Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
7 (21.2%)
0-1
6 (18.2%)
1-2
3 (9.1%)
0-0
1 (3%)
1-1
5 (15.2%)
2-2
1 (3%)
2-1
3 (9.1%)
2-0
5 (15.2%)
1-0
0 (0%)
άλλο ?
2 (6.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 33

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 08 Μάρ 2014 10:25

Αποστολέας Θέμα: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)  (Αναγνώστηκε 29239 φορές)

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #50 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 23:26 »
ε, ας του δωσουμε και τν αδερφη μας τοτε , αφου μας ξελασπωσε,η την κορη μας για κανα βραδυ,για να συνεχισει τον πανηγυρισμο του ολη τη βδομαδα,τιμης ενεκεν  %-|
 εγω τρυπιεμαι η η δικη σου λογικη ειν αυτη που θα μας καταντησει τρυπιους? :stop: δεν εχεις καταλαβει οτ η ομαδα και τα συμβολα πρεπει να ναι πανω απο ονοματα και προσωπα σε μια ομαδα μ αρχες?
 μια διευκρινιστικη δηλωση του ιδιου ,η μια ερωτηση τουλαχιστο απο καποιον δημοσιογραφο  τη θεωρω απαραιτητη για το θεμα

Εγώ δεν νομίζω ότι ήθελε να δείξει ασέβεια στη φανέλα. Φαινόταν σαν να ήθελε να εκτοξεύσει τη φανέλα του στα φίδια για σπάσιμο.

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #51 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 23:43 »
Ναι ρε παιδια μη πιανεστε απο μια λεπτομερεια τωρα οτι ηταν ασεβεια κλπ , σιγα μη σκεφθηκε ολο αυτο εκεινη την ωρα ο Τσαβες και εκανε κινηση να προσβαλει τη φανελα , απλα ξεσπασε με τον εαυτο του για ολη αυτη την ιστορια που εφυγε και γυρισε πισω . Αλλοι παλι τα εχουν με τον Πετρακη οτι ηθελε να μη στενοχωρησει τον ΟΦΗ .Σιγουρα εχει μια μεγαλη συμαθεια εκει και ηταν σε δυσκολη θεση του αλλα δεν κατεβηκε για να χασει . Αυτα μονο σε μας πρεπει να γινοντε , χανουμε αγωνα και στηνοντε λαϊκα δικαστηρια , κερδιζουμε  και παλι γκρινια .

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #52 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 23:53 »
Ναι ρε παιδια μη πιανεστε απο μια λεπτομερεια τωρα οτι ηταν ασεβεια κλπ , σιγα μη σκεφθηκε ολο αυτο εκεινη την ωρα ο Τσαβες και εκανε κινηση να προσβαλει τη φανελα , απλα ξεσπασε με τον εαυτο του για ολη αυτη την ιστορια που εφυγε και γυρισε πισω . Αλλοι παλι τα εχουν με τον Πετρακη οτι ηθελε να μη στενοχωρησει τον ΟΦΗ .Σιγουρα εχει μια μεγαλη συμαθεια εκει και ηταν σε δυσκολη θεση του αλλα δεν κατεβηκε για να χασει . Αυτα μονο σε μας πρεπει να γινοντε , χανουμε αγωνα και στηνοντε λαϊκα δικαστηρια , κερδιζουμε  και παλι γκρινια .

δηλαδή ο αλβαρέζ και ο μουφ τι έπρεπε να κάνουν να την πατάνε κάτω τη φανέλα;
ασε φίλε την έκανε τη μαλακία του, ας πανηγύριζε με άλλο τρόπο να ξεσπάσει όχι με αυτόν
οκ δεν κατέβηκε να χάσει αλλά ούτε και να κερδίσει. Είσαι ευχαριστημενος με αυτό;

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #53 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:01 »
Ας μην δημιουργούμε θέμα από το πουθενά φίλοι μου....

Εγώ δεν εξέλαβα τον πανηγυρισμό του Τσάβεζ με άσχημο τρόπο. Σαν εκτόνωση το κατάλαβα, σαν αυτό που αυτό φωνάξαμε και εμείς "Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλ γ...ώ την π.......α μου"!!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #54 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:07 »
Δεν ειμαι ευχαριστημενος αλλα τι να κανουμε .. η παρουσια του απο τα μεχρι τωρα αποτελεσματα κρινεται πετυχημενη και αυτο ειναι που θελουμε , νικες , ισοπαλιες και ποντους .

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #55 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:13 »

σύστημα rexona όλοι λοιπόν βαθμό - βαθμούς και ας πονάνε τα μάτια μας.
Ευχαριστώ δε θα πάρω.

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #56 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:22 »
Εγω ειδα πολυ καλη διαχειριση του παιχνιδιου απ τον Πετρακη οσον αφορα το στησιμο και τις αλλαγες.
 Εβαλε Λιλα στο 70 για να κλειδωσει το κεντρο και την αμυνα και Τσαβεζ στο 75, για να χτυπησει το διπλο στο 20 που απεμενε. Και του Στρουνα η αλλαγη μου αρεσε.
 

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #57 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:29 »
Εγω ειδα πολυ καλη διαχειριση του παιχνιδιου απ τον Πετρακη οσον αφορα το στησιμο και τις αλλαγες.
 Εβαλε Λιλα στο 70 για να κλειδωσει το κεντρο και την αμυνα και Τσαβεζ στο 75, για να χτυπησει το διπλο στο 20 που απεμενε. Και του Στρουνα η αλλαγη μου αρεσε.

τι ακριβώς σου άρεσε;

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #58 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 00:29 »
Ας μην δημιουργούμε θέμα από το πουθενά φίλοι μου....
Όπως λέει ο ΛΑΜΙΑ FANS, ας μην δημιουργούμε θέμα από το πουθενά... με τη lotto παίζουμε!!!
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #59 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 01:18 »
Horizon, ο Στρουνα ειναι φουλ μπακ, τον εβαλε να παιξει με αναποδο ποδι, απο το κεντρο και μπροστα, για να γεμισει παικτη παραπανω απο εκεινη την πλευρα, απο εκει τελικα βγηκε η φαση και εμπλεκονται και οι δυο αλλαγες. Στρουνα την πασα και Τσαβεζ την εκτελεση.
 Οπως εκανε λαθος με την αλλαγη του Σονγκο, ετσι να λεμε και τα σωστα.
Γενικα μια χαρα την παει την ομαδα ο Πετρακης.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #60 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 01:44 »
Οσες φορες ποσταρει ο horizon συμφωνω μαζι του,αλλα στην συγκεκριμενη οχι και τοσο πολυ.....Οχι στο θεμα Τσαβεζ αλλα στο θεμα μπαλας


Φιλε horizon δεν θυμαμαι ποτε απο το 10 να πηγαινουμε στο γεντι κουλε και να παιζουμε επιθετικα........Ακομα και στο 0-2 που νικησαμε ηταν αδιαφορος το φιδι παλι και τοτε αμυνα παιζαμε με ξαφνικες αντεπιθεσεις!!!Καλα για τν πρωτη φορα δεν το συζηταμε,μαυρα χαλια

Θα συμφωνησω με το οτι χεστηκε ο Πετρακης να ρισκαρει πιο νωρις,κατε εμενα επρεπε σταδιακα απο το δευτερο ημιχρονο και μετα,αλλα οχι το οτι επρεπε να παμε εκει και να ξεκινησουμε τον αγωνα φουλ επιθετικα........Και ξερεις οτι ειμαι απο αυτους που δεν τον θεωρω μεγαλο προπονητη απλα ενα προπονητη που κατεχει τα βασικα στοιχεια της μπαλας....

Οσο για την αλλαγη του Ακοστα πλεον την θεωρω απολυτως φυσιολογικη.....Σε οσα ματσακια τον εχω παρακολουθησει ξεκιναει απιστευτα τον αγωνα αλλα σταδιακα στο δευτερο ημιχρονο εξαφανιζετε,αυτο για μενα σημαινει πως το παλικαρακι δεν εχει ανασες και αντοχες....Καλος παιχτης δεν το συζηταμε και με μυαλο στην μπαλα αλλα χανει σε αγωνιστικη κατασταση!!!!


Πιστευω πως συμφωνεις παντως οτι ομαδα εχουμε ετσι......Το ζητημα ειναι στην διοικηση,εκει να δουμε τι θα δουμε!!!!


Παντως αυτο εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι οι καθυστερησεις που κανει ο Βελιδης.....Πραγματικα δεν θυμαμαι ποτε να κανουμε τετοια καραγκιοζιλικια!!!Ας του εξηγησει καποιος πως δεν ειμαστε Προοδευτικη ουτε Αρης να πεφτουμε κατω σαν τα κοτοπουλα για να προυμε ενα ποντο
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #61 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 02:17 »
το ματς σουπα! η ομαδα δεν επαιξε για τη νικη φανηκε! τωρα αν αυτο εγινε λογο πετρακη η ειναι και ακομα πιο πανω το θεμα δεν θα το μαθουμε! φανηκε πως με ανεβασμα στροφων επερνες οχι απλα διπλο,ξεφτιλα τους εκανες! αλλα με τα αν....     δεν εγινε τπτ ποτε!

οσο για τον τσαβες,δεν νομιζω οτι το κανε απο ασεβεια ηταν ξεσπασμα,αλλα καλο θα ηταν μια διευκρινηση να δωσει!

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #62 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 03:59 »


   Ρε παιδιά ξεκολείστε με κάποιες χαζομάρες. Ο Τσάβες ξέσπασε και έκανε ότι του 'ρθε. Μια αυθόρμητη κίνηση της στιγμής ήταν και τίποτα άλλο. Μην κάνουμε και την τρίχα τριχιά.

  Όσο για τον Πετράκη ρε παιδιά, ναι και εμένα με ενόχλησε που ευχαρίστησε τον κόσμο της Φ.Ο.Φ.Η.Σ. αλλά τι να κάνουμε; Οφητζής είναι και το ξέραμε από πριν. Εδώ έχει παίξει ο Μητρόπουλος στον Παναθηναϊκό. Αυτά έχει το επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Και αν με ρωτήσετε αν ήθελα έναν οφητζή στον πάγκο μας, θα έλεγα αυτό που θα έλεγε η μεγάλη πλειοψηφία, πως όχι.

  Αλλά καλώς ή κακώς πάνε τώρα αυτά. Η ομάδα με τον Πετράκη πάει καλά, αν εξαιρέσουμε τα "απίθανα" ματς με Νιώνιο και Μπακάλη. Έχουμε μπροστά μας ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι με το βρωμοζελέ και πρέπει να το πάρουμε πάση θυσία.

Πριν το παιχνίδι νομίζω πως πολλοί λέγαμε πως και το Χ δεν είναι άσχημο. Ε, για το Χ παίξαμε και με τη λογική να κλέψουμε τίποτα στο τέλος μπας και φύγουμε με το 2. Στο ποδόσφαιρο δεν παίζεις με το συναίσθημα, του στυλ: πάμε να τους γαμήσουμε, Π.Α.Σ. είμαστε. Δυστυχώς η λογική και η πειθαρχία μετράει. Και στα δύο τελευταία είμαστε καλοί όταν θέλουμε.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #63 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 04:14 »
οι καθυστερησεις που κανει ο Βελιδης.....Πραγματικα δεν θυμαμαι ποτε να κανουμε τετοια καραγκιοζιλικια!
Έπρεπε να σ' είχα με τον Γεωργίου στον Παύλο Μελά εσένανε...

(Μεταξύ μας και του χοντρονιούνες το γκολ γκολάρα ήταν)

Ρε μη τρώγεστε, μετά από κάτι χρόνια, η γκολάρα του Τσάβεζ, θα έχει τη δική της γωνιά στο μυαλό και στις αναμνήσεις σας, ούτε ποιός ήταν προπονητής θα θμάστε ούτε ποιός ήταν πρόεδρος. Τα εξωτερικά φάλτσα η μ' ακρίβεια χιλιοστού στροφή της μπάλας στον αέρα και το κρύο και να καίει γκολ δε πρόκειται να το ξεχάσετε ποτέΣ (ούτε πως τς έκοψε το σύνθημα π τραγούδαγαν με το μαχαίρι θα ξεχάσετε  ;) ).

Cold as Ice, π λέει κι ο Ντις, ή στα παγράδκα Να τη φας και νάναι κρύα, ή πιο καλά ...Ένα (και τι ένα) και να καίει.

ColdAsIceChavez

Tι ΓΚΟΛΑΡΑ Θεέ μου!!!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #64 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 04:21 »
Πήραμε τον βαθμό και πάμε να κερδίσουμε τους ζελεδες... όλα καλά... αφήστε τα όλα πίσω...επικεντρονομαστε στους ζελεδες... :mono:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #65 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:08 »
H ομάδα πήρε έναν χρυσο βαθμό για την σωτηρία!! που μάλλον την εξασφαλισαμε
μπράβο στην ομαδα μας!!

Απλα χρειάζεται μια συνέπεια στην αποδοσή της και στην αγωνιστικοτητα των παιδιων που δεν την είχαμε για αυτο εχουμε 36 βαθμούς αντί 46 βαλτε μέσα και την σφαγή απο την διαιτησία σε πολλά παιχνιδια .


. Στο Γεντι κουλέ οπως και να είναι δεν μπορείς να παίξεις επιθετικά απο το πρωτο λεπτο αλλα βλεποντας το παιχνίδι.

Ο Τσάβες έδειξε την ποιοτητά του  ήταν ο μόνος παικτης απο τον ΠΑΣ  που θα μπορουσε να βάλει τετοιο γκολ.
Ελειπε πολυ απο τον ΠΑΣ ,  μπραβο του συνεχισε!!!

Ο Βιλα....

Ο Κοροβέσης και αυτος αμέτρητα χιλιομετρα αλλα υστερεί πολυ στην τεχνική (καμια σχεση με Τσαβες)
Βελλιδης παρολο που ευθυνεται σε πολλά γκολ φέτος , έπαιξε καλά σημερα  , θα δουμε και στα αλλα παιχνίδια

Για μένα ο Πετράκης μια χαρα τα είπε ο ανθρωπος

Προχωραμε   με αγωνιστικοτητα και αποφασιστικοτητα  των παικτων και ότι βγει

(δεν ειμαστε φαβοροι για την εκτη θεση)

« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:25 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #66 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:08 »
Παράθεση
Στην μνήμη του Μ.Ρασούλη

Τρία χρόνια συμπληρώθηκαν χτες από τον θάνατο του Μανώλη Ρασούλη.

Πριν την έναρξη του παιχνιδιού με τον ΟΦΗ ο αρχηγός του ΠΑΣ , Γιώργος Ντάσιος εναπόθεσε λουλούδια σε φωτογραφία που υπήρχε στην Θύρα 4 του "Γεντί Κουλέ"

Για αρκετά λεπτά το παρατεταμένο χειροκρότημα "σκέπασε" κάθε φωνή στο γήπεδο.

Μάλιστα μη γνωρίζοντας , ο τεχνικός του ΟΦΗ , Σα Πίντο ζήτησε να ενημερωθεί για τον Μανώλη Ρασούλη.

από Sportsioannina.gr


Η μουσική και ειδικά η καλή μουσική και οι άνθρωποι που την υπηρέτησαν ενώνει. Ο Ρασούλης υπήρξε σπυδαίος στιχουργός. Η Κρήτη έχει βγάλει σπουδαίους ανθρώπους σε αυτό τον τομέα από Χατζηδάκι, Θεοδωράκη, τον μέγα Ξυλούρη, μέχρι και τους πιο σύγχρονους Ζερβουδάκη, Γεωργία Νταγκάκη και Χαρούλη. Όποιος δεν το καταλαβαίνει είναι η άσχετος από μουσική ή κομπλεξικός.

Άσχετα που ο ΟΦΗ γαμίεται!!!

Υ.Γ. Όσο σκέφτομαι ότι αν γινόταν το ίδιο πράγμα στη Λαμία θα είχαμε φωτογραφία του Γιώργου του Τσαλίκη, τρελαίνομαι!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #67 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:11 »
Μεγάλο γκολ από Τσάβεζ. Αν χάναμε θα αποχαιρετούσαμε τις βλέψεις για 6αδα.

Το λάθος ομως θα είναι να τον βάλει βασικό στα επόμενα ματς. Δεν είναι για βασικός γιατί είναι σα να παίζουμε με 10 και θα πουλάει τη μπάλα τις 9 φορές στις 10.
Πρέπει να μπαίνει αλλαγή στο 70 εκεί που δεν τον περιμένουν οι αντίπαλοι και να τους κηδεύει με μια του ενέργεια.

Έχασε η Ξάνθη, κόψαμε 2 πόντους στο 92 από τον οφη. Αυτοί είναι οι βασικοί αντίπαλοι. Τους υπόλοιπους 4 (παναιτωλικός, εργοτέλης, πάνθρακας, καλλονή) τους έχουμε λόγω φανέλας.
πχ 10 φορές να παλεύουν για μια θέση ο ΠΑΣ με τον παναιτωλικό τις 9 θα την κερδίσει ο ΠΑΣ.

Θέλουμε νίκη του Λεβαδειακού σήμερα. Ας κεδισει να σωθει και να κόψει τον Παναιτωλικό. Δεν πρόκειται να παίξει με άλλον αντίπαλο που μας ενδιαφέρει ο Λεβαδειακος. Ας κάνει το χρέος του σήμερα.
Αμα κάτσει και Χ το πάνθρακας-Εργοτέλης θα μιλάμε για αγωνιστική λουκουμάκι.

Και πάλι όμως δε θα είμαστε το φαβορί για την έκτη θέση. Θα έχουμε ροκανίσει όμως μια δύσκολη αγωνιστική χωρίς απώλειες. Χαμηλά τη μπάλα και με 3 νίκες και 1 ισοπαλία στα επόμενα είμαστε 6οι!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #68 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:19 »
Γιατι ρε Λαμια μια χαρα ειναι ο ανθρωπος....


Σκεφτεσαι να ξεκιναει αγωνας στην Λαμια και να παιζει αυτο το κομματι,ολοι στον αερα θα ειναι

Γιώργος Τσαλίκης - Ο τέλειος άνδρας | Giorgos Tsalikis- O teleios andras - Official Video Clip



 :P :P :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #69 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:26 »
ayto,

Με προκαλείς να σου διαγράψω το μήνυμα!!! :P :P :P :P


Και θα συνεχίζει με Μίμη Μπεγνή:

Memos Mpegnis - Kane to xeimona kalokairi HQ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #70 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:59 »
Νιού Πας Πας μιας και έχεις καλό χέρι δεν κάνεις την καλή πράξη και με τους ζέλες;  8)

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #71 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 12:01 »
Οσες φορες ποσταρει ο horizon συμφωνω μαζι του,αλλα στην συγκεκριμενη οχι και τοσο πολυ.....Οχι στο θεμα Τσαβεζ αλλα στο θεμα μπαλας


Φιλε horizon δεν θυμαμαι ποτε απο το 10 να πηγαινουμε στο γεντι κουλε και να παιζουμε επιθετικα........Ακομα και στο 0-2 που νικησαμε ηταν αδιαφορος το φιδι παλι και τοτε αμυνα παιζαμε με ξαφνικες αντεπιθεσεις!!!Καλα για τν πρωτη φορα δεν το συζηταμε,μαυρα χαλια

Θα συμφωνησω με το οτι χεστηκε ο Πετρακης να ρισκαρει πιο νωρις,κατε εμενα επρεπε σταδιακα απο το δευτερο ημιχρονο και μετα,αλλα οχι το οτι επρεπε να παμε εκει και να ξεκινησουμε τον αγωνα φουλ επιθετικα........Και ξερεις οτι ειμαι απο αυτους που δεν τον θεωρω μεγαλο προπονητη απλα ενα προπονητη που κατεχει τα βασικα στοιχεια της μπαλας....

Οσο για την αλλαγη του Ακοστα πλεον την θεωρω απολυτως φυσιολογικη.....Σε οσα ματσακια τον εχω παρακολουθησει ξεκιναει απιστευτα τον αγωνα αλλα σταδιακα στο δευτερο ημιχρονο εξαφανιζετε,αυτο για μενα σημαινει πως το παλικαρακι δεν εχει ανασες και αντοχες....Καλος παιχτης δεν το συζηταμε και με μυαλο στην μπαλα αλλα χανει σε αγωνιστικη κατασταση!!!!


Πιστευω πως συμφωνεις παντως οτι ομαδα εχουμε ετσι......Το ζητημα ειναι στην διοικηση,εκει να δουμε τι θα δουμε!!!!


Παντως αυτο εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι οι καθυστερησεις που κανει ο Βελιδης.....Πραγματικα δεν θυμαμαι ποτε να κανουμε τετοια καραγκιοζιλικια!!!Ας του εξηγησει καποιος πως δεν ειμαστε Προοδευτικη ουτε Αρης να πεφτουμε κατω σαν τα κοτοπουλα για να προυμε ενα ποντο


Φίλε Ayuto Καλημέρα

Εγώ δε ζήτησα να κατέβει να παίξει φουλ επίθεση από την αρχή, αλλά αυτή
η παθητικότητα που έδειξε η ομάδα μέχρι να φάμε το γκολ ήταν εκνευριστική.
Σιγά την ομάδα που παίζαμε και έπρεπε να παίξουμε αμυντικά , είδες μόλις αποφασίσαμε να βγούμε μπροστά ισοφαρίσαμε.

Δεν ξέρω αν χέστηκε ή αν δεν ήθελε. Είναι γεγονός πάντως ότι είναι και αυτός εκνευριστικά συντηρητικός

Βλέπει ότι η ομάδα δεν μπορεί να κυκλοφορήσει τη μπάλα και την αφήνει αβοήθητη.
Εντάξει το ξέρω δεν έκανε πολλές φάσεις ο ΟΦΗ αλλά όποιος έβάζε πρώτος γκολ δεν έχανε σε αυτό το παιχνίδι
και ρισκάρει να παίζει συνέχεια έτσι; δε βλέπεις ότι κάποια στιγμή θα το φάς το τεμάχιο;

Αντί να κάνει αλλαγή σε κάποια φάση το Βίλα ( το ξέρω έτρεξε μάρκαρε πολύ αλλά ..... ) που δε κράταγε μπάλα στα πόδια με τίποτα, πήγε και μου έβγαλε 2 παίκτες ( Ακόστα Κοροβέση ) που είναι αδιαμφισβήτητη η ικανότητά τους με τη μπάλα στα πόδια. Δε γίνονται αυτά.   

Εντάξει αν κουράστηκε ο Ακόστα ( εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο ) να τον βγάλει αλλά να βάλει τον τσάβεζ στη θέση του και όχι το Λίλα που είναι γνωστή η αδυναμία του με τη μπάλα στα πόδια και δε ξέρει να δημιουργήσει
Και στη θέση του Βίλα να έβαζε τον Κίτου .

Στο προηγούμενο παιχνίδι με τον Πλατανιά αν θυμάσαι με την πεντάδα Κοροβέση, Κίτου, Ακόστα ( έπαιξε ως το τέλος ), Τσάβεζ, Ίλιτς έχασε τη μπάλα ο Πλατανιάς κάποια στιγμή μετά το 60.

Δεν αμφισβητώ το γεγονός ότι ο Πετράκης είναι πετυχημένος. Ανέλαβε την ομάδα σε μια δύσκολη φάση και κατάφερε να την ξανασηκώσει.   
Έχουμε εν δυνάμει καλή ομάδα όχι εξ ορισμού φίλε. Μπάλα καλή εγώ δε βλέπω ενώ ξέρω ότι υπάρχουν δυνατότητες αλλά όλα ξεκινούν από το στίγμα που δίνει ο προπονητής.

 

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #72 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 12:22 »
Μετά Χριστόν προφήτες και προπονητές του καναπέ.
Δηλαδή αν ήσουν προπονητής θα ξεκίναγες με πεντάδα Κοροβέση, Κίτσου, Ακόστα, Τσάβεζ, και Ίλιτς;
Και αν δεν σου έβγαινε τι θα έλεγες; Ότι ήταν το καλύτερο δυνατόν βάσει απόδοσης με Πλατανιά;
Ο Πετράκης θεωρώ ξέρει καλύτερα τις καταστάσεις τη δεδομένη στιγμή. Αν προσέξεις ο Γιάκος που ήταν με Πλατανιά δεν έπαιξε καν χτες. Με τον Πλατανιά μέχρι να βγει αλλαγή μπήκαν τα 2 γκολ μας. Γιατί να μην τον έβαζε και χθες;
Οπότε ας εμπιστευτούμε την κρίση του προπονητή μας και ας αφήσουμε κατά μέρος τη ΦΙΦΑ2013...

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #73 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 12:33 »
Μετά Χριστόν προφήτες και προπονητές του καναπέ.
Δηλαδή αν ήσουν προπονητής θα ξεκίναγες με πεντάδα Κοροβέση, Κίτσου, Ακόστα, Τσάβεζ, και Ίλιτς;
Και αν δεν σου έβγαινε τι θα έλεγες; Ότι ήταν το καλύτερο δυνατόν βάσει απόδοσης με Πλατανιά;
Ο Πετράκης θεωρώ ξέρει καλύτερα τις καταστάσεις τη δεδομένη στιγμή. Αν προσέξεις ο Γιάκος που ήταν με Πλατανιά δεν έπαιξε καν χτες. Με τον Πλατανιά μέχρι να βγει αλλαγή μπήκαν τα 2 γκολ μας. Γιατί να μην τον έβαζε και χθες;
Οπότε ας εμπιστευτούμε την κρίση του προπονητή μας και ας αφήσουμε κατά μέρος τη ΦΙΦΑ2013...

Καταρχήν δεν το παίζω προπονητής και δεν έχω ειρωνευτεί κανέναν οπότε κόψε την ειρωνεία
Όσα σχολιάζω είναι η άποψή μου με βάση αυτά που είδα στο παιχνίδι ( και μετά από θετικό αποτέλεσμα αν σου λέει κάτι ).
Δεν κατάλαβα σου άρεσε η ομάδα με τον Πλατανιά πριν ή μετά τα 2 γκολ; Εγώ λέω ταμπούρι και μόνο 2 φάσεις 2 γκολ πριν και μπαλάρα μετά. Πάντως δεν είπα ότι θα ξεκινούσα ή όχι έτσι, μη παραποιείς αυτά που λέω.
Πάω να παίξω ΦΙΦΑ να ευχαριστηθώ μπάλα........  :stop:

ΥΓ : Όπως καταλαβαίνεις έγινε misclick 

Αποσυνδεδεμένος notis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Ο κίνδυνος έρχεται ταχύτερα όταν περιφρονείται
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #74 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 13:28 »
Είθισται καμιά φορά,αθλητές που κατηγορούνται για τη φυσική τους κατάσταση ή για το ότι είναι υπέρβαροι,να βγάζουν τη φανέλα για να αποδείξουν πόσο γυμνασμένοι είναι.
Ο Χρηστοτσιάβος έβγαλε τη φανέλα και σούταρε όπως ακριβως σούταρε την μπάλα και την κάρφωσε στο τέρμα του ΦΟΦΗ.Πάράλληλα έδειξε σε αυτούς που τον λένε χοντρό και το γυμνασμένο σώμα του για να το βουλώσουν.Ας το βουλώσουν λοιπόν.


« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 13:32 από notis »
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΘΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.