Αποστολέας Θέμα: Γιάννης Πετράκης  (Αναγνώστηκε 342951 φορές)

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #25 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 15:28 »
Καλή επιτυχία στον νέο προπονητή! Πόσες φορές θα το πούμε αυτό φέτος! Τέλος πάντων καθρέφτης είναι το γήπεδο!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #26 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 15:29 »
Δεν συμφωνούσα με την πρόσληψη Πετράκη και ούτε συμφωνώ.
Θεωρώ πως σήμερα θα επρεπε να ανακοινωθεί ο Χριστόπουλος.

Όχι, επειδή είναι απαραίτητα κακός προπονητής, υπάρχουν και χειρότεροι που θα μπορούσαν να έρθουν, αλλά νομίζω πως δεν προλαβαίνει να φέρει αποτελέσματα.

Οχι, επειδή είναι φίλαθλος του ΟΦΗ, κι άλλοι προπονητές ήταν φιλαθλοι κάποια άλλης ομάδας.
Δεν με συγκινεί άλλωστε αυτή η ιστορία πλεον, γι'αυτο και δεν συμμετέχω στα συνθήματα που αφορούν τον ΟΦΗ, την Κρήτη και τις Σπιναλόγγες.

Υπάρχει όμως κόσμος, που τους ενοχλει, που είναι (δηλωμενος) φίλαθλος του ΟΦΗ.
Κι αυτό θα το εισπράξει αρνητικά (δεν ξέρω σε πιο βαθμό) και μαζί με αυτόν και η ομάδα κάνοντας το έργο της σωτηρίας πιο δύσκολο.

όλα αυτά θα έπρεπε να τα υπολογισει η διοικηση, εκτος κι αν τα υπολογισε και προτιμησε τον Πετράκη ως εξιλαστηριο θύμα.

Είναι μια λάθος κίνηση, ελπίζω μόνο να μην είναι καταστροφική.
Να κερδηθει η κατηγορία και μακάρι ο Πετράκης να κερδίσει και τον κόσμο μένοντας για πολύ στα Γιάννενα.

Το πρόβλημα άλλωστε δεν είναι αυτός..

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #27 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 16:26 »
Πετρακη γαμιεται ο οφη σου

Παράθεση από: drevensports.gr
Τα πρώτα καλά λόγια κι ευχές που συντροφεύουν τον κόουτς "Π" στην ανάληψη των καθηκόντων του, προέρχονται από απλούς οπαδούς του φίλου μας ΟΦΗ:

Α ρε πόρτες που ανοίγει το όνομα του ΟΦΗ...

Εντάξει τα λόγια είναι περιττά (που λέει και το παλιό αισθαντικό άσθμα)
Ο Πετράκης πάει Γιάννινα και ο ΠΑΣ πλέον είναι το μαγαζάκι μας.
Οι οργανωμένοι του,δηλαδή τα συγκεκριμένα είκοσι παιδιά που κάθονται όπως βλέπεις απέναντι και αριστερά,ίσως να τον βρίσουν στην αρχή,αλλά του χρόνου στη Β'Εθνική που η ομάδα τους θα πάει
τρένο,θα κάνουν τον σταυρό τους και θα λένε "ευχαριστούμε ΟΦΗ που μας τον έδωσες".
Μιλάμε για τεφαρίκι πράμα,γνήσιο κοπέλι τση Κρήτης,ο αναμορφωτής του ιστορικού σωματείου
που λέγεται ΠΑΣ και που τώρα όπως προείπαμε,θ'αλλάξει όνομα...
Εβίβες!


Γιάννη ψυχάρα ρίξτους στη Β Εθνική

Μείνετε συντονισμένοι, αναμένουμε κι από τους επώνυμους οπαδούς του, Λυδάκη, Τζώρτζογλου, Σαρρή, Μαχλά, Βεζυρίδη κ.α, κι επανερχόμαστε.
  ::)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος PAS and stale bread

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.039
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #28 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 16:39 »
Αφού δεν τον είχε ανακοινώσει μέχρι χτες το βράδυ, είχα μια μικρή ελπίδα ότι θα μας την κάνει την κωλοτούμπα ο Κιτσιομπίλης αφουγκραζόμενος αυτόν τον έρμο τον "όχλο".

Βάζεις την φυτιλιά την χρονική στιγμή που χρειαζόμαστε συσπείρωση και συγκέντρωση για τον πρώτο τελικό (έτσι που τα κατάφερες) με τους κομποτιοαρβανιτιδομπακάληδες.




Ο Πετράκης θα φάει όλη την γιούχα χωρίς να φταίει ο άνθρωπος, και εσύ θα το παίζεις κυρία μαζί με τoυς BV τα λουλουδάκια σου που σ έχουν καλύτερα από πατέρα και που λένε στις εκπομπές τους τα σούργελα του κερατά ότι αυτός φέτος είναι ο πραγματικός λαός του ΠΑΣ ενώ τα άλλα χρόνια που είχαμε κόσμο λέει πηγαίναν στο γήπεδο για να δουν την ομάδα του χωριού τους γαυροβαζέλες και κούλες.
 

Αηδίασες και συνεχίζεις να μας αηδιάζεις. Δώσε ένα τέλος, πες τέρμα δεν μπορώ άλλο και φύγε να ησυχάσουμε και ότι θέλει ας γίνει, και ας πέσουμε. Δεν μπορούμε να συνεχίζουμε αυτή την αρρωστημένη κατάσταση.
 Πες μου έναν πρόεδρο ομάδας SL εκτός από εσένα που δεν δίνει  όραμα στον κόσμο του, έστω και ψεύτικο. Κανένας.

Η ομάδα ότι και να κάνεις δεν μικραίνει. Πόσο ακόμα θα μικραίνεις εσύ ο ίδιος  σαν πρόεδρος;   :-?

Φωνή για την ομάδα και γιούχα μόνο σε αυτόν που φταίει.



sorry για τα off topic.

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #29 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 16:59 »
Καλος ανθρωπος και προπονητης με γνωσεις. Αυτα ξερω εγω.Βεβαια ουτε εμενα μου κανει κλικ, αλλα μου κανει εντυπωση που πολλοι αναφερονται στις προπονητικες του αρετες. Τα υπολοιπα στο γηπεδο.
 Το οτι οι δυο προπονητες που ειχαν ερεισμα στον κοσμο του ΠΑΣ, ουτε καν δεχτηκαν κληση στο κιν. τους απο τον Χριστοβασιλη, δεν πρεπει να το πληρωσει ο Πετρακης.
 Τωρα, επειδη βλεπω και εδω και στο fb πολλους να του χρεωνουν το οτι ειναι με τον τσατσο και να τον παρομοιαζουν ακομα και με τον Κιασσο, θα το αφησω ασχολιαστο, γιατι προκειται τουλαχιστον για ημιμαθεις(για να μην τους πω αλλιως) και ασχετους με εκεινα τα γεγονοτα.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #30 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 17:14 »
Καλος ανθρωπος και προπονητης με γνωσεις.

  Όταν ακούω καλός άνθρωπος αμέσως πάει ο νους μου στο κακό. Τι μας νοιάζει εάν είναι καλός άνθρωπος; Θα συμπεθεριάσουμε; Μήπως έχει έρθει και κάποιος κακός άνθρωπος στον πάγκο του Π.Α.Σ. και δεν το ξέρουμε;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #31 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 17:23 »
Εγω τον Πετρακη δε θα το βρισω.

Αλλα ρε παιδια παμε καλα? Αυτα μονο στον ΠΑΣ γινονται και οι οπαδοι καθονται και λενε παραμυθακια για παιδακια. Ο αλλος μας λεει και προβατα απο πανω, ο αλλος λεει τουμπεκι.

Ειναι δυνατον σε περιοδο κρισης και σε περιοδο που θες τον κοσμο κοντα, να μου φερνεις προπονητη που υποστηριζει τον πιο μεγαλο εχθρο σου οπαδικα? Δηλαδη φανταστειτε σε αναλογη περιπτωση ο Αρης να εφερνε εναν φανατικο δηλωμενο ΠΑΟΚτση στον παγκο τωρα που παλευει για τη σωτηρια, η ο Βαζελος να φερει τον ΤΑΚΗ ΛΕΜΟΝΗ στον παγκο. Κανεις δεν τα κανει αυτα οτι και να πειτε και το ξερετε. Απλα θελετε να το παιξετε εδω υπερανω οπαδοι και καλα.

Ειχες και καλυτερες επιλογες εδω που τα λεμε. Αλλα επειδη εισαι εγωιστης και κοιτας τον εγωισμο σου πανω απο την ομαδα μας δεν τον θες.

Πετρακη ευχομαι να σωσεις την ομαδα και να φυγεις νωρις.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #32 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 17:52 »
Ο κ. Πετράκης είναι Έλληνας επαγγελματίας προπονητής με προϋπηρεσίες (παίκτης στα χρόνια της "σκλαβιάς") στον Τσάτσο, όπως καθένας παίκτης πριν γίνει προπονητής... και όπως είπε, "Τα υπόλοιπα στο γήπεδο"... και αν δεν κάνω λάθος τελευταία ήταν στον Εργοτέλη.

Μακάρι να είχαμε κι εμείς παλαίμαχους μας, οπαδούς του ΠΑΣ... από τη Λάρισα ως τη Ρόδο.

Παράθεση
Ο Αναστόπουλος γαύρος του κερατά... ενδεχομένως να αγαπήθηκε και γι'  αυτό...?

Και... επειδή η λέξη "υποβιβασμός" έχει μπει για τα καλά στα ποστμας, θα πω ότι ο κ. Πετράκης δεν είναι σε θέση και ούτε έχει τα περιθώρια να μαζέψει τη χασούρα των κ.κ. Παντελίδη και Τσιώλη... και θα τον συμβούλευα να φύγει αν δεν πετύχει με την 1η ήττα.
 
Οπότε η λέξη "υποβιβασμός" είναι καθόλα συνώνυμη με το "παρταλλιώς" της διοίκησης και των συνεταίρων της.

Αν δούμε τον κ. Πετράκη ως Τσάτσο που ήρθε να μας κατραπακιάσει (είπε σε κανέναν ότι έρχεται να μας κάνει την κηδεία?)... θα πει ότι δεν ενδιαφέρει η παραπέρα τύχη της ομάδας...

Παράθεση
Αν δεν διεκδικείς παραμονή με διαδοχή διοίκησης φίλε/σύνταυρε και επιθυμείς υποβιβασμό, τότε... την πέφτεις απροκάλυπτα και αναίτια στον προπονητή και τελειώνει το παραλλαγμένο παραμύθι σου.

Ευτυχώς ως Ηπειρώτες κουβαλάμε στο DNA μας αμετάλλακτες κάποιες αξίες... μαζί και το να καλωσορίζουμε 1 άνθρωπο που θα καθίσει 1η φορά στον πάγκο μας, με τον Ταύρο στο μπουφάν,  τέτοια ώρα... τέτοια λόγια.

 :mono:

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #33 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 18:41 »
Παμε αλλη μια μηπως το παρετε ταρα μερικοι.
 Ουτε εγω ηθελα Πετρακη. Χριστοπουλο η Αγγελαρα ηθελα, αλλα ουτε καν τους πηρε τηλ. ο αλλος ο μαλακας.
Με τον τσατσο ειναι ο ανθρωπος. Ουτε μας εβρισε ποτε, ουτε εχει καμια σχεση με τα γεγονοτα της Ροδου, οπως ειχε το μπαστι ο Κιασσος. Τοσο απλα.
 Δηλ. ρε μαγκες ηθελα να ξερα αν κανενας απο σας η ακομα κι εμενα ειχε συναδελφο, η φιλο, η συγγενη Οφιτζη, η δεν ξερω κι εγω τι σκατα που δεν ειχε καμια σχεση με τα γεγονοτα εκεινα, θα του εκοβε την κουβεντα η θα τον "χρεωνε" για ασχετα με εκεινον πραγματα??? Ημαρτον δηλαδη.
  Οταν εννοω κακος εσυ που κανεις που δεν καταλαβαινεις και γραφεις εξυπναδες,εννοω λαμογια, μιζαδορους και τσογλανακια στυλ Μιχου, Αμανατιδη και πολλων αλλων τετοιων που εχουν περασει απο τον παγκο του ΠΑΣ. Αιντε....
 

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #34 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 18:59 »
Παμε αλλη μια μηπως το παρετε ταρα μερικοι.
 Ουτε εγω ηθελα Πετρακη. Χριστοπουλο η Αγγελαρα ηθελα, αλλα ουτε καν τους πηρε τηλ. ο αλλος ο μαλακας.
Με τον τσατσο ειναι ο ανθρωπος. Ουτε μας εβρισε ποτε, ουτε εχει καμια σχεση με τα γεγονοτα της Ροδου, οπως ειχε το μπαστι ο Κιασσος. Τοσο απλα.
 Δηλ. ρε μαγκες ηθελα να ξερα αν κανενας απο σας η ακομα κι εμενα ειχε συναδελφο, η φιλο, η συγγενη Οφιτζη, η δεν ξερω κι εγω τι σκατα που δεν ειχε καμια σχεση με τα γεγονοτα εκεινα, θα του εκοβε την κουβεντα η θα τον "χρεωνε" για ασχετα με εκεινον πραγματα??? Ημαρτον δηλαδη.
  Οταν εννοω κακος εσυ που κανεις που δεν καταλαβαινεις και γραφεις εξυπναδες,εννοω λαμογια, μιζαδορους και τσογλανακια στυλ Μιχου, Αμανατιδη και πολλων αλλων τετοιων που εχουν περασει απο τον παγκο του ΠΑΣ. Αιντε....


Sorry σου δώσα ένα συμφωνώ ενώ δεν συμφωνώ μαζί σου καθόλου.

Πρώτον που το ξέρεις ότι είναι καλός με την έννοια που το θέτεις; Έχεις αποδείξεις; Για τους άλλους που αναφέρεις έχεις;

Δεύτερον δεν με νοιάζει αν είναι καλός ή κακός, προπονητής ή οπαδός. Στο επίπεδο του συμβολισμού με ενοχλεί που ένας οφητζής κάνει κουμάντο στην ομάδα μου σε μια κρίσιμη στιγμή. Πολύ ωραία το θέτει ο Σιάτρας από πάνω.

Τρίτον είμαι οπαδός και όχι φίλαθλος και σαν οπαδός έχω τις παραξενιές μου. Μία από αυτές είναι να μην θέλω ούτε να ακούω και φυσικά ούτε να βλέπω παράγοντες, παίχτες, προπονητές κτλ που είναι από παλιά δεδηλωμένοι οπαδοί μιας ομάδας (ΟΦΗ), που παλιότερα μου έκανε τεράστιο κακό, βοηθούμενη από το πιο σάπιο κατεστημένο που έχει δημιουργηθεί από καταβολής ελληνικού ποδοσφαίρου. Όσα μα όσα χρόνια και αν περάσουν 10, 100 1000 δεν πρόκειται να ξεχάσω.

Τέταρτον και σημαντικότερο ο πρόεδρός του Π.Α.Σ. τον έφερε εδώ γνωρίζοντας αυτήν την κατάσταση και αγνοώντας μας για άλλη μια φορά επιδεικτικά, ενώ πλέον εισπράττει την περιφρόνηση όλου του πασολέδικου κόσμου.

Θα συμφωνήσω με Σιάτρα. Δεν πρόκειται να βγάλω γκιχ για τον Πετράκη σεβόμενος την ομάδα και την κρισιμότητα της συγκυρίας. Αλλά εδώ δεν πρόκειται να σταματήσω να λέω την γνώμη μου.

Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #35 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 19:01 »
Ξεκολλατε με τις μαλακιες να σωθουμε θελουμε
Γιαννη θελαμε ,γιαννης ηρθε μην εχουμε παραπονο :-?
Θα τον δουμε και αυτον τι ψαρια πιανει
Δηλαδη αν καταλαβα καλα η ΨΕΥΤΟ-ΦΛΩΡΟ-κοντρα  ΠΑΣ-οφη που συντηρειται σκοπιμως απο καποιους ειναι παρομοια με παο-οσφπ και παοκ-αρη
Αν ο οφη ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος μας κοψτε το γηπεδο και τη μπαλα επειγοντως
Αλλοι ειναι οι εχθροι του ΠΑΣ


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #36 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 19:26 »
Εχουμε όμως σίγουρο το τρίποντο με τον Φόφη.....  ;)

Σας βεβαιώνω ότι ο πρόεδρος θελει οντως να την κάνει...
Και δεν τον εχω για τοσο μακακα να απαξιωσει το προϊόν που κατεχει.

Από εκεινο το απόγευμα που κοντραραμε τον γαυρο στο Καραισκάκη όλα πανε κατά διαολου....
Μηπως φταει καμμια ψυχοπάθεια????  ;)

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #37 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 19:30 »
Μπορώ να δεχτώ πως ο Πετρακης είναι καλός προπονητής,καλός ανθρωπος,ντομπρος,λεβεντης Κρητικαρος.
Αυτο δεν παει να πει τιποτα ομως. Υπαρχουν καποια ορια και ο ΧΒ τα ξεπερασε.
Φιλε  born_in_drakolimni ναι ο ΟΦΗ ειναι εχθρος του ΠΑΣ. Ενας απο τους πολλους.
Τις κωλοτουμπες που εκαναν αυτοι τις λεσχης χθες απο την TV δεν θα τις κανουμε και εμεις τωρα.
Εγω προσωπικά που πήγα Ροδο 2 φορές σε μια βδομάδα δεν μπορΩ να δεχτω (τον συμπαθητικό κατα τα αλλα) Πετρακη στον παγκο του ΠΑΣ. Και φαντάζομαι πως δεν ειμαι ο μονος

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #38 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 19:36 »
...
Σας βεβαιώνω ότι ο πρόεδρος θελει οντως να την κάνει...
...

Θα μας το κάνεις πιο λιανά λήσταρχε?

έλα, βγάλε τη μεγάλη είδηση!

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #39 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 20:04 »
Αφιερωμένο στο νεο προπονητή μας
MPOFOR POLLA

Αποσυνδεδεμένος LAZPAS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #40 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 20:04 »
ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΟΦΗΤΖΗ ,ΠΟΥ ΑΥΤΟΠΡΟΤΑΘΗΚΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ....(ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ)!!!! ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ

Υ.Γ. ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ,ΑΝΗΚΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΟΥΦ-ΜΙΛΟΓΕΒΙΤΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 7 ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΠΛΕ ΠΑΝΟ,ΣΤΗ ΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΩΞΑΜΕ ΧΡΙΣΤΙΔΗ,ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΑΡΑΤΣΕΣ) ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ,ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ,ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΕ ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙΑ,ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΤΟΣΑ ΜΠΑΡΑΖ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ.......ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ  Π Α Σ  !!!!

 ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ,ΧΒ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕ

   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΡΟΔΟ                     

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.171
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #41 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 20:07 »
Η ευχή μου είναι να βοηθήσει φέτος την ομάδα να σωθεί και του χρόνου να πάει στην ομάδα της καρδιάς του.
Αντιπαθέστατη κρητικόφατσα και βιογραφικό φτωχότερο και από του Μπάμπη του Τεννέ.
ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ για τη σημερινή κατάσταση και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ. Ο άνθρωπος αυτοπροτάθηκε για να κλείσει τη σεζόν σε έναν πάγκο ομάδας SL (απόλυτα θεμιτό) και δυστυχώς πιστεύω ότι (ξαναλέω δυστυχώς) σε τέτοιο στυλ προπονητή έπρεπε να καταλήξει ο ΠΑΣ.Σε προπονητή που θα πάει να ''κλέψει'' βαθμούς από παιχνίδια θεωρητικά χαμένα.Με αντιποδόσφαιρο.Πούλμαν μπροστά στο τέρμα κλπ.Πλέον μόνο έτσι μπορούμε να πάρουμε βαθμούς.Προπονητής που θα έχτιζε ομάδα δεν έχει χρόνο (28/01 σήμερα) να περάσει τις ιδέες του.Μέχρι να αφομοιώσουν οι παίκτες το στυλ του θα είχαμε πέσει.

To μεγάλο πρόβλημα του ΠΑΣ ξαναλέω δεν είναι ο Πετράκης.Αυτός ίσως να είναι και εξιλαστήριο θύμα.Το πρόβλημα είναι ότι ψάχνουμε προπονητή ανάμεσα στον Πετράκη,τον Καλαιτζίδη, το Μπάμπη τον Τεννέ,τη στιγμή που θα μπορούσαμε να έχουμε στον πάγκο ανθρώπους που δίδαξαν ποδόσφαιρο και ήθος, όπως Όγιος,Αναστασιάδης,Χριστόπουλος.

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #42 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 20:49 »
Παράθεση
Και δεν τον εχω για τοσο μακακα να απαξιωσει το προϊόν που κατεχει.

Από όσο έχω ψάξει, ποτέ επαρχιακή ομάδα Ά εθνικής δεν έχει αλλάξει προεδρικά χέρια...μπορεί το προϊόν του Π.Α.Σ. στην Ά να απαξιώνεται αν υποβιβαστεί στην ΄Β, όμως στην ΄Β σαν Π.Α.Σ. και προϊόν ΄Β αποκτά μίαν άλλην, δεύτερη αξία, αξιότερη της Ά...οπότε μήπως με παραμονή στην Ά απαξιώνεται από το προϊόν του Π.Α.Σ. στην ΄Β; Και φυσικά αναρωτιόμαστε όλοι, γιατί υπάρχουν δύο προϊόντα στο ποδόσφαιρο; Η αξίωση του ενός φέρνει την απαξίωση του άλλου και αντίστροφα...Τελικά ο Πετράκης αυτοπροτάθηκε;Με τι κοντζόνες θα καθίσει στον πάγκο;Θα φέρει τσικουδιά για τις κρύες νύχτες του χειμώνα;Κάποιος να του δώσει το τηλέφωνο του Γιάννη και του Άγγελου(και του Σάκη μη σας πω)...επανέρχομαι και λέω, για να αλλάξει η ομάδα χέρια και να πάει από τον Ά πρόεδρο στον ΄Β, θα πρέπει να μετατραπεί από Ά προϊόν σε ΄Β...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #43 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 20:56 »
Μην παρασύρεστε και αποπροσανατολίζεστε με την επιλογή Πετράκη. Μην ξεκινάτε με αναθέματα, αφορισμούς και ύβρεις στο πρόσωπό του. Δεν υπάρχει προπονητής Πετράκης. Είναι ανύπαρκτος αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα.
Δεν ήρθε μόνος ρου. Τον έφεραν.
Το μεγαλύτερο πρόβλημα στον ΠΑΣ λέγεται Χριστοβασίλης. Όποιος δεν το έχει καταλάβει ακόμη παρακαλείται να ξυπνήσει.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #44 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 21:02 »
ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΟΦΗΤΖΗ ,ΠΟΥ ΑΥΤΟΠΡΟΤΑΘΗΚΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ....(ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ)!!!! ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ

Υ.Γ. ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ,ΑΝΗΚΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΟΥΦ-ΜΙΛΟΓΕΒΙΤΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 7 ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΠΛΕ ΠΑΝΟ,ΣΤΗ ΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΩΞΑΜΕ ΧΡΙΣΤΙΔΗ,ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΑΡΑΤΣΕΣ) ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ,ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ,ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΕ ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙΑ,ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΤΟΣΑ ΜΠΑΡΑΖ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ.......ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ  Π Α Σ  !!!!

 ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ,ΧΒ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕ

   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΡΟΔΟ                     

είμαι ενας απο αυτούς της δεκαετίας του 90....και νομίζω είματαν μαζί εκείνες τις βραδιές στο δημαρχείο που έφυγε ο Χρηστίδης
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #45 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 22:14 »
42 χρόνια είμαι μόνο ΠΑΣ και δεν είχα φανταστεί ποτέ πως μετά από εκείνη την εμετική χρονιά (Κιάσος) θα έβλεπα και στον πάγκο της ομάδας μου Κρητικό- μ##$% -οφητζη. Ο χοντρομαλάκας θέλει να μας κόψει και τη φωνή. Μαζί με αυτό το  μ##$%  που δεν με νοιάζει αν είναι καλός η κακός στ'αρχ@##$ μου το "οφητζίδες η μαμά σας ήταν λεπρή κλπ." 'έστω και μόνος μου θα το τραγουδάω. Έχει στενέψει ο κλοιός χοντο-μαλάκα των λαμώγιων .Ο Πιλαδαδάκης στη στενή, Μητροπουλέοι άφαντοι Κούγιας κάνει μούτα(τα παιχνιδάκια που κάνατε με ΗΛΗΣΙΑΚΟ-ΠΑΣ-ΛΑΡΙΣΑ που αλλάζαν χέρια; που είναι ο ΗΛΗΣΙΑΚΟΣ; η ΛΑΡΙΣΑ; εκεί θέλεις να στείλεις και τον ΠΑΣ;) έμεινες μόνος και δεν παίζουν και στημένα. Οτι έκανες έκανες με τον Παντελίδη και με τον Τσώλη και τώρα φέρνεις και το παιδί της Σπιναλόγκα (είχε δεν είχε σχέση στη Ρόδο).Θα έβαζε προπονητή ο γαύρος βάζελο η το αντίθετο; Εμείς γιατί ρε ΜΑΛΑΚΑ;;; Να γελάνε τα μουνια στο μπουρδέλο-νησί τους;;; Και να χαρίσουμε τα ματς και στους 3;;; Άσε την ομάδα με τα χρέοι που εσύ έκανες όπως είναι και φύγε.Θα την βρούμε την άκρη. Εσύ απλά ΦΥΓΕ... 

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #46 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 22:18 »
ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΟΦΗΤΖΗ ,ΠΟΥ ΑΥΤΟΠΡΟΤΑΘΗΚΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ....(ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ)!!!! ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ

Δεν αυτοπροτάθηκε... "ακούστηκε" ως εκδοχή λόγο διαθεσιμότητας και μετά "ρωτήθηκε" ο ίδιος... εκτός και αν πλήρωσε ώστε να φημολογηθεί και συνεντευξιαστεί.

Τον κ. Πετράκη, τον εφεύραν... για το λόγο αυτό ψήφισα "Άλλος" και γνωρίζοντας ότι οι κόουτς της επιθυμίας μου (μας) δεν την ξαναπατάνε.   

Τώρα που το ξανασκέφτομαι... το ρεζίλι δεν είναι που τον προσέλαβαν, αλλά το να μας ξελασπώσει, αυτός ο Κρητικός... ο Τσάτσος αν το θέλετε.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #47 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 22:42 »
Θα έχουμε πλέον 3 στρατόπεδα ΠΑΣΟΛΕΔΩΝ:
1. Εκείνους που ναι μεν πικραμένοι απο τον Χριστοβασίλη κ την επιλογή Πετράκη αλλά θα πνίξουν τον πόνο τους κ θα πάνε γήπεδο κ δεν θα πουν λεξη για τους δυό τους.
2. Εκείνους που θα πάνε γήπεδο κ θα βρίζουν Χριστοβασίλη κ Πετράκη.
3. Εκείνους που δεν αντέχουν άλλο την κοροϊδία κτου Χριστοβασίλη κ την επιλογή Πετράκη κ θα κόψουν τελέιως το γήπεδο.
Μακάρι να σωθεί η ομάδα κ να παρθούν αποφάσεις απο το καλοκαίρι.
Αν όμως στραβώσει το παιχνίδι το Σάββατο κ σε κάποιο άλλο παιχνίδι κ οι ελπίδες σωτηρίας αρχίσουν να μειώνονται τότε θα δούμε καταστάσεις εποχής Κούγια κ το Ζωσιμάδες θα γίνει τσίρκο κ θα γελάει όλη η Ελλάδα.
Με τον άνθρωπο-προπονητή Πετράκη δεν έχουμε τίποτα,με την επιλογή του προέδρου μας έχουμε θέμα κ με την μεγάλη κάψα(περίεργη) του Πετράκη(οφιτζή) να έρθει να μας σώσει....Τόσο μεγάλη κάψα είχε αυτός ο άνθρωπος????????????????????????????
Αυτοπροτάθηκε..........κ ποιος μας λέει πως ήρθε απλά για να τα κάνει όλα πουτα...να?????????Τόσο πολύ μας αγαπάει?????
ή μήπως αν τελικά μας ρίξει κατηγορία θα τον βρούμε να του ζητήσουμε κ ευθύνες??????
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 28 Ιαν 2014 22:57 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #48 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 22:57 »
Θα έχουμε πλέον 3 στρατόπεδα ΠΑΣΟΛΕΔΩΝ:
1. Εκείνους που ναι μεν πικραμένοι απο τον Χριστοβασίλη κ την επιλογή Πετράκη αλλά θα πνίξουν τον πόνο τους κ θα πάνε γήπεδο.
2. Εκείνους που θα πάνε γήπεδο κ θα βρίζουν Χριστοβασίλη κ Πετράκη.
3. Εκείνους που δεν αντέχουν άλλο την κοροϊδία κτου Χριστοβασίλη κ την επιλογή Πετράκη κ θα κόψουν τελέιως το γήπεδο.

και

4. Εκείνους που αγαπάνε τον Πρόεδρο, δεν βρίσκουν κανένα λάθος σε αυτά που κάνει, συνεχίζουν να τον λιβανίζουν, προσπαθούν να  κάνουν το μαύρο - άσπρο και είναι οι καλύτεροι του υπάλληλοι.

Αλλά τώρα πρόσεξα! ότι ρωτάς για ΠΑΣΟΛΕΣ!

Υ.Γ. Χθες το βράδυ έριχνε καταιγίδες στα Γιάννινα ή το φτύσιμο (και το κράξιμο) δεν είχε τελειωμό; Μάλλον το δεύτερο!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Πετράκης
« Απάντηση #49 στις: Τρι 28 Ιαν 2014 23:06 »
Δύσκολο να πέσεις με πετράκη...πιο εύκολα θα έπεφτες με τσιώλη
Πιστεύω ότι η ομάδα θα επιστρέψει στο ποδόσφαιρο που μας
είχε συνηθίσει στην προ Αναστασιάδη εποχή.
Βαθμοί βαθμό ...χα χου
κ έστω κ έτσι θα σώσει την κατηγορία
Άλλωστε αν το χάσει το μάτς ο πετράκης το Σάββατο
θα τελειώσει κ αυτός σύντομα .
Εκτός κ αν ο χβ κρατάει για το τέλος το πιο διεστραμμενο σχέδιό του
(μετά από το έπος της αδειοδοτησης)
να υποβιβάσει την ομάδα με οφιτζη στο τιμόνι
στέλνοντας μας οριστικά στο ψυχιατρείο.
Αλλά πιστεύω στο πρώτο σενάριο
Απλά τα όνειρα  κ οι επιδιώξεις μας έγιναν  κουρέλια