Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

1
16 (40%)
X
13 (32.5%)
2
11 (27.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 40

Η ψηφοφορία έληξε: Δευ 03 Μάρ 2014 09:11

Αποστολέας Θέμα: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)  (Αναγνώστηκε 32333 φορές)

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #50 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 13:51 »
Παράθεση
Τι σχέση έχει η φετινή ομάδα με την περσινή

Πλάκα κάνεις! Η ομάδα είναι 80% ίδια πέρυσι!

Παράθεση
Εἶναι ἁπλό, γιατὶ δυστυχῶς αὐτοὶ ποὺ εἶναι μόνο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ὂλο καὶ λιγοστεύουν
+1000


Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #51 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 13:59 »
Παράθεση
Τι σχέση έχει η φετινή ομάδα με την περσινή

Πλάκα κάνεις! Η ομάδα είναι 80% ίδια πέρυσι!

Παράθεση
Εἶναι ἁπλό, γιατὶ δυστυχῶς αὐτοὶ ποὺ εἶναι μόνο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ὂλο καὶ λιγοστεύουν
+1000

Παράθεση
Θεωρώ μεγαλύτερο μαλάκα αυτόν που αμάσητα καταπίνει ό,τι του σερβίρουν.

ΚΑι εδώ λάθος είσαι! Γιατί αυτός είτε από άγνοια είτε από αφέλεια δεν γνωρίζει! Αυτός που γνωρίζει και δεν τα καταπίνει αμάσητα και είναι και ο ξερόλας ακι ξέρει γενικά τι γίνεται γιατί πληρώνει? Απλά γιατί είναι μακάκας!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #52 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 14:18 »
Παράθεση
Τι σχέση έχει η φετινή ομάδα με την περσινή

Πλάκα κάνεις! Η ομάδα είναι 80% ίδια πέρυσι!

Παράθεση
Εἶναι ἁπλό, γιατὶ δυστυχῶς αὐτοὶ ποὺ εἶναι μόνο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ὂλο καὶ λιγοστεύουν
+1000

Έχεις μπερδευτεί λίγο:

1) Ο σύνταυρος δεν εννοεί από άποψη ρόστερ προφανώς, αλλά από άποψη εικόνας και απόδοσης της ομάδας.  Και πράγματι δεν έχει καμία σχέση η περσινή εικόνα της ομάδας με την φετινή αγωνιστικά!
2) Αλλά και με την δική σου λογική, το 80% ίδια ομάδα, πως προκύπτει; Αλλαγές: Φεγκρους - Βελλίδης, Πάντος - Ντάσιος, Γεωργίου - Βίλα, Ακόστα, Σονγκο κ.λπ., Ντε Βινσέντι - (μετά από τον Γενάρη) Γιάκος, Ακόστα, Βίλα. 40% αλλαγμένη η ενδεκάδα! Και αν βάλουμε και τον Μιχαήλ που φέτος δεν πολυπαίζει, πάμε στην μίση σχεδόν ενδεκάδα. Και το σημαντικότερο φίλε μου είναι η ποιότητα των παιχτών που ήρθαν και έφυγαν.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #53 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 14:42 »
...χώρια που έχουμε άλλον σεφ που μαγειρεύει ενώ τον αλλάξαμε μερικές φορές γιατί δεν μας άρεζε το φαΐ που ετοίμαζε.  :pashat:

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #54 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 15:19 »
Εἶναι ἁπλό, γιατὶ δυστυχῶς αὐτοὶ ποὺ εἶναι μόνο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ὂλο καὶ λιγοστεύουν.

  Στην πραγματικότητα συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Αυτοί που είναι μόνο Π.Α.Σ. συνεχώς αυξάνουν και μάλιστα σε πολύ μικρές ηλικίες. Αν έχετε παιδιά και πάτε σε σχολεία θα το καταλάβετε. Υπάρχουν πολλά παιδάκια με μπλούζες της ομάδας μας που στα διαλείμματα φωνάζουν και συνθήματα. Αυτοί που είναι μόνο Π.Α.Σ. είναι πολλοί περισσότεροι από ότι ήταν το 98-99 που δεν μας χωρούσε το γήπεδο. Οι λόγοι που δεν παρευρίσκονται είναι πολλοί και όχι της παρούσης. Πρέπει να ανοιχθεί ένα άλλο ποστ για να το κουβεντιάσουμε και αυτό.

Στα του ματς: Σε ένα πρωτάθλημα τόσο βρώμικο, μόνο προβλέψεις δεν μπορείς να κάνεις. Και θα διαφωνήσω με τον born in drakolimni ότι τίποτα δεν έχει αποδειχθεί. Κάνανε πολλοί φυλακή για τα στημένα, έστω και λίγο και αποδείχθηκαν πάρα πολλά.

Βάση αγωνιστικής εικόνας το ματς είναι διπλό και το διπλό είναι ένα αποτέλεσμα που δεν θα μας πει κανείς τίποτα- και δεν θα πούμε το παραμικρό. Αλλά διαισθάνομαι 1.Μακάρι να κάνω λάθος. ΣΕ περίπτωση άσσου ετοιμαστείτε για "μεγάλο" διπλό στο γεντί φλωρε!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 15:23 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #55 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 17:02 »

Ρε διπλό και στα Χανιά και στο Ηράκλειο!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #56 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 18:55 »
Παιχνίδι που πρέπει να πάρουμε το τρίποντο έστω και με 0-1. Ο Πλατανιάς εδώ και λίγες αγωνιστικές που έχει κανονικό προπονητή στον πάγκο , έχει ανέβει. Γάτα ο Άγγελος, ξέρει να παίρνει αποτελέσματα.

Προσέχουμε: Βλαχοδήμο, Γουνδουλάκη, Ζαραδούκα, Μπέλιτς, Περιστερίδη, Σιαλμά, Τόρρες, Φαϊσκά. Αρκετοί οι επικίνδυνοι παίχτες λοιπόν!

Τα περί στημένων εκ των προτέρων, χωρίς στοιχεία και με βάση κοσμοθεωρίες τα απορρίπτω.

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #57 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:25 »
Τεράστια νίκη...ηρέμησε η ψυχή μας :mono:
Οι θεωρίες συνωμοσίας δεν επαληθεύτηκαν...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #58 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:29 »
Για μενα φιλε μου mike επαληθευτηκαν...
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #59 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:30 »
Νάτα μας...

Ρε λες να ήταν και ο Άγγελος στο κόλπο?

Απίστευτα πράγματα...
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 21:35 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
υπό μανδραγόρα καθεύδειν
« Απάντηση #60 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:31 »
τα καλύτερα παιχνίδια φέτος τα κάναμε με τις απουσίες... είμαστε 6οι κι αν το παλέψουμε για την 6η θα βγούμε κι Ευρώπη μέσω βάζελου  ;) 8) :mono: :pas: :joker: :pashat:

μετά και τα χθεσινά αποτελέσματα φάνηκε να αφήνουν τις υπόλοιπες αγωνιστικές στην τύχη τους...βαράτετσ (αυτό πάει στους παίχτες)
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #61 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:33 »
Για μενα φιλε μου mike επαληθευτηκαν...
Πιστεύω ότι βέροια κ πλατανιάς θα επωφελούνταν εις βάρος του Απόλλωνα αν υπήρχε στήσιμο
Με το 2πλό του ΠΑΣ δεν έγινε αυτό.
Δεν ξέρω ποιος θα μπορούσε να στήσει με τόση μαεστρία τόσα μα τόσα αποτελέσματα...
Διαφωνώ...λοιπόν. ;)

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #62 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:34 »
Παμε για το 3στα 3 στην Κρητη,,, :P ειμαι ακομα θυμωμενος με την βεροια...τωρα θα ειμασταν 38.
Ελεος...και χασαμε απο την βεροια... να συνεχισουν με σοβαροτητα τα καλοπαιδα μας και να κατακτησουμε μια καλη θεση στην βαθμολογια  :mono:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #63 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:38 »
μεγαλη νίκη η σημερινη απέναντι σε ενα αντίπαλο που καιγοταν.

Ο Τσάβες πραγματικα έλειπε
και ο  Ακόστα καλός
και οι υπόλοιποι πολύ καλοί. Μπράνα κτλ
Αλλά αδυναμία  στην αμυνα
 αλλα και στο τελείωμα των φάσεων είμασταν κακοί εώς τραγικοί.

κάναμε ένα βήμα για την σωτηρία.

Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά εμενα μου φένεται ότι όταν  δεν παίζει ο Λίλα η ομάδα έχει πολυ καλύτερη κυκλοφορία και ειδικά στο κέντρο
Ο Λιλα κάνει πολλες λάθος πάσες και  μόνο με έναν τρόπο μπορει να πασάρει με αποτέλεσμα να  αφαιρεί μεγάλη δυναμική στην ανάπτυξη
Ελπίζω να το βλέπει ο Πετράκης, εγώ εάν ήμουν Πετράκης δεν θα το έβαζα

Πιστεύω η σωτηρία επετεύχθει σε μεγάλο ποσοστό.





Αποσυνδεδεμένος Soulis

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: υπό μανδραγόρα καθεύδειν
« Απάντηση #64 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:40 »
τα καλύτερα παιχνίδια φέτος τα κάναμε με τις απουσίες... είμαστε 6οι κι αν το παλέψουμε για την 6η θα βγούμε κι Ευρώπη μέσω βάζελου  ;) 8) :mono: :pas: :joker: :pashat:

μετά και τα χθεσινά αποτελέσματα φάνηκε να αφήνουν τις υπόλοιπες αγωνιστικές στην τύχη τους...βαράτετσ (αυτό πάει στους παίχτες)

Δύσκολα...το πρόγραμμα είναι δύσκολο. Εκτός φίδια, μπαοκ, τέλης, άρης. Εντός πανθρακικός, παο, οσφπ.
Το τρίποντο με τη βέροια δεν έπρεπε να χαθεί...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #65 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:40 »
μεγαλη νίκη η σημερινη απέναντι σε ενα αντίπαλο που καιγοταν.

Ο Τσάβες πραγματικα έλειπε
και ο  Ακόστα καλός
και οι υπόλοιποι πολύ καλοί. Μπράνα κτλ
Αλλά αδυναμία  στην αμυνα
 αλλα και στο τελείωμα των φάσεων είμασταν κακοί εώς τραγικοί.

κάναμε ένα βήμα για την σωτηρία.

Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά εμενα μου φένεται ότι όταν  δεν παίζει ο Λίλα η ομάδα έχει πολυ καλύτερη κυκλοφορία και ειδικά στο κέντρο
Ο Λιλα κάνει πολλες λάθος πάσες και  μόνο με έναν τρόπο μπορει να πασάρει με αποτέλεσμα να  αφαιρεί μεγάλη δυναμική στην ανάπτυξη
Ελπίζω να το βλέπει ο Πετράκης, εγώ εάν ήμουν Πετράκης δεν θα το έβαζα

Η σωτηρία επετεύχθει σε μεγάλο ποσοστό.

Μπράβο στην ομάδα μας, έδειξε πως όταν θέλει να παίξει μπάλα .. παίζει και παίρνει αποτελέσματα.
Δεν τίθεται θέμα σωτηρίας καν. Απο καιρού είχαμε σωθεί και τώρα έγινε και μαθηματικά ή μάλλον πιθανοθεωρητικά.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #66 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:41 »
Κατ' αρχήν συγχαρητήρια στην ομάδα μας! Ξεκαθαρίσαμε για ακόμη μια χρονία 7 αγωνιστηκές πριν το τέλος!!!

Παράθεση
Για μενα φιλε μου mike επαληθευτηκαν...

Πρίν το ματς στην παρέα που πίναμε τον καφέ μας άκουσα 3 διαφορετικές απόψεις!

1η άποψη (η επικρατέστερη): Ο αγώνας είναι στημένος να το πάρει ο πλατανιάς για να ρίξουν τον απόλλωνα, εξάλου είναι ομάδα του μαρινάκη και εμείς παράρτημα! Ούτε θέλουμε επίσης την 6η θέση!!

2η άποψη: Τι λετε ρε, πεταγονται δυο τρεις! Ο αγώνας είναι στημένος αλλά για να ξεπληρώσουμε τον αγώνα με την βέροια!

3η άποψη: Καλά πάτε καλά λεει άλλος! Ο αγώνας είναι στημένος για Χ! Βολευονται και οι 2!!!!

Οι Γιαννενάρες πάλι ήξεραν το σκορ, το αποτέλεσμα κλπ κλπ!!! Μετά θέλουν να λέγονται και ΠΑΣ!!! Ντροπή τους!

Συγχαρητήρια στην ομάδα! Έκανε το χρέος της και βούλωσε στόματα! Διπλό στον ΦΟΦΗ και άντε γειά!!!!!

Όσον αφορά για ευρώπη δεν το βλέπω! Ο βαζελος βλέπω να πέρνει άδεια η ουεφα να μην κάνει έλεγχο και οπ ΧΒ να μην τον ζητάει! και όλα μελι γάλα!

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #67 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:45 »
Ειπαμε κερδιζεις και εισαι εκτος ετσι απλα . Τωρα ομως χαλασε το σεναριο πολλων που ειχαν σιγουρη την ηττα και τους μπερδεψε .

Αποσυνδεδεμένος Soulis

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #68 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:51 »
Τσάβεζ μόνιμη απειλή. Έδειξε άλλη μια φορά ότι ξέρει την περισσότερη μπάλα απ το υπάρχον ρόστερ. Γιατί να είσαι τετοιος λακαμας...?
Ιλιτς πάντα στο ύψος του. Μεγάλο πράγμα να έχεις έναν τοσο αξιόπιστο παίχτη. Αν είχε και λίγο αριστερό....
Κοροβέσης σκιά του περσινού Κοροβέση.
Τσουκαλάς μηχανή...
Μπέριος, Κολοβέτσιος πολύ καλοί αμυντικά, έβαλαν και τα γκόλ..
Ντάσιος φιλότιμος, αρχηγός κλπ, αλλά ασταθής.
Ακόστα έτρεξε, πάλεψε. Δεν κάνει για την ομάδα όμως..
Ευριπίδη...πόνεσαν τα μάτια μας.
Μπράβο και στον Πετράκη για το στήσιμο της ομάδας και για τα γκολ από στημένα που είναι (και) δουλεία προπονητή.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #69 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 21:57 »
Μπράβο στην ομάδα για την τεράστια αυτή νίκη!

Φτάσαμε στους 35 βαθμούς και κατά 99% σωθήκαμε σχετικά νωρίς! Εγώ θέλω αλλά δύο ποντάκια, να φτάσουμε στους 37 για να είμαστε εξασφαλισμένοι. Φοβάμαι απλά ότι τις τελευταίες αγωνιστικές θα αρχίσουν οι αλλαξοκωλίες και θα ανέβει ο πήχης σωτηρίας. Άρα για να μην μπλέξουμε με τις ενδεχόμενες ισοβαθμίες ας φτάσουμε στους 37 και άσε τους άλλους να σφάζονται.

Νομίζω βοήθησε πολύ η είσοδος μετά από καιρό του Τσάβεζ. Βρήκε η ομάδα, έναν μπαλαδόρο, έναν οργανωτή, κάποιον να μπορεί να κρατήσει λίγο την μπάλα και να την μοιράσει. Αρκεί να μην βγει πάλι "φούσκα" ο Κριστιάν.

Καλή επιστροφή στην ομάδα!

Υ.Γ. Τα περί στημένων τα ακούω τζάμπα και βερεσέ. Γιατί να δώσει το ματς ο Πλατανιάς, που είναι τρίτος από το τέλος; Για να πέσει; Δεν έχει λογική αυτό! Ούτε με την Βέροια δεν το θεωρώ στημένο, ένα παιχνίδι με λίγες αλλά σημαντικές ευκαιρίες για τον ΠΑΣ και με γκολ για τους Βεροιώτες στο 91! Και στο χωρίο του να έχει παίξει μπάλα κάποιος γνωρίζει πολύ καλά ότι κανένα παιχνίδι δεν στήνεται στο 91! Τελειώνει νωρίς και αρχίζει ο χαβαλές μετά, αν είναι στημένο!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #70 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:01 »
για αυτόν τον ΠΑΣ ο Ακοστα είναι Λουκούμι ,  πολύ καλά δείγματα εως τώρα με τον καλύτερο χειρισμό στο κέντρο  από όλους με διαφορα μετά την απωλεια Ντεβινσέντι ,
ειναι αναντικατάστατος για εμένα

και ο Λιλα έκανε καλό που έλειπε μαζι με Βίλα
Γιάχος απογοήτευση σημερα
Τσάβες έλειπε
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 22:18 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος pasopoulo

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #71 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:09 »
Μπράβο ρε ΠΑΣ!!!! 6η θέση και πάμε όπου φτάσουμε!

Βούλωσες και κάτι κωλοστόματα εδώ μέσα... Πόσο στεναχωρήθηκαν κάποιο εδώ μέσα "πασολέδες"... ο άλλος ευχόταν να χάναμε (ευτυχώς τα γραπτά μένουν, αν δεν το σβήσει)... ένας άλλος μου έλεγε εχθες να παίξω άσσο γιατί είναι σίγουρα στημένο...

Εγώ τους λέω υποστηρίξτε την ομάδα της "καρδιάς" σας και αφήστε τον ΠΑΣ για εμάς τους άλλους

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #72 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:16 »
Λοιπον μερικες παρατηρησεις γιατι διαβαζω μαλακιες....και δεν εννοω τον mike


1)Προσωπικη μου εκτιμηση πριν τον αγωνα ηταν οτι ο ΠΑΣ δεν χανει,και το εγραψα.....Και στον αγωνα με την Βεροια τα ιδια εγραφα πως σε μια ομαδα απο τις δυο θα κανει την χαρη και θα δωσει το τριποντο

2)Ο ΠΑΣ επιλεγει αγωνες....Και πως το εννοω, χανουμε απο Βεροια εντος,Καλλονη εντος,Απολλωνα εκτος,Πανιωνιο εκτος με κατεβασμενα χερια που κανεις δεν μπορει να καταλαβει,ετσι ειχα την πεποιθηση σιγουρα οτι καποιο ματς θα το παλεψει για προσωπικα συμφεροντα..π.χ δεν θελουμε Πλατανια λογω της μακρινης αποστασης εφοσον και τα οικονομικα δεν ειναι στα καλυτερα του,λεω εγω τωρα σαν αφελης

3)Η ομαδα αμα ηθελε ακομα και φετος  με τις γνωστες ελλειψεις μπορουσε να παλεψει για
πενταδα και το πιστευω ακραδαντα,οτι εχουμε καλο υλικο ειναι αδιαμφισβητα γωνστο και με πολυ καλους ποδοσφαιριστες και δεν εχουμε να ζηλεψουμε τιποτα π.χ απο την Τριπολη και τον Βαζελο......Αλλα δεν θελουμε για τους πολυ γνωστους λογους!!!Ο χαρακτηρας της ομαδας που στον  ενα αγωνα εμφανιζεται ως ο γνωστος περσινος ΠΑΣ και στον αλλον αγωνα ως Σουρμενα πρεπει να προβληματισει

4)Ομαδα σαν εμας που κοντραρε Ολυμπιακο,Παοκ,Ατρομητο,Τριπολη και Βαζελο  στο ανετο,δεν γινεται να εχει χασει ολους τους αγωνες απο τις ομαδες που ειναι κοντα στον  υποβιβασμου πλην Αρη!!!!!






p.s Αμα ερθει Εκτη η ομαδα και το παλεψει ο γνωστος κουτοπονηρος με τιος γνωστες ιστοριες,ναι τοτε θα παραδεχτω το λαθος μου....Πραγμα που προσωπικα το αποκλειω!!!!Την ομαδα την θελει απο την αρχη της χρονια απο 8 μεχρι 11θεση


nkats ναι ρε,δεν ειμαι PAS!Το πιασες...

Αφου ειναι γνωστο πως οι αντιφρονουντες εδω θελουνε το κακο της ομαδας!!!!!Δεκα τοσα χρονια ποου μπαινουμε εδω,μονο αυτο το σκοπο εχουμε στο πως θα κανουμε κακο στον ΠΑΣ!

Μαθετε να γραφεται επειχηρηματα και μην γραφετε τις κλασικες μαλακιες





Οσον αφορα το σημερινο ματς η ομαδα εδειξε πως οποιο ματς θελει το παιρνει...Τιποτα παραλογο και καμια εκπληξη για εμενα σημερα
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 22:28 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #73 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:36 »
Αγιούτο κι εγώ συμφωνώ ότι ο ΧΒ είναι λίγος ΑΛΛΑ μήπως
τελικά να αποφασίσουμε τι ΔΕΝ είναι?
Θέλω να πω ότι δε μπορεί την ίδια στιγμή να είναι πιόνι του Μαρινάκη
και να φέρνει αποτελέσματα σύμφωνα με τα κελεύσματα του αφεντικού του
ενώ συγχρόνως να επιλέγει από ΜΟΝΟΣ του ποια ματς θα χτυπήσει ή όχι.

Τελικά τι είναι ο ΠΑΣ?
Αυτόνομος ή υπάκουο σκυλάκι?
Αποφασίστε επιτέλους...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #74 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:37 »
Χωρίς να συμφωνώ στα περί στημένων.....

Θα έλεγα σε όσους έβγαλαν και πάλι τα πασόμετερα να τα βάλουν εκεί που ξέρουν και που έχουν συνηθίσει να τα έχουν!

Μάθετε να γράφετε με επιχειρήματα και όχι με αφορισμούς και με κρίσεις επί προσωπικού. Και εγώ διαφώνησα με τον ayto και του απάντησα με επιχειρήματα.

Και όχι με την παιδική σκέψη "Δεν είστε ΠΑΣ, υποστηρίζετε άλλη ομάδα, μόνο ΕΓΩ είμαι ΠΑΣ..." και άλλα τέτοια κομπλεξικά!

Προσπαθήστε να τεκμηριώσετε την άποψη σας, αν δεν μπορείτε προτιμότερο είναι να σωπάσεται....
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!