Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
7 (21.2%)
0-1
6 (18.2%)
1-2
3 (9.1%)
0-0
1 (3%)
1-1
5 (15.2%)
2-2
1 (3%)
2-1
3 (9.1%)
2-0
5 (15.2%)
1-0
0 (0%)
άλλο ?
2 (6.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 33

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 08 Μάρ 2014 10:25

Αποστολέας Θέμα: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)  (Αναγνώστηκε 29229 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 19:01 »
http://i60.tinypic.com/ri7r08.jpg
http://i59.tinypic.com/5osbo6.jpg
 φελιζολ

Το material που βάζουν τον κώλο τους οι προπονητές της κερκίδας... για να κάθονται.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 19:17 »
Δηλαδη ρε pantser απο ποτε η ειρωνια ειναι επειχηρημα....Γιατι αυτα που λες στερουνται λογικης να πουμε στον araxtho....

Ποιον πρεπει να κατηγορησεις λοιπον εμενα τον pagourenko,pasgiannina1967,araxtho και λοιπους  η τον ΧΒ που εχει δωσει απειρες αφορμες ωστε να λεγονται αυτα,η κανω λαθος????????.....Στις νικες βγαινεις και γραφεις αλλα στον αγωνα μετα τον Πανιωνιο και την Βεροια ολοι μουγκα στην στρουγκα....

Ανιδιοτελης αγαπη αδερφε ειναι να τα χωνεις στα ασχημα και οχι να χαιδευεις αφτια,το εχουμε ξανακανει στο παρελθον και φαγαμε τα μουτρα μας........Μεγαλωσαμε με ενα σωρο πουστιες απο τους διοιοκουντες στον ΠΑΣ και πλεον το εχουμε μαθει το παραμυθακι τους!!!!!Τερμα αυτα


Δηλαδη εσυ βαζεις στο χερι σου στην φωτια οτι δεν ηταν φτιαγμενοι οι αγωνες με Πανιωνιο και Βεροια???


Βγαλε τα οπαδικα γυαλια και αντιμετωπισε την πραγματικοτητα....Μειναμε τρεις και ο κουκος στο γηπεδο,η ομαδα ειναι μεσα στις εμπλεκομενες ομαδες με υποψια ειτε το θες ειτε οχι,η ομαδα δεν θα καταληξει 6 αλλα απο 8 εως 11 θεση,και ευρωπη με δαυτον δεν θα βγουμε ποτε........







ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 19:24 »
Θα επαναλάβω παλιότερο post: ο αγώνας με Βέροια αποκλείεται να ήταν στημένος για διπλό.

Τώρα στο ζήτημα της μη σταθερής απόδοσης παικτών: όποιος έχει κάνει αθλητισμό και μάλιστα ομαδικό θα καταλάβει καλά όταν θα πω ότι δεν παίζει μόνο ρόλο η φυσική κατάσταση, το ταλέντο, η τύχη, το αν γάμησες το πρωί, και και... αλλά σημαντικό επίσης είναι και το άγχος που προσθέτουμε εμείς στους παίκτες (που μερικοί ενδεχομένως να μας διαβάζουν).
Επίσης και κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού αλλάζει αυτή η ψυχολογία και ατομικά αλλά και συλλογικά σε μια ομάδα. Ο ένας επηρεάζει τον άλλον.

Αν θέλετε να ψάξετε για στησίματα, μόνο με τους κόρακες να τα βάλετε και όχι με την ομάδα.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 19:57 »
Τέλος.

Υ.Γ.:



"Θα ήθελα να ευχαριστήσω απο την καρδιά μου τους φιλάθλους του ΟΦΗ. Ηταν για μένα συγκινητικό αυτό. Για αυτό και χειροκρότησα με την ψυχή μου αυτόν τον κόσμο. Για μένα είναι μια ανταπόδοση στον σεβασμό που εισέπραξα σήμερα απο το κόσμο του ΟΦΗ"

"Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την προσπάθεια που έκαναν. Το παιχνίδι ανήκει στο παρελθόν.
Οι στιγμές είναι στιγμές και να επαναληφθεί, νομίζω ότι θα μου δημιουργηθεί το ίδιο συναίσθημα. Δεν γίναμε Μπαρτσελόνα από την μια ημέρα στην άλλη. Κάθε πράγμα χρειάζεται τον χρόνο του και βήμα βήμα.
Πρέπει να πω ότι είμαι πολύ περήφανος που δουλεύω σε αυτήν την ομάδα. Είναι τιμή για εμένα από αυτά που έχω συναντήσει στην ομάδα. Και ο κόσμος είναι κοντά στην ομάδα και εμείς προσπαθούμε για το καλύτερο"
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 09 Μάρ 2014 20:47 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #104 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 20:42 »
Νιού Πας Πας μιας και έχεις καλό χέρι δεν κάνεις την καλή πράξη και με τους ζέλες;  8)

άντε να το επαναλάβω μπας και το πάρεις χαμπάρι  :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #105 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 20:52 »
Νιού Πας Πας μιας και έχεις καλό χέρι δεν κάνεις την καλή πράξη και με τους ζέλες;  8)
άντε να το επαναλάβω μπας και το πάρεις χαμπάρι  :P

Όχι, μόνο Κρήτη στήνω.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #106 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 21:35 »
και αυτοί σχέση με Κρήτη έχουν.. :P :P
Πάει στήθηκε όμως τώρα.. :P :P

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #107 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 22:43 »
Δηλαδη ρε pantser απο ποτε η ειρωνια ειναι επειχηρημα....Γιατι αυτα που λες στερουνται λογικης να πουμε στον araxtho....

Ποιον πρεπει να κατηγορησεις λοιπον εμενα τον pagourenko,pasgiannina1967,araxtho και λοιπους  η τον ΧΒ που εχει δωσει απειρες αφορμες ωστε να λεγονται αυτα,η κανω λαθος????????.....Στις νικες βγαινεις και γραφεις αλλα στον αγωνα μετα τον Πανιωνιο και την Βεροια ολοι μουγκα στην στρουγκα....

Ανιδιοτελης αγαπη αδερφε ειναι να τα χωνεις στα ασχημα και οχι να χαιδευεις αφτια,το εχουμε ξανακανει στο παρελθον και φαγαμε τα μουτρα μας........Μεγαλωσαμε με ενα σωρο πουστιες απο τους διοιοκουντες στον ΠΑΣ και πλεον το εχουμε μαθει το παραμυθακι τους!!!!!Τερμα αυτα


Δηλαδη εσυ βαζεις στο χερι σου στην φωτια οτι δεν ηταν φτιαγμενοι οι αγωνες με Πανιωνιο και Βεροια???


Βγαλε τα οπαδικα γυαλια και αντιμετωπισε την πραγματικοτητα....Μειναμε τρεις και ο κουκος στο γηπεδο,η ομαδα ειναι μεσα στις εμπλεκομενες ομαδες με υποψια ειτε το θες ειτε οχι,η ομαδα δεν θα καταληξει 6 αλλα απο 8 εως 11 θεση,και ευρωπη με δαυτον δεν θα βγουμε ποτε........


Ρε αγιουτο τι το παιδευεις...
ο καθενας μπορει να ζει στο δικο του κοσμο.

μια χρονια που θα επρεπε να εχεις κανει την υπερβαση και ολοι (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ  δε βαζουμε μεσα εμας τους γιαννεναρες τους μοδατους τους pas.griniarides, τους 3000 που εκοψαν το γηπεδο, καποιους επιλεγμενους δημοσιογραφους ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΚατζηδες κτλ) θα ευχαριστηθουν στο τελος με την 8η θεση


προφανως καποιοι δεν εχουν μαθει να κανουν διαλογο
εχουν μεινει με τα επιχειρηματα των παοκτζηδων

 μπατατουδης η χαος
 γουμενος η χαος
 σαββιδης η χαος

και μολις αλλαζει η γραμμη
μαλακα μπατατουδη εισαι γαυρος
πουλημενε γουμενε μας χρεωσες
? σαββιδη ??? cooming soon

το ματς δεν προλαβα να το δω.. μονο τις φασεις και αυτες στα γρηγορα
οι 4 βαθμοι σε 2 ματς στην Κρητη αποδυκνειουν αυτο που ειπα παραπανω.
οτι η ομαδα δεν επρεπε φλεβαρη να παιζει για την παραμονη
ας αναζητησουν λιγο οι χριστοβασιλικοτεροι του χριστοβασιλη τι εφταιξε





Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #108 στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 23:11 »
Δεν απορώ πια γιατί παλιά μέλη  με άποψη κ επιχειρήματα έκοψαν τελείως κ έχουν εξαφανιστεί.

-Μεγάλη αλήθεια.
-Δεν ξέρω αν προβληματίζει κι άλλους Συνταύρους αυτή η διαπίστωση...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #109 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 00:05 »
οποιος εχει επιχειρηματα να παραθεσει ας το κανει.
θελουμε ενα φορουμ που να μπορει να λεει ο καθενας οτι θελει(σε νομιμα πλαισια) και να κρινεται απο αυτα?
ή ενα φορουμ λιγων με ελεγχομενη εκφραση αποψεων?

εγω θελω το πρωτο

ποια ειναι αυτα τα παλια μελη? εγω εχω 10 χρονια εδω και πανω κατω οι ιδιοι ημαστε.
μη μπαινετε στο παιχνιδι που προσπαθουν να πουλησουν καποιοι

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #110 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 00:30 »
Θα επαναλάβω παλιότερο post: ο αγώνας με Βέροια αποκλείεται να ήταν στημένος για διπλό.

Τώρα στο ζήτημα της μη σταθερής απόδοσης παικτών: όποιος έχει κάνει αθλητισμό και μάλιστα ομαδικό θα καταλάβει καλά όταν θα πω ότι δεν παίζει μόνο ρόλο η φυσική κατάσταση, το ταλέντο, η τύχη, το αν γάμησες το πρωί, και και... αλλά σημαντικό επίσης είναι και το άγχος που προσθέτουμε εμείς στους παίκτες (που μερικοί ενδεχομένως να μας διαβάζουν).
Επίσης και κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού αλλάζει αυτή η ψυχολογία και ατομικά αλλά και συλλογικά σε μια ομάδα. Ο ένας επηρεάζει τον άλλον.

Αν θέλετε να ψάξετε για στησίματα, μόνο με τους κόρακες να τα βάλετε και όχι με την ομάδα.

 το οτι το ματς δεν επρεπε να ερθει ασσος δεν υπαρχει..... ? (ασε που για συγκεκριμενο αποτελεσμα στο 90φευγα εχουμε στησει κ εμεις ματς υπερ μας-φιλαδελφεια) αλλα σου λεω δεν ητανγια διπλο οκ,για ασσο ηταν?  ;)
και στο φιναλε ξεχνα οτι εχει υποθει εδω μεσα και σκεψου μονο την αποδοση της ομαδας σαυτο το ματς με βεροια. αλλο ανχος,αλλο αδιαφορια. στο ανχος μπορει να κανεις λαθος κινησεις αλλα εχεις ενα παθος δεν κοιμασαι ορθιος και δεν περπατας ουτε μαρκαρεις με τα ματια!

και δικια μου προσωπικη αποψη (οποιος θελει δεν την ασπαζεται δεν υποχρεωνω κανεναν) το οτι κανουν ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ παιζει μεγαλο ρολο. καποιος τους εχει δωσει αυτο το δικαιωμα και την ελευθερια να το κανουν! και αυτος δεν ειμαι ουτε εγω ουτε εσυ ουτε κανεις εδω και στην κερκιδα! αυτος λεγεται διοικηση και υπαρχουν 2 σκεψεις
α. η ειναι αφελης διοικηση-προεδρος,το πιστευαμε μεχρι καμποσο καιρο πριν και αυτο και λογω φατσας αλλα και γενικα,νομιζω ομως μας εχει διαψευσει οτι δεν εινα ΚΑΘΟΛΟΥ αφελης
β. η τελικα καπου συμφερει και την διοικηση να υπαρχει κλιμα μπαχαλου και εκδρομης για δικους της σκοπους

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #111 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 00:57 »
Δεν απορώ πια γιατί παλιά μέλη  με άποψη κ επιχειρήματα έκοψαν τελείως κ έχουν εξαφανιστεί.

-Μεγάλη αλήθεια.
-Δεν ξέρω αν προβληματίζει κι άλλους Συνταύρους αυτή η διαπίστωση...

  Πάντως το ότι κάποιος είναι νέος στο Forum δεν σημαίνει και ότι δεν είναι παλιός στο γήπεδο. Όποιος έχει ξεκόψει με το forum πάνω-κάτω ξέκοψε και με τον Π.Α.Σ.. Αυτό θέλουμε δηλαδή;

Δεν είναι καλό να γράφουν και τα νέα παιδιά που μπορεί να διαφωνούμε ή να μας-σας φαίνονται κάπως αυτά που λένε αλλά εκφράζουν και αυτά τις δικές τους αγωνίες για την ομάδα μας; Και στο κάτω κάτω όσο πιο νέος τόσες περισσότερες πιθανότητες να είσαι και οπαδός!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #112 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 10:03 »
Πως καταφέραμε παλι μια εκτος εδρας επιτυχία της ομάδας (σε σχέση με την προιστορία μας εκει) να την ξεσκίσουμε, είναι απορίας άξιο.

Επίσης πως για μια γκολάρα της ομάδας συζητάμε άσχετα πραγματα, είναι πάλι εκπληκτικό.

Τι να πω???

 :mono: :mono: :mono: :mono:  ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #113 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 11:00 »
Δεν μπορούμε να λέμε ότι λέγοντας μια άποψη παίζουμε κάποιων των παιχνίδι
γιατί έτσι ο καθένας για να στηρίξει τη γνώμη του θα έλεγε ένα αντίστοιχο
επιχείρημα...υπάρχει έλλειμμα απόψεων γιατί έχουμε σταματήσει να μιλάμε για μπάλα δίνοντας
προτεραιότητα στις θεωρίες συνομωσίας οι οποίες δεν επαληθεύονται...
κ απλά χαλιομαστε χωρίς λόγο πολλές φορές.
Κ εγώ δεν θα ασχοληθώ άλλη φορά με συνωμοσίες (αν κ πάντα πίστευα στο λεγόμενο κατεστημένο αλλά με στοιχεία )κ ιδιαίτερα με λογικές
πως στήνονται τα ματς επειδή οι παίχτες ξενυχτανε
Είναι πως να το πω άδικος κόπος
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Μάρ 2014 11:03 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #114 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 12:15 »
Μέτριο παιχνίδι, σχετικά αδιάφορες ομάδες και δυο γκολάρες.**
Ο ΟΦΗ θα μπορούσε να κερδίσει, αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο
γενικά συμφωνώ με τις δηλώσεις που εμφανώς συγκινημένος έκανε ο Πετράκης.

Για τον ΠΑΣ, συνέχιζω να πιστευω πως όποτε θελει χάνει κι όποτε θελει κερδίζει βαθμούς.

Ωραία η κερκιδα των Οφητζίδων, χωρίς ακρότητες..

Η διοικηση του ΟΦΗ βασίστηκε πάνω σε μια εξαιρετική πολιτική
γυρώ από τα απλά εισιτήρια και διαρκείας, γι'αυτό και το Γεντί έχει αυξηση στην προσέλευση την ώρα που όλα τα υπόλοιπα γήπεδα έχουν μείωση. (Με κάποια, όπως το Ζωσιμάδες, να είναι πολύ μεγάλη)

- Πάμε παρακάτω, να δούμε τι άλλο θα δούμε
- Αν ανέβει και καμιά άλλη ομάδα από Κρήτη, θα χουμε και του χρόνου βαθμούς.

- Δεν (ξανά) κατάλαβα την αλλαγή Ακόστα.

** ο πιο παχουλός (Νούνες) και ο πιο αγύμναστος (Τσάβες) ποδοσφαιριστής του γηπέδου δώσανε το παραπάνω για τις ομάδες τους. Δείγμα ίσως της ποιότητας του ποδοσφαίρου που (δεν) έχουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Μάρ 2014 12:24 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #115 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 13:07 »

μιας κι εθιξα εξ αρχης το θεμα επανερχομαι σ αυτο για να το τελειωνουμε...

 το αυστηρο υφος τ αρχηγου και η χειρονομια τ Χρηστο τσιαβ :P με το χερι στην καρδια με καλυπτουν απολυτα... δειχνουν οτι η κορυφωση της στιγμης* και ο ερωτας στην ιδεα του ΠΑΣ μπορει και ΠΡΕΠΕΙ να συνυπαρχουν ...μαλλον εγινε η σχετικη παρατηρηση απ τον καπτεν  ..
 Κατα τ αλλα προσυπογραφω τα γραφτα του horizon για το θεμα ο οποιος και τα ευσημα απεδωσε στους παιχτες και τις παρατηρησεις του εκανε τεκμηριωμενα με ευστοχο τροπο,μιας κι οπως ειναι γνωστο ο εχθρος του καλου ειν το καλυτερο ,κ επειδη αποδεδειγμενα ο Πασολες ξερει μπαλλα κ εχει κ επιπεδο να κρινει αυτα που βλεπει . ..

 :pas: :pas:   :pas: παμε γι αλλα...εχουμε κι ενα λαγο να ξεσκισουμε... :pas: :pas: :pas: 

*ειδατε με ποσους τροπους μπορει να λεχθει το χυσιμο στη μαπα? ;) :P

 :mono: ...VAMOS PAS...

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Μάρ 2014 13:23 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #116 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 13:52 »
mike71 δεν στηνοντε ματς γιατι ξενυχτανε,απλα ανεχεται η διοικηση τα ξενυχτια τους και την εξωαγωνιστικη τους ζωη και ισως το χρησιμοποιει αλλιως μετα! αυτο!
το πα γιατι καποιος ειχε ρωτησει πως να στηνοντε ματς αμα δεν συμμετεχουν οι παιχτες. αν δεν συμμετεχουν οχι δεν μπορει να στησει 100% κανενας χοντρος εννοειται αλλα οταν σε μερικα ματς περπατανε,ε φταινε και τα ξενυχτια και ας ειναι πεντακαθαρο το ματς!
απλα με τον συγκεκριμενο προεδρο ΠΟΛΛΑΑΑ μπορει να πεζουν!

υ.γ. ειναι μια σκεψη,οχι αποδειξη,γτ θα πεσετε πανω ολοι παλι! γτ τοση ελευθερια να εχουν ολοι οι παικτες εξω δεν εχω ξαναδει,ειχαμε ενιοτε μεμονομενα περιστατικα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #117 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 16:59 »
mike71 (...)  αλλα οταν σε μερικα ματς περπατανε,ε φταινε και τα ξενυχτια και ας ειναι πεντακαθαρο το ματς!
απλα με τον συγκεκριμενο προεδρο ΠΟΛΛΑΑΑ μπορει να πεζουν!

υ.γ. ειναι μια σκεψη,οχι αποδειξη,γτ θα πεσετε πανω ολοι παλι! 

araxthos, μία παρατήρηση ή αν το θες συμβουλή.

Έχεις αναφερθεί και άλλοτε σε "ποτά και ξενύχτια", γεγονός που (λογικά) θα πει ότι, τους έχεις δει και τους γνωρίζεις... και τώρα με τα κινητά τους πατάς αν θες και μια ζούλα φωτό φάτσα - κάρτα στις νυχτόβιες προπονήσεις τους... (αποδείξεις).

Πρόσεξε όμως... όσο δεν γίνεσαι "ρουφιάνος", θα παραμένεις προβοκάτορας (για μένα).

..."ρουφιάνος",  εννοώ... τα κωλόπαιδα, τα μαλακισμένα, ο Κλίκιτς, ο Μπλίκιτς και ο Χλίκιτς κάνουν αυτό εκεί, αλλού και συστηματικά... (ρουφιάνος σε εισαγωγικά)
... προβοκάτορας, εννοώ... χωρίς εισαγωγικά,  αφού "υ.γ. ειναι μια σκεψη,οχι αποδειξη,γτ θα πεσετε πανω ολοι παλι!"

Λες... ο συγκεκριμένος πρόεδρος να τους εξωθεί στο κραιπαλίκι.... και να τους πληρώνει από πάνω?

Είπαμε να "γαμήσουμε" ΧΒ, αλλά και κανένα προφυλακτικό που και που ρε πούστη μου... από γύψο σε γύψο μας πάει η γλίστρα %-|
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Μάρ 2014 17:06 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #118 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 17:25 »
mike71 (...)  αλλα οταν σε μερικα ματς περπατανε,ε φταινε και τα ξενυχτια και ας ειναι πεντακαθαρο το ματς!
απλα με τον συγκεκριμενο προεδρο ΠΟΛΛΑΑΑ μπορει να πεζουν!

υ.γ. ειναι μια σκεψη,οχι αποδειξη,γτ θα πεσετε πανω ολοι παλι! 

araxthos, μία παρατήρηση ή αν το θες συμβουλή.

Έχεις αναφερθεί και άλλοτε σε "ποτά και ξενύχτια", γεγονός που (λογικά) θα πει ότι, τους έχεις δει και τους γνωρίζεις... και τώρα με τα κινητά τους πατάς αν θες και μια ζούλα φωτό φάτσα - κάρτα στις νυχτόβιες προπονήσεις τους... (αποδείξεις).

Πρόσεξε όμως... όσο δεν γίνεσαι "ρουφιάνος", θα παραμένεις προβοκάτορας (για μένα).

..."ρουφιάνος",  εννοώ... τα κωλόπαιδα, τα μαλακισμένα, ο Κλίκιτς, ο Μπλίκιτς και ο Χλίκιτς κάνουν αυτό εκεί, αλλού και συστηματικά... (ρουφιάνος σε εισαγωγικά)
... προβοκάτορας, εννοώ... χωρίς εισαγωγικά,  αφού "υ.γ. ειναι μια σκεψη,οχι αποδειξη,γτ θα πεσετε πανω ολοι παλι!"

Λες... ο συγκεκριμένος πρόεδρος να τους εξωθεί στο κραιπαλίκι.... και να τους πληρώνει από πάνω?

Είπαμε να "γαμήσουμε" ΧΒ, αλλά και κανένα προφυλακτικό που και που ρε πούστη μου... από γύψο σε γύψο μας πάει η γλίστρα %-|

θα κοιταξω να χω ψηφιακη την αλλη φορα! το κινητο δεν βγαζει μεστα σκοταδια,ειναι παλιο το δικο μου!
αν δεν τους εξωθει,δεν τους μαζευει ομως! τοτε η βλακας ειναι και κανουν οτι γουσταρουν η...... εγω προβοκατορας!  ;)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #119 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 17:34 »
αν δεν τους εξωθει,δεν τους μαζευει ομως! τοτε η βλακας ειναι και κανουν οτι γουσταρουν η...... εγω προβοκατορας!  ;)


Τα ξανάπες αυτά...
Κόψε τις μαλακίες, γιατί εγώ είμαι πιο μαλάκας από σένα ;)



Περιμένω... και όχι χοροεσπερίδες (φωτο) >:(


Υ.Γ.: Ξεπέτα με  2-3 συνήθεις καρμπονάρες το  mike71 και με σερβίρεις...
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Μάρ 2014 17:45 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #120 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 17:36 »
Παράθεση
mike71 δεν στηνοντε ματς γιατι ξενυχτανε,απλα ανεχεται η διοικηση τα ξενυχτια τους και την εξωαγωνιστικη τους ζωη και ισως το χρησιμοποιει αλλιως μετα!
Δεκτή η άποψή σου αν κ πραγματικά τρομερά αφελής νομίζω...απλά διαφωνούμε...
το τελευταίο που θα πω είναι πως μετά την υπόθεση περί στημένων,  που ο χβ κατάφερε να εμπλακεί έστω κ ως αναφορά στο όνομά του από τρίτους, θα ήταν αυτοκτονικό κ ηλίθιο από μέρους του, να ξεκινήσει στησίματα με όλα τα συνακόλουθα (τηλεφωνικές συνομιλίες, συναντήσεις, δοσοληψίες κλπ), όντας αθώος αλλά ύποπτος όπως λέτε.
Τώρα αν σε αυτό παίζει ρόλο κ το γεγονός ότι οι παίκτες σέρνονται λόγω κακής εξωγηπεδικής ζωής κ ο χβ το εκμεταλλεύεται ...εντάξει ... τέλος δεν το συνεχίζω όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Γενικότερα εγώ αυτόν τον παραλογισμό τον σταματώ λέτε ότι θέλετε χωρίς αποδείξεις μπορεί κ να επαληθευτείτε μπορεί κ όχι.
Απλά στην περίπτωση του όχι είναι άδικο να μένει στην (ηλεκτρονική) αιωνιότητα μια έωλη κ αστήρικτη κατηγορία βασισμένη σε ενδείξεις( που λειτουργούν υποκειμενικά μιας κ επηρεάζονται από την απλή γνώμη του καθενός) κ επιπλέον που θα βάζει ταμπέλα στην ομάδα μας, γιατί όπως γίνεται συνήθως στο ιντερνετ ο ανώνυμος πανηγυρίζει την επιτυχία του, αλλά όταν διαψεύδεται κρύβεται κ δεν ζητάει ποτέ μια συγνώμη, αναγνωρίζοντας έτσι το λάθος του.

Η ομάδα μας επανέφερε το χαμόγελο με το 4ποντο της κρήτης... ο έντονος κ έξαλλος πανηγυρισμός του Τσάβεζ μέσα στο Γεντί κωλέ, με τους αποσβολωμένους φοφητζήδες θα μείνει στην ιστορία κ δε κλωτσάει τη φανέλα την πετάει στα ουράνια...
 :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #121 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 17:37 »

θα κοιταξω να χω ψηφιακη την αλλη φορα! το κινητο δεν βγαζει μεστα σκοταδια,ειναι παλιο το δικο μου!
αν δεν τους εξωθει,δεν τους μαζευει ομως! τοτε η βλακας ειναι και κανουν οτι γουσταρουν η...... εγω προβοκατορας!  ;)


Κόψε τις μαλακίες, γιατί εγώ είμαι πιο μαλάκας από σένα ;)

δεν σε πιανω? μου πες για φωτογραφιες και σου απαντησα!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #122 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 17:37 »
Παράθεση
θα κοιταξω να χω ψηφιακη την αλλη φορα! το κινητο δεν βγαζει μεστα σκοταδια,ειναι παλιο το δικο μου!
αν δεν τους εξωθει,δεν τους μαζευει ομως! τοτε η βλακας ειναι και κανουν οτι γουσταρουν η...... εγω προβοκατορας! 

Μεγάλε,κουραστήκαμε λέμε...

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Τσάτσος - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (28η)
« Απάντηση #123 στις: Δευ 10 Μάρ 2014 18:53 »
αν δεν τους εξωθει,δεν τους μαζευει ομως! τοτε η βλακας ειναι και κανουν οτι γουσταρουν η...... εγω προβοκατορας!  ;)


Τα ξανάπες αυτά...
Κόψε τις μαλακίες, γιατί εγώ είμαι πιο μαλάκας από σένα ;)



Περιμένω... και όχι χοροεσπερίδες (φωτο) >:(


Υ.Γ.: Ξεπέτα με  2-3 συνήθεις καρμπονάρες το  mike71 και με σερβίρεις...

οκ,κατι θα γινει! θα βγω για κυνηγι ασωτων!

φωτο απο γνωστη πιτσαρια στην πολυχωρο με παικτη μας να εχει σκασει απτις πιτσες (η πιο σωστη διατροφη πιστευω για εναν αθλητη  ;) ) μετραει η μονο ξενυχτι?