Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
7 (21.2%)
0-1
6 (18.2%)
1-2
3 (9.1%)
0-0
1 (3%)
1-1
5 (15.2%)
2-2
1 (3%)
2-1
3 (9.1%)
2-0
5 (15.2%)
1-0
0 (0%)
άλλο ?
2 (6.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 33

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 08 Μάρ 2014 10:25

Αποστολέας Θέμα: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)  (Αναγνώστηκε 29230 φορές)

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #75 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 13:45 »
Εγώ δε ζήτησα να κατέβει να παίξει φουλ επίθεση από την αρχή, αλλά αυτή
η παθητικότητα που έδειξε η ομάδα μέχρι να φάμε το γκολ ήταν εκνευριστική.
Σιγά την ομάδα που παίζαμε και έπρεπε να παίξουμε αμυντικά , είδες μόλις αποφασίσαμε να βγούμε μπροστά ισοφαρίσαμε.

Δεν ξέρω αν χέστηκε ή αν δεν ήθελε. Είναι γεγονός πάντως ότι είναι και αυτός εκνευριστικά συντηρητικός

Βλέπει ότι η ομάδα δεν μπορεί να κυκλοφορήσει τη μπάλα και την αφήνει αβοήθητη.
Εντάξει το ξέρω δεν έκανε πολλές φάσεις ο ΟΦΗ αλλά όποιος έβάζε πρώτος γκολ δεν έχανε σε αυτό το παιχνίδι
και ρισκάρει να παίζει συνέχεια έτσι; δε βλέπεις ότι κάποια στιγμή θα το φάς το τεμάχιο;

Αντί να κάνει αλλαγή σε κάποια φάση το Βίλα ( το ξέρω έτρεξε μάρκαρε πολύ αλλά ..... ) που δε κράταγε μπάλα στα πόδια με τίποτα, πήγε και μου έβγαλε 2 παίκτες ( Ακόστα Κοροβέση ) που είναι αδιαμφισβήτητη η ικανότητά τους με τη μπάλα στα πόδια. Δε γίνονται αυτά.   

Εντάξει αν κουράστηκε ο Ακόστα ( εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο ) να τον βγάλει αλλά να βάλει τον τσάβεζ στη θέση του και όχι το Λίλα που είναι γνωστή η αδυναμία του με τη μπάλα στα πόδια και δε ξέρει να δημιουργήσει
Και στη θέση του Βίλα να έβαζε τον Κίτου .

Στο προηγούμενο παιχνίδι με τον Πλατανιά αν θυμάσαι με την πεντάδα Κοροβέση, Κίτου, Ακόστα ( έπαιξε ως το τέλος ), Τσάβεζ, Ίλιτς έχασε τη μπάλα ο Πλατανιάς κάποια στιγμή μετά το 60.

Δεν αμφισβητώ το γεγονός ότι ο Πετράκης είναι πετυχημένος. Ανέλαβε την ομάδα σε μια δύσκολη φάση και κατάφερε να την ξανασηκώσει.   
Έχουμε εν δυνάμει καλή ομάδα όχι εξ ορισμού φίλε. Μπάλα καλή εγώ δε βλέπω ενώ ξέρω ότι υπάρχουν δυνατότητες αλλά όλα ξεκινούν από το στίγμα που δίνει ο προπονητής.

Χωρίς καμία πρόθεση ειρωνείας, αυτό εμένα μου φαίνεται προπονητηλίκι (δηλαδή πώς θα έστηνες την ομάδα ή πώς θα έκανες τις αλλαγές, κλπ κλπ) και όχι κριτική για την απόδοση των παικτών.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #76 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:00 »
Πάγο στον κώλο έβαζαν οι διπλανοί μου... καλά μιλάμε για πολύ "επόμενη αγωνιστική"!

Με βαζελίνη...

με ανεβασμα στροφων επερνες οχι απλα διπλο, ξεφτιλα τους εκανες!

Για πόσες στροφές μιλάς και σε ποιο τάιμινγκ?
Όταν η κατοχή ήταν 60-40... όταν ο Βελλίδης εξουδετερώνει τον Άσσο το μακρύτερο 2-3 φορές και άλλες 5-6 στο χλιαρό... όταν πήγες στα αποδυτήρια 0-0... όταν οι Οφητζήδες δεν ήξεραν τι κάνουν τα χαρτάκια τους... όταν τη λουστήκαμε 1-0 στην "καυτή εν-έδρα"... ???
Τα παιδιά το πίστεψαν και το γύρισαν θεαματικά... 1-1 καθαρό και το σκατό στο στόμα καθενός που περίμενε με αγωνία στη γωνία.

... άλλοτσε οι περισσότεροι Ι το έπαιζαν και κάποιοι σε ακριβές σκορ (στα Οπαπτζήδικα).
Το κέρδος υπεράνω της ΑμΟ ή ΠΑΣ χεσμένος στο Γεντί Κουλέ... καλά τώρα και από χέρι  :takataka:
Ρωτήστε τους ίδιους... αλλά που?... τους κατάπιε η γη.
  Όσο για τον Πετράκη ρε παιδιά, ναι και εμένα με ενόχλησε που ευχαρίστησε τον κόσμο της Φ.Ο.Φ.Η.Σ. αλλά τι να κάνουμε; Οφητζής είναι και το ξέραμε από πριν.
Ο Πετράκης έκανε κάτι που κάνουν όλοι οι επαγγελματίες προπονητές του πλανήτη Γη, πόσο μάλλον ως προπονητής των Ηπειρωτών, του Άγιαξ, που φημίζεται για τα ποδοσφαρικά του ήθη... τι θα έπρεπε να κάνει δηλαδή?
Πετράκης Γιάννης: Καθηγητής Φυσικής Αγωγής / Προπονητής ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ευχαριστήσαμε και τον ΑΟ Πλατανιά που μας φιλοξένησε... τι έπρεπε να τους πούμε? Σας γ... καλά καλά και δεν ξεκολλούσατε από το λιλί μας?

Παντως αυτο εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι οι καθυστερησεις που κανει ο Βελιδης.....
Ναι... το είχα σχολιάσει παλιότερα σχετικά με τον "Πειθαρχικό Έλεγχο" και πως οι παίκτες του ΠΑΣ δεν πρέπει κάνουν ταρζανιές, γενικά στους ρέφερις... δηλ., επιβάλλεται να είναι "φρόνιμοι και Κανονικοί" και όταν πρέπει τσαμπουκάδες, με τους Τάτους...

Πόσο την κράτησε τη μπάλα ο Βελλίδης +τη φάση ... 30", 35'', 40'' ???
Την κράτησε τόσο, όσο για να έρθει το σφύριγμα της λήξης με τη μπάλα ξανά στα πόδια μας...   
Την κράτησε τόσο, όσο χρόνο χρειάζονταν να ξαναγίνει μια φάση ανατροπής στην εστία μας από μια λάθος μεταβίβαση ή κλέψιμο στο βολέ ... 

1-1 στο 92' και 92':15" - 92':40'' ... χρόνος που θα μπορούσε να γίνει το 2-1... όπως γνωρίζετε γκολ Μπεν και στο 92' και στο 93', 94' 95'...
"Ααα ρε πούστη Βελλίδη, αν την κράταγες την μπάλα και τη χαμούρευες κάτι 2εύτερα, θα παίρναμε τουλάχιστον τον 1 βαθμό από την κωλοέδρα. Τώρα μας βάλατε τον Τσάτσο στο σβέρκο".
Ναι, αυτό θα έλεγε και ο πλέον α-καχύποπτος...
Είπατε (γράψατε) για Παπάζογλου και Κουτσιανικούλη τα καλλίτερα...  που μας καρφώσανε 2 γλομπάπακια είπατε (γράψατε)?
Άντε, ευκαιρία να το θυμίσουμε και στη σφιχτή μας την άμυνα...

Τον  Τσάβεζ είπε κάποιος, να τον έριχνε νωρίτερα... γιατί??? ... για να παίξει τσιγκολελέτες με τον΄Ιλιτς?
Εύστοχος ο κ. Πετράκης.


Υ.Γ.: Από "πανιά" ... μόνο ο Ταύρος ήταν που φάνταζε στο κάγκελο του Γεντί Κουλέ... ναι μεν ως διαφήμιση "Κρεάτα ΜΑΡΜΑΡΑΣ", αλλά ήταν Ταύρος... φαντάζομαι ότι πάντα προκαλεί στο συνειρμικό της κερκίδας.   
Υπάρχει εκτροφείο φιδιών στα Γιάννινα, για διαφήμιση στο γήπεδο? ... δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο εκτροφείο.

Υ.Γ.: Εδώ είναι που λέει ο Ντάσιος... "Σεβασμός στη Φανέλα" ...αυτό σύμφωνα με πληροφορίες, απληροφόρητων και τάκακα μακάκα. 
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20140308/low/pegasus_LARGE_t_1041_106226295.JPG
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:29 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #77 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:16 »

Χωρίς καμία πρόθεση ειρωνείας, αυτό εμένα μου φαίνεται προπονητηλίκι (δηλαδή πώς θα έστηνες την ομάδα ή πώς θα έκανες τις αλλαγές, κλπ κλπ) και όχι κριτική για την απόδοση των παικτών.

είπα κάπου ότι στόχος μου είναι να κάνω κριτική στους παίκτες;
Τί νόημα έχει να κάνω κριτική στους παίκτες; όλα τα δίνουν τα παιδιά και φαίνεται.
ίσα - ίσα είπα σε όλους συγχαρητήρια αν δεις προηγούμενο postάρισμα μου.
Ακόμα και στον Βίλα που δεν ήταν καλός αλλά τα έδωσε όλα.

Λοιπόν βαρέθηκα το λήγω εδώ. Δεν ξαναγράφω την άποψή μου - τέλος το ποστάρισμα από εμένα για να μην δίνω την εντύπωση ότι θέλω να κάνω τον προπονητή. θέλω το καλύτερο για την ομάδα αλλά παρεξηγούμαι .

Θα περιμένω και θα κάνω την προσευχή μου να βάζει γκολ η ομάδα στο 91 και στο 94 και αν κάτσει μετά θα βγαίνω να πανηγυρίζω και να πικάρω Κρητικούς & Αγρινιώτες και όλα καλά. 

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #78 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:36 »


Με βαζελίνη...

με ανεβασμα στροφων επερνες οχι απλα διπλο, ξεφτιλα τους εκανες!

Για πόσες στροφές μιλάς και σε ποιο τάιμινγκ?
Όταν η κατοχή ήταν 60-40... όταν ο Βελλίδης εξουδετερώνει τον Άσσο το μακρύτερο 2-3 φορές και άλλες 5-6 στο χλιαρό... όταν πήγες στα αποδυτήρια 0-0... όταν οι Οφητζήδες δεν ήξεραν τι κάνουν τα χαρτάκια τους... όταν τη λουστήκαμε 1-0 στην "καυτή εν-έδρα"... ???
Τα παιδιά το πίστεψαν και το γύρισαν θεαματικά... 1-1 καθαρό και το σκατό στο στόμα καθενός που περίμενε με αγωνία στη γωνία.




για το timing απο οταν το δεχτηκαμε και μετα! που αν επαιζαν ετσι απτην αρχη τους ειχες,ΑΝΕΤΑ!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #79 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:48 »
για το timing απο οταν το δεχτηκαμε και μετα! που αν επαιζαν ετσι απτην αρχη τους ειχες,ΑΝΕΤΑ!

Δεν θυμάμαι, ενδεχομένως και να έβλεπα nova λεπτό προς λεπτό και όχι το nova2... πάω ΠΑΣο.

Υ.Γ.:  Το timing σου ταιριάζει στην επόμενη Αγωνιστική... αν και εθιμικά γίνεται γαυροβαζελικός αχταρμάς και μετά από την 3άρα οι γαύροι...
Πάντως, εμείς οι Πασολέδες δεν θα βάλουμε κώλο στα τσιμέντα...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:59 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #80 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 14:53 »
για το timing απο οταν το δεχτηκαμε και μετα! που αν επαιζαν ετσι απτην αρχη τους ειχες,ΑΝΕΤΑ!

Δεν θυμάμαι, ενδεχομένως και να έβλεπα nova λεπτό προς λεπτό και όχι το nova2... πάω ΠΑΣο.

στο μεγαλυτερο μερος εβλεπες ταινια του αγγελοπουλου,οπως ολοι μας!  :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #81 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 15:12 »
στο μεγαλυτερο μερος εβλεπες ταινια του αγγελοπουλου,οπως ολοι μας!  :P

Παράθεση
1-1 στο 92' και 92':15" - 92':40'' ... χρόνος που θα μπορούσε να γίνει το 2-1... όπως γνωρίζετε γκολ Μπεν και στο 92' και στο 93', 94' 95'...
"Ααα ρε πούστη Βελλίδη, αν την κράταγες την μπάλα και τη χαμούρευες κάτι 2εύτερα, θα παίρναμε τουλάχιστον τον 1 βαθμό από την κωλοέδρα. Τώρα μας βάλατε τον Τσάτσο στο σβέρκο".
Ναι, αυτό θα έλεγε και ο πλέον α-καχύποπτος...

Να σου θυμίσω ότι... δεν μου απάντησες επί της ουσίας στο σχόλιό μου.
Άνοιχτό παιχνίδι στο Γεντί Κουλέ επιθυμούσαν όσοι γούσταραν καμιά 4άρα παπαράτη... την πάτησαν.
Και να θυμάσαι ότι, ούτε με το Βάζελο μπορείς να ανοιχτείς και ας "βρέχει καρέκλες" από σήμερα μέχρι τη λήξη... αν θες να την πατήσεις κάτω την "μικρή ολλανδέζα" (ως σχολή).

Και που λες ΛΟΚΟ (έντονα, επειδή δεν καλοβλέπεις) από τις 23/11/1986 έχουμε να χαραφώσουμε... λες να γίνει του Πετράκη...?
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 15:16 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #82 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 15:14 »
Γουστάρω Γκολάρα και πανησυρισμό Τσάβες.ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ στη γωνία με βγαλμένη την φανέλα.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #83 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 15:35 »
Ναι ρε μάγκες!
Γκολάρα σαν εκτέλεση αλλά και σαν δημιουργία!
Οι τρεις τους σε ελάχιστα τετραγωνικά σμπαράλιασαν όλη την άμυνα!
Όλα τα λεφτά η προσποίηση και η ξαφνική πάσα του μάγου στον Τσουκαλά
αλλά και το τακουνάκι του τελευταίου κάτω από τα πόδια!
Συγνώμη κύριε Πετράκη αλλά αυτά τα βλέπουμε μόνο από την Μπαρτσελόνα! :)

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #84 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 16:01 »

Χωρίς καμία πρόθεση ειρωνείας, αυτό εμένα μου φαίνεται προπονητηλίκι (δηλαδή πώς θα έστηνες την ομάδα ή πώς θα έκανες τις αλλαγές, κλπ κλπ) και όχι κριτική για την απόδοση των παικτών.

είπα κάπου ότι στόχος μου είναι να κάνω κριτική στους παίκτες;
Τί νόημα έχει να κάνω κριτική στους παίκτες; όλα τα δίνουν τα παιδιά και φαίνεται.
ίσα - ίσα είπα σε όλους συγχαρητήρια αν δεις προηγούμενο postάρισμα μου.
Ακόμα και στον Βίλα που δεν ήταν καλός αλλά τα έδωσε όλα.

Λοιπόν βαρέθηκα το λήγω εδώ. Δεν ξαναγράφω την άποψή μου - τέλος το ποστάρισμα από εμένα για να μην δίνω την εντύπωση ότι θέλω να κάνω τον προπονητή. θέλω το καλύτερο για την ομάδα αλλά παρεξηγούμαι .

Θα περιμένω και θα κάνω την προσευχή μου να βάζει γκολ η ομάδα στο 91 και στο 94 και αν κάτσει μετά θα βγαίνω να πανηγυρίζω και να πικάρω Κρητικούς & Αγρινιώτες και όλα καλά.

Φίλε όλοι το καλύτερο θέλουμε για την ομάδα. Το να μην ξαναγράψεις την άποψή σου είναι δικαίωμά σου. Όταν όμως τη γράφεις είναι δικαίωμα του καθενός να έχει αντίλογο και να τον σέβεσαι (τον αντίλογο).
Ξέρω ότι θες να βλέπεις πιο ελκυστικό ποδόσφαιρο (και ποιος δεν θέλει). Όμως αναλογίσου το κόστος γιατί κάτι τέτοιο ενέχει κινδύνους αν προσπαθήσει να το κάνει για 90 λεπτά. Δεν είναι η ομάδα μπαρτσελόνα. Θα έχει απλά εκλάμψεις.
Και τέλος, κανείς εκτός αποδυτηρίων είναι γνώστης της κατάστασης και των ικανοτήτων των παικτών και της τακτικής που θα ακολουθηθεί πριν κάθε ματς.

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #85 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 16:05 »
Μας ζεστανε και μας καβλωσε το γκολ του τσαβες ενοψει βαζελας...
Γαμηστε τους!
Αυτον τον ΠΑΣ θέλουμε :mono: :mono:

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #86 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 16:30 »


  Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να ποστάρει όλη την προϊστορία των αγώνων με Φ.Ο.Φ.Η., Α και Β εθνική και Σκουπρολίγκ, χωρίς τα μπαράζ. Έχω την αίσθηση ότι μετά τη Ρόδο τους έχουμε χαλαρά σε συνολικές νίκες. Κατάρα τους έπεσε στη Ρόδο και θα συνεχίσει. Κανας New Pas Pas ή Λοκο θα ξέρει από προϊστορίες.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #87 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 16:35 »
Κανας New Pas Pas ή Λοκο θα ξέρει από προϊστορίες.

Ξέρω αυτήν εδώ...

https://www.youtube.com/watch?v=QyaUqadTgk0

... ως γενική  εικόνα καλής πρόθεσης.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #88 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 16:57 »

  Ρε παιδιά ξεκολείστε με κάποιες χαζομάρες. Ο Τσάβες ξέσπασε και έκανε ότι του 'ρθε. Μια αυθόρμητη κίνηση της στιγμής ήταν και τίποτα άλλο. Μην κάνουμε και την τρίχα τριχιά.


Φυσικά και ξέσπασε , πάντα θέλουμε να δούμε κάτι άλλο από αυτό που πραγματικά βλέπουμε , κι επειδή σ ότι έχει να κάνει με τον ΠΑΣ πάντα η μνήμη είναι ελέφαντα να θυμίσω το πανηγυρισμό Ντε Βινσέντι στο ματς του πρώτου γύρου , ο Τόμας έβγαλε τη φανέλα και τη χτύπησε κάτω σαν χταπόδι , δε θυμάμαι να πείραξε κανέναν αυτός ο πανηγυρισμός !

Για το παιχνίδι τρία πράγματα α) η κοιλιά του Νούνιες
                                               β) η γκολάρα του παιχταρά Τσάβες (μόνο με best goal δέχεται να σκοράρει )
                                               γ) οι αλλαγές το κόουτς Π (Στρούνα και Τσάβες συμμετείχαν στο 1-1 )

πατήστε τη βαζέλα


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #89 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:30 »


φαινεται οτι δεν πρεπει να ξαναβαλουμε γκολ στο 90 ουτε να το φαμε. στο φορουμ διαβαζουμε φοβερα πραματα. Στο γκολ του κιτσου ο αλλος σκεφτοταν οτι ο ΧΒ ειναι κωλοφαρδος. με βεροια το στησαμε . Χτες, ισοφαρισαμε στο 92 και μας πειραξε ο τσαβεσ που εβγαλε φανελα. ακομα και ο πετρακης σχολιαστηκε που ευχαριστησε για το χειροκροτημα. και το θεικο που διαβασαμε ειναι ο βαθμός ειναι κατωτερος απο την εμφανιση.
 Αμα δεν θελετε να πινετε πολλους καφεδες για να μην κοιμηθητε απο το θεαμα η αμα θελετε τα ματια σας ανοιχτα υπαρχει και το ΟΤΕ τβ που εχει μπουντεσλιγκα και μπαρτσελονα για υπερθεαμα. Και αφηστε την νοβα να υποφερουν καποιοι αλλοι.
Δε θα απολογηθει η ομαδα σε κανεναν γιατι πηραμε διπλο και ισοπαλια σε πλατανια-οφη, και γιατι πανηγυρισαμε τα γκολ. εχει μπερδευτει η αντιχριστοβασιλικοτητα,με την χαρα του Πασολε.
Μηπως ηταν στημενοι οι αμυντικοι του οφη? ,για πειτε μας και δεν ξερουμε, γιατι κατι τετοια διαβαζαμε πριν 2 εβδομαδες. τοτε που ειχαμε και πολλές ενδειξεις.
Τωρα οι ενδειξεις εξαφανιστηκαν και γιναμε προπονητες του φελιζολ.Και η ειρωνια ατελειωτη. και εις ανωτερα. Γελανε και οι γατες..
 
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #90 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:46 »
η λεσχη ποσο τον εχει τον καφε?

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #91 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:48 »
πως λεγεται αυτός που δεν εχει τι άλλο να απαντησει?
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #92 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:51 »
ξερω εγω? εσυ θα μου πεις που δεν απαντας!

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #93 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:57 »
Για κατσε ρε Αραχθος, γιατι πολυ φορτσατος εχεις μπει εδω κι εσυ και κατι αλλοι και γραφεις πολλα, με βασικοτερο απ ολα το οτι η ομαδα χθες δεν ηθελε το αποτελεσμα!!!
 Λοιπον αδερφε, για να μην παρεξηγουμαστε. Απ την στιγμη που δεν εχεις στοιχεια γι αυτα που λες, δεν ανεχομαι να γραφεις για την ομαδα τετοια πραγματα.
 Ασε που σε κοβω για μυρωδια εντελως. Ακου, φαινοταν η ομαδα οτι δεν ηθελε τη νικη. Μαλλον αλλο ματς εβλεπες.
Ευχομαι μονο, να σαι πιτσιρικας στην ηλικια και να τα γραφεις αυτα, γιατι αν εισαι μεγαλυτερος, εισαι επικινδυνος.

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #94 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 17:59 »
βρες κανα καλό επιχείρημα να στηρίξεις αυτα που αμολας τωρα και ασε εμένα αν ειμαι λεσχιτης ή κοπριτης...
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #95 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 18:04 »
διαβαστε λιγο τι γραφει παραπανω με εντονα γραμματα o mythos και δεν εχω να πω κατι αλλο....

y.g. vamos pas η ομαδα ειναι μονο δικια σου? αμα ειναι να το ξερουμε!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #96 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 18:20 »
Μάλιστα...
Μετά τα  "αποδεδειγμένα στησίματα" σε ξανθη νεα σμύρνη κ το "καραστημένο" με βέροια είχαμε ύποπτη συμπεριφορά στα χανιά κ κάναμε ψυχικό κ στο φόφη
με ποιό επιχείρημα? με το επιχείρημα ότι έχουμε δημοκρατία κ μπορεί να λέει ότι γουστάρει ο καθένας
Κ μπαίνω εγώ τώρα σε οπαδικό φόρουμ κ βλέπω κάποιους να επιμένουν σε ένα παραλογισμό για να μην αποδειχθεί ότι ΜΠΟΡΕΙ κ να έκαναν ένα λάθος αλλά ο εγωισμός δεν μας αφήνει να δούμε πέρα απ τη μύτη μας...

Δεν απορώ πια γιατί παλιά μέλη  με άποψη κ επιχειρήματα έκοψαν τελείως κ έχουν εξαφανιστεί.
Λοιπόν ο χβ το είπαμε είναι ανεπαρκής  αλλά ας χαλαρώσουμε λίγο με αυτή τη γραφικότητα...κάθε αγωνιστική
 μα κάθε αγωνιστική. :stop:

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #97 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 18:30 »
ναι γιατι εχουμε ακριβως δημοκρατια και αυτη ειναι η γνωμη μου ,παει και τελιωσε!
οποιος δεν του αρεσουν ας μη κοιταει τι γραφω. καποιος ειπε οτι υπαρχει κ επιλογη να μην βλεπεις τα ποσταρισματα καποιου συγκεκριμενου!

τα επιχειρηματα εχουν ξαναειπωθει και οχι μονο απο μενα αλλο αν δεν θελετε να δειτε!
1. οτι οποτε γουσταρει παιζει η ομαδα και αλλοτε οχι και αυτο δεν ειναι φυσιολογικο οταν μας λενε οτι εχουμε τα καλυτερα αποδυτηρια σε θεμα κλιματος
2. η διοικηση για τα γνωστα και πολλα μη τα ξαναλεμε,αλλα και αλλα που ειναι εκτοσ ΠΑΣ και ξερουν πολλλοι τι εστι χριστοβασιλης και εκτος ποδοσφαιρου
3. οτι οι παικτες ειναι ανεξελενκτοι ως της 8 το πρωι εξω πριν απο προπονηση και η διοικηση δεν υπαρχει περιπτωση να μην το ξερει 1ον γιατι γινεται κατεξακολουθηση και δν εχει σταματησει ακομη 2ον γιατι βγενουν σε πολυσυχναστα μαγαζια και τους βλεπουν ολοι και σιγουρα καποιος-καποιοι θα το σφυραγαν!

τα γραφω τελευταια φορα! τα χω ξαναγραψει οχι ολα μαζι οπως τωρα! αν δεν τους αρεσουν και αυτα η λυση ειναι αυτη που ειπα στις πρωτες γραμμες του ποστ μου!


Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #98 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 18:38 »
Ρε πιωμενος γραφεις? Τι ασυναρτησιες ειναι αυτες?
 Ειναι επιχειρημα οτι οι παικτες ειναι εξω μεχρι το πρωι και γι αυτο στηνουν παιχνιδια?
Υπαρχει κι αλλη μια λυση. Να μην γραφεις, για να μην μας πονανε τα ματακια.
 Το χω ξαναπει. Μην λετε μετα μας κολλανε "ετικετες" οι οπαδοι των αλλων ομαδων. Μονοι σας τις βαζετε πρωτοι.

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #99 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 18:42 »
αυτη τη λυση δεν στη κανω χαρη!
οποτε δες και ριξε κοληρια μετα!

εχει σχεση γιατι αυτοι οι συγκεκριμενοι σερνοντε στα ματς που παιζουμε χαλια και δεν λεει κανεις τπτ....
και δεν νομιζω οτι δεν λεει γιατι δεν ξερει! καποιος κανει τα στραβα ματια εκει,καποιοι τα κανουν αλλου και γινεται το αλλησβερισι! δεν ζουμε σε καθαρη κοινωνια!