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 27 Απρ 2015 11:43 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #293 στις: Κυρ 03 Μάι 2015 22:53 »
ο πρόεδρος έκανε το καλύτερο για να πάρει την αδειοδότηση  ...για το ελλάντα. Δεν τόπες το προσθέτω εγώ.

από τη μεριά της διοίκησης θα γίνει προσπάθεια για να αλλάξει η απόφαση για την άδεια  ...στο ελλάντα. Κι αυτό δεν τόπες κι αυτό το προσθέτω εγώ.

Εγώ την έκανα την πολλή δουλειά, δε με χρειάζεσαι άλλο, τώρα μπορείς να προσθέσεις από μόνος σου δίπλα από το καλός άνθρωπος ο Πετράκης το   ...και καλός υπαλληλάκος.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #294 στις: Τετ 06 Μάι 2015 23:15 »
Παράθεση
http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super-League/item/482630-PAS-Giannina-Ypopti-sigi
(...)
Το γεγονός μάλιστα της... σιγής του Πετράκη το τελευταίο 48ωρο, κρίνεται «ύποπτο» καθώς δεν αποκλείεται τελικά να έχει αποφασίσει κι αυτός να περάσει την πόρτα της εξόδου αλλά να μην θέλει ακόμα να δώσει... ενδείξεις για τα «θέλω» του.

Ως άλλος Καλαματιανός.

Μου έλεγε Αγρινιώτης στα Γιάννινα προχτές... "Καλά ρε, γιατί δεν πάμε και εμείς μία βόλτα Σουηδία, να φέρουμε 2 κάρα φράγκα όπως ο Κωστούλας ή Αμερική όπως ο δικός σας? Σκαφίδες και πλυνταριά ρε φίλε.  Πάντως ο δικός μας μέχρι εδώ ήταν. Τέρμα τα δίφραγκα. Και να δεις που θέλει και Πετράκη."
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #295 στις: Πεμ 07 Μάι 2015 21:31 »
Παράθεση
Τον ΠΑΣ Γιάννινα, της επόμενης περιόδου,  προσπαθούν να δημιουργήσουν οι ιθύνοντες της ομάδας, αλλά τα προβλήματα είναι τεράστια.

 Στα Γιάννενα, θέλουν να δέσουν τον Πετράκη, αλλά δεν φαίνεται να είναι εύκολη υπόθεση.  Ο νυν προπονητής της ομάδας, είναι επιφυλακτικός και δεν είναι διατεθειμένος, να απαντήσει θετικά, αν δεν πάρει κάποιες διαβεβαιώσεις.  Ο Πετράκης, θέλει να πεισθεί από τον Χρηστοβασίλη, ότι η ομάδα την νέα χρονιά, θα είναι άρτια οικονομικά.

Όμως και αρκετοί ποδοσφαιριστές αναμένεται να αποχωρήσουν, είτε με μεταγραφή είτε ως ελεύθεροι, με αποτέλεσμα ο ΠΑΣ της νέας αγωνιστικής χρονιάς, να είναι τελείως διαφορετικές.

Το πιο πιθανό σενάριο, θέλει τον Πετράκη, να αφήσει τον ΠΑΣ Γιάννινα και να αναζητήσει άλλη ομάδα.


onsports.gr 

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #296 στις: Πεμ 07 Μάι 2015 21:46 »
Ζήτησες διαβεβαιώσεις κύριε Γιάννη μου?
Ό,τι έκανε ο Άγγελος και ο άλλος Γιάννης δηλαδή...
Ε,αυτοί έμειναν κύριε Γιάννη μου?
Ζητάνε τέτοια πράγματα τέτοιες εποχές,κύριε Γιάννη μου?

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #297 στις: Πεμ 07 Μάι 2015 22:04 »
Κάνε υπομονή κύριε Γιάννη σε λίγο καιρό θα έρθει ο νέος επενδυτής και θα σου λύσει όλα τα προβλήματα.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #298 στις: Παρ 08 Μάι 2015 23:28 »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς