Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

1
16 (40%)
X
13 (32.5%)
2
11 (27.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 40

Η ψηφοφορία έληξε: Δευ 03 Μάρ 2014 09:11

Αποστολέας Θέμα: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)  (Αναγνώστηκε 32344 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #75 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:44 »
δεν εχω δει το ματς
ουτε καν τα γκολ

οποτε δε μπορω να πω πολλα.
περι τακτικης και διαφοροποιησεων σε σχεση με το ματς με τη βεροια

η ομαδα ειναι σωμενη απο σημερα
αν και δεν πιστευω πως υπηρχε περιπτωση να πεσει

τα πασομετρα στον ταχα... μαζι με τα ξυδια

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #76 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:50 »
Crimson Glory με την τσεπη του ειναι......


Αλλα αν υποθεσω σε πιο λιανα αυτο που εγραψες,μου λες γιατι να χτυπησουμε τον Πλατανια που ειναι ομαδα του συστηματος και σου απανταω πως και οι υπολοιπες στο ιδιο καζανι βραζουνε!!!

Μα κοιτα να δεις στον πατο,ολες οι ομαδες πλην του Απολλωνα ειναι στο ιδιο συναφι του καταστηματος του Πειραια.Δεν ειναι ο Πανιωνιος,δεν ειναι ο Λεβαδειακος,δεν ειναι ο Αρης η τουλαχιστον ηταν,δεν ειναι ο Πλάτανιας,δεν ειναι ο Εργοτελης,δεν ειναι ακομα και η Βεροια με την μεταγραφη του Ολαινταν που εγινε φετος....Αρα ο η καθεμια τους για την παρτυ της θα δουλεψει μπορω να υποθεσω για φετος και με τα δικα της κονε πλην γαυρου προσωπικη μου αποψη



Και να σε ρωτησω κατι μιας και ανηκεις στον αλλο πολο σκεψης των Πασολεδων....Φετος δηλαδη δεν σου εκανε καιμια περιεργεια η αγωνιστικη νοοτροπια της ομαδας απο αγωνιστικη σε αγωνιστικη.....Σου ειπα εγω προσωπικα αδυνατω να πιστεψω πως μια ομαδα μπορει να κανει 3 νικες συνεχομενες,στο καρφι 7 ηττες συνεχομενες και στα καπακια παλι 3 νικες συνεχομενες!!!Εμενα με βαζει στην σκεψη οπως και να εχει.....Και να πω ρε πουστη μου δεν εχουμε ομαδα,η μας το φερνει η τυθχη,η αδικουμαστε απο διαιτητες να πω παει στο διαολο αλλα δεν συμβαινει τιποτα απο αυτα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #77 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 22:51 »
Παράθεση
Και όχι με την παιδική σκέψη "Δεν είστε ΠΑΣ, υποστηρίζετε άλλη ομάδα, μόνο ΕΓΩ είμαι ΠΑΣ..." και άλλα τέτοια κομπλεξικά!

Προσπαθήστε να τεκμηριώσετε την άποψη σας, αν δεν μπορείτε προτιμότερο είναι να σωπάσεται....
Οι παρακάτω συμφωνούν με το κείμενο:
pagourenko1966

2 μέτρα - 2 σταθμά, εμείς και οι άλλοι, γνωστοί και άγνωστοι, προσκείμενοι και αλαργινοί, αρχιεπίσκοποι και πάπες, φίλοι και εχθροί, λέσχες και σύνδεσμοι, Γιαννιώτες και χωριάτες, να αρχίσω παραθέσεις από πέρσι ή θα μου τα σβήσεις πάλι;
άιντε άιντε...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #78 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:01 »
Παράθεση
Και όχι με την παιδική σκέψη "Δεν είστε ΠΑΣ, υποστηρίζετε άλλη ομάδα, μόνο ΕΓΩ είμαι ΠΑΣ..." και άλλα τέτοια κομπλεξικά!

Προσπαθήστε να τεκμηριώσετε την άποψη σας, αν δεν μπορείτε προτιμότερο είναι να σωπάσεται....
Οι παρακάτω συμφωνούν με το κείμενο:
pagourenko1966

2 μέτρα - 2 σταθμά, εμείς και οι άλλοι, γνωστοί και άγνωστοι, προσκείμενοι και αλαργινοί, αρχιεπίσκοποι και πάπες, φίλοι και εχθροί, λέσχες και σύνδεσμοι, Γιαννιώτες και χωριάτες, να αρχίσω παραθέσεις από πέρσι ή θα μου τα σβήσεις πάλι;
άιντε άιντε...

Δεν εννοούσα εσένα αλλά αφού το θες........

Ο μόνος διαχωρισμός οπαδών του ΠΑΣ είναι ένας: Η υγιής πλειοψηφία που αγαπάει την ομάδα, την στηρίζει, χαίρεται στις χαρές και γκρινιάζει έστω και κάποιες φορές υπερβολικά και άδικα στις γκρίνιες, ανεξαρτήτου απόψεων και διαφωνιών, γιατί έτσι είναι η νοότροπια του Έλληνα οπαδού (όχι μόνο του ΠΑΣολέ) και σε αυτούς που στηρίζουν ιερατεία, λέσχες και αρχιεπισκόπους όπως τους λες, αυτή από την στιγμή που βλέπουν τον ΠΑΣ ως επάγγελμα ΔΕΝ είναι ΠΑΣλέδες. Οι πράξεις τους κατατάσσουν εκεί, τόσο απλά! Άνθρωποι που κάνουν έμπρακτο κακό στην ομάδα δεν είναι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Απλή λογική!

Εγώ δεν έβαλα, κάποιο άλλο κριτήριο διαχωρισμού!

Υ.Γ. Εσύ είχες ομολογήσει την αγάπη σου για τον βάζελο παλιότερα έστω..

Υ.Γ. 2 Σε έχω κόψει μια φορά που έβρισες, τις άλλες φορές δεν σε έκοβα εγώ. Μην μιλάς χωρίς να ξέρεις.

Υ.Γ. 3 Αϊντε, Αϊντε Μπαρμπά Γιαννακάκη.....
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #79 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:08 »
Παράθεση
Και να σε ρωτησω κατι μιας και ανηκεις στον αλλο πολο σκεψης των Πασολεδων....Φετος δηλαδη δεν σου εκανε καιμια περιεργεια η αγωνιστικη νοοτροπια της ομαδας απο αγωνιστικη σε αγωνιστικη.....Σου ειπα εγω προσωπικα αδυνατω να πιστεψω πως μια ομαδα μπορει να κανει 3 νικες συνεχομενες,στο καρφι 7 ηττες συνεχομενες και στα καπακια παλι 3 νικες συνεχομενες!!!Εμενα με βαζει στην σκεψη οπως και να εχει.....Και να πω ρε πουστη μου δεν εχουμε ομαδα,η μας το φερνει η τυθχη,η αδικουμαστε απο διαιτητες να πω παει στο διαολο αλλα δεν συμβαινει τιποτα απο αυτα
Πρέπει δλδ να σκεφτόμαστε μόνο την περίπτωση των στημένων,του άρματος και των συγκοινωνούντων δοχείων.Πρέπει ν ακούμε τους Βελλήδες και τους δημοσιογραφους της πόλης που όλη τη βδομαδα πετούσαν υπονοούμενα.Να δούμε τώρα τι θα γραψει ο Πρωινός λόγος και τι θα πει το GIGA FM.
Η περίπτωση της κακής προετοιμασίας δεν υπάρχει με τις άπειρες θλάσεις και κοπόσεις.
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #80 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:09 »
Δηλαδή,φίλε αγιούτο,
οι διαιτητές μας πήγαν καλά φέτος???
Τέλος πάντων,σεβαστή η άποψη σου,άσχετα αν διαφωνούμε.
Θηωρώ ότι σήμερα πρέπει να χαρούμε κι όχι να δηλητηριαζόμαστε!

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #81 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:11 »
δεν απάντησα για μένα...υποστηρίζω κι εγώ εκείνους που θεωρώ ότι πρέπει να το κάνω, όπως κάνετε κι εσείς...δεν μου το ζήτησε κανείς...για να δεις πως είναι...

λοιπόν για να τελειώνουμε με αυτό...
Παράθεση
Υ.Γ. Εσύ είχες ομολογήσει την αγάπη σου για τον βάζελο παλιότερα έστω..

οι μισοί εδώ μέσα δεν γεννήθηκαν πασολέδες...ήταν κάτι άλλο και στην πορεία έγιναν...όπως εγώ...στο μπάσκετ ήμουν Άρης λόγω Γκάλη( όπως η μισή Ελλάδα)...θες να μου πεις κάτι πάνω σε αυτό;έχω το δικαίωμα να είμαι πασολές ή όχι;πρεπεί να έχω γεννηθεί πασολές;κάτι είπατε για πασόμετρα...και δεν είναι άλλο θέμα αυτό που συζητάμε...άφησες μηνύματα με περιεχόμενο ράδιο αρβύλας κατά φυσικών προσώπων όπως ο ΧΒ και φυσικά κατά της ομάδας...την εποχή ντεμόλ όμως όταν κάποιοι είπανε πως ήταν μέθυσος και πήγαινε πιωμένος στην προπόνηση πέσατε να τους φάτε...


ΥΓ: Να στο πω και αλλιώς....την εποχή που ήμουν εγώ μικρός, επέλεγες ομάδα αναλόγως με το τι σου άρεσε περισσότερο, το σήμα, το χρώμα, το όνομα ή και για να πικάρεις κάποιον( σαν γαύρος έναντι βάζελου)...την τελευταία δεκαετία αρχίσαμε σιγά σιγά να επιλέγουμε ομάδα <<συνειδητά>>...
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 23:40 από Γρύπας »
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #82 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:11 »
Ο ΠΑΣ όπως πολλές φορές έχουμε πει έχει πρόβλημα όταν πρέπει να φτιάξει παιγνίδι (ειδικά όταν έφυγε κ ο Ντεβινσεντι χωρίς να αντικατασταθεί επάξια) αλλά έχει καλές πιθανότητες σε ματς όπως στην ξάνθη, στα περιβόλια, ακόμη κ σε εντός όπως με παναιτωλικό, παοκ, που έπαιξε προσέχοντας την άμυνα κ εστίασε στο να εκμεταλλευτεί τις γρήγορες αντεπιθέσεις που είναι κ το ατού μας.

Η αγωνιστική  ιδιαιτερότητά μας αυτή, μαζί με την ξεκάθαρη άρνηση του χβ να θωρακίσει την ομάδα για να χτυπήσει ξανά Ευρώπη (τραγικές επί τούτου κινήσεις απ το καλοκαίρι) είναι οι  πιο αληθοφανείς εξηγήσεις της πορείας μας, παρά η λογική των (χάσουμε κερδίσουμε) στημένων, που για να πούμε κ την αλήθεια απαιτεί να "συνεννοηθεί" πολύς κόσμος κ αυτό δεν φαίνεται εφικτό, ειδικά από ένα πρόεδρο βραδυκίνητο με ή χωρίς εισαγωγικά...
Αλλά κ γιατί να κινητοποιηθεί το σύμπαν στην τελική για να σωθεί ο ΠΑΣ? ή η βέροια? σιγά το διακύβευμα...πιο πιθανό μου μοιάζει να έπαιξε ο μαρινάκης στο στοίχημα 2 ημίχρονο 2 τελικό κ ακριβές σκορ 0-3  χθες, παρά να στηθεί όλη η superleague για τον ΠΑΣ κ τον Απόλλωνα.
Αυτό το λέω καιρό τώρα, (όπως οι περισσότεροι θα ξέρετε) διαφωνώντας στα περί στημένων.

Ο χβ βολεύεται με μια άνετη παραμονή κ δεν θέλει να ξανοιχτεί κ αυτό το λέμε από τη στιγμή που δεν ανανέωσε με Χριστόπουλο έτσι? δεν το λέμε τώρα...

Πόθος όλων μας είναι να δούμε την ομάδα δυνατή χωρίς εξαρτήσεις κ ύποπτες συναλλαγές να πρωταγωνιστεί κατακτώντας διακρίσεις. Μην πέφτετε όμως απ τα σύννεφα όταν βλέπετε την πανάρχαια συνήθεια των ομάδων να χαλαρώνουν απέναντι σε αντιπάλους που καίγονται. Πάντα κ παντού γίνεται αυτό κ ποτέ ο ΠΑΣ δεν ήταν έξω από αυτό κ όχι μόνο ο ΠΑΣ αλλά κ σχεδόν όλες οι ομάδες του πλανήτη ακόμη κ Εθνικές ομάδες...βλέπετε μπάλα οι περισσότεροι κ πρέπει να ξέρετε...

Ενδεικτικά αναφέρω κ θα με δικαιώσουν οι παλιότεροι 1-2 ματς του ΠΑΣ  στα οποία έχει επωφεληθεί
(1983-84 Εθνικός-ΠΑΣ 0-2, 2003-04 ΠΑΣ - ΠΑΟΚ 3-2) κ άλλα στα οποία έχει πέσει θύμα (2000-01 αεκ -φοφη 0-1) ή έχει γίνει θύτης (1991-92 ΠΑΣ-Νάουσα 0-0) ο κατάλογος γίνεται τεράστιος αν ανατρέξουμε στις τελευταίες αγωνιστικές των διάφορων περιόδων.
Μην κουράζετε λοιπόν άλλο το μυαλό σας χαλαρώστε κ απολαύστε ένα τεράστιο 2πλό κ την 6η θέση προς το παρόν...
Θα είναι ωραία κ χαλαρή αυτή η εβδομάδα ;)

CHAVEZ 2:50 highlight τι κάνει ο άνθρωπος όταν θέλει...να είχαμε κ σωστά τελειώματα...
http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=329635&Sport=1&Country=82&Competition=1713&Season=135649&Round=346737&Team=231153,17089&Week=510



Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #83 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:15 »
Μπράβο ρε ΠΑΣ!!!! 6η θέση και πάμε όπου φτάσουμε!

Βούλωσες και κάτι κωλοστόματα εδώ μέσα... Πόσο στεναχωρήθηκαν κάποιο εδώ μέσα "πασολέδες"... ο άλλος ευχόταν να χάναμε (ευτυχώς τα γραπτά μένουν, αν δεν το σβήσει)... ένας άλλος μου έλεγε εχθες να παίξω άσσο γιατί είναι σίγουρα στημένο...

Εγώ τους λέω υποστηρίξτε την ομάδα της "καρδιάς" σας και αφήστε τον ΠΑΣ για εμάς τους άλλους

  Εσύ τι είσαι ρε μάγκα λεσχίτης ή λεχρίτης; Που θα μας πεις ότι δεν είμαστε και Π.Α.Σ. Γιάννενα !@#$%^&. Έχουμε παίξει ξύλο και έχουμε αρρωστήσει στα 40 μας με την ομάδα μας και μπαίνει ο κάθε λακαμας εδώ μέσα να λέει την παπαριά του. Λοιπόν μάγκες κομμένα αυτά τι είμαστε και τι δεν είμαστε. Γιατί είμαι απόλυτα σίγουρος ότι αν βρισκόμασταν από κοντά και βλεπόμασταν ποιοι είμαστε δεν θα μας μιλάγατε καν. Όχι γιατί θα φοβόσασταν βέβαια! Κομμένα αυτά τελεία και παύλα.

Ναι κάποιοι πιστεύαμε ότι το ματς θα ερχόταν άσσος. Αυτό έγραψα πριν το ματς. Ότι το ένστικτό μου λέει άσσος αλλά η απόδοση της ομάδας μας διπλό. Η υπόθεση μου δεν βγήκε ευτυχώς. Τόσο για τους βαθμούς που κερδίσαμε όσο και γιατί (μάλλον) αποδείξαμε ότι είμαστε λίγο free riders στο πρωτάθλημα. Οι υποθέσεις που κάναμε για το προηγούμενο ματς δεν βλέπω γιατί πρέπει να αναιρεθούν.


Πάμε και στα του ματς: Μεγάλο και πεντακάθαρο διπλό. Μπράβο στα παιδιά και στο τεχνικό τημ. Φυσική κατάσταση όμως, και των δύο ομάδων κοντά στο μηδέν. Σε κάποια φάση στο 90 και οι δύο ομάδες δεν έτρεχαν δεν πίεζαν τα είχαν φτύσει εντελώς. Ειδικά ο Τσάβες αδικεί πολύ μα πολύ τον εαυτό του. Καντάρια μπάλα αλλά με πολύ κακή φυσική κατάσταση. Μπορούσαμε άνετα το 1-3 ή και το 1-4 αλλά η τελική μας προσπάθεια μηδέν. Δεν πειράζει. Πάμε Ηράκλειο για καλή εμφάνιση και νίκη, για το prestige και την ιστορία μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 03 Μάρ 2014 23:28 από ΛΑΜΙΑ FANS »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #84 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:18 »
Και να πω ρε πουστη μου δεν εχουμε ομαδα,η μας το φερνει η τυθχη,η αδικουμαστε απο διαιτητες να πω παει στο διαολο αλλα δεν συμβαινει τιποτα απο αυτα

-Ε όχι και δεν συμβαίνει τίποτα απο αυτά....
-Το πέναλτι του Λίλα στην Κομοτηνή.... ακόμα ματώνει...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος pasopoulo

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #85 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:27 »
Μπράβο ρε ΠΑΣ!!!! 6η θέση και πάμε όπου φτάσουμε!

Βούλωσες και κάτι κωλοστόματα εδώ μέσα... Πόσο στεναχωρήθηκαν κάποιο εδώ μέσα "πασολέδες"... ο άλλος ευχόταν να χάναμε (ευτυχώς τα γραπτά μένουν, αν δεν το σβήσει)... ένας άλλος μου έλεγε εχθες να παίξω άσσο γιατί είναι σίγουρα στημένο...

Εγώ τους λέω υποστηρίξτε την ομάδα της "καρδιάς" σας και αφήστε τον ΠΑΣ για εμάς τους άλλους

  Εσύ τι είσαι ρε μάγκα λεσχίτης ή λεχρίτης; Που θα μας πεις ότι δεν είμαστε και Π.Α.Σ. Γιάννενα $%^##^*. ...
Σβήσε ρε το $%^##^* που μου απεύθυνες ή ας το σβήσει ο moderator αν δεν έχεις στοιχειώδη σεβασμό.
Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις και δεν επιτρέπω προσωπική επίθεση. Δεν έχω ποτέ απευθυνθεί σε έσενα προσωπικά.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 04 Μάρ 2014 00:07 από Achilleas »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #86 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:27 »
δεν απάντησα για μένα...υποστηρίζω κι εγώ εκείνους που θεωρώ ότι πρέπει να το κάνω, όπως κάνετε κι εσείς...δεν μου το ζήτησε κανείς...για να δεις πως είναι...

λοιπόν για να τελειώνουμε με αυτό...
Παράθεση
Υ.Γ. Εσύ είχες ομολογήσει την αγάπη σου για τον βάζελο παλιότερα έστω..

οι μισοί εδώ μέσα δεν γεννήθηκαν πασολέδες...ήταν κάτι άλλο και στην πορεία έγιναν...όπως εγώ...στο μπάσκετ ήμουν Άρης λόγω Γκάλη( όπως η μισή Ελλάδα)...θες να μου πεις κάτι πάνω σε αυτό;έχω το δικαίωμα να είμαι πασολές ή όχι;πρεπεί να έχω γεννηθεί πασολές;κάτι είπατε για πασόμετρα...και δεν είναι άλλο θέμα αυτό που συζητάμε...άφησες μηνύματα με περιεχόμενο ράδιο αρβύλας κατά φυσικών προσώπων όπως ο ΧΒ και φυσικά κατά της ομάδας...την εποχή ντεμόλ όμως όταν κάποιοι είπανε πως ήταν μέθυσος και πήγαινε πιωμένος στην προπόνηση πέσατε να τους φάτε...άιντε άιντε...

1. Αν είχα αντιληφθεί αυτά τα μην. θα τα σβηνά! Αλλά δεν γίνεται να τα βλέπουμε όλα!
2. Όταν βλέπεται κάτι που να σας ενοχλεί μπορείτε να στέλνετε π.μ. σε κάποιον admin ή mods.
3. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ!!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #87 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:54 »
Υ.Γ.0:
Παρακαλώ να μου στείλετε το κείμενο που κόπηκε ως "αλογοτέχνημα"... :(
ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!!

Plusτανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 
Ο Μαηγέλιος: Ο άνθρωπος που το Μάη μας έκανε και γελάσαμε

 :mono:

στο παρόν  topic είναι  για voodoo στον Πλατανιά


 Τα λέμε... ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΑΡΗ ΟΜΑΔΑ


Υ.Γ.13: Ολυμπιακός... κιλίμια, χαλιά, κουβέρτες, σιντόνια, πιτσέτες, όλα πράσινα.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 04 Μάρ 2014 00:01 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #88 στις: Δευ 03 Μάρ 2014 23:59 »
Και να πω ρε πουστη μου δεν εχουμε ομαδα,η μας το φερνει η τυθχη,η αδικουμαστε απο διαιτητες να πω παει στο διαολο αλλα δεν συμβαινει τιποτα απο αυτα

-Ε όχι και δεν συμβαίνει τίποτα απο αυτά....
-Το πέναλτι του Λίλα στην Κομοτηνή.... ακόμα ματώνει...


Φιλε astralon αναφερομαι συγκριτικα σε σχεση  με προηγουμενες χρονιες που ειμασταν Α εθνικη και το σφαξιμο πηγαινε γονα και μας καθαριζαν με συνοπτικεςε διαδικασιες.....Ναι ενα απο τα παιχνιδια που αναφερεις σαν του Πανθρακικου ειναι απο αυτα που δεν μπορεις να σηκωσεις κεφαλι και σαν τετοια εννοω.........
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #89 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 00:02 »
O πρώτος άνθρωπος στην ιστορία της ανθρωπότητας που σκέφτηκε και σχεδίασε rollercoaster ήταν ΣΙΓΟΥΡΑ οπαδός του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

Your love is like a Rollercoaster baby, baby I wanna ride, yeah

Rollercoaster of love
Can you get off our love rollercoaster?


Red Hot Chili Peppers - Love Rollercoaster (High Quality)




Υ.Γ.1 Η εσωστρέφεια, η έλλειψη σεβασμού του ενός στην ψυχασθένεια του άλλου και η αδιανόητα άρρωστη διάθεση "μας" να την πούμε ο ένας στον άλλο ακόμα και όταν (για να μην πω ειδικά όταν...) είμαστε όλοι χαρούμενοι, κάνουν μεγαλύτερο κακό στην ομάδα (διαχρονικά) κι από τον ανεπαρκέστατο πρόεδρο της που έχει καταντήσει το γήπεδο με 1500 αδιάφορους φιλάθλους και την έχει καταρρακώσει ως αξία στα μάτια οπαδών και αντιπάλων.


Υ.Γ.2 Θόδωρας Μπέριος, capitano futuro._
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #90 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 00:19 »

http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=2476.200

1-2 

ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΑΡΗ ΟΜΑΔΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 04 Μάρ 2014 00:38 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #91 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 00:20 »
deceiver  Δεν συμφωνω οτι οι 1500 που πηγαινουν στο γηπεδο ειναι αδιαφοροι , απ τη στιγμη που πληρωνουν και αφιερωνουν το χρονο τους για να ειναι στο γηπεδο εκεινη την ωρα μονο αδιαφοροι δεν ειναι , απλα ειναι λιγοι για τα δεδομενα του ΠΑΣ , ειναι οπως ελεγαν για το πασοκ .. η βαση του κοματος ενα 32% , τοτε στις δοξες του . Παντως γενικα παρατηρουμε οτι πολλοι απο εμας ψαχνοντε και πιο πολυ τους ταιριαζε η παλια κατασταση της ομαδας που βολοδερνε μεταξυ φθορας και αφθαρσιας .

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #92 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 00:32 »
deceiver  Δεν συμφωνω οτι οι 1500 που πηγαινουν στο γηπεδο ειναι αδιαφοροι , απ τη στιγμη που πληρωνουν και αφιερωνουν το χρονο τους για να ειναι στο γηπεδο εκεινη την ωρα μονο αδιαφοροι δεν ειναι , απλα ειναι λιγοι για τα δεδομενα του ΠΑΣ , ειναι οπως ελεγαν για το πασοκ .. η βαση του κοματος ενα 32% , τοτε στις δοξες του . Παντως γενικα παρατηρουμε οτι πολλοι απο εμας ψαχνοντε και πιο πολυ τους ταιριαζε η παλια κατασταση της ομαδας που βολοδερνε μεταξυ φθορας και αφθαρσιας .


Επειδή πηγαίνω στο γήπεδο και πολλοί άνθρωποι που συναναστρέφομαι καθημερινά, το λέω σαν διαπίστωση σε σχέση με χρονιές χειρότερες. Έχει χαθεί πολύ από το δέσιμο μεταξύ ομάδας - παικτών - διοίκησης - κόσμου (όλων μαζί και ανα δυάδες). Αυτό εννοώ. Τα συναισθήματα, το πάθος κ το ενδιαφέρον είναι αντριστρόφως ανάλογο της έκτης θέσης. Και μιλάω για τους ελάχιστους που πηγαίνουν γήπεδο κάθε εβδομάδα. Πόσο μάλλον στην ευρύτερη οικογένεια.

Και παρά το ρολερκόστερ δηλαδής, πολύ ντεκαβλέ η χρονιά ρε παιδάκι μου

Αυτή είναι η εκτίμηση μου και σίγουρα δεν ήθελα να σταθώ σε αυτό.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 04 Μάρ 2014 00:42 από deceiver »
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #93 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 00:42 »
Υπαρχει ενα ξενερωμα στον κοσμο λογω του περσινου στραπατσου με την Ευρωπη που βγηκαμε αλλα δεν παιξαμε ποτε , συν τα πολλα προβληματα , οικονομικα κλπ , αλλα ο κοσμος παραμενει διπλα στην ομαδα και περιμενει καλιτερες μερες κι αυτοι που ειναι στο γηπεδο αλλα κι εκεινοι που τα εχουν με τον Χρηστοβασιλη και τον οποιοδηποτε και απεχουν .

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #94 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 01:01 »
Υπαρχει ενα ξενερωμα στον κοσμο λογω του περσινου στραπατσου με την Ευρωπη που βγηκαμε αλλα δεν παιξαμε ποτε , συν τα πολλα προβληματα , οικονομικα κλπ , αλλα ο κοσμος παραμενει διπλα στην ομαδα και περιμενει καλιτερες μερες κι αυτοι που ειναι στο γηπεδο αλλα κι εκεινοι που τα εχουν με τον Χρηστοβασιλη και τον οποιοδηποτε και απεχουν .

Σύντροφε rusis σε καταλαβαίνω... αλλά, πες στον κόσμο ότι η Ευρώπη δεν Γιορτοκομμάτα.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #95 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 01:08 »
Συντροφε νιου πας πας , δεν σε αντεληφθειν .

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #96 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 01:25 »
Οι Χανιώτες δημοσιογράφοι έβγαλαν  mvp τον Ίλιτς , οι γελοίοι , οι κομπλεξικοί αντί να ψηφίσουν έναν απ τους Σιαλμά Βλαχοδήμο Μενδρινό γύρισαν τις πλάτες τους δικούς τους αίσχος ... κάτι αντίστοιχο γίνετε και στους Ζωσιμάδες ! 


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος geo-pas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #97 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 01:43 »
τσουζει και ζεματαει αυτο το ντουε, Μαλλον ηταν εκτος γνωστικου- αναλυτικου σας πεδιου. Και του χρονου να σαστε καλα. :mono: :mono: :mono:

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #98 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 01:51 »
τσουζει και ζεματαει αυτο το ντουε, Μαλλον ηταν εκτος γνωστικου- αναλυτικου σας πεδιου. Και του χρονου να σαστε καλα. :mono: :mono: :mono:

  Έλα φίλε ο Μπαλούρδος είσαι ή ο Βρύκολακας. Ρε πόσο άρρωστος είσαι που κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα ότι μας τσούζει η νίκη της ομάδας μας. Πίσω στη λέσχη πρόβατο. Μπεεεεεεεεε! Άμα με σβήσετε πρέπει να σβήσετε και τον "κύριο".
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Πλατανιάς - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (27η)
« Απάντηση #99 στις: Τρι 04 Μάρ 2014 02:11 »
Ασορτί στο διαμορφωθέν κλίμα..
Στις ήττες η στεναχώρια τι θα πουν οι συνοπαδοί σου, να είναι μεγαλύτερη από την στεναχώρια της ήττας
Και στις νίκες η χαρά σου να την πεις σε συνοπαδούς σου, να είναι μεγαλύτερη από την χαρά της νίκης
Ας μεταφέρω και τα κάτωθι:


εντός-εκτός κι επί τα αυτά αντβοκάτος: Αφιερωμένο το αποψινό, σε όλα τα άρρωστα και καμμένα των Ιωαννίνων, που βλέπουν ανεμόμυλους και σενάρια της αρρωστημένης φαντασίας τους...και νομίζουν ότι επειδή έχουν στόμα πρέπει να έχουν και λόγο....ΔΙΠΟΔΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ.......!!!

Σουπεργκουφάτος: Ξεσπάθωσε ο εντός-εκτός κι επί τα αυτά αντβοκάτος...

εντός-εκτός κι επί τα αυτά αντβοκάτος: Άλλος έπρεπε να τα γράψει αυτά..όχι εγώ....άλλον έχετε αδικήσει τόσο.....και τους παίκτες φυσικά...

Σουπεργκουφάτος: Όχι "έχετε".
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης